libusermetrics - en to nb translation catalogue (27 entries)

en: Could not open database
nb: Kunne ikke åpne en database

en: Unable to register user metrics service on DBus
nb: Kunne ikke registrere brukerdetalj-tjeneste på D-Bus

en: Unable to unregister user metrics service on DBus
nb: Kunne ikke avregistrere brukerdetalj-tjeneste på D-Bus

en: Could not register user data object with DBus
nb: Kunne ikke registrere brukerdataobjekt på D-Bus

en: Unknown data source
nb: Ukjent datakilde

en: Attempt to create data set owned by another user
nb: Forsøk på å opprette datasett eid av en annen bruker

en: Could not locate user data
nb: Fant ikke brukerdata

en: Attempt to create data set owned by another application
nb: Forsøk på å opprette datasett eid av et annet program

en: New data set could not be found
nb: Fant ikke nytt datasett

en: Attempt to update data owned by another user
nb: Forsøk på å oppdatere data eid av en annen bruker

en: Attempt to update data owned by another application
nb: Forsøk på å oppdatere data eid av et annet program

en: Unable to register user metrics object on DBus
nb: Kunne ikke registrere brukerdetalj-objekt på D-Bus

en: Data source query failed
nb: Spørring av datakilde mislyktes

en: Attempt to create user data owned by another user
nb: Forsøk på å opprette brukerdata eid av en annen bruker

en: User data query failed
nb: Spørring av brukerdata mislyktes

en: Could not save user data
nb: Kunne ikke lagre brukerdata

en: Usage:
nb: Bruk:

en: DATA_SOURCE_ID FORMAT_STRING EMPTY_DATA_STRING USERNAME <DATA>
nb: DATA_KILDE_ID FORMAT_STRENG TOM_DATA_STRENG BRUKERNAVN <DATA>

en: DATA_SOURCE_ID FORMAT_STRING EMPTY_DATA_STRING USERNAME [AMOUNT]
nb: DATA_KILDE_ID FORMAT_STRENG TOM_DATA_STRENG BRUKERNAVN [MENGDE]

en: Failed to connect to metrics service:
nb: Klarte ikke å koble til detalj-tjeneste:

en: Failed to register user metric:
nb: Kunne ikke registrere brukerdetalj:

en: Failed to increment metric:
nb: Kunne ikke inkrementere detalj:

en: Failed to update metric:
nb: Kunne ikke oppdatere detalj:

en: No data sources available
nb: Ingen tilgjengelige datakilder

en: Data source not found
nb: Fant ikke datakilde

en: No data for today
nb: Ingen data for dagen i dag

en: Cannot open XML file '%1' for reading
nb: Kan ikke åpne XML-filen «%1» for lesing%1
