libsoup master - en to sl translation catalogue (43 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
sl: Povezava je nepričakovano končana

en: Invalid seek request
sl: Neveljavna zahteva iskanja

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
sl: Ni mogoče porezati SoupBodyInputStream

en: Network stream unexpectedly closed
sl: Omrežni pretok se je nepričakovano zaprl

en: Failed to completely cache the resource
sl: Ustvarjanje predpomnilnika vira je spodletelo

en: Name
sl: Ime

en: Size
sl: Velikost

en: Date Modified
sl: Datum spremembe

en: Output buffer is too small
sl: Odvodni medpomnilnik je premajhen.

en: Could not parse HTTP response
sl: Odziva HTTP ni mogoče razčleniti

en: Unrecognized HTTP response encoding
sl: Neprepoznano kodiranje odziva HTTP

en: Header too big
sl: Glava je prevelika

en: Operation would block
sl: Opravilo bi zaustavilo delovanje

en: Operation was cancelled
sl: Opravilo je preklicano.

en: Could not parse HTTP request
sl: Zahteve HTTP ni mogoče razčleniti

en: No URI provided
sl: Ni podanega naslova URI

en: Invalid “%s” URI: %s
sl: Neveljaven naslov URI “%s”: %s

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
sl: Ni mogoče ustvariti strežnika TLS brez ustreznega potrdila TLS.

en: Could not listen on address %s, port %d:
sl: Ni mogoče prisluhniti naslovu %s, vrata %d:

en: Could not parse URI “%s”
sl: Ni mogoče razčleniti naslova URI “%s”

en: Unsupported URI scheme “%s”
sl: Nepodprta shema naslova URI “%s”

en: Not an HTTP URI
sl: Naslov ni v obliki HTTP URI

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
sl: Strežnik ne podpira zahteve overitve WebSocket

en: Can’t import non-socket as SoupSocket
sl: Ni mogoče uvoziti predmeta, ki ni vtič, kot SoupSocket

en: Could not import existing socket:
sl: Ni mogoče uvoziti obstoječega vtiča:

en: Can’t import unconnected socket
sl: Ni mogoče uvoziti nepovezanega vtiča

en: Server requested unsupported extension
sl: Strežnik zahteva nepodprto razširitev

en: Incorrect WebSocket “%s” header
sl: Neveljavna glava WebSocket "%s"

en: Server returned incorrect “%s” key
sl: Strežnik je vrnil neveljaven ključ "%s"

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
sl: Zaznanj e podvojen parameter v glavi razširitve WebSocket »%s«

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
sl: Strežnik je vrnil podvojen parameter v glavi razširitve WebSocket »%s«

en: WebSocket handshake expected
sl: Pričakovana je zahteva overitve z WebSocket

en: Unsupported WebSocket version
sl: Nepodprta različica WebSocket

en: Invalid WebSocket key
sl: Neveljaven ključ WebSocket

en: Unsupported WebSocket subprotocol
sl: Nepodprt podrejeni protokol WebSocket

en: Server rejected WebSocket handshake
sl: Strežnik je zavrnil zahtevo overitve WebSocket

en: Server ignored WebSocket handshake
sl: Strežnik je prezrl zahtevo overitve z WebSocket

en: Server requested unsupported protocol
sl: Strežnik zahteva nepodprt protokol

en: No public-suffix list available.
sl: Ni javnega seznama končnic.

en: Invalid hostname
sl: Neveljavno ime gostitelja

en: Hostname is an IP address
sl: Ime gostitelja je naslov IP

en: Hostname has no base domain
sl: Ime gostitelja je brez osnovne domene

en: Not enough domains
sl: Ni dovolj domen
