libusermetrics - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Could not open database
nl: De databank kan niet worden geopend

en: Unable to register user metrics service on DBus
nl: De DBus-gebruikersstatistiekendienst kan niet worden geregistreerd

en: Unable to unregister user metrics service on DBus
nl: De DBus-gebruikersstatistiekendienst kan niet worden gederegistreerd

en: Could not register user data object with DBus
nl: Het DBus-gebruikersgegevensobject kan niet worden geregistreerd

en: Unknown data source
nl: Onbekende gegevensbron

en: Attempt to create data set owned by another user
nl: Poging tot samenstellen van gegevensbundel van andere gebruiker

en: Could not locate user data
nl: De gebruikersgegevens zijn niet aangetroffen

en: Attempt to create data set owned by another application
nl: Poging tot samenstellen van gegevensbundel van ander programma

en: Data set query failed
nl: Gegevensopvraging mislukt

en: Could not save data set
nl: De gegevensbundel kan niet worden opgeslagen

en: New data set could not be found
nl: Er is geen nieuwere gegevensbundel aangetroffen

en: Could not save data source
nl: De gegevensbron kan niet worden opgeslagen

en: Attempt to update data owned by another user
nl: Poging tot bijwerken van gegevens van andere gebruiker

en: Attempt to update data owned by another application
nl: Poging tot bijwerken van gegevens van ander programma

en: Attempt to increment data owned by another user
nl: Poging tot verhogen van gegevens van andere gebruiker

en: Attempt to increment data owned by another application
nl: Poging tot verhogen van gegevens van ander programma

en: Unable to register user metrics object on DBus
nl: Het DBus-gebruikersstatistiekenobject kan niet worden geregistreerd

en: Data source query failed
nl: Gegevensbronopvraging mislukt

en: Attempt to create user data owned by another user
nl: Poging tot samenstellen van gebruikersgegevensbundel van andere gebruiker

en: User data query failed
nl: Gebruikersgegevensopvraging mislukt

en: Could not save user data
nl: De gebruikersgegevens kunnen niet worden opgeslagen

en: Usage:
nl: Gebruik:

en: DATA_SOURCE_ID FORMAT_STRING EMPTY_DATA_STRING USERNAME <DATA>
nl: DATA_SOURCE_ID FORMAT_STRING EMPTY_DATA_STRING USERNAME <GEGEVENS>

en: DATA_SOURCE_ID FORMAT_STRING EMPTY_DATA_STRING USERNAME [AMOUNT]
nl: DATA_SOURCE_ID FORMAT_STRING EMPTY_DATA_STRING USERNAME [HOEVEELHEID]

en: Failed to connect to metrics service:
nl: Er kan geen verbinding met de statistiekendienst worden gemaakt:

en: Failed to register user metric:
nl: De statistiek kan niet worden vastgelegd:

en: Failed to increment metric:
nl: De statistiek kan niet worden verhoogd:

en: Failed to update metric:
nl: De statistiek kan niet worden bijgewerkt:

en: No data sources available
nl: Er zijn geen gegevensbronnen beschikbaar

en: Data source not found
nl: De gegevensbron is niet aangetroffen

en: No data for today
nl: Er zijn geen gegevens over vandaag bekend

en: Cannot open XML file '%1' for reading
nl: ‘%1’ kan niet worden ingelezen
