libuser 0.60 - en to et translation catalogue (202 entries)

en: Failed to drop privileges.
et: Õiguste eemaldamine ebaõnnestus.

en: Internal error.
et: Sisemine viga.

en: %s is not authorized to change the finger info of %s
et: %s ei ole volitatud muutma %s infot

en: Unknown user context
et: tundmatu kasutaja kontekst

en: Can't set default context for /etc/passwd
et: vaike konteksti seadistamine /etc/passwd jaoks ei ole võimalik

en: Error initializing PAM.
et: PAM lähtestamisel esines viga.

en: Authentication failed for %s.
et: %s tuvastamine ebaõnnestus.

en: Internal PAM error `%s'.
et: Sisemine PAM viga `%s'.

en: Unknown user authenticated.
et: tuvastati tundmatu kasutaja.

en: User mismatch.
et: Kasutaja ei sobi.

en: [OPTION...] user
et: [VALIK...] kasutaja

en: Error parsing arguments: %s.
et: Argumentide analüüsimise viga: %s.

en: No user name specified.
et: Kasutajanimi täpsustamata.

en: Error initializing %s: %s.
et: %s lähtestamisel esines viga: %s.

en: User %s does not exist.
et: Kasutajat %s ei ole olemas.

en: Account is locked.
et: Konto on lukustatud.

en: Account is not locked.
et: Konto ei ole lukustatud.

en: Minimum:	%ld
et: Miinimum:	%ld

en: Maximum:	%ld
et: Maksimum:	%ld

en: Warning:	%ld
et: Hoiatus:	%ld

en: Inactive:	%ld
et: Mitteaktiivne:	%ld

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Last Change:	%s
et: Viimati muudetud:	%s

en: Password Expires:	%s
et: Parool aegub:	%s

en: Password Inactive:	%s
et: Parool on kehtetu:	%s

en: Account Expires:	%s
et: Konto aegub:	%s

en: Failed to modify aging information for %s: %s
et: Vananenud %s informatsiooni muutmine ebaõnnestus: %s

en: [OPTION...] [user]
et: [VALIK...] [kasutaja]

en: No user name specified, no name for uid %d.
et: Kasutajanimi määramata, nimi puudub uid %d jaoks.

en: Changing finger information for %s.
et: Sõrminformatsiooni muutmine %s jaoks.

en: Full Name
et: Täisnimi

en: Surname
et: Perekonnanimi

en: Given Name
et: Eesnimi

en: Office
et: Kontor

en: Office Phone
et: Kontori telefon

en: Home Phone
et: Kodune telefon

en: E-Mail Address
et: E-posti aadress

en: Finger information not changed:  input error.
et: Sõrminfot ei ole muudetud: sisendi viga.

en: Finger information changed.
et: Sõrminfo on muudetud.

en: Finger information not changed: %s.
et: Sõrminfot ei ole muudetud: %s.

en: Changing shell for %s.
et: Kesta muutmine %s jaoks.

en: New Shell
et: Uus kest

en: Shell not changed: %s
et: Kesta ei muudetud: %s

en: Shell changed.
et: Kest muudetud.

en: [OPTION...] group
et: [VALIK...] grupp

en: No group name specified.
et: Grupinimi on määramata.

en: Invalid group ID %s
et: Vigane grupi ID %s

en: Group creation failed: %s
et: Grupi loomine ebaõnnestus: %s

en: Group %s does not exist.
et: Gruppi %s ei ole olemas.

en: Group %s could not be deleted: %s
et: Gruppi %s pole võimalik kustutada: %s

en: Both -L and -U specified.
et: Mõlemad -L ja -U on täpsustamata.

en: Failed to set password for group %s: %s
et: Grupi %s parooli seadmine ebaõnnestus: %s

en: Group %s could not be locked: %s
et: Gruppi %s lukustamine ei ole võimalik: %s

en: Group %s could not be unlocked: %s
et: Gruppi %s lukust lahti tegemine ei ole võimalik: %s

en: Group %s could not be modified: %s
et: Gruppi %s pole võimalik muuta: %s

en: Error looking up %s: %s
et: Viga %s otsimisel: %s

en: No group name specified, using %s.
et: Grupinimi täpsustamata, kasutatakse %s.

en: No group name specified, no name for gid %d.
et: Grupinimi täpsustamata, gid %d jaoks puudub nimi.

en: No user name specified, using %s.
et: Kasutajanimi täpsustamata, kasutatakse %s.

en: %s does not exist
et: %s puudub

en: [OPTION...]
et: [VALIK...]

en: Error opening `%s': %s.
et: `%s' avamise viga: %s.

en: Error creating account for `%s': line improperly formatted.
et: Konto loomise viga `%s' jaoks: rida ebasobivalt vormindatud.

en: Invalid user ID %s
et: Vigane kasutaja ID %s

en: Refusing to create account with UID 0.
et: Segadus konto loomisel kui UID on 0.

en: Error creating group for `%s' with GID %jd: %s
et: Viga grupi `%s' loomisel kui GID on %jd: %s

en: Error creating home directory for %s: %s
et: Viga %s kodukataloogi loomisel: %s

en: Error setting initial password for %s: %s
et: Viga %s esialgse parooli seadmisel: %s

en: Error creating user account for %s: %s
et: Viga kasutajale %s konto loomisel: %s

en: Changing password for %s.
et: %s parooli muutmine.

en: New password
et: Uus parool

en: New password (confirm)
et: Uus parool (kinnitus)

en: Passwords do not match, try again.
et: Paroolid ei ühti, proovi uuesti.

en: Password change canceled.
et: Parooli muutmisest loobutud.

en: Error reading from file descriptor %d.
et: Tõrge failideskriptori %d lugemisel.

en: Error setting password for user %s: %s.
et: Viga kasutaja %s parooli seadmisel: %s.

en: Error setting password for group %s: %s.
et: Viga grupi %s parooli seadmisel: %s.

en: Password changed.
et: Parool on muudetud.

en: Group %jd does not exist
et: Gruppi %jd ei ole olemas

en: Error creating group `%s': %s
et: Viga grupi `%s' loomisel: %s

en: Account creation failed: %s.
et: Konto loomine ebaõnnestus: %s.

en: Error creating %s: %s.
et: Viga %s loomisel: %s.

en: User %s could not be deleted: %s.
et: Kasutajat %s pole võimalik kustutada: %s.

en: %s did not have a gid number.
et: %s ei ole gid numbrit.

en: No group with GID %jd exists, not removing.
et: Gruppi GID-ga %jd ei ole olemas, seda ei eemaldata.

en: Group with GID %jd did not have a group name.
et: Grupil GID-ga %jd puudub nimi.

en: Group %s could not be deleted: %s.
et: Gruppi %s pole võimalik kustutada: %s.

en: Failed to set password for user %s: %s.
et: Kasutaja %s parooli seadmine ebaõnnestus: %s.

en: User %s could not be locked: %s.
et: Kasutajat %s pole võimalik lukustada: %s.

en: User %s could not be unlocked: %s.
et: Kasutajat %s pole võimalik lukust lahti teha: %s.

en: User %s could not be modified: %s.
et: Kasutajat %s pole võimalik muuta: %s.

en: Group %s could not be modified: %s.
et: Gruppi %s pole võimalik muuta: %s.

en: No old home directory for %s.
et: %s-il puudub vana kodukataloogi.

en: No new home directory for %s.
et: %s-il puudub uus kodukataloogi.

en: Error moving %s to %s: %s.
et: Viga %s liigutamisel %s: %s.

en: could not open configuration file `%s': %s
et: aeadete faili `%s' avadmine  pole võimalik: %s

en: could not stat configuration file `%s': %s
et: seadete faili `%s' avamine  pole võimalik: %s

en: configuration file `%s' is too large
et: seadete faili `%s' on liiga suur

en: could not read configuration file `%s': %s
et: seadete faili `%s' avamine  pole võimalik: %s

en: success
et: edu

en: module disabled by configuration
et: moodul on seadistustes keelatud

en: generic error
et: üldine viga

en: not enough privileges
et: ebapiisavad õigused

en: access denied
et: ligipääs keelatud

en: bad user/group name
et: halb kasutaja-/grupinimi

en: bad user/group id
et: halb kasutaja/grupi id

en: user/group name in use
et: kasutaja-/grupinimi on kasutusel

en: user/group id in use
et: kasutaja/grupi id on kasutusel

en: error manipulating terminal attributes
et: viga terminali atribuutide käsitlemisel

en: error opening file
et: faili avamise viga

en: error locking file
et: faili lukustamise viga

en: error statting file
et: faili esitamise viga

en: error reading file
et: faili lugemise viga

en: error writing to file
et: viga faili kirjutamisel

en: data not found in file
et: failis puuduvad andmed

en: internal initialization error
et: sisemine lähtestamise viga

en: error loading module
et: mooduli laadimise viga

en: error resolving symbol in module
et: sümbolite lahendamise viga moodulis

en: library/module version mismatch
et: teegi/mooduli versioon ei sobi

en: unlocking would make the password field empty
et: lahti lukustamine võib teha parooli välja tühjaks

en: invalid attribute value
et: vigane atribuudi väärtus

en: unknown error
et: tundmatu viga

en: invalid ID
et: vigane ID

en: no initialization function %s in `%s'
et: puudub häälestusfunktsioon %s `%s'-s

en: module version mismatch in `%s'
et: mooduli versiooni mitteühtivus `%s'-s

en: module `%s' does not define `%s'
et: moodul `%s' ei defineeri `%s'

en: error reading terminal attributes
et: viga terminali atribuutide lugemisel

en: error setting terminal attributes
et: viga terminali atribuutide seadmisel

en: error reading from terminal
et: viga terminalist lugemisel

en: name is not set
et: nime ei ole seatud

en: name is too short
et: nimi on liiga lühike

en: name is too long (%zu > %d)
et: nimi on liiga pikk (%zu > %d)

en: name contains non-ASCII characters
et: nimi sisaldab mitte-ASCII märke

en: name contains control characters
et: nimi sisaldab kontrollmärke

en: name contains whitespace
et: nimi sisaldab tühikuid

en: name starts with a hyphen
et: nimi algab sidekriipsuga

en: name contains invalid char `%c'
et: nimi sisaldab vigast märki `%c'

en: user %s has no UID
et: kasutajal %s puudub UID

en: group %s has no GID
et: grupil %s puudub GID

en: user %jd has no name
et: kasutajal %jd puudub nimi

en: group %jd has no name
et: grupil %jd puudub nimi

en: user has neither a name nor an UID
et: kasutajal puudub nii nimi kui ka UID

en: group has neither a name nor a GID
et: grupil puudub nii nimi kui ka GID

en: Invalid default value of field %s: %s
et: Välja %s vigane vaikeväärtus: %s

en: error locking file: %s
et: viga faili lukustamisel: %s

en: couldn't get security context of `%s': %s
et: turvakonteksti `%s' saamine ei ole võimalik: %s

en: couldn't set default security context to `%s': %s
et: vaike turvakonteksti seadistamine `%s'-ile ei ole võimalik: %s

en: couldn't open `%s': %s
et: `%s' avamine pole võimalik: %s

en: couldn't stat `%s': %s
et: `%s'-i polnud võimalik esitada: %s

en: error creating `%s': %s
et: viga `%s' loomisel: %s

en: Error changing owner of `%s': %s
et: Viga `%s' omaniku muutmisel: %s

en: Error reading `%s': %s
et: Viga `%s' lugemisel:%s

en: Error writing `%s': %s
et: Viga `%s' kirjutamisel: %s

en: couldn't read from `%s': %s
et: `%s'-st lugemine pole võimalik: %s

en: %s value `%s': `:' not allowed
et: %s väärtus `%s': `:' ei ole lubatud

en: entry already present in file
et: failis on üksus juba olemas

en: couldn't write to `%s': %s
et: `%s'-i kirjutamine pole võimalik: %s

en: entity object has no %s attribute
et: üksuse objektil puudub atribuut %s

en: error encrypting password
et: parooli krüpteerimise viga

en: not executing with superuser privileges
et: superkasutaja õigustega ei käivitata

en: no shadow file present -- disabling
et: varifail puudub - keelatud

en: error initializing ldap library
et: ldap teegi lähtestamise viga

en: could not set LDAP protocol to version %d
et: LDAP protokolli polnud võimalik seada versioonile %d

en: could not negotiate TLS with LDAP server
et: Transpordikihi turbeprotokollil (TLS) polnud võimalik suhelda LDAP serveriga

en: could not bind to LDAP server
et: LDAP serverit polnud võimalik siduda

en: could not bind to LDAP server, first attempt as `%s': %s
et: LDAP serverit polnud võimalik siduda, esmalt üritati `%s': %s

en: user object had no %s attribute
et: kasutaja objektil puudub atribuut %s

en: user object was created with no `%s'
et: kasutaja objekt loodi `%s'-ta

en: error creating a LDAP directory entry: %s
et: LDAP kataloogi üksuse loomise viga: %s

en: error modifying LDAP directory entry: %s
et: LDAP kataloogi üksuse muutmise viga: %s

en: error renaming LDAP directory entry: %s
et: LDAP kataloogi üksuse ümbernimetamise viga: %s

en: object had no %s attribute
et: objektil puudus atribuut %s

en: error removing LDAP directory entry: %s
et: LDAP kataloogi üksuse eemaldamise viga: %s

en: object has no %s attribute
et: objektil puudub atribuut %s

en: no such object in LDAP directory
et: LDAP kataloogis puudub selline objekt

en: no `%s' attribute found
et: `%s'-i atribuuti ei leitud

en: error setting password in LDAP directory for %s: %s
et: parooli seadmisel LDAP kataloogile %s tekkis viga: %s

en: LDAP Server Name
et: LDAP serverinimi

en: LDAP Search Base DN
et: LDAP sidumise baasnumber

en: LDAP Bind DN
et: LDAP sidumise number

en: LDAP Bind Password
et: LDAP sidumise parool

en: LDAP SASL User
et: LDAP SASL kasutaja

en: LDAP SASL Authorization User
et: LDAP SASL kasutaja autoriseerimine

en: Cyrus SASL error creating user: %s
et: Cyrus SASL viga kasutaja loomisel: %s

en: Cyrus SASL error removing user: %s
et: Cyrus SASL viga kasutaja eemaldamisel: %s

en: error initializing Cyrus SASL: %s
et: viga Cyrus SASL lähtestamisel: %s

en: error creating home directory for user
et: kasutaja kodukataloogi loomise viga

en: error removing home directory for user
et: kasutaja kodukataloogi kustutamise viga

en: error moving home directory for user
et: kasutaja kodukataloogi liigutamise viga

en: Error initializing %s: %s
et: %s lähtestamise viga: %s

en: Invalid ID %s
et: Vigane ID %s

en: Searching for group with ID %jd.
et: ID-ga %jd grupi otsimine.

en: Searching for group named %s.
et: %s nimelise grupi otsimine.

en: Searching for user with ID %jd.
et: ID-ga %jd kasutaja otsimine.

en: Searching for user named %s.
et: %s nimelise kasutaja otsimine.

en: Entry not found.
et: Üksust ei leitud.

en: Prompts succeeded.
et: Viibad õnnestusid.

en: Prompts failed.
et: Viibad ebaõnnestusid.

en: Default user object classes:
et: Kasutaja vaikeobjektide klassid:

en: Default user attribute names:
et: Kasutaja vaikeatribuutide nimed:

en: Getting default user attributes:
et: Kasutaja vaikeatribuutide saamine:

en: Copying user structure:
et: Kasutajastruktuuri kopeerimine:
