libsoup master - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Network stream unexpectedly closed
bg: Мрежовият поток неочаквано прекъсна

en: Failed to completely cache the resource
bg: Ресурсът не може да бъде напълно кеширан

en: Output buffer is too small
bg: Прекалено малък изходен буфер

en: Connection terminated unexpectedly
bg: Връзката прекъсна неочаквано

en: Invalid seek request
bg: Неправилна заявка за търсене

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
bg: Потокът „SoupBodyInputStream“ не може да бъде отсечен

en: Operation would block
bg: Действието ще блокира

en: Could not parse HTTP response
bg: Отговорът от HTTP не може да бъде анализиран

en: Unrecognized HTTP response encoding
bg: Непознато кодиране на отговора от HTTP

en: Operation was cancelled
bg: Действието е отменено

en: Header too big
bg: Прекалено голяма заглавна част

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
bg: Не може да се създаде сървър с TLS без съответния сертификат за TLS

en: Could not listen on address %s, port %d:
bg: Не може да се слуша на адрес „%s“, порт %d:

en: Could not import existing socket:
bg: Съществуващото гнездо не може да бъде внесено:

en: Can’t import unconnected socket
bg: Гнездо, което не е свързано, не може да се внесе

en: Location header is missing or empty in response headers
bg: Заглавната част за местоположение в отговора липсва или е празна

en: Invalid URI “%s” in Location response header
bg: Неправилен адрес „%s“ в заглавната част за местоположение

en: Too many redirects
bg: Прекалено много пренасочвания

en: Message was restarted too many times
bg: Съобщението е рестартирано прекалено много пъти

en: Message is already in session queue
bg: Съобщението вече е в сесийна опашка

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
bg: Сървърът не прие ръкостискането за WebSocket.

en: No public-suffix list available.
bg: Липсва списък със суфикси на публични домейни (PSL/eTLD).

en: Invalid hostname
bg: Неправилно име на хост

en: Hostname is an IP address
bg: Името на хоста е адрес по IP

en: Hostname has no base domain
bg: Името на хоста не съдържа домейн

en: Not enough domains
bg: Няма достатъчно домейни

en: Server requested unsupported extension
bg: Сървърът изиска неподдържано разширение

en: Incorrect WebSocket “%s” header
bg: Неправилна заглавна част „%s“ за WebSocket

en: Server returned incorrect “%s” key
bg: Сървърът върна неправилен ключ „%s“

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
bg: Повтарящ се параметър в „%s“ заглавната част на разширение на WebSocket

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
bg: Сървърът върна повтарящ се параметър в „%s“ заглавната част на разширение на WebSocket

en: WebSocket handshake expected
bg: Очаква се ръкостискане за WebSocket

en: Unsupported WebSocket version
bg: Неподдържана версия на WebSocket

en: Invalid WebSocket key
bg: Неправилен ключ за WebSocket

en: Unsupported WebSocket subprotocol
bg: Неподдържан подпротокол за WebSocket

en: Server rejected WebSocket handshake
bg: Сървърът отхвърли ръкостискането по WebSocket

en: Server ignored WebSocket handshake
bg: Сървърът пренебрегна ръкостискането по WebSocket

en: Server requested unsupported protocol
bg: Сървърът изиска неподдържан протокол
