libsoup master - en to as translation catalogue (25 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
as: সংযোগ অপ্ৰত্যাশিতভাৱে অন্ত হল

en: Invalid seek request
as: অবৈধ সন্ধান অনুৰোধ

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
as: SoupBodyInputStream চুটি কৰিব নোৱাৰি

en: Network stream unexpectedly closed
as: নেটৱৰ্ক স্ট্ৰিম অপ্ৰত্যাশিতভাৱে বন্ধ হল

en: Failed to completely cache the resource
as: সম্পদক সম্পূৰ্ণভাৱে ক্যাশ কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Output buffer is too small
as: আউটপুট বাফাৰ অতি সৰু

en: Could not parse HTTP response
as: HTTP প্ৰতিক্ৰিয়া বিশ্লেষণ কৰিব পৰা নগল

en: Unrecognized HTTP response encoding
as: অপৰিচিত HTTP প্ৰতিক্ৰিয়া এনক'ডিং

en: Operation was cancelled
as: কাৰ্য্য বাতিল কৰা হৈছিল

en: Operation would block
as: কাৰ্য্য প্ৰতিৰোধ কৰিব

en: Could not parse HTTP request
as: HTTP অনুৰোধ বিশ্লেষণ কৰিব পৰা নগল

en: No URI provided
as: কোনো URl প্ৰদান কৰা হোৱা নাই

en: Invalid '%s' URI: %s
as: অবৈধ '%s' URI: %s

en: Can't create a TLS server without a TLS certificate
as: এটা TLS প্ৰমাণপত্ৰ নহোৱাকৈ এটা TLS চাৰ্ভাৰ সৃষ্টি কৰিব নোৱাৰি

en: Could not listen on address %s, port %d:
as: ঠিকনা %s, পৰ্ট %d ত শুনিব নোৱাৰি:

en: Could not parse URI '%s'
as: URI '%s' বিশ্লেষণ কৰিব পৰা নগল

en: Unsupported URI scheme '%s'
as: অসমৰ্থিত URl আঁচনি '%s'

en: Not an HTTP URI
as: এটা HTTP URI নহয়

en: Can't import non-socket as SoupSocket
as: SoupSocket ৰূপে নন-চকেটক ইমপৰ্ট কৰিব নোৱাৰি

en: Could not import existing socket:
as: স্থায়ী চকেটক ইমপৰ্ট কৰিব নোৱাৰি

en: Can't import unconnected socket
as: অসংযুক্ত চকেটক ইমপৰ্ট কৰিব নোৱাৰি

en: Hostname is an IP address
as: হস্টনাম এটা IP ঠিকনা

en: Invalid hostname
as: অবৈধ হস্টনাম

en: Hostname has no base domain
as: হস্টনামৰ কোনো ভিত্তি ডমেইন নাই

en: Not enough domains
as: পৰ্যাপ্ত ডমেইন নাই
