libusermetrics - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Could not open database
uk: Не вдалося відкрити базу даних

en: Unable to register user metrics service on DBus
uk: Не вдалося зареєструвати службу даних щодо роботи користувача у DBus

en: Unable to unregister user metrics service on DBus
uk: Не вдалося скасувати реєстрацію служби даних щодо роботи користувача у DBus

en: Could not register user data object with DBus
uk: Не вдалося зареєструвати об’єкт даних щодо користувача за допомогою DBus

en: Unknown data source
uk: Невідоме джерело даних

en: Attempt to create data set owned by another user
uk: Спроба створення набору даних, власником яких є інший користувач

en: Could not locate user data
uk: Не вдалося встановити місце зберігання даних щодо користувача

en: Attempt to create data set owned by another application
uk: Спроба створення набору даних, власником яких є інша програма

en: Data set query failed
uk: Помилка виконання запису щодо набору даних

en: Could not save data set
uk: Не вдалося зберегти набір даних

en: New data set could not be found
uk: Не вдалося найти новий набір даних і

en: Could not save data source
uk: Не вдалося зберегти джерело даних

en: Attempt to update data owned by another user
uk: Спроба оновлення даних, власником яких є інший користував

en: Attempt to update data owned by another application
uk: Спроба оновлення даних, власником яких є інша програма

en: Attempt to increment data owned by another user
uk: Спроба нарощування даних, власником яких є інший користувач

en: Attempt to increment data owned by another application
uk: Спроба нарощування даних, власником яких є інша програма

en: Unable to register user metrics object on DBus
uk: Не вдалося зареєструвати об’єкт даних щодо роботи користувача у DBus

en: Data source query failed
uk: Помилка під час спроби обробки запиту до джерела даних

en: Attempt to create user data owned by another user
uk: Спроба створення даних щодо користувача, власником яких є інший користувач

en: User data query failed
uk: Помилка під час обробки запиту щодо даних користувача

en: Could not save user data
uk: Не вдалося зберегти дані користувача

en: Usage:
uk: Користування:

en: DATA_SOURCE_ID FORMAT_STRING EMPTY_DATA_STRING USERNAME <DATA>
uk: ДЖЕРЕЛО_ДАНИХ РЯДОК_ФОРМАТУВАННЯ ПОРОЖНІЙ_РЯДОК_ДАНИХ ІМ’Я_КОРИСТУВАЧА <ДАНІ>

en: DATA_SOURCE_ID FORMAT_STRING EMPTY_DATA_STRING USERNAME [AMOUNT]
uk: ІДЕНТИФІКАТОР_ДЖЕРЕЛА_ДАНИХ РЯДОК_ФОРМАТУВАННЯ ПОРОЖНІЙ_РЯДОК_ДАНИХ ІМ’Я_КОРИСТУВАЧА [ОБ’ЄМ]

en: Failed to connect to metrics service:
uk: Не вдалося встановити з’єднання із службою надання даних:

en: Failed to register user metric:
uk: Не вдалося зареєструвати дані користувача:

en: Failed to increment metric:
uk: Не вдалося наростити дані:

en: Failed to update metric:
uk: Не вдалося оновити дані:

en: No data sources available
uk: Немає доступних джерел даних

en: Data source not found
uk: Не знайдено джерела даних

en: No data for today
uk: Немає даних щодо сьогоднішнього дня

en: Cannot open XML file '%1' for reading
uk: Не вдалося відкрити файл XML "%1" для читання
