libusermetrics - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Could not open database
el: Αδυναμία ανοίγματος της βάσης δεδομένων

en: Unknown data source
el: Άγνωστη πηγή δεδομένων

en: Could not save data source
el: Αδυναμία αποθήκευσης πηγής δεδομένων

en: Attempt to update data owned by another user
el: Απόπειρα ενημέρωσης δεδομένων που ανήκουν σε διαφορετικό χρήστη

en: Attempt to update data owned by another application
el: Απόπειρα ενημέρωσης δεδομένων που ανήκουν σε διαφορετική εφαρμογή

en: Could not save user data
el: Αδυναμία αποθήκευσης δεδομένων χρήστη

en: Usage:
el: Χρήση:

en: No data sources available
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες πηγές δεδομένων
