libvirt-glib 2.0.0 - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Connection %s is already open
cs: Spojení %s už je navázáno

en: Connection is not open
cs: Spojení není navázáno

en: Connection is not opened
cs: Spojení není navázáno

en: Failed to create domain
cs: Nepodařilo se vytvořit doménu

en: Failed to create storage pool
cs: Nepodařilo se vytvořit fond úložišť

en: Failed to fetch list of domains
cs: Nepodařilo se načíst seznam domén

en: Failed to fetch list of interfaces
cs: Nepodařilo se načíst seznam rozhraní

en: Failed to fetch list of networks
cs: Nepodařilo se načíst seznam sítí

en: Failed to fetch list of pools
cs: Nepodařilo se načíst seznam fondů úložišť

en: Got virStreamRecv error in %s
cs: Obdržena chyba virStreamRecv v %s

en: No XML document associated with this config object
cs: S tímto objektem nastavení není spojen žádný XML dokument

en: No XML document to parse
cs: Žádný XML dokument ke zpracování

en: No XML schema associated with this config object
cs: S tímto objektem nastavení není spojeno žádné XML schéma

en: Unable to create RNG parser for %s
cs: Nedaří se vytvořit RNG parser pro %s

en: Unable to create RNG validation context %s
cs: Nedaří se vytvořit ověření kontextu RNG %s

en: Unable to get capabilities
cs: Nedaří se získat výčet schopností

en: Unable to get connection URI
cs: Nedaří se získat URI připojení

en: Unable to get domain capabilities
cs: Nedaří se získat výčet schopností domény

en: Unable to get hypervisor name
cs: Nedaří se získat název hypervizoru

en: Unable to get hypervisor version
cs: Nedaří se získat verzi hypervizoru

en: Unable to get node info
cs: Nedaří se získat informace o uzlu

en: Unable to open %s
cs: Nedaří se otevřít %s

en: Unable to parse RNG %s
cs: Nedaří se zpracovat RNG %s

en: Unable to parse configuration
cs: Nedaří se zpracovat nastavení

en: Unable to perform RecvAll
cs: Nedaří se provést RecvAll

en: Unable to perform SendAll
cs: Nedaří se provést SendAll

en: Unable to restore domain
cs: Nedaří se obnovit doménu

en: Unable to validate doc
cs: Správnost dokumentu se nedaří ověřit

en: XML data has no '%s' node
cs: XML data nemají uzel „%s“

en: virStreamRecv call would block
cs: Volání virStreamRecv by blokovalo

en: virStreamSend call would block
cs: Volání virStreamSend by blokovalo
