libusermetrics - en to ia translation catalogue (30 entries)

en: Could not open database
ia: Non poterea aperir le base de datos

en: Unable to register user metrics service on DBus
ia: Incapace a registrar le servicio metric del usator sur le DBus

en: Unable to unregister user metrics service on DBus
ia: Incapace a de-registrar le servicio metric del usator ex le DBus

en: Could not register user data object with DBus
ia: Non poterea registrar le objecto del datos del usator con le DBus

en: Unknown data source
ia: Fonte del datos incognite

en: Attempt to create data set owned by another user
ia: Tentativa a crear un serie de datos proprie de un altere usator

en: Could not locate user data
ia: Impossibile ubicar le datos del usator

en: Attempt to create data set owned by another application
ia: Tentativa a crear un serie de datos proprie de un altere application

en: Data set query failed
ia: Requesta del serie de datos

en: Could not save data set
ia: Impossibile salvar le serie de datos

en: New data set could not be found
ia: Le nove serie de datos non pote esser trovate

en: Could not save data source
ia: Impossibile salvar le fonte del datos

en: Attempt to update data owned by another user
ia: Tentativa a ajornar un serie de datos proprie de un altere usator

en: Attempt to update data owned by another application
ia: Tentativa a ajornar un serie de datos proprie de un altere application

en: Attempt to increment data owned by another user
ia: Tentativa a incrementar le datos proprie de un altere usator

en: Attempt to increment data owned by another application
ia: Tentativa a incrementar le datos proprie de un altere application

en: Unable to register user metrics object on DBus
ia: Incapace a registrar le objecto metric del usator sur le DBus

en: Data source query failed
ia: Requesta del fonte del datos fallite

en: Attempt to create user data owned by another user
ia: Tentativa crear datos del usator proprie de un altere usator

en: User data query failed
ia: Requesta del datos del usator fallite

en: Could not save user data
ia: Impossibile salvar le datos del usator

en: Usage:
ia: Uso:

en: Failed to connect to metrics service:
ia: Connexion al servicio metric fallite:

en: Failed to register user metric:
ia: Registration del metrica del fallite:

en: Failed to increment metric:
ia: Incremento del metrica fallite:

en: Failed to update metric:
ia: Ajornamento del metrica fallite

en: No data sources available
ia: Nulle fonte del datos disponibile

en: Data source not found
ia: Fonte del datos non trovate

en: No data for today
ia: Nulle datos pro hodie

en: Cannot open XML file '%1' for reading
ia: On non pote aperir le file XML '%1' pro le lectura
