libvirt-glib 3.0.0 - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Connection %s is already open
uk: З’єднання %s вже відкрито

en: Connection is not open
uk: З'єднання не відкрито

en: Connection is not opened
uk: З’єднання не відкрито

en: Failed to create domain
uk: Не вдалося створити домен

en: Failed to create storage pool
uk: Не вдалося створити резервне сховище

en: Failed to fetch list of domains
uk: Не вдалося отримати список доменів

en: Failed to fetch list of interfaces
uk: Не вдалося отримати список інтерфейсів

en: Failed to fetch list of networks
uk: Не вдалося отримати список мереж

en: Failed to fetch list of pools
uk: Не вдалося отримати список буферів

en: Got virStreamRecv error in %s
uk: Отримано повідомлення про помилку virStreamRecv у %s

en: No XML document associated with this config object
uk: З цим об’єктом налаштування не пов’язано жодного документа XML

en: No XML document to parse
uk: Немає документа XML для обробки

en: No XML schema associated with this config object
uk: З цим об’єктом налаштування не пов’язано жодної схеми XML

en: Unable to create RNG parser for %s
uk: Не вдалося створити обробник RNG для %s

en: Unable to create RNG validation context %s
uk: Не вдалося створити контекст перевірки RNG, %s

en: Unable to get capabilities
uk: Не вдалося отримати список можливостей

en: Unable to get connection URI
uk: Не вдалося отримати адресу з’єднання

en: Unable to get domain capabilities
uk: Не вдалося отримати дані щодо можливостей домену

en: Unable to get hypervisor name
uk: Не вдалося отримати назву гіпервізора

en: Unable to get hypervisor version
uk: Не вдалося отримати версію гіпервізора

en: Unable to get node info
uk: Не вдалося отримати дані щодо вузла

en: Unable to open %s
uk: Не вдалося відкрити %s

en: Unable to parse RNG %s
uk: Не вдалося обробити RNG, %s

en: Unable to parse configuration
uk: Не вдалося обробити налаштування

en: Unable to perform RecvAll
uk: Не вдалося виконати RecvAll

en: Unable to perform SendAll
uk: Не вдалося виконати SendAll

en: Unable to restore domain
uk: Не вдалося відновити домен

en: Unable to validate doc
uk: Не вдалося перевірити документи

en: XML data has no '%s' node
uk: У даних XML немає вузла «%s»

en: virStreamRecv call would block
uk: Виклик virStreamRecv заблокується

en: virStreamSend call would block
uk: Виклик virStreamSend заблокується
