libuser 0.60 - en to uk translation catalogue (290 entries)

en: Failed to drop privileges.
uk: Не вдалося позбутися привілеїв.

en: Internal error.
uk: Внутрішня помилка.

en: %s is not authorized to change the finger info of %s
uk: %s не авторизований для зміни інформації finger про %s

en: Unknown user context
uk: Невідомий контекст користувача

en: Can't set default context for /etc/passwd
uk: Не вдається встановити типовий контекст /etc/passwd

en: Error initializing PAM.
uk: Помилка ініціалізації PAM.

en: Authentication failed for %s.
uk: Помилка аутентифікації для %s.

en: Internal PAM error `%s'.
uk: Внутрішня помилка PAM «%s».

en: Unknown user authenticated.
uk: Автентифікація невідомого користувача.

en: User mismatch.
uk: Користувач не збігається.

en: prompt for all information
uk: надсилати запит щодо всіх даних

en: list aging parameters for the user
uk: список параметрів, які застарівають, для користувача

en: minimum days between password changes
uk: мінімальна кількість днів між змінами паролів

en: DAYS
uk: ДНІ

en: maximum days between password changes
uk: максимальна кількість днів між змінами паролів

en: date of last password change in days since 1/1/70
uk: дата останньої зміни пароля у днях з 1.01.1970

en: number of days after password expiration date when account is considered inactive
uk: кількість днів з дати завершення строку дії пароля, які мають пройти для того, щоб обліковий запис вважався неактивним

en: password expiration date in days since 1/1/70
uk: дата завершення строку дії пароля у днях з 1.01.1970

en: days before expiration to begin warning user
uk: кількість днів між завершенням строку дії і показом першого попередження щодо нього

en: [OPTION...] user
uk: [ПАРАМЕТР...] користувач

en: Error parsing arguments: %s.
uk: Помилка аналізу аргументів: %s.

en: No user name specified.
uk: Не вказано ім'я користувача.

en: Error initializing %s: %s.
uk: Помилка ініціалізації %s: %s.

en: User %s does not exist.
uk: Користувач %s не існує.

en: Account is locked.
uk: Обліковий запис заблоковано.

en: Account is not locked.
uk: Обліковий запис не заблоковано.

en: Minimum:	%ld
uk: Мінімум:	%ld

en: Maximum:	%ld
uk: Максимум:	%ld

en: Maximum:	None
uk: Максимум:	немає

en: Warning:	%ld
uk: Попередження:	%ld

en: Inactive:	%ld
uk: Неактивний:	%ld

en: Inactive:	Never
uk: Неактивний:	ніколи

en: Must change password on next login
uk: Під час наступного входу до системи слід змінити пароль

en: Never
uk: Ніколи

en: Last Change:	%s
uk: Остання зміна:	%s

en: Password Expires:	%s
uk: Термін дії паролю закінчується:	%s

en: Password Inactive:	%s
uk: Пароль неактивний:	%s

en: Account Expires:	%s
uk: Обліковий запис дійсний до:	%s

en: Failed to modify aging information for %s: %s
uk: Помилка зміни інформації про термін для %s: %s

en: [OPTION...] [user]
uk: [ПАРАМЕТР...] [користувач]

en: No user name specified, no name for uid %d.
uk: Не вказано ім'я користувача, немає імені для uid %d.

en: Changing finger information for %s.
uk: Зміна інформації finger про %s.

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Surname
uk: По-батькові

en: Given Name
uk: Ім'я

en: Office
uk: Офіс

en: Office Phone
uk: Службовий телефон

en: Home Phone
uk: Домашній телефон

en: E-Mail Address
uk: Адреса ел. пошти

en: Finger information not changed:  input error.
uk: Інформацію finger не змінено:  помилка вводу.

en: Finger information changed.
uk: Інформацію finger змінено.

en: Finger information not changed: %s.
uk: Інформацію finger не змінено: %s.

en: Changing shell for %s.
uk: Зміна оболонки для %s.

en: New Shell
uk: Нова оболонка

en: Shell not changed: %s
uk: Оболонку змінено: %s

en: Shell changed.
uk: Оболонку змінено.

en: gid for new group
uk: gid нової групи

en: NUM
uk: ЧИСЛО

en: create a system group
uk: створити загальносистемну групу

en: [OPTION...] group
uk: [ПАРАМЕТР...] група

en: No group name specified.
uk: Не вказано назву групи.

en: Invalid group ID %s
uk: Неправильний ID групи %s

en: Group creation failed: %s
uk: Помилка створення групи: %s

en: Group %s does not exist.
uk: Група %s не існує.

en: Group %s could not be deleted: %s
uk: Групу %s не можна вилучати: %s.

en: set GID for group
uk: встановити GID для групи

en: change group to have given name
uk: змінити групу так, щоб вона мала вказану назву

en: NAME
uk: НАЗВА

en: plaintext password for use with group
uk: пароль для групи у форматі звичайного тексту

en: STRING
uk: РЯДОК

en: pre-hashed password for use with group
uk: попередньо хешований пароль для групи

en: list of administrators to add
uk: список адміністраторів, яких слід додати

en: list of administrators to remove
uk: список адміністраторів, яких слід вилучити

en: list of group members to add
uk: список учасників групи, яких слід додати

en: list of group members to remove
uk: список учасників групи, яких слід вилучити

en: lock group
uk: заблокувати групу

en: unlock group
uk: розблокувати групу

en: Both -L and -U specified.
uk: -L та -U вказані одночасно.

en: Failed to set password for group %s: %s
uk: Помилка встановлення пароля для групи %s: %s

en: Group %s could not be locked: %s
uk: Групу %s не вдається заблокувати: %s

en: Group %s could not be unlocked: %s
uk: Групу %s не вдається розблокувати: %s

en: Group %s could not be modified: %s
uk: Групу %s не вдається змінити: %s

en: Error looking up %s: %s
uk: Помилка блокування %s: %s.

en: list members of a named group instead of the group memberships for the named user
uk: показати список учасників вказаної групи замість списку участі вказаного користувача

en: only list membership information by name, and not UID/GID
uk: показувати у списку участі лише дані щодо назв, без UID/GID

en: No group name specified, using %s.
uk: Не вказана назва групи, використовується %s.

en: No group name specified, no name for gid %d.
uk: Не вказана назва групи, немає назви для gid %d.

en: No user name specified, using %s.
uk: Не вказано ім'я користувача, використовується %s.

en: %s does not exist
uk: %s не існує.

en: file with user information records
uk: файл з записами щодо даних користувачів

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en: don't create home directories
uk: не створювати домашніх каталогів

en: don't create mail spools
uk: не створювати буферів зберігання пошти

en: [OPTION...]
uk: [ПАРАМЕТР...]

en: Error opening `%s': %s.
uk: Помилка відкривання «%s»: %s.

en: Error creating account for `%s': line improperly formatted.
uk: Помилка створення облікового запису для «%s»: неправильний формат рядка.

en: Invalid user ID %s
uk: Неправильний ідентифікатор користувача %s

en: Refusing to create account with UID 0.
uk: Відмова у створенні облікового запису з UID 0.

en: Error creating group for `%s' with GID %jd: %s
uk: Помилка створення групи для «%s» з GID %jd: %s

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' for %s by default
uk: Відмова від використання небезпечного типового домашнього каталогу «%s» для %s

en: Error creating home directory for %s: %s
uk: Помилка створення домашнього каталогу для %s: %s

en: Error creating mail spool for %s: %s
uk: Помилка під час спроби створення буфера пошти для %s: %s

en: Error setting initial password for %s: %s
uk: Помилка встановлення початкового паролю для %s: %s

en: Error creating user account for %s: %s
uk: Помилка створення облікового запису для %s: %s

en: set group password instead of user password
uk: встановити пароль групи замість пароля користувача

en: new plain password
uk: новий пароль у форматі звичайного тексту

en: new crypted password
uk: новий зашифрований пароль

en: read new plain password from given descriptor
uk: прочитати новий пароль у форматі звичайного тексту з вказаного дескриптора

en: read new crypted password from given descriptor
uk: прочитати новий зашифрований пароль з вказаного дескриптора

en: Changing password for %s.
uk: Зміна паролю користувача %s.

en: New password
uk: Новий пароль

en: New password (confirm)
uk: Новий пароль (підтвердження)

en: Passwords do not match, try again.
uk: Паролі не збігаються, спробуйте ще раз.

en: Password change canceled.
uk: Зміну паролю скасовано.

en: Error reading from file descriptor %d.
uk: Помилка читання з дескриптора файла %d.

en: Error setting password for user %s: %s.
uk: Помилка встановлення паролю користувача %s: %s.

en: Error setting password for group %s: %s.
uk: Помилка встановлення паролю для групи %s: %s.

en: Password changed.
uk: Пароль змінено.

en: create a system user
uk: створити загальносистемного користувача

en: GECOS information for new user
uk: дані GECOS для нового користувача

en: home directory for new user
uk: домашній каталог нового користувача

en: directory with files for the new user
uk: каталог з файлами для нового користувача

en: shell for new user
uk: командна оболонка для нового користувача

en: uid for new user
uk: uid нового користувача

en: group for new user
uk: група нового користувача

en: don't create home directory for user
uk: не створювати домашнього каталогу користувача

en: don't create group with same name as user
uk: не створювати групи з назвою, що збігається з іменем користувача

en: common name for new user
uk: загальне ім’я нового користувача

en: given name for new user
uk: паспортне ім’я нового користувача

en: surname for new user
uk: прізвище нового користувача

en: room number for new user
uk: номер кімнати нового користувача

en: telephone number for new user
uk: номер робочого телефону нового користувача

en: home telephone number for new user
uk: номер домашнього телефону нового користувача

en: Group %jd does not exist
uk: Група %jd не існує.

en: Error creating group `%s': %s
uk: Помилка створення групи «%s»: %s

en: Account creation failed: %s.
uk: Помилка створення облікового запису: %s.

en: Error creating %s: %s.
uk: Помилка створення %s: %s.

en: Error creating mail spool: %s
uk: Помилка під час спроби створення буфера пошти: %s

en: don't remove the user's private group, if the user has one
uk: не вилучати окремої групи користувача, якщо таку було створено

en: remove the user's home directory
uk: вилучити домашній каталог користувача

en: User %s could not be deleted: %s.
uk: Не вдалося вилучити запис користувача %s: %s.

en: %s did not have a gid number.
uk: %s не має числа gid.

en: No group with GID %jd exists, not removing.
uk: Група з GID %jd не існує, її не буде вилучено.

en: Group with GID %jd did not have a group name.
uk: Група з GID  %jd не мала назви.

en: Group %s could not be deleted: %s.
uk: Групу %s вилучити не вдається: %s.

en: Error removing home directory: %s.
uk: Помилка під час спроби вилучення домашнього каталогу: %s.

en: Error removing mail spool: %s
uk: Помилка під час спроби вилучення буфера пошти: %s

en: GECOS information
uk: дані GECOS

en: home directory
uk: домашній каталог

en: move home directory contents
uk: пересунути дані домашнього каталогу

en: set shell for user
uk: встановити командну оболонку користувача

en: set UID for user
uk: встановити UID користувача

en: set primary GID for user
uk: встановити основний GID користувача

en: change login name for user
uk: змінити назву облікового запису користувача

en: plaintext password for the user
uk: пароль користувача у форматі звичайного тексту

en: pre-hashed password for the user
uk: попередньо хешований пароль користувача

en: lock account
uk: заблокувати обліковий запис

en: unlock account
uk: розблокувати обліковий запис

en: set common name for user
uk: встановити загальне ім’я користувача

en: set given name for user
uk: встановити паспортне ім’я користувача

en: set surname for user
uk: встановити прізвище користувача

en: set room number for user
uk: встановити номер кімнати користувача

en: set telephone number for user
uk: встановити номер робочого телефону користувача

en: set home telephone number for user
uk: встановити номер домашнього телефону користувача

en: Failed to set password for user %s: %s.
uk: Помилка встановлення пароля користувача %s: %s.

en: User %s could not be locked: %s.
uk: Користувача %s не вдається заблокувати: %s.

en: User %s could not be unlocked: %s.
uk: Користувача %s не вдається розблокувати: %s.

en: Warning: Group with ID %jd does not exist.
uk: Попередження: Група з номером %jd не існує.

en: User %s could not be modified: %s.
uk: Користувача %s не вдається змінити: %s.

en: Group %s could not be modified: %s.
uk: Групу %s не вдається змінити: %s.

en: No old home directory for %s.
uk: Немає попереднього домашнього каталогу для %s.

en: No new home directory for %s.
uk: Немає нового домашнього каталогу для %s.

en: Error moving %s to %s: %s.
uk: Помилка переміщення %s у %s: %s.

en: could not open configuration file `%s': %s
uk: не вдається відкрити файл налаштувань «%s»: %s

en: could not stat configuration file `%s': %s
uk: не вдається отримати інформацію про файл налаштувань «%s»: %s

en: configuration file `%s' is too large
uk: файл налаштувань «%s» надто довгий

en: could not read configuration file `%s': %s
uk: не вдається прочитати файл налаштувань «%s»: %s

en: success
uk: виконано

en: module disabled by configuration
uk: модуль вимкнено у налаштуваннях

en: generic error
uk: загальна помилка

en: not enough privileges
uk: недостатньо привілей

en: access denied
uk: доступ заборонений

en: bad user/group name
uk: неправильне ім'я користувача/групи

en: bad user/group id
uk: неправильний ID користувача/групи

en: user/group name in use
uk: ім'я користувача/група вже використовується

en: user/group id in use
uk: ID користувача/група вже використовується

en: error manipulating terminal attributes
uk: помилка зміни атрибутів

en: error opening file
uk: помилка відкривання файлу

en: error locking file
uk: помилка блокування файлу

en: error statting file
uk: помилка отримання параметрів файлу

en: error reading file
uk: помилка читання файлу

en: error writing to file
uk: помилка запису у файл

en: data not found in file
uk: дані не знайдено у файлі

en: internal initialization error
uk: внутрішня помилка ініціалізації

en: error loading module
uk: помилка завантаження модуля

en: error resolving symbol in module
uk: помилка визначення символу у модулі

en: library/module version mismatch
uk: невідповідність версії модуля та бібліотеки

en: unlocking would make the password field empty
uk: при розблокуванні поле пароля буде очищене

en: invalid attribute value
uk: некоректне значення атрибута

en: invalid module combination
uk: некоректне поєднання модулів

en: user's home directory not owned by them
uk: домашній каталог користувача не належить йому

en: unknown error
uk: невідома помилка

en: invalid number
uk: неправильний номер

en: invalid ID
uk: неправильний ідентифікатор

en: no initialization function %s in `%s'
uk: немає функції ініціалізації %s у «%s»

en: module version mismatch in `%s'
uk: невідповідність версії модуля «%s»

en: module `%s' does not define `%s'
uk: в модулі «%s» не визначено «%s»

en: error reading terminal attributes
uk: помилка зчитування атрибутів термінала

en: error setting terminal attributes
uk: помилка встановлення атрибутів термінала

en: error reading from terminal
uk: помилка читання з термінала

en: name is not set
uk: ім'я не встановлено

en: name is too short
uk: ім'я надто коротке

en: name is too long (%zu > %d)
uk: ім'я надто довге (%zu > %d)

en: name contains non-ASCII characters
uk: ім'я містить не-ASCII символи

en: name contains control characters
uk: ім'я містить керівні послідовності

en: name contains whitespace
uk: ім'я містить пропуски

en: name starts with a hyphen
uk: ім'я починається з риски

en: name contains invalid char `%c'
uk: ім'я містить неправильний символ `%c'

en: user %s has no UID
uk: користувач %s не має UID

en: user %s not found
uk: користувача %s не знайдено

en: group %s has no GID
uk: група %s не має GID

en: group %s not found
uk: групи %s не знайдено

en: user %jd has no name
uk: користувач %jd не має імені

en: group %jd has no name
uk: Група %jd не має назви

en: user has neither a name nor an UID
uk: користувач не має ані назви, ані UID

en: group has neither a name nor a GID
uk: групи не має ані назви, ані GID

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' by default
uk: Відмова від використання небезпечного типового домашнього каталогу «%s»

en: Invalid default value of field %s: %s
uk: Неправильне типове значення для поля %s: %s

en: error locking file: %s
uk: помилка блокування файлу: %s

en: couldn't get default security context: %s
uk: не вдається отримати типовий контекст безпеки: %s

en: couldn't get security context of `%s': %s
uk: не вдається отримати контекст безпеки для «%s»: %s

en: couldn't set default security context to `%s': %s
uk: не вдається задати значення типового контексту безпеки «%s»: %s

en: couldn't determine security context for `%s': %s
uk: не вдається визначити контекст безпеки для «%s»: %s

en: couldn't open `%s': %s
uk: не вдається відкрити «%s»: %s

en: couldn't stat `%s': %s
uk: не вдається отримати відомості про «%s»: %s

en: error creating `%s': %s
uk: помилка створення «%s»: %s

en: Error changing owner of `%s': %s
uk: Помилка зміни власника «%s»: %s

en: Error changing mode of `%s': %s
uk: Помилка під час спроби зміни режиму для «%s»: %s

en: Error reading `%s': %s
uk: Помилка зчитування «%s»: %s

en: Error writing `%s': %s
uk: Помилка запису «%s»: %s

en: couldn't read from `%s': %s
uk: не вдається прочитати з «%s»: %s

en: %s value `%s': `:' not allowed
uk: Значення %s неприпустиме «%s», використано «:»

en: entry already present in file
uk: запис вже існує у файлі

en: couldn't write to `%s': %s
uk: не вдається записати «%s»: %s

en: entity object has no %s attribute
uk: об'єкт не має атрибута %s

en: entry with conflicting name already present in file
uk: вже є запис з назвою, що конфліктує

en: error encrypting password
uk: помилка шифрування пароля

en: the `%s' and `%s' modules can not be combined
uk: не можна поєднувати модуль «%s» з модулем «%s»

en: not executing with superuser privileges
uk: виконується без привілей адміністратора

en: no shadow file present -- disabling
uk: немає файлу shadow — вимикаємо

en: error initializing ldap library
uk: помилка ініціалізації бібліотеки ldap

en: could not set LDAP protocol to version %d
uk: не вдається встановити LDAP протокол для версії %d

en: could not negotiate TLS with LDAP server
uk: не вдається узгодити TLS с сервером LDAP

en: could not bind to LDAP server
uk: не вдається під'єднатись до сервера LDAP

en: could not bind to LDAP server, first attempt as `%s': %s
uk: не вдається під'єднатись до сервера LDAP, перша спроба - «%s»: %s

en: user object had no %s attribute
uk: об'єкт користувача не має атрибута %s

en: user object was created with no `%s'
uk: об'єкт користувача створений без «%s»

en: error creating a LDAP directory entry: %s
uk: помилка створення запису каталогу LDAP: %s

en: error modifying LDAP directory entry: %s
uk: помилка зміни запису каталогу LDAP: %s

en: error renaming LDAP directory entry: %s
uk: помилка перейменування запису каталогу LDAP: %s

en: object had no %s attribute
uk: об'єкт не мав атрибут %s

en: error removing LDAP directory entry: %s
uk: помилка вилучення запису каталогу LDAP: %s

en: object has no %s attribute
uk: об'єкт не має атрибута %s

en: unsupported password encryption scheme
uk: схема шифрування паролів не підтримується

en: no such object in LDAP directory
uk: немає такого об'єкта у каталозі LDAP

en: no `%s' attribute found
uk: не знайдено атрибут `%s

en: error setting password in LDAP directory for %s: %s
uk: помилка встановлення паролю в каталозі LDAP для %s: %s

en: LDAP Server Name
uk: Назва сервера LDAP

en: LDAP Bind Password
uk: LDAP Bind пароль

en: LDAP SASL User
uk: Користувач LDAP SASL

en: LDAP SASL Authorization User
uk: Авторизований користувач LDAP SASL

en: Cyrus SASL error creating user: %s
uk: помилка Cyrus SASL при створенні користувача: %s

en: Cyrus SASL error removing user: %s
uk: помилка Cyrus SASL під час вилучення користувача: %s

en: error initializing Cyrus SASL: %s
uk: помилка ініціалізації Cyrus SASL: %s

en: error creating home directory for user
uk: помилка створення домашнього каталогу користувача

en: error removing home directory for user
uk: помилка вилучення домашнього каталогу користувача

en: error moving home directory for user
uk: помилка переміщення домашнього каталогу користувача

en: Error initializing %s: %s
uk: Помилка ініціалізації %s: %s

en: Invalid ID %s
uk: Неправильний ідентифікатор ID %s

en: Searching for group with ID %jd.
uk: Пошук групи з номером ID %jd.

en: Searching for group named %s.
uk: Пошук групи з назвою %s.

en: Searching for user with ID %jd.
uk: Пошук користувача з номером %jd.

en: Searching for user named %s.
uk: Пошук користувача з іменем %s.

en: Entry not found.
uk: Запис не знайдено.

en: Prompts succeeded.
uk: Запит успішно виконаний.

en: Prompts failed.
uk: Запит виконаний невдало.

en: Default user object classes:
uk: Стандартні класи об'єкта користувача:

en: Default user attribute names:
uk: Імена стандартних атрибутів користувача:

en: Getting default user attributes:
uk: Отримання стандартних атрибутів користувача:

en: Copying user structure:
uk: Копіювання структури користувача:
