libvirt-glib 2.0.0 - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Connection %s is already open
ca: La connexió %s ja està oberta

en: Connection is not open
ca: La connexió no és oberta

en: Connection is not opened
ca: La connexió no està oberta

en: Failed to create domain
ca: La creació del domini ha fallat

en: Failed to create storage pool
ca: La creació de la reserva de l'emmagatzematge ha fallat

en: Failed to fetch list of domains
ca: No s'ha pogut capturar la llista dels dominis

en: Failed to fetch list of interfaces
ca: No s'ha pogut capturar la llista de les interfícies

en: Failed to fetch list of networks
ca: No s'ha pogut capturar la llista de les xarxes

en: Failed to fetch list of pools
ca: No s'ha pogut capturar la llista de les reserves

en: Got virStreamRecv error in %s
ca: Es va obtenir un error en virStreamRecv a %s

en: No XML document associated with this config object
ca: Cap document XML que estigui associat amb aquest objecte de configuració

en: No XML document to parse
ca: Cap document XML per analitzar sintàcticament

en: No XML schema associated with this config object
ca: Cap esquema XML que estigui associat amb aquest objecte de configuració

en: Unable to create RNG parser for %s
ca: No es pot crear l'analitzador sintàctic RNG per %s

en: Unable to create RNG validation context %s
ca: No es pot crear la validació del context del RNG %s

en: Unable to get capabilities
ca: No es poden obtenir les capacitats

en: Unable to get connection URI
ca: No es pot obtenir la URI de la connexió

en: Unable to get hypervisor name
ca: No es pot obtenir el nom de l'hipervisor

en: Unable to get hypervisor version
ca: No es pot obtenir la versió de l'hipervisor

en: Unable to get node info
ca: No es pot obtenir la informació del node

en: Unable to open %s
ca: No es pot obrir %s

en: Unable to parse RNG %s
ca: No es pot analitzar sintàcticament el RNG %s

en: Unable to parse configuration
ca: No es pot analitzar sintàcticament

en: Unable to perform RecvAll
ca: No es pot realitzar RecvAll

en: Unable to perform SendAll
ca: No es pot realitzar SendAll

en: Unable to restore domain
ca: No es pot restaurar el domini

en: Unable to validate doc
ca: No es pot validar el document

en: XML data has no '%s' node
ca: Les dades del XML no tenen cap node «%s»

en: virStreamRecv call would block
ca: La crida a virStreamRecv podria bloquejar

en: virStreamSend call would block
ca: La crida a virStreamSend podria bloquejar
