libsoup master - en to sr translation catalogue (37 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
sr: Veza je neočekivano zatvorena

en: Invalid seek request
sr: Neispravan zahtev pretrage

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
sr: Ne mogu da skratim ulazni tok tela Supice

en: Network stream unexpectedly closed
sr: Mrežni tok je iznenadno zatvoren

en: Failed to completely cache the resource
sr: Nisam uspeo u potpunosti da smestim izvorište u ostavu

en: Output buffer is too small
sr: Međumemorija izlaza je premala

en: Could not parse HTTP response
sr: Ne mogu da obradim HTTP odgovor

en: Unrecognized HTTP response encoding
sr: Nepoznato kodiranje HTTP odgovora

en: Header too big
sr: Zaglavlje je preveliko

en: Operation would block
sr: Postupak bi blokirao

en: Operation was cancelled
sr: Radnja je otkazana

en: Could not parse HTTP request
sr: Ne mogu da obradim HTTP zahtev

en: No URI provided
sr: Nije navedena putanja

en: Invalid “%s” URI: %s
sr: Neispravna „%s“ putanja: %s

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
sr: Ne mogu da napravim TLS server bez TLS uverenja

en: Could not listen on address %s, port %d:
sr: Ne mogu da osluškujem na adresi „%s“, priključnik %d:

en: Could not parse URI “%s”
sr: Ne mogu da obradim putanju „%s“

en: Unsupported URI scheme “%s”
sr: Nepodržana „%s“ šema putanje

en: Not an HTTP URI
sr: Nije HTTP putanja

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
sr: Server ne prihvata rukovanje Veb priključnice.

en: Can’t import non-socket as SoupSocket
sr: Ne mogu da uvezem ne-priključnicu na priključnici Supice

en: Could not import existing socket:
sr: Ne mogu da uvezem postojeću priključnicu:

en: Can’t import unconnected socket
sr: Ne mogu da uvezem nepovezanu priključnicu

en: WebSocket handshake expected
sr: Očekivano je rukovanje Veb priključnice

en: Unsupported WebSocket version
sr: Nepodržano izdanje Veb priključnice

en: Invalid WebSocket key
sr: Neispravan ključ Veb priključnice

en: Incorrect WebSocket “%s” header
sr: Neispravno zaglavlje „%s“ Veb priključnice

en: Unsupported WebSocket subprotocol
sr: Nepodržan podprotokol Veb priključnice

en: Server rejected WebSocket handshake
sr: Server je odbacio rukovanje Veb priključnice

en: Server ignored WebSocket handshake
sr: Server je zanemario rukovanje Veb priključnice

en: Server requested unsupported protocol
sr: Server je zatražio nepodržani protokol

en: Server requested unsupported extension
sr: Server je zatražio nepodržano proširenje

en: Server returned incorrect “%s” key
sr: Server je vratio neispravan ključ „%s“

en: Hostname is an IP address
sr: Naziv domaćina je IP adresa

en: Invalid hostname
sr: Neispravan naziv domaćina

en: Hostname has no base domain
sr: Naziv domaćina nema osnovni domen

en: Not enough domains
sr: Nema dovoljno domena
