libvirt-glib 2.0.0 - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Connection %s is already open
fi: Yhteys %s on jo avoinna

en: Connection is not open
fi: Yhteys ei ole avoinna

en: Connection is not opened
fi: Yhteyttä ei ole avattu

en: Failed to create domain
fi: Toimialueen luominen epäonnistui

en: Failed to create storage pool
fi: Tallennusalueen luominen epäonnistui

en: Failed to fetch list of domains
fi: Toimialueiden luettelon noutaminen epäonnistui

en: Failed to fetch list of interfaces
fi: Liitäntöjen luettelon noutaminen epäonnistui

en: Failed to fetch list of networks
fi: Verkkojen luettelon noutaminen epäonnistui

en: Failed to fetch list of pools
fi: Alueiden luettelon noutaminen epäonnistui

en: Got virStreamRecv error in %s
fi: Sai virheen StreamRecv %s:ssa

en: No XML document associated with this config object
fi: Tähän määritysobjektiin ei ole liitetty XML-asiakirjaa

en: No XML document to parse
fi: Ei jäsennettävää XML-asiakirjaa

en: No XML schema associated with this config object
fi: Tähän määritysobjektiin ei ole liitetty XML-skeemaa

en: Unable to create RNG parser for %s
fi: RNG-jäsennintä ei voida luoda %s:lle

en: Unable to create RNG validation context %s
fi: RNG-vahvistuskontekstia %s ei voida luoda

en: Unable to get capabilities
fi: Ominaisuuksia ei voida saada

en: Unable to get connection URI
fi: Yhteyden URI:tä ei voida saada

en: Unable to get domain capabilities
fi: Toimialueen kykyjä ei voida saada

en: Unable to get hypervisor name
fi: Ei saatu hypervisorin nimeä

en: Unable to get hypervisor version
fi: Ei saatu hypervisorin versiota

en: Unable to get node info
fi: Solmutietoja ei saada

en: Unable to open %s
fi: %s:a ei voida avata

en: Unable to parse RNG %s
fi: RNG: n %s jäsentäminen epäonnistui

en: Unable to parse configuration
fi: Määritystä ei voida jäsentää

en: Unable to perform RecvAll
fi: RecvAllia ei voi suorittaa

en: Unable to perform SendAll
fi: SendAllia ei voi suorittaa

en: Unable to restore domain
fi: Toimialuetta ei voi palauttaa

en: Unable to validate doc
fi: Asiakirjan vahvistaminen epäonnistui

en: XML data has no '%s' node
fi: XML-tiedoissa ei ole '%s'-solmua

en: virStreamRecv call would block
fi: virStreamRecv-kutsu jumittäisi

en: virStreamSend call would block
fi: virStreamRecv-kutsu jumittaisi
