libsoup master - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
uk: Несподівано зв'язок розірвано

en: Invalid seek request
uk: Неправильний пошуковий запит

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
uk: Не вдається обрізати SoupBodyInputStream

en: Network stream unexpectedly closed
uk: Мережевий потік несподівано закрився

en: Failed to completely cache the resource
uk: Не вдалося повністю кешувати ресурс

en: Name
uk: Назва

en: Size
uk: Розмір

en: Date Modified
uk: Дата зміни

en: Output buffer is too small
uk: Вихідний буфер замалий

en: Could not parse HTTP response
uk: Не вдалося проаналізувати відповідь HTTP

en: Unrecognized HTTP response encoding
uk: Нерозпізнане кодування відповіді HTTP

en: Header too big
uk: Заголовок завеликий

en: Operation would block
uk: Операція блокується

en: Operation was cancelled
uk: Операцію скасовано

en: Could not parse HTTP request
uk: Не вдалося проаналізувати запит HTTP

en: No URI provided
uk: Не надано URI

en: Invalid “%s” URI: %s
uk: Неправильний “%s” URI: %s

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
uk: Неможливо створити сервер TLS без сертифіката TLS

en: Could not listen on address %s, port %d:
uk: Не вдалося почати прослуховування за адресою %s, порт %d:

en: Could not parse URI “%s”
uk: Не вдалося проаналізувати URI "%s"

en: Unsupported URI scheme “%s”
uk: Непідтримувана схема URI "%s"

en: Not an HTTP URI
uk: URI не в форматі HTTP

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
uk: Сервер не прийняв рукостискання WebSocket.

en: Can’t import non-socket as SoupSocket
uk: Неможливо імпортувати об’єкти відмінні від сокета як SoupSocket

en: Could not import existing socket:
uk: Не вдалося імпортувати наявний сокет:

en: Can’t import unconnected socket
uk: Неможливо імпортувати непід'єднаний сокет

en: Server requested unsupported extension
uk: Сервер запросив непідтримуване розширення

en: Incorrect WebSocket “%s” header
uk: Неправильний заголовок “%s” WebSocket

en: Server returned incorrect “%s” key
uk: Сервер повернув неправильний ключ “%s”

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
uk: Дублювання параметра у заголовку розширення вебсокету «%s»

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
uk: Сервером повернуто дубльований параметр у заголовку розширення вебсокету «%s»

en: WebSocket handshake expected
uk: Очікується рукостискання WebSocket

en: Unsupported WebSocket version
uk: Непідтримувана версія WebSocket

en: Invalid WebSocket key
uk: Невірний ключ WebSocket

en: Unsupported WebSocket subprotocol
uk: Непідтримуваний підпротокол WebSocket

en: Server rejected WebSocket handshake
uk: Сервер відхилив рукостискання WebSocket

en: Server ignored WebSocket handshake
uk: Сервер проігнорував рукостискання WebSocket

en: Server requested unsupported protocol
uk: Сервер запросив протокол, який не підтримується

en: No public-suffix list available.
uk: Список публічних суфіксів недоступний.

en: Invalid hostname
uk: Неправильне ім'я хоста

en: Hostname is an IP address
uk: Ім'я хоста - це IP-адреса

en: Hostname has no base domain
uk: Ім'я хоста не має базового домену

en: Not enough domains
uk: Недостатньо доменів
