libsoup master - en to ms translation catalogue (40 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
ms: Sambungan ditamatkan tanpa jangka

en: Invalid seek request
ms: Permintaan jangkau tidak sah

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
ms: Tidak dapat memangkas SoupBodyInputStream

en: Network stream unexpectedly closed
ms: Strim rangkaian ditutup tanpa jangka

en: Failed to completely cache the resource
ms: Gagal melengkapkan cache sumber

en: Output buffer is too small
ms: Penimbal ouput terlalu kecil

en: Could not parse HTTP response
ms: Tidak dapat menghurai respons HTTP

en: Unrecognized HTTP response encoding
ms: Pengekodan respons HTTP tidak dikenali

en: Header too big
ms: Pengepala terlalu besar

en: Operation would block
ms: Operasi mungkin disekat

en: Operation was cancelled
ms: Operasi dibatalkan

en: Could not parse HTTP request
ms: Tidak dapat menghurai permintaan HTTP

en: No URI provided
ms: Tiada URI disediakan

en: Invalid “%s” URI: %s
ms: URI “%s” tidak sah: %s

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
ms: Tidak dapat cipta satu pelayan TLS tanpa satu sijil TLS

en: Could not listen on address %s, port %d:
ms: Tidak dapat mendengar pada alamat %s, port %d:

en: Could not parse URI “%s”
ms: Tidak dapat hurai URI "%s"

en: Unsupported URI scheme “%s”
ms: Skema URI "%s" tidak disokong

en: Not an HTTP URI
ms: Bukan satu URI HTTP

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
ms: Pelayan tidak menerima jabat tangan WebSocket.

en: Can’t import non-socket as SoupSocket
ms: Tidak dapat mengimport bukan-soket sebagai SoupSocket

en: Could not import existing socket:
ms: Tidak dapat mengimport soket sedia ada:

en: Can’t import unconnected socket
ms: Tidak dapat mengimport soket tidak bersambung

en: Server requested unsupported extension
ms: Pelayan meminta sambungan tidak disokong

en: Incorrect WebSocket “%s” header
ms: Pengepala WebSocket “%s” adalah salah

en: Server returned incorrect “%s” key
ms: Pelayan mengembalikan kunci “%s” yang salah

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
ms: Parameter pendua dalam pengepala sambungan WebSocket “%s”

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
ms: Pelayan mengembalikan satu parameter pendua dalam pengepala sambungan WebSocket “%s”

en: WebSocket handshake expected
ms: Jabat tangan WebSocket dijangka

en: Unsupported WebSocket version
ms: Versi WebSocket tidak disokong

en: Invalid WebSocket key
ms: Kunci WebSocket tidak sah

en: Unsupported WebSocket subprotocol
ms: Subprotokol WebSocket tidak disokong

en: Server rejected WebSocket handshake
ms: Pelayan menolak jabat tangan WebSocket

en: Server ignored WebSocket handshake
ms: Pelayan mengabaikan jabat tangan WebSocket

en: Server requested unsupported protocol
ms: Pelayan meminta protokol tidak disokong

en: No public-suffix list available.
ms: Tiada senarai akhiran-awam tersedia.

en: Invalid hostname
ms: Nama hos tidak sah

en: Hostname is an IP address
ms: Nama hos ialah alamat IP

en: Hostname has no base domain
ms: Nama hos tidak mempunyai domain tapak

en: Not enough domains
ms: Domain tidak mencukupi
