libsoup master - en to gd translation catalogue (36 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
gd: Chaidh crìoch a chur air a’ cheangal gun dùil

en: Invalid seek request
gd: Iarrtas siridh mì-dhligheach

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
gd: Chan urrainn dhuinn buntach a dhèanamh air SoupBodyInputStream

en: Network stream unexpectedly closed
gd: Chaidh an sreath lìonraidh a dhùnadh gun dùil

en: Failed to completely cache the resource
gd: Cha deach leinn an goireas slàn a chur dhan tasgadan

en: Output buffer is too small
gd: Tha bufair an às-chuir ro bheag

en: Could not parse HTTP response
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an fhreagairt HTTP a pharsadh

en: Unrecognized HTTP response encoding
gd: Cha do dh’aithnich sinn còdachadh an fhreagairt HTTP

en: Operation would block
gd: Dhèanadh an t-obrachadh bacadh

en: Operation was cancelled
gd: Chaidh sgur dhen obrachadh

en: Could not parse HTTP request
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an t-iarrtas HTTP a pharsadh

en: No URI provided
gd: Cha deach URI a sholar

en: Invalid “%s” URI: %s
gd: URI “%s” mì-dhligheach: %s

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
gd: Chan urrainn dhuinn frithealaiche TLS a chruthachadh às aonais teisteanais TLS

en: Could not listen on address %s, port %d:
gd: Chan urrainn dhuinn èisteachd ris an t-seòladh %s, port %d:

en: Could not parse URI “%s”
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an URI “%s” a pharsadh

en: Unsupported URI scheme “%s”
gd: Chan eil taic ri sgeama “%s” an URI

en: Not an HTTP URI
gd: Chan e URI HTTP a th’ ann

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
gd: Cha do ghabh am frithealaiche ris a’ chrathadh-làimhe WebSocket.

en: Can’t import non-socket as SoupSocket
gd: Chan urrainn dhuinn nì nach eil ’na shocaid ion-phortadh mar SoupSocket

en: Could not import existing socket:
gd: Cha b’ urrainn dhuinn socaid a tha ann ion-phortadh:

en: Can’t import unconnected socket
gd: Chan urrainn dhuinn socaid gun cheangal ion-phortadh

en: WebSocket handshake expected
gd: An dùil air crathadh-làimhe WebSocket

en: Unsupported WebSocket version
gd: Tionndadh dhe WebSocket ris nach cuirear taic

en: Invalid WebSocket key
gd: Iuchair WebSocket mì-dhligheach

en: Incorrect WebSocket “%s” header
gd: Bann-cinn WebSocket “%s” nach eil mar bu chòir

en: Unsupported WebSocket subprotocol
gd: Fo-phròtacal aig WebSocket ris nach cuirear taic

en: Server rejected WebSocket handshake
gd: Dhiùlt am frithealaiche an crathadh-làimhe WebSocket

en: Server ignored WebSocket handshake
gd: Leig am frithealaiche an crathadh-làimhe WebSocket seachad

en: Server requested unsupported protocol
gd: Dh’iarr am frithealaiche pròtacal ris nach cuirear taic

en: Server requested unsupported extension
gd: Dh’iarr am frithealaiche leudachan ris nach cuirear taic

en: Server returned incorrect “%s” key
gd: Thill am frithealaiche iuchair “%s” nach eil mar bu chòir

en: Hostname is an IP address
gd: ’S e seòladh IP a tha san ainm-òstair

en: Invalid hostname
gd: Ainm-òstair mì-dhligheach

en: Hostname has no base domain
gd: Chan eil bun-àrainn aig an ainm-òstair

en: Not enough domains
gd: Chan eil àrainnean gu leòr ann
