libsoup master - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Network stream unexpectedly closed
gl: Fluxo de rede pechado de forma non esperada

en: Failed to completely cache the resource
gl: Produciuse un fallo ao cachear completamente o recurso

en: Output buffer is too small
gl: O búfer de saída é demasiado pequeno

en: Connection terminated unexpectedly
gl: A conexión rematou de forma non esperada

en: Invalid seek request
gl: Petición de busca non válida

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
gl: Non é posíbel truncar SoupbodyInputStream

en: Operation would block
gl: A operación bloquearase

en: Could not parse HTTP response
gl: Non é posíbel analizar a resposta HTTP

en: Unrecognized HTTP response encoding
gl: Codificación da resposta HTTP non recoñecida

en: Operation was cancelled
gl: A operación foi cancelada

en: Header too big
gl: Cabeceira demasiado grande

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
gl: Non é posíbel crear un servidor TLS sen un certificado TLS

en: Could not listen on address %s, port %d:
gl: Non é posíbel escoitar no enderezo %s, porto %d:

en: Could not import existing socket:
gl: Non é posíbel importar un socket existente:

en: Can’t import unconnected socket
gl: Non é posíbel importar un socket non conectado

en: Location header is missing or empty in response headers
gl: Falta a cabeceira de localización ou está baleira nas cabeceiras

en: Invalid URI “%s” in Location response header
gl: URI «%s» non válida na cabeceira Location da resposta

en: Too many redirects
gl: Demasiadas redireccións

en: Message was restarted too many times
gl: A mensaxe foi reiniciada demasiadas veces

en: Message is already in session queue
gl: A mensaxe xa está na cola de sesión

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
gl: O servidor non acepta un saúdo WebSocket.

en: No public-suffix list available.
gl: Non hai unha lista de sufixos públicos dispoñíbel.

en: Invalid hostname
gl: O nome do computador non é válido

en: Hostname is an IP address
gl: O nome do computador é un enderezo IP

en: Hostname has no base domain
gl: O nome do computador non ten un dominio base

en: Not enough domains
gl: Non hai dominios dabondo

en: Server requested unsupported extension
gl: Extensión solicitado polo servidor non compatíbel

en: Incorrect WebSocket “%s” header
gl: Cabeceira «%s» WebSocket incorrecta

en: Server returned incorrect “%s” key
gl: Chave «%s» devolta polo servidor incorrecta

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
gl: Parámetro duplicado «%s» na cabeceira da extensión de WebSocket

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
gl: O servidor devolveu un parámetro duplicado «%s» na cabeceira da extensión do WebSocket

en: WebSocket handshake expected
gl: Agardábase un saúdo WebSocket

en: Unsupported WebSocket version
gl: Versión de WebSocket non admitida

en: Invalid WebSocket key
gl: Chave de WebSocket non válida

en: Unsupported WebSocket subprotocol
gl: Subprotocolo WebSocket non compatíbel

en: Server rejected WebSocket handshake
gl: Saúdo WebSocket rexeitado polo servidor

en: Server ignored WebSocket handshake
gl: Saúdo WebSocket ignorado polo servidor

en: Server requested unsupported protocol
gl: Protocolo solicitado polo servidor non compatíbel
