libusermetrics - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Could not open database
gl: Non foi posíbel abrir a base de datos

en: Unable to register user metrics service on DBus
gl: Non foi posíbel rexistrar o servizo de métricas do usuario no DBus

en: Unable to unregister user metrics service on DBus
gl: Non foi posíbel cancelar o rexistro do servizo de métricas do usuario no DBus

en: Could not register user data object with DBus
gl: Non foi posíbel rexistrar o obxecto dos datos do usuario con DBus

en: Unknown data source
gl: Orixe de datos descoñecida

en: Attempt to create data set owned by another user
gl: Intento de creación dun conxunto de datos doutro usuario

en: Could not locate user data
gl: Non foi posíbel localizar os datos do usuario

en: Attempt to create data set owned by another application
gl: Intento de creación dun conxunto de datos doutro aplicativo

en: Data set query failed
gl: Produciuse un fallo na petición do conxunto de datos

en: Could not save data set
gl: Non foi posíbel gardar o conxunto de datos

en: New data set could not be found
gl: Non foi posíbel atopar o conxunto de datos novo

en: Could not save data source
gl: Non foi posíbel gardar a orixe dos datos

en: Attempt to update data owned by another user
gl: Intento de actualización dun conxunto de datos doutro usuario

en: Attempt to update data owned by another application
gl: Intento de actualización dun conxunto de datos doutro aplicativo

en: Attempt to increment data owned by another user
gl: Intento de incrementar un conxunto de datos doutro usuario

en: Attempt to increment data owned by another application
gl: Intento de incrementar un conxunto de datos doutro aplicativo

en: Unable to register user metrics object on DBus
gl: Non foi posíbel rexistrar o obxecto de métricas do usuario no DBus

en: Data source query failed
gl: Produciuse un fallo na petición da orixe dos datos

en: Attempt to create user data owned by another user
gl: Intento de creación de datos de usuario doutro usuario

en: User data query failed
gl: Produciuse un fallo na petición de datos do usuario

en: Could not save user data
gl: Non foi posíbel gardar os datos do usuario

en: Usage:
gl: Uso:

en: Failed to connect to metrics service:
gl: Produciuse un fallo na conexión ao servizo de métricas:

en: Failed to register user metric:
gl: Produciuse un fallo ao rexistrar as métricas do usuario

en: Failed to increment metric:
gl: Produciuse un fallo ao incrementar a métrica

en: Failed to update metric:
gl: Produciuse un fallo na actualización da métrica

en: No data sources available
gl: Non hai orixes de datos dispoñíbeis

en: Data source not found
gl: Non foi posíbel atopar a orixe dos datos

en: No data for today
gl: Non hai datos de hoxe

en: Cannot open XML file '%1' for reading
gl: Non foi posíbel abrir e ler o ficheiro XML «%1»
