libsoup master - en to ab translation catalogue (38 entries)

en: Network stream unexpectedly closed
ab: Аҳатә еишьҭаҵа иаалырҟьаны иаркхеит

en: Failed to completely cache the resource
ab: Инагӡаны аресурс кеш азура залымшахеит

en: Output buffer is too small
ab: Аҭыгаратә буфер амцхә ихәыҷуп

en: Connection terminated unexpectedly
ab: Аимадара иаалырҟьаны иеԥырҟьахеит

en: Invalid seek request
ab: Аԥшаара азҵаатәхәы иашаӡам

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
ab: Изалымшахеит ахсара SoupBodyInputStream

en: Operation would block
ab: Аҟаҵара аанкылоуп

en: Could not parse HTTP response
ab: HTTP-аҭак аилыргара залымшахеит

en: Unrecognized HTTP response encoding
ab: HTTP- аҭак еиҩдыраам акодркра

en: Operation was cancelled
ab: Аҟаҵара аԥыхуп

en: Header too big
ab: Амцхә идуу ахы

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
ab: Изалшом  аԥҵара  TLS-сервер TLS-сертификат ада

en: Could not listen on address %s, port %d:
ab: Изалшом аҭыӡҭыԥ %s аҟны азыӡырҩра алагара апорт — %d:

en: Could not import existing socket:
ab: Иҟоу асокет аимпортҟаҵара залымшахеит:

en: Can’t import unconnected socket
ab: Изалшом аимпортҟаҵара иаҿакым асокет

en: Location header is missing or empty in response headers
ab: Location ахы ыҟаӡам мамзар иҭацәуп аҭакқәа рхаҟны

en: Invalid URI “%s” in Location response header
ab: Иақәнагам  URI «%s» Location аҭак ахаҟны

en: Too many redirects
ab: Аиҭахырхарҭақәа амцхә ирацәоуп

en: Message was restarted too many times
ab: Ацҳамҭа амцхә ирацәаны еиҭадәықәҵан

en: Message is already in session queue
ab: Ацҳамҭа асеансқәа реишьҭагыла иқәгылоуп

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
ab: Асервер иаднакылаӡом аимадара ашьақәырӷәӷәара WebSocket.

en: No public-suffix list available.
ab: Аицзеиԥш асуффиксқәа рыхьӡынҵа ыҟаӡам

en: Invalid hostname
ab: Акомпиутер ахьӡ иашаӡам

en: Hostname is an IP address
ab: Акомпиутер ахьӡ IP - ҭыӡҭыԥуп

en: Hostname has no base domain
ab: Акомпиутер ахьӡ иамаӡам адоментә хәҭа

en: Not enough domains
ab: Иазхом адоментә хьыӡқәа аҭыӡҭыԥ аҟны

en: Server requested unsupported extension
ab: Асервер адкылара змам арҭбаара иазыҳәеит

en: Incorrect WebSocket “%s” header
ab: Ииашам ахы WebSocket «%s»

en: Server returned incorrect “%s” key
ab: Асервер ииашам «%s» ацаԥха WebSocket хнырҳәит

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
ab: Ахышәара адубльҟаҵара «%s» аҟны арҭбаара ахы WebSocket

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
ab: Асервер идубльтәу ахышәара хнырҳәит «%s» аҟны арҭбаара ахы  WebSocket

en: WebSocket handshake expected
ab: Аимадара ашьақәырӷәӷәара азыԥшра WebSocket

en: Unsupported WebSocket version
ab: Адкылара змам аверсиа WebSocket

en: Invalid WebSocket key
ab: Ииашам ацаԥха WebSocket

en: Unsupported WebSocket subprotocol
ab: Адкылара змам аиҵапротокол WebSocket

en: Server rejected WebSocket handshake
ab: Асервер аимадара WebSocket ашьақәырӷәӷәара мап ацәнакит

en: Server ignored WebSocket handshake
ab: Асервер иазхьамԥшӡеит аимадара ашьақәырӷәӷәара WebSocket

en: Server requested unsupported protocol
ab: Асервер адкылара змам апротокол азыҳәара ҟанаҵеит
