libvirt-glib 3.0.0 - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Connection %s is already open
ro: Conexiunea %s este deja deschisă

en: Connection is not open
ro: Conexiunea nu este deschisă

en: Connection is not opened
ro: Conexiunea nu a fost deschisă

en: Failed to create domain
ro: Nu s-a putut crea domeniul

en: Failed to create storage pool
ro: Nu s-a reușit crearea grupului de stocare

en: Failed to fetch list of domains
ro: Nu s-a putut prelua lista de domenii

en: Failed to fetch list of interfaces
ro: Nu s-a putut prelua lista de interfețe

en: Failed to fetch list of networks
ro: Nu s-a putut prelua lista de rețele

en: Failed to fetch list of pools
ro: Nu s-a putut prelua lista de grupuri de stocare

en: Got virStreamRecv error in %s
ro: A apărut o eroare virStreamRecv în %s

en: No XML document associated with this config object
ro: Nu există niciun document XML asociat cu acest obiect de configurare

en: No XML document to parse
ro: Niciun document XML de analizat

en: No XML schema associated with this config object
ro: Nu există nicio schemă XML asociată cu acest obiect de configurare

en: Unable to create RNG parser for %s
ro: Nu s-a putut crea analizatorul RNG pentru %s

en: Unable to create RNG validation context %s
ro: Nu s-a putut crea contextul de validare RNG %s

en: Unable to get capabilities
ro: Nu s-au putut obține capacitățile

en: Unable to get connection URI
ro: Nu se poate obține adresa URI a conexiunii

en: Unable to get domain capabilities
ro: Nu se pot obține capacitățile de domeniu

en: Unable to get hypervisor name
ro: Nu se poate obține numele hipervizorului

en: Unable to get hypervisor version
ro: Nu se poate obține versiunea hipervizorului

en: Unable to get node info
ro: Nu se pot obține informații despre nod

en: Unable to open %s
ro: Nu se poate deschide %s

en: Unable to parse RNG %s
ro: Nu se poate analiza RNG %s

en: Unable to parse configuration
ro: Nu se poate analiza configurația

en: Unable to perform RecvAll
ro: Nu se poate efectua RecvAll

en: Unable to perform SendAll
ro: Nu se poate efectua SendAll

en: Unable to restore domain
ro: Nu se poate restaura domeniul

en: Unable to validate doc
ro: Nu se poate valida documentul

en: XML data has no '%s' node
ro: Datele XML nu au un nod „%s”

en: virStreamRecv call would block
ro: Apelul către virStreamRecv s-ar bloca

en: virStreamSend call would block
ro: Apelul către virStreamSend s-ar bloca
