libusermetrics - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Could not open database
cs: Nepodařilo se otevřít databázi

en: Unable to register user metrics service on DBus
cs: Nelze zaregistrovat službu uživatelských metrik v DBus

en: Unable to unregister user metrics service on DBus
cs: Nelze odhlásit službu uživatelských metrik v DBus

en: Could not register user data object with DBus
cs: Nelze registrovat data v DBus

en: Unknown data source
cs: Neznámý zdroj dat

en: Attempt to create data set owned by another user
cs: Pokus o vytvoření dat patřících jinému uživateli

en: Could not locate user data
cs: Nepodařilo se najít data uživatele

en: Attempt to create data set owned by another application
cs: Pokus o vytvoření dat patřících jiné aplikaci

en: Data set query failed
cs: Manipulace s daty selhala

en: Could not save data set
cs: Data nelze uložit

en: New data set could not be found
cs: Nepodařilo se najít nová data

en: Could not save data source
cs: Nelze uložit zdroj dat

en: Attempt to update data owned by another user
cs: Pokus o úpravu dat patřících jinému uživateli

en: Attempt to update data owned by another application
cs: Pokus o úpravu dat patřících jiné aplikaci

en: Attempt to increment data owned by another user
cs: Pokus o rozšíření dat patřících jinému uživateli

en: Attempt to increment data owned by another application
cs: Pokus o rozšíření dat patřících jiné aplikaci

en: Unable to register user metrics object on DBus
cs: Nelze registrovat metriku v DBus

en: Data source query failed
cs: Manipulace se zdrojem dat selhala

en: Attempt to create user data owned by another user
cs: Pokus o vytvoření dat patřících jinému uživateli

en: User data query failed
cs: Manipulace s daty uživatele selhala

en: Could not save user data
cs: Nelze uložit data uživatele

en: Usage:
cs: Použití:

en: Failed to connect to metrics service:
cs: Nelze se připojit ke službě:

en: Failed to register user metric:
cs: Nelze registrovat metriku:

en: Failed to increment metric:
cs: Nelze rozšířit metriku:

en: Failed to update metric:
cs: Nelze upravit metriku:

en: No data sources available
cs: Žádné zdroje dat nejsou dostupné

en: Data source not found
cs: Zdroj dat nebyl nalezen

en: No data for today
cs: Za dnešek nejsou žádná data

en: Cannot open XML file '%1' for reading
cs: Nepodařilo se přečíst XML soubor '%1'
