libsoup master - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Network stream unexpectedly closed
eo: Reta fluo neatatendite fermiĝis

en: Failed to completely cache the resource
eo: Malsukcesis tute konservi la rimedon en kaŝmemoro

en: Output buffer is too small
eo: La elig-bufro estas tro malgranda

en: Connection terminated unexpectedly
eo: La konekto estas neatendite fermita

en: Invalid seek request
eo: Nevalida serĉ-peto

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
eo: Ne eblas trunki SoupBodyInputStream-on

en: Operation would block
eo: La operacio estus haltigota

en: Could not parse HTTP response
eo: Ne eblis analizi HTTP-respondon

en: Unrecognized HTTP response encoding
eo: Nerekonita HTTP-responda kodado

en: Operation was cancelled
eo: La operacio estas ĉesigita

en: Header too big
eo: Kaplinio tro granda

en: Could not import existing socket:
eo: Ne eblis enporti ekzistantan ingon:

en: Can’t import unconnected socket
eo: Ne povas enporti nekonektitan ingon

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
eo: Ne povas krei TLS-servilon sen TLS-atestilo

en: Location header is missing or empty in response headers
eo: Loka kaplinio mankas aŭ estas malplena en respondkapoj

en: Invalid URI “%s” in Location response header
eo: Nevalida URI “%s” en loka respondkapo

en: Too many redirects
eo: Tro da alidirektiloj

en: Message was restarted too many times
eo: Mesaĝo estis rekomencita tro multajn fojojn

en: Message is already in session queue
eo: Mesaĝo jam estas en vico de sesio

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
eo: La servilo ne akceptis la manpremon de WebSocket.

en: No public-suffix list available.
eo: Neniu publika sufiksa listo havebla.

en: Invalid hostname
eo: Nevalida komputilnomo

en: Hostname is an IP address
eo: La komputilnomo estas IP-adreso

en: Hostname has no base domain
eo: La komputilnomo ne havas ĉefan retregionon

en: Not enough domains
eo: Ne sufiĉe da retregionoj

en: Server requested unsupported extension
eo: Servilo petis nesubtenitan etendon

en: Incorrect WebSocket “%s” header
eo: Malĝusta WebSocket "%s" kaplinio

en: Server returned incorrect “%s” key
eo: Servilo redonis malĝustan ŝlosilon “%s”

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
eo: Duplikita parametro en "%s" WebSocket-etendkapo

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
eo: Servilo resendis duobligitan parametron en "%s" WebSocket-etendkapo

en: WebSocket handshake expected
eo: WebSocket manpremo atendita

en: Unsupported WebSocket version
eo: Nesubtenata WebSocket-versio

en: Invalid WebSocket key
eo: Nevalida WebSocket-ŝlosilo

en: Unsupported WebSocket subprotocol
eo: Nesubtenata WebSocket-subprotokolo

en: Server rejected WebSocket handshake
eo: Servilo malakceptis WebSocket manpremon

en: Server ignored WebSocket handshake
eo: Servilo ignoris WebSocket manpremon

en: Server requested unsupported protocol
eo: Servilo petis nesubtenatan protokolon
