libuser 0.60 - en to lv translation catalogue (62 entries)

en: Internal error.
lv: Iekšējā kļūda.

en: Internal PAM error `%s'.
lv: Iekšējā PAM kļūda `%s'.

en: No user name specified.
lv: Nav lietotāja vārds norādīts.

en: User %s does not exist.
lv: Lietotājs %s neeksistē.

en: Account is locked.
lv: Konts ir bloķēts.

en: Account is not locked.
lv: Konts nav bloķēts.

en: Warning:	%ld
lv: Bŗidinājums:	%ld

en: Password Expires:	%s
lv: Paroles derīguma termiņš beigsies:	%s

en: Surname
lv: Uzvārds

en: Given Name
lv: Vārds

en: Office
lv: Birojs

en: Office Phone
lv: Biroja telefons

en: Home Phone
lv: Mājas telefons

en: E-Mail Address
lv: E-pasta adrese

en: No group name specified.
lv: Nav grupas nosaukums norādīts.

en: Invalid group ID %s
lv: Nederīgs grupas ID %s

en: Group creation failed: %s
lv: Grupas izveidošana neizdevās: %s

en: Group %s does not exist.
lv: Grupa %s neeksistē.

en: Group %s could not be deleted: %s
lv: Grupa %s nevar tik dzēsta: %s

en: No group name specified, using %s.
lv: Nav grupas nosaukums norādīts, izmanto %s.

en: No user name specified, using %s.
lv: Nav lietotāja vārds norādīts, izmanto %s.

en: Error opening `%s': %s.
lv: Kļūda atverot `%s': %s.

en: Error creating home directory for %s: %s
lv: Kļūda izveidojot mājas mapi priekš %s: %s

en: Error creating user account for %s: %s
lv: Kļūda izveidojot lietotāja kontu priekš %s: %s

en: New password
lv: Jaunā parole

en: New password (confirm)
lv: Jaunā parole (apstiprināt)

en: Passwords do not match, try again.
lv: Paroles nesakrīt, mēģiniet vēlreiz.

en: Password change canceled.
lv: Paroles mainīšana atcelta.

en: Password changed.
lv: Parole nomainīta.

en: Group %jd does not exist
lv: Grupa %jd neeksistē

en: Error creating group `%s': %s
lv: Kļūda izveidojot grupu `%s': %s

en: Account creation failed: %s.
lv: Neizdevās konta izveidošana: %s.

en: Error creating %s: %s.
lv: Kļūda izveidojot %s: %s.

en: Warning: Group with ID %jd does not exist.
lv: Brīdinājums: Grupa ar ID %jd neeksistē.

en: could not open configuration file `%s': %s
lv: Nevar atvērt konfigurācijas failu `%s': %s

en: configuration file `%s' is too large
lv: Konfigurācijas fails `%s' ir pārāk liels

en: could not read configuration file `%s': %s
lv: Nevar nolasīt konfigurācijas failu `%s': %s

en: access denied
lv: Piekļūšana aizliegta

en: bad user/group name
lv: Slikts lietotāja/grupas nosaukums

en: bad user/group id
lv: Slikts lietotāja/grupas ID

en: error opening file
lv: Kļūda atverot failu

en: error locking file
lv: Kļūda bloķējot failu

en: error reading file
lv: Kļūda nolasot failu

en: error writing to file
lv: Kļūda rakstot failā

en: data not found in file
lv: Dati nav atrasti failā

en: error loading module
lv: klūda ielādējot moduli

en: unknown error
lv: nezināma kļūda

en: module `%s' does not define `%s'
lv: modulis `%s' nenosaka `%s'

en: user %s has no UID
lv: Lietotājam %s nav UID

en: group %s has no GID
lv: Grupai %s nav GID

en: error locking file: %s
lv: Kļūda bloķējot failu: %s

en: error creating `%s': %s
lv: kļūda izveidojot `%s': %s

en: Error changing owner of `%s': %s
lv: Kļūda mainot īpašnieku `%s': %s

en: Error reading `%s': %s
lv: Kļūda nolasot `%s': %s

en: LDAP Server Name
lv: LDPA servera nosaukums

en: LDAP SASL User
lv: LDAP SASL Lietotājs

en: error creating home directory for user
lv: kļūda izveidojot mājas mapi lietotājam

en: Invalid ID %s
lv: Nederīgs ID %s

en: Searching for group with ID %jd.
lv: Meklē grupu ar ID %jd.

en: Searching for group named %s.
lv: Meklē grupu vārdā %s.

en: Searching for user with ID %jd.
lv: Meklē lietotāju ar ID %jd.

en: Searching for user named %s.
lv: Meklē lietotāju vārdā %s.
