libsoup master - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Network stream unexpectedly closed
ca: S'ha tancat inesperadament el flux de xarxa

en: Failed to completely cache the resource
ca: No s'ha pogut carregar completament el recurs a la memòria cau

en: Output buffer is too small
ca: La memòria intermèdia de sortida és massa petita

en: Connection terminated unexpectedly
ca: S'ha finalitzat la connexió inesperadament

en: Invalid seek request
ca: La petició de cerca no és vàlida

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
ca: No es pot truncar el SoupBodyInputStream

en: Operation would block
ca: L'operació bloquejaria

en: Could not parse HTTP response
ca: No s'ha pogut analitzar la resposta HTTP

en: Unrecognized HTTP response encoding
ca: No es reconeix la codificació de la resposta HTTP

en: Operation was cancelled
ca: S'ha cancel·lat l'operació

en: Header too big
ca: Capçalera massa gran

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
ca: No es pot crear un servidor de TLS sense un certificat TLS

en: Could not listen on address %s, port %d:
ca: No es pot escoltar a l'adreça %s, port %d:

en: Could not import existing socket:
ca: No s'ha pogut importar un sòcol existent:

en: Can’t import unconnected socket
ca: No es pot importar un sòcol desconnectat

en: Location header is missing or empty in response headers
ca: La capçalera de la ubicació manca o és buida a les capçaleres de resposta

en: Invalid URI “%s” in Location response header
ca: L'URI «%s» de la capçalera de resposta de la ubicació no és vàlid

en: Too many redirects
ca: Massa redireccions

en: Message was restarted too many times
ca: El missatge s'ha reiniciat massa cops

en: Message is already in session queue
ca: El missatge ja està a la cua de la sessió

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
ca: El servidor no ha acceptat la conformitat de la connexió del WebSocket.

en: No public-suffix list available.
ca: No hi ha cap llista de sufixos pública disponible.

en: Invalid hostname
ca: El nom d'ordinador no és vàlid

en: Hostname is an IP address
ca: El nom d'ordinador és una adreça IP

en: Hostname has no base domain
ca: El nom d'ordinador no té cap domini base

en: Not enough domains
ca: No hi ha prou dominis

en: Server requested unsupported extension
ca: El servidor ha demanat una extensió no implementada

en: Incorrect WebSocket “%s” header
ca: La capçalera «%s» del WebSocket és incorrecta

en: Server returned incorrect “%s” key
ca: El servidor ha enviat una clau «%s» incorrecta

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
ca: Paràmetre duplicat a l'extensió de la capçalera «%s» de WebSocket

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
ca: El servidor ha retornat un paràmetre duplicat a l'extensió de la capçalera «%s» de WebSocket

en: WebSocket handshake expected
ca: S'esperava una conformitat de la connexió del WebSocket

en: Unsupported WebSocket version
ca: Versió del WebSocket no implementada

en: Invalid WebSocket key
ca: Clau del WebSocket invàlida

en: Unsupported WebSocket subprotocol
ca: Subprotocol del WebSocket no implementat

en: Server rejected WebSocket handshake
ca: El servidor ha rebutjat la conformitat de la connexió del WebSocket

en: Server ignored WebSocket handshake
ca: El servidor ha ignorat la conformitat de la connexió del WebSocket

en: Server requested unsupported protocol
ca: El servidor ha demanat un protocol no implementat
