libvirt 6.0.0 - en to pl translation catalogue (2216 entries)

en: 
      (specify help <command> for details about the command)
pl: 
      (należy podać help <polecenie>, aby uzyskać szczegóły o poleceniu)

en: 
      (specify help <group> for details about the commands in the group)
pl: 
      (należy podać help <grupa>, aby uzyskać szczegóły o poleceniach w grupie)

en: 
      DESCRIPTION
pl: 
      OPIS

en: 
      Default paths:
    
        Configuration file (unless overridden by -f):
          $XDG_CONFIG_HOME/libvirt/virtlockd.conf
    
        Sockets:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlockd-sock
    
        PID file:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlockd.pid
pl: 
      Domyślne ścieżki:
    
        Plik konfiguracji (chyba że zostanie zastąpiony przez -f):
          $XDG_CONFIG_HOME/libvirt/virtlockd.conf
    
        Gniazda:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlockd-sock
    
        Plik PID:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlockd.pid

en: 
      Default paths:
    
        Configuration file (unless overridden by -f):
          $XDG_CONFIG_HOME/libvirt/virtlogd.conf
    
        Sockets:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlogd-sock
    
        PID file:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlogd.pid
pl: 
      Domyślne ścieżki:
    
        Plik konfiguracji (chyba że zostanie zastąpiony przez -f):
          $XDG_CONFIG_HOME/libvirt/virtlogd.conf
    
        Gniazda:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlogd-sock
    
        Plik PID:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlogd.pid

en: 
      Default paths:
    
        Configuration file (unless overridden by -f):
          %1$s/libvirt/virtlockd.conf
    
        Sockets:
          %2$s/libvirt/virtlockd-sock
    
        PID file (unless overridden by -p):
          %3$s/virtlockd.pid
pl: 
      Domyślne ściezki:
    
        Plik konfiguracyjny (chyba, że zastąpiony przez -f):
          %1$s/libvirt/virtlockd.conf
    
        Gniazda:
          %2$s/libvirt/virtlockd-sock
    
        Plik PID (chyba, że zastąpiony przez -p):
          %3$s/virtlockd.pid

en: 
      Default paths:
    
        Configuration file (unless overridden by -f):
          %1$s/libvirt/virtlogd.conf
    
        Sockets:
          %2$s/libvirt/virtlogd-sock
    
        PID file (unless overridden by -p):
          %3$s/virtlogd.pid
pl: 
      Domyślne ścieżki:
    
        Plik konfiguracji (chyba że zostanie zastąpiony przez -f):
          %1$s/libvirt/virtlogd.conf
    
        Gniazda:
          %2$s/libvirt/virtlogd-sock
    
        Plik PID (chyba że zostanie zastąpiony przez -p):
          %3$s/virtlogd.pid

en: 
      OPTIONS
pl: 
      OPCJE

en: 
      SYNOPSIS
pl: 
      STRESZCZENIE

en: 
    (Time: %1$.3f ms)
pl: 
    (Czas: %1$.3f ms)

en:     Bandwidth limit: %1$llu bytes/s (%2$-.3lf %3$s/s)
pl:     Limit przepustowości: %1$llu B/s (%2$-.3lf %3$s/s)

en:   NAME
pl:   NAZWA

en:  %1$s (help keyword '%2$s')
pl:  %1$s (słowo kluczowe pomocy „%2$s”)

en:  %1$s (help keyword '%2$s'):
pl:  %1$s (słowo kluczowe pomocy „%2$s”):

en:  Hypervisors:
pl:  Nadzorcy:

en:  Miscellaneous:
pl:  Różne:

en:  Networking:
pl:  Sieci:

en:  Storage:
pl:  Pamięć masowa:

en:  type=%1$s
     bandwidth=%2$lu
     cur=%3$llu
     end=%4$llu
pl:  typ=%1$s
     pasmo=%2$lu
     obecnie=%3$llu
     koniec=%4$llu

en: $%1$s value should be between 0 and %2$d
pl: Wartość $%1$s powinna wynosić między 0 a %2$d

en: %1$6s: Checking %2$-60s:
pl: %1$6s: sprawdzanie %2$-60s:

en: %1$s %2$s '%3$s' has an unsupported type '%4$s'
pl: %1$s %2$s „%3$s” ma nieobsługiwany typ „%4$s”

en: %1$s %2$s '%3$s' has unsupported type '%4$s', expecting '%5$s' or '%6$s'
pl: %1$s %2$s „%3$s” ma nieobsługiwany typ „%4$s”, oczekiwano „%5$s” lub „%6$s”

en: %1$s can't be empty
pl: %1$s nie może być puste

en: %1$s cannot parse GID '%2$s'
pl: %1$s nie może przetworzyć GID „%2$s”

en: %1$s cannot parse UID '%2$s'
pl: %1$s nie może przetworzyć UID „%2$s”

en: %1$s family specified for non-IPv4 address '%2$s' in network '%3$s'
pl: Podano rodzinę %1$s dla adresu nie-IPv4 „%2$s” w sieci „%3$s”

en: %1$s harddisk '%2$s' has unsupported cache mode '%3$s'
pl: %1$s dysk twardy „%2$s” ma nieobsługiwany tryb pamięci podręcznej „%3$s”

en: %1$s has illegal value %2$s
pl: %1$s ma niedozwoloną wartość %2$s

en: %1$s has unexpected '*' before last line
pl: %1$s ma nieoczekiwany znak „*” przed ostatnim wierszem

en: %1$s in %2$s must be NULL
pl: %1$s w %2$s musi mieć wartość NULL

en: %1$s in %2$s must not be NULL
pl: %1$s w %2$s nie może mieć wartości NULL

en: %1$s is missing 'type' property
pl: brak właściwości „type” w %1$s

en: %1$s is not an executable
pl: %1$s nie jest plikiem wykonywalnym

en: %1$s is not supported by this QEMU binary
pl: %1$s nie jest obsługiwane przez ten plik binarny QEMU

en: %1$s length greater than maximum: %2$d > %3$d
pl: długość %1$s przekracza maksimum: %2$d > %3$d

en: %1$s namespace is not available
pl: Przestrzeń nazw %1$s jest niedostępna

en: %1$s not found in %2$s
pl: Nie odnaleziono %1$s w %2$s

en: %1$s not implemented on Win32
pl: %1$s jest niezaimplementowane w systemach Win32

en: %1$s: error: %2$s%3$c
pl: %1$s: błąd: %2$s%3$c

en: %1$s: error: %2$s. Check /var/log/messages or run without --daemon for more info.
pl: %1$s: błąd: %2$s. Proszę sprawdzić /var/log/messages lub uruchomić bez parametru --daemon, aby uzyskać więcej informacji.

en: %1$s: failed to read temporary file: %2$s
pl: %1$s: odczytanie pliku tymczasowego się nie powiodło: %2$s

en: %1$s: failed to write log file: %2$s
pl: %1$s: zapisanie pliku dziennika się nie powiodło: %2$s

en: %1$s: initialization failed
pl: %1$s: zainicjowanie się nie powiodło

en: %1$s: temporary filename contains shell meta or other unacceptable characters (is $TMPDIR wrong?)
pl: %1$s: tymczasowa nazwa pliku zawiera powłokę meta lub inne nieakceptowalne znaki ($TMPDIR jest błędne?)

en: %1$s: warning: %2$s%3$c
pl: %1$s: ostrzeżenie: %2$s%3$c

en: '%1$s' does not exist
pl: „%1$s” nie istnieje

en: '%1$s' file does not fit in memory
pl: plik „%1$s” nie mieści się w pamięci

en: (re)connect to hypervisor
pl: (ponownie) łączy się z nadzorcą

en: --%1$s <number>
pl: --%1$s <liczba>

en: --%1$s <string>
pl: --%1$s <ciąg>

en: <uuid> does not match secret file name '%1$s'
pl: <uuid> nie zgadza się z nazwą pliku sekretu „%1$s”

en: ? - print this help
pl: ? — wyświetla tę pomoc

en: Aborts the currently running domain job
pl: Przerywa obecnie wykonywane zadanie domeny

en: Active %1$s devices on bus with %2$s, not doing bus reset
pl: Aktywacja %1$s urządzeń na magistrali za pomocą %2$s, przywrócenie magistrali nie zostanie wykonane

en: Active:
pl: Aktywne:

en: Allocation
pl: Przydział

en: Allocation:
pl: Przydział:

en: An error occurred, but the cause is unknown
pl: Wystąpił błąd, ale przyczyna jest nieznana

en: Ancestor model %1$s not found for CPU model %2$s
pl: Nie odnaleziono modelu przodka %1$s dla modelu procesora %2$s

en: AnyType is missing 'type' property
pl: Brak właściwości „type” w AnyType

en: Attach device from an XML <file>.
pl: Podłącza urządzenie z <pliku> XML.

en: Attach new disk device.
pl: Podłącza nowe urządzenie dyskowe.

en: Attach new network interface.
pl: Podłącza nowy interfejs sieciowy.

en: Autostart
pl: Automatyczne uruchamianie

en: Autostart:
pl: Automatyczne uruchamianie:

en: Available
pl: Dostępne

en: Available:
pl: Dostępne:

en: Bad $%1$s value.
pl: Błędna wartość $%1$s.

en: Bit 29 (Long Mode) of HostSystem property 'hardware.cpuFeature[].edx' with value '%1$s' has unexpected value '%2$c', expecting '0' or '1'
pl: Bit 29 (tryb długi) właściwości HostSystem „hardware.cpuFeature[].edx” z wartością „%1$s” ma nieoczekiwaną wartość „%2$c”, oczekiwano „0” lub „1”

en: Block I/O tuning is not available on this host
pl: Dostrajanie blokowania wejścia/wyjścia jest niedostępne w tym gospodarzu

en: Bounded
pl: Powiązane

en: Bridge generation exceeded max id %1$d
pl: Tworzenie mostka przekroczyło maksymalny identyfikator %1$d

en: Bridge:
pl: Mostek:

en: Buffer too small for MAC address
pl: Bufor jest za mały dla adresu MAC

en: Buffer too small for uint16 type
pl: Bufor jest za mały dla typu uint16

en: Buffer too small for uint8 type
pl: Bufor jest za mały dla typu uint8

en: Build a given pool.
pl: Buduje podaną pulę.

en: CPU Affinity:
pl: Pokrewieństwo procesorów:

en: CPU Model %1$s too long for destination
pl: Model procesora %1$s jest za duży dla celu

en: CPU described in %1$s is identical to host CPU
pl: Procesor opisany w %1$s jest identyczny z procesorem gospodarza

en: CPU described in %1$s is incompatible with host CPU
pl: Procesor opisany w %1$s nie jest zgodny z procesorem gospodarza

en: CPU feature %1$s already defined
pl: Funkcja procesora %1$s jest już określona

en: CPU frequency:
pl: Częstotliwość procesora:

en: CPU model:
pl: Model procesora:

en: CPU socket(s):
pl: Gniazda procesora:

en: CPU time:
pl: Czas procesora:

en: CPU vendor %1$s already defined
pl: Producent procesora %1$s jest już określony

en: CPU vendor %1$s not found
pl: Nie odnaleziono producenta procesora %1$s

en: CPU vendor %1$s of model %2$s differs from vendor %3$s
pl: Producent procesora %1$s modelu %2$s różni się od producenta %3$s

en: CPU vendor specified without CPU model
pl: Podano producenta procesora bez modelu procesora

en: CPU vendors do not match
pl: Producenci procesora się nie zgadzają

en: CPU(s):
pl: Procesory:

en: CPU:
pl: Procesor:

en: CPUs are incompatible
pl: Procesory są niezgodne

en: Call to %1$s for unexpected type '%2$s'
pl: Wywołanie do %1$s dla nieoczekiwanego typu „%2$s”

en: Call to '%1$s' returned a list, expecting exactly one item
pl: Wywołanie do „%1$s” zwróciło listę, oczekiwano dokładnie jednego elementu

en: Call to '%1$s' returned an empty result, expecting a non-empty result
pl: Wywołanie do „%1$s” zwróciło pusty wynik, oczekiwano niepustego wyniku

en: Call to '%1$s' returned something, expecting an empty result
pl: Wywołanie do „%1$s” zwróciło coś, oczekiwano pustego wyniku

en: Calling %1$s from '%2$s' failed
pl: Wywoływanie %1$s z „%2$s” się nie powiodło

en: Cannot convert socket address to string: %1$s
pl: Nie można przekonwertować adresu gniazda na ciąg: %1$s

en: Cannot create /dev/pts
pl: Nie można utworzyć /dev/pts

en: Cannot create autostart directory %1$s
pl: Nie można utworzyć katalogu automatycznego uruchamiania %1$s

en: Cannot create log directory '%1$s'
pl: Nie można utworzyć katalogu dziennika „%1$s”

en: Cannot create socket directory '%1$s'
pl: Nie można utworzyć katalogu gniazda „%1$s”

en: Cannot deactivate storage pool autostart
pl: Nie można dezaktywować automatycznego uruchamiania puli pamięci masowej

en: Cannot enable general autostart option without affecting other domains
pl: Nie można włączyć ogólnej opcji automatycznego uruchamiania bez wpływu na inne domeny

en: Cannot extract running %1$s hypervisor version
pl: Nie można wydobyć wersji uruchomionego nadzorcy %1$s

en: Cannot find '%1$s' in path
pl: Nie można odnaleźć „%1$s” w ścieżce

en: Cannot find suitable CPU model for given data
pl: Nie można odnaleźć odpowiedniego modelu procesora dla podanych danych

en: Cannot parse <address> 'port' attribute
pl: Nie można przetworzyć atrybutu <address> „port”

en: Cannot parse MAC address '%1$s' in network '%2$s'
pl: Nie można przetworzyć adresu MAC „%1$s” w sieci „%2$s”

en: Cannot parse socket address '%1$s': %2$s
pl: Nie można przetworzyć adresu gniazda „%1$s”: %2$s

en: Cannot read cputime for domain
pl: Nie można odczytać czasu procesora dla domeny

en: Cannot set autostart for transient domain
pl: Nie można ustawić automatycznego uruchamiania domeny przejściowej

en: Cannot set memory higher than max memory
pl: Nie można ustawić pamięci powyżej maksymalnej pamięci

en: Cannot undefine transient domain
pl: Nie można usunąć określenia domeny przejściowej

en: Cannot unshare mount namespace
pl: Nie można usunąć współdzielenia przestrzeni nazw montowania

en: Capacity
pl: Pojemność

en: Capacity:
pl: Pojemność:

en: Change the current directory.
pl: Zmienia bieżący katalog.

en: Change the current memory allocation in the guest domain.
pl: Zmienia obecny przydział pamięci w domenie gościa.

en: Change the maximum memory allocation limit in the guest domain.
pl: Zmienia maksymalne ograniczenie przydziału pamięci w domenie gościa.

en: Change the number of virtual CPUs in the guest domain.
pl: Zmienia liczbę wirtualnych procesorów w domenie gościa.

en: Compiled with support for:
pl: Skompilowano z obsługą:

en: Compute baseline CPU for a set of given CPUs.
pl: Oblicza podstawowy procesor dla zestawu podanych procesorów.

en: Config entry '%1$s' must represent a boolean value (true|false)
pl: Wpis konfiguracji „%1$s” musi mieć wartość zmiennej logicznej (true|false)

en: Config entry '%1$s' must represent an integer value
pl: Wpis konfiguracji „%1$s” musi reprezentować wartość całkowitą

en: Configure a domain to be automatically started at boot.
pl: Konfiguruje domenę tak, aby była automatycznie startowana po uruchomieniu.

en: Configure a network to be automatically started at boot.
pl: Konfiguruje sieć tak, aby była automatycznie startowana po uruchomieniu.

en: Configure a node device to be automatically started at boot.
pl: Konfiguruje urządzenie węzła tak, aby było automatycznie startowane po uruchomieniu.

en: Configure a pool to be automatically started at boot.
pl: Konfiguruje pulę tak, aby była automatycznie startowana po uruchomieniu.

en: Connect the virtual serial console for the guest
pl: Łączy wirtualną konsolę szeregową dla gościa

en: Connect to local hypervisor. This is built-in command after shell start up.
pl: Łączy się z lokalnym nadzorcą. Jest to wbudowane polecenie po uruchomieniu powłoki.

en: Container ID is not specified
pl: Nie podano identyfikatora kontenera

en: Container is not defined
pl: Kontener nie jest określony

en: Controllers must use the 'ccid' address type
pl: Kontrolery muszą używać typu adresu „ccid”

en: Convert domain XML config to a native guest configuration format.
pl: Konwertuje konfigurację XML domeny do natywnego formatu konfiguracji gościa.

en: Convert domain XML to native config
pl: Konwertuje XML domeny do natywnej konfiguracji

en: Convert native config to domain XML
pl: Konwertuje natywną konfigurację do XML domeny

en: Convert native guest configuration format to domain XML format.
pl: Konwertuje natywny format konfiguracji gościa do formatu XML domeny.

en: Core dump a domain.
pl: Zrzuca core domeny.

en: Core(s) per socket:
pl: Rdzeni na gniazdo:

en: Could not assign address to disk '%1$s'
pl: Nie można przydzielić adresu do dysku „%1$s”

en: Could not build CURL header list
pl: Nie można zbudować listy nagłówka CURL

en: Could not change memory parameters: %1$s
pl: Nie można zmienić parametrów pamięci: %1$s

en: Could not change scheduler parameters: %1$s
pl: Nie można zmienić parametrów planisty: %1$s

en: Could not configure network
pl: Nie można skonfigurować sieci

en: Could not convert domain name to VEID
pl: Nie można przekonwertować nazwę domeny na VEID

en: Could not convert from %1$s to UTF-8 encoding
pl: Nie można przekonwertować z %1$s do kodowania UTF-8

en: Could not copy an XML node
pl: Nie można skopiować węzła XML

en: Could not copy default config
pl: Nie można skopiować domyślnej konfiguracji

en: Could not copy volume: %1$s
pl: Nie można skopiować woluminu: %1$s

en: Could not create snapshot: %1$s
pl: Nie można utworzyć migawki: %1$s

en: Could not create volume: %1$s
pl: Nie można utworzyć woluminu: %1$s

en: Could not define domain: %1$s
pl: Nie można określić domeny: %1$s

en: Could not delete snapshot '%1$s': %2$s
pl: Nie można usunąć migawki „%1$s”: %2$s

en: Could not delete volume: %1$s
pl: Nie można usunąć woluminu: %1$s

en: Could not destroy domain: %1$s
pl: Nie można zniszczyć domeny: %1$s

en: Could not dlsym %1$s from '%2$s': %3$s
pl: Nie można utworzyć dlsym %1$s z „%2$s”: %3$s

en: Could not extract vzctl version
pl: Nie można wydobyć wersji vzctl

en: Could not find 'active' element
pl: Nie można odnaleźć „aktywnego” elementu

en: Could not find <name>
pl: Nie można odnaleźć <name>

en: Could not find <uuid>
pl: Nie można odnaleźć <uuid>

en: Could not find datastore containing absolute path '%1$s'
pl: Nie można odnaleźć przechowalni danych zawierającej ścieżkę bezwzględną „%1$s”

en: Could not find datastore with name '%1$s'
pl: Nie można odnaleźć przechowalni danych o nazwie „%1$s”

en: Could not find domain snapshot with internal name '%1$s'
pl: Nie można odnaleźć migawki domeny z wewnętrzną nazwą „%1$s”

en: Could not find domain with UUID '%1$s'
pl: Nie można odnaleźć domeny z UUID „%1$s”

en: Could not find domain with name '%1$s'
pl: Nie można odnaleźć domeny o nazwie „%1$s”

en: Could not find matching device
pl: Nie można odnaleźć pasującego urządzenia

en: Could not find parent device for '%1$s'
pl: Nie można odnaleźć urządzenia nadrzędnego dla „%1$s”

en: Could not find snapshot with name '%1$s'
pl: Nie można odnaleźć migawki o nazwie „%1$s”

en: Could not format channel target type
pl: Nie można sformatować typu docelowego kanału

en: Could not generate eth name for container
pl: Nie można utworzyć nazwy eth dla kontenera

en: Could not generate veth name
pl: Nie można utworzyć nazwy veth

en: Could not get UUID of virtual machine
pl: Nie można uzyskać UUID maszyny wirtualnej

en: Could not get access to ACL tech driver '%1$s'
pl: Nie można uzyskać dostępu do ACL sterownika technicznego „%1$s”

en: Could not get current time
pl: Nie można uzyskać bieżącego czasu

en: Could not get name of virtual machine
pl: Nie można uzyskać nazwy maszyny wirtualnej

en: Could not initialize CURL
pl: Nie można zainicjować CURL

en: Could not initialize CURL mutex
pl: nie można zainicjować muteksa CURL

en: Could not lookup '%1$s' from '%2$s'
pl: Nie można wyszukać „%1$s” z „%2$s”

en: Could not lookup '%1$s' list from '%2$s'
pl: Nie można wyszukać listy „%1$s” z „%2$s”

en: Could not lookup controller model for '%1$s'
pl: Nie można wyszukać modelu kontrolera dla „%1$s”

en: Could not lookup datastore host mount
pl: Nie można odnaleźć montowania gospodarza przechowalni danych

en: Could not lookup root snapshot list
pl: Nie można wyszukać listy migawek roota

en: Could not migrate domain, migration task finished with an error: %1$s
pl: Nie można migrować domeny, zadanie migracji zostało ukończone z błędem: %1$s

en: Could not migrate domain, validation reported a problem
pl: Nie można migrować domeny, sprawdzanie zgłosiło problem

en: Could not migrate domain, validation reported a problem: %1$s
pl: Nie można migrować domeny, sprawdzanie zgłosiło problem: %1$s

en: Could not open '%1$s' to trigger host scan
pl: Nie można otworzyć „%1$s”, aby rozpocząć skanowanie gospodarza

en: Could not open /proc/net/dev
pl: Nie można otworzyć /proc/net/dev

en: Could not parse UUID from '%1$s'
pl: Nie można przetworzyć UUID z „%1$s”

en: Could not parse UUID from string '%1$s'
pl: Nie można przetworzyć UUID z ciągu „%1$s”

en: Could not parse VPS ID %1$s
pl: Nie można przetworzyć identyfikatora VPS %1$s

en: Could not parse positive integer from '%1$s'
pl: Nie można przetworzyć dodatniej liczny całkowitej z „%1$s”

en: Could not parse usb file %1$s
pl: Nie można przetworzyć pliku USB %1$s

en: Could not parse valid disk index from '%1$s'
pl: Nie można przetworzyć prawidłowego indeksu dysku z „%1$s”

en: Could not read 'IP_ADDRESS' from config for container %1$d
pl: Nie można odczytać „IP_ADDRESS” z konfiguracji kontenera %1$d

en: Could not read 'NETIF' from config for container %1$d
pl: Nie można odczytać „NETIF” z konfiguracji kontenera %1$d

en: Could not read 'OSTEMPLATE' from config for container %1$d
pl: Nie można odczytać „OSTEMPLATE” z konfiguracji kontenera %1$d

en: Could not read 'VE_PRIVATE' from config for container %1$d
pl: Nie można odczytać „VE_PRIVATE” z konfiguracji kontenera %1$d

en: Could not read config for container %1$d
pl: Nie można odczytać konfiguracji kontenera %1$d

en: Could not read container config
pl: Nie można odczytać konfiguracji kontenera

en: Could not resume domain: %1$s
pl: Nie można wznowić domeny: %1$s

en: Could not retrieve pool information
pl: Nie można pobrać informacji o puli

en: Could not retrieve resource pool
pl: Nie można odebrać puli zasobów

en: Could not retrieve the AutoStartDefaults object
pl: Nie można pobrać obiektu AutoStartDefaults

en: Could not revert to snapshot '%1$s': %2$s
pl: Nie można przywrócić do migawki „%1$s”: %2$s

en: Could not search in datastore '%1$s': %2$s
pl: Nie można wyszukać w przechowalni danych „%1$s”: %2$s

en: Could not set UUID
pl: Nie można ustawić UUID

en: Could not set limit to %1$lld MHz, expecting positive value or -1 (unlimited)
pl: Nie można ustawić ograniczenia na %1$lld MHz, oczekiwano wartości dodatniej lub -1 (nieograniczone)

en: Could not set max-memory to %1$lu kilobytes: %2$s
pl: Nie można ustawić maksymalnej pamięci na %1$lu kilobajtów: %2$s

en: Could not set memory size
pl: Nie można ustawić rozmiaru pamięci

en: Could not set memory to %1$lu kilobytes: %2$s
pl: Nie można ustawić pamięci na %1$lu kilobajtów: %2$s

en: Could not set number of virtual CPUs to %1$d: %2$s
pl: Nie można ustawić liczby wirtualnych procesorów na %1$d: %2$s

en: Could not set reservation to %1$lld MHz, expecting positive value
pl: Nie można ustawić rezerwacji na %1$lld MHz, oczekiwano dodatniej wartości

en: Could not set shares to %1$d, expecting positive value or -1 (low), -2 (normal) or -3 (high)
pl: Nie można ustawić udziałów na %1$d, oczekiwano wartości dodatniej albo -1 (niskie), -2 (zwykłe) lub -3 (wysokie)

en: Could not set the source dir for the filesystem
pl: Nie można ustawić katalogu źródłowego dla systemu plików

en: Could not start domain: %1$s
pl: Nie można uruchomić domeny: %1$s

en: Could not suspend domain: %1$s
pl: Nie można uśpić domeny: %1$s

en: Could not verify disk address
pl: Nie można sprawdzić adresu dysku

en: Could not wipe volume: %1$s
pl: Nie można wyczyścić woluminu: %1$s

en: Couldn't read volume target path '%1$s'
pl: Nie można odczytać ścieżki docelowej woluminu „%1$s”

en: Create a device on the node.  Note that this command creates devices on the physical host that can then be assigned to a virtual machine.
pl: Utworzy urządzenie na węźle. Proszę zauważyć, że to polecenie tworzy urządzenia na fizycznym gospodarzu, które mogą być potem przydzielone do maszyny wirtualnej.

en: Create a domain.
pl: Utworzy domenę.

en: Create a network.
pl: Utworzy sieć.

en: Create a pool.
pl: Utworzy pulę.

en: Create a vol from an existing volume.
pl: Utworzy wolumin z istniejącego woluminu.

en: Create a vol.
pl: Utworzy wolumin.

en: Creating non-file volumes is not supported
pl: Utworzenie nieplikowych woluminów jest nieobsługiwane

en: Creation Time
pl: Czas utworzenia

en: Creation of %1$s volumes is not supported
pl: Utworzenie %1$s woluminów jest nieobsługiwane

en: Data processed:
pl: Przetworzono danych:

en: Data remaining:
pl: Pozostało danych:

en: Data total:
pl: Razem danych:

en: Datastore has unexpected type '%1$s'
pl: Przechowalnia danych ma nieoczekiwany typ „%1$s”

en: Datastore path '%1$s' doesn't have expected format '[<datastore>] <path>'
pl: Ścieżka do przechowalni danych „%1$s” nie ma oczekiwanego formatu „[<przechowalnia_danych>] <ścieżka>”

en: Datastore path '%1$s' doesn't reference a file
pl: Ścieżka do przechowalni danych „%1$s” nie zawiera odniesienia do pliku

en: DatastoreInfo has unexpected type
pl: DatastoreInfo ma nieoczekiwany typ

en: Define a domain.
pl: Określa domenę.

en: Define a new network filter or update an existing one.
pl: Określa nowy filtr sieciowy lub aktualizuje istniejący.

en: Define a pool.
pl: Określa pulę.

en: Define or modify a secret.
pl: Określa lub modyfikuje sekret.

en: Delete a domain snapshot
pl: Usuwa migawkę domeny

en: Delete a given pool.
pl: Usuwa podaną pulę.

en: Delete a given vol.
pl: Usuwa podany wolumin.

en: Destination libvirt does not support peer-to-peer migration protocol
pl: Docelowa biblioteka libvirt nie obsługuje protokołu migracji w trybie równy z równym

en: Destroyed node device '%1$s'
pl: Zniszczono urządzenie węzła „%1$s”

en: Detach device from an XML <file>
pl: Odłącza urządzenie z <pliku> XML

en: Detach disk device.
pl: Odłącza urządzenie dyskowe.

en: Detach network interface.
pl: Odłącza interfejs sieciowy.

en: Device %1$s is already in use
pl: Urządzenie %1$s jest już używane

en: Device %1$s is behind a switch lacking ACS and cannot be assigned
pl: Urządzenie %1$s jest za przełącznikiem bez ACS, więc nie może zostać przydzielone

en: Device %1$s not found: could not access %2$s
pl: Nie odnaleziono urządzenia %1$s: nie można uzyskać dostępu do %2$s

en: Device %1$s re-attached
pl: Ponownie podłączono urządzenie %1$s

en: Device %1$s reset
pl: Urządzenie %1$s zostało przywrócone

en: Device attached successfully
pl: Pomyślnie podłączono urządzenie

en: Device detached successfully
pl: Pomyślnie odłączono urządzenie

en: Device is not a fibre channel HBA
pl: Urządzenie nie jest HBA Fibre Channel

en: Device updated successfully
pl: Pomyślnie zaktualizowano urządzenie

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disk address %1$d:%2$d:%3$d doesn't match target device '%4$s'
pl: Adres dysku %1$d:%2$d:%3$d nie zgadza się z urządzeniem docelowym „%4$s”

en: Disk attached successfully
pl: Pomyślnie podłączono dysk

en: Disk detached successfully
pl: Pomyślnie odłączono dysk

en: Disk device '%1$s' does not support snapshotting
pl: Urządzenie dysku „%1$s” nie obsługuje migawek

en: Disks on SCSI controller %1$d have inconsistent controller models, cannot autodetect model
pl: Dyski na kontrolerze SCSI %1$d mają niespójne modele kontrolera, nie można automatycznie wykryć modelu

en: Display the system version information.
pl: Wyświetla informacje o wersji systemu.

en: Domain %1$s didn't show up
pl: Domena %1$s się nie pokazała

en: Domain '%1$s' is already running
pl: Domena „%1$s” jest już uruchomiona

en: Domain '%1$s' sysinfo are not available
pl: Informacje o systemie domeny „%1$s” nie są dostępne

en: Domain XML doesn't contain any disks, cannot deduce datastore and path for VMX file
pl: XML domeny nie zawiera żadnych dysków, nie można odgadnąć przechowalni danych i ścieżki do pliku VMX

en: Domain XML doesn't contain any file-based harddisks, cannot deduce datastore and path for VMX file
pl: XML domeny nie zawiera żadnych dysków twardych opartych na plikach, nie można odgadnąć przechowalni danych i ścieżki do pliku VMX

en: Domain already exists, editing existing domains is not supported yet
pl: Domena już istnieje, modyfikowanie istniejących domen nie jest jeszcze obsługiwane

en: Domain has no current snapshot
pl: Domena nie ma bieżących migawek

en: Domain is already active
pl: Domena jest już aktywna

en: Domain is already running
pl: Domena jest już uruchomiona

en: Domain is not powered off
pl: Domena nie jest wyłączona

en: Domain is not powered on
pl: Domena nie jest włączona

en: Domain is not running
pl: Domena nie jest uruchomiona

en: Domain is not suspended
pl: Domena nie została uśpiona

en: Domain is not suspended or powered off
pl: Domena nie została uśpiona lub wyłączona

en: Domain name contains invalid escape sequence
pl: Nazwa domeny zawiera nieprawidłową sekwencję sterującą

en: Domain not found
pl: Nie odnaleziono domeny

en: Domain not found: %1$s
pl: Nie odnaleziono domeny: %1$s

en: Domain restored from %1$s
pl: Domena została przywrócona z %1$s

en: Domain snapshot %1$s created
pl: Migawka domeny %1$s została utworzona

en: Domain snapshot not found
pl: Nie odnaleziono migawki domeny

en: Domain snapshot not found: %1$s
pl: Nie odnaleziono migawki domeny: %1$s

en: Driver state initialization failed
pl: Zainicjowanie stanu sterownika się nie powiodło

en: Dump XML for a domain snapshot
pl: Zrzuca plik XML migawki domeny

en: Dump failed
pl: Zrzut się nie powiódł

en: EOF notify callback must be supplied
pl: należy dostarczyć wywołanie zwrotne powiadomienia EOF

en: Edit the XML configuration for a domain.
pl: Modyfikuje konfigurację XML dla domeny.

en: Edit the XML configuration for a network filter.
pl: Modyfikuje konfigurację XML dla filtru sieciowego.

en: Edit the XML configuration for a network.
pl: Modyfikuje konfigurację XML dla sieci.

en: Edit the XML configuration for a physical host interface.
pl: Modyfikuje konfigurację XML dla fizycznego interfejsu gospodarza.

en: Edit the XML configuration for a storage pool.
pl: Modyfikuje konfigurację XML dla puli pamięci masowej.

en: Enabled
pl: Włączone

en: Ensure data previously on a volume is not accessible to future reads
pl: Upewnia się, że dane poprzednio obecne w woluminie nie są dostępne do odczytu w przyszłości

en: Enter %1$s's password for %2$s
pl: Proszę podać nazwę użytkownika %1$s dla %2$s

en: Enter username for %1$s
pl: Proszę podać nazwę użytkownika dla %1$s

en: Enter username for %1$s [%2$s]
pl: Proszę podać nazwę użytkownika dla %1$s [%2$s]

en: Error creating initial configuration
pl: Błąd podczas tworzenia początkowej konfiguracji

en: Error from child process creating '%1$s'
pl: Błąd z procesu potomka tworzącego „%1$s”

en: Error opening file %1$s
pl: Błąd podczas otwierania pliku %1$s

en: Error reading secret: %1$s
pl: Błąd podczas odczytywania sekretu: %1$s

en: Error while building firewall
pl: Błąd podczas budowania zapory sieciowej

en: Error while building firewall: %1$s
pl: Błąd podczas budowania zapory sieciowej: %1$s

en: Error while reading the domain name
pl: Błąd podczas odczytywania nazwy domeny

en: Exceeded max iface limit %1$d
pl: Przekroczono maksymalne ograniczenie interfejsu %1$d

en: Expecting VI API type 'HostAgent' or 'VirtualCenter' but found '%1$s'
pl: Oczekiwano typu API programu VI „HostAgent” lub „VirtualCenter”, ale odnaleziono „%1$s”

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'ata-hardDisk' or 'disk' but found '%2$s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX „%1$s” wynosi „ata-hardDisk” lub „disk”, ale odnaleziono „%2$s”

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'buslogic' or 'lsilogic' or 'lsisas1068' or 'pvscsi' but found '%2$s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX „%1$s” wynosi „buslogic”, „lsilogic”, „lsisas1068” lub „pvscsi”, ale odnaleziono „%2$s”

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'cdrom-image' but found '%2$s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX „%1$s” wynosi „cdrom-image”, ale odnaleziono „%2$s”

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'device' or 'file' but found '%2$s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX „%1$s” wynosi „device” lub „file”, ale odnaleziono „%2$s”

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'device', 'file' or 'pipe' or 'network' but found '%2$s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX „%1$s” wynosi „device”, „file”, „pipe” lub „network”, ale odnaleziono „%2$s”

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'generated' or 'static' or 'vpx' but found '%2$s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX „%1$s” wynosi „generated”, „static” lub „vpx”, ale odnaleziono „%2$s”

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'scsi-hardDisk' or 'disk' but found '%2$s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX „%1$s” wynosi „scsi-hardDisk” lub „disk”, ale odnaleziono „%2$s”

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'server' or 'client' but found '%2$s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX „%1$s” wynosi „server” lub „client”, ale odnaleziono „%2$s”

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be MAC address but found '%2$s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX „%1$s” jest adresem MAC, ale odnaleziono „%2$s”

en: Expecting VMX entry 'config.version' to be 8 but found %1$lld
pl: Oczekiwano, że wpis „config.version” VMX wynosi 8, ale odnaleziono %1$lld

en: Expecting VMX entry 'memsize' to be an unsigned integer (multiple of 4) but found %1$lld
pl: Oczekiwano, że wpis „memsize” VMX wynosi niepodpisaną liczbę całkowitą (wielokrotność 4), ale odnaleziono %1$lld

en: Expecting VMX entry 'sched.cpu.affinity' to be a comma separated list of unsigned integers but found '%1$s'
pl: Oczekiwano, że wpis „sched.cpu.affinity” VMX jest listą niepodpisanych liczb całkowitych oddzielonych przecinkami, ale odnaleziono „%1$s”

en: Expecting domain XML attribute 'arch' of entry 'os/type' to be 'i686' or 'x86_64' but found '%1$s'
pl: Oczekiwano, że atrybut „arch” pliku XML domeny wpisu „os/type” wynosi „i686” lub „x86_64”, ale odnaleziono „%1$s”

en: Expecting domain XML attribute 'cpuset' of entry 'vcpu' to contain at least %1$d CPU(s)
pl: Oczekiwano, że atrybut „cpuset” wpisu „vcpu” pliku XML domeny zawiera co najmniej %1$d procesory

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'fd'
pl: Oczekiwano, że atrybut „dev” pliku XML domeny wpisu „urządzenia/dysk/cel” rozpoczyna się od „fd”

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'hd'
pl: Oczekiwano, że atrybut „dev” pliku XML domeny wpisu „urządzenia/dysk/cel” rozpoczyna się od „hd”

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'sd'
pl: Oczekiwano, że atrybut „dev” pliku XML domeny wpisu „urządzenia/dysk/cel” rozpoczyna się od „sd”

en: Expecting domain XML attribute 'model' of entry 'controller' to be 'buslogic' or 'lsilogic' or 'lsisas1068' or 'vmpvscsi' but found '%1$s'
pl: Oczekiwano, że atrybut „model” pliku XML domeny wpisu „controller” wynosi „buslogic”, „lsilogic”, „lsisas1068” lub „vmpvscsi”, ale odnaleziono „%1$s”

en: Expecting product 'gsx' or 'esx' or 'embeddedEsx' or 'vpx' but found '%1$s'
pl: Oczekiwano produktu „gsx”, „esx”, „embeddedEsx” lub „vpx”, ale odnaleziono „%1$s”

en: Expecting source '%1$s' of first file-based harddisk to be a VMDK image
pl: Oczekiwano, że źródło „%1$s” pierwszego dysku twardego opartego na plikach jest obrazem VMDK

en: Expecting type '%1$s' but found '%2$s'
pl: Oczekiwano typ „%1$s”, ale odnaleziono „%2$s”

en: Expecting type to begin with 'ArrayOf' but found '%1$s'
pl: Oczekiwano, że typ rozpoczyna się od „ArrayOf”, ale odnaleziono „%1$s”

en: Expecting virt type to be '%1$s' but found '%2$s'
pl: Oczekiwano, że typ wirtualizacji to „%1$s”, ale odnaleziono „%2$s”

en: FDC bus index %1$d out of [0] range
pl: Indeks magistrali FDC %1$d jest spoza zakresu [0]

en: FDC controller index %1$d out of [0] range
pl: Indeks kontrolera FDC %1$d jest spoza zakresu [0]

en: FDC unit index %1$d out of [0..1] range
pl: Indeks jednostki FDC %1$d jest spoza zakresu [0...1]

en: Failed to allocate XML buffer
pl: Przydzielenie bufora XML się nie powiodło

en: Failed to allocate tty
pl: Przydzielenie TTY się nie powiodło

en: Failed to apply capabilities: %1$d
pl: Zastosowanie możliwości się nie powiodło: %1$d

en: Failed to attach device from %1$s
pl: Podłączenie urządzenia z %1$s się nie powiodło

en: Failed to attach disk
pl: Podłączenie dysku się nie powiodło

en: Failed to attach interface
pl: Podłączenie interfejsu się nie powiodło

en: Failed to autostart VM '%1$s': %2$s
pl: Automatyczne uruchomienie maszyny wirtualnej „%1$s” się nie powiodło: %2$s

en: Failed to autostart storage pool '%1$s': %2$s
pl: Automatyczne uruchomienie puli pamięci masowej „%1$s” się nie powiodło: %2$s

en: Failed to build pidfile path.
pl: Zbudowanie ścieżki do pliku PID się nie powiodło.

en: Failed to build pool %1$s
pl: Zbudowanie puli %1$s się nie powiodło

en: Failed to check for domain managed save image
pl: Sprawdzenie obrazu zapisu zarządzanej domeny się nie powiodło

en: Failed to clear security context for monitor for %1$s
pl: Wyczyszczenie kontekstu bezpieczeństwa dla monitora dla %1$s się nie powiodło

en: Failed to clone vol from %1$s
pl: Sklonowanie woluminu z %1$s się nie powiodło

en: Failed to collect auth credentials
pl: Zgromadzenie danych uwierzytelniających się nie powiodło

en: Failed to compare host CPU with %1$s
pl: Porównanie procesora gospodarza za pomocą „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to compile regex %1$s
pl: Skompilowanie wyrażenia regularnego %1$s się nie powiodło

en: Failed to convert '%1$s' to int
pl: Przekonwertowanie „%1$s” na liczbę całkowitą się nie powiodło

en: Failed to convert '%1$s' to unsigned int
pl: Przekonwertowanie „%1$s” na niepodpisaną liczbę całkowitą się nie powiodło

en: Failed to convert '%1$s' to unsigned long long
pl: Przekonwertowanie „%1$s” na niepodpisaną liczbę całkowitą typu long long się nie powiodło

en: Failed to count node devices
pl: Policzenie urządzeń węzłów się nie powiodło

en: Failed to create %1$s
pl: Utworzenie %1$s się nie powiodło

en: Failed to create '%1$s': %2$s
pl: Utworzenie „%1$s” się nie powiodło: %2$s

en: Failed to create SASL client context: %1$d (%2$s)
pl: Utworzenie kontekstu klienta SASL się nie powiodło: %1$d (%2$s)

en: Failed to create XML
pl: Utworzenie XML się nie powiodło

en: Failed to create domain from %1$s
pl: Utworzenie domeny z %1$s się nie powiodło

en: Failed to create domain save file '%1$s'
pl: Utworzenie pliku zapisu domeny „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to create network from %1$s
pl: Utworzenie sieci z %1$s się nie powiodło

en: Failed to create node device from %1$s
pl: Utworzenie urządzenia węzła z %1$s się nie powiodło

en: Failed to create pool %1$s
pl: Utworzenie puli %1$s się nie powiodło

en: Failed to create pool from %1$s
pl: Utworzenie puli z %1$s się nie powiodło

en: Failed to create symlink '%1$s' to '%2$s'
pl: Utworzenie dowiązania symbolicznego „%1$s” do „%2$s” się nie powiodło

en: Failed to create vol %1$s
pl: Utworzenie woluminu %1$s się nie powiodło

en: Failed to create vol from %1$s
pl: Utworzenie woluminu z %1$s się nie powiodło

en: Failed to define domain from %1$s
pl: Określenie domeny z %1$s się nie powiodło

en: Failed to define interface from %1$s
pl: Określenie interfejsu z %1$s się nie powiodło

en: Failed to define network filter from %1$s
pl: Określenie filtru sieciowego z %1$s się nie powiodło

en: Failed to define network from %1$s
pl: Określenie sieci z %1$s się nie powiodło

en: Failed to define pool %1$s
pl: Określenia puli %1$s się nie powiodło

en: Failed to define pool from %1$s
pl: Określenie puli z %1$s się nie powiodło

en: Failed to delete autostart link '%1$s': %2$s
pl: Usunięcie dowiązania automatycznego uruchomienia „%1$s” się nie powiodło: %2$s

en: Failed to delete pool %1$s
pl: Usunięcie puli %1$s się nie powiodło

en: Failed to delete secret %1$s
pl: Usunięcie sekretu %1$s się nie powiodło

en: Failed to delete symlink '%1$s'
pl: Usunięcie dowiązania symbolicznego „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to delete vol %1$s
pl: Usunięcie woluminu %1$s się nie powiodło

en: Failed to destroy domain '%1$d'
pl: Usunięcie domeny „%1$d” z pamięci się nie powiodło

en: Failed to destroy interface %1$s
pl: Zniszczenie interfejsu %1$s się nie powiodło

en: Failed to destroy network %1$s
pl: Zniszczenie sieci %1$s się nie powiodło

en: Failed to destroy node device '%1$s'
pl: Zniszczenie urządzenia węzła „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to destroy pool %1$s
pl: Zniszczenie puli %1$s się nie powiodło

en: Failed to detach device from %1$s
pl: Odłączenie urządzenia z %1$s się nie powiodło

en: Failed to detach disk
pl: Odłączenie dysku się nie powiodło

en: Failed to detach interface
pl: Odłączenie trwałego interfejsu się nie powiodło

en: Failed to determine if %1$u:%2$u:%3$u:%4$u is a Direct-Access LUN
pl: Ustalenie, czy %1$u:%2$u:%3$u:%4$u jest Direct-Access LUN się nie powiodło

en: Failed to find a node driver
pl: Odnalezienie sterownika węzła się nie powiodło

en: Failed to find a node driver: %1$s
pl: Odnalezienie sterownika węzła się nie powiodło: %1$s

en: Failed to find a secret storage driver
pl: Odnalezienie sekretu sterownika pamięci masowej się nie powiodło

en: Failed to find a secret storage driver: %1$s
pl: Odnalezienie sekretu sterownika pamięci masowej się nie powiodło: %1$s

en: Failed to find a storage driver
pl: Odnalezienie sterownika pamięci masowej się nie powiodło

en: Failed to find a storage driver: %1$s
pl: Odnalezienie sterownika pamięci masowej się nie powiodło: %1$s

en: Failed to find any %1$s pool sources
pl: Odnalezienie źródeł pul %1$s się nie powiodło

en: Failed to find parent device for %1$s
pl: Odnalezienie urządzenia nadrzędnego dla %1$s się nie powiodło

en: Failed to find the interface
pl: Odnalezienie interfejsu się nie powiodło

en: Failed to find the interface: %1$s
pl: Odnalezienie interfejsu się nie powiodło: %1$s

en: Failed to find the network
pl: Odnalezienie sieci się nie powiodło

en: Failed to find the network: %1$s
pl: Odnalezienie sieci się nie powiodło: %1$s

en: Failed to find user record for uid '%1$u'
pl: Odnalezienie wpisu użytkownika dla UID „%1$u” się nie powiodło

en: Failed to fork as daemon: %1$s
pl: Rozdzielenie jako usługa się nie powiodło: %1$s

en: Failed to generate UUID
pl: Utworzenie UUID się nie powiodło

en: Failed to get %1$s minor number
pl: Uzyskanie pomniejszej liczby %1$s się nie powiodło

en: Failed to get UUID of created secret
pl: Uzyskanie UUID utworzonego sekretu się nie powiodło

en: Failed to get block stats %1$s %2$s
pl: Uzyskanie statystyk urządzenia blokowego %1$s %2$s się nie powiodło

en: Failed to get disk information
pl: Uzyskanie informacji o dysku się nie powiodło

en: Failed to get domain's UUID
pl: Uzyskanie UUID domeny się nie powiodło

en: Failed to get host number for iSCSI session with path '%1$s'
pl: Uzyskanie numeru gospodarza dla sesji iSCSI za pomocą ścieżki „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to get interface information
pl: Uzyskanie informacji o interfejsie się nie powiodło

en: Failed to get interface stats %1$s %2$s
pl: Uzyskanie informacji o statystykach interfejsu %1$s %2$s się nie powiodło

en: Failed to get memory statistics for domain %1$s
pl: Uzyskanie statystyk pamięci domeny %1$s się nie powiodło

en: Failed to get node physical info from libxenlight
pl: Uzyskanie informacji o fizycznym węźle z biblioteki libxenlight się nie powiodło

en: Failed to get version info from libxenlight
pl: Uzyskanie informacji o wersji z biblioteki libxenlight się nie powiodło

en: Failed to initialize security drivers
pl: Zainicjowanie sterowników bezpieczeństwa się nie powiodło

en: Failed to initialize storage pool '%1$s': %2$s
pl: Zainicjowanie puli pamięci masowej „%1$s” się nie powiodło: %2$s

en: Failed to list active domains
pl: Wyświetlenie listy aktywnych domen się nie powiodło

en: Failed to list active interfaces
pl: Wyświetlenie listy aktywnych interfejsów się nie powiodło

en: Failed to list active networks
pl: Wyświetlenie listy aktywnych sieci się nie powiodło

en: Failed to list active pools
pl: Wyświetlenie listy aktywnych pul się nie powiodło

en: Failed to list inactive domains
pl: Wyświetlenie listy aktywnych domen się nie powiodło

en: Failed to list inactive interfaces
pl: Wyświetlenie listy nieaktywnych interfejsów się nie powiodło

en: Failed to list inactive networks
pl: Wyświetlenie listy nieaktywnych sieci się nie powiodło

en: Failed to list inactive pools
pl: Wyświetlenie listy nieaktywnych pul się nie powiodło

en: Failed to list network filters
pl: Wyświetlenie listy filtrów sieciowych się nie powiodło

en: Failed to list node devices
pl: Wyświetlenie listy urządzeń węzłów się nie powiodło

en: Failed to list secrets
pl: Wyświetlenie listy sekretów się nie powiodło

en: Failed to list storage volumes
pl: Wyświetlenie listy woluminów pamięci masowej się nie powiodło

en: Failed to make auth credentials
pl: Utworzenie danych uwierzytelniających się nie powiodło

en: Failed to make device %1$s
pl: Utworzenie urządzenia %1$s się nie powiodło

en: Failed to make dnsmasq (PID: %1$d) reload config files.
pl: Ponowne wczytanie plików konfiguracji przez dnsmasq (PID: %1$d) się nie powiodło.

en: Failed to make domain persistent after migration
pl: Uczynienie domeny trwałej po migracji się nie powiodło

en: Failed to make domain persistent after migration: %1$s
pl: Uczynienie domeny trwałej po migracji się nie powiodło: %1$s

en: Failed to make path %1$s
pl: Utworzenie ścieżki %1$s się nie powiodło

en: Failed to make root private
pl: zmiana roota na prywatny się nie powiodła

en: Failed to mkdir %1$s
pl: Utworzenie katalogu %1$s się nie powiodło

en: Failed to mount devpts on %1$s
pl: Zamontowanie devpts w %1$s się nie powiodło

en: Failed to mount empty tmpfs at %1$s
pl: Zamontowanie pustego systemu plików tmpfs w %1$s się nie powiodło

en: Failed to open '%1$s'
pl: Otwarcie „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to open config space file '%1$s'
pl: Otwarcie pliku konfiguracji przestrzeni „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to open file '%1$s'
pl: Otwarcie pliku „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to open storage volume with path '%1$s'
pl: Otwarcie woluminu pamięci masowej za pomocą ścieżki „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to open tty %1$s
pl: Otwarcie TTY %1$s się nie powiodło

en: Failed to parse PCI config address '%1$s'
pl: Przetworzenie adresu konfiguracji PCI „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to parse block name %1$s
pl: Przetworzenie nazwy bloku %1$s się nie powiodło

en: Failed to parse dir name '%1$s'
pl: Przetworzenie nazwy katalogu „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to parse mode '%1$s'
pl: Przetworzenie trybu „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to parse positive integer from '%1$s'
pl: Przetworzenie dodatniej liczny całkowitej z „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to parse snapshot XML from file '%1$s'
pl: Przetworzenie XML migawki z pliku „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to parse vzlist output
pl: Przetworzenie wyjścia vzlist się nie powiodło

en: Failed to pivot root
pl: Obrócenie roota się nie powiodło

en: Failed to process SCSI device with sysfs path '%1$s'
pl: Przetworzenie urządzenia SCSI za pomocą ścieżki do sysfs „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to re-attach PCI device: %1$s
pl: Ponowne podłączenie urządzenia PCI się nie powiodło: %1$s

en: Failed to re-attach device %1$s
pl: Ponowne podłączenie urządzenia %1$s się nie powiodło

en: Failed to read '%1$s'
pl: Odczytanie „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to read /proc/mounts
pl: Odczytanie /proc/mounts się nie powiodło

en: Failed to read AppArmor profiles list '%1$s'
pl: Odczytanie listy profili AppArmor „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to read PCI config space for %1$s
pl: Odczytanie przestrzeni konfiguracji PCI dla %1$s się nie powiodło

en: Failed to read file '%1$s'
pl: Odczytanie pliku „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to read product/vendor ID for %1$s
pl: Odczytanie identyfikatora produktu/producenta dla %1$s się nie powiodło

en: Failed to read the container continue message
pl: Odczytanie komunikatu kontynuacji kontenera się nie powiodło

en: Failed to readdir for %1$s (%2$d)
pl: Odczytanie katalogu dla %1$s (%2$d) się nie powiodło

en: Failed to reboot domain '%1$d' with libxenlight
pl: Ponowne uruchomienie domeny „%1$d” za pomocą biblioteki libxenlight się nie powiodło

en: Failed to reconnect to the hypervisor
pl: Ponowne połączenie z nadzorcą się nie powiodło

en: Failed to refresh pool %1$s
pl: Odświeżenie puli %1$s się nie powiodło

en: Failed to register shutdown timeout
pl: Zarejestrowanie czasu oczekiwania na wyłączenie się nie powiodło

en: Failed to register xml namespace '%1$s'
pl: Zarejestrowanie przestrzeni nazw XML „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to reset PCI device: %1$s
pl: Przywrócenie urządzenia PCI się nie powiodło: %1$s

en: Failed to reset device %1$s
pl: Przywrócenie urządzenia %1$s się nie powiodło

en: Failed to restore PCI config space for %1$s
pl: Przywrócenie przestrzeni konfiguracji PCI %1$s się nie powiodło

en: Failed to restore domain from %1$s
pl: Przywrócenie domeny z %1$s się nie powiodło

en: Failed to resume guest %1$s after failure
pl: Wznowienie gościa %1$s po niepowodzeniu się nie powiodło

en: Failed to run clone container
pl: Uruchomienie klona kontenera się nie powiodło

en: Failed to run command '%1$s' to create new iscsi interface
pl: Wykonanie polecenia „%1$s”, aby utworzyć nowy interfejs iSCSI się nie powiodło

en: Failed to run command '%1$s' to update iscsi interface with IQN '%2$s'
pl: Wykonanie polecenia „%1$s”, aby zaktualizować interfejs iSCSI za pomocą IQN „%2$s” się nie powiodło

en: Failed to set attributes from %1$s
pl: Ustawienie atrybutów z %1$s się nie powiodło

en: Failed to set memory for domain
pl: Nie można ustawić pamięci domeny

en: Failed to set non-blocking file descriptor flag
pl: Ustawienie nieblokującej flagi deskryptora pliku się nie powiodło

en: Failed to set secret value
pl: Uzyskanie wartości sekretu się nie powiodło

en: Failed to set security context for monitor for %1$s
pl: Ustawienie kontekstu bezpieczeństwa dla monitora dla %1$s się nie powiodło

en: Failed to shutdown domain '%1$d' with libxenlight
pl: Wyłączenie domeny „%1$d” za pomocą biblioteki libxenlight się nie powiodło

en: Failed to start SASL negotiation: %1$d (%2$s)
pl: Uruchomienie negocjacji SASL się nie powiodło: %1$d (%2$s)

en: Failed to start interface %1$s
pl: Uruchomienie interfejsu %1$s się nie powiodło

en: Failed to start job on VM '%1$s': %2$s
pl: Uruchomienie zadania na maszynie wirtualnej „%1$s” się nie powiodło: %2$s

en: Failed to start network %1$s
pl: Uruchomienie sieci %1$s się nie powiodło

en: Failed to start pool %1$s
pl: Uruchomienie puli %1$s się nie powiodło

en: Failed to start the nwfilter driver
pl: Uruchomienie sterownika nwfilter się nie powiodło

en: Failed to start the nwfilter driver: %1$s
pl: Uruchomienie sterownika nwfilter się nie powiodło: %1$s

en: Failed to stat storage volume with path '%1$s'
pl: Wykonanie stat na woluminie pamięci masowej za pomocą ścieżki „%1$s” się nie powiodło

en: Failed to take snapshot: %1$s
pl: Wykonanie migawki się nie powiodło: %1$s

en: Failed to truncate volume with path '%1$s' to %2$ju bytes
pl: Skrócenie woluminu za pomocą ścieżki „%1$s” do %2$ju bajtów się nie powiodło

en: Failed to truncate volume with path '%1$s' to 0 bytes
pl: Skrócenie woluminu za pomocą ścieżki „%1$s” do 0 bajtów się nie powiodło

en: Failed to undefine interface %1$s
pl: Usunięcie określenia interfejsu %1$s się nie powiodło

en: Failed to undefine network %1$s
pl: Usunięcie określenia sieci %1$s się nie powiodło

en: Failed to undefine network filter %1$s
pl: Usunięcie określenia filtru sieciowego %1$s się nie powiodło

en: Failed to undefine pool %1$s
pl: Usunięcie określenia puli %1$s się nie powiodło

en: Failed to update device from %1$s
pl: Zaktualizowanie urządzenia z %1$s się nie powiodło

en: Failed to wipe vol %1$s
pl: Usunięcie zawartości woluminu %1$s się nie powiodło

en: Failed to write %1$zu bytes to storage volume with path '%2$s'
pl: Zapisanie %1$zu bajtów do woluminu pamięci masowej za pomocą ścieżki „%2$s” się nie powiodło

en: Failed to write vmx file '%1$s'
pl: Zapisanie pliku VMX „%1$s” się nie powiodło

en: Failure to mask address
pl: Maskowanie adresu się nie powiodło

en: Feature %1$s required by CPU model %2$s not found
pl: Nie odnaleziono funkcji %1$s wymaganej przez model procesora %2$s

en: File '%1$s' has unknown type
pl: Plik „%1$s” ma nieznany typ

en: File descriptor returned by udev %1$d does not match node device file descriptor %2$d
pl: Deskryptor pliku zwrócony przez udev %1$d nie zgadza się z deskryptorem pliku urządzenia węzła %2$d

en: File name '%1$s' doesn't have expected format '/vmfs/volumes/<datastore>/<path>'
pl: Nazwa pliku „%1$s” nie ma oczekiwanego formatu „/vmfs/volumes/<przechowalnia-danych>/<ścieżka>”

en: File name '%1$s' refers to non-existing datastore '%2$s'
pl: Nazwa pliku „%1$s” odnosi się do nieistniejącej przechowalni danych „%2$s”

en: File processed:
pl: Przetworzono plików:

en: File remaining:
pl: Pozostało plików:

en: File total:
pl: Razem plików:

en: Filter '%1$s' is in use.
pl: Filtr „%1$s” jest używany.

en: First file-based harddisk has no source, cannot deduce datastore and path for VMX file
pl: Pierwszy dysk twardy oparty na plikach nie ma źródła, nie można odgadnąć przechowalni danych i ścieżki do pliku VMX

en: Floppy '%1$s' has unsupported type '%2$s', expecting '%3$s' or '%4$s'
pl: Dyskietka „%1$s” ma nieobsługiwany typ „%2$s”, oczekiwano „%3$s” lub „%4$s”

en: Floppy disk index (parsed from '%1$s') is too large
pl: Indeks dyskietki (przetworzony z „%1$s”) jest za duży

en: Found unexpected controller model '%1$s' for disk '%2$s'
pl: Odnaleziono nieoczekiwany model kontrolera „%1$s” dla dysku „%2$s”

en: GET operation failed
pl: działanie GET się nie powiodło

en: GET operation failed: %1$s
pl: działanie GET się nie powiodło: %1$s

en: GNUTLS call error
pl: błąd wywołania GNUTLS

en: Get block device size info for a domain.
pl: Uzyskuje informacje o rozmiarze urządzenia blokowego dla domeny.

en: Get network interface stats for a running domain.
pl: Uzyskuje statystyki interfejsu sieciowego uruchomionej domeny.

en: Get or set blkio parameters
pl: Uzyskuje lub ustawia parametry blkio

en: Get or set memory parameters
pl: Uzyskuje lub ustawia parametry pamięci

en: Got invalid memory size %1$d
pl: Otrzymano nieprawidłowy rozmiar pamięci %1$d

en: Grouped commands:
pl: Zgrupowane polecenia:

en: HTTP response code %1$d for call to '%2$s'
pl: Kod odpowiedzi %1$d HTTP dla wywołania do „%2$s”

en: HTTP response code %1$d for call to '%2$s'. Fault is unknown, XPath evaluation failed
pl: Kod odpowiedzi %1$d HTTP dla wywołania do „%2$s”. Przyczyna jest nieznana, sprawdzenie XPath się nie powiodło

en: HTTP response code %1$d for call to '%2$s'. Fault is unknown, deserialization failed
pl: Kod odpowiedzi %1$d HTTP dla wywołania do „%2$s”. Przyczyna jest nieznana, usunięcie szeregowania się nie powiodło

en: HTTP response code %1$d for call to '%2$s'. Fault: %3$s - %4$s
pl: Kod odpowiedzi %1$d HTTP dla wywołania do „%2$s”. Przyczyna: %3$s — %4$s

en: HTTP response code %1$d for download from '%2$s'
pl: Kod odpowiedzi %1$d HTTP do pobierania z „%2$s”

en: HTTP response code %1$d for upload to '%2$s'
pl: Kod odpowiedzi %1$d HTTP do wysyłania do „%2$s”

en: Hook for %1$s, failed to find operation #%2$d
pl: Hak dla %1$s, odnalezienie działania #%2$d się nie powiodło

en: Hook script execution failed
pl: Wykonanie skryptu haku się nie powiodło

en: Hook script execution failed: %1$s
pl: Wykonanie skryptu haku się nie powiodło: %1$s

en: Host CPU is a superset of CPU described in %1$s
pl: Procesor gospodarza jest nadzbiorem procesora opisanego w %1$s

en: Host SMBIOS information is not available
pl: Informacje o SMBIOS gospodarza nie są dostępne

en: Host sysinfo extraction not supported on this platform
pl: Wydobycie sysinfo gospodarza jest nieobsługiwane na tej platformie

en: HostCpuIdInfo register '%1$s' has an unexpected format
pl: Rejestr HostCpuIdInfo „%1$s” ma nieoczekiwany format

en: HostCpuIdInfo register '%1$s' has an unexpected length
pl: Rejestr HostCpuIdInfo „%1$s” ma nieoczekiwaną długość

en: I/O error
pl: błąd wejścia/wyjścia

en: IDE bus index %1$d out of [0..1] range
pl: Indeks magistrali IDE %1$d jest spoza zakresu [0...1]

en: IDE controller index %1$d out of [0] range
pl: Indeks kontrolera IDE %1$d jest spoza zakresu [0]

en: IDE disk index (parsed from '%1$s') is too large
pl: Indeks dysku IDE (przetworzony z „%1$s”) jest za duży

en: IDE unit index %1$d out of [0..1] range
pl: Indeks jednostki IDE %1$d jest spoza zakresu [0...1]

en: IFLA_PORT_SELF is missing
pl: brak IFLA_PORT_SELF

en: IFLA_VF_PORTS is missing
pl: Brak IFLA_VF_PORTS

en: IP address lookup for host '%1$s' failed: %2$s
pl: Wyszukiwanie adresu IP dla gospodarza „%1$s” się nie powiodło: %2$s

en: IP parameter must be given since libvirt was not compiled with IP address learning support
pl: Należy podać parametr IP, ponieważ biblioteka libvirt nie została skompilowana z obsługą nauczania adresu IP

en: IP parameter must be provided since snooping the IP address does not work possibly due to missing tools
pl: Należy podać parametr IP, ponieważ wykrycie adresu IP nie działa, prawdopodobnie z powodu braku narzędzi

en: ISession object is null
pl: Obiekt ISession jest pusty

en: IVirtualBox object is null
pl: Obiekt IVirtualBox jest pusty

en: Id
pl: Identyfikator

en: Id:
pl: Identyfikator:

en: Ignoring guests on $uri URI
pl: Ignorowanie gości pod adresem URI $uri

en: Inconsistent SCSI controller model ('%1$s' is not '%2$s') for SCSI controller index %3$d
pl: Niespójny model kontrolera SCSI („%1$s” nie jest „%2$s”) dla kontrolera SCSI, indeks %3$d

en: Interface %1$s XML configuration edited.
pl: Konfiguracja XML interfejsu %1$s została zmodyfikowana.

en: Interface %1$s XML configuration not changed.
pl: Konfiguracja XML interfejsu %1$s nie została zmieniona.

en: Interface %1$s defined from %2$s
pl: Interfejs %1$s został określony z %2$s

en: Interface %1$s destroyed
pl: Zniszczono interfejs %1$s

en: Interface %1$s started
pl: Uruchomiono interfejs %1$s

en: Interface %1$s undefined
pl: Usunięto określenie interfejsu %1$s

en: Interface attached successfully
pl: Pomyślnie podłączono interfejs

en: Interface detached successfully
pl: Pomyślnie odłączono interfejs

en: Interface not found
pl: Nie odnaleziono interfejsu

en: Interface not found: %1$s
pl: Nie odnaleziono interfejsu: %1$s

en: Invalid CPU feature name
pl: Nieprawidłowy nazwa funkcji procesora

en: Invalid CPU feature policy
pl: Nieprawidłowa polityka funkcji procesora

en: Invalid CPU vendor string '%1$s'
pl: Nieprawidłowy ciąg producenta procesora „%1$s”

en: Invalid argument
pl: nieprawidłowy parametr

en: Invalid bridge mac address '%1$s' in network '%2$s'
pl: Nieprawidłowy adres MAC mostka „%1$s” w sieci „%2$s”

en: Invalid bus type '%1$s' for disk
pl: Nieprawidłowy typ magistrali „%1$s” dla dysku

en: Invalid bus type '%1$s' for floppy disk
pl: Nieprawidłowy typ magistrali „%1$s” dla dyskietki

en: Invalid call
pl: Nieprawidłowe wywołanie

en: Invalid certificate
pl: Nieprawidłowy certyfikat

en: Invalid compressed save format %1$d
pl: Nieprawidłowy format skompresowanego zapisu %1$d

en: Invalid context
pl: Nieprawidłowy kontekst

en: Invalid environment name, it must begin with a letter or underscore
pl: Nieprawidłowa nazwa środowiska, musi rozpoczynać się od litery lub podkreślenia

en: Invalid environment name, it must contain only alphanumerics and underscore
pl: Nieprawidłowa nazwa środowiska, może zawierać tylko znaki alfanumeryczne i podkreślenia

en: Invalid floppy device name: %1$s
pl: Nieprawidłowa nazwa urządzenia dyskietki: %1$s

en: Invalid harddisk device name: %1$s
pl: Nieprawidłowa nazwa urządzenia dysku twardego: %1$s

en: Invalid hook name for #%1$d
pl: Nieprawidłowa nazwa haku dla #%1$d

en: Invalid lookup from '%1$s'
pl: Nieprawidłowe wyszukanie z „%1$s”

en: Invalid lookup of '%1$s' from '%2$s'
pl: Nieprawidłowe wyszukanie „%1$s” z „%2$s”

en: Invalid network filter
pl: Nieprawidłowy filtr sieci

en: Invalid network filter: %1$s
pl: Nieprawidłowy filtr sieci: %1$s

en: Invalid partition type
pl: Nieprawidłowy typ partycji

en: Invalid port number: %1$s
pl: Nieprawidłowy numer portu: %1$s

en: Invalid prefix or netmask for '%1$s'
pl: Nieprawidłowy przedrostek lub maska sieci dla „%1$s”

en: Invalid relative path '%1$s'
pl: Nieprawidłowa względna ścieżka „%1$s”

en: Invalid secret
pl: Nieprawidłowy sekret

en: Invalid secret: %1$s
pl: Nieprawidłowy sekret: %1$s

en: Invalid security label %1$s
pl: Nieprawidłowa etykieta bezpieczeństwa %1$s

en: Invalid security label '%1$s'
pl: Nieprawidłowa etykieta bezpieczeństwa „%1$s”

en: Invalid state '%1$s' in domain snapshot XML
pl: Nieprawidłowy stan „%1$s” w pliku XML migawki domeny

en: Invalid syntax for --set, expecting name=value
pl: Nieprawidłowa składnia --set, oczekiwano nazwa=wartość

en: Invalid value '%1$s' for VMX entry '%2$s'
pl: Nieprawidłowa wartość „%1$s” dla wpisu VMX „%2$s”

en: Invalid value of %1$d for I/O weight
pl: Nieprawidłowa wartość %1$d dla wagi wejścia/wyjścia

en: Invalid vendor element in CPU model %1$s
pl: Nieprawidłowy element producenta w modelu procesora %1$s

en: Invalid vport operation (%1$d)
pl: Nieprawidłowe działanie wirtualnego portu (%1$d)

en: Job type:
pl: Typ zadania:

en: Key of the current session differs from the key at last login
pl: Klucz bieżącej sesji różni się od klucza ostatniego logowania

en: List snapshots for a domain
pl: Wyświetla listę migawek dla domeny

en: MAC Address
pl: Adres MAC

en: MAC address
pl: Adres MAC

en: Malformed size %1$s
pl: Błędnie sformatowany rozmiar %1$s

en: ManagedObjectReference is missing 'type' property
pl: Brak właściwości „type” w ManagedObjectReference

en: Max memory:
pl: Maksymalna pamięć:

en: Memory balloon device type '%1$s' is not supported by this version of qemu
pl: Typ urządzenia balonu pamięci „%1$s” jest nieobsługiwany przez tę wersję QEMU

en: Memory processed:
pl: Przetworzono pamięć:

en: Memory remaining:
pl: Pozostało pamięci:

en: Memory size:
pl: Rozmiar pamięci:

en: Memory total:
pl: Razem pamięci:

en: MethodFault is missing 'type' property
pl: Brak właściwości „type” w MethodFault

en: Migrate domain to another host.  Add --live for live migration.
pl: Migruje domenę do innego gospodarza. Należy dodać --live, aby migrować w czasie pracy.

en: Migration URI has to specify resource pool and host system
pl: Adres URI migracji musi określać pulę zasobów i system gospodarza

en: Migration not possible without a vCenter
pl: Migracja nie jest możliwa bez vCenter

en: Migration source and destination have to refer to the same vCenter
pl: Źródło i cel migracji muszą odnosić się do tego samego vCenter

en: Missing '%1$s' property
pl: Brak właściwości „%1$s”

en: Missing '%1$s' property while looking for ManagedEntityStatus
pl: Brak właściwości „%1$s” podczas wyszukiwania ManagedEntityStatus

en: Missing 'runtime.powerState' property
pl: Brak właściwości „runtime.powerState”

en: Missing CPU architecture
pl: Brak architektury procesora

en: Missing CPU feature name
pl: Brak nazwy funkcji procesora

en: Missing CPU model name
pl: Brak nazwy modelu procesora

en: Missing IP address in static host definition for network '%1$s'
pl: Brak adresu IP w określeniu sieci statycznego gospodarza dla sieci „%1$s”

en: Missing SCSI controller for index %1$d
pl: Brak kontrolera SCSI dla indeksu %1$d

en: Missing address
pl: Brak adresu

en: Missing ancestor's name in CPU model %1$s
pl: Brak nazwy przodka w modelu procesora %1$s

en: Missing argument for '%1$s'
pl: Brak parametru dla „%1$s”

en: Missing backend %1$d
pl: brak zaplecza %1$d

en: Missing essential config entry '%1$s'
pl: Brak niezbędnego wpisu konfiguracji „%1$s”

en: Missing feature name for CPU model %1$s
pl: Brak nazwy funkcji dla modelu procesora %1$s

en: Missing or empty 'hostName' property
pl: Brak właściwości „hostName” lub jest pusta

en: Missing source host attribute for char device
pl: Brak atrybutu źródłowego gospodarza dla urządzenia znakowego

en: Missing source path attribute for char device
pl: Brak atrybutu ścieżki źródłowej dla urządzenia znakowego

en: Missing source service attribute for char device
pl: Brak atrybutu usługi źródłowej dla urządzenia znakowego

en: Missing vendor string for CPU vendor %1$s
pl: Brak ciągu producenta dla producenta procesora %1$s

en: Model %1$s too big for destination
pl: Model %1$s jest za duży dla celu

en: Model name contains invalid characters
pl: Nazwa modelu zawiera nieprawidłowe znaki

en: Monitor path %1$s too big for destination
pl: Ścieżka monitora %1$s jest za duża dla celu

en: Multi-head video devices are unsupported
pl: Wielomonitorowe urządzenia graficzne są nieobsługiwane

en: NUMA cell number
pl: Numer komórki NUMA

en: NUMA cell(s):
pl: Komórki NUMA:

en: NUMA free memory
pl: Wolna pamięć NUMA

en: Name
pl: Nazwa

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Network %1$s created from %2$s
pl: Sieć %1$s została utworzona z %2$s

en: Network %1$s defined from %2$s
pl: Sieć %1$s została określona z %2$s

en: Network %1$s destroyed
pl: Sieć %1$s została zniszczona

en: Network %1$s has been undefined
pl: Określenie sieci %1$s zostało usunięte

en: Network %1$s marked as autostarted
pl: Sieć %1$s została oznaczona jako automatycznie uruchamiana

en: Network %1$s started
pl: Sieć %1$s została uruchomiona

en: Network %1$s unmarked as autostarted
pl: Sieć %1$s została odznaczona jako automatycznie uruchamiana

en: Network '%1$s' is already running
pl: Sieć „%1$s” jest już uruchomiona

en: Network '%1$s' is still running
pl: Sieć „%1$s” jest ciągle uruchomiona

en: Network config filename '%1$s' does not match network name '%2$s'
pl: Nazwa pliku konfiguracji sieci „%1$s” nie zgadza się z nazwą sieci „%2$s”

en: Network filter %1$s XML configuration edited.
pl: Konfiguracja XML filtru sieciowego %1$s została zmodyfikowana.

en: Network filter %1$s XML configuration not changed.
pl: Konfiguracja XML filtru sieciowego %1$s nie została zmieniona.

en: Network filter %1$s defined from %2$s
pl: Filtr sieciowy %1$s został określony z %2$s

en: Network filter %1$s undefined
pl: Określenie filtru sieciowego %1$s zostało usunięte

en: Network filter not found
pl: Nie odnaleziono filtru sieci

en: Network filter not found: %1$s
pl: Nie odnaleziono filtru sieci: %1$s

en: Network is already in use by interface %1$s
pl: Sieć jest już używana przez interfejs %1$s

en: Network not found
pl: Nie odnaleziono sieci

en: Network not found: %1$s
pl: Nie odnaleziono sieci: %1$s

en: Network type %1$d is not supported
pl: Typ sieci %1$d jest nieobsługiwany

en: No IP address for host '%1$s' found: %2$s
pl: Nie odnaleziono adresu IP dla gospodarza „%1$s”: %2$s

en: No JSON parser implementation is available
pl: Brak dostępnej implementacji parsera JSON

en: No authentication callback available
pl: Brak dostępnego wywołania zwrotnego uwierzytelnienia

en: No device with bus '%1$s' and target '%2$s'
pl: Brak urządzenia o magistrali „%1$s” i celu „%2$s”

en: No domain with ID %1$d
pl: Brak domeny o identyfikatorze %1$d

en: No domain with UUID %1$s
pl: Brak domeny o UUID %1$s

en: No domain with matching id %1$d
pl: Brak domeny pasującej do identyfikatora %1$d

en: No domain with matching name '%1$s'
pl: Brak domeny pasującej do nazwy „%1$s”

en: No domain with matching uuid '%1$s'
pl: Brak domeny pasującej do UUID „%1$s”

en: No error message provided
pl: Nie podano komunikatu o błędzie

en: No qemu command-line argument specified
pl: Nie podano żadnego parametru QEMU w wierszu poleceń

en: No qemu environment name specified
pl: Nie podano nazwy środowiska QEMU

en: No socket addresses found for '%1$s'
pl: Nie odnaleziono adresów gniazda dla „%1$s”

en: No storage volume with key or path '%1$s'
pl: Brak woluminu pamięci masowej z kluczem lub ścieżką „%1$s”

en: No support for %1$s in command 'attach-disk'
pl: Brak obsługi %1$s przez polecenie „attach-disk”

en: No support for %1$s in command 'attach-interface'
pl: Brak obsługi %1$s przez polecenie „attach-interface”

en: No support for domain XML entry 'vcpu' attribute 'current'
pl: Brak obsługi atrybutu „current” wpisu „cpu” pliku XML domeny

en: No support for multiple video devices
pl: Brak obsługi wielu urządzeń graficznych

en: No yet handled value '%1$s' for VMX entry '%2$s'
pl: Jeszcze nieobsługiwana wartość „%1$s” wpisu VMX „%2$s”

en: Node device %1$s created from %2$s
pl: Urządzenie węzła %1$s zostało utworzone z %2$s

en: Node device not found
pl: Nie odnaleziono urządzenia węzła

en: Node device not found: %1$s
pl: Nie odnaleziono urządzenia węzła: %1$s

en: Non-cancelable task is blocked by an unanswered question
pl: Nieanulowalne zadanie jest blokowane przez nie odpowiedziane zapytanie

en: Non-empty feature list specified without CPU model
pl: Podano niepustą listę funkcji bez modelu procesora

en: None
pl: Brak

en: Not detaching active device %1$s
pl: Aktywne urządzenie %1$s nie zostanie odłączone

en: Not enough free space in pool for volume '%1$s'
pl: Brak wystarczającego wolnego miejsca w puli dla woluminu „%1$s”

en: Not reattaching active device %1$s
pl: Aktywne urządzenie %1$s nie zostanie ponownie podłączone

en: Not resetting active device %1$s
pl: Aktywne urządzenie %1$s nie zostanie przywrócone

en: OS Type:
pl: Typ systemu operacyjnego:

en: ObjectContent does not reference a virtual machine
pl: ObjectContent nie zawiera odniesienia do maszyny wirtualnej

en: Only PCI device addresses with function=0 are supported
pl: Obsługiwane są tylko adresy urządzeń PCI za pomocą function=0

en: Only vpxmigr:// migration URIs are supported
pl: Tylko adresy URI migracji vpxmigr:// są obsługiwane

en: Only x509 certificates are supported
pl: Tylko certyfikaty x509 są obsługiwane

en: OpenRemoteSession/LaunchVMProcess failed, domain can't be started
pl: OpenRemoteSession/LaunchVMProcess się nie powiodło, nie można uruchomić domeny

en: OpenVZ control file /proc/vz does not exist
pl: Plik kontroli OpenVZ /proc/vz nie istnieje

en: OpenVZ control file /proc/vz is not accessible
pl: Plik kontroli OpenVZ /proc/vz jest niedostępny

en: Option --%1$s is required by option --%2$s
pl: Opcja --%1$s jest wymagana przez opcję --%2$s

en: Options --%1$s and --%2$s are mutually exclusive
pl: Opcje --%1$s i --%2$s wzajemnie się wykluczają

en: Other tasks are pending for this domain
pl: Inne zadania są oczekujące dla tej domeny

en: Out of memory
pl: Brak pamięci

en: Output a secret value
pl: Przekazuje wartość sekretu

en: Output a secret value to stdout.
pl: Przekazuje wartość sekretu na standardowe wyjście.

en: Output attributes of a secret as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje atrybuty sekretu jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the IP address and port number for the VNC display.
pl: Przekazuje adres IP i numer portu do ekranu VNC.

en: Output the device for the TTY console.
pl: Przekazuje urządzenie na konsolę TTY.

en: Output the domain information as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje informacje o domenie jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the network filter information as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje informacje o filtrze sieciowym jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the network information as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje informacje o sieci jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the node device details as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje szczegóły urządzenia węzła jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the physical host interface information as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje informacje o fizycznym interfejsie gospodarza jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the pool information as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje informacje o puli jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the vol information as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje informacje o woluminie jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: POST operation failed
pl: działanie POST się nie powiodło

en: POST operation failed: %1$s
pl: działanie POST się nie powiodło: %1$s

en: Parallel port index %1$d out of [0..2] range
pl: Indeks portu równoległego %1$d jest spoza zakresu [0...2]

en: Parent device %1$s is not capable of vport operations
pl: Urządzenie nadrzędne %1$s nie ma możliwości działania wirtualnego portu

en: Path
pl: Ścieżka

en: Path %1$s too long for unix socket
pl: Ścieżka %1$s jest za długa dla gniazda uniksowego

en: Path has to specify the datacenter and compute resource
pl: Ścieżka musi określać centralę danych i zasób obliczeniowy

en: Pending question blocks virtual machine execution, question is '%1$s', no possible answers
pl: Oczekujące zapytania blokują wykonanie maszyny wirtualnej, zapytanie to „%1$s”, brak możliwych odpowiedzi

en: Pending question blocks virtual machine execution, question is '%1$s', possible answers are %2$s
pl: Oczekujące zapytania blokują wykonanie maszyny wirtualnej, zapytanie to „%1$s”, możliwe odpowiedzi to %2$s

en: Pending question blocks virtual machine execution, question is '%1$s', possible answers are %2$s, but no default answer is specified
pl: Oczekujące zapytania blokują wykonanie maszyny wirtualnej, zapytanie to „%1$s”, możliwe odpowiedzi to %2$s, ale nie określono domyślnej

en: Persistent
pl: Trwałe

en: Persistent:
pl: Trwałe:

en: Physical:
pl: Fizycznie:

en: Pin domain VCPUs to host physical CPUs.
pl: Przypina wirtualny procesor domeny do fizycznego procesora gospodarza.

en: Pool %1$s built
pl: Zbudowano pulę %1$s

en: Pool %1$s created
pl: Utworzono pulę %1$s

en: Pool %1$s created from %2$s
pl: Utworzono pulę %1$s z %2$s

en: Pool %1$s defined
pl: Określono pulę %1$s

en: Pool %1$s defined from %2$s
pl: Określono pulę %1$s z %2$s

en: Pool %1$s deleted
pl: Usunięto pulę %1$s

en: Pool %1$s destroyed
pl: Zniszczono pulę %1$s

en: Pool %1$s has been undefined
pl: Określenie puli %1$s zostało usunięte

en: Pool %1$s marked as autostarted
pl: Pula %1$s została oznaczona jako automatycznie uruchamiana

en: Pool %1$s refreshed
pl: Odświeżono pulę %1$s

en: Pool %1$s started
pl: Uruchomiono pulę %1$s

en: Pool %1$s unmarked as autostarted
pl: Pula %1$s została odznaczona jako automatycznie uruchamiana

en: PrepareTunnel called but no TUNNELLED flag set
pl: Wywołano PrepareTunnel, ale nie ustawiono flagi TUNNELLED

en: Primary IDE controller must have PCI address 0:0:1.1
pl: Pierwszy kontroler IDE musi mieć adres PCI 0:0:1.1

en: Print the current directory.
pl: Wyświetla bieżący katalog.

en: Prints global help, command specific help, or help for a
        group of related commands
pl: Wyświetla globalną pomoc, pomoc dla konkretnego polecenia
        lub pomoc dla grupy związanych poleceń

en: Prints global help, command specific help, or help for a group of related commands
pl: Wyświetla globalną pomoc, pomoc dla konkretnego polecenia lub pomoc dla grupy związanych poleceń

en: Process CPU affinity is not supported on this platform
pl: Pokrewieństwo procesora procesu jest nieobsługiwane na tej platformie

en: Query parameter 'auto_answer' has unexpected value '%1$s' (should be 0 or 1)
pl: Parametr zapytania „auto_answer” ma nieoczekiwaną wartość „%1$s” (powinna wynosić 0 lub 1)

en: Query parameter 'no_verify' has unexpected value '%1$s' (should be 0 or 1)
pl: Parametr zapytania „no_verify” ma nieoczekiwaną wartość „%1$s” (powinna wynosić 0 lub 1)

en: Query parameter 'proxy' contains unexpected type '%1$s' (should be (http|socks(|4|4a|5))
pl: Parametr zapytania „proxy” ma nieoczekiwaną wartość „%1$s” (powinna wynosić (http|socks(|4|4a|5))

en: Query parameter 'proxy' doesn't contain a hostname
pl: Parametr zapytania „proxy” nie zawiera nazwy gospodarza

en: Query parameter 'transport' has unexpected value '%1$s' (should be http|https)
pl: Parametr zapytania „transport” ma nieoczekiwaną wartość „%1$s” (powinna wynosić http|https)

en: QueryPerf returned object with unexpected type '%1$s'
pl: QueryPerf zwróciło obiekt o nieobsługiwanym typie „%1$s”

en: RPC error
pl: błąd RPC

en: Range exceeds available cells
pl: Zakres przekracza dostępne komórki

en: Reattach node device to its device driver once released by the domain.
pl: Ponownie podłącza urządzenie węzła do jego sterownika urządzenia przed przydzieleniem do domeny.

en: Reconnected to the hypervisor
pl: Ponownie połączono się z nadzorcą

en: Refresh a given pool.
pl: Odświeża podaną pulę.

en: Removable media not supported for %1$s device
pl: Nośniki wymienne nie są obsługiwane dla urządzenia %1$s

en: Remove an existing managed save state file from a domain
pl: Usuwa istniejący plik stanu zarządzanego zapisu z domeny

en: Remove managed save of a domain
pl: Usuwa zarządzany zapis domeny

en: Renaming domains on migration not supported
pl: Pozostałe domeny w migracji nie są obsługiwane

en: Requested number of virtual CPUs is greater than max allowable number of virtual CPUs for the domain: %1$d > %2$d
pl: Żądana liczna procesorów wirtualnych jest większa od maksymalnie dozwolonej liczby wirtualnych procesorów dla domeny: %1$d > %2$d

en: Requested number of virtual CPUs must at least be 1
pl: Żądana liczba wirtualnych procesorów musi wynosić co najmniej 1

en: Requested operation is not valid
pl: Żądane działanie jest nieprawidłowe

en: Requested operation is not valid: %1$s
pl: Żądane działanie jest nieprawidłowe: %1$s

en: Reset node device before or after assigning to a domain.
pl: Przywraca urządzenie węzła przed lub po przypisaniu do domeny.

en: Restore a domain.
pl: Przywraca domenę.

en: Resume a previously suspended domain.
pl: Wznawia wcześniej uśpioną domenę.

en: Resume operation failed
pl: Działanie wznowienia się nie powiodło

en: Resuming after dump failed
pl: Wznowienie po zrzucie się nie powiodło

en: Resuming guest $name:
pl: Wznawianie gościa $name:

en: Resuming guests on $uri URI...
pl: Wznawianie gości pod adresem URI $uri…

en: Returns XML <sources> document.
pl: Zwraca dokument <źródłowy> XML.

en: Returns a list of secrets
pl: Zwraca listę sekretów

en: Returns basic SEV information about the node.
pl: Zwraca podstawowe informacje SEV o węźle.

en: Returns basic information about the domain virtual CPUs.
pl: Zwraca podstawowe informacje o wirtualnych procesorach domeny.

en: Returns basic information about the domain.
pl: Zwraca podstawowe informacje o domenie.

en: Returns basic information about the node device
pl: Zwraca podstawowe informacje o urządzeniu węzła

en: Returns basic information about the node.
pl: Zwraca podstawowe informacje o węźle.

en: Returns basic information about the storage pool.
pl: Zwraca podstawowe informacje o puli pamięci masowej.

en: Returns basic information about the storage vol.
pl: Zwraca podstawowe informacje o woluminie pamięci masowej.

en: Returns capabilities of hypervisor/driver.
pl: Zwraca możliwości nadzorcy/sterownika.

en: Returns information about jobs running on a domain.
pl: Zwraca informacje o zadaniach wykonywanych w domenie.

en: Returns list of domains.
pl: Zwraca listę domen.

en: Returns list of network filters.
pl: Zwraca listę filtrów sieciowych.

en: Returns list of networks.
pl: Zwraca listę sieci.

en: Returns list of physical host interfaces.
pl: Zwraca listę fizycznych interfejsów gospodarza.

en: Returns list of pools.
pl: Zwraca listę pul.

en: Returns list of vols by pool.
pl: Zwraca listę woluminów po pulach.

en: Returns state about a domain.
pl: Zwraca stan domeny.

en: Returns the number of virtual CPUs used by the domain.
pl: Zmienia liczbę wirtualnych procesorów użytych przez domenę.

en: Revert a domain to a snapshot
pl: Przywraca domenę do migawki

en: Revert domain to snapshot
pl: Przywraca domenę do migawki

en: Run a reboot command in the target domain.
pl: Wykonuje polecenie reboot w docelowej domenie.

en: Run shutdown in the target domain.
pl: Wykonuje polecenie shutdown w docelowej domenie.

en: Running guests on $uri URI:
pl: Uruchamianie gości pod adresem URI $uri:

en: Running hypervisor: %1$s %2$d.%3$d.%4$d
pl: Uruchomiony nadzorca: %1$s %2$d.%3$d.%4$d

en: SASL mechanism %1$s not supported by server
pl: mechanizm SASL %1$s jest nieobsługiwany przez serwer

en: SATA is not supported with this QEMU binary
pl: SATA jest nieobsługiwana przez ten plik binarny QEMU

en: SCSI bus index %1$d out of [0] range
pl: Indeks magistrali SCSI %1$d jest spoza zakresu [0]

en: SCSI controller index %1$d out of [0..3] range
pl: Indeks kontrolera SCSI %1$d jest spoza zakresu [0...3]

en: SCSI controller only supports 1 bus
pl: Kontroler SCSI obsługuje tylko jedną magistralę

en: SCSI disk index (parsed from '%1$s') is too large
pl: Indeks dysku SCSI (przetworzony z „%1$s”) jest za duży

en: SCSI unit index %1$d out of [0..6,8..%2$u] range
pl: Indeks jednostki SCSI %1$d jest spoza zakresu [0..6,8..%2$u]

en: SCSI unit index %1$d out of [0..6,8..15] range
pl: Indeks jednostki SCSI %1$d jest spoza zakresu [0...6,8...15]

en: Save and destroy a running domain, so it can be restarted from
        the same state at a later time.  When the virsh 'start'
        command is next run for the domain, it will automatically
        be started from this saved state.
pl: Zapisuje i niszczy uruchomioną domenę, aby można ją było
        ponownie uruchomić w tym samym stanie w późniejszym czasie.
        Kiedy polecenie „start” powłoki virsh zostanie wykonane
        następnym razem dla tej domeny, zostanie ona automatycznie
        uruchomiona z tego zapisanego stanu.

en: Scheduler
pl: Planista

en: Secret %1$s created
pl: Sekret %1$s został utworzony

en: Secret %1$s deleted
pl: Usunięto sekret %1$s

en: Secret not found
pl: Nie odnaleziono sekretu

en: Secret not found: %1$s
pl: Nie odnaleziono sekretu: %1$s

en: Secret value set
pl: Ustawiono wartość sekretu

en: Security DOI:
pl: DOI bezpieczeństwa:

en: Security driver %1$s not found
pl: Nie odnaleziono sterownika bezpieczeństwa %1$s

en: Security label:
pl: Etykieta bezpieczeństwa:

en: Security model not found
pl: Nie odnaleziono modelu bezpieczeństwa

en: Security model not found: %1$s
pl: Nie odnaleziono modelu bezpieczeństwa: %1$s

en: Security model:
pl: Model bezpieczeństwa:

en: See web site at %1$s
pl: Proszę zobaczyć stronę WWW pod adresem %1$s

en: Serial port index %1$d out of [0..3] range
pl: Indeks portu szeregowego %1$d jest spoza zakresu [0...3]

en: Set a secret value.
pl: Ustawia wartość sekretu.

en: Set maximum tolerable downtime of a domain which is being live-migrated to another host.
pl: Ustawia maksymalny tolerowany czas braku odpowiedzi domeny migrowanej w czasie działania do innego gospodarza.

en: Show maximum number of virtual CPUs for guests on this connection.
pl: Wyświetla maksymalną liczbę wirtualnych procesorów dla gościa w tym połączeniu.

en: Show/Set scheduler parameters.
pl: Wyświetla/ustawia parametry planisty.

en: Shutting down guests on $uri URI...
pl: Wyłączanie gości pod adresem URI $uri…

en: Snapshot '%1$s' already exists
pl: Migawka „%1$s” już istnieje

en: Snapshot Delete
pl: Usunięcie migawki

en: Snapshot Dump XML
pl: Plik XML zrzutu migawki

en: Snapshot List
pl: Lista migawek

en: Start a domain, either from the last managedsave
        state, or via a fresh boot if no managedsave state
        is present.
pl: Uruchamia domenę z ostatniego stanu zarządzanego
        zapisu lub przez świeże uruchomienie, jeśli stan
        zarządzanego zapisu nie jest obecny.

en: Start a network.
pl: Uruchamia sieć.

en: Start a pool.
pl: Uruchamia pulę.

en: State
pl: Stan

en: State:
pl: Stan:

en: Storage pool config filename '%1$s' does not match pool name '%2$s'
pl: Nazwa pliku konfiguracji puli pamięci masowej „%1$s” nie zgadza się z nazwą puli „%2$s”

en: Storage pool not found
pl: Nie odnaleziono puli pamięci masowej

en: Storage pool not found: %1$s
pl: Nie odnaleziono puli pamięci masowej: %1$s

en: Storage volume not found
pl: Nie odnaleziono woluminu pamięci masowej

en: Storage volume not found: %1$s
pl: Nie odnaleziono woluminu pamięci masowej: %1$s

en: Suspend a running domain.
pl: Usypia uruchomioną domenę.

en: Suspend operation failed
pl: Działanie uśpienia się nie powiodło

en: Suspending $name:
pl: Usypianie $name:

en: Suspending guests on $uri URI...
pl: Usypianie gości pod adresem URI $uri…

en: System lacks NETNS support
pl: W systemie brak obsługi NETNS

en: Target already exists
pl: Cel już istnieje

en: The certificate has been revoked.
pl: Certyfikat został odrzucony.

en: The certificate has no peers
pl: Certyfikat nie ma partnerów

en: The certificate hasn't got a known issuer.
pl: Certyfikat klienta ma nieznanego wystawcę.

en: The certificate is not trusted.
pl: Certyfikat jest niezaufany.

en: The certificate uses an insecure algorithm
pl: Certyfikat klienta używa niebezpiecznego algorytmu

en: The domain is not running
pl: Domena nie jest uruchomiona

en: The server redirects from '%1$s' to '%2$s'
pl: Serwer przekierowuje z „%1$s” do „%2$s”

en: This command is intended to be used by libvirtd and not used directly.
pl: To polecenie jest przeznaczone do używania przez usługę libvirtd, a nie używania bezpośredniego.

en: This function is not supported on WIN32 platform
pl: Ta funkcja nie jest obsługiwana na platformie Win32

en: This host is not managed by a vCenter
pl: Ten gospodarz nie jest zarządzany przez vCenter

en: This type of disk cannot be hot unplugged
pl: Tego typu dysku nie można odłączać w czasie pracy

en: Thread(s) per core:
pl: Wątków na rdzeń:

en: Time elapsed:
pl: Upłynęło czasu:

en: Time remaining:
pl: Czas pozostały:

en: Timed out during operation
pl: Przekroczono czas oczekiwania podczas działania

en: Timed out during operation: %1$s
pl: Przekroczono czas oczekiwania podczas działania: %1$s

en: To enable ip%1$stables filtering for the VM do 'echo 1 > %2$s'
pl: Aby włączyć filtrowanie ip%1$stables dla domeny, należy wykonać polecenie „echo 1 > %2$s”

en: Too long bridge device name
pl: Nazwa urządzenia mostka jest za długa

en: Too long network device name
pl: Nazwa urządzenia sieci jest za długa

en: Too many bytes to read from stream
pl: Za dużo bajtów do odczytania ze strumienia

en: Too many bytes to write to stream
pl: Za dużo bajtów do zapisania do strumienia

en: Too many drivers, cannot register %1$s
pl: Za dużo sterowników, nie można zarejestrować %1$s

en: Total
pl: Razem

en: Transport
pl: Przesyłanie

en: Try again?
pl: Spróbować ponownie?

en: Tunnelled migration requested but invalid RPC method called
pl: Żądano migracji tunelowej, ale wywołano nieprawidłową metodę RPC

en: Type
pl: Typ

en: Type:
pl: Typ:

en: Type:  'help' for help with commands
           'quit' to quit
pl: Należy podać:  „help”, aby uzyskać pomoc o poleceniach
                   „quit”, aby zakończyć

en: USB host device is missing bus/device information
pl: Brak informacji o magistrali/urządzeniu dla urządzenia USB gospodarza

en: UUID in config file malformed
pl: UUID w pliku konfiguracji jest błędnie sformatowany

en: UUID mismatch between <uuid> and <sysinfo>
pl: UUID między <uuid> i <sysinfo> się nie zgadza

en: Unable to access stream for '%1$s'
pl: Nie można uzyskać dostępu do strumienia dla „%1$s”

en: Unable to become session leader
pl: Nie można przełączyć na przywódcę sesji

en: Unable to change MaxMemorySize
pl: Nie można zmienić MaxMemorySize

en: Unable to change blkio parameters
pl: Nie można zmienić parametrów blkio

en: Unable to change memory parameters
pl: Nie można zmienić parametrów pamięci

en: Unable to change to root dir
pl: Nie można zmienić na katalog roota

en: Unable to close %1$s
pl: Nie można zamknąć %1$s

en: Unable to exec shell %1$s
pl: Nie można wykonać powłoki %1$s

en: Unable to find 'cpuacct' cgroups controller mount
pl: Nie można odnaleźć punktu montowania kontrolera cgroups „cpuacct”

en: Unable to find 'devices' cgroups controller mount
pl: Nie można odnaleźć punktu montowania kontrolera cgroups „devices”

en: Unable to find 'memory' cgroups controller mount
pl: Nie można odnaleźć punktu montowania kontrolera cgroups „memory”

en: Unable to format guestfwd port
pl: Nie można sformatować portu guestfwd

en: Unable to get blkio parameters
pl: Nie można uzyskać parametrów blkio

en: Unable to get current time
pl: Nie można uzyskać bieżącego czasu

en: Unable to get domain status
pl: Nie można uzyskać stanu domeny

en: Unable to get memory parameters
pl: Nie można uzyskać parametrów pamięci

en: Unable to get number of blkio parameters
pl: Nie można uzyskać liczby parametrów blkio

en: Unable to get number of memory parameters
pl: Nie można uzyskać liczny parametrów pamięci

en: Unable to initialize audit layer
pl: Nie można zainicjować warstwy audytu

en: Unable to initialize certificate
pl: Nie można zainicjować certyfikatu

en: Unable to initialize certificate: %1$s
pl: Nie można zainicjować certyfikatu: %1$s

en: Unable to initialize condition variable
pl: Nie można zainicjować zmiennej warunkowej

en: Unable to initialize mutex
pl: Nie można zainicjować muteksu

en: Unable to load certificate
pl: Nie można wczytać certyfikatu

en: Unable to obtain host UUID
pl: Nie można uzyskać UUID gospodarza

en: Unable to open %1$s
pl: Nie można otworzyć %1$s

en: Unable to open %1$s (%2$d)
pl: Nie można otworzyć %1$s (%2$d)

en: Unable to open /proc/mounts
pl: Nie można otworzyć /proc/mounts

en: Unable to open UNIX socket
pl: Nie można otworzyć gniazda uniksowego

en: Unable to open stream for '%1$s'
pl: Nie można otworzyć strumienia dla „%1$s”

en: Unable to parse integer parameter
pl: Nie można przetworzyć parametru liczby całkowitej

en: Unable to read %1$s
pl: Nie można odczytać %1$s

en: Unable to remove %1$s (%2$d)
pl: Nie można usunąć %1$s (%2$d)

en: Unable to request personality for %1$s on %2$s
pl: Nie można zażądać osobowości dla %1$s w %2$s

en: Unable to reset PCI device %1$s: %2$s
pl: Nie można przywrócić urządzenia PCI %1$s: %2$s

en: Unable to send container continue message
pl: Nie można wysłać komunikatu kontynuacji kontenera

en: Unable to set SELinux context MCS '%1$s'
pl: Nie można ustawić kontekstu MCS SELinuksa „%1$s”

en: Unable to set SELinux context role '%1$s'
pl: Nie można ustawić kontekstu roli SELinuksa „%1$s”

en: Unable to set SELinux context user '%1$s'
pl: Nie można ustawić kontekstu użytkownika SELinuksa „%1$s”

en: Unable to set SELinux label on %1$s
pl: Nie można ustawić etykiety SELinuksa na %1$s

en: Unable to set monitor close-on-exec flag
pl: Nie można ustawić flagi monitora close-on-exec

en: Unable to write %1$s
pl: Nie można zapisać %1$s

en: Unable to write pid file '%1$s/%2$s.pid'
pl: Nie można zapisać pliku PID „%1$s/%2$s.pid”

en: Unbounded
pl: Niepowiązane

en: Undefine a given network filter.
pl: Usuwa określenie filtru sieciowego.

en: Undefine a secret.
pl: Usuwa określenie sekretu.

en: Undefine the configuration for an inactive pool.
pl: Usuwa określenie konfiguracji dla nieaktywnej puli.

en: Unexpected CPU feature policy %1$d
pl: Nieoczekiwana polityka funkcji procesora %1$d

en: Unexpected CPU match policy %1$d
pl: Nieoczekiwana pasująca polityka procesora %1$d

en: Unexpected QEMU monitor still active during domain deletion
pl: Nieoczekiwany monitor QEMU jest nadal aktywny podczas usuwania domeny

en: Unexpected bhyve URI path '%1$s', try bhyve:///system
pl: nieoczekiwana ścieżka URI bhyve „%1$s”, należy wypróbować bhyve:///system

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown CPU feature %1$s
pl: Nieznana funkcja procesora %1$s

en: Unknown CPU model %1$s
pl: Nieznany model procesora %1$s

en: Unknown CPU vendor %1$s
pl: Nieznany producent procesora %1$s

en: Unknown Command '%1$i'
pl: Nieznane polecenie „%1$i”

en: Unknown Error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown cgroup controller '%1$s'
pl: Nieznany typ cgroup „%1$s”

en: Unknown driver name '%1$s'
pl: Nieznana nazwa sterownika „%1$s”

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown model type '%1$s'
pl: Nieznany typ modelu „%1$s”

en: Unknown protocol '%1$s'
pl: Nieznany protokół „%1$s”

en: Unknown release: %1$s
pl: Nieznane wydanie: %1$s

en: Unknown source type: '%1$s'
pl: Nieznany typ źródła: „%1$s”

en: Unknown value '%1$s' for %2$s
pl: Nieznana wartość „%1$s” dla %2$s

en: Unknown value '%1$s' for %2$s 'type' property
pl: Nieznana wartość „%1$s” dla właściwości %2$s „type”

en: Unknown value '%1$s' for AnyType 'type' property
pl: Nieznana wartość „%1$s” właściwości „type” AnyType

en: Unknown value '%1$s' for xsd:boolean
pl: Nieznana wartość „%1$s” dla xsd:boolean

en: Unknown vendor %1$s referenced by CPU model %2$s
pl: Nieznany producent %1$s w modelu procesora %2$s

en: Unsupported SMBIOS mode '%1$s'
pl: Nieobsługiwany tryb SMBIOS „%1$s”

en: Unsupported bus type '%1$s'
pl: Nieobsługiwany typ magistrali „%1$s”

en: Unsupported bus type '%1$s' for device type '%2$s'
pl: Nieobsługiwany typ magistrali „%1$s” dla typu urządzenia „%2$s”

en: Unsupported capacity-to-allocation relation
pl: Nieobsługiwany związek pojemności-do-przydziału

en: Unsupported character device TCP protocol '%1$s'
pl: Nieobsługiwany typ urządzenia znakowego protokołu TCP „%1$s”

en: Unsupported character device type '%1$s'
pl: Nieobsługiwany typ urządzenia znakowego „%1$s”

en: Unsupported config format '%1$s'
pl: Nieobsługiwany format konfiguracji „%1$s”

en: Unsupported device type '%1$s'
pl: Nieobsługiwany typ urządzenia „%1$s”

en: Unsupported disk address type
pl: Nieobsługiwany typ adresu dysku

en: Unsupported disk address type '%1$s'
pl: Nieobsługiwany typ adresu dysku „%1$s”

en: Unsupported disk device type '%1$s'
pl: Nieobsługiwany typ urządzenia dysku „%1$s”

en: Unsupported disk type
pl: Nieobsługiwany typ dysku

en: Unsupported graphics type '%1$s'
pl: Nieobsługiwany typ grafiki „%1$s”

en: Unsupported net type '%1$s'
pl: Nieobsługiwany typ sieci „%1$s”

en: Unsupported spicevmc target name '%1$s'
pl: Nieobsługiwana nazwa docelowa spicevmc „%1$s”

en: Unsupported video device type '%1$s'
pl: Nieobsługiwany typ urządzenia graficznego „%1$s”

en: Unused
pl: Nieużywane

en: Update device from an XML <file>.
pl: Aktualizuje urządzenie z <pliku> XML.

en: Usage
pl: Użycie

en: Usage: $program_name {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|gueststatus|shutdown}
pl: Użycie: $program_name {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|gueststatus|shutdown}

en: Used memory:
pl: Użyta pamięć:

en: Username request failed
pl: Żądanie nazwy użytkownika się nie powiodło

en: Using API: %1$s %2$d.%3$d.%4$d
pl: Używa API: %1$s %2$d.%3$d.%4$d

en: VCPU:
pl: Wirtualny procesor:

en: VFB %1$s too big for destination
pl: Wirtualny bufor ramki %1$s jest za duży dla celu

en: VM is already active
pl: Maszyna wirtualna jest już aktywna

en: VMX entry '%1$s' contains unsupported scheme '%2$s'
pl: Wpis VMX „%1$s” ma nieobsługiwany schemat „%2$s”

en: VMX entry '%1$s' doesn't contain a port part
pl: Wpis VMX „%1$s” nie zawiera części dotyczącej portu

en: VMX entry 'annotation' contains invalid escape sequence
pl: Wpis VMX „annotation” zawiera nieprawidłową sekwencję sterującą

en: VMX entry 'name' contains invalid escape sequence
pl: Wpis VMX „name” zawiera nieprawidłową sekwencję sterującą

en: VMX entry 'sched.cpu.affinity' contains a %1$d, this value is too large
pl: Wpis „sched.cpu.affinity” VMX zawiera %1$d, ta wartość jest za duża

en: Value '%1$s' is out of %2$s range
pl: Wartość „%1$s” jest poza zakresem %2$s

en: Virsh command line tool of libvirt %1$s
pl: Narzędzie wiersza poleceń virsh biblioteki libvirt %1$s

en: Vol %1$s cloned from %2$s
pl: Wolumin %1$s został sklonowany z %2$s

en: Vol %1$s created
pl: Wolumin %1$s został utworzony

en: Vol %1$s created from %2$s
pl: Wolumin %1$s został utworzony z %2$s

en: Vol %1$s created from input vol %2$s
pl: Wolumin %1$s został utworzony z woluminu wejściowego %2$s

en: Vol %1$s deleted
pl: Usunięto wolumin %1$s

en: Vol %1$s wiped
pl: Zawartość woluminu %1$s została usunięta

en: Volume name '%1$s' doesn't have expected format '<directory>/<file>'
pl: Nazwa woluminu „%1$s” nie ma oczekiwanego formatu „<katalog>/<plik>”

en: Volume name '%1$s' has unsupported suffix, expecting '.vmdk'
pl: Nazwa woluminu „%1$s” ma nieobsługiwany przyrostek, oczekiwano „.vmdk”

en: Volume path '%1$s' did not start with parent pool source device name.
pl: Ścieżka woluminu „%1$s” nie uruchamia się z nazwą nadrzędnego urządzenia źródłowego puli.

en: Welcome to %1$s, the virtualization interactive terminal.
pl: Witaj w %1$s, interaktywnym terminalu wirtualizacji.

en: Write of '%1$s' to '%2$s' during vport create/delete failed
pl: Zapisanie „%1$s” do „%2$s” podczas tworzenia/usuwania wirtualnego portu się nie powiodło

en: Write to '%1$s' to trigger host scan failed
pl: Zapisanie do „%1$s”, aby rozpocząć skanowanie gospodarza się nie powiodło

en: Wrong MAC address
pl: Błędny adres MAC

en: Wrong XML element type %1$d
pl: Błędny typ elementu XML %1$d

en: Wrong length MAC address
pl: Błędna długość adres MAC

en: XML does not contain expected 'cpu' element
pl: XML nie zawiera oczekiwanego elementu „cpu”

en: XML file
pl: Plik XML

en: XML node doesn't contain text, expecting an xsd:dateTime value
pl: Węzeł XML nie zawiera tekstu, oczekiwano wartości xsd:dateTime

en: XPath evaluation of response for call to '%1$s' failed
pl: Sprawdzenie XPath odpowiedzi na wywołanie do „%1$s” się nie powiodło

en: [--%1$s] <number>
pl: [--%1$s] <liczba>

en: [--%1$s] <string>
pl: [--%1$s] <ciąg>

en: a secret with UUID %1$s already defined for use with %2$s
pl: sekret z UUID %1$s jest już określony do użycia za pomocą %2$s

en: a secret with UUID %1$s is already defined for use with %2$s
pl: sekret z UUID %1$s jest już określony do użycia za pomocą %2$s

en: abort active domain job
pl: przerywa zadanie aktywnej domeny

en: active
pl: aktywne

en: affect next boot
pl: ma wpływ na następne uruchomienie

en: affect running domain
pl: wpływa na uruchomioną domenę

en: allocated netlink buffer is too small
pl: przydzielony bufor netlink jest za mały

en: already active
pl: jest już aktywne

en: amount of data to download
pl: ilość danych do pobrania

en: apparmor_parser exited with error
pl: apparmor_parser został zakończony z błędem

en: arguments to echo
pl: parametry dla polecenia echo

en: attach device from an XML file
pl: podłącza urządzenie z pliku XML

en: attach disk device
pl: podłącza urządzenie dyskowe

en: attach network interface
pl: podłącza interfejs sieciowy

en: attach to console after creation
pl: podłącza do konsoli po utworzeniu

en: authentication failed
pl: uwierzytelnienie się nie powiodło

en: authentication failed: %1$s
pl: uwierzytelnienie się nie powiodło: %1$s

en: authentication required
pl: uwierzytelnienie jest wymagane

en: autostart a domain
pl: automatycznie uruchamia domenę

en: autostart a network
pl: automatycznie uruchamia sieć

en: autostart a pool
pl: automatycznie uruchamia pulę

en: bad command
pl: błędne polecenie

en: bad name
pl: błędna nazwa

en: bad pathname
pl: błędna nazwa ścieżki

en: base64-encoded secret value
pl: Wartość sekretu zaszyfrowana za pomocą base64

en: bhyve state driver is not active
pl: sterownik stanu bhyve jest nieaktywny

en: blkio cgroup isn't mounted
pl: cgroup blkio nie jest zamontowany

en: block
pl: blokada

en: block device
pl: urządzenie blokowe

en: block peek request too large for remote protocol, %1$zi > %2$d
pl: żądanie zerknięcia blokowego jest za duże dla zdalnego protokołu, %1$zi > %2$d

en: blockstats device entry was not in expected format
pl: wpis urządzenia statystyk bloku nie był w oczekiwanym formacie

en: blockstats stats entry was not in expected format
pl: wpis statystyk bloku nie był w oczekiwanym formacie

en: bond arp monitoring has no target
pl: monitorowanie ARP powiązania nie ma celu

en: bond interface arpmon interval missing or invalid
pl: brak lub nieprawidłowe przerwanie ARPMON interfejsu powiązania

en: bond interface arpmon target missing
pl: brak celu ARPMON interfejsu powiązania

en: bond interface miimon downdelay invalid
pl: brak lub nieprawidłowe opóźnienie dolne MIIMON interfejsu powiązania

en: bond interface miimon freq missing or invalid
pl: brak lub nieprawidłowa częstotliwość MIIMON interfejsu powiązania

en: bond interface miimon updelay invalid
pl: brak lub nieprawidłowe opóźnienie górne MIIMON interfejsu powiązania

en: bond interface misses the bond element
pl: brak elementu powiązania interfejsu powiązania

en: bridge '%1$s' has an invalid netmask or IP address
pl: mostek „%1$s” ma nieprawidłową maskę sieci lub adres IP

en: bridge interface misses the bridge element
pl: brak elementu mostka interfejsu mostka

en: bridge interface stp should be on or off got %1$s
pl: STP interfejsu mostka powinien być włączony lub wyłączony, otrzymał %1$s

en: bridge name '%1$s' already in use.
pl: nazwa mostka „%1$s” jest już używana.

en: buffer for root interface name is too small
pl: bufor dla nazwy interfejsu roota jest za mały

en: buffer too small for IP address
pl: bufor jest mały dla adresu IP

en: buffer too small for IPv6 address
pl: bufor jest mały dla adresu IPv6

en: build a pool
pl: buduje pulę

en: building
pl: budowanie

en: caller ignores cookie or cookielen
pl: program wywołujący ignoruje ciasteczko lub cookielen

en: caller ignores uri_out
pl: program wywołujący ignoruje uri_out

en: can't open session to the domain with id %1$d
pl: nie można otworzyć sesji w domenie o identyfikatorze %1$d

en: canceled by client
pl: anulowano przez klienta

en: cannot acquire job mutex
pl: nie można uzyskać muteksa zadania

en: cannot acquire state change lock
pl: nie można uzyskać blokady zmiany stanu

en: cannot allocate nlhandle for netlink
pl: nie można przydzielić nlhandle dla netlink

en: cannot become session leader
pl: nie można przełączyć na przywódcę sesji

en: cannot block signals
pl: nie można zablokować sygnałów

en: cannot change keymap setting on spice graphics
pl: nie można zmienić ustawienia mapy klawiszy w grafice SPICE

en: cannot change keymap setting on vnc graphics
pl: nie można zmienić ustawienia mapy klawiszy w grafice VNC

en: cannot change persistent config of a transient domain
pl: nie można zmienić trwałej konfiguracji domeny przejściowej

en: cannot change port settings on spice graphics
pl: nie można zmienić ustawień portu w grafice SPICE

en: cannot change port settings on vnc graphics
pl: nie można zmienić ustawień portu w grafice VNC

en: cannot change private flag on existing secret
pl: nie można zmienić flagi prywatności istniejącego sekretu

en: cannot change to root directory
pl: nie można zmienić na katalog roota

en: cannot change to root directory: %1$s
pl: nie można zmienić na katalog roota: %1$s

en: cannot chown %1$s to (%2$u, %3$u)
pl: nie można zmienić właściciela %1$s na (%2$u, %3$u)

en: cannot chown '%1$s' to (%2$u, %3$u)
pl: nie można zmienić właściciela „%1$s” na (%2$u, %3$u)

en: cannot chown '%1$s' to group %2$u
pl: nie można zmienić właściciela „%1$s” grupę „%2$u”

en: cannot close file %1$s
pl: nie można zamknąć pliku %1$s

en: cannot close file '%1$s'
pl: nie można zamknąć pliku „%1$s”

en: cannot close file: %1$s
pl: nie można zamknąć pliku: %1$s

en: cannot close volume %1$s
pl: nie można zamknąć woluminu %1$s

en: cannot compare CPUs of %1$s architecture
pl: nie można porównać procesorów architektury %1$s

en: cannot compute baseline CPU of %1$s architecture
pl: nie można obliczyć podstawowego procesora architektury %1$s

en: cannot convert disk '%1$s' to bus/device index
pl: nie można przekonwertować dysku „%1$s” na indeks magistrali/urządzenia

en: cannot copy from volume to a directory volume
pl: nie można skopiować z woluminu do woluminu katalogu

en: cannot create %1$s
pl: nie można utworzyć %1$s

en: cannot create autostart directory %1$s
pl: nie można utworzyć katalogu automatycznego uruchamiania %1$s

en: cannot create autostart directory '%1$s'
pl: nie można utworzyć katalogu automatycznego uruchamiania „%1$s”

en: cannot create capabilities for libxenlight
pl: nie można utworzyć możliwości dla biblioteki libxenlight

en: cannot create config directory %1$s
pl: nie można utworzyć katalogu konfiguracji %1$s

en: cannot create config directory '%1$s'
pl: nie można utworzyć katalogu konfiguracji „%1$s”

en: cannot create directory %1$s
pl: nie można utworzyć katalogu %1$s

en: cannot create log directory %1$s
pl: nie można utworzyć katalogu dziennika %1$s

en: cannot create path '%1$s'
pl: nie można utworzyć ścieżki „%1$s”

en: cannot create pipe for tunnelled migration
pl: nie można utworzyć potoku dla tunelowanej migracji

en: cannot create snapshot directory '%1$s'
pl: nie można utworzyć katalogu migawki „%1$s”

en: cannot decode CPU data for %1$s architecture
pl: nie można dekodować danych procesora dla architektury %1$s

en: cannot delete domain snapshot for running domain
pl: nie można usunąć migawki domeny dla uruchomionej domeny

en: cannot delete snapshots of running domain
pl: nie można usunąć migawek uruchomionej domeny

en: cannot determine filesystem for '%1$s'
pl: nie można ustalić systemu plików dla „%1$s”

en: cannot encode CPU data for %1$s architecture
pl: nie można zakodować danych procesora dla architektury %1$s

en: cannot execute binary %1$s
pl: nie można wykonać pliku binarnego %1$s

en: cannot extend file '%1$s'
pl: nie można rozszerzyć pliku „%1$s”

en: cannot fill file '%1$s'
pl: nie można wypełnić pliku „%1$s”

en: cannot find CPU map for %1$s architecture
pl: nie można odnaleźć mapy procesora dla architektury %1$s

en: cannot find character device %1$s
pl: nie można odnaleźć urządzenia znakowego %1$s

en: cannot find newly created volume '%1$s'
pl: nie można odnaleźć nowo utworzonego woluminu „%1$s”

en: cannot find pid in vmware log file
pl: nie można odnaleźć PID w pliku dziennika vmware

en: cannot find statistics for device '%1$s'
pl: nie można odnaleźć statystyk dla urządzenia „%1$s”

en: cannot fork child process
pl: nie można rozdzielić procesu potomnego

en: cannot generate a random uuid for instanceid
pl: Nie można utworzyć losowego UUID dla instanceid

en: cannot generate a random uuid for interfaceid
pl: nie można utworzyć losowego UUID dla interfaceid

en: cannot get CPU affinity of process %1$d
pl: nie można uzyskać pokrewieństwa procesora procesu %1$d

en: cannot get current time
pl: nie można uzyskać bieżącego czasu

en: cannot get file context of '%1$s'
pl: nie można uzyskać kontekstu pliku „%1$s”

en: cannot get host CPU capabilities
pl: nie można uzyskać możliwości procesora gospodarza

en: cannot get interface flags on macvtap tap
pl: nie można uzyskać flag interfejsu w taśmie macvtap

en: cannot get the host uuid
pl: nie można uzyskać UUID gospodarza

en: cannot get vCPU placement & pCPU time
pl: nie można uzyskać położenia wirtualnego procesora i czasu fizycznego procesora

en: cannot initialize condition variable
pl: nie można zainicjować zmiennej warunkowej

en: cannot initialize monitor condition
pl: nie można zainicjować warunku monitora

en: cannot initialize mutex
pl: nie można zainicjować muteksa

en: cannot list SASL mechanisms %1$d (%2$s)
pl: nie można wyświetlić listy mechanizmów SASL %1$d (%2$s)

en: cannot list vcpu pinning for an inactive domain
pl: nie można wyświetlić listy przypięć wirtualnych procesorów dla nieaktywnej domeny

en: cannot list vcpus for an inactive domain
pl: nie można wyświetlić listy wirtualnych procesorów dla nieaktywnej domeny

en: cannot mix caller fds with blocking execution
pl: nie można mieszać fd programu wywołującego z wykonaniem blokującym

en: cannot mix string I/O with asynchronous command
pl: nie można mieszać ciągu wejścia/wyjścia z poleceniem asynchronicznym

en: cannot mix string I/O with daemon
pl: nie można mieszać ciągu wejścia/wyjścia z usługą

en: cannot modify the persistent configuration of a domain
pl: nie można zmodyfikować trwałej konfiguracji domeny

en: cannot open %1$s
pl: nie można otworzyć %1$s

en: cannot open '%1$s'
pl: nie można otworzyć „%1$s”

en: cannot open file using fd
pl: nie można otworzyć pliku za pomocą fd

en: cannot open macvtap tap device %1$s
pl: nie można otworzyć urządzenia taśmowego macvtap %1$s

en: cannot open path '%1$s'
pl: nie można otworzyć ścieżki „%1$s”

en: cannot open volume '%1$s'
pl: nie można otworzyć woluminu „%1$s”

en: cannot parse device end location
pl: nie można przetworzyć położenia końcowego urządzenia

en: cannot parse device start location
pl: nie można przetworzyć położenia początkowego urządzenia

en: cannot parse instanceid parameter as a uuid
pl: nie można przetworzyć parametru instanceid jako UUID

en: cannot parse json %1$s: %2$s
pl: nie można przetworzyć JSON %1$s: %2$s

en: cannot parse partition number from target '%1$s'
pl: nie można przetworzyć numeru partycji z celu „%1$s”

en: cannot parse password validity time '%1$s', expect YYYY-MM-DDTHH:MM:SS
pl: nie można przetworzyć czasu sprawdzenia hasła „%1$s”, oczekiwano RRRR-MM-DDTGG:MM:SS

en: cannot parse pid in vmware log file
pl: nie można przetworzyć PID w pliku dziennika vmware

en: cannot parse rdp port %1$s
pl: nie można przetworzyć portu RDP %1$s

en: cannot parse value of managerid parameter
pl: nie można przetworzyć wartości parametru managerid

en: cannot parse value of typeid parameter
pl: nie można przetworzyć wartości parametru typeid

en: cannot parse value of typeidversion parameter
pl: nie można przetworzyć wartości parametru typeidversion

en: cannot parse vnc port %1$s
pl: nie można przetworzyć portu VNC %1$s

en: cannot pass pipe for tunnelled migration
pl: nie można przekazać potoku dla tunelowanej migracji

en: cannot perform tunnelled migration without using peer2peer flag
pl: nie można wykonać migracji tunelowej bez używania flagi peer2peer

en: cannot pin vcpus on an inactive domain
pl: nie można przypiąć wirtualnych procesorów do nieaktywnej domeny

en: cannot probe backing volume format: %1$s
pl: nie można wykryć formatu woluminu zapasowego: %1$s

en: cannot query SASL ssf on connection %1$d (%2$s)
pl: nie można odpytać SSF SASL na połączeniu %1$d (%2$s)

en: cannot query SASL username on connection %1$d (%2$s)
pl: nie można odpytać nazwy użytkownika SASL na połączeniu %1$d (%2$s)

en: cannot read %1$s
pl: nie można odczytać %1$s

en: cannot read %1$s statistic
pl: nie można odczytać statystyk %1$s

en: cannot read '%1$s'
pl: nie można odczytać „%1$s”

en: cannot read SELinux virtual image context file %1$s
pl: nie można odczytać pliku kontekstu obrazu wirtualnego SELinuksa %1$s

en: cannot read beginning of file '%1$s'
pl: nie można odczytać początku pliku „%1$s”

en: cannot read cputime for domain
pl: nie można odczytać czasu procesora dla domeny

en: cannot read cputime for domain %1$d
pl: nie można odczytać czasu procesora dla domeny %1$d

en: cannot read dir '%1$s'
pl: nie można odczytać katalogu „%1$s”

en: cannot read domain image '%1$s'
pl: nie można odczytać obrazu domeny „%1$s”

en: cannot read from stream
pl: nie można odczytać ze strumienia

en: cannot read header '%1$s'
pl: nie można odczytać nagłówka „%1$s”

en: cannot read mount list '%1$s'
pl: nie można odczytać listy montowania „%1$s”

en: cannot register file watch on stream
pl: nie można zarejestrować obserwacji pliku na strumieniu

en: cannot remove config %1$s
pl: nie można usunąć konfiguracji %1$s

en: cannot remove config file '%1$s'
pl: nie można usunąć konfiguracji „%1$s”

en: cannot remove config for %1$s
pl: nie można usunąć konfiguracji dla %1$s

en: cannot remove directory '%1$s'
pl: nie można usunąć katalogu „%1$s”

en: cannot replace NETIF config
pl: nie można zastąpić konfiguracji NETIF

en: cannot resolve driver link %1$s
pl: nie można rozwiązać dowiązania sterownika %1$s

en: cannot restore domain '%1$s' uuid %2$s from a file which belongs to domain '%3$s' uuid %4$s
pl: nie można przywrócić domeny „%1$s” UUID %2$s z pliku, który należy do domeny „%3$s” UUID %4$s

en: cannot restore domain snapshot for running domain
pl: nie można przywrócić migawki domeny dla uruchomionej domeny

en: cannot revert snapshot of running domain
pl: nie można przywrócić migawki uruchomionej domeny

en: cannot seek to beginning of file '%1$s'
pl: nie można przejść do początku pliku „%1$s”

en: cannot seek to start of '%1$s'
pl: nie można przejść do początku „%1$s”

en: cannot send to netlink socket
pl: nie można wysłać do gniazda netlink

en: cannot set CPU affinity on process %1$d
pl: nie można ustawić pokrewieństwa procesora procesu %1$d

en: cannot set autostart for transient device
pl: nie można ustawić automatycznego uruchamiania urządzenia przejściowego

en: cannot set autostart for transient domain
pl: nie można ustawić automatycznego uruchamiania domeny przejściowej

en: cannot set autostart for transient network
pl: nie można ustawić automatycznego uruchamiania sieci przejściowej

en: cannot set external SSF %1$d (%2$s)
pl: nie można ustawić zewnętrznego SSF %1$d (%2$s)

en: cannot set file mode '%1$s'
pl: nie można ustawić trybu pliku „%1$s”

en: cannot set file owner '%1$s'
pl: nie można ustawić właściciela pliku „%1$s”

en: cannot set memory higher than max memory
pl: nie można ustawić pamięci powyżej maksymalnej pamięci

en: cannot set mode of '%1$s' to %2$04o
pl: nie można ustawić trybu pliku „%1$s” na %2$04o

en: cannot set security props %1$d (%2$s)
pl: nie można ustawić podparcia bezpieczeństwa %1$d (%2$s)

en: cannot set to start of '%1$s'
pl: nie można ustawić na początek „%1$s”

en: cannot stat '%1$s'
pl: nie można wykonać stat „%1$s”

en: cannot stat fd %1$d
pl: nie można wykonać stat na fd %1$d

en: cannot stat file '%1$s'
pl: nie można wykonać stat na pliku „%1$s”

en: cannot statvfs path '%1$s'
pl: nie można wykonać statvfs na ścieżce „%1$s”

en: cannot sync data to file '%1$s'
pl: nie można zsynchronizować danych do pliku „%1$s”

en: cannot unblock signals
pl: nie można odblokować sygnałów

en: cannot undefine transient domain
pl: nie można usunąć określenia domeny przejściowej

en: cannot unlink file '%1$s'
pl: nie można usunąć dowiązania symbolicznego do pliku „%1$s”

en: cannot update AppArmor profile '%1$s'
pl: nie można zaktualizować profilu AppArmor „%1$s”

en: cannot write config file '%1$s'
pl: nie można zapisać pliku konfiguracji „%1$s”

en: cannot write to stream
pl: nie można zapisać do strumienia

en: cap for XEN_CREDIT
pl: nakrycie XEN_CREDIT

en: capabilities
pl: możliwości

en: cgroup CPU controller is not mounted
pl: cgroup kontrolera procesora nie jest zamontowane

en: cgroup memory controller is not mounted
pl: cgroup kontrolera pamięci nie jest zamontowane

en: change maximum memory limit
pl: zmienia maksymalne ograniczenie pamięci

en: change memory allocation
pl: zmienia przydział pamięci

en: change number of virtual CPUs
pl: zmienia liczbę wirtualnych procesorów

en: change the current directory
pl: zmienia bieżący katalog

en: character device %1$s is not using a PTY
pl: urządzenie znakowe %1$s nie używa PTY

en: character device information was missing filename
pl: brak nazwy pliku w informacjach o urządzeniu znakowym

en: character device name
pl: nazwa urządzenia znakowego

en: child failed to create directory '%1$s'
pl: utworzenie katalogu „%1$s” przez potomka się nie powiodło

en: client tried invalid PolicyKit init request
pl: klient próbował nieprawidłowego żądania inicjowania PolicyKit

en: client tried invalid SASL init request
pl: klient próbował nieprawidłowe żądanie inicjowania SASL

en: client tried invalid SASL start request
pl: klient próbował nieprawidłowego żądania uruchomienia SASL

en: clone a volume.
pl: klonuje wolumin.

en: clone name
pl: nazwa klona

en: close: %1$s: failed to write or close temporary file: %2$s
pl: close: %1$s: zapisanie lub zamknięcie pliku tymczasowego się nie powiodło: %2$s

en: command
pl: polecenie

en: command '%1$s' doesn't support option --%2$s
pl: polecenie „%1$s” nie obsługuje opcji --%2$s

en: command '%1$s' requires --%2$s option
pl: polecenie „%1$s” wymaga opcji --%2$s

en: command '%1$s' requires <%2$s> option
pl: polecenie „%1$s” wymaga opcji <%2$s>

en: command is in human monitor protocol
pl: polecenie jest w protokole monitorowania człowieka

en: command is not yet running
pl: polecenie nie jest uruchomione

en: command or command group '%1$s' doesn't exist
pl: polecenie lub grupa poleceń „%1$s” nie istnieje

en: compare CPU with host CPU
pl: porównuje procesor z procesorem gospodarza

en: compare host CPU with a CPU described by an XML file
pl: porównuje procesor gospodarza z procesorem opisanym w pliku XML

en: compute baseline CPU
pl: oblicza podstawowy procesor

en: config
pl: konfiguracja

en: config data file to import from
pl: plik danych konfiguracji do zaimportowania

en: config value %1$s was malformed
pl: wartość konfiguracji %1$s jest błędnie sformatowana

en: config value %1$s was missing
pl: brak wartości konfiguracji %1$s

en: configuration file syntax error
pl: błąd składni pliku konfiguracji

en: configuration file syntax error: %1$s
pl: błąd składni pliku konfiguracji: %1$s

en: connect to the guest console
pl: łączy się z konsolą gościa

en: connection URI of the destination host as seen from the client(normal migration) or source(p2p migration)
pl: adres URI połączenia gospodarza docelowego, tak jak widziany przez klienta (zwykła migracja) lub źródło (migracja P2P)

en: connection already open
pl: połączenie jest już otwarte

en: connection not open
pl: połączenie nie jest otwarte

en: connection vcpu maximum
pl: połączenie wirtualny procesor maksimum

en: conversion from string failed
pl: konwersja z ciągu się nie powiodła

en: convert a domain id or UUID to domain name
pl: konwertuje identyfikator lub UUID domeny do nazwy domeny

en: convert a domain name or UUID to domain id
pl: konwertuje nazwę domeny lub UUID na identyfikator domeny

en: convert a domain name or id to domain UUID
pl: konwertuje nazwę lub identyfikator domeny na UUID domeny

en: convert a network UUID to network name
pl: konwertuje identyfikator lub UUID sieci do nazwy sieci

en: convert a network name to network UUID
pl: konwertuje nazwę sieci na UUID sieci

en: convert a pool UUID to pool name
pl: konwertuje UUID puli do nazwy puli

en: convert a pool name to pool UUID
pl: konwertuje nazwę puli na UUID puli

en: convert an interface MAC address to interface name
pl: konwertuje adres MAC interfejsu na jego nazwę

en: convert an interface name to interface MAC address
pl: konwertuje nazwę interfejsu na jego adres MAC

en: could not allocate memory
pl: nie można przydzielić pamięci

en: could not close logfile
pl: nie można zamknąć pliku dziennika

en: could not connect to Xen Store
pl: nie można połączyć się z Xen Store

en: could not connect to Xen Store %1$s
pl: nie można połączyć się z Xen Store %1$s

en: could not create profile
pl: nie można utworzyć profilu

en: could not delete snapshot
pl: nie można usunąć migawki

en: could not determine max vcpus for the domain
pl: nie można ustalić maksymalnych wirtualnych procesorów dla domeny

en: could not find libvirtd
pl: nie można odnaleźć libvirtd

en: could not find name in XML
pl: nie można odnaleźć nazwy w XML

en: could not get VM definition
pl: nie można uzyskać określenia maszyny wirtualnej

en: could not get children snapshots
pl: nie można uzyskać migawek podrzędnych

en: could not get creation time of snapshot %1$s
pl: nie można uzyskać czasu utworzenia migawki %1$s

en: could not get current snapshot
pl: nie można uzyskać bieżącej migawki

en: could not get current snapshot name
pl: nie można uzyskać nazwy bieżącej migawki

en: could not get current snapshot of domain %1$s
pl: nie można uzyskać bieżącego migawki domeny %1$s

en: could not get description of snapshot %1$s
pl: nie można uzyskać opisu migawki %1$s

en: could not get domain UUID
pl: nie można uzyskać UUID domeny

en: could not get domain state
pl: nie można uzyskać stanu domeny

en: could not get information about NUMA topology
pl: nie można uzyskać informacji o topologii NUMA

en: could not get name of parent of snapshot %1$s
pl: nie można uzyskać nazwy nadrzędnej migawki %1$s

en: could not get number of volumes in the pool: %1$s, rc=%2$08x
pl: nie można uzyskać liczby woluminów w puli: %1$s, rc=%2$08x

en: could not get online state of snapshot %1$s
pl: nie można uzyskać stanu online migawki %1$s

en: could not get parent of snapshot %1$s
pl: nie można uzyskać nadrzędnej migawki %1$s

en: could not get root snapshot for domain %1$s
pl: nie można uzyskać migawki roota dla domeny %1$s

en: could not get snapshot UUID
pl: nie można uzyskać UUID migawki

en: could not get snapshot count for domain %1$s
pl: nie można uzyskać liczby migawek dla domeny %1$s

en: could not get snapshot name
pl: nie można uzyskać nazwy migawki

en: could not get the volume list in the pool: %1$s, rc=%2$08x
pl: nie można uzyskać listy woluminów w puli: %1$s, rc=%2$08x

en: could not open VirtualBox session with domain %1$s
pl: nie można otworzyć sesji programu VirtualBox za pomocą domeny %1$s

en: could not open input path '%1$s'
pl: nie można otworzyć ścieżki wejścia „%1$s”

en: could not parse XML
pl: nie można przetworzyć XML

en: could not parse arguments
pl: nie można przetworzyć parametrów

en: could not read xml file
pl: nie można odczytać pliku XML

en: could not remove profile for '%1$s'
pl: nie można usunąć profilu dla „%1$s”

en: could not restore snapshot for domain %1$s
pl: nie można przywrócić migawki dla domeny %1$s

en: could not set IFS
pl: nie można ustawić IFS

en: could not set PATH
pl: nie można ustawić ŚCIEŻKI

en: could not take snapshot of domain %1$s
pl: nie można wykonać migawki domeny %1$s

en: could not use Xen hypervisor entry
pl: nie można użyć wpisu nadzorcy Xen

en: could not use Xen hypervisor entry %1$s
pl: nie można użyć wpisu nadzorcy Xen %1$s

en: cpu affinity is not supported
pl: pokrewieństwo procesora jest nieobsługiwane

en: cpu hotplug is not supported
pl: przyłączanie procesora w czasie działania jest nieobsługiwane

en: crash the domain after core dump
pl: zawiesza domenę pod zrzucie core

en: crashed
pl: zawieszone

en: create a device defined by an XML file on the node
pl: utworzy urządzenie określone przez plik XML na węźle

en: create a domain from an XML file
pl: utworzy domenę z pliku XML

en: create a network from an XML file
pl: utworzy sieć z pliku XML

en: create a pool from a set of args
pl: utworzy pulę z zestawu parametrów

en: create a pool from an XML file
pl: utworzy pulę z pliku XML

en: create a vol from an XML file
pl: utwórz wolumin z pliku XML

en: create a vol, using another volume as input
pl: utworzy wolumin, używając innego woluminu jako wejścia

en: create a volume from a set of args
pl: utworzy wolumin z zestawu parametrów

en: creation of non-raw file images is not supported without qemu-img.
pl: utworzenie niesurowych plików obrazów jest nieobsługiwane bez qemu-img.

en: creation of pid file requires daemonized command
pl: utworzenie pliku PID wymaga polecenia w formie usługi

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_REDIRECT_URL) returned an error: %1$s (%2$d) : %3$s
pl: curl_easy_getinfo(CURLINFO_REDIRECT_URL) zwróciło błąd: %1$s (%2$d) : %3$s

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) returned a negative response code
pl: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) zwróciło ujemny kod odpowiedzi

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) returned an error: %1$s (%2$d) : %3$s
pl: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) zwróciło błąd: %1$s (%2$d) : %3$s

en: curl_easy_perform() returned an error: %1$s (%2$d) : %3$s
pl: curl_easy_perform() zwróciło błąd: %1$s (%2$d) : %3$s

en: current
pl: bieżące

en: current vcpu count must equal maximum
pl: bieżąca liczba procesorów wirtualnych musi równać się maksimum

en: daemonized command cannot set working directory %1$s
pl: polecenie w postaci usługi nie może ustawić katalogu roboczego %1$s

en: dangling \
pl: zwisanie \

en: data sinks cannot be used for non-blocking streams
pl: nie można używać odpływów danych dla nieblokujących strumieni

en: data sources cannot be used for non-blocking streams
pl: nie można używać źródeł danych dla nieblokujących strumieni

en: define (but don't start) a domain from an XML file
pl: określa (ale nie uruchamia) domenę z pliku XML

en: define a pool from a set of args
pl: określa pulę z zestawu parametrów

en: define or modify a secret from an XML file
pl: określa lub modyfikuje sekret z pliku XML

en: define or update a network filter from an XML file
pl: określa lub aktualizuje filtr sieciowy z pliku XML

en: degraded
pl: zdegradowano

en: delete a pool
pl: usuwa pulę

en: delete a vol
pl: usuwa wolumin

en: delete snapshot and all children
pl: usuwa migawkę i wszystkich jej potomków

en: destroy a physical host interface (disable it / "if-down")
pl: niszczy fizyczny interfejs gospodarza (wyłącz go/„if-down”)

en: detach device from an XML file
pl: odłącza urządzenie z pliku XML

en: detach disk device
pl: odłącza urządzenie dyskowe

en: detach network interface
pl: odłącza interfejs sieciowy

en: detailed domain vcpu information
pl: szczegółowe informacje o wirtualnych procesorach domeny

en: device %1$s is not a PCI device
pl: urządzenie %1$s nie jest urządzeniem PCI

en: device cannot be detached: device is busy
pl: nie można odłączyć urządzenia: urządzenie jest zajęte

en: device key
pl: klucz urządzenia

en: device not found
pl: nie odnaleziono urządzenia

en: device not found: %1$s
pl: nie odnaleziono urządzenia: %1$s

en: device type '%1$s' cannot be attached
pl: typu urządzenia „%1$s” nie można podłączać

en: device type '%1$s' cannot be updated
pl: typ urządzenia „%1$s” nie może zostać zaktualizowany

en: direct migration
pl: migracja bezpośrednia

en: directory to switch to (default: home or else root)
pl: katalog do przełączenia (domyślnie: domowy lub inny root)

en: disable
pl: wyłączenie

en: disable autostarting
pl: wyłącza automatyczne uruchamianie

en: discover potential storage pool sources
pl: wykrywa potencjalne źródła puli pamięci masowej

en: disk %1$s not found
pl: nie odnaleziono dysku %1$s

en: disk bus '%1$s' cannot be hotplugged.
pl: magistrali dysku „%1$s” nie można podłączać podczas pracy.

en: disk bus '%1$s' cannot be updated.
pl: nie można zaktualizować magistrali dysku „%1$s”.

en: disk device type '%1$s' cannot be hotplugged
pl: typu urządzenia dysku „%1$s” nie można podłączać w czasie pracy

en: disk source path is missing
pl: brak ścieżki do dysku źródłowego

en: display available free memory for the NUMA cell.
pl: wyświetla dostępną wolną pamięć dla komórki NUMA.

en: display extended details for pools
pl: wyświetla rozszerzone informacje o pulach

en: display extended details for volumes
pl: wyświetla rozszerzone informacje o woluminach

en: display the progress of migration
pl: Wyświetla postęp migracji

en: do not restart the domain on the destination host
pl: nie uruchamia ponownie domeny na gospodarzu docelowym

en: domain %1$s exists already
pl: domena %1$s już istnieje

en: domain %1$s has no snapshots with name %2$s
pl: domena %1$s nie ma migawek o nazwie %2$s

en: domain %1$s is already running
pl: domena %1$s jest już uruchomiona

en: domain '%1$s' already exists with uuid %2$s
pl: domena „%1$s” jest już określona za pomocą UUID %2$s

en: domain '%1$s' coredump: failed to open %2$s
pl: zrzut core domeny „%1$s”: otwarcie %2$s się nie powiodło

en: domain '%1$s' coredump: failed to write header to %2$s
pl: zrzut core domeny „%1$s”: zapisanie nagłówka do %2$s się nie powiodło

en: domain '%1$s' coredump: write failed: %2$s
pl: zrzut core domeny „%1$s”: zapisanie się nie powiodło: %2$s

en: domain '%1$s' is already defined with uuid %2$s
pl: domena „%1$s” jest już określona za pomocą UUID %2$s

en: domain '%1$s' is not processing incoming migration
pl: domena „%1$s” nie przetwarza migracji przychodzącej

en: domain '%1$s' not paused
pl: domena „%1$s” nie jest wstrzymana

en: domain '%1$s' not running
pl: domena „%1$s” nie jest uruchomiona

en: domain block device size information
pl: informacje o rozmiarze urządzenia blokowego domeny

en: domain event %1$d not registered
pl: zdarzenie domeny %1$d nie zostało zarejestrowane

en: domain has no snapshots
pl: domena nie ma migawek

en: domain id or name
pl: identyfikator lub nazwa domeny

en: domain id or uuid
pl: identyfikator lub UUID domeny

en: domain information
pl: informacje o domenie

en: domain information in XML
pl: informacje o domenie w XML

en: domain is already running
pl: domena jest już uruchomiona

en: domain is not in running state
pl: domena nie jest uruchomiona

en: domain is not in shutoff state
pl: domena nie jest wyłączona

en: domain is not in suspend state
pl: domena nie jest w stanie uśpienia

en: domain is not running
pl: domena nie jest uruchomiona

en: domain job information
pl: informacje o zadaniu domeny

en: domain name or uuid
pl: nazwa lub UUID domeny

en: domain name, id or uuid
pl: nazwa domeny, identyfikator lub UUID

en: domain snapshot XML
pl: XML migawki domeny

en: domain state
pl: stan domeny

en: domain type
pl: typ domeny

en: domain vcpu counts
pl: domena wirtualny procesor liczba

en: domainMigratePrepare did not set uri
pl: domainMigratePrepare nie ustawiło adresu URI

en: domainMigratePrepare2 did not set uri
pl: domainMigratePrepare2 nie ustawiło adresu URI

en: done
pl: ukończono

en: driver of disk device
pl: sterownik urządzenia dyskowego

en: driver serial '%1$s' contains unsafe characters
pl: numer seryjny sterownika „%1$s” zawiera niebezpieczne znaki

en: dump the core of a domain to a file for analysis
pl: zrzuca core domeny do pliku do analiz

en: dup2(stderr) failed
pl: dup2(stderr) się nie powiodło

en: dup2(stdin) failed
pl: dup2(stdin) się nie powiodło

en: dup2(stdout) failed
pl: dup2(stdout) się nie powiodło

en: edit XML configuration for a domain
pl: modyfikuje konfigurację XML dla domeny

en: edit XML configuration for a network
pl: modyfikuje konfigurację XML dla sieci

en: edit XML configuration for a network filter
pl: modyfikuje konfigurację XML dla filtru sieciowego

en: edit XML configuration for a physical host interface
pl: modyfikuje konfigurację XML dla fizycznego interfejsu gospodarza

en: edit XML configuration for a storage pool
pl: modyfikuje konfigurację XML dla puli pamięci masowej

en: empty path
pl: pusta ścieżka

en: enable
pl: włączenie

en: encountered an error on interface %1$s index %2$d
pl: wystąpił błąd na interfejsie %1$s indeksie %2$d

en: enumerate devices on this host
pl: wylicza urządzenia na tym gospodarzu

en: error
pl: błąd

en: error %1$d during port-profile setlink on interface %2$s (%3$d)
pl: błąd %1$d podczas ustawiania dowiązania profilu portu w interfejsie %2$s (%3$d)

en: error calling aa_change_profile()
pl: błąd podczas wywoływania aa_change_profile()

en: error calling security_getenforce()
pl: błąd podczas wywoływania security_getenforce()

en: error copying UUID
pl: błąd podczas kopiowania UUID

en: error copying profile name
pl: błąd podczas kopiowania nazwy profilu

en: error dumping %1$s (%2$d) interface
pl: błąd podczas zrzucania interfejsu %1$s (%2$d)

en: error during virtual port configuration of ifindex %1$d
pl: błąd podczas konfiguracji portu wirtualnego dla ifindex %1$d

en: error parsing IFLA_PORT_SELF part
pl: błąd podczas przetwarzania części IFLA_PORT_SELF

en: error parsing IFLA_VF_PORT part
pl: błąd podczas przetwarzania części IFLA_VF_PORT

en: error parsing pid of lldpad
pl: błąd podczas przetwarzania PID lldpad

en: error while iterating over IFLA_VF_PORTS part
pl: błąd podczas działa przez część IFLA_VF_PORTS

en: error while resuming the domain
pl: błąd podczas ponownego wznawiania domeny

en: error while suspending the domain
pl: błąd podczas usypania domeny

en: error:
pl: błąd:

en: escape for XML use
pl: sekwencja sterująca do użycia w XML

en: escape for shell use
pl: sekwencja sterująca do użycia przez powłokę

en: event callback already tracked
pl: wywołanie zwrotne zdarzenia jest już śledzone

en: event from unexpected fd %1$d!=%2$d / watch %3$d!=%4$d
pl: zdarzenie od nieoczekiwanego fd %1$d!=%2$d/obserwacja %3$d!=%4$d

en: expecting a name
pl: oczekiwana nazwa

en: expecting a separator
pl: oczekiwane rozdzielenie

en: expecting a separator in list
pl: oczekiwane rozdzielenia na liście

en: expecting a value
pl: oczekiwana wartość

en: expecting absolute path: %1$s
pl: oczekiwanie ścieżki bezwzględnej: %1$s

en: expecting an assignment
pl: oczekiwane wyznaczenie

en: extended partition already exists
pl: partycja rozszerzona już istnieje

en: failed Xen syscall %1$s
pl: wywołanie systemowe Xena się nie powiodło %1$s

en: failed reading from file '%1$s'
pl: odczytanie z pliku „%1$s” się nie powiodło

en: failed to apply capabilities: %1$d
pl: zastosowanie możliwości się nie powiodło: %1$d

en: failed to close file
pl: zamknięcie pliku się nie powiodło

en: failed to close or write to profile
pl: zamknięcie lub zapisanie do profilu się nie powiodło

en: failed to connect to monitor socket
pl: połączenie się z gniazdem monitora się nie powiodło

en: failed to connect to the hypervisor
pl: połączenie się z nadzorcą się nie powiodło

en: failed to create %1$s
pl: utworzenie %1$s się nie powiodło

en: failed to create directory '%1$s'
pl: utworzenie katalogu „%1$s” się nie powiodło

en: failed to create include file
pl: utworzenie pliku include się nie powiodło

en: failed to create logfile %1$s
pl: utworzenie pliku dziennika %1$s się nie powiodło

en: failed to create profile
pl: utworzenie profilu się nie powiodło

en: failed to create socket
pl: utworzenie gniazda się nie powiodło

en: failed to enable IP forwarding
pl: włączenie przekierowywania IP się nie powiodło

en: failed to enable mac filter in '%1$s'
pl: włączenie filtru adresów MAC w „%1$s” się nie powiodło

en: failed to generate XML
pl: utworzenie XML się nie powiodło

en: failed to generate uuid
pl: utworzenie UUID się nie powiodło

en: failed to get URI
pl: uzyskanie adresu URI się nie powiodło

en: failed to get capabilities
pl: uzyskanie możliwości się nie powiodło

en: failed to get domain '%1$s'
pl: uzyskanie domeny „%1$s” się nie powiodło

en: failed to get domain UUID
pl: uzyskanie UUID domeny się nie powiodło

en: failed to get domain xml
pl: uzyskanie XML domeny się nie powiodło

en: failed to get free memory for NUMA node number: %1$lu
pl: uzyskanie wolnej pamięci dla numeru węzła NUMA się nie powiodło: %1$lu

en: failed to get hostname
pl: uzyskanie nazwy gospodarza się nie powiodło

en: failed to get hypervisor type
pl: uzyskanie typu nadzorcy się nie powiodło

en: failed to get interface '%1$s'
pl: uzyskanie interfejsu „%1$s” się nie powiodło

en: failed to get network '%1$s'
pl: uzyskanie sieci „%1$s” się nie powiodło

en: failed to get network UUID
pl: uzyskanie UUID sieci się nie powiodło

en: failed to get node information
pl: uzyskanie informacji o węźle się nie powiodło

en: failed to get nwfilter '%1$s'
pl: uzyskanie nwfilter „%1$s” się nie powiodło

en: failed to get parent pool
pl: uzyskanie nadrzędnej puli się nie powiodło

en: failed to get pool '%1$s'
pl: uzyskanie puli „%1$s” się nie powiodło

en: failed to get pool UUID
pl: uzyskanie UUID puli się nie powiodło

en: failed to get secret '%1$s'
pl: uzyskanie sekretu „%1$s” się nie powiodło

en: failed to get source from sourceList
pl: uzyskanie źródła z sourceList się nie powiodło

en: failed to get sysinfo
pl: uzyskanie sysinfo nadzorcy się nie powiodło

en: failed to get the hypervisor version
pl: uzyskanie wersji nadzorcy się nie powiodło

en: failed to get the library version
pl: uzyskanie wersji biblioteki się nie powiodło

en: failed to get vol '%1$s'
pl: uzyskanie woluminu „%1$s” się nie powiodło

en: failed to initialize SASL library: %1$d (%2$s)
pl: zainicjowanie biblioteki SASL się nie powiodło: %1$d (%2$s)

en: failed to mark device %1$s as autostarted
pl: oznaczenie urządzenia %1$s jako automatycznie uruchamianego się nie powiodło

en: failed to mark network %1$s as autostarted
pl: oznaczenie sieci %1$s jako automatycznie uruchamianej się nie powiodło

en: failed to mark pool %1$s as autostarted
pl: oznaczenie puli %1$s jako automatycznie uruchamianej się nie powiodło

en: failed to move file to %1$s
pl: nie powiodło się przeniesienie pliku do %1$s

en: failed to open file
pl: otwarcie pliku się nie powiodło

en: failed to open the log file. check the log file path
pl: otwarcie pliku dziennika się nie powiodło. należy sprawdzić ścieżkę do pliku dziennika

en: failed to parse configuration file
pl: przetworzenie pliku konfiguracji się nie powiodło

en: failed to parse configuration file %1$s
pl: przetworzenie pliku konfiguracji %1$s się nie powiodło

en: failed to read AppArmor template
pl: odczytanie szablonu AppArmor się nie powiodło

en: failed to read XML
pl: odczytanie XML się nie powiodło

en: failed to read configuration file
pl: odczytanie pliku konfiguracji się nie powiodło

en: failed to read configuration file %1$s
pl: odczytanie pliku konfiguracji %1$s się nie powiodło

en: failed to read metadata length in '%1$s'
pl: odczytanie długości metadanych w „%1$s” się nie powiodło

en: failed to read qemu header
pl: odczytanie nagłówka QEMU się nie powiodło

en: failed to read temporary file created with template %1$s
pl: odczytanie pliku tymczasowego utworzonego za pomocą szablonu %1$s się nie powiodło

en: failed to remove pool '%1$s'
pl: usunięcie puli „%1$s” się nie powiodło

en: failed to resume domain
pl: wznowienie domeny się nie powiodło

en: failed to run apparmor_parser
pl: wykonanie apparmor_parser się nie powiodło

en: failed to save content
pl: zapisanie zawartości się nie powiodło

en: failed to seek to end of %1$s
pl: przejście do końca %1$s się nie powiodło

en: failed to serialize S-Expr
pl: uszeregowanie S-Expr się nie powiodło

en: failed to serialize S-Expr: %1$s
pl: uszeregowanie S-Expr się nie powiodło: %1$s

en: failed to setup stderr file handle
pl: ustawienie obsługi plików standardowego wyjścia błędów się nie powiodło

en: failed to setup stdin file handle
pl: ustawienie obsługi plików standardowego wejścia się nie powiodło

en: failed to setup stdout file handle
pl: ustawienie obsługi plików standardowego wyjścia się nie powiodło

en: failed to unmark device %1$s as autostarted
pl: odznaczenie urządzenia %1$s jako automatycznie uruchamianego się nie powiodło

en: failed to unmark network %1$s as autostarted
pl: odznaczenie sieci %1$s jako automatycznie uruchamianej się nie powiodło

en: failed to unmark pool %1$s as autostarted
pl: odznaczenie puli %1$s jako automatycznie uruchamianej się nie powiodło

en: failed to wait on condition
pl: oczekiwanie na warunek się nie powiodło

en: failed to write configuration file
pl: zapisanie pliku konfiguracji się nie powiodło

en: failed to write configuration file: %1$s
pl: zapisanie pliku konfiguracji się nie powiodło: %1$s

en: failed to write header to domain save file '%1$s'
pl: zapisanie nagłówka do pliku zapisu domeny „%1$s” się nie powiodło

en: failed to write the log file
pl: zapisanie pliku dziennika się nie powiodło

en: failed to write to profile
pl: zapisanie do profilu się nie powiodło

en: failed writing to file '%1$s'
pl: zapisanie do pliku „%1$s” się nie powiodło

en: fd must be valid
pl: fd musi być prawidłowe

en: file
pl: plik

en: file %1$s does not exist
pl: plik %1$s nie istnieje

en: file containing XML CPU descriptions
pl: plik zawierający opisy XML procesorów

en: file containing an XML CPU description
pl: plik zawierający opis XML procesora

en: file containing an XML description of the device
pl: plik zawierający opis XML urządzenia

en: file containing an XML domain description
pl: plik zawierający opis XML domeny

en: file containing an XML interface description
pl: plik zawierający opis XML interfejsu

en: file containing an XML network description
pl: plik zawierający opis XML sieci

en: file containing an XML network filter description
pl: plik zawierający opis XML filtru sieciowego

en: file containing an XML pool description
pl: plik zawierający opis XML puli

en: file containing an XML vol description
pl: plik zawierający opis XML woluminu

en: file containing secret attributes in XML
pl: plik zawierający atrybuty sekretu w XML

en: filesystem is not of type 'template' or 'mount'
pl: system plików nie jest typu „template” lub „mount”

en: filter has no name
pl: filtr nie ma nazwy

en: filter with same UUID but different name ('%1$s') already exists
pl: filtr o tym samym UUID, ale o innej nazwie („%1$s”) już istnieje

en: filter would introduce a loop
pl: filtr wprowadziłby pętlę

en: find potential storage pool sources
pl: wyszukuje potencjalne źródła puli pamięci masowej

en: flags parameter must be VIR_MEMORY_VIRTUAL or VIR_MEMORY_PHYSICAL
pl: parametr flag musi być VIR_MEMORY_VIRTUAL lub VIR_MEMORY_PHYSICAL

en: force device update
pl: wymusza aktualizację urządzenia

en: format for underlying storage
pl: format podstawowej pamięci masowej

en: format of backing volume if taking a snapshot
pl: format woluminu zapasowego, jeśli wykonywana jest migawka

en: formatter for %1$s %2$s reported error
pl: formatowanie dla %1$s %2$s zgłosiło błąd

en: get device block stats for a domain
pl: uzyskuje statystyki urządzenia blokowego domeny

en: get memory statistics for a domain
pl: uzyskuje statystyki pamięci domeny

en: get network interface stats for a domain
pl: uzyskuje statystyki interfejsu sieciowego domeny

en: get value from running domain
pl: uzyskuje wartość z uruchomionej domeny

en: get value to be used on next boot
pl: uzyskuje wartość do użycia podczas następnego uruchomienia

en: given uuid does not match XML uuid
pl: podany UUID nie zgadza się z UUID z XML

en: gracefully shutdown a domain
pl: stosownie wyłącza domenę

en: guest unexpectedly quit
pl: gość został nieoczekiwanie zakończony

en: guest unexpectedly quit during hotplug
pl: gość został nieoczekiwanie zakończony podczas przełączania w czasie pracy

en: guestfwd channel does not define a target address
pl: kanał guestfwd nie określa adresu docelowego

en: guestfwd channel only supports IPv4 addresses
pl: kanał guestfwd obsługuje tylko adresy IPv4

en: host reports map buffer length exceeds maximum: %1$d > %2$d
pl: gospodarz zgłasza, że długość mapy buforów wirtualnych procesorów przekracza maksimum: %1$d > %2$d

en: host reports too many vCPUs: %1$d > %2$d
pl: gospodarz zgłasza za dużo wirtualnych procesorów: %1$d > %2$d

en: host usb device %1$03d.%2$03d not found
pl: nie odnaleziono urządzenia USB gospodarza %1$03d.%2$03d

en: host-certificates mode needs exactly three certificates
pl: tryb certyfikatów gospodarza wymaga dokładnie trzech certyfikatów

en: hostdev mode '%1$s' not supported
pl: tryb „hostdev” „%1$s” jest nieobsługiwany

en: hostdev subsys type '%1$s' not supported
pl: typ podsystemu „hostdev” „%1$s” jest nieobsługiwany

en: hostname on destination resolved to localhost, but migration requires an FQDN
pl: nazwa komputera na celu została rozwiązana na localhost, a migracja wymaga FQDN

en: hypervisor connection URI
pl: adres URI połączenia z nadzorcą

en: idle
pl: bezczynne

en: image magic is incorrect
pl: magia obrazu jest niepoprawna

en: image version is not supported (%1$d > %2$d)
pl: wersja obrazu jest nieobsługiwana (%1$d > %2$d)

en: in shutdown
pl: wyłącza się

en: inaccessible
pl: niedostępne

en: inaccessible backing store volume %1$s
pl: niedostępny zapasowy wolumin pamięci masowej %1$s

en: inactive
pl: nieaktywne

en: include security sensitive information in XML dump
pl: zawiera prywatne informacje w zrzucie XML

en: incomplete save header in '%1$s'
pl: niepełny nagłówek zapisu w „%1$s”

en: info balloon reply was missing balloon data
pl: brak zwrotnych danych balonu w odpowiedzi informacji o balonie

en: info migration reply was missing return status
pl: brak zwrotnego stanu w odpowiedzi informacji o migracji

en: initialize
pl: zainicjuj

en: interface has no name
pl: interfejs nie ma nazwy

en: interface has unsupported type '%1$s'
pl: interfejs ma nieobsługiwany typ „%1$s”

en: interface information in XML
pl: informacje o interfejsie w XML

en: interface mac
pl: MAC interfejsu

en: interface name
pl: nazwa interfejsu

en: interface name or MAC address
pl: nazwa interfejsu lub adres MAC

en: internal error
pl: wewnętrzny błąd

en: invalid '=' after option --%1$s
pl: nieprawidłowe „=” po opcji --%1$s

en: invalid MAC address
pl: nieprawidłowy adres MAC

en: invalid MAC address: %1$s
pl: nieprawidłowy adres MAC: %1$s

en: invalid PCI bus ID supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator magistrali PCI dla „%1$s”

en: invalid PCI domain ID supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator domeny PCI dla „%1$s”

en: invalid PCI function ID supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator funkcji PCI dla „%1$s”

en: invalid PCI product ID supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator produktu PCI dla „%1$s”

en: invalid PCI slot ID supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator gniazda PCI dla „%1$s”

en: invalid PCI vendor ID supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator producenta PCI dla „%1$s”

en: invalid SCSI LUN ID supplied for '%1$s'
pl: nieprawidłowy identyfikator LUN SCSI dla „%1$s”

en: invalid SCSI bus ID supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator magistrali SCSI dla „%1$s”

en: invalid SCSI host ID supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator gospodarza SCSI dla „%1$s”

en: invalid SCSI target ID supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator docelowy SCSI dla „%1$s”

en: invalid USB bus number supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy numer magistrali USB dla „%1$s”

en: invalid USB device number supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy numer urządzenia USB dla „%1$s”

en: invalid USB interface class supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłową klasę interfejsu USB dla „%1$s”

en: invalid USB interface number supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy numer interfejsu USB dla „%1$s”

en: invalid USB interface protocol supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy protokół interfejsu USB dla „%1$s”

en: invalid USB interface subclass supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłową podklasę interfejsu USB dla „%1$s”

en: invalid USB product ID supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator produktu USB dla „%1$s”

en: invalid USB vendor ID supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator producenta USB dla „%1$s”

en: invalid UUID
pl: nieprawidłowy UUID

en: invalid VM definition
pl: nieprawidłowe określenie maszyny wirtualnej

en: invalid XML length: %1$d
pl: nieprawidłowa długość XML: %1$d

en: invalid argument: %1$s
pl: nieprawidłowy parametr: %1$s

en: invalid cipher size for TLS session
pl: nieprawidłowy rozmiar szyfru dla sesji TLS

en: invalid connection pointer in
pl: nieprawidłowy wskaźnik połączenia w

en: invalid connection pointer in %1$s
pl: nieprawidłowy wskaźnik połączenia w %1$s

en: invalid domain pointer in
pl: nieprawidłowy wskaźnik domeny w

en: invalid domain pointer in %1$s
pl: nieprawidłowy wskaźnik domeny w %1$s

en: invalid domain type %1$s
pl: nieprawidłowy typ domeny %1$s

en: invalid flag
pl: nieprawidłowa flaga

en: invalid flag combination: (0x%1$x)
pl: nieprawidłowa kombinacja flag: (0x%1$x)

en: invalid host UUID: %1$s
pl: nieprawidłowy UUID gospodarza: %1$s

en: invalid interface name %1$s
pl: nieprawidłowa nazwa interfejsu %1$s

en: invalid interface pointer in
pl: nieprawidłowy wskaźnik interfejsu w

en: invalid interface pointer in %1$s
pl: nieprawidłowy wskaźnik interfejsu w %1$s

en: invalid length for new profile
pl: nieprawidłowa długość dla nowego profilu

en: invalid netfs path (ends in /): %1$s
pl: nieprawidłowa ścieżka netfs (kończy się /): %1$s

en: invalid netfs path (no /): %1$s
pl: nieprawidłowa ścieżka netfs (brak /): %1$s

en: invalid network pointer in
pl: nieprawidłowy wskaźnik sieciowy w

en: invalid network pointer in %1$s
pl: nieprawidłowy wskaźnik sieciowy w %1$s

en: invalid network type supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy typ sieci dla „%1$s”

en: invalid node device pointer
pl: nieprawidłowy wskaźnik urządzenia węzła

en: invalid node device pointer in %1$s
pl: nieprawidłowy wskaźnik urządzenia węzła w %1$s

en: invalid path %1$s not assigned to domain
pl: nieprawidłowa ścieżka %1$s nie została przydzielona do domeny

en: invalid path, '%1$s' is not a known interface
pl: nieprawidłowa ścieżka, „%1$s” nie jest znanym interfejsem

en: invalid path: %1$s
pl: nieprawidłowa ścieżka: %1$s

en: invalid removable media size supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy rozmiar nośnika wymiennego dla „%1$s”

en: invalid scheduler option: %1$s
pl: nieprawidłowa opcja planisty: %1$s

en: invalid size supplied for '%1$s'
pl: podano nieprawidłowy rozmiar „%1$s”

en: invalid storage pool pointer in
pl: nieprawidłowy wskaźnik puli pamięci masowej w

en: invalid storage pool pointer in %1$s
pl: nieprawidłowy wskaźnik puli pamięci masowej w %1$s

en: invalid storage volume pointer in
pl: nieprawidłowy wskaźnik woluminu pamięci masowej w

en: invalid storage volume pointer in %1$s
pl: nieprawidłowy wskaźnik woluminu pamięci masowej w %1$s

en: invalid use of command API
pl: nieprawidłowe użycie API polecenia

en: invalid uuid %1$s
pl: nieprawidłowy UUID %1$s

en: invalid value %1$d
pl: nieprawidłowa wartość %1$d

en: invalid value of 'ephemeral'
pl: nieprawidłowa wartość „efemeryczna”

en: invalid value of 'private'
pl: nieprawidłowa wartość „prywatności”

en: invalid watchdog action
pl: nieprawidłowa czynność watchdog

en: leave the guest paused after creation
pl: pozostawia wstrzymanego gościa po utworzeniu

en: length of metadata out of range
pl: długość metadanych jest spoza zakresu

en: libvirt was built without the '%1$s' driver
pl: Bibliotekę libvirt zbudowano bez sterownika „%1$s”

en: libvirt-guests is configured not to start any guests on boot
pl: libvirt-guests zostało skonfigurowane, aby nie rozpoczynać żadnych gości podczas uruchamiania

en: libxenlight does not support disk driver %1$s
pl: Biblioteka libxenlight nie obsługuje sterownika dysku %1$s

en: libxenlight failed to create new domain '%1$s'
pl: Utworzenie nowej domeny „%1$s” przez bibliotekę libxenlight się nie powiodło

en: libxenlight failed to parse UUID '%1$s'
pl: Przetworzenie UUID „%1$s” przez bibliotekę libxenlight się nie powiodło

en: libxenlight failed to store userdata
pl: Przechowanie danych użytkownika przez bibliotekę libxenlight się nie powiodło

en: libxenlight state driver is not active
pl: Sterownik stanu biblioteki libxenlight jest nieaktywny

en: libxl_domain_info failed for domain '%1$d'
pl: libxl_domain_info się nie powiodło dla domeny „%1$d”

en: libxl_get_physinfo_info failed
pl: libxl_get_physinfo_info się nie powiodło

en: libxml2 doesn't handle %1$s encoding
pl: Biblioteka libxml2 nie obsługuje kodowania %1$s

en: list devices in a tree
pl: wyświetla listę urządzeń w drzewie

en: list domains
pl: lista domen

en: list inactive & active domains
pl: lista nieaktywnych i aktywnych domen

en: list inactive & active interfaces
pl: lista nieaktywnych i aktywnych interfejsów

en: list inactive & active networks
pl: lista nieaktywnych i aktywnych sieci

en: list inactive & active pools
pl: lista nieaktywnych i aktywnych pul

en: list inactive domains
pl: lista nieaktywnych domen

en: list inactive interfaces
pl: lista nieaktywnych interfejsów

en: list inactive networks
pl: lista nieaktywnych sieci

en: list inactive pools
pl: lista nieaktywnych pul

en: list is not closed with ]
pl: lista nie kończy się na ]

en: list network filters
pl: wyświetla listę filtrów sieciowych

en: list networks
pl: lista sieci

en: list physical host interfaces
pl: lista fizycznych interfejsów gospodarza

en: list pools
pl: lista pul

en: list secrets
pl: wyświetla listę sekretów

en: list vols
pl: lista woluminów

en: lists not allowed in VMX format
pl: listy nie są dozwolone w formacie VMX

en: live
pl: działa

en: live migration
pl: migracja w czasie pracy

en: lxc state driver is not active
pl: sterownik stanu LXC jest nieaktywny

en: lxcChild() passed invalid vm definition
pl: lxcChild() przekazał nieprawidłową definicję maszyny wirtualnej

en: machine already powered down
pl: maszyna jest już wyłączona

en: machine is not in poweroff|saved|aborted state, so couldn't start it
pl: maszyna nie jest w stanie wyłączonym|zapisanym|przerwanym, więc nie można jej uruchomić

en: machine not in running state to suspend it
pl: maszyna nie jest w stanie uruchomionym, aby ją uśpić

en: machine not paused, so can't resume it
pl: maszyna nie jest wstrzymana, więc nie można jej wznowić

en: machine not running, so can't reboot it
pl: maszyna nie jest uruchomiona, więc nie można jej uruchomić ponownie

en: machine paused, so can't power it down
pl: maszyna jest wstrzymana, więc nie można jej wyłączyć

en: malformed capacity element
pl: błędnie sformatowany element pojemności

en: malformed char device string
pl: błędnie sformatowany ciąg urządzenia znakowego

en: malformed group element
pl: błędnie sformatowany grupy

en: malformed mac address '%1$s'
pl: błędnie sformatowany adres MAC „%1$s”

en: malformed netlink response message
pl: błędnie sformatowany komunikat odpowiedzi netlink

en: malformed octal mode
pl: błędnie sformatowany tryb ósemkowy

en: malformed owner element
pl: błędnie sformatowany element właściciela

en: malformed uuid element
pl: błędnie sformatowany element UUID

en: malformed uuid element for '%1$s'
pl: błędnie sformatowany element UUID dla „%1$s”

en: malformed volume extent length value
pl: błędnie sformatowana wartość długości obszaru woluminu

en: malformed volume extent offset value
pl: błędnie sformatowana wartość wyrównania obszaru woluminu

en: malformed volume extent size value
pl: błędnie sformatowana wartość rozmiaru obszaru woluminu

en: managed save of a domain state
pl: zarządzany zapis stanu domeny

en: maximum
pl: maksimum

en: maximum tolerable downtime (in milliseconds) for migration
pl: maksymalny tolerowany czas braku odpowiedzi (w milisekundach) dla migracji

en: memory peek request too large for remote protocol, %1$zi > %2$d
pl: żądanie zerknięcia pamięci jest za duże dla zdalnego protokołu, %1$zi > %2$d

en: memory size can't be changed unless domain is powered down
pl: nie można zmieniać rozmiaru pamięci, jeśli domena jest włączona

en: migrate domain to another host
pl: migruje domenę do innego gospodarza

en: migrate: Invalid downtime
pl: migracja: nieprawidłowy czas braku odpowiedzi

en: migrate: Unexpected timeout for offline migration
pl: migracja: nieoczekiwanie przekroczono czas oczekiwania dla migracji w trybie offline

en: migration URI, usually can be omitted
pl: adres URI migracji, zwykle można pominąć

en: migration was active, but RAM 'remaining' data was missing
pl: migracja była aktywna, ale brak danych RAM „pozostało”

en: migration was active, but RAM 'total' data was missing
pl: migracja była aktywna, ale brak danych RAM „razem”

en: migration was active, but RAM 'transferred' data was missing
pl: migracja była aktywna, ale brak danych RAM „przeniesiono”

en: migration with non-shared storage with full disk copy
pl: migracja za pomocą niewspółdzielonej pamięci masowej za pomocą kopii całego dysku

en: migration with non-shared storage with incremental copy (same base image shared between source and destination)
pl: migracja za pomocą niewspółdzielonej pamięci masowej za pomocą kopii przyrostowej (taki sam obraz podstawowy współdzielony między źródłem i celem)

en: mismatched header magic
pl: nagłówek magii się nie zgadza

en: missing "
pl: brak "

en: missing 'timezone' attribute for clock with offset='timezone'
pl: brak atrybutu „timezone” dla zegara z offset=„timezone”

en: missing SCSI host capability type for '%1$s'
pl: brak typu możliwości gospodarza SCSI dla „%1$s”

en: missing argument
pl: brak parametru

en: missing backend for pool type %1$d
pl: brak zaplecza dla typu puli %1$d

en: missing capacity element
pl: brak elementu pojemności

en: missing creationTime from existing snapshot
pl: brak creationTime z istniejącej migawki

en: missing devices information
pl: brak informacji o urządzeniach

en: missing devices information for %1$s
pl: brak informacji o urządzeniach dla %1$s

en: missing disk device alias name for %1$s
pl: brak nazwy alias urządzenia dysku dla %1$s

en: missing domain type attribute
pl: brak atrybutu typu domeny

en: missing input device type
pl: brak typu urządzenia wejściowego

en: missing kernel information
pl: brak informacji o jądrze

en: missing name for disk source
pl: brak nazwy dla dysku źródłowego

en: missing name for host
pl: brak nazwy dla gospodarza

en: missing operating system information
pl: brak informacji o systemie operacyjnym

en: missing operating system information for %1$s
pl: brak informacji o systemie operacyjnym %1$s

en: missing pool source name element
pl: brak elementu nazwy źródła puli

en: missing product
pl: brak produktu

en: missing root device information
pl: brak informacji o urządzeniu root

en: missing root device information in %1$s
pl: brak informacji o urządzeniu root w %1$s

en: missing root element
pl: brak elementu roota

en: missing source device
pl: brak urządzenia źródłowego

en: missing source host
pl: brak gospodarza źródłowego

en: missing source information for device
pl: brak informacji źródłowych dla urządzenia

en: missing source information for device %1$s
pl: brak informacji źródłowych dla urządzenia %1$s

en: missing source path
pl: brak ścieżki źródłowej

en: missing state from existing snapshot
pl: brak stanu z istniejącej migawki

en: missing storage capability type for '%1$s'
pl: brak typu możliwości pamięci masowej dla „%1$s”

en: missing storage pool source device name
pl: brak nazwy urządzenia źródłowego puli pamięci masowej

en: missing storage pool source device path
pl: brak ścieżki do urządzenia źródłowego puli pamięci masowej

en: missing storage pool source host name
pl: brak nazwy źródłowego puli pamięci masowej gospodarza

en: missing storage pool source path
pl: brak ścieżki źródłowej puli pamięci masowej

en: missing storage pool target path
pl: brak ścieżki docelowej puli pamięci masowej

en: missing target information for device
pl: brak informacji docelowej dla urządzenia

en: missing target information for device %1$s
pl: brak informacji docelowej dla urządzenia %1$s

en: missing vendor
pl: brak producenta

en: missing video model and cannot determine default
pl: brak modelu graficznego i nie można określić domyślnego

en: missing volume name element
pl: brak elementu nazwy woluminu

en: mkdir("%1$s")
pl: mkdir(„%1$s”)

en: mode of device reading and writing
pl: tryb odczytywania i zapisywania urządzenia

en: model type
pl: typ modelu

en: monitor must not be NULL
pl: monitor nie może być PUSTY

en: multiple interfaces with matching MAC address
pl: wiele interfejsów pasujących do adresów MAC

en: multiple matching interfaces found
pl: odnaleziono wiele pasujących interfejsów

en: multiple matching interfaces found: %1$s
pl: odnaleziono wiele pasujących interfejsów: %1$s

en: multiple stream callbacks not supported
pl: wiele wywołań zwrotnych strumienia jest nieobsługiwanych

en: mutex initialization failed
pl: zainicjowanie muteksu się nie powiodło

en: name of the inactive domain
pl: nazwa nieaktywnej domeny

en: name of the pool
pl: nazwa puli

en: name of the volume
pl: nazwa woluminu

en: negotiated SSF %1$d was not strong enough
pl: wynegocjowane SSF %1$d nie było wystarczająco silne

en: negotiation SSF %1$d was not strong enough
pl: negocjacja SSF %1$d nie była wystarczająco silna

en: network %1$s exists already
pl: sieć %1$s już istnieje

en: network %1$s is not active
pl: sieć %1$s jest nieaktywna

en: network '%1$s' already exists with uuid %2$s
pl: sieć „%1$s” już istnieje za pomocą UUID %2$s

en: network '%1$s' does not have a bridge name.
pl: sieć „%1$s” nie ma nazwy mostka.

en: network '%1$s' is already defined with uuid %2$s
pl: sieć „%1$s” jest już określona za pomocą UUID %2$s

en: network filter config filename '%1$s' does not match name '%2$s'
pl: nazwa pliku konfiguracji puli filtru sieci „%1$s” nie zgadza się z nazwą „%2$s”

en: network filter information in XML
pl: informacje o filtrze sieciowym w XML

en: network filter name or uuid
pl: nazwa lub UUID filtru sieciowego

en: network information
pl: informacje o sieci

en: network information in XML
pl: informacje o sieci w XML

en: network interface type
pl: typ interfejsu sieciowego

en: network is already active
pl: sieć jest już aktywna

en: network is already active as '%1$s'
pl: sieć jest już aktywna jako „%1$s”

en: network name
pl: nazwa sieci

en: network name or uuid
pl: nazwa sieci lub UUID

en: network uuid
pl: UUID sieci

en: nl_recv failed
pl: nl_recv się nie powiodło

en: no
pl: nie

en: no FLR, PM reset or bus reset available
pl: brak FLR, przywrócenie PM lub magistrali jest niedostępne

en: no IFLA_PORT_RESPONSE found in netlink message
pl: nie odnaleziono IFLA_PORT_RESPONSE w odpowiedzi netlink

en: no PCI bus ID supplied for '%1$s'
pl: nie podano identyfikatora magistrali PCI dla „%1$s”

en: no PCI domain ID supplied for '%1$s'
pl: nie podano identyfikatora domeny PCI dla „%1$s”

en: no PCI function ID supplied for '%1$s'
pl: nie podano identyfikatora funkcji PCI dla „%1$s”

en: no PCI product ID supplied for '%1$s'
pl: nie podano identyfikatora produktu PCI dla „%1$s”

en: no PCI slot ID supplied for '%1$s'
pl: nie podano identyfikatora gniazda PCI dla „%1$s”

en: no PCI vendor ID supplied for '%1$s'
pl: nie podano identyfikatora producenta PCI dla „%1$s”

en: no SCSI LUN ID supplied for '%1$s'
pl: nie podano identyfikatora LUN SCSI dla „%1$s”

en: no SCSI bus ID supplied for '%1$s'
pl: nie podano identyfikatora magistrali SCSI dla „%1$s”

en: no SCSI host ID supplied for '%1$s'
pl: nie podano identyfikatora gospodarza SCSI dla „%1$s”

en: no SCSI target ID supplied for '%1$s'
pl: nie podano identyfikatora docelowego SCSI dla „%1$s”

en: no USB bus number supplied for '%1$s'
pl: nie podano numeru magistrali USB dla „%1$s”

en: no USB device number supplied for '%1$s'
pl: nie podano numeru urządzenia USB dla „%1$s”

en: no USB interface class supplied for '%1$s'
pl: nie podano klasy interfejsu USB dla „%1$s”

en: no USB interface number supplied for '%1$s'
pl: nie podano numeru interfejsu USB dla „%1$s”

en: no USB interface protocol supplied for '%1$s'
pl: nie podano protokołu interfejsu USB dla „%1$s”

en: no USB interface subclass supplied for '%1$s'
pl: nie podano podklasy interfejsu USB dla „%1$s”

en: no USB product ID supplied for '%1$s'
pl: nie podano identyfikatora produktu USB dla „%1$s”

en: no USB vendor ID supplied for '%1$s'
pl: nie podano identyfikatora producenta USB dla „%1$s”

en: no assigned pty for device %1$s
pl: brak przydzielonego PTY dla urządzenia %1$s

en: no autostart
pl: brak automatycznego uruchamiania

en: no block device path supplied for '%1$s'
pl: nie podano ścieżki do urządzenia blokowego dla „%1$s”

en: no client username was found
pl: nie odnaleziono nazwy użytkownika klienta

en: no config file for %1$s
pl: brak pliku konfiguracji dla %1$s

en: no connection driver available
pl: brak dostępnego sterownika połączenia

en: no connection driver available for %1$s
pl: brak dostępnego sterownika połączenia dla %1$s

en: no device capabilities for '%1$s'
pl: brak możliwości urządzenia „%1$s”

en: no domain XML passed
pl: nie przekazano XML domeny

en: no domain config
pl: brak konfiguracji domeny

en: no domain snapshot with matching name '%1$s'
pl: brak migawki domeny pasującej do nazwy „%1$s”

en: no domain with matching id %1$d
pl: brak domeny pasującej do identyfikatora %1$d

en: no domain with matching name '%1$s'
pl: brak domeny pasującej do nazwy „%1$s”

en: no domain with matching uuid
pl: brak domeny pasującej do UUID

en: no domain with matching uuid '%1$s'
pl: brak domeny pasującej do UUID „%1$s”

en: no error
pl: brak błędu

en: no extended partition found and no primary partition available
pl: nie odnaleziono partycji rozszerzonej i nie jest dostępna żadna partycja podstawowa

en: no job is active on the domain
pl: brak aktywnych zadać w domenie

en: no large enough free extent
pl: brak wystarczająco dużego wolnego obszaru

en: no limit
pl: brak ograniczenia

en: no monitor path
pl: brak ścieżki do monitora

en: no network interface supplied for '%1$s'
pl: nie podano interfejsu sieciowego dla „%1$s”

en: no network with matching name '%1$s'
pl: brak sieci pasującej do nazwy „%1$s”

en: no node device with matching name '%1$s'
pl: brak urządzenia węzła pasującego do nazwy „%1$s”

en: no nwfilter with matching name '%1$s'
pl: brak nwfilter pasującego do nazwy „%1$s”

en: no parent for this device
pl: brak urządzenia nadrzędnego dla tego urządzenia

en: no removable media size supplied for '%1$s'
pl: nie podano rozmiaru nośnika wymiennego dla „%1$s”

en: no replacement string in template
pl: brak ciągu zastępczego w szablonie

en: no running guests.
pl: brak uruchomionych gości.

en: no secret with matching usage '%1$s'
pl: brak sekretów pasujących do użycia „%1$s”

en: no secret with matching uuid '%1$s'
pl: brak sekretu pasującego do UUID „%1$s”

en: no size supplied for '%1$s'
pl: nie podano rozmiaru „%1$s”

en: no sockets found
pl: nie odnaleziono gniazd

en: no state
pl: brak stanu

en: no storage pool with matching name '%1$s'
pl: brak puli pamięci masowej pasującego do nazwy „%1$s”

en: no storage vol with matching key '%1$s'
pl: brak woluminu pamięci masowej pasującego do klucza „%1$s”

en: no storage vol with matching name '%1$s'
pl: brak woluminu pamięci masowej pasującego do nazwy „%1$s”

en: no storage vol with matching path '%1$s'
pl: brak woluminu pamięci masowej pasującego do ścieżki „%1$s”

en: no stream callback registered
pl: brak zarejestrowanego wywołania zwrotnego strumienia

en: no system UUID supplied for '%1$s'
pl: nie podano UUID systemu dla „%1$s”

en: no target device %1$s
pl: brak urządzenia docelowego %1$s

en: no target name supplied for '%1$s'
pl: nie podano nazwy docelowej dla „%1$s”

en: no threads found
pl: nie odnaleziono wątków

en: no valid connection
pl: brak prawidłowego połączenia

en: no valid netlink response was received
pl: nie otrzymano prawidłowej odpowiedzi netlink

en: node SEV information
pl: informacje SEV o węźle

en: node device details in XML
pl: szczegóły urządzenia węzła w XML

en: node info not implemented on this platform
pl: informacje o węźle nie są zaimplementowane na tej platformie

en: node information
pl: informacje o węźle

en: nonzero ncpus doesn't match with NULL cpus
pl: niezerowe nprocesory nie zgadzają się z PUSTYMI procesorami

en: nonzero ncpus doesn't match with NULL xmlCPUs
pl: niezerowe nprocesory nie zgadzają się z PUSTYMI xmlCPU

en: nparams too large
pl: nparams jest za duże

en: number of virtual CPUs
pl: liczba wirtualnych procesorów

en: numbers not allowed in VMX format
pl: liczby nie są dozwolone w formacie VMX

en: nwfilter is in use
pl: nwfilter jest używany

en: only a single memory balloon device is supported
pl: obsługiwane jest tylko pojedyncze urządzenie balonu pamięci

en: only one filesystem supported
pl: obsługiwany jest tylko jeden systemu plików

en: only supports mount filesystem type
pl: obsługiwany jest tylko typ systemu plików mount

en: open("%1$s")
pl: open(„%1$s”)

en: operation failed
pl: działanie się nie powiodło

en: operation failed: %1$s
pl: działanie się nie powiodło: %1$s

en: operation forbidden for read only access
pl: działanie jest zabronione z powodu uprawnień tylko do odczytu

en: operation type %1$d not supported
pl: typ działania %1$d jest nieobsługiwany

en: optional file of source xml to query for pools
pl: opcjonalny plik źródłowy XML do odpytania dla pul

en: optional host to query
pl: opcjonalny gospodarz do odpytania

en: optional initiator IQN to use for query
pl: opcjonalny inicjator IQN do użycia dla zapytania

en: optional port to query
pl: opcjonalny port do odpytania

en: out of memory
pl: brak pamięci

en: output an XML string for the hypervisor sysinfo, if available
pl: wyświetla ciąg XML dla sysinfo nadzorcy, jeśli jest dostępne

en: parameter=value
pl: parametr=wartość

en: parser error
pl: błąd parsera

en: passthrough mode requires a character device type attribute
pl: tryb przejścia wymaga atrybutu typu urządzenia znakowego

en: path '%1$s' doesn't reference a file
pl: ścieżka „%1$s” nie zawiera odniesienia do pliku

en: path '%1$s' is not absolute
pl: ścieżka „%1$s” nie jest bezwzględna

en: path does not exist, skipping file type checks
pl: ścieżka nie istnieje, pomijanie sprawdzania typu pliku

en: paused
pl: wstrzymane

en: pcap_create failed
pl: pcap_create się nie powiodło

en: peer-2-peer migration
pl: migracja w trybie równy z równym

en: per-device boot elements cannot be used together with os/boot elements
pl: nie można używać elementów startowych osobnych dla każdego urządzenia razem z elementami systemu operacyjnego/uruchamiania

en: perform a live core dump if supported
pl: wykonuje zrzut core na żywo, jeśli jest obsługiwane

en: persist VM on destination
pl: ustawia trwałość maszyny wirtualnej na celu

en: pool '%1$s' already exists with uuid %2$s
pl: pula „%1$s” już istnieje za pomocą UUID %2$s

en: pool '%1$s' has asynchronous jobs running.
pl: pula „%1$s” ma uruchomione zadania asynchroniczne.

en: pool '%1$s' is already defined with uuid %2$s
pl: pula „%1$s” jest już określona za pomocą UUID %2$s

en: pool does not support pool deletion
pl: pula nie obsługuje usuwania pul

en: pool has no config file
pl: pula nie ma pliku konfiguracji

en: pool information in XML
pl: informacje o puli w XML

en: pool is already active as '%1$s'
pl: pula jest już aktywna jako „%1$s”

en: pool name
pl: nazwa puli

en: pool name or uuid
pl: nazwa lub UUID puli

en: pool name or uuid of the input volume's pool
pl: nazwa puli lub UUID wejściowej puli woluminu

en: pool type '%1$s' does not support source discovery
pl: typ puli „%1$s” nie obsługuje wykrywania źródeł

en: port-profile setlink timed out
pl: dowiązanie profilu portu przekroczyło czas oczekiwania

en: print XML document, but don't define/create
pl: wyświetla dokument XML, ale nie określa/tworzy

en: print help
pl: wyświetla pomoc

en: print the current directory
pl: wyświetla bieżący katalog

en: print the hypervisor canonical URI
pl: wyświetla kanoniczny adres URI nadzorcy

en: print the hypervisor hostname
pl: wyświetla nazwę gospodarza nadzorcy

en: print the hypervisor sysinfo
pl: wyświetla sysinfo nadzorcy

en: profile does not exist
pl: profil nie istnieje

en: profile exists
pl: profil istnieje

en: profileid parameter too long
pl: parametr profileid jest za długi

en: protocol misses the family attribute
pl: brak atrybutu rodziny interfejsu

en: ps2 bus does not support %1$s input device
pl: magistrala PS/2 nie obsługuje urządzenia wejściowego %1$s

en: qemu emulator '%1$s' does not support xen
pl: emulator QEMU „%1$s” nie obsługuje Xena

en: qemu state driver is not active
pl: sterownik stanu QEMU jest nieaktywny

en: quit this interactive terminal
pl: kończy pracę tego terminala interaktywnego

en: read-only connection
pl: połączenie tylko do odczytu

en: reattach node device to its device driver
pl: ponownie podłącza urządzenie węzła do jego sterownika urządzenia

en: reboot a domain
pl: uruchamia ponownie domenę

en: referenced filter '%1$s' is missing
pl: brak wspomnianego filtru „%1$s”

en: refresh a pool
pl: odświeża pulę

en: remote_open: for 'ext' transport, command is required
pl: remote_open: dla przesyłu „ext” wymagane jest polecenie

en: rename to new name during migration (if supported)
pl: zmienia nazwę na nową podczas migracji (jeśli jest obsługiwane)

en: rename("%1$s", "%2$s")
pl: rename(„%1$s”, „%2$s”)

en: requested authentication type %1$s rejected
pl: żądany typ uwierzytelniania %1$s został odrzucony

en: requested vcpus is greater than max allowable vcpus for the domain: %1$d > %2$d
pl: żądane procesory wirtualne są większe od maksymalnych dostępnych wirtualnych procesorów dla domeny: %1$d > %2$d

en: reset node device
pl: przywraca urządzenie węzła

en: restore a domain from a saved state in a file
pl: przywraca domenę z zapisanego stanu w pliku

en: resume a domain
pl: wznawia domenę

en: resume operation failed
pl: działanie wznowienia się nie powiodło

en: resuming after dump failed
pl: wznowienie po zrzucie się nie powiodło

en: resuming after snapshot failed
pl: wznawianie po niepowodzeniu migawki

en: return the pool uuid rather than pool name
pl: zwraca UUID puli zamiast jej nazwy

en: returned buffer is not same size as requested
pl: zwrócony bufor nie ma żądanego rozmiaru

en: returns the storage pool for a given volume key or path
pl: zwraca pulę pamięci masowej dla podanego klucza lub ścieżki do woluminu

en: returns the volume key for a given volume name or path
pl: zwraca klucz woluminu dla podanej nazwy lub ścieżki do woluminu

en: returns the volume name for a given volume key or path
pl: zwraca nazwę woluminu dla podanego klucza lub ścieżki do woluminu

en: returns the volume path for a given volume name or key
pl: zwraca ścieżkę do woluminu dla podanej nazwy lub klucza woluminu

en: running
pl: uruchomiona

en: sasl start reply data too long %1$d
pl: dane odpowiedzi uruchomienia SASL są za długie %1$d

en: sasl step reply data too long %1$d
pl: dane odpowiedzi kroku SASL są za długie %1$d

en: save a domain state to a file
pl: zapisuje stan domeny do pliku

en: saving domain '%1$s' failed to allocate space for metadata
pl: podczas zapisywania domeny „%1$s” się nie powiodło przydzielenie miejsca dla metadanych

en: saving domain '%1$s' to '%2$s': open failed
pl: zapisywanie domeny „%1$s” do „%2$s”: otwarcie się nie powiodło

en: saving domain '%1$s' to '%2$s': write failed
pl: zapisywanie domeny „%1$s” do „%2$s”: zapisanie się nie powiodło

en: script used to bridge network interface
pl: skrypt użyty dla mostka interfejsu sieciowego

en: secret '%1$s' does not have a value
pl: sekret „%1$s” nie ma wartości

en: secret UUID
pl: UUID sekretu

en: secret attributes in XML
pl: atrybuty sekretu w XML

en: secret is private
pl: sekret jest prywatny

en: security DOI string exceeds max %1$d bytes
pl: ciąg DOI bezpieczeństwa przekracza maksymalne %1$d bajtów

en: security imagelabel is missing
pl: brak etykiety obrazu bezpieczeństwa

en: security label already defined for VM
pl: etykieta bezpieczeństwa jest już określona dla maszyny wirtualnej

en: security label driver mismatch: '%1$s' model configured for domain, but hypervisor driver is '%2$s'.
pl: sterownik etykiety bezpieczeństwa się nie zgadza: skonfigurowano model „%1$s” dla domeny, ale sterownik nadzorcy to „%2$s”.

en: security label exceeds maximum length: %1$d
pl: etykieta bezpieczeństwa przekracza maksymalną długość: %1$d

en: security label is missing
pl: brak etykiety bezpieczeństwa

en: security model string exceeds max %1$d bytes
pl: ciąg modelu bezpieczeństwa przekracza maksymalne %1$d bajtów

en: sending of PortProfileRequest failed.
pl: wysłanie PortProfileRequest się nie powiodło.

en: server verification (of our certificate or IP address) failed
pl: sprawdzenie serwera (certyfikatu lub adresu IP) się nie powiodło

en: set a secret value
pl: ustawia wartość sekretu

en: set maximum limit on next boot
pl: ustawia maksymalne ograniczenie podczas następnego uruchomienia

en: set maximum tolerable downtime
pl: ustawia maksymalny tolerowany czas braku odpowiedzi

en: show free memory for all NUMA cells
pl: wyświetla wolną pamięć dla wszystkich komórek NUMA

en: show inactive defined XML
pl: wyświetla nieaktywny określony XML

en: show version
pl: wyświetla wersję

en: show/set scheduler parameters
pl: wyświetla/ustawia parametry planisty

en: shut off
pl: wyłączone

en: size > maximum buffer size
pl: rozmiar > maksymalny rozmiar bufora

en: snapshot
pl: migawka

en: snapshot name
pl: nazwa migawki

en: sndbuf must be a positive integer
pl: sndbuf musi być dodatnią liczbą całkowitą

en: sockpair failed
pl: sockpair się nie powiodło

en: source config data format
pl: format danych konfiguracji źródłowej

en: source device for underlying storage
pl: urządzenie źródłowe dla podstawowej pamięci masowej

en: source name for underlying storage
pl: nazwa źródłowa dla podstawowej pamięci masowej

en: source of network interface
pl: źródło interfejsu sieciowego

en: source path for underlying storage
pl: ścieżka źródłowa dla podstawowej pamięci masowej

en: source-host for underlying storage
pl: gospodarz źródłowy dla podstawowej pamięci masowej

en: spicevmc device type only supports virtio
pl: typ urządzenia spicevmc obsługuje tylko virtio

en: start
pl: uruchamia

en: start a (previously defined) inactive domain
pl: uruchamia (wcześniej określoną) nieaktywną domenę

en: start a (previously defined) inactive network
pl: uruchamia (wcześniej określoną) nieaktywną sieć

en: start a (previously defined) inactive pool
pl: uruchamia (wcześniej określoną) nieaktywną pulę

en: start a physical host interface (enable it / "if-up")
pl: uruchamia fizyczny interfejs gospodarza (włącza go/„if-up”)

en: start a physical host interface.
pl: uruchamia fizyczny interfejs gospodarz.

en: start cell %1$d out of range (0-%2$d)
pl: początkowa komórka %1$d jest spoza zakresu (0-%2$d)

en: started
pl: uruchomiono

en: stat of '%1$s' failed
pl: wykonanie stat na „%1$s” się nie powiodło

en: stopped, with no saved guests
pl: zatrzymano, bez zapisanych gości

en: stopped, with saved guests
pl: zatrzymano, z zapisanymi gośćmi

en: storage pool '%1$s' is already active
pl: pula pamięci masowej „%1$s” jest już aktywna

en: storage pool '%1$s' is not active
pl: pula pamięci masowej „%1$s” jest nieaktywna

en: storage pool does not support encrypted volumes
pl: pula pamięci masowej nie obsługuje zaszyfrowanych woluminów

en: storage pool does not support vol deletion
pl: pula pamięci masowej nie obsługuje usuwania woluminów

en: storage pool does not support volume creation
pl: pula pamięci masowej nie obsługuje tworzenia woluminów

en: storage pool does not support volume creation from an existing volume
pl: pula pamięci masowej nie obsługuje tworzenia woluminów z istniejących woluminów

en: storage pool information
pl: informacje o puli pamięci masowej

en: storage pool is not active
pl: pula pamięci masowej jest nieaktywna

en: storage vol already exists
pl: wolumin pamięci masowej już istnieje

en: storage vol information
pl: informacje o woluminie pamięci masowej

en: storage volume name '%1$s' already in use.
pl: nazwa woluminu pamięci masowej „%1$s” jest już używana.

en: stream aborted with unexpected status %1$d
pl: przerwano strumień z nieoczekiwanym stanem %1$d

en: stream already has a callback registered
pl: strumień ma już zarejestrowane wywołanie zwrotne

en: stream does not have a callback registered
pl: strumień nie ma zarejestrowanego wywołania zwrotnego

en: stream had I/O failure
pl: strumień ma awarię wejścia/wyjścia

en: stream had unexpected termination
pl: strumień został nieoczekiwanie zakończony

en: stream is not open
pl: strumień nie jest otwarty

en: subdriver of disk device
pl: podsterownik urządzenia dyskowego

en: suspend a domain
pl: usypia domenę

en: system call error
pl: błąd wywołania systemowego

en: target %1$s already exists
pl: cel %1$s już istnieje

en: target %1$s already exists.
pl: cel %1$s już istnieje.

en: target %1$s:%2$d already exists
pl: cel %1$s:%2$d już istnieje

en: target config data type format
pl: docelowy format typu danych konfiguracji

en: target device type
pl: typ urządzenia docelowego

en: target for underlying storage
pl: cel podstawowej pamięci masowej

en: target network name
pl: nazwa sieci docelowej

en: target of disk device
pl: cel urządzenia dyskowego

en: target type must be specified for %1$s device
pl: należy podać typ celu dla urządzenia %1$s

en: template '%1$s' does not exist
pl: szablon „%1$s” nie istnieje

en: template does not exist
pl: szablon nie istnieje

en: testOpen: supply a path or use test:///default
pl: testOpen: należy podać ścieżkę lub użyć test:///domyślna

en: the backing volume if taking a snapshot
pl: wolumin zapasowy, jeśli wykonywana jest migawka

en: the domain does not have a current snapshot
pl: domena nie ma bieżącej migawki

en: the state to restore
pl: stan do przywrócenia

en: this QEMU binary lacks multiple smartcard support
pl: ten plik binarny QEMU nie ma obsługi wielu kart smartcard

en: this QEMU binary lacks smartcard host mode support
pl: ten plik binarny QEMU nie ma obsługi trybu gospodarza smartcard

en: this QEMU binary lacks smartcard passthrough mode support
pl: ten plik binarny QEMU nie ma obsługi trybu przejścia smartcard

en: this domain does not have a device to delete snapshots
pl: ta domena nie ma urządzenia do usuwania migawek

en: this domain does not have a device to take snapshots
pl: ta domena nie ma urządzenia do wykonywania migawek

en: this domain exists already
pl: ta domena już istnieje

en: this function is not supported by the connection driver
pl: ta funkcja jest nieobsługiwana przez sterownik połączenia

en: this function is not supported by the connection driver: %1$s
pl: ta funkcja jest nieobsługiwana przez sterownik połączenia: %1$s

en: this network exists already
pl: ta sieć już istnieje

en: too many NUMA cells: %1$d > %2$d
pl: za dużo komórek NUMA: %1$d > %2$d

en: too many drivers registered
pl: zarejestrowano za dużo sterowników

en: too many drivers registered in %1$s
pl: zarejestrowano za dużo sterowników w %1$s

en: too many memory stats requested: %1$d > %2$d
pl: zażądano za dużo statystyk pamięci: %1$d > %2$d

en: transport methods unix, ssh and ext are not supported under Windows
pl: metody przesyłu unix, ssh i ext nie są obsługiwane w systemie Windows

en: tty console
pl: konsola TTY

en: tunnelled migration
pl: migracja tunelowa

en: tunnelled migration failed to read from qemu
pl: nie powiodło się odczytanie z QEMU dla migracji tunelowej

en: tunnelled migration requested but NULL stream passed
pl: żądano tunelowej migracji, ale przekazano PUSTY strumień

en: type of storage pool sources to discover
pl: typ źródeł puli pamięci masowej do wykrycia

en: type of storage pool sources to find
pl: typ źródeł puli pamięci masowej do wyszukania

en: type of the pool
pl: typ puli

en: udev_monitor_new_from_netlink returned NULL
pl: udev_monitor_new_from_netlink zwróciło NULL

en: unable to access device %1$s
pl: nie można uzyskać dostępu do urządzenia %1$s

en: unable to access disk %1$s
pl: nie można uzyskać dostępu do dysku %1$s

en: unable to allocate socket security context '%1$s'
pl: nie można przydzielić kontekstu bezpieczeństwa gniazda „%1$s”

en: unable to change config on '%1$s' graphics type
pl: nie można zmienić konfiguracji typu graficznego „%1$s”

en: unable to clear socket security context '%1$s'
pl: nie można wyczyścić kontekstu bezpieczeństwa gniazda „%1$s”

en: unable to close %1$s
pl: nie można zamknąć %1$s

en: unable to create hugepage path %1$s
pl: nie można utworzyć ścieżki ogromnych stron %1$s

en: unable to create rundir %1$s: %2$s
pl: nie można utworzyć katalogu uruchamiania %1$s: %2$s

en: unable to create socket pair
pl: nie można utworzyć pary gniazd

en: unable to execute QEMU command '%1$s'
pl: nie można wykonać polecenia QEMU „%1$s”

en: unable to execute QEMU command '%1$s': %2$s
pl: błąd podczas wykonać polecenia QEMU „%1$s”: %2$s

en: unable to generate uuid
pl: nie można utworzyć UUID

en: unable to get PID %1$d security context
pl: nie można uzyskać kontekstu bezpieczeństwa PID %1$d

en: unable to get current process context '%1$s'
pl: nie można uzyskać bieżącego kontekstu procesu „%1$s”

en: unable to get node capabilities
pl: nie można uzyskać możliwości węzła

en: unable to handle monitor type: %1$s
pl: nie można obsłużyć typu monitora: %1$s

en: unable to initialize VirtualBox driver API
pl: nie można zainicjować API sterownika VirtualBox

en: unable to open stream
pl: nie można otworzyć strumienia

en: unable to parse mac address '%1$s'
pl: nie można przetworzyć adresu MAC „%1$s”

en: unable to poll on child
pl: nie można uzyskać sondażu potomka

en: unable to read vmware log file
pl: nie można odczytać pliku dziennika vmware

en: unable to register monitor events
pl: nie można zarejestrować zdarzeń monitora

en: unable to set ownership of '%1$s' to %2$d:%3$d
pl: nie można ustawić właściciela „%1$s” na %2$d:%3$d

en: unable to set ownership of '%1$s' to user %2$d:%3$d
pl: nie można ustawić właściciela „%1$s” na użytkownika %2$d:%3$d

en: unable to set security context '%1$s'
pl: nie można ustawić kontekstu bezpieczeństwa „%1$s”

en: unable to set security context '%1$s' on '%2$s'
pl: nie można ustawić kontekstu bezpieczeństwa „%1$s” na %2$s

en: unable to set security context '%1$s' on fd %2$d
pl: nie można ustawić kontekstu bezpieczeństwa „%1$s” na fd %2$d

en: unable to set socket security context '%1$s'
pl: nie można ustawić kontekstu bezpieczeństwa gniazda „%1$s”

en: unable to set tty attributes: %1$s
pl: nie można ustawić atrybutów TTY: %1$s

en: unable to unload already unloaded profile
pl: nie można usunąć z pamięci już usuniętego profilu

en: unable to write to child input
pl: nie można zapisać do wejścia potomka

en: undefine VM on source
pl: usuwa określenie maszyny wirtualnej na źródle

en: undefine a network filter
pl: usuwa określenie filtru sieciowego

en: undefine a physical host interface (remove it from configuration)
pl: usuwa określenie fizycznego interfejsu gospodarza (usuwa je z konfiguracji)

en: undefine a secret
pl: usuwa określenie sekretu

en: undefine an inactive pool
pl: usuwa określenie nieaktywnej puli

en: undefine an interface.
pl: usuwa określenie interfejsu.

en: undefined hardware architecture
pl: nieokreślona architektura sprzętu

en: unexpected OpenVZ URI path '%1$s', try openvz:///system
pl: nieoczekiwana ścieżka URI OpenVZ „%1$s”, należy wypróbować openvz:///system

en: unexpected accessmode %1$d
pl: nieoczekiwany tryb dostępu %1$d

en: unexpected address type for fdc disk
pl: nieoczekiwany typ adresu dla dysku fdc

en: unexpected address type for ide disk
pl: nieoczekiwany typ adresu dla bezczynnego dysku

en: unexpected address type for scsi disk
pl: nieoczekiwany typ adresu dla dysku SCSI

en: unexpected boot device type %1$d
pl: nieoczekiwany typ urządzenia startowego %1$d

en: unexpected char device type %1$d
pl: nieoczekiwany typ urządzenia znakowego %1$d

en: unexpected char type %1$d
pl: nieoczekiwany typ urządzenia znakowego %1$d

en: unexpected chr device type
pl: nieoczekiwany typ urządzenia znakowego

en: unexpected controller type %1$d
pl: nieoczekiwany typ kontrolera %1$d

en: unexpected data '%1$s'
pl: nieoczekiwane dane „%1$s”

en: unexpected disk address type %1$s
pl: nieoczekiwany typ adresu dysku %1$s

en: unexpected disk bus %1$d
pl: nieoczekiwana magistrala dysku %1$d

en: unexpected disk device %1$d
pl: nieoczekiwany urządzenie dysku %1$d

en: unexpected disk type %1$d
pl: nieoczekiwany typ dysku %1$d

en: unexpected disk type %1$s
pl: nieoczekiwany typ dysku %1$s

en: unexpected domain %1$s already exists
pl: nieoczekiwana domena %1$s już istnieje

en: unexpected domain type %1$d
pl: nieoczekiwany typ domeny %1$d

en: unexpected encryption format
pl: nieoczekiwany format szyfrowania

en: unexpected filesystem type %1$d
pl: nieoczekiwany typ systemu plików %1$d

en: unexpected hostdev mode %1$d
pl: nieoczekiwany tryb urządzenia gospodarza %1$d

en: unexpected hostdev type %1$d
pl: nieoczekiwany typ urządzenia gospodarza %1$d

en: unexpected input bus type %1$d
pl: nieoczekiwany typ magistrali wejścia %1$d

en: unexpected input type %1$d
pl: nieoczekiwany typ wejścia %1$d

en: unexpected interface type %1$d
pl: nieoczekiwany typ interfejsu %1$d

en: unexpected lifecycle action %1$d
pl: nieoczekiwana czynność cyklu życia %1$d

en: unexpected memballoon model %1$d
pl: nieoczekiwany model balonu pamięci %1$d

en: unexpected migration status in %1$s
pl: nieoczekiwany stan migracji w %1$s

en: unexpected model type %1$d
pl: nieoczekiwany typ modelu %1$d

en: unexpected net type %1$d
pl: nieoczekiwany typ sieci %1$d

en: unexpected number of snapshots < %1$u
pl: nieoczekiwana liczba migawek < %1$u

en: unexpected number of snapshots > %1$u
pl: nieoczekiwana liczba migawek > %1$u

en: unexpected pool type
pl: nieoczekiwany typ puli

en: unexpected secret usage type %1$d
pl: nieoczekiwany typ użycia sekretu %1$d

en: unexpected smartcard type %1$d
pl: nieoczekiwany typ smartcard %1$d

en: unexpected smbios mode %1$d
pl: nieoczekiwany tryb smbios %1$d

en: unexpected sound model %1$d
pl: nieoczekiwany model dźwięku %1$d

en: unexpected storage mode for '%1$s'
pl: nieoczekiwany tryb pamięci masowej dla „%1$s”

en: unexpected sysinfo type model %1$d
pl: nieoczekiwany model typu sysinfo %1$d

en: unexpected value %1$s for on_crash
pl: nieoczekiwana wartość %1$s dla on_crash

en: unexpected value %1$s for on_poweroff
pl: nieoczekiwana wartość %1$s dla on_poweroff

en: unexpected value %1$s for on_reboot
pl: nieoczekiwana wartość %1$s dla on_reboot

en: unexpected video model %1$d
pl: nieoczekiwany model graficzny %1$d

en: unexpected volume encryption secret type
pl: nieoczekiwany typ sekretu szyfrowania woluminów

en: unexpected watchdog action %1$d
pl: nieoczekiwana czynność watchdog %1$d

en: unexpected watchdog model %1$d
pl: nieoczekiwany model watchdog %1$d

en: unknown
pl: nieznane

en: unknown OS type
pl: nieznany typ systemu operacyjnego

en: unknown OS type %1$s
pl: nieznany typ systemu operacyjnego %1$s

en: unknown SCSI host capability type '%1$s' for '%2$s'
pl: nieznany typ możliwości gospodarza SCSI „%1$s” dla „%2$s”

en: unknown arp bonding validate %1$s
pl: nieznane sprawdzanie powiązania ARP %1$s

en: unknown auth type '%1$s'
pl: nieznany typ uwierzytelniania „%1$s”

en: unknown authentication type %1$s
pl: nieznany typ uwierzytelniania %1$s

en: unknown bonding mode %1$s
pl: nieznany tryb powiązania %1$s

en: unknown capability type '%1$d' for '%2$s'
pl: nieznany typ możliwości „%1$d” dla „%2$s”

en: unknown character device type: %1$s
pl: nieznany typ urządzenia znakowego: %1$s

en: unknown chr device type '%1$s'
pl: nieznany typ urządzenia znakowego „%1$s”

en: unknown clock offset '%1$s'
pl: nieznane wyrównanie zegara „%1$s”

en: unknown command: '%1$s'
pl: nieznane polecenie: „%1$s”

en: unknown error
pl: nieznany błąd

en: unknown forwarding type '%1$s'
pl: nieznany typ przekierowywania „%1$s”

en: unknown host
pl: nieznany gospodarz

en: unknown host %1$s
pl: nieznany gospodarz %1$s

en: unknown input bus type '%1$s'
pl: nieznany typ magistrali wejściowego „%1$s”

en: unknown input device type '%1$s'
pl: nieznany typ urządzenia wejściowego „%1$s”

en: unknown interface startmode %1$s
pl: nieznany tryb startowy interfejsu %1$s

en: unknown migration protocol
pl: nieznany protokół migracji

en: unknown mii bonding carrier %1$s
pl: nieznany operator powiązania MMI %1$s

en: unknown parameter type: %1$d
pl: nieznany typ parametru: %1$d

en: unknown partition type
pl: nieznany typ partycji

en: unknown pool format number %1$d
pl: nieznany numer formatu puli %1$d

en: unknown pool format type %1$s
pl: nieznany typ formatu puli %1$s

en: unknown procedure: %1$d
pl: nieznana procedura: %1$d

en: unknown smbios mode '%1$s'
pl: nieznany tryb smbios „%1$s”

en: unknown storage capability type '%1$s' for '%2$s'
pl: nieznany typ możliwości pamięci masowej „%1$s” dla „%2$s”

en: unknown storage pool type %1$s
pl: nieznany typ puli pamięci masowej %1$s

en: unknown storage vol backing store type %1$d
pl: nieznany typ zapasowego woluminu pamięci masowej %1$d

en: unknown storage vol type %1$d
pl: nieznany typ woluminu pamięci masowej %1$d

en: unknown type '%1$s'
pl: nieznany typ „%1$s”

en: unknown type presented to host for character device: %1$s
pl: nieznany typ urządzenia znakowego przedstawiony gospodarzowi: %1$s

en: unknown volume encryption format
pl: nieznany format szyfrowania woluminu

en: unknown volume encryption format type %1$s
pl: nieznany format szyfrowania woluminu %1$s

en: unknown volume encryption secret type
pl: nieznany typ sekretu szyfrowania woluminu

en: unknown volume encryption secret type %1$s
pl: nieznany typ sekretu szyfrowania woluminu %1$s

en: unknown volume format number %1$d
pl: nieznany numer formatu woluminu %1$d

en: unknown volume format type %1$s
pl: nieznany typ formatu woluminu %1$s

en: unlink("%1$s")
pl: unlink(„%1$s”)

en: unspecified error
pl: nieokreślony błąd

en: unsupported SSH key type
pl: nieobsługiwany typ klucza SSH

en: unsupported authentication type %1$d
pl: nieobsługiwany typ uwierzytelniania %1$d

en: unsupported chardev '%1$s'
pl: nieobsługiwane urządzenie znakowe „%1$s”

en: unsupported clock offset '%1$s'
pl: nieobsługiwane wyrównanie zegara „%1$s”

en: unsupported config type %1$s
pl: nieobsługiwany typ konfiguracji %1$s

en: unsupported configuration
pl: nieobsługiwana konfiguracja

en: unsupported configuration: %1$s
pl: nieobsługiwana konfiguracja: %1$s

en: unsupported console target type %1$s
pl: nieobsługiwany typ konsoli docelowej %1$s

en: unsupported data type '%1$c' for arg '%2$s'
pl: nieobsługiwany typ danych „%1$c” dla parametru „%2$s”

en: unsupported disk bus '%1$s' with device setup
pl: nieobsługiwana magistrala dysku „%1$s” w ustawieniach urządzenia

en: unsupported disk type %1$s
pl: nieobsługiwany typ dysku %1$s

en: unsupported driver name '%1$s' for disk '%2$s'
pl: nieobsługiwana nazwa sterownika „%1$s” dla dysku „%2$s”

en: unsupported event ID %1$d
pl: nieobsługiwany identyfikator zdarzenia %1$d

en: unsupported flags (0x%1$x)
pl: nieobsługiwane flagi (0x%1$x)

en: unsupported flags: (0x%1$x)
pl: nieobsługiwane flagi: (0x%1$x)

en: unsupported input bus %1$s
pl: nieobsługiwana magistrala wejściowa %1$s

en: unsupported monitor type '%1$s'
pl: nieobsługiwany typ monitora „%1$s”

en: unsupported option
pl: nieobsługiwana opcja

en: unsupported option '-%1$c'. See --help.
pl: nieobsługiwana opcja „-%1$c”. Proszę zobaczyć --help.

en: unsupported pit tickpolicy '%1$s'
pl: nieobsługiwana polityka tyknięć pit „%1$s”

en: unsupported protocol family '%1$s'
pl: nieobsługiwana rodzina protokołów „%1$s”

en: unsupported protocol type %1$s
pl: nieobsługiwany typ protokołu %1$s

en: unsupported rtc timer tickpolicy '%1$s'
pl: nieobsługiwana polityka tyknięć stopera rtc „%1$s”

en: unsupported rtc timer track '%1$s'
pl: nieobsługiwany ślad stopera rtc „%1$s”

en: unsupported timer type (name) '%1$s'
pl: nieobsługiwany typ stopera (nazwa) „%1$s”

en: unsupported volume encryption format %1$d
pl: nieobsługiwany format szyfrowania woluminu %1$d

en: unterminated number
pl: niezakończona liczba

en: unterminated string
pl: niezakończony ciąg

en: update device from an XML file
pl: aktualizuje urządzenie z pliku XML

en: update guest CPU according to host CPU
pl: aktualizuje procesor gościa zgodnie z procesorem gospodarza

en: uuidstr in %1$s must be a valid UUID
pl: uuidstr w %1$s musi być prawidłowym UUID

en: vCPU count exceeds maximum: %1$d > %2$d
pl: liczba wirtualnych procesorów przekracza maksimum: %1$d > %2$d

en: vCPU map buffer length exceeds maximum: %1$d > %2$d
pl: długość mapy buforów wirtualnych procesorów przekracza maksimum: %1$d > %2$d

en: value for 'vram' must be less than '%1$u'
pl: wartość dla „vram” musi być mniejsza niż „%1$u”

en: value for typeid out of range
pl: wartość typeid jest spoza zakresu

en: value of managerid out of range
pl: wartość managerid jest spoza zakresu

en: value of typeidversion out of range
pl: wartość typeidversion jest spoza zakresu

en: vcpu number
pl: liczba wirtualnych procesorów

en: version mismatch (actual %1$x, expected %2$x)
pl: wersja się nie zgadza (jest %1$x, oczekiwano %2$x)

en: version parsing error
pl: błąd podczas przetwarzania wersji

en: vhost-net is not supported with this QEMU binary
pl: vhost-net jest nieobsługiwane przez ten plik binarny QEMU

en: vhost-net is only supported for virtio network interfaces
pl: vhost-net jest obsługiwane tylko dla interfejsów sieciowych virtio

en: vhost-net was requested for an interface, but is unavailable
pl: vhost-net zostało zażądane dla interfejsu, ale jest niedostępne

en: virDirCreate is not implemented for WIN32
pl: virDirCreate jest niezaimplementowane w systemach Win32

en: virDomainGetXMLDesc with secure flag
pl: virDomainGetXMLDesc z flagą bezpieczeństwa

en: virDomainSnapshotGetXMLDesc with secure flag
pl: virDomainSnapshotGetXMLDesc z flagą bezpieczeństwa

en: virGetGroupID is not available
pl: virGetGroupID jest niedostępne

en: virGetUserDirectory is not available
pl: virGetUserDirectory jest niedostępne

en: virGetUserID is not available
pl: virGetUserID jest niedostępne

en: virGetUserName is not available
pl: virGetUserName jest niedostępne

en: virInterfaceDefFormat missing interface name
pl: virInterfaceDefFormat brakuje nazwy interfejsu

en: virInterfaceDefFormat unknown startmode
pl: nieznany tryb startowy virInterfaceDefFormat

en: virNWFilterSnoopListDel failed
pl: virNWFilterSnoopListDel się nie powiodło

en: virSetUIDGID is not available
pl: virSetUIDGID jest niedostępne

en: virVMXContext has no formatFileName function set
pl: virVMXContext nie ma zestawu funkcji formatFileName

en: virVMXContext has no parseFileName function set
pl: virVMXContext nie ma zestawu funkcji parseFileName

en: virtio serial device has invalid address type
pl: urządzenie szeregowe VirtIO ma nieprawidłowy typ adresu

en: vlan interface misses name attribute
pl: brak atrybutu nazwy interfejsu VLAN

en: vlan interface misses the tag attribute
pl: brak atrybutu znacznika interfejsu VLAN

en: vlan interface misses the vlan element
pl: brak elementu VLAN interfejsu VLAN

en: vlan misses the tag name
pl: brak nazwy znacznika VLAN

en: vmplayer does not support libvirt suspend/resume (vmware pause/unpause) operation
pl: vmplayer nie obsługuje działań uśpienia/wznowienia biblioteki libvirt (wstrzymania/wznowienia vmware)

en: vnc display
pl: ekran VNC

en: vol information in XML
pl: informacje o woluminie w XML

en: vol name, key or path
pl: nazwa, klucz lub ścieżka woluminu

en: volume '%1$s' is still being allocated.
pl: wolumin „%1$s” jest ciągle przydzielany.

en: volume key or path
pl: klucz lub ścieżka woluminu

en: volume name or key
pl: nazwa lub klucz woluminu

en: volume name or path
pl: nazwa lub ścieżka woluminu

en: volume usage specified, but volume path is missing
pl: podano użycie woluminu, ale brak ścieżki woluminu

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: weight for XEN_CREDIT
pl: waga XEN_CREDIT

en: where to dump the core
pl: gdzie zrzucić core

en: where to save the data
pl: gdzie zapisać dane

en: wipe a vol
pl: usuwa zawartość woluminu

en: write: %1$s: failed to write to temporary file: %2$s
pl: write: %1$s: zapisanie do pliku tymczasowego się nie powiodło: %2$s

en: xen bus does not support %1$s input device
pl: magistrala Xena nie obsługuje urządzenia wejściowego %1$s

en: xml data file to export from
pl: plik danych XML do wyeksportowania

en: xsd:dateTime value '%1$s' has unexpected format
pl: Wartość „%1$s” xsd:dateTime ma nieoczekiwany format

en: yes
pl: tak
