libusermetrics - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Could not open database
am: የ ዳታቤዝ መክፈት አልተቻለም

en: Unable to register user metrics service on DBus
am: የ ተጠቃሚ መለኪያ መመዝገብ አልተቻለም በ DBus:

en: Unable to unregister user metrics service on DBus
am: የ ተጠቃሚ መለኪያ መሰረዝ አልተቻለም በ DBus:

en: Could not register user data object with DBus
am: በ DBus የ ተጠቃሚ ዳታ እቃ መመዝገብ አልተቻለም

en: Unknown data source
am: ያልታወቀ የ ዳታ ምንጭ አይነት

en: Could not locate user data
am: የ ተጠቃሚ ዳታ ማግኘት አልተቻለም

en: Data set query failed
am: የ ዳታ ጥያቄ ማሰናዳት አልተቻለም

en: Could not save data set
am: የ ዳታ ማሰናጃ ማስቀመጥ አልተቻለም

en: New data set could not be found
am: አዲስ የ ዳታ ማሰናጃ አልተገኘም

en: Could not save data source
am: የ ዳታ ምንጭ ማስቀመጥ አልተቻለም

en: Unable to register user metrics object on DBus
am: የ ተጠቃሚ መለኪያ እቃ መመዝገብ አልተቻለም በ DBus:

en: Data source query failed
am: የ ዳታ ምንጭ ጥያቄ ወድቋል

en: User data query failed
am: የ ተጠቃሚ ዳታ ጥያቄ ወድቋል

en: Could not save user data
am: የ ተጠቃሚ ዳታ ማስቀመጥ አልተቻለም

en: Usage:
am: አጠቃቀም:

en: Failed to connect to metrics service:
am: ከ መለኪያ ግልጋሎት ጋር መገናኘት አልተቻለም:

en: Failed to register user metric:
am: የ ተጠቃሚ መለኪያ መመዝገብ አልተቻለም:

en: Failed to increment metric:
am: መለኪያ መጨመር አልተቻለም:

en: Failed to update metric:
am: መለኪያ ማሻሻል አልተቻለም:

en: No data sources available
am: ምንም የ ዳታ ምንጭ ዝግጁ አይደለም

en: Data source not found
am: ምንም የ ዳታ ምንጭ አልተገኘም

en: No data for today
am: ለ ዛሬ ምንም ዳታ አልተገኘም

en: Cannot open XML file '%1' for reading
am: መክፈት አልተቻለም የ XML file '%1' ለ ማንበብ
