libusermetrics - en to ms translation catalogue (30 entries)

en: Could not open database
ms: Tidak dapat buka pangkalan data

en: Unable to register user metrics service on DBus
ms: Tidak boleh daftar perkhidmatan metrik pengguna pada DBus

en: Unable to unregister user metrics service on DBus
ms: Tidak boleh nyahdaftar perkhidmatan metrik pengguna pada DBus

en: Could not register user data object with DBus
ms: Tidak dapat daftar objek data pengguna dengan DBus

en: Unknown data source
ms: Sumber data tidak diketahui

en: Attempt to create data set owned by another user
ms: Cuba mencipta set data yang dimiliki oleh pengguna lain

en: Could not locate user data
ms: Tidak dapat cari data pengguna

en: Attempt to create data set owned by another application
ms: Cuba mencipta set data yang dimiliki oleh aplikasi lain

en: Data set query failed
ms: Pertanyaan set data gagal

en: Could not save data set
ms: Tidak dapat simpan set data

en: New data set could not be found
ms: Set data baharu tidak ditemui

en: Could not save data source
ms: Tidak dapat simpan sumber data

en: Attempt to update data owned by another user
ms: Cuba mengemaskini data yang dimiliki oleh pengguna lain

en: Attempt to update data owned by another application
ms: Cuba mengemaskini data yang dimiliki oleh aplikasi lain

en: Attempt to increment data owned by another user
ms: Cuba menokok data yang dimiliki oleh pengguna lain

en: Attempt to increment data owned by another application
ms: Cuba menokok data yang dimiliki oleh aplikasi lain

en: Unable to register user metrics object on DBus
ms: Tidak boleh daftar objek metrik pengguna pada DBus

en: Data source query failed
ms: Pertanyaan sumber data gagal

en: Attempt to create user data owned by another user
ms: Cuba mencipta data pengguna yang dimiliki oleh pengguna lain

en: User data query failed
ms: Pertanyaan data pengguna gagal

en: Could not save user data
ms: Tidak dapat simpan data pengguna

en: Usage:
ms: Penggunaan:

en: Failed to connect to metrics service:
ms: Gagal menyambung ke perkhidmatan metrik:

en: Failed to register user metric:
ms: Gagal mendaftar metrik pengguna:

en: Failed to increment metric:
ms: Gagal menokok metrik:

en: Failed to update metric:
ms: Gagal mengemaskini metrik:

en: No data sources available
ms: Tiada sumber data tersedia

en: Data source not found
ms: Sumber data tidak ditemui

en: No data for today
ms: Tiada data buat hari ini

en: Cannot open XML file '%1' for reading
ms: Tidak dapat buka fail XML '%1' untuk pembacaan
