libsoup master - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: Network stream unexpectedly closed
fa: جریان شبکه به‌طور غیرمنتظره‌ای بسته شد

en: Failed to completely cache the resource
fa: شکست در انبارش کامل منبع

en: Output buffer is too small
fa: میانگیر خروجی خیلی کوتاه است

en: Connection terminated unexpectedly
fa: اتصال به شکل غیرمنتظره‌ای بسته شد

en: Invalid seek request
fa: درخواست پرش نامعتبر

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
fa: نمی‌توان SoupBodyInputStream را کوتاه کرد

en: Operation would block
fa: عملیات می‌توانست بسته شود

en: Could not parse HTTP response
fa: نمی‌توان پاسخ HTTP را تجزیه کرد

en: Unrecognized HTTP response encoding
fa: کدگذاری پاسخ HTTP شناخته نشد

en: Operation was cancelled
fa: عملیات لغو شده بود

en: Header too big
fa: سرایند بسیار بزرگ

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
fa: نمی‌تواند بدون یک گواهینامهٔ TLS، یک کارساز TLS ایجاد کرد

en: Could not listen on address %s, port %d:
fa: نمی‌توان روی نشانی %s و درگاه %Id شنود کرد:

en: Could not import existing socket:
fa: نتوانست سوکت موجود را درون‌ریزی کند:

en: Can’t import unconnected socket
fa: نمی‌توان سوکت وصل‌نشده را درون‌ریزی کرد

en: Location header is missing or empty in response headers
fa: در سرایندهای پاسخ، سرایند مکان موجود نبوده یا خالی است

en: Invalid URI “%s” in Location response header
fa: نشانی نامعتبر «%s» در سرایند پاسخ مکان

en: Too many redirects
fa: تغییر مسیرهای بیش از حد

en: Message was restarted too many times
fa: پیام بیش‌ از حد دوباره آغاز شد

en: Message is already in session queue
fa: پیام از پیش در صف نشست است

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
fa: کارساز، دست دادن سوکت وب را نپذیرفت.

en: No public-suffix list available.
fa: هیچ فهرست پسوند عمومی‌ای موجود نیست.

en: Invalid hostname
fa: نام میزبان نامعتبر

en: Hostname is an IP address
fa: نام میزبان یک نشانی آی‌پی است

en: Hostname has no base domain
fa: نام میزبان دامنهٔ پایه ندارد

en: Not enough domains
fa: دامنه‌های کافی وجود ندارد

en: Server requested unsupported extension
fa: کارساز، افزونهٔ پشتیبانی‌نشده را درخواست کرد

en: Incorrect WebSocket “%s” header
fa: سرایند %s نامعتبر سوکت وب

en: Server returned incorrect “%s” key
fa: کارساز، کلید %s نادرست را برگرداند

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
fa: پارامتر تکراری در سرایند افزونهٔ سوکت وب %s

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
fa: کارساز، یک پارامتر تکراری در سرایند افزونهٔ سوکت وب %s برگرداند

en: WebSocket handshake expected
fa: انتظار دست‌دادن سوکت وب می‌رفت

en: Unsupported WebSocket version
fa: نگارش پشتیبانی‌نشدهٔ سوکت وب

en: Invalid WebSocket key
fa: کلید نامعتبر سوکت وب

en: Unsupported WebSocket subprotocol
fa: زیرقرارداد پیشیبانی‌نشدهٔ سوکت وب

en: Server rejected WebSocket handshake
fa: کارساز، دست دادن سوکت وب را رد کرد

en: Server ignored WebSocket handshake
fa: کارساز، دست دادن سوکت وب را نادیده گرفت

en: Server requested unsupported protocol
fa: کارساز، قرارداد پیشیبانی‌نشده درخواست کرد
