libuser 0.60 - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Internal error.
eu: Barne-errorea.

en: Account is locked.
eu: Kontua blokeatuta dago.

en: Warning:	%ld
eu: Abisua:	%ld

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Full Name
eu: Izen osoa

en: Surname
eu: Abizena

en: Given Name
eu: Izena

en: Office
eu: Bulegoa

en: Office Phone
eu: Bulegoko telefonoa

en: Home Phone
eu: Etxeko telefonoa

en: E-Mail Address
eu: E-posta helbidea

en: New Shell
eu: Shell berria

en: [OPTION...]
eu: [AUKERA...]

en: New password
eu: Pasahitz berria

en: New password (confirm)
eu: Pasahitz berria (berretsi)

en: Passwords do not match, try again.
eu: Pasahitzak ez datoz bat, saiatu berriro.

en: Password changed.
eu: Pasahitza aldatuta.

en: Group %jd does not exist
eu: %jd taldea ez da existitzen.

en: error reading file
eu: errorea fitxategia irakurtzean

en: error writing to file
eu: errorea fitxategian idaztean

en: unknown error
eu: errore ezezaguna

en: invalid number
eu: zenbaki baliogabea

en: invalid ID
eu: ID baliogabea

en: name is too short
eu: izena laburregia da
