libuser 0.60 - en to he translation catalogue (84 entries)

en: Failed to drop privileges.
he: כישלון בוויתור על הרשאות.

en: Internal error.
he: שגיאה פנימית.

en: %s is not authorized to change the finger info of %s
he: המשתמש %s אינו מורשה לשנות מידע כללי (finger info) של %s

en: Unknown user context
he: הקשר משתמש לא ידוע

en: Can't set default context for /etc/passwd
he: קביעת ברירת מחדל להקשר עבור ‎/etc/passwd נכשלה

en: Error initializing PAM.
he: שגיאה באתחול PAM.‏

en: Authentication failed for %s.
he: שגיאת אימות עבור %s.

en: Internal PAM error `%s'.
he: שגיאת PAM פנימית '%s`.‏

en: Unknown user authenticated.
he: אומת משתמש לא מוכר.

en: User mismatch.
he: אי התאמה של המשתמש.

en: [OPTION...] user
he: [אפשרות...] משתמש

en: Error parsing arguments: %s.
he: שגיאה בפענוח פרמטרים: %s.‏

en: No user name specified.
he: לא צויין שם משתמש.

en: Error initializing %s: %s.
he: שגיאה באתחול %s:‏ %s.‏

en: User %s does not exist.
he: המשתמש %s אינו קיים.

en: Account is locked.
he: החשבון נעול.

en: Account is not locked.
he: החשבון אינו נעול.

en: Minimum:	%ld
he: מזערי:	%ld

en: Maximum:	%ld
he: מירבי:	%ld

en: Warning:	%ld
he: אתרעה:	%ld

en: Inactive:	%ld
he: לא פעיל:	%ld

en: Never
he: לעולם לא

en: Last Change:	%s
he: עדכון אחרון:	%s

en: Password Expires:	%s
he: פקיעת תוקף ססמה:	%s

en: Password Inactive:	%s
he: ססמה לא פעילה:	%s

en: Account Expires:	%s
he: פקיעת תוקף חשבון:	%s

en: Failed to modify aging information for %s: %s
he: כישלון בעדכון מידע אודות התיישנות עבור %s:‏ %s

en: [OPTION...] [user]
he: [אפשרות...] [משתמש]

en: No user name specified, no name for uid %d.
he: לא צויין שם משתמש, אין שם עבור uid %d.‏

en: Changing finger information for %s.
he: שינוי מידע כללי (finger) עבור %s.‏

en: Full Name
he: שם מלא

en: Surname
he: שם משפחה

en: Given Name
he: שם פרטי

en: Office
he: משרד

en: Office Phone
he: טלפון בעבודה

en: Home Phone
he: טלפון בבית

en: E-Mail Address
he: כתובת דואר

en: Finger information not changed:  input error.
he: מידע כללי (finger) לא עודכן: שגיאת קלט.

en: Finger information changed.
he: מידע כללי (finger) עודכן.

en: Finger information not changed: %s.
he: מידע כללי (finger) לא עודכן: %s.‏

en: Changing shell for %s.
he: מעדכן shell עבור %s.‏

en: Shell not changed: %s
he: ה-shell לא עודכן: %s

en: Shell changed.
he: ה-shell עודכן.

en: [OPTION...] group
he: [אפשרות...] קבוצה

en: No group name specified.
he: לא צויין שם קבוצה.

en: Invalid group ID %s
he: זיהוי קבוצה %s שגוי

en: Group creation failed: %s
he: יצירת קבוצה נכשלה: %s

en: Group %s does not exist.
he: הקבוצה %s אינה קיימת.

en: Group %s could not be deleted: %s
he: מחיקת הקבוצה %s נכשלה: %s

en: Failed to set password for group %s: %s
he: נכשלה קביעת ססמה לקבוצה %s:‏ %s

en: Group %s could not be locked: %s
he: נכשלה נעילת הקבוצה %s:‏ %s

en: Group %s could not be unlocked: %s
he: נכשל שחרור נעילת הקבוצה %s:‏ %s

en: Group %s could not be modified: %s
he: נכשל עדכון הקבוצה %s:‏ %s

en: Error looking up %s: %s
he: איתור %s נכשל: %s

en: No group name specified, using %s.
he: לא צויין שם קבוצה, משתמש ב-%s.‏

en: No group name specified, no name for gid %d.
he: לא צויין שם קבוצה, אין שם עבור gid‏‏ %d.‏

en: No user name specified, using %s.
he: לא צויין שם חשבון, משתמש ב-%s.‏

en: [OPTION...]
he: [אפשרות...]

en: Error opening `%s': %s.
he: שגיאה בפתיחת '%s`:‏ %s.‏

en: Error creating account for `%s': line improperly formatted.
he: יצירת חשבון עבור '%s` נכשלה: שורה במבנה שגוי.

en: Invalid user ID %s
he: זיהוי משתמש שגוי %s

en: Refusing to create account with UID 0.
he: מסרב ליצור חשבון עם זיהוי משתמש (UID)‏ 0.

en: Error creating group for `%s' with GID %jd: %s
he: יצירת קבוצה עבור '%s` נכשלה עם GID ‏%jd:‏ %s

en: Error creating home directory for %s: %s
he: כישלון ביצירת תיקיית בית עבור %s:‏ %s

en: Error setting initial password for %s: %s
he: כישלון בקביעת ססמה התחלתית עבור %s:‏ %s

en: Error creating user account for %s: %s
he: כישלון ביצירת חשבון משתמש עבור %s:‏ %s

en: Changing password for %s.
he: שינוי ססמה עבור %s.‏

en: New password
he: ססמה חדשה

en: New password (confirm)
he: ססמה חדשה (אישור)

en: Passwords do not match, try again.
he: ססמאות אינן תואמות, יש לנסות שנית.

en: Password change canceled.
he: שינוי ססמה בוטל.

en: Error setting password for user %s: %s.
he: כישלון בקביעת ססמה עבור המשתמש %s:‏ %s.‏

en: Error setting password for group %s: %s.
he: כישלון בקביעת ססמה עבור הקבוצה %s:‏ %s.‏

en: Password changed.
he: ססמה עודכנה.

en: Group %jd does not exist
he: הקבוצה %jd אינה קיימת

en: Error creating group `%s': %s
he: שגיאה ביצירת קבוצה '%s`:‏ %s.‏

en: Account creation failed: %s.
he: יצירת חשבון משתמש נכשלה: %s.‏

en: Error creating %s: %s.
he: כישלון ביצירת %s:‏ %s.‏

en: User %s could not be deleted: %s.
he: לא ניתן למחוק את המשתמש %s:‏ %s.‏

en: %s did not have a gid number.
he: לקבוצה %s לא היה מספר זיהוי (gid).‏

en: No group with GID %jd exists, not removing.
he: אין קבוצה עם מספר זיהוי (GID)‏ %jd, לא ניתן למחוק.

en: Error changing owner of `%s': %s
he: שגיאה בשינוי בעלות '%s`:‏ %s

en: Error reading `%s': %s
he: שגיאה בקריאת '%s`:‏ %s

en: Error writing `%s': %s
he: שגיאה בכתיבת '%s`:‏ %s
