libusermetrics - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Could not open database
hu: Nem sikerült megnyitni az adatbázist

en: Unable to register user metrics service on DBus
hu: Nem sikerült a felhasználói statisztikák szolgáltatás regisztrálása a DBus-on

en: Unable to unregister user metrics service on DBus
hu: Nem sikerült a felhasználói statisztikák szolgáltatás eltávolítása a DBus-on

en: Could not register user data object with DBus
hu: Felhasználói adatobjektum regisztrálása DBus-on nem sikerült

en: Unknown data source
hu: Ismeretlen adathalmaz

en: Attempt to create data set owned by another user
hu: Kísérlet másik felhasználó adathalmazának létrehozására

en: Could not locate user data
hu: Nem sikerült megtalálni a felhasználói adatokat

en: Attempt to create data set owned by another application
hu: Kísérlet másik alkalmazás adathalmazának létrehozására

en: Data set query failed
hu: Adathalmaz lekérés sikertelen

en: Could not save data set
hu: Adathalmaz mentése nem sikerült

en: New data set could not be found
hu: Nem található új adathalmaz

en: Could not save data source
hu: Nem sikerült az adatforrás mentése

en: Attempt to update data owned by another user
hu: Kísérlet másik felhasználó adatinak frissítésére

en: Attempt to update data owned by another application
hu: Kísérlet másik alkalmazás adataink frissítésére

en: Attempt to increment data owned by another user
hu: Kísérlet másik felhasználó adatainak inkrementálisára

en: Attempt to increment data owned by another application
hu: Kísérlet másik alkalmazás adatainak inkrementálisára

en: Unable to register user metrics object on DBus
hu: Nem sikerült a felhasználói statisztikák objektum regisztrálása a DBus-on

en: Data source query failed
hu: Adatforrás lekérési hiba

en: Attempt to create user data owned by another user
hu: Kísérlet egy másik felhasználó adatainak létrehozására

en: User data query failed
hu: Felhasználói adatlekérési hiba

en: Could not save user data
hu: Felhasználói adat mentése nem sikerült

en: Usage:
hu: Használat:

en: Failed to connect to metrics service:
hu: Hiba a felhasználói statisztikák szolgáltatáshoz kapcsolódáskor:

en: Failed to register user metric:
hu: Hiba a felhasználói statisztikák regisztrálása közben:

en: Failed to increment metric:
hu: Hiba a felhasználói statisztikák inkrementálása közben:

en: Failed to update metric:
hu: Hiba a felhasználói statisztikák frissítése közben:

en: No data sources available
hu: Nincs rendelkezésre álló adat

en: Data source not found
hu: Nem található adatforrás

en: No data for today
hu: Nincs mai adat

en: Cannot open XML file '%1' for reading
hu: „%1” XML fájl nem nyitható meg olvasásra
