libvirt-glib 3.0.0 - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Connection %s is already open
ka: შეერთება %s უკვე ღიაა

en: Connection is not open
ka: შეერთება ღია არაა

en: Connection is not opened
ka: შეერთება არ გახსნილა

en: Failed to create domain
ka: დომენის შექმნის შეცდომა

en: Failed to create storage pool
ka: საცავის პულის შექმნის შეცდომა

en: Failed to fetch list of domains
ka: დომენების სიის გამოთხოვის შეცდომა

en: Failed to fetch list of interfaces
ka: ინტერფეისების სიის გამოთხოვის შეცდომა

en: Failed to fetch list of networks
ka: ქსელების სიის გამოთხოვის შეცდომა

en: Failed to fetch list of pools
ka: პულების სიის გამოთხოვის შეცდომა

en: Got virStreamRecv error in %s
ka: მივიღე virStreamRecv-ის შეცდომა ობიექტში %s

en: No XML document associated with this config object
ka: ამ კონფიგურაციის ობიექტთან XML დოკუმენტები ასოცირებული არაა

en: No XML document to parse
ka: დასამუშავებელი XML დოკუმენტების გარეშე

en: No XML schema associated with this config object
ka: ამ კონფიგურაციის ობიექტთან XML სქემა ასოცირებული არაა

en: Unable to create RNG parser for %s
ka: RNG დამმუშავებლის %s-სთვის შექმნის შეცდომა

en: Unable to create RNG validation context %s
ka: RNG-ის გადამოწმების კონტექსტის %s შექმნა შეუძლებელია

en: Unable to get capabilities
ka: შესაძლებლობების მიღების შეცდომა

en: Unable to get connection URI
ka: მიერთების URI-ის მიღების შეცდომა

en: Unable to get domain capabilities
ka: დომენის შესაძლებლობების მიღების შეცდომა

en: Unable to get hypervisor name
ka: ჰაიპერვიზორის სახელის მიღების შეცდომა

en: Unable to get hypervisor version
ka: ჰაიპერვიზორის ვერსიის მიღების შეცდომა

en: Unable to get node info
ka: კვანძის ინფორმაციის მიღების შეცდომა

en: Unable to open %s
ka: %s-ის გახსნის შეცდომა

en: Unable to parse RNG %s
ka: RNG-ის დამუშავების შეცდომა: %s

en: Unable to parse configuration
ka: კონფიგურაციის დამუშავების შეცდომა

en: Unable to perform RecvAll
ka: RecvAll-ის შესრულების შეცდომა

en: Unable to perform SendAll
ka: SendAll-ის შესრულების შეცდომა

en: Unable to restore domain
ka: დომენის აღდგენის შეცდომა

en: Unable to validate doc
ka: დოკუმენტის გადამოწმების შეცდომა

en: XML data has no '%s' node
ka: XML დომენებს '%s' კვანძი არ გააჩნიათ

en: virStreamRecv call would block
ka: virStreamRecv-ის გამოძახება დაბლოკავდა

en: virStreamSend call would block
ka: virStreamSend-ის გამოძახება დაბლოკავდა
