libsoup master - en to uz translation catalogue (37 entries)

en: Network stream unexpectedly closed
uz: Tarmoq oqimi kutilmaganda yopildi

en: Failed to completely cache the resource
uz: Resursni to‘liq keshlash amalga oshmadi

en: Output buffer is too small
uz: Chiqish buferi juda kichik

en: Connection terminated unexpectedly
uz: Ulanish kutilmaganda uzildi

en: Invalid seek request
uz: Noto'g'ri qidiruv so'rovi

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
uz: SoupBodyInputStreamni kesib bo‘lmadi

en: Operation would block
uz: Operatsiya bloklanadi

en: Could not parse HTTP response
uz: HTTP javobini tahlil qilib boʻlmadi

en: Unrecognized HTTP response encoding
uz: Nomaʼlum HTTP javob kodlash usuli

en: Operation was cancelled
uz: Operatsiya bekor qilindi

en: Header too big
uz: Sarlavha juda katta

en: Could not import existing socket:
uz: Mavjud soketni import qilib boʻlmadi:

en: Can’t import unconnected socket
uz: Ulanmagan soketni import qilib boʻlmadi

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
uz: TLS sertifikatisiz TLS serverini yaratib boʻlmaydi

en: Location header is missing or empty in response headers
uz: Javob sarlavhalarida joylashuv sarlavhasi yo'q yoki bo'sh

en: Invalid URI “%s” in Location response header
uz: Manzilga javob sarlavhasida "%s" URI haqiqiy emas

en: Too many redirects
uz: Juda ko'p yo'naltirishlar

en: Message was restarted too many times
uz: Xabar juda koʻp marta qayta ishga tushirildi

en: Message is already in session queue
uz: Xabar allaqachon sessiya navbatida

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
uz: Server WebSocket aloqasini qabul qilmadi.

en: No public-suffix list available.
uz: Public-suffix roʻyxati mavjud emas

en: Invalid hostname
uz: Hostname notoʻgʻri

en: Hostname is an IP address
uz: Hostname - IP manzil

en: Hostname has no base domain
uz: Hostname asosiy domeni yoʻq

en: Not enough domains
uz: Domenlar yetarli emas

en: Server requested unsupported extension
uz: Server qo'llab-quvvatlanmagan kengaytma talab qildi

en: Incorrect WebSocket “%s” header
uz: Noto'g'ri WebSocket “%s” sarlavhasi

en: Server returned incorrect “%s” key
uz: Server notoʻgʻri "%s" kalitini qaytardi

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
uz: “%s” WebSocket kengaytmasi sarlavhasida takrorlangan parametr

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
uz: Server "%s" WebSocket kengaytmasida takrorlangan parametrni qaytardi

en: WebSocket handshake expected
uz: WebSocket aloqasi kutilmoqda

en: Unsupported WebSocket version
uz: Qo'llab-quvvatlanmaydigan WebSocket versiyasi

en: Invalid WebSocket key
uz: Noto'g'ri WebSocket kaliti

en: Unsupported WebSocket subprotocol
uz: Qoʻllanilmaydigan WebSocket subprotokoli

en: Server rejected WebSocket handshake
uz: Server WebSocket aloqasini rad etdi

en: Server ignored WebSocket handshake
uz: WebSocket aloqasini server eʼtiborsiz qoldirdi

en: Server requested unsupported protocol
uz: Server qo‘llab-quvvatlanmaydigan protokolni so‘radi
