libusermetrics - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Could not open database
sr: Не могу да отворим базу података

en: Unable to register user metrics service on DBus
sr: Не могу да упишем корисничку услугу метрике на Д-сабирници

en: Unable to unregister user metrics service on DBus
sr: Не могу да испишем корисничку услугу метрике са Д-сабирнице

en: Could not register user data object with DBus
sr: Не могу да упишем кориснички објекат података са Д-сабирницом

en: Unknown data source
sr: Непознат извор података

en: Attempt to create data set owned by another user
sr: Покушај стварања скупа података је у власништву другог корисника

en: Could not locate user data
sr: Не могу да нађем корисничке податке

en: Attempt to create data set owned by another application
sr: Покушај стварања скупа података је у власништву другог програма

en: Data set query failed
sr: Није успело пропитивање скупа података

en: Could not save data set
sr: Не могу да сачувам скуп података

en: New data set could not be found
sr: Не могу да пронађем нови скуп података

en: Could not save data source
sr: Не могу да сачувам извор података

en: Attempt to update data owned by another user
sr: Покушај ажурирања података је у власништву другог корисника

en: Attempt to update data owned by another application
sr: Покушај ажурирања података је у власништву другог програма

en: Attempt to increment data owned by another user
sr: Покушај повећања података је у власништву другог корисника

en: Attempt to increment data owned by another application
sr: Покушај повећања података је у власништву другог програма

en: Unable to register user metrics object on DBus
sr: Не могу да упишем кориснички објекат метрике на Д-сабирници

en: Data source query failed
sr: Није успело пропитивање извора података

en: Attempt to create user data owned by another user
sr: Покушај стварања корисничких података је у власништву другог корисника

en: User data query failed
sr: Није успело пропитивање корисничких података

en: Could not save user data
sr: Не могу да сачувам корисничке податке

en: Usage:
sr: Употреба:

en: DATA_SOURCE_ID FORMAT_STRING EMPTY_DATA_STRING USERNAME <DATA>
sr: ИБ_ИЗВОРА_ПОДАТАКА НИСКА_ЗАПИСА ПРАЗНА_НИСКА_ПОДАТАКА КОРИСНИК <ПОДАЦИ>

en: DATA_SOURCE_ID FORMAT_STRING EMPTY_DATA_STRING USERNAME [AMOUNT]
sr: ИБ_ИЗВОРА_ПОДАТАКА НИСКА_ЗАПИСА ПРАЗНА_НИСКА_ПОДАТАКА КОРИСНИК [КОЛИЧИНА]

en: Failed to connect to metrics service:
sr: Нисам успео да се повежем на услугу метрике:

en: Failed to register user metric:
sr: Нисам успео да упишем корисничку метрику:

en: Failed to increment metric:
sr: Нисам успео да повећам метрику:

en: Failed to update metric:
sr: Нисам успео да ажурирам метрику:

en: No data sources available
sr: Нема доступних извора података

en: Data source not found
sr: Нисам нашао извор података

en: No data for today
sr: Нема података за данас

en: Cannot open XML file '%1' for reading
sr: Не могу да отворим ИксМЛ датотеку „%1“ за читање
