libusermetrics - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Could not open database
ca: No s’ha pogut obrir la base de dades

en: Unable to register user metrics service on DBus
ca: No s'ha pogut registrar el servei de mètriques d'usuari al DBus

en: Unable to unregister user metrics service on DBus
ca: No s'ha pogut desregistrar el servei de mètriques d'usuari al DBus

en: Could not register user data object with DBus
ca: No s'han pogut registrar les dades d'usuari amb el DBus

en: Unknown data source
ca: Font desconeguda de dades

en: Attempt to create data set owned by another user
ca: Intent de crear un conjunt de dades propietat d'un altre usuari

en: Could not locate user data
ca: No s'han pogut trobar les dades d'usuari

en: Attempt to create data set owned by another application
ca: Intent de crear un conjunt de dades propietat d'una altra aplicació

en: Data set query failed
ca: Ha fallat la consulta del conjunt de dades

en: Could not save data set
ca: No s'ha pogut desar el conjunt de dades

en: New data set could not be found
ca: No s'ha pogut trobar el nou conjunt de dades

en: Could not save data source
ca: No s'ha pogut desar el conjunt de dades

en: Attempt to update data owned by another user
ca: Intent d'actualitzar dades propietat d'un altre usuari

en: Attempt to update data owned by another application
ca: Intent d'actualitzar dades propietat d'una altra aplicació

en: Attempt to increment data owned by another user
ca: Intent d'incrementar dades propietat d'un altre usuari

en: Attempt to increment data owned by another application
ca: Intent d'incrementar dades propietat d'una altra aplicació

en: Unable to register user metrics object on DBus
ca: No s'han pogut registrar l'objecte de mètriques d'usuari al DBus

en: Data source query failed
ca: Ha fallat la consulta de font de dades

en: Attempt to create user data owned by another user
ca: Intent de crear dades d'usuari propietat d'un altre usuari

en: User data query failed
ca: Ha fallat la consulta de dades d'usuari

en: Could not save user data
ca: No s'han pogut desar les dades d'usuari

en: Usage:
ca: Ús:

en: Failed to connect to metrics service:
ca: Ha fallat la connexió al servei de mètrica:

en: Failed to register user metric:
ca: Ha fallat el registre de mètrica d'usuari:

en: Failed to increment metric:
ca: No s'ha pogut incrementar la mètrica:

en: Failed to update metric:
ca: Ha fallar l'actualització de la mètrica:

en: No data sources available
ca: No hi ha fonts de dades disponibles

en: Data source not found
ca: No s'ha trobat la font de dades

en: No data for today
ca: No hi ha dades per avui

en: Cannot open XML file '%1' for reading
ca: No s'ha pogut obrir el fitxer XML '%1' per lectura
