libsoup master - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
nl: Verbinding werd onverwacht verbroken

en: Invalid seek request
nl: Ongeldige zoekaanvraag

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
nl: Kan SoupBodyInputStream niet afkappen

en: Network stream unexpectedly closed
nl: Netwerkstroom onverwacht gesloten

en: Failed to completely cache the resource
nl: Volledig bufferen van de bron is mislukt

en: Name
nl: Naam

en: Size
nl: Grootte

en: Date Modified
nl: Datum gewijzigd

en: Output buffer is too small
nl: Uitvoerbuffer is te klein

en: Could not parse HTTP response
nl: Kan HTTP-antwoord niet verwerken

en: Unrecognized HTTP response encoding
nl: Niet-herkende HTTP-antwoordcodering

en: Header too big
nl: Hoofding te groot

en: Operation would block
nl: Bewerking zou blokkeren

en: Operation was cancelled
nl: Bewerking is geannuleerd

en: Could not parse HTTP request
nl: Kan HTTP-aanvraag niet verwerken

en: No URI provided
nl: Geen URI aangeleverd

en: Invalid “%s” URI: %s
nl: Ongeldige ‘%s’-URI: %s

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
nl: Kan geen TLS-server aanmaken zonder een TLS-certificaat

en: Could not listen on address %s, port %d:
nl: Kan niet luisteren op adres %s, poort %d:

en: Could not parse URI “%s”
nl: Kon URI ‘%s’ niet verwerken

en: Unsupported URI scheme “%s”
nl: Niet-ondersteund URI-schema ‘%s’

en: Not an HTTP URI
nl: Geen HTTP-URI

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
nl: De server aanvaardde de WebSocket-handdruk niet.

en: Can’t import non-socket as SoupSocket
nl: Kan niet-socket niet importeren als SoupSocket

en: Could not import existing socket:
nl: Kan bestaande socket niet importeren:

en: Can’t import unconnected socket
nl: Kan niet-verbonden socket niet importeren

en: Server requested unsupported extension
nl: Niet-ondersteunde uitbreiding aangevraagd door server

en: Incorrect WebSocket “%s” header
nl: Onjuiste WebSocket ‘%s’-hoofding

en: Server returned incorrect “%s” key
nl: Onjuiste ‘%s’-sleutel weergegeven door server

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
nl: Gedupliceerde parameter in ‘%s’-WebSocket-extensiehoofding

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
nl: Server gaf een gedupliceerde parameter in de ‘%s’-WebSocket-extensiehoofding weer

en: WebSocket handshake expected
nl: WebSocket-handdruk verwacht

en: Unsupported WebSocket version
nl: Niet-ondersteunde WebSocket-versie

en: Invalid WebSocket key
nl: Ongeldige WebSocket-sleutel

en: Unsupported WebSocket subprotocol
nl: Niet-ondersteund WebSocket subprotocol

en: Server rejected WebSocket handshake
nl: WebSocket-handdruk geweigerd door server

en: Server ignored WebSocket handshake
nl: WebSocket-handdruk genegeerd door server

en: Server requested unsupported protocol
nl: Niet-ondersteund protocol aangevraagd door server

en: No public-suffix list available.
nl: Geen public-suffix-lijst beschikbaar.

en: Invalid hostname
nl: Ongeldige hostnaam

en: Hostname is an IP address
nl: Hostnaam is een IP-adres

en: Hostname has no base domain
nl: Hostnaam heeft geen basisdomein

en: Not enough domains
nl: Niet genoeg domeinen
