libvirt-glib 3.0.0 - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Connection %s is already open
pl: Połączenie %s jest już otwarte

en: Connection is not open
pl: Połączenie nie jest otwarte

en: Connection is not opened
pl: Połączenie nie jest otwarte

en: Failed to create domain
pl: Utworzenie domeny się nie powiodło

en: Failed to create storage pool
pl: Utworzenie puli pamięci masowej się nie powiodło

en: Failed to fetch list of domains
pl: Pobranie listy domen się nie powiodło

en: Failed to fetch list of interfaces
pl: Pobranie listy interfejsów się nie powiodło

en: Failed to fetch list of networks
pl: Pobranie listy sieci się nie powiodło

en: Failed to fetch list of pools
pl: Pobranie listy pul się nie powiodło

en: Got virStreamRecv error in %s
pl: Wystąpił błąd virStreamRecv w %s

en: No XML document associated with this config object
pl: Brak dokumentu XML powiązanego z tym obiektem konfiguracji

en: No XML document to parse
pl: Brak dokumentu XML do przetworzenia

en: No XML schema associated with this config object
pl: Brak schematu XML powiązanego z tym obiektem konfiguracji

en: Unable to create RNG parser for %s
pl: Nie można utworzyć parsera RNG dla %s

en: Unable to create RNG validation context %s
pl: Nie można utworzyć kontekst sprawdzania RNG %s

en: Unable to get capabilities
pl: Nie można uzyskać możliwości

en: Unable to get connection URI
pl: Nie można uzyskać adresu URI połączenia

en: Unable to get domain capabilities
pl: Nie można uzyskać możliwości domeny

en: Unable to get hypervisor name
pl: Nie można uzyskać nazwy nadzorcy

en: Unable to get hypervisor version
pl: Nie można uzyskać wersji nadzorcy

en: Unable to get node info
pl: Nie można uzyskać informacji o węźle

en: Unable to open %s
pl: Nie można otworzyć %s

en: Unable to parse RNG %s
pl: Nie można przetworzyć RNG %s

en: Unable to parse configuration
pl: Nie można przetworzyć konfiguracji

en: Unable to perform RecvAll
pl: Nie można wykonać RecvAll

en: Unable to perform SendAll
pl: Nie można wykonać SendAll

en: Unable to restore domain
pl: Nie można przywrócić domeny

en: Unable to validate doc
pl: Nie można sprawdzić dokumentu

en: XML data has no '%s' node
pl: Dane XML nie mają węzła „%s”

en: virStreamRecv call would block
pl: Wywołanie virStreamRecv spowodowałoby zablokowanie

en: virStreamSend call would block
pl: Wywołanie virStreamSend spowodowałoby zablokowanie
