libusermetrics - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Could not open database
eo: Ne povis malfermi datenbankon

en: Unknown data source
eo: Nekonata datena fonto

en: Could not locate user data
eo: Ne povis trovi datenojn pri uzanto

en: Could not save data source
eo: Ne povis konservi datenan fonton

en: Usage:
eo: Uzado:

en: Data source not found
eo: Datena fonto ne troviĝis

en: No data for today
eo: Neniu dateno pri hodiaŭ

en: Cannot open XML file '%1' for reading
eo: Ne povas malfermi XML-dosieron «%1» por legado
