libsoup master - en to be_BY translation catalogue (37 entries)

en: Network stream unexpectedly closed
be_BY: Сеткавы струмень нечакана закрыўся

en: Failed to completely cache the resource
be_BY: Не ўдалося цалкам размясціць рэсурс у кэшы

en: Output buffer is too small
be_BY: Выхадны буфер занадта малы

en: Connection terminated unexpectedly
be_BY: Злучэнне нечакана перарвалася

en: Invalid seek request
be_BY: Хібны запыт на пошук

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
be_BY: Немагчыма абрэзаць SoupBodyInputStream

en: Operation would block
be_BY: Аперацыя заблакавана

en: Could not parse HTTP response
be_BY: Не ўдалося разабраць адказ HTTP

en: Unrecognized HTTP response encoding
be_BY: Невядомае кадаванне адказу HTTP

en: Operation was cancelled
be_BY: Аперацыя скасавана

en: Header too big
be_BY: Загаловак занадта вялікі

en: Could not import existing socket:
be_BY: Не ўдалося імпартаваць існы сокет:

en: Can’t import unconnected socket
be_BY: Нельга імпартаваць непадлучаны сокет

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
be_BY: Нельга стварыць сервер TLS без сертыфіката TLS

en: Location header is missing or empty in response headers
be_BY: Загаловак месцазнаходжання адсутнічае або не пазначаны ў загалоўках адказаў

en: Invalid URI “%s” in Location response header
be_BY: Хібны URI «%s» у загалоўку адказу ад месцазнаходжання

en: Too many redirects
be_BY: Занадта шмат перанакіраванняў

en: Message was restarted too many times
be_BY: Паведамленне перазапускалася занадта шмат разоў

en: Message is already in session queue
be_BY: Паведамленне ўжо ў чарзе сеанса

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
be_BY: Сервер не ўхваліў вітанне WebSocket.

en: No public-suffix list available.
be_BY: Не даступна ніводнага спіса публічных суфіксаў.

en: Invalid hostname
be_BY: Хібная назва хоста

en: Hostname is an IP address
be_BY: Назва хоста - адрас IP

en: Hostname has no base domain
be_BY: Назва хоста не мае базавага дамена

en: Not enough domains
be_BY: Недастаткова даменаў

en: Server requested unsupported extension
be_BY: Запытанае серверам пашырэнне не падтрымліваецца

en: Incorrect WebSocket “%s” header
be_BY: Хібны загаловак WebSocket «%s»

en: Server returned incorrect “%s” key
be_BY: Сервер вярнуў няправільны ключ «%s»

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
be_BY: Прадубляваны параметр «%s»  у загалоўку пашырэння WebSocket

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
be_BY: Сервер вярнуў прадубляваны параметр «%s»  у загалоўку пашырэння WebSocket

en: WebSocket handshake expected
be_BY: Чакаецца вітанне WebSocket

en: Unsupported WebSocket version
be_BY: Версія WebSocket не падтрымліваецца

en: Invalid WebSocket key
be_BY: Хібны ключ WebSocket

en: Unsupported WebSocket subprotocol
be_BY: Падпратакол WebSocket не падтрымліваецца

en: Server rejected WebSocket handshake
be_BY: Сервер адхіліў вітанне WebSocket

en: Server ignored WebSocket handshake
be_BY: Сервер праігнараваў вітанне WebSocket

en: Server requested unsupported protocol
be_BY: Запытаны серверам пратакол не падтрымліваецца
