libuser 0.60 - en to nds translation catalogue (15 entries)

en: [OPTION...] user
nds: [OPTION...] Bruker

en: Never
nds: Nienich

en: Full Name
nds: Heeler Naam

en: Surname
nds: Tonaam

en: Given Name
nds: Vornaam

en: Office
nds: Kontor

en: Office Phone
nds: Kontor Telefon

en: Home Phone
nds: Telefon to Huus

en: E-Mail Address
nds: E-Post Anskrivt

en: New Shell
nds: Neje Shell

en: New password
nds: Nejes Passwoord

en: New password (confirm)
nds: Nejes Passwoord (nohmal)

en: Password changed.
nds: Passwoord ännert.

en: success
nds: Erfolg

en: unknown error
nds: unbekannter Fehler
