libvirt 6.0.0 - en to uk translation catalogue (10847 entries)

en: 
      (specify help <command> for details about the command)
uk: 
      (наберіть help <команда> для виводу докладної інформації про команду)

en: 
      (specify help <group> for details about the commands in the group)
uk: 
      (вкажіть help <група>, щоб отримати дані щодо команд у групі)

en: 
      DESCRIPTION
uk: 
      ОПИС

en: 
      Default paths:
    
        Configuration file (unless overridden by -f):
          $XDG_CONFIG_HOME/libvirt/virtlockd.conf
    
        Sockets:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlockd-sock
    
        PID file:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlockd.pid
uk: 
      Типові шляхи:
    
        Файл налаштувань (якщо не перевизначено за допомогою -f):
          $XDG_CONFIG_HOME/libvirt/virtlockd.conf
    
        Сокети:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlockd-sock
    
        Файл PID:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlockd.pid

en: 
      Default paths:
    
        Configuration file (unless overridden by -f):
          $XDG_CONFIG_HOME/libvirt/virtlogd.conf
    
        Sockets:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlogd-sock
    
        PID file:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlogd.pid
uk: 
      Типові шляхи:
    
        Файл налаштувань (якщо не перевизначено за допомогою -f):
          $XDG_CONFIG_HOME/libvirt/virtlogdconf
    
        Сокети:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlogd-sock
    
        Файл PID:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlogdpid

en: 
      Default paths:
    
        Configuration file (unless overridden by -f):
          %1$s/libvirt/virtlockd.conf
    
        Sockets:
          %2$s/libvirt/virtlockd-sock
    
        PID file (unless overridden by -p):
          %3$s/virtlockd.pid
uk: 
      Типові шляхи:
    
        Файл налаштувань (якщо не перевизначено за допомогою -f):
          %1$s/libvirt/virtlockd.conf
    
        Сокети:
          %2$s/libvirt/virtlockd-sock
    
        Файл PID (якщо не перевизначено за допомогою -p):
          %3$s/virtlockd.pid

en: 
      Default paths:
    
        Configuration file (unless overridden by -f):
          %1$s/libvirt/virtlogd.conf
    
        Sockets:
          %2$s/libvirt/virtlogd-sock
    
        PID file (unless overridden by -p):
          %3$s/virtlogd.pid
uk: 
      Типові шляхи:
    
        Файл налаштувань (якщо не перевизначено за допомогою -f):
          %1$s/libvirt/virtlogdconf
    
        Сокети:
          %2$s/libvirt/virtlogd-sock
    
        Файл PID (якщо не перевизначено за допомогою -p):
          %3$s/virtlogd.pid

en: 
      OPTIONS
uk: 
      ПАРАМЕТРИ

en: 
      SYNOPSIS
uk: 
      АНОТАЦІЯ

en: 
    %1$s [options]... [<command_string>]
    %2$s [options]... <command> [args...]
    
      options:
        -c | --connect=URI      daemon admin connection URI
        -d | --debug=NUM        debug level [0-4]
        -h | --help             this help
        -l | --log=FILE         output logging to file
        -q | --quiet            quiet mode
        -v                      short version
        -V                      long version
             --version[=TYPE]   version, TYPE is short or long (default short)
      commands (non interactive mode):
uk: 
    %1$s [параметри]... [<рядок_команди>]
    %2$s [параметри]... <команда> [аргументи...]
    
      параметри:
        -c | --connect=URI      URI адміністративного з'єднання фонової служби
        -d | --debug=ЧИСЛО      рівень діагностики [0-4]
        -h | --help             ця довідка
        -l | --log=ФАЙЛ         вивести повідомлення журналу до файла
        -q | --quiet            режим без повідомлень
        -v                      скорочені дані щодо версії
        -V                      повні дані щодо версії
             --version[=ТИП]    дані щодо версії, ТИПом може бути short або long (типово, short)
      команди (неінтерактивний режим):

en: 
    %1$s [options]... [<command_string>]
    %2$s [options]... <command> [args...]
    
      options:
        -c | --connect=URI      hypervisor connection URI
        -d | --debug=NUM        debug level [0-4]
        -e | --escape <char>    set escape sequence for console
        -h | --help             this help
        -k | --keepalive-interval=NUM
                                keepalive interval in seconds, 0 for disable
        -K | --keepalive-count=NUM
                                number of possible missed keepalive messages
        -l | --log=FILE         output logging to file
        -q | --quiet            quiet mode
        -r | --readonly         connect readonly
        -t | --timing           print timing information
             --no-pkttyagent    suppress registration of pkttyagent
        -v                      short version
        -V                      long version
             --version[=TYPE]   version, TYPE is short or long (default short)
      commands (non interactive mode):
uk: 
    %1$s [параметри]... [<рядок_команди>]
    %2$s [параметри]... <команда> [аргументи...]
    
      параметри:
        -c | --connect=АДРСЕСА      адреса з'єднання з гіпервізором
        -d | --debug=N        рівень діагностики [0-4]
        -e | --escape <символ>    встановити послідовність екранування для консолі
        -h | --help             це довідкове повідомлення
        -k | --keepalive-interval=N
                                інтервал надсилання сигналу keepalive у секундах, 0 - вимкнути
        -K | --keepalive-count=N
                                можлива кількість пропущених повідомлень keepalive
        -l | --log=ФАЙЛ         вивести журнал до файла
        -q | --quiet            режим без повідомлень
        -r | --readonly         встановити з'єднання у режимі лише читання
        -t | --timing           вивести дані щодо часових параметрів запиту
             --no-pkttyagent    придушити реєстрацію pkttyagent
        -v                      скорочена версія
        -V                      розширена версія
             --version[=ТИП]   версія, значенням ТИП може бути short або long (типово, short)
      команди (неінтерактивний режим):

en: 
    %1$s mode [options] [extra file] [< def.xml]
    
      Modes:
        -a | --add                     load profile
        -c | --create                  create profile from template
        -D | --delete                  unload profile and delete generated rules
        -r | --replace                 reload profile
        -R | --remove                  unload profile
      Options:
        -d | --dryrun                  dry run
        -u | --uuid <uuid>             uuid (profile name)
        -h | --help                    this help
      Extra File:
        -f | --add-file <file>         add file to a profile generated from XML
        -F | --append-file <file>      append file to an existing profile
uk: 
    %1$s mode [параметри] [додатковий файл] [< def.xml]
    
      Режими:
        -a | --add                     завантажити профіль
        -c | --create                  створити профіль з шаблону
        -D | --delete                  вивантажити профіль і вилучити створені правила
        -r | --replace                 перезавантажити профіль
        -R | --remove                  вивантажити профіль
      Параметри:
        -d | --dryrun                  не виконувати дій
        -u | --uuid <uuid>             uuid (назва профілю)
        -h | --help                    це довідкове повідомлення
      Додатковий файл:
        -f | --add-file <файл>         додати файл до профілю, який створено з XML
        -F | --append-file <файл>      дописати файл до наявного профілю

en: 
    (Time: %1$.3f ms)
uk: 
    (Час: %1$.3f мс)

en: 
    Domain '%1$s' dumped to %2$s
uk: 
    Дамп домену «%1$s» збережено до %2$s

en: 
    Domain '%1$s' saved to %2$s
uk: 
    Домен «%1$s» збережено до %2$s

en: 
    Domain '%1$s' state saved by libvirt
uk: 
    Стан домену «%1$s» збережено засобами libvirt

en: 
    Usage:
      %1$s [option]
    
    Options:
      -h | --help            Display program help
      -V | --version         Display program version
      -c CMD                 Run CMD via shell
    
    libvirt login shell
uk: 
    Користування:
      %1$s [параметр]
    
    Параметри:
      -h | --help            вивести довідку до програми.
      -V | --version         вивести дані щодо версії програми.
      -c КОМАНДА              виконати за допомогою оболонки команду КОМАНДА
    
    Оболонка входу до libvirt

en: 
    Usage:
      %1$s [options]
    
    Options:
      -h | --help            Display program help:
      -v | --verbose         Verbose messages.
      -d | --daemon          Run as a daemon & write PID file.
      -t | --timeout <secs>  Exit after timeout period.
      -f | --config <file>   Configuration file.
      -V | --version         Display version information.
      -p | --pid-file <file> Change name of PID file.
    
    libvirt lock management daemon:
uk: 
    Використання:
      %1$s [параметри]
    
    Параметри:
      -h | --help            вивести довідку до програми.
      -v | --verbose         докладні повідомлення
      -d | --daemon          запустити як фонову службу і створити файл PID
      -t | --timeout <сек>  завершити роботу, щойно сплине вказаний період бездіяльності.
      -f | --config <файл>   вказати файл налаштувань.
      -V | --version         показати дані щодо версії.
      -p | --pid-file <файл> змінити назву файла PID.
    
    Фонова служба керування блокуванням у libvirt:

en: 
    Usage:
      %1$s [options]
    
    Options:
      -h | --help            Display program help:
      -v | --verbose         Verbose messages.
      -d | --daemon          Run as a daemon & write PID file.
      -t | --timeout <secs>  Exit after timeout period.
      -f | --config <file>   Configuration file.
      -V | --version         Display version information.
      -p | --pid-file <file> Change name of PID file.
    
    libvirt log management daemon:
uk: 
    Використання:
      %1$s [параметри]
    
    Параметри:
      -h | --help            вивести довідку до програми.
      -v | --verbose         докладні повідомлення
      -d | --daemon          запустити як фонову службу і створити файл PID
      -t | --timeout <сек>  завершити роботу, щойно сплине вказаний період бездіяльності.
      -f | --config <файл>   вказати файл налаштувань.
      -V | --version         показати дані щодо версії.
      -p | --pid-file <файл> змінити назву файла PID.
    
    Фонова служба керування журналом у libvirt:

en: 
    Usage:
    %1$s hostname port
    
    Hostname should be in one of the following forms:
    
      qemu:system/$domname		for domains under qemu:///system
      qemu:session/$domname		for domains under qemu:///session
      qemu/$domname			tries looking up $domname under system followed by session URI
uk: 
    Користування:
    %1$s назва_вузла порт
    
    Назва_вузла має бути записана в одній з таких форм:
    
      qemu:system/$domname		для доменів у qemu:///system
      qemu:session/$domname		для доменів у qemu:///session
      qemu/$domname			спробувати пошук $domname у системі, а потім за адресою сеансу

en: 
    syntax: %1$s [OPTIONS] [HVTYPE]
    
     Hypervisor types:
    
       - qemu
       - lxc
       - bhyve
       - ch
    
     Options:
       -h, --help     Display command line help
       -v, --version  Display command version
       -q, --quiet    Don't display progress information
uk: 
    синтаксис: %1$s [ПАРАМЕТРИ] [ТИП_Г_В]
    
     Типи гіпервізорів:
    
       - qemu
       - lxc
       - bhyve
       - ch
    
     Параметри:
       -h, --help     Показати довідку щодо командного рядка
       -v, --version  Показати версію програми
       -q, --quiet    Не показувати дані щодо поступу

en:     Bandwidth limit: %1$llu bytes/s (%2$-.3lf %3$s/s)
uk:     Обмеження пропускної здатності: %1$llu байт/с (%2$-.3lf %3$s/s)

en:   NAME
uk:   НАЗВА

en:  %1$s (help keyword '%2$s')
uk:  %1$s (довідкове ключове слово — «%2$s»)

en:  %1$s (help keyword '%2$s'):
uk:  %1$s (довідкове ключове слово — «%2$s»):

en:  --%1$s <string>...
uk:  --%1$s <рядок>...

en:  Hypervisors:
uk:  Гіпервізори:

en:  Miscellaneous:
uk:  Інше:

en:  Networking:
uk:  Робота у мережі:

en:  Storage:
uk:  Сховище:

en:  [--%1$s <string>]...
uk:  [--%1$s <рядок>]...

en:  type=%1$s
     bandwidth=%2$lu
     cur=%3$llu
     end=%4$llu
uk:  тип=%1$s
     проп. здатність=%2$lu
     поточ.=%3$llu
     кінц.=%4$llu

en: !!! SSH HOST KEY VERIFICATION FAILED !!!: Identity of host '%1$s:%2$d' differs from stored identity. Please verify the new host key '%3$s' to avoid possible man in the middle attack. The key is stored in '%4$s'.
uk: !!! СПРОБА ПЕРЕВІРИТИ КЛЮЧ SSH ВУЗЛА ЗАЗНАЛА НЕВДАЧІ !!!: профіль вузла «%1$s:%2$d» відрізняється від збереженого профілю. Будь ласка перевірте новий ключ вузла «%3$s», щоб запобігти втручанню зловмисників у обмін даними. Ключ збережено до «%4$s».

en: $%1$s value should be between 0 and %2$d
uk: Значення $%1$s має належати діапазону від 0 до %2$d

en: %1$s %2$s '%3$s' has an unsupported type '%4$s'
uk: %1$s %2$s «%3$s» належить до непідтримуваного типу «%4$s»

en: %1$s %2$s '%3$s' has unsupported type '%4$s', expecting '%5$s' or '%6$s'
uk: %1$s %2$s «%3$s» належить до непідтримуваного типу «%4$s», він мав належати до типу «%5$s» або «%6$s»

en: %1$s (on destination side) does not support the --migration option needed for migration with shared storage
uk: У %1$s (на боці призначення) не передбачено підтримки параметра --migration, який потрібен для перенесення зі спільним сховищем даних

en: %1$s (out of %2$d)
uk: %1$s (з %2$d)

en: %1$s can't be empty
uk: %1$s не може бути порожнім

en: %1$s cannot be set higher than %2$s
uk: Для %1$s не можна встановлювати значення, що перевищує %2$s

en: %1$s cannot parse GID '%2$s'
uk: %1$s не вдалося обробити GID «%2$s»

en: %1$s cannot parse UID '%2$s'
uk: %1$s не вдалося обробити UID «%2$s»

en: %1$s disk is not supported with this QEMU binary
uk: Підтримки диска %1$s у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: %1$s does not support file storage
uk: У %1$s не передбачено підтримки файлового сховища даних

en: %1$s does not support passing a passphrase using a file descriptor
uk: У %1$s не передбачено підтримки передавання пароля за допомогою дескриптора файла

en: %1$s does not support passing passphrase via file descriptor
uk: У %1$s не передбачено підтримки передавання пароля за допомогою дескриптора файла

en: %1$s expects UID and GID parameters
uk: %1$s слід передавати параметри UID і GID

en: %1$s family specified for non-IPv4 address '%2$s' in network '%3$s'
uk: для адреси, записаної не у форматі IPv4, «%2$s» у мережі «%3$s» вказано сімейство %1$s

en: %1$s forwarding requested, but no IP address provided for network '%2$s'
uk: надійшов запит щодо переспрямування %1$s, але не вказано IP-адреси для мережі «%2$s»

en: %1$s graphics are not supported with this QEMU
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки графіки %1$s

en: %1$s harddisk '%2$s' has unsupported cache mode '%3$s'
uk: Жорсткий диск %1$s «%2$s» працює у непідтримуваному режимі кешування «%3$s»

en: %1$s has illegal value %2$s
uk: %1$s має некоректне значення %2$s

en: %1$s has unexpected '*' before last line
uk: %1$s містить неочікуваний «*» перед останнім рядком

en: %1$s in %2$s must be NULL
uk: %1$s у %2$s має бути порожнім

en: %1$s in %2$s must be greater than zero
uk: %1$s у %2$s має перевищувати нуль

en: %1$s in %2$s must be zero
uk: %1$s у %2$s має дорівнювати нулю

en: %1$s in %2$s must be zero or greater
uk: %1$s у %2$s має бути невід'ємним

en: %1$s in %2$s must not be NULL
uk: %1$s у %2$s має бути непорожнім

en: %1$s in %2$s must not be zero
uk: %1$s у %2$s має бути ненульовим

en: %1$s is missing 'type' property
uk: У %1$s не вказано властивості «type»

en: %1$s is not an executable
uk: %1$s не є виконуваним файлом

en: %1$s is not supported by this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки %1$s

en: %1$s length greater than maximum: %2$d > %3$d
uk: Довжина %1$s перевищує максимальну можливу: %2$d > %3$d

en: %1$s model of watchdog can go only on PCI bus
uk: Модель %1$s watchdog може стосуватися лише каналу PCI

en: %1$s model of watchdog cannot be used with this machine type
uk: Модель %1$s засобу спостереження не можна використовувати з цим типом машин

en: %1$s model of watchdog does not support configuring the address
uk: У моделі %1$s watchdog не передбачено підтримки налаштовування адреси

en: %1$s model of watchdog is allowed for s390 and s390x only
uk: Модель %1$s watchdog можна використовувати лише для s390 і s390x

en: %1$s model of watchdog is only part of q35 machine
uk: Модель сторожової схеми %1$s є частиною лише машин q35

en: %1$s model of watchdog is part of the machine and cannot have any address set.
uk: Модель сторожової схеми %1$s є частиною машини, і вона не може мати жодної встановленої адреси.

en: %1$s model of watchdog is virtual and cannot go on any bus.
uk: Модель %1$s watchdog є віртуальною і не може стосуватися жодного каналу.

en: %1$s module is not loaded,
uk: Модуль %1$s не завантажено,

en: %1$s namespace is not available
uk: простір назв %1$s не доступний

en: %1$s not found in %2$s
uk: %1$s не знайдено у %2$s

en: %1$s not implemented on Win32
uk: %1$s не реалізовано у Win32

en: %1$s not matched against 'allowed_users' in %2$s
uk: %1$s не знайдено серед «allowed_users» у %2$s

en: %1$s not parseable
uk: %1$s непридатний до обробки

en: %1$s not supported in this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки %1$s

en: %1$s object has invalid dynamic type
uk: Об'єкт %1$s належить до некоректного динамічного типу

en: %1$s object is missing the required '%2$s' property
uk: У об'єкта %1$s не вистачає обов'язкової властивості «%2$s»

en: %1$s reply data was missing 'model'
uk: у даних відповіді %1$s не міститься «model»

en: %1$s reply data was missing 'name'
uk: у даних відповіді %1$s не міститься «name»

en: %1$s reply data was missing 'props'
uk: у даних відповіді %1$s не міститься «props»

en: %1$s rule with port specification requires protocol specification with protocol to be either one of tcp(6), udp(17), dccp(33), or sctp(132)
uk: Правило %1$s з визначенням порту потребує також визначення протоколу. Можливі варіанти: tcp(6), udp(17), dccp(33) та sctp(132)

en: %1$s uri uuid action
uk: Дія UUID для адреси %1$s

en: %1$s with index %2$d is configured for a NUMA node (%3$d) not present in the domain's <cpu><numa> array (%4$zu)
uk: %1$s із індексом %2$d налаштовано на вузол NUMA (%3$d), якщо немає у масиві <cpu><numa> домену (%4$zu)

en: %1$s: %2$s: unsupported auth %3$s
uk: %1$s: %2$s: непідтримуване розпізнавання %3$s

en: %1$s: '%2$s' does not exist
uk: %1$s: «%2$s» не існує

en: %1$s: Address '%2$s' in route definition is not a network address
uk: %1$s: адреса «%2$s» у визначенні маршруту не є адресою у мережі

en: %1$s: Bad gateway address '%2$s' in route definition
uk: %1$s: помилкова адреса шлюзу, «%2$s», у визначенні маршруту

en: %1$s: Bad netmask address '%2$s' in route definition
uk: %1$s: помилкова адреса маски мережі, «%2$s», у визначенні маршруту

en: %1$s: Bad network address '%2$s' in route definition
uk: %1$s: помилкова адреса мережі «%2$s» у визначенні маршруту

en: %1$s: Cannot request read and write flags together
uk: %1$s: не можна використовувати одразу прапорці читання (read) і запису (write)

en: %1$s: Error converting address '%2$s' with netmask '%3$s' to network-address in route definition
uk: %1$s: помилка під час перетворення адреси «%2$s» з маскою мережі «%3$s» на мережеву адресу у визначенні маршруту

en: %1$s: Error converting address '%2$s' with prefix %3$u to network-address in route definition
uk: %1$s: помилка під час перетворення адреси «%2$s» з префіксом %3$u на мережеву адресу у визначенні маршруту

en: %1$s: Failed to open the event monitor FIFO(%2$s) read end!
uk: %1$s: не вдалося відкрити монітор подій, кінець читання FIFO(%2$s)!

en: %1$s: Failed to parse and process events
uk: %1$s: не вдалося розібрати і обробити події

en: %1$s: Failed to process JSON event doc: %2$s
uk: %1$s: не вдалося обробити документацію до події JSON: %2$s

en: %1$s: Failed to read ch events!: %2$s
uk: %1$s: не вдалося прочитати ch-події!: %2$s

en: %1$s: File '%2$s' is too large
uk: %1$s: файл «%2$s» є надто великим

en: %1$s: IPv4 family specified for non-IPv4 address '%2$s' in route definition
uk: %1$s: вказано сімейство IPv4 для адреси, записаної не у форматі IPv4, «%2$s» у визначенні маршруту

en: %1$s: IPv4 family specified for non-IPv4 gateway '%2$s' in route definition
uk: %1$s: вказано сімейство IPv4 для адреси шлюзу, записаної не у форматі IPv4, «%2$s» у визначенні маршруту

en: %1$s: Invalid JSON event doc: %2$s
uk: %1$s: некоректна документація до події JSON: %2$s

en: %1$s: Invalid netmask '%2$s' for address '%3$s' (both must be IPv4)
uk: %1$s: некоректна маска мережі, «%2$s», для адреси «%3$s» (обидві повинні відповідати IPv4)

en: %1$s: Invalid prefix %2$u specified in route definition, must be 0 - 128
uk: %1$s: у визначенні маршруту вказано некоректний префікс %2$u, має бути у діапазоні від 0 до 128

en: %1$s: Invalid prefix %2$u specified in route definition, must be 0 - 32
uk: %1$s: у визначенні маршруту вказано некоректний префікс %2$u, має бути у діапазоні від 0 до 32

en: %1$s: Missing required address attribute in route definition
uk: %1$s: у записі визначення маршруту не вказано обов'язкового атрибуту адреси

en: %1$s: Missing required gateway attribute in route definition
uk: %1$s: у записі визначення маршруту не вистачає обов'язкового атрибута шлюзу

en: %1$s: No family specified for non-IPv4 address '%2$s' in route definition
uk: %1$s: не вказано сімейства для адреси, записаної не у форматі IPv4, «%2$s» у визначенні маршруту

en: %1$s: No family specified for non-IPv4 gateway '%2$s' in route definition
uk: %1$s: не вказано сімейства для адреси шлюзу, записаної не у форматі IPv4, «%2$s» у визначенні маршруту

en: %1$s: Route definition cannot have both a prefix and a netmask
uk: %1$s: визначення маршруту не може мати одразу префікса і маски мережі

en: %1$s: Specifying netmask invalid for IPv6 address '%2$s' in route definition
uk: %1$s: у визначенні маршруту вказано некоректну маску мережі для адреси IPv6 «%2$s»

en: %1$s: Starting external device: %2$s
    %3$s
uk: %1$s: запускаємо зовнішній пристрій: %2$s
    %3$s

en: %1$s: Unrecognized family '%2$s' in route definition
uk: %1$s: невідоме сімейство «%2$s» у визначенні маршруту

en: %1$s: cannot connect to '%2$s': %3$s
uk: %1$s: не вдалося встановити з'єднання із «%2$s»: %3$s

en: %1$s: cannot parse URI transport '%2$s': %3$s
uk: %1$s: не вдалося обробити передавання адреси «%2$s»: %3$s

en: %1$s: could not proxy traffic: %2$s
uk: %1$s: не вдалося виконати спрямування даних крізь проксі-сервер: %2$s

en: %1$s: error: %2$s%3$c
uk: %1$s: помилка: %2$s%3$c

en: %1$s: error: %2$s. Check /var/log/messages or run without --daemon for more info.
uk: %1$s: помилка: %2$s. Ознайомитися з докладнішими повідомленнями можна у /var/log/messages або даних, виведених командою без параметра --daemon.

en: %1$s: error: unable to determine if daemon is running: %2$s
uk: %1$s: помилка — не вдалося визначити, чи працює фонова служба: %2$s

en: %1$s: event '%2$s' for node device %3$s
uk: %1$s: подія «%2$s» для пристрою вузла %3$s

en: %1$s: event '%2$s' for secret %3$s
uk: %1$s: подія «%2$s» для ключа %3$s

en: %1$s: event '%2$s' for storage pool %3$s
uk: %1$s: подія «%2$s» для сховища даних %3$s

en: %1$s: event 'lifecycle' for network %2$s: %3$s
uk: %1$s: подія «lifecycle» для мережі %2$s: %3$s

en: %1$s: event 'lifecycle' for node device %2$s: %3$s
uk: %1$s: подія «lifecycle» для пристрою вузла %2$s: %3$s

en: %1$s: event 'lifecycle' for secret %2$s: %3$s
uk: %1$s: подія «lifecycle» для ключа %2$s: %3$s

en: %1$s: event 'lifecycle' for storage pool %2$s: %3$s
uk: %1$s: подія «lifecycle» сховища даних %2$s: %3$s

en: %1$s: event 'metadata-change' for network %2$s: type %3$s, uri %4$s
uk: %1$s: подія «metadata-change» для мережі %2$s: тип %3$s, адреса %4$s

en: %1$s: expected a bool for '%2$s' parameter
uk: %1$s: мало бути вказано булеве значення для параметра «%2$s»

en: %1$s: expected a signed integer for '%2$s' parameter
uk: %1$s: для параметра «%2$s» мало бути вказано ціле значення зі знаком

en: %1$s: expected a string for '%2$s' parameter
uk: %1$s: мало бути вказано рядок для параметра «%2$s»

en: %1$s: expected a string list for '%2$s' parameter
uk: %1$s: мало бути вказано список рядків для параметра «%2$s»

en: %1$s: expected a string or string list for '%2$s' parameter
uk: %1$s: мало бути вказано рядок або список рядків для параметра «%2$s»

en: %1$s: expected an unsigned integer for '%2$s' parameter
uk: %1$s: значенням параметра «%2$s» має бути ціле число без знака (невід'ємне)

en: %1$s: failed to communicate with bridge helper: %2$s
uk: %1$s: не вдалося обмінятися даними із допоміжним засобом містка: %2$s

en: %1$s: failed to generate UNIX socket path
uk: %1$s: не вдалося створити шлях до сокета UNIX

en: %1$s: failed to read temporary file: %2$s
uk: %1$s: не вдалося прочитати файл тимчасових даних: %2$s

en: %1$s: failed to write log file: %2$s
uk: %1$s: не вдалося здійснити запис до файла журналу: %2$s

en: %1$s: failure with %2$s: %3$s
uk: %1$s: помилка, %2$s: %3$s

en: %1$s: initialization failed
uk: %1$s: помилка ініціалізації

en: %1$s: initialization failed
uk: %1$s: помилка ініціалізації

en: %1$s: ipv6 family specified for non-IPv6 address '%2$s' in route definition
uk: %1$s: вказано сімейство IPv6 для адреси, записаної не у форматі IPv6, «%2$s» у визначенні маршруту

en: %1$s: ipv6 specified for non-IPv6 gateway address '%2$s' in route definition
uk: %1$s: вказано сімейство IPv6 для адреси шлюзу, записаної не у форматі IPv6, «%2$s» у визначенні маршруту

en: %1$s: malformed fd %2$s
uk: %1$s: помилкове форматування дескриптора файла, %2$s

en: %1$s: migration_port_max: port must be between the minimal port %2$d and 65535
uk: %1$s: migration_port_max: номер порту має перебувати у межах від мінімального значення, %2$d, до 65535

en: %1$s: migration_port_min: port must be greater than 0
uk: %1$s: migration_port_min: номер порту має перевищувати 0

en: %1$s: must be run as root
uk: %1$s: слід запускати від імені root

en: %1$s: must not be run setuid root
uk: %1$s: не слід запускати із setuid root

en: %1$s: passthrough input device has no source
uk: %1$s: передавальний пристрій вхідних даних не має джерела

en: %1$s: remote_display_port_max: port must be between the minimal port and %2$d
uk: %1$s: remote_display_port_max: значення порту має перебувати між мінімальним номером порту і %2$d

en: %1$s: remote_display_port_min: min port must not be greater than max port
uk: %1$s: remote_display_port_min: мінімальний номер порту не повинен перевищувати максимального номера порту

en: %1$s: remote_display_port_min: port must be greater than or equal to %2$d
uk: %1$s: remote_display_port_min: номер порту має бути не меншим за %2$d

en: %1$s: remote_websocket_port_max: port must be between the minimal port and %2$d
uk: %1$s: remote_websocket_port_max: значення порту має належати діапазону між мінімальним портом та %2$d

en: %1$s: remote_websocket_port_min: min port must not be greater than max port
uk: %1$s: remote_websocket_port_min: значення мінімального порту не повинне перевищувати значення для максимального порту

en: %1$s: remote_websocket_port_min: port must be greater than or equal to %2$d
uk: %1$s: remote_websocket_port_min: значенням порту має бути число більше або рівне %2$d

en: %1$s: temporary filename contains shell meta or other unacceptable characters (is $TMPDIR wrong?)
uk: %1$s: назва файла тимчасових даних містить метасимволи оболонки або інші неприпустимі символи (помилкове значення $TMPDIR?)

en: %1$s: too many command line arguments
uk: %1$s: занадто багато параметрів командного рядка

en: %1$s: try --help for more details
uk: %1$s: докладніші дані можна отримати за допомогою параметра --help

en: %1$s: try --help for more details
uk: %1$s: спробуйте вказати параметр --help, щоб дізнатися більше

en: %1$s: unexpected URI transport '%2$s'
uk: %1$s: неочікуване передавання адреси «%2$s»

en: %1$s: unknown remote mode '%2$s'
uk: %1$s: невідомий віддалений режим «%2$s»

en: %1$s: unsupported hypervisor name %2$s
uk: %1$s: непідтримувана назва гіпервізора %2$s

en: %1$s: value for '%2$s' parameter must be 0 or 1
uk: %1$s: значенням параметра «%2$s» мало бути число 0 або 1

en: %1$s: value for '%2$s' parameter must be in range %3$d:%4$d
uk: %1$s: значенням параметра «%2$s» має бути число у діапазоні від %3$d до %4$d

en: %1$s: value for '%2$s' parameter must be in range %3$lld:%4$lld
uk: %1$s: значенням параметра «%2$s» має бути число у діапазоні від %3$lld до %4$lld

en: %1$s: value for '%2$s' parameter must be in range %3$zd:%4$zd
uk: %1$s: значенням параметра «%2$s» має бути число у діапазоні від %3$zd до %4$zd

en: %1$s: value for '%2$s' parameter must be in range 0:%3$u
uk: %1$s: значенням параметра «%2$s» має бути число у діапазоні від 0 до %3$u

en: %1$s: value for '%2$s' parameter must be in range 0:%3$zu
uk: %1$s: значенням параметра «%2$s» має бути число у діапазоні від 0 до %3$zu

en: %1$s: warning: %2$s%3$c
uk: %1$s: попередження: %2$s%3$c

en: %1$s_DEBUG not set with a valid numeric value
uk: Для %1$s_DEBUG не встановлено коректного числового значення

en: '%1$s'
uk: «%1$s»

en: '%1$s' 'index' value '%2$s' malformed
uk: Помилкове форматування значення «index» «%1$s», «%2$s»

en: '%1$s' D-Bus address is not handled
uk: Обробка адреси D-Bus «%1$s» не виконується

en: '%1$s' architecture is not supported by CPU driver
uk: у драйвері процесора не передбачено підтримки архітектури «%1$s»

en: '%1$s' attributes '%2$s' must not overlap
uk: Атрибути «%1$s» «%2$s» не повинні перекриватися

en: '%1$s' controller cannot be hot plugged.
uk: Контролер «%1$s» не можна з'єднувати у «гарячому» режимі.

en: '%1$s' controller cannot be hot unplugged.
uk: Контролер «%1$s» не можна від'єднувати у «гарячому» режимі.

en: '%1$s' controller only supports up to '%2$u' ports
uk: для контролера «%1$s» передбачено підтримку лише до «%2$u» портів

en: '%1$s' denied access
uk: Доступ заборонено «%1$s»

en: '%1$s' does not exist
uk: «%1$s» не існує

en: '%1$s' file does not fit in memory
uk: недостатньо пам'яті для файла «%1$s»

en: '%1$s' is currently not supported by the qemu encryption engine
uk: У поточній версії підтримки «%1$s» у рушії шифрування qemu не передбачено

en: '%1$s' is not a VF device
uk: «%1$s» не є пристроєм VF

en: '%1$s' is not a known interface
uk: «%1$s» не є відомим програмі інтерфейсом

en: '%1$s' is not a suitable bridge helper
uk: «%1$s» не є відповідним допоміжним засобом містка

en: '%1$s' is not a suitable dbus-daemon
uk: «%1$s» не є відповідною фоновою службою D-Bus

en: '%1$s' is not a suitable pr helper
uk: «%1$s» не є придатним допоміжним засобом pr

en: '%1$s' is not a suitable qemu-rdp helper name
uk: «%1$s» не є придатним до використання допоміжним засобом qemu-rdp

en: '%1$s' is not supported in this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки «%1$s»

en: '%1$s' launch security is not supported with this QEMU binary
uk: Підтримки захисту запуску «%1$s» у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: '%1$s' missing
uk: Пропущено «%1$s»

en: '%1$s' requires shared memory
uk: «%1$s» потребує спільної пам'яті

en: '%1$s' scheduler bitmap '%2$s' is empty
uk: бітова карта планувальника «%1$s», «%2$s», є порожньою

en: '%1$s' starting from %2$llu has only %3$zd bytes available
uk: «%1$s» починаючи з %2$llu має лише %3$zd доступних байтів

en: '%1$s' vanished unexpectedly
uk: «%1$s» неочікувано зник

en: '--copy-storage-synchronous-writes' requires one of '--copy-storage-all', '--copy-storage-inc'
uk: для того, щоб скористатися '--copy-storage-synchronous-writes' слід вказати '--copy-storage-all' або '--copy-storage-inc'

en: '--migrate-disks' requires one of '--copy-storage-all', '--copy-storage-inc'
uk: для того, щоб скористатися '--migrate-disks', слід вказати '--copy-storage-all' або '--copy-storage-inc'

en: '--migrate-disks-detect-zeroes' requires one of '--copy-storage-all', '--copy-storage-inc'
uk: для того, щоб скористатися '--migrate-disks-detect-zeroes', слід вказати '--copy-storage-all' або '--copy-storage-inc'

en: '--wipe-storage' requires '--storage <string>' or '--remove-all-storage'
uk: разом з --wipe-storage слід вказати --storage <рядок> або --remove-all-storage

en: ':' not allowed in RBD source volume name '%1$s'
uk: Не можна використовувати «:» у назви тому джерела RBD «%1$s»

en: '<local>' element missing for 'udp' socket interface
uk: не вказано елемента «<local>» для інтерфейсу сокета «udp»

en: 'adapter' name must be specified for scsi hostdev source
uk: для джерела scsi слід вказати елемент назви «adapter»

en: 'address' is not supported for 'ramfb' video devices
uk: підтримки «address» для відеопристроїв «ramfb» не передбачено

en: 'address' must be specified for scsi hostdev source
uk: для джерела scsi слід вказати елементи «address»

en: 'aes-key-wrap'/'dea-key-wrap' is not available on this architecture
uk: на цій архітектурі не можна скористатися «aes-key-wrap»/«dea-key-wrap»

en: 'arch' element cannot be used inside 'cpu' element with 'match' attribute'
uk: Елемент «arch» не можна використовувати у елементі «cpu» з атрибутом «match»

en: 'blob' support for virtio-gpu devices requires a memfd memory backend
uk: Для підтримки «blob» для пристроїв virtio-gpu потрібен модуль роботи з пам'яттю memfd

en: 'block' nvram backing device '%1$s' doesn't exist
uk: резервного пристрою nvram «block» «'%1$s» не існує

en: 'cache' refers to a non-existent NUMA node cache
uk: «cache» посилається на кеш вузлів NUMA, якого не існує

en: 'cmd_per_lun' is only supported by virtio-scsi controller
uk: підтримку «cmd_per_lun» передбачено лише для контролерів virtio-scsi

en: 'cow' storage format is not supported
uk: Підтримки формату сховища даних cow не передбачено

en: 'directory' storage format is not directly supported by QEMU, use 'dir' disk type instead
uk: безпосередньої підтримки формату сховища даних «directory» у QEMU не передбачено, скористайтеся замість нього типом диска «dir»

en: 'discard_no_unref' is not compatible with read-only disk
uk: «discard_no_unref» є несумісним із призначеним лише для читання диском

en: 'discard_no_unref' is not supported by this QEMU binary
uk: Підтримки «discard_no_unref» у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: 'discard_no_unref' only works with qcow2 disk format
uk: «discard_no_unref» працює лише із форматом дисків qcow2

en: 'disk' missing or not an array in reply of guest-get-fsinfo
uk: пропущено «disk» або відповідь guest-get-fsinfo не є масивом

en: 'extended_l2' not supported with compat level %1$s
uk: підтримки «extended_l2» не передбачено із рівнем сумісності %1$s

en: 'gluster' command line tool not found
uk: не знайдено інструмента командного рядка «gluster»

en: 'host-name' missing in guest-get-host-name reply
uk: у відповіді guest-get-host-name не вистачає «host-name»

en: 'incremental' backup mode of disk '%1$s' requires setting 'incremental' field for disk or backup
uk: режим резервного копіювання «incremental» для диска «%1$s» потребує встановлення поля «incremental» для диска або резервної копії

en: 'initiator' refers to a non-existent NUMA node
uk: «initiator» посилається на вузол NUMA, якого не існує

en: 'ioeventfd' is only supported by virtio-scsi and nvme controllers
uk: підтримку «ioeventfd» передбачено лише для контролерів virtio-scsi і nvme

en: 'iothread' attribute only supported for virtio scsi controllers
uk: підтримку атрибута «iothread» передбачено лише для контролерів SCSI virtio

en: 'iothread' is only supported for virtio-scsi controller
uk: підтримку «iothread» передбачено лише для контролерів virtio-scsi

en: 'iscsiadm': failed new mode for target '%1$s' with status '%2$d'
uk: «iscsiadm»: не вдалося встановити новий режим для цілі «%1$s» зі станом «%2$d»

en: 'legacy KVM' device assignment is no longer supported on this system
uk: Підтримку прив'язки пристроїв «Застарілий KVM» на цій системі припинено

en: 'logical-id' missing in reply of guest-get-vcpus
uk: у відповіді guest-get-vcpus пропущено «logical-id»

en: 'login-time' missing in reply of guest-get-users
uk: у відповіді guest-get-users пропущено «login-time»

en: 'manual' memory snapshot mode not supported
uk: підтримки створення знімків пам'яті у режимі «manual» не передбачено

en: 'manual' snapshot mode is not supported by the test driver
uk: підтримки створення знімків у режимі «manual» у тестовому драйвері не передбачено

en: 'max_sectors' is only supported by virtio-scsi controller
uk: підтримку «max_sectors» передбачено лише для контролерів virtio-scsi

en: 'max_workers' must be greater than 0
uk: «max_workers» має бути більшим за 0

en: 'mode' of Xen passthrough feature differs: source: '%1$s', destination: '%2$s'
uk: «mode» можливості передавання Xen не збігається: джерело: «%1$s», призначення: «%2$s»

en: 'model' attribute in <hostdev> is only supported when type='%1$s'
uk: підтримку атрибута «model» у <hostdev> передбачено, лише якщо type='%1$s'

en: 'mountpoint' missing in reply of guest-get-fsinfo
uk: у відповіді guest-get-fsinfo пропущено «mountpoint»

en: 'name' missing in reply of guest-get-disks
uk: у відповіді guest-get-disks пропущено «name»

en: 'name' missing in reply of guest-get-fsinfo
uk: у відповіді guest-get-fsinfo пропущено «name»

en: 'netns' namespace source can only be used with sharenet
uk: простір назв «netns» джерела можна використовувати лише з sharenet

en: 'network' attribute is required for listen type 'network'
uk: Для типу очікування на дані «network» потрібен атрибут «network»

en: 'network' attribute is valid only for listen type 'network'
uk: Атрибут «network» є коректним лише для типу очікування «network»

en: 'nfs' host must use TCP protocol
uk: вузол «nfs» має використовувати протокол TCP

en: 'nfs' protocol requires the usage of exactly one host
uk: Протокол «nfs» потребує використання точно одного вузла

en: 'offset' missing in reply of guest-get-timezone
uk: у відповіді guest-get-timezone пропущено «offset»

en: 'online' missing in reply of guest-get-vcpus
uk: у відповіді guest-get-vcpus пропущено «online»

en: 'parent' for vHBA not specified, and cannot find one on this host
uk: не вказано «parent» для vHBA, також не вдалося визначити його на цьому вузлі

en: 'partition' missing in reply of guest-get-disks
uk: у відповіді guest-get-disks пропущено «partition»

en: 'pci-controller' missing
uk: Пропущено «pci-controller»

en: 'peak' and 'burst' require 'average' attribute
uk: Використання «peak» і «burst» вимагає використання атрибута «average»

en: 'pool' and 'volume' must be specified together for 'pool' type source
uk: для джерела типу «pool» разом з «pool» має бути вказано «volume»

en: 'queue' count must be configured for explicit iothread to queue mapping
uk: для використання явного значення iothread для прив'язки черги слід налаштувати кількість 'queue'

en: 'queues' is only supported by virtio-scsi and nvme controllers
uk: підтримку «queues» передбачено лише для контролерів virtio-scsi і nvme

en: 'reconnect' attribute is not supported when source mode='server' for <interface type='vhostuser'>
uk: не передбачено підтримки атрибута 'reconnect', якщо mode='server' для джерела у <interface type='vhostuser'>

en: 'restrictive' mode is required in memnode element when mode is 'restrictive' in memory element
uk: режим «restrictive» є обов'язковим у елементі memnode, якщо у елементі memory встановлено режим «restrictive»

en: 'restrictive' mode is required in memory element when mode is 'restrictive' in memnode element
uk: для елемента memory має бути вказано «restrictive», якщо для елемента memnode використано «restrictive»

en: 'return' member missing
uk: пропущено член 'return'

en: 'sheepdog' protocol is no longer supported by any hypervisor driver
uk: Підтримки протоколу «sheepdog» більше не передбачено у жодному драйвері гіпервізора

en: 'sibling_id %1$d' does not refer to a valid cell within NUMA 'cell id %2$d'
uk: «sibling_id %1$d» не посилається на коректну комірку у «cell id %2$d» NUMA

en: 'socket' attribute is valid only for listen type 'socket'
uk: атрибут «socket» є коректним лише для типу очікування «socket»

en: 'target' refers to a non-existent NUMA node
uk: «target» посилається на вузол NUMA, якого не існує

en: 'tlsHostname' field is not supported by this QEMU
uk: у цьому QEMU не передбачено підтримки поля «tlsHostname»

en: 'tlsHostname' field is supported only with NBD disks
uk: підтримку поля «tlsHostname» передбачено лише для дисків NBD

en: 'trim' algorithm not supported
uk: підтримки алгоритму «trim» не передбачено

en: 'type' missing in reply of guest-get-fsinfo
uk: у відповіді guest-get-fsinfo пропущено «type»

en: 'usb' disk must not be empty
uk: диск 'usb' не може бути порожнім

en: 'user' missing in reply of guest-get-users
uk: у відповіді guest-get-users пропущено «user»

en: 'value %1$d' is invalid for 'sibling id %2$d' under NUMA 'cell id %3$d'
uk: «value %1$d» є некоректним для «sibling id %2$d» у «cell id %3$d» NUMA

en: 'vhostuser' driver is only supported with 'virtio' device
uk: підтримку драйвера «vhostuser» передбачено лише для пристроїв «virtio»

en: 'virtio-s390' addresses are no longer supported
uk: підтримки адрес «virtio-s390» більше не передбачено

en: 'wwnn' and 'wwpn' must be specified for adapter type 'fchost'
uk: для адаптера типу «fchost» слід вказати атрибути «wwnn» і «wwpn»

en: (CPU_definition)
uk: (визначення_CPU)

en: (bridge interface definition)
uk: (визначення інтерфейсу містка)

en: (capabilities)
uk: (можливості)

en: (definition_of_secret)
uk: (визначення_ключа)

en: (device_definition)
uk: (визначення_пристрою)

en: (disk_definition)
uk: (визначення_диска)

en: (domain_backup)
uk: (резервна_копія_домену)

en: (domain_definition)
uk: (визначення_домену)

en: (domain_snapshot)
uk: (знімок_домену)

en: (esx execute response)
uk: (відповідь на виконання esx)

en: (interface definition)
uk: (визначення інтерфейсу)

en: (interface_definition)
uk: (визначення_інтерфейсу)

en: (network_definition)
uk: (визначення_мережі)

en: (networkport_definition)
uk: (визначення_порту_мережі)

en: (node_device_definition)
uk: (визначення_вузлового_пристрою)

en: (nwfilter_definition)
uk: (визначення_nwfilter)

en: (nwfilterbinding_definition)
uk: (визначення_прив'язки_фільтрування_nw)

en: (nwfilterbinding_status)
uk: (стан_прив'язки_фільтра_nw)

en: (qemu_migration_cookie)
uk: (кука_перенесення_qemu)

en: (re)connect to hypervisor
uk: (пере)з'єднатись з гіпервізором

en: (save cookie)
uk: (зберегти куку)

en: (storage_pool_definition)
uk: (визначення_буфера_зберігання_даних)

en: (storage_source_specification)
uk: (специфікація_джерела_сховища_даних)

en: (storage_volume_definition)
uk: (визначення_тому_сховища_даних)

en: (test driver)
uk: (тестовий драйвер)

en: (volume_definition)
uk: (визначення_тому)

en: --%1$s <number>
uk: --%1$s <число>

en: --%1$s <string>
uk: --%1$s <рядок>

en: --%1$s <string>...
uk: --%1$s <рядок>...

en: --%1$s and --current are mutually exclusive
uk: Не можна використовувати параметри --%1$s і --current одночасно

en: --%1$s and --tree are mutually exclusive
uk: Не можна використовувати параметри --%1$s і --tree одночасно

en: --%1$s or --current is required
uk: Слід вказати --%1$s або --current

en: --async requires at least one of --timeout, --wait, --pivot, or --finish
uk: Для --async слід вказати один із параметрів --timeout, --wait, --pivot або --finish

en: --async requires at least one of --timeout, --wait, --pivot, or --keep-overlay
uk: Для --async слід вказати один із параметрів --timeout, --wait, --pivot або --keep-overlay

en: --descendants requires --from
uk: --descendants потребує --from

en: --descendants requires either --from or --current
uk: Використання --descendants вимагає використання --from або --current

en: --format only works with --memory-only
uk: --format можна використовувати лише разом з --memory-only

en: --listen parameter not permitted with systemd activation sockets, see 'man libvirtd' for further guidance
uk: Не можна використовувати параметр --listen із сокетами активації systemd. Див. «man libvirtd», щоб дізнатися більше.

en: --max-unauth-clients must be less than or equal to --max-clients
uk: --max-unauth-clients має бути меншим або рівним --max-clients

en: --min-workers must be less than or equal to --max-workers
uk: --min-workers має бути меншим або рівним --max-workers

en: --source-protocol option requires --sourcetype network
uk: Для параметра --source-protocol потрібен параметр --sourcetype network

en: --verbose requires at least one of --timeout, --wait, --pivot, or --finish
uk: Для --verbose слід вказати один із параметрів --timeout, --wait, --pivot або --finish

en: --verbose requires at least one of --timeout, --wait, --pivot, or --keep-overlay
uk: Для --verbose слід вказати один із параметрів --timeout, --wait, --pivot або --keep-overlay

en: /proc/net/dev: Interface not found
uk: /proc/net/dev: не знайдено інтерфейсу

en: 3d acceleration is not supported by this QEMU binary
uk: Підтримки прискорення обробки просторових об'єктів не передбачено у цьому виконуваному файлі QEMU

en: 3d acceleration is supported only with 'virtio' video device
uk: Підтримку прискорення обробки просторових об'єктів передбачено лише для відеопристроїв «virtio»

en: 64-bit PCI hole setting is only for root PCI controllers
uk: Параметр 64-бітового обмеження PCI встановлюється лише для кореневих контролерів PCI

en: <active_pcr_banks/> requires TPM version '%1$s'
uk: <active_pcr_banks/> потребує версії TPM «%1$s»

en: <address>, <interface>, and <pf> elements of <forward> in network %1$s are mutually exclusive
uk: елементи <address>, <interface> і <pf> запису <forward> у мережі %1$s не можна використовувати одночасно

en: <config> element is currently supported only with 'rbd' disks
uk: Підтримку елемента <config> у поточній версії передбачено лише для дисків «rbd»

en: <dataStore> feature available only with qcow2 images
uk: можливість <dataStore> доступна лише з образами qcow2

en: <domainbackup> must specify TCP port for now
uk: <domainbackup> зараз має вказувати порт TCP

en: <forward dev='%1$s'> must match first <interface dev='%2$s'/> in network %3$s
uk: <forward dev='%1$s'> має відповідати першому елементу <interface dev='%2$s'/> у мережі %3$s

en: <hostdev> attribute 'display' is only supported with model='vfio-pci'
uk: підтримку атрибуту <hostdev> «display» передбачено лише з model='vfio-pci'

en: <iotune> is not supported with bus='sd'
uk: підтримки <iotune> з bus='sd' не передбачено

en: <profile/> requires TPM version '%1$s'
uk: <profile/> потребує версії TPM «%1$s»

en: <reservations/> allowed only for lun devices
uk: <reservations/> можна використовувати лише для пристроїв lun

en: <snapshot> element is currently supported only with 'rbd' disks
uk: Підтримку елемента <snapshot> у поточній версії передбачено лише для дисків «rbd»

en: <uuid> does not match secret file name '%1$s'
uk: <uuid> не відповідає назві файла ключів «%1$s»

en: <virtualport type='%1$s'> not supported for network '%2$s' which uses IP forwarding
uk: Підтримки <virtualport type='%1$s'> для мережі «%2$s», де використовується переспрямовування IP, не передбачено

en: <virtualport type='%1$s'> not supported for network '%2$s' which uses a bridge device
uk: Підтримки <virtualport type='%1$s'> для мережі «%2$s», яка використовує пристрій-місток, не передбачено

en: <virtualport type='%1$s'> not supported for network '%2$s' which uses a macvtap device
uk: Підтримки <virtualport type='%1$s'> для мережі «%2$s», яка використовує пристрій macvtap, не передбачено

en: <virtualport type='%1$s'> not supported for network '%2$s' which uses an SR-IOV Virtual Function via PCI passthrough
uk: Підтримки <virtualport type='%1$s'> для мережі «%2$s», яка використовує віртуальну функцію SR-IOV з передаванням за допомогою PCI, не передбачено

en: <virtualport> element unsupported for <interface type='%1$s'>
uk: підтримку елемента <virtualport> для <interface type='%1$s'> не передбачено

en: <virtualport> element unsupported for type='%1$s' in interface's <actual> element
uk: підтримку елемента <virtualport> для type='%1$s' у елементі <actual> інтерфейсу не передбачено

en: <vlan> element specified for network %1$s, whose type doesn't support vlan configuration
uk: для мережі %1$s вказано елемент <vlan>, хоча типом мережі не передбачено налаштовування vlan

en: ? - print this help
uk: ? — показати це довідкове повідомлення

en: A close callback is already registered
uk: Вже зареєсторовано близький зворотний виклик

en: A different callback was requested
uk: Надійшов запит на інший зворотний виклик

en: A domain definition can have no more than one cipher node with name %1$s
uk: У визначені домену не може бути більше одного вузла шифрування з назвою %1$s

en: A interface driver is already registered
uk: Драйвер інтерфейсу вже зареєстровано

en: A network driver is already registered
uk: Драйвер мережі вже зареєстровано

en: A network filter driver is already registered
uk: Драйвер фільтра мережі вже зареєстровано

en: A network with forward mode='%1$s' can specify a bridge name or a forward dev, but not both (network '%2$s')
uk: Для мережі з режимом переспрямовування (forward mode) «%1$s» можна визначати назву містка (bridge name) або пристрій переспрямовування (forward dev), але не обидва одразу (мережа «%2$s»)

en: A node device driver is already registered
uk: Драйвер пристрою вузла вже зареєстровано

en: A secret driver is already registered
uk: Драйвер шифрування вже зареєстровано

en: A single <secret type='passphrase'...> element is expected in encryption description
uk: У описі шифрування має бути єдиний елемент <secret type='passphrase'...>

en: A storage driver is already registered
uk: Драйвер сховища даних вже зареєстровано

en: ACPI ERST device must reside on a PCI bus
uk: Пристрій ACPI ERST має перебувати на шині PCI

en: ACPI index is not supported with this QEMU
uk: підтримки індексу ACPI у цьому QEMU не передбачено

en: ACPI index is only supported for PCI devices
uk: Підтримку індексу ACPI передбачено лише для пристроїв PCI

en: ACPI requires UEFI on this architecture
uk: На цій архітектурі ACPI потребує UEFI

en: ACPI table type '%1$s' is not supported
uk: Підтримки таблиць ACPI типу «%1$s» не передбачено

en: ACPI table type '%1$s' may only appear once
uk: Таблиця ACPI типу «%1$s» може з'являтися лише раз

en: AES256CBC encryption invalid keylen=%1$zu
uk: Шифрування AES256CBC, некоректна довжина ключа=%1$zu

en: AES256CBC initialization vector invalid len=%1$zu
uk: AES256CBC, некоректний вектор ініціалізації, довжина=%1$zu

en: API error
uk: Помилка API

en: Aborts the currently running domain job
uk: Перериває поточне запущене на домені завдання

en: Accept SSH host key with hash '%1$s' for host '%2$s:%3$d' (%4$s/%5$s)?
uk: Прийняти основний ключ SSH з хешем «%1$s» для вузла «%2$s:%3$d» (%4$s/%5$s)?

en: Access connection
uk: З'єднання доступу

en: Access denied
uk: Доступ заборонено

en: Access domain
uk: Домен доступу

en: Access interface
uk: Інтерфейс доступу

en: Access network
uk: Мережа доступу

en: Access network filter
uk: Фільтр мереж доступу

en: Access network port
uk: Порт мережі доступу

en: Access node device
uk: Пристрій вузла доступу

en: Access secret
uk: Пароль доступу

en: Access storage pool
uk: Буфер сховища доступу

en: Access storage volume
uk: Том сховища доступу

en: Accessing interface requires authorization
uk: Інтерфейс доступу потребує уповноваження

en: Accessing network filter requires authorization
uk: Доступ до фільтра мережі потребує уповноваження

en: Accessing network port requires authorization
uk: Доступ до порту мережі потребує уповноваження

en: Accessing network requires authorization
uk: Доступ до мережі потребує уповноваження

en: Accessing node device requires authorization
uk: Доступ до пристрою вузла потребує уповноваження

en: Accessing secret requires authorization
uk: Доступ до пароля потребує уповноваження

en: Accessing storage pool requires authorization
uk: Доступ до буфера сховища даних потребує уповноваження

en: Accessing storage volume requires authorization
uk: Доступ до тому сховища потребує уповноваження

en: Accessing the connection requires authorization
uk: Доступ до з'єднання потребує уповноваження

en: Accessing the domain requires authorization
uk: Доступ до домену потребує уповноваження

en: Activation of snoop request failed on interface '%1$s'
uk: Спроба використання запиту спостереження на інтерфейсі «%1$s» зазнала невдачі

en: Active %1$s devices on bus with %2$s, not doing bus reset
uk: Активно %1$s пристроїв на шині з %2$s. Повторна ініціалізація шини не буде виконуватись

en: Active Block Commit
uk: Активне внесення блоку

en: Active Block Commit started
uk: Розпочато внесення активного блоку

en: Active channel stream exists for this domain
uk: Для цього домену вже існує активний канал потоку даних

en: Active console session exists for this domain
uk: Для цього домену існує активний сеанс консолі

en: Active:
uk: Активність:

en: Actual interface '%1$s' hostdev was not a PCI device
uk: Справжній пристрій основної системи для інтерфейсу «%1$s» не є пристроєм PCI

en: Add an IOThread to the guest domain.
uk: Додати потік введення-виведення до гостьового домену.

en: Add or remove vcpus
uk: Додати або вилучити віртуальні процесори

en: Add or update a throttling group.
uk: Додати або оновити групу регулювання.

en: Add or updte a throttling group.
uk: Додати або оновити групу регулювання.

en: Added
uk: Додано

en: Address
uk: Адреса

en: Advice from numad is needed in case of automatic numa placement
uk: У випадку автоматичного розташовування NUMA потрібні дані від numad

en: After dumping core, failed to resume domain '%1$d' with libxenlight
uk: Після створення дампу ядра не вдалося відновити роботу домену «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Agent authentication is not supported on this host
uk: У цій основній системі не передбачено підтримки розпізнавання за допомогою агентів

en: Ain't nobody heard of that much cache level
uk: Ніхто не чув про такий високий рівень кешування

en: All identities provided by the SSH Agent were rejected
uk: Всім профілям, наданим агентом SSH, було відмовлено

en: All provided authentication methods with credentials were rejected by the server
uk: Сервером відмовлено у розпізнаванні за всіма методами розпізнавання і за всіма реєстраційними даними

en: Allocate or free some pages in the pool for NUMA cell.
uk: Розподілити або вивільнити сторінки у буфері для комірки NUMA.

en: Allocation
uk: Розподіл

en: Allocation:
uk: Розподіл:

en: Allows setting or modifying the description or title of a domain.
uk: Уможливлює встановлення опису або заголовка домену або його зміну.

en: Allows setting or modifying the description or title of a network.
uk: Надає змогу встановлювати або змінювати опис або заголовок мережі.

en: An error occurred, but the cause is unknown
uk: Сталася помилка, але її причина невідома

en: An event loop implementation must be registered
uk: Реалізацію циклу подій має бути зареєстровано

en: An explicit disk format must be specified
uk: Слід вказати формат диска явним чином

en: Ancestor model %1$s not found for CPU model %2$s
uk: Не знайдено попередньої моделі %1$s для моделі процесора %2$s

en: Another relabel transaction is already started
uk: Вже розпочато іншу дію зі зміни міток

en: AnyType is missing 'type' property
uk: У AnyType не вистачає властивості «type»

en: Append, reset or remove specified key from the authorized keys file for given user
uk: Дописати, скинути або вилучити вказаний ключ з файла уповноважених ключів для заданого користувача

en: Argument 'cellid' in memnode element must correspond to existing guest's NUMA cell
uk: Аргумент «cellid» у елементі memnode має відповідати комірці NUMA наявної гостьової системи

en: Argument 'node' %1$zu outranges defined number of NUMA nodes
uk: Аргумент «node», %1$zu, лежить поза межами визначеної кількості вузлів NUMA

en: Arguments must be non null
uk: Аргументи мають бути ненульовими

en: Arguments under memnode element do not correspond with existing guest's NUMA cell
uk: Аргументи у елементі memnode не відповідають наявній комірці NUMA гостьової системи

en: At least one NUMA node has to have CPUs
uk: Принаймні один з вузлів NUMA повинен мати процесори

en: At least one PTY console is required
uk: Потрібна принаймні одна консоль PTY

en: At least one cgroup controller is required
uk: Потрібен принаймні один контролер cgroup

en: At least one numa node has to be configured when enabling memory hotplug
uk: Якщо вмикається інтерактивне долучення пам'яті, має бути налаштовано принаймні один вузол numa

en: At least one of name, mac, or ip attribute must be specified for static host definition in network '%1$s'
uk: Має бути вказано принаймні один атрибут — назву, mac-адресу або ip-адресу, — для визначення статичного вузла у мережі «%1$s»

en: At least one of options --max-clients, --max-unauth-clients is mandatory
uk: Слід вказати принаймні один із параметрів: --max-clients або --max-unauth-clients

en: At least one of options --min-workers, --max-workers, --priority-workers is mandatory
uk: Обов'язковим є принаймні один з цих параметрів: --min-workers, --max-workers, --priority-workers

en: At least one tty is required
uk: Потрібно вказати принаймні один tty

en: Attach device from an XML <file>.
uk: Приєднати пристрій з файла XML <файл>.

en: Attach new disk device.
uk: Приєднати дисковий пристрій.

en: Attach new network interface.
uk: Приєднати новий мережний пристрій.

en: Attached device %1$s has no type
uk: Для долученого пристрою %1$s не визначено типу

en: Attaching devices of type %1$d is not implemented
uk: Долучення пристроїв типу %1$d не реалізовано

en: Attaching memory device with size '%1$llu' would exceed domain's maxMemory config size '%2$llu'
uk: Долучення пристрою пам'яті із розміром «%1$llu» призведе до перевищення налаштованого розміру maxMemory пам'яті домену, «%2$llu»

en: Attempt to create %1$s without specifying mode
uk: Спроба створення %1$s без визначення режиму

en: Attempt to migrate guest to the same host
uk: Спроба перенесення гостьової системи на ту саму основну систему

en: Attempt to migrate guest to the same host %1$s
uk: Спроба перенесення гостьової системи на ту саму основну систему %1$s

en: Attempt to overwrite resctrlid='%1$s' with id='%2$s'
uk: Спроба переписати resctrlid='%1$s' на id='%2$s'

en: Attempt to send a non-blocking message with a synchronous reply
uk: Спроба надсилання повідомлення, що не блокує обробку, за допомогою синхронної відповіді

en: Attempt to send an asynchronous message with a synchronous reply
uk: Спроба надсилання асинхронного повідомлення з синхронною відповіддю

en: Attempted double use of PCI Address %1$s
uk: Спроба подвійного використання адреси PCI %1$s

en: Attempting to start nbdkit twice
uk: Спроба повторного запуску nbdkit

en: Attribute migratable is only allowed for 'host-passthrough' / 'maximum' CPU mode
uk: Атрибут migratable можна використовувати лише для режиму процесора «host-passthrough» / «maximum»

en: Attribute mode is only allowed for guest CPU
uk: Режим атрибутів можна використовувати лише для процесорів гостьових систем

en: Audit is not supported by the kernel
uk: У ядрі не передбачено підтримки аудиту

en: Auto allocation of spice TLS port requested but spice TLS is disabled in qemu.conf
uk: Надіслано запит щодо авторозподілу порту TLS spice, але TLS spice вимкнено у qemu.conf

en: Auto converge throttle:
uk: Дроселювання автопокриття:

en: Automatic disk lease mode enabled, but no host ID is set
uk: Увімкнено режим автоматичного розподілу диска, але не встановлено ідентифікатора основної системи

en: Autostart
uk: Автозапуск

en: Autostart Once:
uk: Одноразовий автозапуск:

en: Autostart:
uk: Автозапуск:

en: Available
uk: Доступний

en: Available servers on a daemon. Currently only supports 'libvirtd' or 'virtproxyd'.
uk: Доступні сервери на фоновій службі. У поточній версії передбачено підтримку лише «libvirtd» або «virtproxyd».

en: Available:
uk: Доступний:

en: BIOS serial console only supported on x86 architectures
uk: Підтримку послідовної консолі BIOS передбачено лише на архітектурах x86

en: Backup
uk: Резервування

en: Backup Dump XML
uk: XML дампу резервної копії

en: Backup started
uk: Розпочато резервне копіювання

en: Bad $%1$s value.
uk: Помилкове значення $%1$s.

en: Bad ipv4 end address '%1$s' in <nat> in <forward> in network '%2$s'
uk: Помилкова кінцева адреса ipv4, «%1$s», у <nat> у <forward> для мережі «%2$s»

en: Bad ipv4 start address '%1$s' in <nat> in <forward> in network '%2$s'
uk: Помилкова початкова адреса ipv4, «%1$s», у <nat> у <forward> для мережі «%2$s»

en: Bad prefix name '%1$s' for resctrl monitor
uk: Помилкова назва префікса, «%1$s», для засобу спостереження resctrl

en: Bad usage
uk: Помилкове користування

en: Bad value for nativeMode
uk: Помилкове значення nativeMode

en: Bandwidth rate limiting is not supported
uk: Підтримки обмеження ширини каналу не передбачено

en: Before dumping core, failed to suspend domain '%1$d' with libxenlight
uk: До спроби створення дампу ядра, не вдалося призупинити роботу домену «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Bhyve version does not support framebuffer
uk: У версії Bhyve не передбачено підтримки буфера кадрів

en: Bit 29 (Long Mode) of HostSystem property 'hardware.cpuFeature[].edx' with value '%1$s' has unexpected value '%2$c', expecting '0' or '1'
uk: Біт 29 (довгий режим) властивості HostSystem «hardware.cpuFeature[].edx» зі значенням «%1$s» має неочікуване значення «%2$c», мало бути «0» або «1»

en: Block Commit
uk: Внесення блоку

en: Block Commit started
uk: Розпочато внесення блоку

en: Block Copy
uk: Копіювання блоків

en: Block Copy started
uk: Розпочато копіювання блоків

en: Block I/O tuning is not available in session mode
uk: У режимі сеансу визначення блоків введення-виведення недоступне

en: Block I/O tuning is not available on this host
uk: Визначення блоків введення-виведення недоступне у цій основній системі

en: Block Pull
uk: Отримання блоків

en: Block Pull started
uk: Розпочато отримання блоків

en: Block commit
uk: Внесення блоку

en: Block device '%1$s' is resized
uk: Розмір блокового пристрою «%1$s»

en: Booted
uk: Завантажено

en: Both 'name' and 'parent' cannot be specified for the 'scsi_host' adapter
uk: Для адаптера «scsi_host» не можна одночасно вказувати «name» і «parent»

en: Both port and URI requested for disk migration while being mutually exclusive
uk: Надіслано запит щодо порту і адреси для перенесення диска, хоча їх не можна вказувати одночасно

en: Both secret and the secret header are required
uk: Потрібен і ключ і заголовок ключа

en: Bounded
uk: Зв'язане

en: Bridge '%1$s' has no QoS set, therefore unable to set 'floor' on '%2$s'
uk: Для містка «%1$s» не встановлено QoS, тому не вдалося встановити «floor» для «%2$s»

en: Bridge generation exceeded max id %1$d
uk: Генерація мосту перевищила максимальний ID %1$d

en: Bridge interface %1$s started
uk: Інтерфейс містка %1$s запущено

en: Bridge:
uk: Міст:

en: Buffer to small for ipset name
uk: Буфер замалий для назви ipset

en: Buffer too small for IPSETFLAGS type
uk: Буфер замалий для типу IPSETFLAGS

en: Buffer too small for MAC address
uk: Буфер замалий для MAC-адреси

en: Buffer too small for uint16 type
uk: Буфер замалий для типу uint16

en: Buffer too small for uint32 type
uk: Буфер замалий для типу uint32

en: Buffer too small for uint8 type
uk: Буфер замалий для типу uint8

en: Buffer too small to print variable '%1$s' into
uk: Буфер є замалим для виведення змінної «%1$s»

en: Build a given pool.
uk: Зібрати вказаний буфер.

en: Bus 0 must be PCI for integrated PIIX3 USB or IDE controllers
uk: Для інтегрованих контролерів PIIX3 USB або IDE канал 0 має бути каналом PCI

en: Busy
uk: Зайнятий

en: CA certificate:
uk: Сертифікат CA:

en: CCW addresses are not supported by machine type '%1$s'
uk: Підтримки адрес CCW для типу машин «%1$s» не передбачено

en: CH does not support device assignment mode '%1$s'
uk: У CH не передбачено підтримки режиму призначення пристроїв «%1$s»

en: CHS geometry can not be set for '%1$s' bus
uk: геометрію CHS не може бути встановлено для каналу «%1$s»

en: CHS translation mode can only be set for 'ide' bus not '%1$s'
uk: режим трансляції CHS може бути встановлено лише для каналу «ide», але не «%1$s»

en: CPU %1$d in cpulist '%2$s' exceed the maxcpu %3$d
uk: Процесор %1$d у списку процесорів «%2$s» має номер, вищий за maxcpu, %3$d

en: CPU Affinity
uk: Прив'язка процесора

en: CPU Affinity:
uk: Прив'язка CPU:

en: CPU IDs in <numa> exceed the <vcpu> count
uk: ідентифікатори процесорів у <numa> перевищують кількість <vcpu>

en: CPU Model %1$s too long for destination
uk: Запис моделі процесора %1$s є занадто довгим для призначення

en: CPU arch %1$s does not match host arch
uk: архітектура процесора, %1$s, не збігається з архітектурою основної системи

en: CPU architecture (/domain/os/type/@arch)
uk: архітектура процесора (/домен/операційна_система/тип/@архітектура)

en: CPU cache mode '%1$s' can only be used with '%2$s' / '%3$s' CPUs
uk: режим кешування процесора «%1$s» можна використовувати лише у поєднанні із процесорами «%2$s» / «%3$s»

en: CPU cache mode '%1$s' can only be used with level='3'
uk: режим кешування процесора «%1$s» можна використовувати лише у поєднанні з level='3'

en: CPU cache specification is not supported for '%1$s' architecture
uk: не передбачено підтримки специфікації кешу процесора для архітектури «%1$s»

en: CPU data
uk: Дані щодо процесора

en: CPU described in %1$s is identical to host CPU
uk: Процесор, описаний у %1$s, є тотожним до процесора основної системи

en: CPU described in %1$s is identical to the CPU provided by hypervisor on the host
uk: Процесор, описаний у %1$s, є тотожним до процесора, наданого гіпервізором у основній системі

en: CPU described in %1$s is incompatible with host CPU
uk: Процесор, описаний у %1$s є несумісним з процесором основної системи

en: CPU described in %1$s is incompatible with the CPU provided by hypervisor on the host
uk: Процесор, описаний у %1$s, є несумісним зі процесором, наданим гіпервізором у основній системі

en: CPU driver '%1$s' does not exist
uk: драйвера процесора «%1$s» не існує

en: CPU feature %1$s already defined
uk: Можливість процесора %1$s вже визначено

en: CPU feature '%1$s' specified more than once
uk: Можливість процесора «%1$s» вказано декілька разів

en: CPU features not supported by hypervisor for %1$s architecture
uk: підтримки можливостей процесора гіпервізором для архітектури %1$s не передбачено

en: CPU flags requested but can't determine default CPU for arch %1$s
uk: надійшов запит щодо прапорців процесора, але не вдалося визначити типовий процесор для архітектури %1$s

en: CPU frequency:
uk: Частота CPU:

en: CPU map:
uk: Карта процесорів:

en: CPU maximum physical address bits number specification cannot be used with mode='%1$s'
uk: Специфікацію із числами максимального розміру фізичної адреси процесора не можна використовувати з режимом «%1$s»

en: CPU maximum physical address bits specification is not supported for '%1$s' architecture
uk: Підтримки специфікації із числами максимального розміру фізичної адреси процесора для архітектури «%1$s» не передбачено

en: CPU mode '%1$s' for %2$s %3$s domain on %4$s host is not supported by hypervisor
uk: підтримки режиму процесора «%1$s» для домену %2$s %3$s на вузлі %4$s у гіпервізорі не передбачено

en: CPU model %1$s already defined
uk: Модель процесора %1$s вже визначено

en: CPU model %1$s is not supported by hypervisor
uk: Модель процесора %1$s не підтримується гіпервізором

en: CPU model %1$s too long for destination
uk: Запис моделі процесора %1$s є занадто довгим для призначення

en: CPU model '%1$s'
uk: Модель процесора «%1$s»

en: CPU model '%1$s' not supported by hypervisor
uk: У гіпервізорі не передбачено підтримки моделі процесора «%1$s»

en: CPU model:
uk: Модель CPU:

en: CPU models
uk: моделі процесорів

en: CPU socket topology has changed
uk: Топологію сокета процесора змінено

en: CPU socket(s):
uk: Сокет(и) CPU:

en: CPU throttling rate increment for auto-convergence
uk: крок швидкості дроселювання процесора для автозбіжності

en: CPU time
uk: Час процесора

en: CPU time:
uk: Час CPU:

en: CPU topology doesn't match maximum vcpu count
uk: Топологія процесорів не відповідає максимальній кількості віртуальних процесорів

en: CPU topology doesn't match the desired vcpu count
uk: Топологія процесорів не відповідає бажаній кількості віртуальних процесорів

en: CPU tuning is not available in session mode
uk: У режимі сеансу визначення параметрів процесора недоступне

en: CPU tuning is not available on this host
uk: Визначення параметрів процесорів недоступне у цій основній системі

en: CPU vendor %1$s already defined
uk: Виробника процесорів %1$s вже визначено

en: CPU vendor %1$s not found
uk: Не знайдено виробника процесорів %1$s

en: CPU vendor %1$s of model %2$s differs from vendor %3$s
uk: Запис виробника %1$s моделі %2$s не збігається з виробником %3$s

en: CPU vendor specified without CPU model
uk: Вказано виробника процесора, але не вказано моделі

en: CPU vendor value 0x%1$2llx already defined
uk: Значення виробника процесора 0x%1$2llx вже визначено

en: CPU vendors do not match
uk: Записи виробників процесорів не збігаються

en: CPU(s):
uk: CPU:

en: CPUID registers unavailable
uk: Регістри CPUID є недоступними

en: CPUs are incompatible
uk: Процесори є несумісними

en: CPUs online:
uk: Активні процесори:

en: CPUs present:
uk: Доступні процесори:

en: CURL (multi) mismatch
uk: Невідповідність CURL (multi)

en: CURL (share) mismatch
uk: Невідповідність у записі CURL (share)

en: Cache allocation for the whole cache is not possible, specify size smaller than %1$llu
uk: Розподіл кешу для усього кешу неможливий, вкажіть розмір, який буде меншим за %1$llu

en: Cache allocation of size %1$llu is not divisible by granularity %2$llu
uk: Розмір отримуваної пам'яті для кешу, %1$llu, не є кратним для деталізації %2$llu

en: Cache allocation of size %1$llu is smaller than the minimum allowed allocation %2$llu
uk: Розподіл кешу для розміру %1$llu є меншим за мінімальний дозволений розподіл %2$llu

en: Cache level %1$d does not support tuning
uk: Для кешу рівня %1$d не передбачено підтримки налаштовування

en: Cache level %1$d does not support tuning for scope type '%2$s'
uk: Підтримки налаштовування кешу рівня %1$d для типу області «%2$s» не передбачено

en: Cache level %1$d id %2$u does not support tuning for scope type '%3$s'
uk: Підтримки налаштовування кешу рівня %1$d, ідентифікатор %2$u, для типу області «%3$s» не передбачено

en: Cache level '%1$u' already defined
uk: Рівень кешування «%1$u» вже визначено

en: Cache with id %1$u does not exists for level %2$d
uk: Кешу із ідентифікатором %1$u для рівня %2$d не існує

en: Calculate a vm's memory dirty rate
uk: Обчислити частку «зіпсованої» пам'яті віртуальної машини

en: Calculate memory dirty rate of a domain in order to decide whether it's proper to be migrated out or not.
    The calculated dirty rate information is available by calling 'domstats --dirtyrate'.
uk: Обчислити частку «зіпсованої» пам'яті домену з метою визначення, чи є він придатним до перенесення.
    Ознайомитися із даними щодо обчисленої частки «зіпсованої» пам'яті можна за допомогою команди «domstats --dirtyrate».

en: Call to %1$s for unexpected type '%2$s'
uk: Виклик %1$s для неочікуваного типу «%2$s»

en: Call to %1$s for unexpected type '%2$s', expected '%3$s'
uk: Виклик %1$s для неочікуваного типу «%2$s», мало бути «%3$s»

en: Call to '%1$s' returned a list, expecting exactly one item
uk: У відповідь на виклик «%1$s» повернуто список, мало бути повернуто лише один запис

en: Call to '%1$s' returned an empty result, expecting a non-empty result
uk: Викликом до «%1$s» повернуто порожній результат, результат не повинен бути порожнім

en: Call to '%1$s' returned something, expecting an empty result
uk: У відповідь на виклик «%1$s» повернуто якісь дані, мало бути повернуто порожній результат

en: Calling %1$s from '%2$s' failed
uk: Спроба виклику %1$s від «%2$s» зазнала невдачі

en: Can only modify disk quota
uk: Можлива лише зміна квоти на диску

en: Can only open VNC, SPICE or D-Bus p2p graphics backends, not %1$s
uk: Можна відкривати лише модулі обробки графіки VNC, SPICE або p2p D-Bus, а не %1$s

en: Can't add USB hub: USB is disabled for this domain
uk: Не вдалося додати вузол USB: для цього домену USB вимкнено

en: Can't add USB input device. USB bus is disabled
uk: Не вдалося додати пристрій введення даних USB. Канал USB вимкнено.

en: Can't add another USB controller: USB is disabled for this domain
uk: Не вдалося додати ще один контролер USB: для цього домену USB вимкнено

en: Can't add host USB device: USB is disabled in this host
uk: Не вдалося додати пристрій USB основної системи: у цій основній системі вимкнено USB

en: Can't apply empty firewall command
uk: Неможливо застосувати порожню команду брандмауера

en: Can't change domain configuration in managed save state
uk: Не можна змінювати налаштування у стані керованого збереження

en: Can't change domain state.
uk: Не вдалося змінити стан домену.

en: Can't connect to $uri. Skipping.
uk: Не вдалося встановити з'єднання з $uri. Пропускаємо.

en: Can't create %1$s container: %2$s
uk: Не вдалося створити контейнер %1$s: %2$s

en: Can't create initial configuration
uk: Не вдалося створити початкові налаштування

en: Can't define NWFilter bindings in session mode
uk: Не можна визначати прив'язки NWFilter у режимі сеансу

en: Can't define NWFilters in session mode
uk: Не можна визначати NWFilters у режимі сеансу

en: Can't determine config path
uk: Не вдалося визначити адресу налаштувань

en: Can't determine page size
uk: Не вдалося визначити розмір сторінки

en: Can't determine pid file path.
uk: Не вдалося визначити адресу файла pid.

en: Can't determine restart state file path
uk: Не вдалося визначити шлях до файла стану перезапуску

en: Can't determine socket paths
uk: Не вдалося визначити адреси сокетів

en: Can't find boot device of type: %1$d, device index: %2$d
uk: Не вдалося знайти пристрій завантаження типу %1$d, індекс пристрою: %2$d

en: Can't find boot device of type: %1$s, index: %2$d
uk: Не вдалося знайти пристрій завантаження типу %1$s, індекс: %2$d

en: Can't find disk '%1$s' in domain definition
uk: Не вдалося знайти диск «%1$s» у визначені домену

en: Can't find network boot device for index: %1$d
uk: Не вдалося знайти пристрій завантаження із мережі із індексом %1$d

en: Can't get the UUID of the file to be attached as harddisk/dvd/floppy: %1$s
uk: Не вдалося отримати UUID файла для долучення як жорсткого диска, dvd або дискети: %1$s

en: Can't initialize access manager
uk: Не вдалося ініціалізувати засіб керування доступом

en: Can't load config file: %1$s: %2$s
uk: Не вдалося завантажити файл налаштувань: %1$s: %2$s

en: Can't modify device type '%1$s'
uk: Внесення змін до пристрою типу «%1$s» неможливе

en: Can't parse barrier from vzlist output '%1$s'
uk: Не вдалося визначити бар'єр за даними, які виведено vzlist, «%1$s»

en: Can't parse limit from vzlist output '%1$s'
uk: Не вдалося визначити обмеження за даними, які виведено vzlist, «%1$s»

en: Can't parse prlctl output
uk: Не вдалося обробити дані, виведені prlctl

en: Can't perform authentication: Authentication callback not provided
uk: Не вдалося виконати розпізнавання: не надано функції розпізнавання за допомогою зворотного виклику

en: Can't perform keyboard-interactive authentication: Authentication callback not provided
uk: Неможливо виконати розпізнавання із інтерактивною клавіатурою: не надано зворотний виклик розпізнавання

en: Can't read %1$s
uk: Не вдалося прочитати %1$s

en: Can't rename domain to itself
uk: Не можна перейменовувати домен на самого себе

en: Can't set 0 processors for a VM
uk: Не можна встановлювати 0 процесорів для віртуальної машини

en: Can't set soft limit without hard limit
uk: Встановлення м'якого обмеження неможливе без встановлення жорсткого

en: Can't setup disk for non-block device
uk: Неможливо створити диск з неблокового пристрою

en: Can't setup disk without media
uk: Не можна створити диск без носія даних

en: Can't setup host uuid
uk: Не вдалося налаштувати UUID основної системи

en: Can't shrink capacity below current capacity unless shrink flag explicitly specified
uk: Якщо явним чином не вказано прапорець стискання, не можна зменшувати місткість нижче за поточну місткість

en: Cancelable task is blocked by an unanswered question but cancellation failed
uk: Придатне до скасування завдання заблоковано питанням, на яке не отримано відповіді. Скасування зазнало невдачі.

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Cannot access '%1$s'
uk: Не вдалося отримати доступ до «%1$s»

en: Cannot access backing file '%1$s' of storage file '%2$s'
uk: Не вдалося отримати доступ до резервного файла «%1$s» файла сховища даних «%2$s»

en: Cannot access backing file '%1$s' of storage file '%2$s' (as uid:%3$u, gid:%4$u)
uk: Не вдалося отримати доступ до резервного файла «%1$s» файла сховища даних «%2$s» (від імені uid:%3$u, gid:%4$u)

en: Cannot access storage file '%1$s'
uk: Не вдалося отримати доступ до файла сховища «%1$s»

en: Cannot access storage file '%1$s' (as uid:%2$u, gid:%3$u)
uk: Не вдалося отримати доступ до файла сховища даних «%1$s» (від імені uid:%2$u, gid:%3$u)

en: Cannot add CURL handle to a multi handle twice
uk: Не можна двічі додавати один дескриптор CURL до того самого мультидескриптора

en: Cannot add multicast MAC %1$s on '%2$s' interface
uk: Не вдалося додати MAC трансляції %1$s на інтерфейсі «%2$s»

en: Cannot add pid to non-existing resctrl group
uk: Неможливо додати pid до групи resctrl, якої не існує

en: Cannot add uninitialized CURL handle to a multi handle
uk: Не можна додавати неініціалізований дескриптор CURL до мультидескриптора

en: Cannot alter an existing mem_nodes set
uk: Не можна змінювати наявний набір mem_nodes

en: Cannot alter an existing nmem_nodes distances set for node: %1$zu
uk: Не можна змінювати наявний набір відстаней nmem_nodes для вузла: %1$zu

en: Cannot attach disk until init PID is known
uk: Неможливо долучити диск, доки є невідомим PID процесу ініціалізації

en: Cannot attach hostdev until init PID is known
uk: Неможливо долучити пристрій основної системи, доки є невідомим PID процесу ініціалізації

en: Cannot boot from device %1$s
uk: Завантаження з пристрою %1$s неможливе

en: Cannot check NBD device %1$s pid
uk: Не вдалося перевірити pid пристрою NBD %1$s

en: Cannot check QEMU binary %1$s
uk: Не вдалося перевірити виконуваний файл QEMU %1$s

en: Cannot check QEMU module directory %1$s
uk: Не вдалося перевірити каталог модуля QEMU %1$s

en: Cannot check address family on this platform
uk: Неможливо перевірити сімейство адрес на цій платформі

en: Cannot chown uniq path: %1$s
uk: Не вдалося змінити власника унікального шляху: %1$s

en: Cannot close resctrl
uk: Не вдалося закрити resctrl

en: Cannot complete within timeout period
uk: Не вдалося виконати протягом періоду очікування

en: Cannot convert domain name to wide character string
uk: Не вдалося перетворити назву домену на рядок із широких символів

en: Cannot convert socket address to string: %1$s
uk: Не вдалося перетворити адресу сокета на рядок: %1$s

en: Cannot convert wide character string back to multi-byte domain name
uk: Не вдалося перетворити рядок із широких символів назад на багатобайтову назву домену

en: Cannot create %1$s
uk: Не вдалося створити %1$s

en: Cannot create /dev
uk: Не вдалося створити /dev

en: Cannot create /dev/pts
uk: Не вдалося створити /dev/pts

en: Cannot create a vboxSnapshotXmlHardDisk
uk: Не вдалося створити vboxSnapshotXmlHardDisk

en: Cannot create a vboxSnapshotXmlSnapshotPtr
uk: Не вдалося створити vboxSnapshotXmlSnapshotPtr

en: Cannot create autostart directory %1$s
uk: Не вдалося створити каталог автоматичного запуску %1$s

en: Cannot create daemon common directory '%1$s'
uk: Не вдалося створити загальний каталог фонової служби «%1$s»

en: Cannot create directory '%1$s'
uk: Не вдалося створити каталог «%1$s»

en: Cannot create log directory '%1$s'
uk: Не вдалося створити каталог журналу «%1$s»

en: Cannot create macvlan devices on this platform
uk: На цій платформі неможливо створювати пристрої macvlan

en: Cannot create monitor FIFO
uk: Не вдалося створити FIFO монітора

en: Cannot create resctrl directory '%1$s'
uk: Не вдалося створити каталог resctrl «%1$s»

en: Cannot create save directory '%1$s'
uk: Не вдалося зберегти каталог «%1$s»

en: Cannot create socket '%1$s'
uk: Не вдалося створити сокет «%1$s»

en: Cannot create socket directory '%1$s'
uk: Не вдалося створити каталог сокета «%1$s»

en: Cannot create user runtime directory '%1$s'
uk: Не вдалося створити тимчасовий каталог користувача «%1$s»

en: Cannot deactivate network autostart
uk: Не вдалося вимкнути автоматичний запуск мережі

en: Cannot deactivate storage pool autostart
uk: Не вдалося вимкнути автоматичний запуск буфера даних

en: Cannot delete directory '%1$s'
uk: Не вдалося вилучити каталог «%1$s»

en: Cannot delete file '%1$s'
uk: Не вдалося вилучити файл «%1$s»

en: Cannot detach %1$s device with no alias
uk: Не можна від'єднувати пристрій %1$s без альтернативної назви

en: Cannot detach platform device
uk: Не можна від'єднати пристрій платформи

en: Cannot determine balloon device path
uk: Не вдалося визначити шлях до пристрою допоміжної пам'яті

en: Cannot determine system clock HZ
uk: Не вдалося визначити частоту системного годинника

en: Cannot disable close-on-exec flag
uk: Не вдалося вимкнути прапорець close-on-exec

en: Cannot disable close-on-exec flag on pipe %1$d
uk: Не вдалося вимкнути прапорець close-on-exec для каналу %1$d

en: Cannot disable close-on-exec flag on socket %1$d
uk: Не вдалося вимкнути прапорець close-on-exec для сокета %1$d

en: Cannot duplicate FD %1$d
uk: Дублювання дескриптора файла %1$d неможливе

en: Cannot duplicate fd %1$d onto fd %2$d
uk: Не вдалося здублювати дескриптор файла %1$d до дескриптора файла %2$d

en: Cannot enable close-on-exec flag
uk: Не вдалося увімкнути прапорець close-on-exec

en: Cannot enable general autostart option without affecting other domains
uk: Не можна вмикати загальний параметр автоматичного запуску без впливу на інші домени

en: Cannot extract CPU definition from domain capabilities XML
uk: Не вдалося видобути визначення процесора із XML можливостей домену

en: Cannot extract running %1$s hypervisor version
uk: Неможливо отримати версію гіпервізора, що виконується на %1$s

en: Cannot find '%1$s' in node device database
uk: Не вдалося знайти «%1$s» у базі даних пристроїв вузла

en: Cannot find '%1$s' in path
uk: Не вдалося знайти «%1$s» у каталозі

en: Cannot find 'iothread' : %1$u
uk: Не вдалося знайти «iothread»: %1$u

en: Cannot find CPU model with PVR 0x%1$03llx, vendor id 0x%2$02llx
uk: Не вдалося знайти модель процесора з PVR 0x%1$03llx, ідентифікатор виробника 0x%2$02llx

en: Cannot find CPU model with PVR 0x%1$08x
uk: Не вдалося знайти моделі процесора з PVR 0x%1$08x

en: Cannot find CPU vendor with vendor id 0x%1$02llx
uk: Не вдалося знайти виробника процесора із ідентифікатором виробника 0x%1$02llx

en: Cannot find blkio cgroup stats (%1$s) for block device '%2$s' (%3$s)
uk: Не вдалося знайти статистичні дані cgroup blkio (%1$s) для блокового пристрою «%2$s» (%3$s)

en: Cannot find boot device of requested type %1$s
uk: Не вдалося знайти завантажувальний пристрій запитаного типу %1$s

en: Cannot find byte '%1$s' stats for block device '%2$s'
uk: Не вдалося знайти статистичні дані щодо байтів «%1$s» для блокового пристрою «%2$s»

en: Cannot find byte stats for block device '%1$s'
uk: Не вдалося знайти статистичні дані щодо байтів для блокового пристрою «%1$s»

en: Cannot find program %1$d version %2$d
uk: Не вдалося виявити програму %1$d версії %2$d

en: Cannot find security driver '%1$s'
uk: Не вдалося знайти драйвера захисту «%1$s»

en: Cannot find start time for pid %1$d
uk: Не вдалося знайти час запуску для pid %1$d

en: Cannot find suitable CPU model for given data
uk: Не вдалося знайти відповідної моделі процесора для вказаних даних

en: Cannot get all servers from daemon
uk: Не вдалося отримати усі записи серверів від фонової служби

en: Cannot get cbm_mask from resctrl cache info
uk: Не вдалося отримати cbm_mask з даних щодо кешу resctrl

en: Cannot get device slot
uk: Не вдалося отримати слот пристрою

en: Cannot get disk location
uk: Не вдалося отримати дані щодо розташування диска

en: Cannot get hard disk by location
uk: Не вдалося визначити жорсткий диск за розташуванням

en: Cannot get host interface addresses
uk: Не вдалося отримати адреси інтерфейсів основної системи

en: Cannot get interface MAC on '%1$s'
uk: Не вдалося отримати інтерфейс MAC на «%1$s»

en: Cannot get interface MTU on '%1$s'
uk: Не вдалося отримати MTU інтерфейсу на «%1$s»

en: Cannot get interface flags on '%1$s'
uk: Не вдалося отримати прапорці інтерфейсу на «%1$s»

en: Cannot get interface name for index '%1$i'
uk: Не вдалося отримати назву інтерфейсу для індексу «%1$i»

en: Cannot get max allocation from resctrl memory info
uk: Не вдалося отримати максимальний обсяг отримання пам'яті на основі даних щодо пам'яті resctrl

en: Cannot get maximum scheduler priority value
uk: Не вдалося отримати максимальне значення пріоритетності планувальника

en: Cannot get medium
uk: Не вдалося отримати носій даних

en: Cannot get medium attachment port
uk: Не вдалося отримати порт з'єднання носія

en: Cannot get medium attachment slot
uk: Не вдалося отримати слот з'єднання носія

en: Cannot get medium attachment type
uk: Не вдалося отримати дані щодо типу долучення носія даних

en: Cannot get min bandwidth from resctrl memory info
uk: Не вдалося отримати мінімальну пропускну здатність каналу на основі даних щодо пам'яті resctrl

en: Cannot get min_cbm_bits from resctrl cache info
uk: Не вдалося отримати min_cbm_bits з даних щодо кешу resctrl

en: Cannot get minimum scheduler priority value
uk: Не вдалося отримати мінімальне значення пріоритетності планувальника

en: Cannot get mon_features from resctrl
uk: Не вдалося отримати mon_features від resctrl

en: Cannot get process uid and gid on this platform
uk: На цій платформі неможливо отримати uid та gid процесу

en: Cannot get read only attribute
uk: Не вдалося отримати атрибут «лише читання»

en: Cannot get storage controller
uk: Не вдалося отримати контролер сховища даних

en: Cannot get storage controller bus
uk: Не вдалося отримати канал контролера сховища даних

en: Cannot get storage controller by name
uk: Не вдалося отримати контролер сховища даних за назвою

en: Cannot get storage controller name
uk: Не вдалося отримати назву контролера сховища даних

en: Cannot hotplug platform device
uk: Не можна під'єднати пристрій платформи

en: Cannot initialize thread local for current identity
uk: Не вдалося локально ініціалізувати потік виконання для поточного профілю

en: Cannot instantiate filter due to unresolvable variables or unavailable list elements: %1$s
uk: Не вдалося створити екземпляр через неможливість визначення змінних або недоступність елементів списку: %1$s

en: Cannot lock resctrl
uk: Не вдалося заблокувати resctrl

en: Cannot migrate empty or read-only disk %1$s
uk: Не можна переносити порожній диск або диск призначений для читання, %1$s

en: Cannot mount filesystem type %1$s
uk: Монтування файлових систем типу %1$s неможливе

en: Cannot move fd %1$d out of the way
uk: Не вдалося усунути дескриптор файла %1$d

en: Cannot obtain CPU count
uk: Не вдалося отримати дані щодо кількості процесорів

en: Cannot offline enough CPUs
uk: Вимикання достатньої кількості процесорів неможливе

en: Cannot open %1$s
uk: Не вдалося відкрити %1$s

en: Cannot open /proc/cgroups
uk: Не вдалося відкрити /proc/cgroups

en: Cannot open embedded driver at path '%1$s', already open with path '%2$s'
uk: Не вдалося відкрити вбудований драйвер зі шляхом «%1$s», вже відкрито зі шляхом «%2$s»

en: Cannot open init control %1$s
uk: Не вдалося відкрити засіб керування init %1$s

en: Cannot open log file: '%1$s'
uk: Не вдалося відкрити файл журналу: «%1$s»

en: Cannot open network interface control socket
uk: Не вдалося відкрити сокет керування інтерфейсом мережі

en: Cannot open resctrl
uk: Не вдалося відкрити resctrl

en: Cannot parse '%1$s' stat '%2$s'
uk: Не вдалося обробити статистику «%1$s» «%2$s»

en: Cannot parse 'memory.stat' cgroup file.
uk: Не вдалося обробити файл cgroup «memory.stat».

en: Cannot parse <HardDisk> 'format' attribute
uk: Не вдалося обробити атрибут format <HardDisk>

en: Cannot parse <HardDisk> 'location' attribute
uk: Не вдалося обробити атрибут location <HardDisk>

en: Cannot parse <HardDisk> 'uuid' attribute
uk: Не вдалося обробити атрибут uuid <HardDisk>

en: Cannot parse <Machine> 'currentSnapshot' attribute
uk: Не вдалося обробити атрибут «currentSnapshot» елемента <Machine>

en: Cannot parse <Machine> 'lastStateChange' attribute
uk: Не вдалося обробити атрибут «lastStateChange» елемента <Machine>

en: Cannot parse <Machine> 'name' attribute
uk: Не вдалося обробити атрибут name <Machine>

en: Cannot parse <Machine> 'snapshotFolder' attribute
uk: Не вдалося обробити атрибут «snapshotFolder» елемента <Machine>

en: Cannot parse <Machine> 'uuid' attribute
uk: Не вдалося обробити атрибут uuid <Machine>

en: Cannot parse <Machine> <Hardware> node
uk: Не вдалося обробити вузол <Hardware> елемента <Machine>

en: Cannot parse <Machine> <MediaRegistry> node
uk: Не вдалося обробити вузол <MediaRegistry> елемента <Machine>

en: Cannot parse <Machine> <StorageControllers> node
uk: Не вдалося обробити вузол <StorageControllers> елемента <Machine>

en: Cannot parse <Snapshot> 'name' attribute
uk: Не вдалося обробити атрибут name <Snapshot>

en: Cannot parse <Snapshot> 'timeStamp' attribute
uk: Не вдалося обробити атрибут timeStamp <Snapshot>

en: Cannot parse <Snapshot> 'uuid' attribute
uk: Не вдалося обробити атрибут uuid <Snapshot>

en: Cannot parse <Snapshot> <Hardware> node
uk: Не вдалося обробити вузол <Hardware> <Snapshot>

en: Cannot parse <Snapshot> <StorageControllers> node
uk: Не вдалося обробити вузол <StorageControllers> <Snapshot>

en: Cannot parse <VirtualBox> <Machine> node
uk: Не вдалося обробити вузол <Machine> <VirtualBox>

en: Cannot parse <address> 'port' attribute
uk: Не вдалося обробити атрибут «port» елемента <address>

en: Cannot parse MAC address '%1$s' in network '%2$s'
uk: Не вдалося обробити MAC-адресу «%1$s» у мережі «%2$s»

en: Cannot parse USB device version %1$s
uk: Не вдалося обробити запис версії пристрою USB, %1$s

en: Cannot parse UUID '%1$s'
uk: Не вдалось обробити UUID «%1$s»

en: Cannot parse adapter '%1$s'
uk: Не вдалося обробити запис адаптера «%1$s»

en: Cannot parse blkio cgroup (%1$s) entry '%2$s'
uk: Не вдалося обробити запис cgroup blkio (%1$s) «%2$s»

en: Cannot parse blkio cgroup ('%1$s') entry '%2$s'
uk: Не вдалося обробити запис cgroup blkio («%1$s») «%2$s»

en: Cannot parse byte '%1$s' stat '%2$s'
uk: Не вдалося обробити байтові «%1$s» статистичні дані «%2$s»

en: Cannot parse category in %1$s
uk: Не вдалося обробити категорію у %1$s

en: Cannot parse cbm_mask from resctrl cache info
uk: Не вдалося обробити cbm_mask з даних щодо кешу resctrl

en: Cannot parse mode string
uk: Не вдалося обробити рядок режиму

en: Cannot parse resctrl schema level '%1$s'
uk: Не вдалося обробити рівень бази даних resctrl «%1$s»

en: Cannot parse socket address '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося обробити адресу сокета «%1$s»: %2$s

en: Cannot parse socket service '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося обробити служби сокета «%1$s»: %2$s

en: Cannot parse start time %1$s for pid %2$d
uk: Не вдалося обробити час запуску %1$s для pid %2$d

en: Cannot parse sys stat '%1$s'
uk: Не вдалося обробити статистичні дані щодо системи «%1$s»

en: Cannot parse user stat '%1$s'
uk: Не вдалося обробити статистичні дані щодо користувача «%1$s»

en: Cannot plug '%1$s' interface into '%2$s' because new combined inbound floor=%3$llu would overcommit average=%4$llu on network '%5$s'
uk: Не вдалося з'єднати інтерфейс «%1$s» із «%2$s», оскільки нове комбіноване нижнє значення вхідного потоку=%3$llu мало б перевизначити середнє значення=%4$llu у мережі «%5$s»

en: Cannot plug '%1$s' interface into '%2$s' because new combined inbound floor=%3$llu would overcommit peak=%4$llu on network '%5$s'
uk: Не вдалося з'єднати інтерфейс «%1$s» із «%2$s», оскільки нове комбіноване нижнє значення вхідного потоку=%3$llu мало б перевизначити пікове значення=%4$llu у мережі «%5$s»

en: Cannot print data type %1$x
uk: Не вдалося вивести тип даних %1$x

en: Cannot read %1$s '%2$s'
uk: Не вдалося прочитати %1$s «%2$s»

en: Cannot read cputime for domain
uk: Не вдалось прочитати cputime домену

en: Cannot read host CPUID
uk: Не вдалося прочитати CPUID основної системи

en: Cannot recv data
uk: Не вдалося отримати дані

en: Cannot recv data: %1$s
uk: Не вдалося отримати дані: %1$s

en: Cannot remove CURL handle from a multi handle when it wasn't added before
uk: Не можна вилучати дескриптор CURL з мультидескриптора, до якого його не було попередньо додано

en: Cannot remove stale PID file %1$s
uk: Не вдалося вилучити застарілий файл PID %1$s

en: Cannot remove uninitialized CURL handle from a multi handle
uk: Не можна вилучати неініціалізований дескриптор CURL з мультидескриптора

en: Cannot rename checkpoint %1$s to %2$s
uk: Не вдалося перейменувати контрольну точку %1$s на %2$s

en: Cannot rename interface '%1$s' to '%2$s' on this platform
uk: На цій платформі перейменування інтерфейсу «%1$s» на «%2$s» неможливе

en: Cannot resize the max memory on an active domain
uk: Не можна змінювати значення максимального об'єму пам'яті для активного домену

en: Cannot resolve %1$s address: %2$s
uk: Не вдалося обробити адресу %1$s: %2$s

en: Cannot run interactive console without a controlling TTY
uk: Не можна запускати інтерактивну консоль без керування TTY

en: Cannot set CPU model '%1$s' as canonical name of '%2$s' which is already an alias of '%3$s'
uk: Не можна встановити модель процесора «%1$s» як канонічну назву «%2$s», яка вже є альтернативною назвою «%3$s»

en: Cannot set a base label with AppArmor
uk: Не можна встановити базову мітку за допомогою AppArmor

en: Cannot set an empty mem_nodes set
uk: Не можна встановлювати порожжній набір mem_nodes

en: Cannot set autostart for transient domain
uk: Не можна вказувати автозапуск для проміжного домену

en: Cannot set close-on-exec %1$d
uk: Не вдалося встановити ознаку close-on-exec %1$d

en: Cannot set close-on-exec flag for socket
uk: Не вдалося встановити ознаку close-on-exec для сокета

en: Cannot set coalesce info on '%1$s'
uk: Не вдалося встановити дані щодо зрощування на «%1$s»

en: Cannot set coalesce info on interface '%1$s'
uk: Не вдалося встановити дані щодо зрощування на інтерфейсі «%1$s»

en: Cannot set context %1$s
uk: Не вдалося встановити контекст %1$s

en: Cannot set interface MAC on '%1$s'
uk: Не вдалося встановити MAC-адресу інтерфейсу на «%1$s»

en: Cannot set interface MAC to %1$s for ifname %2$s vf %3$d
uk: Не вдалося встановити інтерфейс MAC до %1$s для ifname %2$s vf %3$d

en: Cannot set interface MAC to %1$s on '%2$s'
uk: Не вдалося встановити MAC інтерфейсу до %1$s на «%2$s»

en: Cannot set interface MTU on '%1$s'
uk: Не вдалося встановити MTU інтерфейсу на «%1$s»

en: Cannot set interface flags on '%1$s'
uk: Не вдалося встановити прапорці інтерфейсу на «%1$s»

en: Cannot set interface vlanid to %1$d for ifname %2$s vf %3$d
uk: Не вдалося встановити інтерфейс vlanid до %1$d для ifname %2$s vf %3$d

en: Cannot set memory higher than max memory
uk: Не можна визначати об'єм пам'яті, що перевищує максимальний

en: Cannot set scheduler parameters for pid %1$lld
uk: Не вдалося встановити параметри планувальника для pid %1$lld

en: Cannot setup CPU affinity until process is started
uk: Не можна встановлювати спорідненість завдання до процесора доки не запущено процес

en: Cannot setup cgroups until process is started
uk: Неможливо налаштувати cgroup, доки запускається процес

en: Cannot setup keepalive on connection as requested, disconnecting
uk: Не вдалося налаштувати підтримання зв'язку (keepalive) для з'єднання за запитом, розриваємо з'єднання

en: Cannot share CURL handle that is already shared
uk: Не можна відкривати доступ до дескриптора CURL, доступ до якого вже відкрито

en: Cannot share uninitialized CURL handle
uk: Не можна відкривати доступ до неініціалізованого дескриптора CURL

en: Cannot specify a label if relabelling is turned off. model=%1$s
uk: Неможливо вказати мітку, якщо зміну міток вимкнено. модель=%1$s

en: Cannot specify relabel if label is missing. model=%1$s
uk: Не можна вказати повторне встановлення мітки, якщо мітки немає. model=%1$s

en: Cannot stat %1$s
uk: Не вдалося отримати статистичні дані щодо %1$s

en: Cannot stat '%1$s'
uk: Не вдалося зібрати статистичні дані щодо «%1$s»

en: Cannot undefine HostVirtualSwitch that has a '%1$s' port
uk: Не можна скасовувати визначення HostVirtualSwitch, який має порт «%1$s»

en: Cannot undefine transient domain
uk: Не можна вилучати визначення проміжного домену

en: Cannot unlock resctrl
uk: Не вдалося розблокувати resctrl

en: Cannot unshare CURL handle that is not shared
uk: Не можна скасовувати відкриття доступу до дескриптора CURL, доступ до якого ще не відкрито

en: Cannot unshare mount namespace
uk: Не вдалося скасувати загальний доступ до простору назв монтування

en: Cannot unshare uninitialized CURL handle
uk: Не можна скасовувати відкриття доступу до неініціалізованого дескриптора CURL

en: Cannot update device '%1$s', parent address mismatch (current parent address '%2$s')
uk: Не вдалося оновити пристрій «%1$s», невідповідність батьківських адрес (поточна батьківська адреса «%2$s»)

en: Cannot update device '%1$s', type mismatch (current type '%2$s')
uk: Не вдалося оновити пристрій «%1$s», невідповідність типів (поточний тип «%2$s»)

en: Cannot update device '%1$s, uuid mismatch (current uuid '%2$s')
uk: Не вдалося оновити пристрій «%1$s», невідповідність uuid (поточний uuid «%2$s»)

en: Cannot use direct socket mode for %1$s transport
uk: Не можна використовувати режим безпосередніх сокетів для каналу передавання %1$s

en: Cannot use host name '%1$s' in network '%2$s'
uk: Неможливо скористатися назвою вузла «%1$s» у мережі «%2$s»

en: Cannot use migrate v2 protocol with lock manager %1$s
uk: Не можна використовувати версію 2 протоколу перенесення, якщо використано керування блокуванням %1$s

en: Cannot use predefined UUID
uk: Не можна використовувати попередньо визначений UUID

en: Cannot use slcp with devices other than console
uk: Не можна використовувати slcp на пристроях, які не є консолями

en: Cannot use virtio serial for parallel/serial devices
uk: Не можна використовувати послідовний порт virtio для пристроїв з паралельним/послідовним зв'язком

en: Cannot use volume path '%1$s'
uk: Використання шляху до тому «%1$s» неможливе

en: Cannot write data
uk: Не вдалося записати дані

en: Cannot write device.map '%1$s'
uk: Не вдалося записати device.map «%1$s»

en: Cannot write into schemata file '%1$s'
uk: Не вдалося виконати запис до файла схематики «%1$s»

en: Cannot write pid in tasks file '%1$s'
uk: Не вдалося записати pid до файла завдань «%1$s»

en: Capacity
uk: Місткість

en: Capacity:
uk: Місткість:

en: Cardinality of list items must be the same for processing them in parallel
uk: Кількість пунктів у списках має бути однаковою для паралельної обробки списків

en: Category range c%1$d-c%2$d too small
uk: Діапазон категорій c%1$d-c%2$d є надто вузьким

en: Ceph usage specified, but name is missing
uk: вказано використання Ceph, але не вказано назви

en: Certificate %1$s owner does not match the hostname %2$s
uk: Дані щодо власника сертифіката, %1$s, не відповідають назві вузла %2$s

en: Certificate %1$s purpose does not allow use for with a TLS client
uk: Призначення сертифіката %1$s не передбачає використання на клієнті TLS

en: Certificate %1$s purpose does not allow use for with a TLS server
uk: Призначення сертифіката %1$s не передбачає використання на сервері TLS

en: Certificate %1$s usage does not permit certificate signing
uk: Обмеження використання сертифіката %1$s не дозволяють підписування сертифікатів

en: Certificate %1$s usage does not permit digital signature
uk: Обмеження використання сертифіката %1$s не дозволяють створення цифрових підписів

en: Certificate failed validation: %1$s
uk: Сертифікат не пройшов перевірки: %1$s

en: Cgroup backend '%1$s' already registered.
uk: Модуль cgroup «%1$s» вже зареєстровано.

en: Chain name contains invalid characters
uk: У назві ланцюжка містяться некоректні символи

en: Change bottom limit to number of workers.
uk: Змінити нижню межу кількості обробників.

en: Change lifecycle actions for the guest domain.
uk: Змінити дії життєвого циклу для домену гостьової системи.

en: Change media of CD or floppy drive
uk: Змінити носій даних пристрою читання компакт-диска або дискети

en: Change media of CD or floppy drive.
uk: Змінити носій даних пристрою читання компакт-диска або дискети.

en: Change name of PID file
uk: Змінити назву файла PID

en: Change the current directory.
uk: Змінити поточний каталог.

en: Change the current memory allocation in the guest domain.
uk: Змінити розподіл пам'яті у гостьовому домені.

en: Change the current number of priority workers
uk: Змінити поточну кількість пріоритетних обробників

en: Change the maximum memory allocation limit in the guest domain.
uk: Змінити максимально допустимий ліміт пам'яті, що виділяється у гостьовому домені.

en: Change the number of virtual CPUs in the guest domain.
uk: Змінити кількість віртуальних процесорів у гостьовому домені.

en: Change the upper limit to number of clients waiting for authentication to be connected to the server
uk: Змінити обмеження згори на кількість клієнтів, які очікують на розпізнавання для з'єднання із сервером

en: Change the upper limit to overall number of clients connected to the server.
uk: Змінити обмеження згори на загальну кількість клієнтів, які з'єднано із сервером.

en: Change upper limit to number of workers.
uk: Змінити верхню межу кількості обробників.

en: Changing destination XML is not supported
uk: Підтримки зміни XML призначення не передбачено

en: Changing device type to/from spicevmc would change default target channel name
uk: Зміна типу пристрою передавання даних до/з spicevmc призведе до змінити назви типового каналу призначення

en: Changing fs access mode is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки зміни режиму доступу до файлової системи.

en: Changing fs write policy is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки зміни правил запису до файлової системи.

en: Check /dev/kvm is world writable or you are in a group that is allowed to access it
uk: Перевірте, чи придатний /dev/kvm для будь-кого або чи належить ваш користувач до групи, яка має доступ до цього файла

en: Check that CPU and firmware supports virtualization and kvm module is loaded
uk: Перевірте, чи передбачено підтримку віртуалізації у процесорі та мікропрограмі, а також чи завантажено модуль kvm

en: Check that the 'kvm-intel' or 'kvm-amd' modules are loaded & the BIOS has enabled virtualization
uk: Перевірте, чи завантажено модулі «kvm-intel» або «kvm-amd» і чи увімкнено у BIOS віртуалізацію

en: Check the host setup: interface %1$s has kernel autoconfigured IPv6 routes and enabling forwarding without accept_ra set to 2 will cause the kernel to flush them, breaking networking.
uk: Перевірка налаштувань вузла: для інтерфейсу %1$s визначено маршрути IPv6 на рівні автоматичного налаштовування ядра і вмикання переспрямування без встановлення accept_ra для 2 призведе до того, що ядро витре налаштування, що призведе до непрацездатності мережі.

en: Checking CA cert access
uk: Перевірка доступу до сертифікатів служби сертифікації

en: Checking cert access
uk: Перевірка доступу до сертифікатів

en: Checking cert hostname match
uk: Перевірка відповідності назви вузла сертифіката

en: Checking cert properties
uk: Перевірка властивостей сертифіката

en: Checking custom PKI base dir access
uk: Перевірка доступу до нетипового базового каталогу PKI

en: Checking for %1$s module
uk: Перевіряємо модуль %1$s

en: Checking for AMD Secure Encrypted Virtualization-Encrypted State (SEV-ES)
uk: Перевіряємо Secure Encrypted Virtualization-Encrypted State (SEV-ES) AMD

en: Checking for AMD Secure Encrypted Virtualization-Secure Nested Paging (SEV-SNP)
uk: Перевіряємо Secure Encrypted Virtualization-Secure Nested Paging (SEV-SNP) AMD

en: Checking for Linux >= %1$d.%2$d.%3$d
uk: Перевіряємо, чи Linux >= %1$d.%2$d.%3$d

en: Checking for PowerPC KVM module loaded
uk: Перевіряємо завантаження модуля KVM PowerPC

en: Checking for cgroup '%1$s' controller support
uk: Перевіряємо наявність підтримки контролера cgroup «%1$s»

en: Checking for device assignment IOMMU support
uk: Перевіряємо наявність підтримки призначення пристроїв IOMMU

en: Checking for hardware virtualization
uk: Перевіряємо наявність апаратної віртуалізації

en: Checking for namespace '%1$s'
uk: Перевіряємо наявність простору назв «%1$s»

en: Checking for secure guest support
uk: Перевіряємо наявність захисту гостьової системи

en: Checking if CA cert exists
uk: Перевіряємо, чи існує сертифікат CA

en: Checking if IOMMU is enabled by kernel
uk: Перевіряємо, чи увімкнено IOMMU у ядрі

en: Checking if cert exists
uk: Перевіряємо, чи існує сертифікат

en: Checking if custom PKI base dir exists
uk: Перевіряємо, чи існує нетиповий базовий каталог PKI

en: Checking if device '%1$s' exists
uk: Перевіряємо, чи існує пристрій «%1$s»

en: Checking if device '%1$s' is accessible
uk: Перевіряємо, чи доступним є пристрій «%1$s»

en: Checking if key exists
uk: Перевіряємо, чи існує ключ

en: Checking if system CA dir exists
uk: Перевіряємо чи існує каталог CA

en: Checking if system PKI dir exists
uk: Перевіряємо, чи існує загальносистемний каталог PKI

en: Checking if system cert dir exists
uk: Перевіряємо, чи існує каталог сертифікатів

en: Checking if system key dir exists
uk: Перевіряємо, чи існує загальносистемний каталог ключів

en: Checking if user PKI base dir exists
uk: Перевіряємо, чи існує базовий каталог PKI користувача

en: Checking key access
uk: Перевіряємо доступ до ключів

en: Checking system CA dir access
uk: Перевіряємо доступ до загальносистемного каталогу CA

en: Checking system PKI dir access
uk: Перевіряємо доступ до загальносистемного каталогу PKI

en: Checking system cert dir access
uk: Перевіряємо доступ до загальносистемного каталогу сертифікатів

en: Checking system key dir access
uk: Перевіряємо доступ до загальносистемного каталогу ключів

en: Checking user PKI base dir access
uk: Перевіряємо доступ до базового каталогу PKI користувача

en: Checkpoint %1$s XML configuration not changed.
uk: Налаштування XML контрольної точки %1$s не змінено.

en: Checkpoint %1$s edited.
uk: Редаговано контрольну точку %1$s.

en: Checkpoint '%1$s' for incremental backup of disk '%2$s' not found
uk: Не знайдено контрольної точки «%1$s» для нарощувальної резервної копії диска «%2$s»

en: Checkpoint Delete
uk: Вилучення контрольної точки

en: Checkpoint Dump XML
uk: Дамп XML контрольної точки

en: Checkpoint List
uk: Список контрольних точок

en: Checkpoint domain
uk: Домен контрольної точки

en: Checkpointing domain requires authorization
uk: Створення контрольної точки домену потребує уповноваження

en: Checkpoints have inconsistent relations for domain %1$s
uk: Некоректний взаємозв'язок між контрольними точками домену %1$s

en: Child process (%1$lld) unexpected %2$s
uk: Дочірній процес (%1$lld), неочікуване %2$s

en: Child process (%1$s) unexpected %2$s%3$s%4$s
uk: Дочірній процес (%1$s), неочікуване %2$s%3$s%4$s

en: Child quit during startup handshake
uk: Дочірній процес завершив роботу під час початкового етапу встановлення з'єднання

en: Children:
uk: Дочірній:

en: Class %1$s must derive from virDomainEvent
uk: Клас %1$s має походити від virDomainEvent

en: Class %1$s must derive from virObjectEvent
uk: Клас %1$s має походити від virObjectEvent

en: Class %1$s must derive from virObjectLockable
uk: Клас %1$s має походити від virObjectLockable

en: Class %1$s must derive from virObjectRWLockable
uk: Клас %1$s має походити від virObjectRWLockable

en: Client '%1$llu' disconnected
uk: Клієнт «%1$llu» від'єднано

en: Client ID or DUID
uk: Ідентифікатор клієнта або DUID

en: Client not found
uk: Не знайдено клієнта

en: Client not found: %1$s
uk: Не знайдено клієнта: %1$s

en: Client socket identity not available
uk: Профіль сокета клієнтської частини недоступний

en: Client's Distinguished Name is not on the list of allowed clients (tls_allowed_dn_list).  Use 'virt-pki-query-dn clientcert.pem' to view the Distinguished Name field in the client certificate, or run this daemon with --verbose option.
uk: DN клієнта немає у списку дозволених клієнтів (tls_allowed_dn_list). Скористайтеся «virt-pki-query-dn clientcert.pem» для перегляду поля DN клієнтського сертифіката або запустіть цю фонову службу із параметром --verbose.

en: Client's username is not on the list of allowed clients
uk: Ім'я користувача клієнтської частини не перебуває у списку дозволених клієнтів

en: Clone an existing volume within the parent pool.
uk: Клонувати наявний том у батьківському буфері.

en: Cloud-Hypervisor doesn't support '%1$s' device
uk: У Cloud-Hypervisor не передбачено підтримки пристрою «%1$s»

en: Cloud-Hypervisor state driver is not active
uk: Драйвер стану Cloud-Hypervisor є неактивним

en: Cloud-Hypervisor version is too old (v15.0 is the minimum supported version)
uk: Версія Cloud-Hypervisor є надто застарілою (підтримуваною мінімальною версією є 15.0)

en: Colliding cache allocations for cache level '%1$u' id '%2$u', type '%3$s'
uk: Перетин розподілів кешу для рівня кешування «%1$u», ідентифікатор «%2$u», тип «%3$s»

en: Commit aborted
uk: Внесення перервано

en: Commit changes from a snapshot down to its backing image.
uk: Внесення змін зі знімка до його резервного образу.

en: Commit complete
uk: Внесення завершено

en: Commit complete, overlay image kept
uk: Вивантаження завершено, збережено образ-накладку

en: Commit failed
uk: Помилка вивантаження

en: Compiled against library: libvirt %1$d.%2$d.%3$d
uk: Бібліотека, з якою було зібрано: libvirt %1$d.%2$d.%3$d

en: Compiled with support for:
uk: Зібрано з підтримкою:

en: Compiled with support for:
uk: Зібрано з підтримкою:

en: Completed
uk: Завершено

en: Completed with no error
uk: Завершено без помилок

en: Compressed data:
uk: Стиснені дані:

en: Compressed migration is not supported by QEMU binary
uk: У виконуваному файлі QEMU не передбачено можливості перенесення зі стисканням

en: Compressed pages:
uk: Стиснені сторінки:

en: Compression cache misses:
uk: Промахи кешу стискання:

en: Compression cache:
uk: Кеш стискання:

en: Compression cache: %1$.3lf %2$s
uk: Кеш стискання: %1$.3lf %2$s

en: Compression method '%1$s' is only supported with parallel migration
uk: Підтримку методу стискання «%1$s» передбачено лише для паралельного перенесення

en: Compression method '%1$s' is specified twice
uk: Метод стискання «%1$s» вказано двічі

en: Compression method '%1$s' isn't supported with parallel migration
uk: Підтримки методу стискання «%1$s» для паралельного перенесення не передбачено

en: Compression overflows:
uk: Переповнення стискання:

en: Compression program for %1$s image format in configuration file isn't available
uk: Програма стискання для формату образів %1$s з файла налаштувань недоступна

en: Compute baseline CPU for a set of given CPUs.
uk: Визначити базовий процесор для набору вказаних процесорів.

en: Compute baseline CPU for a set of given CPUs. The result will be tailored to the specified hypervisor.
uk: Визначити базовий процесор для набору вказаних процесорів. Результат буде пристосовано до вказаного гіпервізору.

en: Concrete job for %1$s invocation is in error state
uk: Завдання щодо виклику %1$s перебуває у стані помилки

en: Concrete job for %1$s invocation is in unknown state
uk: Завдання щодо виклику %1$s перебуває у невідомому стані

en: Config asks for inherit net namespace as well as private network interfaces
uk: Налаштування вимагають успадкування простору назв net, а також інтерфейси приватної мережі

en: Config entry '%1$s' must represent a boolean value (true|false)
uk: Запис налаштувань «%1$s» має бути булевим значенням (true або false)

en: Config entry '%1$s' must represent an integer value
uk: Запис налаштувань «%1$s» має бути цілим значенням

en: Configuration file
uk: Файл налаштувань

en: Configuration file (unless overridden by -f):
uk: Файл налаштувань (якщо не перевизначено за допомогою -f):

en: Configure a domain to be automatically started at boot.
uk: Налаштувати домен на автоматичний запуск при завантаженні.

en: Configure a network to be automatically started at boot.
uk: Налаштувати мережу на автоматичний запуск при завантаженні.

en: Configure a node device to be automatically started at boot.
uk: Налаштувати вузловий пристрій на автоматичний запуск під час завантаження.

en: Configure a pool to be automatically started at boot.
uk: Налаштувати резервне сховище на автоматичний запуск під час завантаження.

en: Configuring the '%1$s' timer is not supported for virtType=%2$s arch=%3$s machine=%4$s guests
uk: Підтримки налаштовування таймера «%1$s» не передбачено для гостьових систем virtType=%2$s arch=%3$s machine=%4$s

en: Configuring the '%1$s' timer is not supported with this QEMU binary
uk: Підтримки налаштовування таймера «%1$s» не передбачено для цього виконуваного файла QEMU

en: Conflicting NVME disk serial number, all disks on a controller must have the same serial number as the controller itself
uk: Конфлікт серійних номерів дисків NVME, усі диски на контролері повинні мати той самий серійний номер, що і сам контролер

en: Connect the virtual serial console for the guest
uk: З'єднатись з віртуальною послідовною консоллю гостьової системи

en: Connect to a daemon's administrating server.
uk: Встановити з'єднання із адміністративним сервером фонової служби.

en: Connect to local hypervisor. This is built-in command after shell start up.
uk: З'єднатись з локальним гіпервізором. Ця вбудована команда активна після старту оболонки.

en: Connected since
uk: З'єднано з

en: Connected to domain '%1$s'
uk: Встановлено з'єднання з доменом «%1$s»

en: Connected to the admin server
uk: Встановлено з'єднання із адміністративним сервером

en: Connections from inside daemon must be direct
uk: З'єднання із внутрішньої фонової служби мають бути безпосередніми

en: Console only works in PTY mode
uk: Консоль працює лише у режимі PTY

en: Constant pages:
uk: Незмінні сторінки:

en: Container ID is not specified
uk: Не вказаний ID контейнера

en: Container does not provide an initctl pipe
uk: Контейнером не надається каналу обробки даних initctl

en: Container is not defined
uk: Контейнер не визначений

en: Control groups not supported on this platform
uk: На цій платформі не передбачено підтримки груп керування (cgroup)

en: Controllers must use the 'ccid' address type
uk: Контролери мають використовувати тип адреси «ccid»

en: Controlling domain init process requires authorization
uk: Керування процесом ініціалізації домену потребує уповноваження

en: Convert domain XML config to a native guest configuration format.
uk: Перетворити налаштування домену у форматі XML на налаштування у власному форматі гостьової системи.

en: Convert domain XML to native config
uk: Перетворити дані XML домену у формат файла налаштувань

en: Convert native config to domain XML
uk: Перетворити записи налаштувань у формат XML домену

en: Convert native guest configuration format to domain XML format.
uk: Перетворити дані у власному форматі налаштувань гостьової системи у формат XML домену.

en: Copy a disk backing image chain to dest.
uk: Копіювати резервну копію ланцюжка образів диска до призначення.

en: Copy aborted
uk: Копіювання перервано

en: Copy failed
uk: Помилка копіювання

en: Core dump a domain.
uk: Дамп ядра домену.

en: Core(s) per socket:
uk: Ядер на сокет:

en: Could find volume with name: %1$s
uk: Не вдалося знайти том з назвою %1$s

en: Could not add CDATA to doc root
uk: Не вдалося додати CDATA до кореневого елемента документа

en: Could not add attribute to XML node
uk: Не вдалося додати атрибут до вузла XML

en: Could not add attribute to node
uk: Не вдалося додати атрибут до вузла

en: Could not add child node %1$s
uk: Не вдалося додати дочірній вузол %1$s

en: Could not add child node to methodNode
uk: Не вдалося додати дочірній вузол до methodNode

en: Could not add child to XML node
uk: Не вдалося додати дочірній елемент до вузла XML

en: Could not add virtual disk parent
uk: Не вдалося додати батьківський запис віртуального диска

en: Could not allocate disk def
uk: Не вдалося розмістити визначення диска

en: Could not allocate disk definition
uk: Не вдалося розмістити визначення диска

en: Could not assign address to disk '%1$s'
uk: Не вдалося прив'язати адресу до диска «%1$s»

en: Could not attach network %1$zu
uk: Не вдалося долучити мережу %1$zu

en: Could not attach serial port %1$zu
uk: Не вдалося долучити послідовний порт %1$zu

en: Could not attach the file as harddisk/dvd/floppy: %1$s
uk: Не вдалося долучити файл як жорсткий диск, dvd або дискету: %1$s

en: Could not build CURL header list
uk: Не вдалося побудувати список заголовків CURL

en: Could not change memory parameters: %1$s
uk: Не вдалося змінити параметри використання пам'яті: %1$s

en: Could not change scheduler parameters: %1$s
uk: Не вдалося змінити параметри планувальника: %1$s

en: Could not chown on swtpm logfile %1$s
uk: Не вдалося змінити власника файла журналу swtpm %1$s

en: Could not complete transfer: %1$s (%2$d)
uk: Не вдалося завершити передавання: %1$s (%2$d)

en: Could not configure network
uk: Не вдалось налаштувати мережу

en: Could not convert domain name to VEID
uk: Не вдалось перетворити назву домену у VEID

en: Could not convert from %1$s to UTF-8 encoding
uk: Не вдалося перетворити дані з кодування %1$s у UTF-8

en: Could not copy an XML node
uk: Не вдалося скопіювати вузол XML

en: Could not copy default config
uk: Не вдалось скопіювати поточну конфігурацію

en: Could not copy volume: %1$s
uk: Не вдалося скопіювати том: %1$s

en: Could not create CDATA element
uk: Не вдалося створити елемент CDATA

en: Could not create TPM directory %1$s
uk: Не вдалося створити каталог TPM %1$s

en: Could not create WQL filter
uk: Не вдалося створити фільтр WQL

en: Could not create XML document
uk: Не вдалося створити документ XML

en: Could not create base storage, rc=%1$08x
uk: Не вдалося створити базове сховище даних, rc=%1$08x

en: Could not create directory %1$s as %2$u:%3$d
uk: Не вдалося створити каталог %1$s як %2$u:%3$d

en: Could not create filter
uk: Не вдалося створити фільтр

en: Could not create harddisk, rc=%1$08x
uk: Не вдалося створити жорсткий диск, rc=%1$08x

en: Could not create log directory
uk: Не вдалося створити каталог журналу

en: Could not create monitor
uk: Не вдалося створити засіб стеження

en: Could not create openwsman client
uk: Не вдалося створити клієнт openwsman

en: Could not create simple param
uk: Не вдалося створити простий параметр

en: Could not create snapshot: %1$s
uk: Не вдалося створити знімок: %1$s

en: Could not create temporary xml doc
uk: Не вдалося створити тимчасовий документ xml

en: Could not create thread. QEMU initialization might be incomplete
uk: Не вдалося створити потік виконання. Ініціалізація QEMU може бути неповною.

en: Could not create volume: %1$s
uk: Не вдалося створити том: %1$s

en: Could not define domain: %1$s
uk: Не вдалося визначити домен: %1$s

en: Could not delete snapshot '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося вилучити знімок «%1$s»: %2$s

en: Could not delete volume: %1$s
uk: Не вдалося вилучити том: %1$s

en: Could not deserialize pull response item
uk: Не вдалося десеріалізувати запис надсилання відповіді

en: Could not destroy domain: %1$s
uk: Не вдалося знищити домен: %1$s

en: Could not dlsym %1$s from '%2$s': %3$s
uk: Не вдалося визначити dlsym %1$s з «%2$s»: %3$s

en: Could not extract VirtualBox version
uk: Не вдалося визначити версію VirtualBox

en: Could not extract vzctl version
uk: Не вдалось отримати версію vzctl

en: Could not find %1$s
uk: Не вдалось знайти %1$s

en: Could not find %1$s controller with index %2$d required for device
uk: Не вдалося знайти контролер %1$s з індексом %2$d, потрібний для пристрою

en: Could not find %1$s with name '%2$s'
uk: Не вдалося знайти %1$s з назвою «%2$s»

en: Could not find 'active' element
uk: Не вдалося знайти елемент «active»

en: Could not find <name>
uk: Не вдалося знайти <name>

en: Could not find <uuid>
uk: Не вдалось знайти <uuid>

en: Could not find HostPortGroup for key '%1$s'
uk: Не вдалося знайти HostPortGroup для ключа «%1$s»

en: Could not find HostPortGroup with key '%1$s'
uk: Не вдалося знайти HostPortGroup з ключем «%1$s»

en: Could not find HostVirtualSwitch with UUID '%1$s'
uk: не вдалося знайти HostVirtualSwitch з UUID «%1$s»

en: Could not find HostVirtualSwitch with name '%1$s'
uk: не вдалося знайти HostVirtualSwitch з назвою «%1$s»

en: Could not find Msvm_DiskDrive object
uk: Не вдалося знайти об'єкт Msvm_DiskDrive

en: Could not find PCI controller with index '%1$u' required for device at address '%2$s'
uk: Не вдалося знайти контролер PCI з індексом %1$u. Цей контролер потрібен для роботи з пристроєм за адресою «%2$s»

en: Could not find PhysicalNic with key '%1$s'
uk: Не вдалося знайти PhysicalNic з ключем «%1$s»

en: Could not find PhysicalNic with name '%1$s'
uk: Не вдалося знайти PhysicalNic з назвою «%1$s»

en: Could not find any 'network' element in status file
uk: Не вдалося знайти жодного елемента «network» у файлі стану

en: Could not find any 'pool' element in state file
uk: Не вдалося знайти жодного елемента «pool» у файлі станів

en: Could not find any mounted v1 controllers
uk: Не вдалося знайти жодного змонтованого контролера v1

en: Could not find any network device under PCI device at %1$s
uk: Не вдалося знайти будь-який пристрій мережі у підлеглому записі пристрою PCI у %1$s

en: Could not find any vport capable device
uk: Не вдалося знайти жодного пристрою із можливостями vport

en: Could not find auto-added %1$s controller with index %2$zu
uk: Не вдалося знайти автоматично доданий контролер %1$s із індексом %2$zu

en: Could not find compute resource specified in '%1$s'
uk: Не вдалося знайти обчислювальний ресурс, вказаний у «%1$s»

en: Could not find controller for disk!
uk: Не вдалося знайти контролер для диска!

en: Could not find datacenter specified in '%1$s'
uk: Не вдалося знайти датацентр, вказаний у «%1$s»

en: Could not find datastore containing absolute path '%1$s'
uk: Не вдалося знайти сховища даних, що містить абсолютну адресу «%1$s»

en: Could not find datastore with name '%1$s'
uk: Не вдалося знайти сховище даних з назвою «%1$s»

en: Could not find directory separator in %1$s
uk: У %1$s не вдалося знайти роздільника каталогу

en: Could not find domain snapshot with internal name '%1$s'
uk: Не вдалося знайти знімок домену з внутрішньою назвою «%1$s»

en: Could not find domain with UUID '%1$s'
uk: Не вдалося знайти домен з UUID «%1$s»

en: Could not find domain with name '%1$s'
uk: Не вдалося знайти домен з назвою «%1$s»

en: Could not find host system specified in '%1$s'
uk: Не вдалося знайти основну систему, вказану у «%1$s»

en: Could not find matching device '%1$s'
uk: Не вдалося знайти відповідний пристрій, «%1$s»

en: Could not find parent device for '%1$s'
uk: Не вдалося знайти батьківський пристрій для «%1$s»

en: Could not find physical NIC with MAC address '%1$s'
uk: Не вдалося знайти фізичний NIC з MAC-адресою «%1$s»

en: Could not find physical NIC with name '%1$s'
uk: Не вдалося знайти фізичний NIC з назвою «%1$s»

en: Could not find placement for v1 controller %1$s
uk: Не вдалося знайти місце для контролера v1 %1$s

en: Could not find placement for v2 controller
uk: Не вдалося визначити розташування для контролера v2

en: Could not find selectors in method response
uk: Не вдалося знайти вибрані значення у відповіді методу

en: Could not find snapshot with name '%1$s'
uk: Не вдалося знайти знімок з назвою «%1$s»

en: Could not find storage pool with name '%1$s'
uk: Не вдалося знайти резервне сховище даних з назвою «%1$s»

en: Could not find storage pool with name: %1$s
uk: Не вдалося знайти резервне сховище даних з назвою %1$s

en: Could not find storage pool with uuid '%1$s'
uk: Не вдалося знайти резервне сховище даних з UUID «%1$s»

en: Could not find storage volume with key '%1$s'
uk: Не вдалося знайти том сховища даних з ключем «%1$s»

en: Could not find value for variable '%1$s'
uk: Не вдалося знайти значення змінної «%1$s»

en: Could not find variable '%1$s' in iterator
uk: Не вдалося знайти змінну «%1$s» у ітераторі

en: Could not find vf/instanceId %1$u/%2$s in netlink response
uk: Не вдалося знайти vf/instanceId %1$u/%2$s у відповіді netlink

en: Could not find volume with name: %1$s
uk: Не вдалося знайти том з назвою %1$s

en: Could not format channel target type
uk: Не вдалося виконати форматування типу призначення каналу

en: Could not format console target type
uk: Не вдалося виконати форматування типу призначення консолі

en: Could not format serial target type
uk: Не вдалося виконати форматування типу призначення серійного пристрою

en: Could not free deserialized data
uk: Не вдалося звільнити область десеріалізованих даних

en: Could not generate eth name for container
uk: Не вдалося створити назву eth для контейнера

en: Could not generate medium name for the disk at: port:%1$d, slot:%2$d
uk: Не вдалося створити запис назви носія для диска з такими параметрами: порт:%1$d, слот:%2$d

en: Could not generate next class ID
uk: Не вдалося створити ідентифікатор наступного класу

en: Could not generate veth name
uk: Помилка при генерації імені veth

en: Could not get EPR address
uk: Не вдалося отримати адресу EPR

en: Could not get EPR items
uk: Не вдалося отримати пункти EPR

en: Could not get IMedium
uk: Не вдалося отримати IMedium

en: Could not get Msvm_DiskDrive default InstanceID
uk: Не вдалося отримати типовий ідентифікатор екземпляра Msvm_DiskDrive

en: Could not get Msvm_ShutdownComponent for domain with UUID '%1$s'
uk: Не вдалося отримати Msvm_ShutdownComponent для домену із UUID «%1$s»

en: Could not get SOAP body
uk: Не вдалося отримати вміст SOAP

en: Could not get UUID of virtual machine
uk: Не вдалося отримати UUID віртуальної машини

en: Could not get Virtual functions on %1$s
uk: Не вдалося отримати віртуальні функції на %1$s

en: Could not get access to ACL tech driver '%1$s'
uk: Не вдалося отримати доступ до технічного драйвера ACL «%1$s»

en: Could not get checkpoint name
uk: Не вдалося отримати назву контрольної точки

en: Could not get count of free %1$uKiB pages, no data returned
uk: Не вдалося отримати кількість вільних сторінок у %1$u КіБ, даних не повернуто

en: Could not get current time
uk: Помилка при отриманні поточного часу

en: Could not get device port
uk: Не вдалося отримати порт пристрою

en: Could not get device slot
uk: Не вдалося отримати слот пристрою

en: Could not get device type
uk: Не вдалося отримати тип пристрою

en: Could not get free memory for host %1$s
uk: Не вдалося отримати дані щодо вільної пам'яті для вузла %1$s

en: Could not get instance ID for %1$s invocation
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор екземпляра для виклику %1$s

en: Could not get interface information for '%1$s', which is a enslaved in bond '%2$s'
uk: Не вдалося отримати дані щодо інтерфейсу для «%1$s», підлеглого елемента зв'язку «%2$s»

en: Could not get interface information for '%1$s', which is a member of bridge '%2$s'
uk: Не вдалося отримати дані щодо інтерфейсу для «%1$s», тобто елемента містка «%2$s»

en: Could not get interface list
uk: Не вдалося отримати список інтерфейсів

en: Could not get interface list for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати список інтерфейсів для «%1$s»

en: Could not get iterator index for (internal) iterator ID %1$u
uk: Не вдалося отримати індекс ітератора для (внутрішнього) ідентифікатора ітератора %1$u

en: Could not get iterator index for iterator ID %1$u
uk: Не вдалося отримати індекс ітератора для ідентифікатора ітератора %1$u

en: Could not get list of Defined Domains
uk: Не вдалося отримати список визначених доменів

en: Could not get list of Domains
uk: Не вдалося отримати список доменів

en: Could not get list of domains
uk: Не вдалося отримати список доменів

en: Could not get list of machines
uk: Не вдалося отримати список машин

en: Could not get maximum definition of Msvm_ProcessorSettingData for host %1$s
uk: Не вдалося отримати максимальне визначення Msvm_ProcessorSettingData для вузла %1$s

en: Could not get medium storage location
uk: Не вдалося отримати місце сховища носіїв даних

en: Could not get members of bridge '%1$s'
uk: Не вдалося отримати дані щодо учасників вузла «%1$s»

en: Could not get name of virtual machine
uk: Не вдалося отримати назву віртуальної машини

en: Could not get nth (%1$u) value of variable '%2$s'
uk: Не вдалося отримати n-те (%1$u) значення змінної «%2$s»

en: Could not get number of Defined Domains
uk: Не вдалося отримати кількість визначених доменів

en: Could not get number of Domains
uk: Не вдалося отримати кількість доменів

en: Could not get parent of '%1$s'
uk: Не вдалося отримати батьківський запис «%1$s

en: Could not get process ID of passt
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор процесу passt

en: Could not get process id of swtpm
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор процесу swtpm

en: Could not get process id of vhost-user-gpu
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор процесу vhost-user-gpu

en: Could not get read only state
uk: Не вдалося отримати стан лише читання

en: Could not get response
uk: Не вдалося отримати відповідь

en: Could not get response items
uk: Не вдалося отримати пункти відповіді

en: Could not get return value for %1$s invocation
uk: Не вдалося отримати повернуте значення для виклику %1$s

en: Could not get root node of XML document
uk: Не вдалося отримати кореневий вузол документа XML

en: Could not get root of XML document
uk: Не вдалося отримати кореневий елемент документа XML

en: Could not get slaves of bond '%1$s'
uk: Не вдалося отримати список підлеглих елементів зв'язку «%1$s»

en: Could not get snapshot id
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор знімка

en: Could not get snapshot name
uk: Не вдалося отримати назву домену

en: Could not get storage controller bus
uk: Не вдалося отримати канал контролера сховища даних

en: Could not get storage controller by name
uk: Не вдалося отримати контролер сховища даних за назвою

en: Could not get syspath for parent of '%1$s'
uk: Не вдалося отримати syspath для батьківського елемента «%1$s»

en: Could not get temp xml doc root
uk: Не вдалося отримати кореневий елемент тимчасового документа xml

en: Could not get version information for host %1$s
uk: Не вдалося отримати дані щодо версії для вузла %1$s

en: Could not handle file name '%1$s'
uk: Не вдалося обробити назву файла «%1$s»

en: Could not init options
uk: Не вдалося ініціалізувати параметри

en: Could not initialize CURL
uk: Не вдалося ініціалізувати CURL

en: Could not initialize CURL (multi)
uk: Не вдалося ініціалізувати CURL (multi)

en: Could not initialize CURL (share)
uk: Не вдалося ініціалізувати CURL (share)

en: Could not initialize CURL mutex
uk: Не вдалося ініціалізувати семафор CURL

en: Could not initialize a CURL (share) mutex
uk: Не вдалося ініціалізувати семафор CURL (share)

en: Could not initialize openwsman transport
uk: Не вдалося ініціалізувати передавання даних openwsman

en: Could not initialize options
uk: Не вдалося ініціалізувати параметри

en: Could not initialize session mutex
uk: Не вдалося ініціалізувати семафор сеансу

en: Could not instantiate XML document
uk: Не вдалося створити екземпляр документа XML

en: Could not look up Win32_ComputerSystem
uk: Не вдалося виконати пошук Win32_ComputerSystem

en: Could not look up active virtual machines
uk: Не вдалося виконати пошук активних віртуальних машин

en: Could not look up inactive virtual machines
uk: Не вдалося виконати пошук неактивних віртуальних машин

en: Could not look up processor setting data with virtual system instance ID '%1$s'
uk: Не вдалося виконати пошук даних щодо встановлення процесора із ідентифікатором екземпляра віртуальної системи «%1$s»

en: Could not look up processor(s) on '%1$s'
uk: Не вдалося виконати пошук процесорів на «%1$s»

en: Could not look up resource allocation setting data with virtual system instance ID '%1$s'
uk: Не вдалося виконати пошук даних щодо параметрів розподілу ресурсів із ідентифікатором екземпляра віртуальної системи «%1$s»

en: Could not lookup %1$s for %2$s invocation
uk: Не вдалося виконати пошук %1$s для виклику %2$s

en: Could not lookup '%1$s' from '%2$s'
uk: Не вдалося виконати пошук у «%1$s» з «%2$s»

en: Could not lookup '%1$s' list from '%2$s'
uk: Не вдалося виконати пошук у списку «%1$s» з «%2$s»

en: Could not lookup EPR item reference parameters
uk: Не вдалося виконати пошук еталонних параметрів пункту EPR

en: Could not lookup SOAP body
uk: Не вдалося виконати пошук даних SOAP

en: Could not lookup controller model for '%1$s'
uk: Не вдалося виконати пошук моделі контролера для «%1$s»

en: Could not lookup datastore host mount
uk: Не вдалося виконати пошук точки монтування сховища даних основної системи

en: Could not lookup pull response
uk: Не вдалося виконати пошук надсилання відповіді

en: Could not lookup pull response items
uk: Не вдалося виконати пошук записів надсилання відповіді

en: Could not lookup root snapshot list
uk: Не вдалося виконати пошук у кореневому списку знімків

en: Could not migrate domain, migration task finished with an error: %1$s
uk: Не вдалося перенести домен, спроба виконання завдання з перенесення завершилася повідомленням про помилку: %1$s

en: Could not migrate domain, validation reported a problem
uk: Не вдалося перенести домен, під час перевірки повідомлено про проблему

en: Could not migrate domain, validation reported a problem: %1$s
uk: Не вдалося перенести домен, під час перевірки повідомлено про проблему: %1$s

en: Could not open '%1$s' to trigger host scan
uk: Не вдалося відкрити «%1$s» для того, щоб розпочати пошук

en: Could not open /proc/net/dev
uk: Не вдалося відкрити /proc/net/dev

en: Could not open TPM device %1$s
uk: Не вдалося відкрити пристрій TPM %1$s

en: Could not open TPM device's cancel path %1$s
uk: Не вдалося відкрити шлях скасовування пристрою TPM %1$s

en: Could not parse 'bonding/arp_interval' '%1$s' for '%2$s'
uk: Не вдалося обробити значення «bonding/arp_interval» «%1$s» для «%2$s»

en: Could not parse 'bonding/arp_validate' '%1$s' for '%2$s'
uk: Не вдалося обробити значення «bonding/arp_validate» «%1$s» для «%2$s»

en: Could not parse 'bonding/downdelay' '%1$s' for '%2$s'
uk: Не вдалося обробити значення «bonding/downdelay» «%1$s» для «%2$s»

en: Could not parse 'bonding/miimon' '%1$s' for '%2$s'
uk: Не вдалося обробити значення «bonding/miimon» «%1$s» для «%2$s»

en: Could not parse 'bonding/mode' '%1$s' for '%2$s'
uk: Не вдалося обробити значення «bonding/mode» «%1$s» для «%2$s»

en: Could not parse 'bonding/updelay' '%1$s' for '%2$s'
uk: Не вдалося обробити значення «bonding/updelay» «%1$s» для «%2$s»

en: Could not parse 'bonding/use_carrier' '%1$s' for '%2$s'
uk: Не вдалося обробити значення «bonding/use_carrier» «%1$s» для «%2$s»

en: Could not parse 'bridge/stp_state' '%1$s' for '%2$s'
uk: Не вдалося обробити запис «bridge/stp_state» «%1$s» для «%2$s»

en: Could not parse MTU value '%1$s'
uk: Не вдалося обробити значення MTU «%1$s»

en: Could not parse UUID from '%1$s'
uk: Не вдалося визначити UUID з «%1$s»

en: Could not parse UUID from string '%1$s'
uk: Не вдалося визначити UUID з рядка «%1$s»

en: Could not parse VI API version '%1$s'
uk: Не вдалося обробити версію API VI, «%1$s»

en: Could not parse VPS ID %1$s
uk: Помилка при розборі VPS ID %1$s

en: Could not parse barrier and limit of '%1$s' from config for container %2$d
uk: Не вдалося обробити граничні обмеження «%1$s» з налаштувань контейнера %2$d

en: Could not parse barrier of '%1$s' from config for container %2$d
uk: Не вдалося обробити граничне обмеження «%1$s» з налаштувань для контейнера %2$d

en: Could not parse chain priority '%1$s'
uk: Не вдалося обробити пріоритет ланцюжків «%1$s»

en: Could not parse positive integer from '%1$s'
uk: Не вдалося визначити додатне ціле значення на основі «%1$s»

en: Could not parse product version '%1$s'
uk: Не вдалося обробити запис версії продукту «%1$s»

en: Could not parse return code from '%1$s'
uk: Не вдалося обробити код повернення з «%1$s»

en: Could not parse usb file %1$s
uk: Не вдалося обробити файл USB %1$s

en: Could not parse valid disk index from '%1$s'
uk: Не вдалося визначити коректний індекс диска з «%1$s»

en: Could not parse version from '%1$s'
uk: Не вдалося обробити дані щодо версії з «%1$s»

en: Could not produce packed version number from '%1$s'
uk: Не вдалося створити номер запакованої версії з «%1$s»

en: Could not read '%1$s' from config for container %2$d
uk: Не вдалося прочитати «%1$s» з налаштувань для контейнера %2$d

en: Could not read 'IP_ADDRESS' from config for container %1$d
uk: Помилка при читанні IP_ADDRESS з параметрів для контейнера %1$d

en: Could not read 'NETIF' from config for container %1$d
uk: Помилка при читанні NETIF з параметрів для контейнера %1$d

en: Could not read 'OSTEMPLATE' from config for container %1$d
uk: Помилка при читанні OSTEMPLATE з параметрів для контейнера %1$d

en: Could not read 'VE_PRIVATE' from config for container %1$d
uk: Помилка при читанні VE_PRIVATE з параметрів для контейнера %1$d

en: Could not read a device name from the <name> element
uk: Не вдалося прочитати назву пристрою з елемента <name>

en: Could not read config for container %1$d
uk: Помилка при читанні конфігурації контейнера %1$d

en: Could not read container config
uk: Помилка при читанні конфігурації контейнера

en: Could not read embedded param hash table
uk: Не вдалося прочитати хеш-таблицю вбудованих параметрів

en: Could not read schemata file for group %1$s
uk: Не вдалося прочитати файл схематики для групи %1$s

en: Could not read schemata file for the default group
uk: Не вдалося прочитати файл схематики для типової групи

en: Could not read type information
uk: Не вдалося прочитати дані щодо типу

en: Could not resume domain: %1$s
uk: Не вдалося відновити роботу домену: %1$s

en: Could not retrieve 'bonding/arp_interval' for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати «bonding/arp_interval» для «%1$s»

en: Could not retrieve 'bonding/arp_ip_target' for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати запис «bonding/arp_ip_target» для «%1$s»

en: Could not retrieve 'bonding/arp_validate' for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати «bonding/arp_validate» для «%1$s»

en: Could not retrieve 'bonding/downdelay' for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати «bonding/downdelay» для «%1$s»

en: Could not retrieve 'bonding/miimon' for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати «bonding/miimon» для «%1$s»

en: Could not retrieve 'bonding/mode' for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати «bonding/mode» для «%1$s»

en: Could not retrieve 'bonding/updelay' for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати «bonding/updelay» для «%1$s»

en: Could not retrieve 'bonding/use_carrier' for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати «bonding/use_carrier» для «%1$s»

en: Could not retrieve 'bridge/forward_delay' for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати запис «bridge/forward_delay» для «%1$s»

en: Could not retrieve 'bridge/stp_state' for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати запис «bridge/stp_state» для «%1$s»

en: Could not retrieve NIC settings
uk: Не вдалося отримати параметри NIC

en: Could not retrieve default Msvm_DiskDrive object
uk: Не вдалося отримати типовий об'єкт Msvm_DiskDrive

en: Could not retrieve pool information
uk: Не вдалося отримати дані щодо буфера

en: Could not retrieve resource pool
uk: Не вдалося отримати буфер ресурсів

en: Could not retrieve screenshot
uk: Не вдалося отримати знімок екрана

en: Could not retrieve the AutoStartDefaults object
uk: Не вдалося отримати об'єкт AutoStartDefaults

en: Could not retrieve virtual switch
uk: Не вдалося отримати віртуальний перемикач

en: Could not revert to snapshot '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося повернутися до знімка «%1$s»: %2$s

en: Could not run '%1$s --print-info'. exitstatus: %2$d; stderr: %3$s
uk: Не вдалося запустити «%1$s --print-info». Стан виходу: %2$d; stderr: %3$s

en: Could not run '%1$s --reconfigure'. exitstatus: %2$d; Check error log '%3$s' for details.
uk: Не вдалося виконати «%1$s --reconfigure». Стан виходу: %2$d; ознайомтеся із журналом помилок «%3$s», щоб дізнатися більше.

en: Could not run '%1$s' to create config files. exitstatus: %2$d;
    Error: %3$s
uk: Не вдалося запустити «%1$s» для створення файлів налаштувань. Стан виходу: %2$d;
    Помилка: %3$s

en: Could not run '%1$s'. exitstatus: %2$d; Check error log '%3$s' for details.
uk: Не вдалося запустити «%1$s». Стан виходу: %2$d; ознайомтеся із журналом «%3$s», щоб дізнатися більше.

en: Could not search in datastore '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося виконати пошук у сховищі даних «%1$s»: %2$s

en: Could not set UUID
uk: Не вдалося вказати UUID

en: Could not set disk quota
uk: Не вдалося встановити квоту на диску

en: Could not set limit to %1$lld MHz, expecting positive value or -1 (unlimited)
uk: Не вдалося встановити обмеження у %1$lld МГц, мало бути вказано додатне значення або -1 (без обмежень)

en: Could not set max-memory to %1$lu kilobytes: %2$s
uk: Не вдалося встановити максимальний об'єм пам'яті у значення %1$lu кілобайтів: %2$s

en: Could not set memory size
uk: Не вдалося встановити об'єм пам'яті

en: Could not set memory to %1$lu kilobytes: %2$s
uk: Не вдалося встановити об'єм пам'яті у значення %1$lu кілобайтів: %2$s

en: Could not set namespace address for xmlNodeParam
uk: Не вдалося встановити адресу простору назв для xmlNodeParam

en: Could not set number of vCPUs
uk: Не вдалося встановити кількість віртуальних процесорів

en: Could not set number of virtual CPUs to %1$d: %2$s
uk: Не вдалося встановити кількість віртуальних процесорів у значення %1$d: %2$s

en: Could not set reservation to %1$lld MHz, expecting positive value
uk: Не вдалося зарезервувати %1$lld МГц, слід було вказати додатне значення

en: Could not set shares to %1$d, expecting positive value or -1 (low), -2 (normal) or -3 (high)
uk: Не вдалося встановити рівень спільного використання у значення %1$d, мало бути додатне значення, -1 (низький), -2 (звичайний) або -3 (високий)

en: Could not set the source dir for the filesystem
uk: Не вдалось вказати каталог джерела для файлової системи

en: Could not set wsman namespace address for xmlNodeParam
uk: Не вдалося встановити адресу простору назв wsman для xmlNodeParam

en: Could not start 'nbdkit'. exitstatus: %1$d
uk: Не вдалося запустити nbdkit. Стан виходу: %1$d

en: Could not start 'virtiofsd'
uk: Не вдалося запустити «virtiofsd»

en: Could not start domain: %1$s
uk: Не вдалося запустити домен: %1$s

en: Could not stat %1$s
uk: Не вдалося отримати статистичні дані %1$s

en: Could not suspend domain: %1$s
uk: Не вдалося призупинити домен: %1$s

en: Could not transfer data: %1$s (%2$d)
uk: Не вдалося передати дані: %1$s (%2$d)

en: Could not translate keycode
uk: Не вдалося транслювати код клавіші

en: Could not verify disk address
uk: Не вдалося перевірити адресу диска

en: Could not wait for transfer: %1$s (%2$d)
uk: Не вдалося дочекатися передавання: %1$s (%2$d)

en: Could not wipe volume: %1$s
uk: Не вдалося витерти том: %1$s

en: Couldn't create lock file for device '%1$s' in path '%2$s'
uk: Не вдалося створити файл блокування для пристрою «%1$s» за адресою «%2$s»

en: Couldn't read volume target path '%1$s'
uk: Не вдалося прочитати шлях до тому призначення «%1$s»

en: Couldn't set link state on interface: %1$s
uk: Не вдалося встановити стан посилання на інтерфейсі: %1$s

en: Couldn't write to lock file for device '%1$s' in path '%2$s'
uk: Не вдалося записати файл блокування для пристрою «%1$s» за адресою «%2$s»

en: Cpu '%1$u' in node '%2$zu' is out of range of the provided bitmap
uk: Процесор «%1$u» вузла «%2$zu» перебуває поза діапазоном наданої бітової карти

en: Crashed
uk: Аварія

en: Crashloaded
uk: Дані аварії завантажено

en: Create a checkpoint from XML
uk: Створити контрольну точку на основі XML

en: Create a checkpoint from XML for use in future incremental backups
uk: Створити контрольну точку на основі XML для використання у наступних нарощувальних резервних копіях

en: Create a checkpoint from a set of args
uk: Створити контрольну точку на основі набору аргументів

en: Create a checkpoint from arguments for use in future incremental backups
uk: Створити контрольну точку з аргументів для використання у наступних нарощувальних резервних копіях

en: Create a device on the node.  Note that this command creates devices on the physical host that can then be assigned to a virtual machine.
uk: Створити пристрій на вузлі. Зауважте, що ця команда створює пристрої у основній фізичній системі, ці пристрої можна прив'язати до віртуальної машини.

en: Create a domain.
uk: Створити домен.

en: Create a network port.
uk: Створити порт мережі.

en: Create a network.
uk: Створити мережу.

en: Create a new network filter binding.
uk: Створити прив'язку фільтра мережі.

en: Create a pool.
uk: Створити буфер.

en: Create a restore point for interfaces settings
uk: Створити пункт відновлення параметрів інтерфейсів

en: Create a snapshot (disk and RAM) from XML
uk: Створити знімок (диск і оперативна пам'ять) на основі XML

en: Create a snapshot (disk and RAM) from arguments
uk: Створити знімок (диск і оперативна пам'ять) на основі аргументів

en: Create a snapshot from XML
uk: Створити знімок на основі XML

en: Create a snapshot from a set of args
uk: Створити знімок на основі набору аргументів

en: Create a vol from an existing volume.
uk: Створити том на основі вже створеного тому.

en: Create a vol.
uk: Створити том.

en: Create network filter binding
uk: Створити прив'язку фільтра мережі

en: Create network port
uk: Створити порт мережі

en: Create storage volume
uk: Створити том сховища даних

en: Create the dir %1$s
uk: Створити каталог %1$s

en: Created
uk: Створено

en: Created bridge %1$s with attached device %2$s
uk: Створено місток %1$s з долученим пристроєм %2$s

en: Creating network filter binding requires authorization
uk: Створення прив'язки фільтра мережі потребує уповноваження

en: Creating network port configuration requires authorization
uk: Створення налаштувань порту мережі потребує уповноваження

en: Creating non-file volumes is not supported
uk: Створення нефайлових томів не підтримується

en: Creating storage volume requires authorization
uk: Створення тому сховища потребує уповноваження

en: Creation Time
uk: Час створення

en: Creation of %1$s volumes is not supported
uk: Підтримки створення томів %1$s не передбачено

en: Crypto device is missing alias
uk: У пристрою шифрування не вистачає альтернативної назви

en: Current memory size too large
uk: Поточний розмір пам'яті є надто великим

en: Current:
uk: Поточний:

en: Custom loader requires explicit %1$s configuration
uk: Нетиповий завантажувач потребує явного налаштовування %1$s

en: D-Bus audio is not supported with this QEMU
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки звуку D-Bus

en: D-Bus p2p with an address is not supported
uk: Для цієї адреси не передбачено підтримки p2p D-Bus

en: DAC imagelabel couldn't be determined
uk: Не вдалося визначити мітку образу (imagelabel) DAC

en: DAC seclabel couldn't be determined
uk: не вдалося визначити мітку захисту (seclabel) DAC

en: DNS SRV port attribute not permitted without target for service '%1$s' in network '%2$s'
uk: не можна вказувати атрибут порту SRV DNS без призначення для служби «%1$s» у мережі «%2$s»

en: DNS SRV priority attribute not permitted without target for service '%1$s' in network '%2$s'
uk: не можна використовувати атрибут пріоритетності SRV DNS без призначення для служби «%1$s» у мережі «%2$s»

en: DNS SRV records cannot be modified, only added or deleted
uk: до записів DNS SRV не можна вносити зміни, ці записи можна лише додавати або вилучати

en: DNS SRV weight attribute not permitted without target for service '%1$s' in network '%2$s'
uk: не можна вказувати атрибут ваги SRV DNS без призначення для служби «%1$s» у мережі «%2$s»

en: Data processed:
uk: Оброблено даних:

en: Data remaining:
uk: Залишилося даних:

en: Data total:
uk: Загалом даних:

en: Datastore has unexpected type '%1$s'
uk: Сховище даних належить до неочікуваного типу «%1$s»

en: Datastore path '%1$s' doesn't have expected format '[<datastore>] <path>'
uk: Шлях до сховища даних «%1$s» записано у неочікуваному форматі «[<сховище даних>] <шлях>»

en: Datastore path '%1$s' doesn't reference a file
uk: Адреса сховища даних «%1$s» не посилається на файл

en: DatastoreInfo has unexpected type
uk: Значення DatastoreInfo належить до неочікуваного типу

en: Default paths:
uk: Типові шляхи:

en: Define a domain.
uk: Визначити домен.

en: Define a new network filter or update an existing one.
uk: Визначити новий фільтр мережі або оновити вже створений фільтр.

en: Define a pool.
uk: Визначити буфер.

en: Define or modify a device by an xml file on a node
uk: Визначити або змінити пристрій за файлом xml на вузлі

en: Define or modify a persistent physical host interface.
uk: Визначити або змінити постійний фізичний інтерфейс основної системи.

en: Define or modify a persistent storage pool.
uk: Визначити або змінити сталий буфер сховища даних.

en: Define or modify a persistent virtual network.
uk: Визначити або змінити постійну віртуальну мережу.

en: Define or modify a secret.
uk: Визначення або зміна ключа.

en: Defined
uk: Визначено

en: Defines or modifies a persistent device on the node that can be assigned to a domain. The device must be started before it can be assigned to a domain.
uk: Визначає або змінює на вузлі сталий пристрій, який можна буде пов'язати із доменом. Пристрій має запускатися до пов'язування із доменом.

en: Delete a domain checkpoint
uk: Вилучити контрольну точку домену

en: Delete a domain snapshot
uk: Вилучити знімок домену

en: Delete a given network filter binding.
uk: Вилучити вказану прив'язку фільтра мережі.

en: Delete a given pool.
uk: Вилучити вказаний буфер.

en: Delete a given vol.
uk: Вилучити вказаний том.

en: Delete a throttling group.
uk: Вилучити групу регулювання.

en: Delete an IOThread from the guest domain.
uk: Вилучити потік введення-виведення з гостьового домену.

en: Delete domain
uk: Вилучити домен

en: Delete interface
uk: Вилучити інтерфейс

en: Delete network
uk: Вилучити мережу

en: Delete network filter
uk: Вилучити фільтр мережі

en: Delete network filter binding
uk: Вилучити прив'язку фільтра мережі

en: Delete network port
uk: Вилучити порт мережі

en: Delete node device
uk: Вилучити пристрій вузла

en: Delete secret
uk: Вилучити пароль

en: Delete storage pool
uk: Вилучити буфер сховища

en: Delete storage volume
uk: Вилучити том сховища

en: Delete the specified network port.
uk: Вилучити вказаний порт мережі.

en: Deleted
uk: Вилучено

en: Deleting domain configuration requires authorization
uk: Вилучення налаштувань домену потребує уповноваження

en: Deleting interface configuration requires authorization
uk: Вилучення налаштувань інтерфейсу потребує уповноваження

en: Deleting network configuration requires authorization
uk: Вилучення налаштувань мережі потребує уповноваження

en: Deleting network filter binding requires authorization
uk: Вилучення прив'язки фільтра мережі потребує уповноваження

en: Deleting network filter configuration requires authorization
uk: Вилучення налаштувань фільтра мережі потребує уповноваження

en: Deleting network port configuration requires authorization
uk: Вилучення налаштувань порту мережі потребує уповноваження

en: Deleting node device driver requires authorization
uk: Вилучення драйвера пристрою вузла потребує уповноваження

en: Deleting secret configuration requires authorization
uk: Вилучення налаштувань пароля потребує уповноваження

en: Deleting storage pool configuration requires authorization
uk: Вилучення налаштувань буфера сховища потребує уповноваження

en: Deleting storage volume requires authorization
uk: Вилучення тому сховища потребує уповноваження

en: Depending on whether run with or without options, the command fetches or redefines the existing active set of filters on daemon.
uk: Залежно від того, чи запущено програму з параметрами, програма отримує або перевизначає наявний активний набір фільтрів журналу фонової служби.

en: Depending on whether run with or without options, the command fetches or redefines the existing active set of outputs on daemon.
uk: Залежно від того, чи запущено програму з параметрами, програма отримує або перевизначає наявний активний набір виведень до журналу фоновою службою.

en: Descendants:
uk: Похідні:

en: Destination libvirt does not support migration with extensible parameters
uk: У libvirt призначення не передбачено підтримки перенесення із розширеними параметрами

en: Destination libvirt does not support peer-to-peer migration protocol
uk: libvirt призначення не підтримує протокол перенесення P2P

en: Destroy a device on the node.  Note that this command destroys devices on the physical host
uk: Знищити пристрій на вузлі. Зауважте, що ця команда знищить пристрої у основній фізичній системі

en: Destroyed
uk: Знищено

en: Destroyed node device '%1$s'
uk: Знищено вузловий пристрій «%1$s»

en: Detach device from an XML <file>
uk: Від'єднати пристрій з файла XML <файл>

en: Detach device identified by the given alias from a domain
uk: Від'єднати пристрій, вказаний за заданою альтернативною назвою з домену

en: Detach disk device.
uk: Від'єднати дисковий пристрій.

en: Detach network interface.
uk: Від'єднати мережний пристрій.

en: Detach node device
uk: Від'єднати пристрій вузла

en: Detach node device from its device driver before assigning to a domain.
uk: Від'єднати пристрій вузла від його драйвера пристрою перед прив'язкою до домену.

en: Detaching node device driver requires authorization
uk: Від'єднання драйвера пристрою вузла потребує уповноваження

en: Detect storage pools
uk: Виявити буфери сховища

en: Detecting storage pools requires authorization
uk: Виявлення буферів сховища потребує уповноваження

en: Device
uk: Пристрій

en: Device %1$s already exists
uk: Пристрій %1$s вже існує

en: Device %1$s detached
uk: Пристрій %1$s від'єднано

en: Device %1$s is already in use
uk: Пристрій %1$s вже використовується

en: Device %1$s is behind a switch lacking ACS and cannot be assigned
uk: Пристрій %1$s працює за комутатором, для якого не передбачено ACS, отже його не можна прив'язати

en: Device %1$s is not a bridge
uk: Пристрій %1$s не є містком

en: Device %1$s marked as autostarted
uk: Пристрій %1$s позначено як такий, що запускається автоматично

en: Device %1$s not found: could not access %2$s
uk: Пристрій %1$s не знайдено: не вдалося отримати доступ до %2$s

en: Device %1$s re-attached
uk: Пристрій %1$s під'єднано повторно

en: Device %1$s reset
uk: Початковий стан пристрою %1$s відновлено

en: Device %1$s started
uk: Запущено пристрій %1$s

en: Device %1$s un-attached from bridge %2$s
uk: Пристрій %1$s від'єднано від містка %2$s

en: Device %1$s unmarked as autostarted
uk: Позначення пристрою %1$s як такого, що запускається автоматично, скасовано

en: Device '%1$s' already formatted using '%2$s'
uk: Пристрій «%1$s» вже форматовано з використанням «%2$s»

en: Device '%1$s' is not active
uk: Пристрій «%1$s» є неактивним

en: Device '%1$s' is unrecognized, requires build
uk: Пристрій «%1$s» не розпізнано, потребує build

en: Device alias was not set for %1$s controller with index %2$d
uk: Альтернативний пристрій не встановлено для контролера %1$s з індексом %2$d

en: Device alias was not set for PCI controller with index '%1$u' required for device at address '%2$s'
uk: Не встановлено альтернативну назву (псевдонім) для контролера PCI з індексом %1$u. Встановлення цієї назви необхідне для роботи з пристроєм за адресою «%2$s»

en: Device attached successfully
uk: Пристрій успішно під'єднано

en: Device attached to bridge %1$s has no name
uk: Для пристрою, долученого до містка %1$s, не визначено назви

en: Device configuration is not compatible: Domain has no USB bus support
uk: Конфігурація пристрою є несумісною: у домені не передбачено підтримки USB

en: Device detach request sent successfully
uk: Запит щодо від'єднання пристрою не вдалося надіслати

en: Device detached successfully
uk: Пристрій успішно від'єднано

en: Device is already active
uk: Пристрій вже є активним

en: Device is not a fibre channel HBA
uk: Пристрій не є HBA Fibre Channel

en: Device updated successfully
uk: Запис пристрою успішно оновлено

en: Device: %1$s
uk: Пристрій: %1$s

en: Did not create EK and certificates since this requires privileged mode for a TPM 1.2
uk: Не створено EK та сертифікати, оскільки це потребує привілейованого режиму для TPM 1.2

en: Did not find USB device %1$04x:%2$04x
uk: Не знайдено пристрою USB %1$04x:%2$04x

en: Did not find USB device %1$04x:%2$04x bus:%3$u device:%4$u
uk: Не знайдено пристрою USB %1$04x:%2$04x канал:%3$u пристрій:%4$u

en: Did not find USB device bus:%1$u device:%2$u
uk: Не знайдено каналу пристрій USB, канал:%1$u, пристрій:%2$u

en: Did not get all free page data for node %1$d
uk: Не отримано усі дані щодо вільних сторінок для вузла %1$d

en: Different bind and connect parameters for udp character device is not supported.
uk: Підтримки різних значень для параметрів bind і connect для символьного пристрою udp не передбачено.

en: Different inbound and outbound bandwidth is unsupported
uk: Підтримки різних значень для ширини вхідного і вихідного каналів не передбачено

en: Dirty rate:
uk: Брутто-швидкість:

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Disallowing client %1$lld with uid %2$lld
uk: Вимикаємо клієнт %1$lld з uid %2$lld

en: Disallowing client %1$llu with uid %2$llu
uk: Вимикаємо клієнт %1$llu з uid %2$llu

en: Disconnected from %1$s due to I/O error
uk: Від'єднано від %1$s через помилку введення-виведення

en: Disconnected from %1$s due to end of file
uk: Від'єднано від %1$s через завершення файла

en: Disconnected from %1$s due to keepalive timeout
uk: Від'єднано від %1$s через перевищення часу очікування keepalive

en: Disk
uk: Диск

en: Disk address %1$d:%2$d:%3$d doesn't match target device '%4$s'
uk: Адреса диска %1$d:%2$d:%3$d не відповідає пристрою призначення «%4$s»

en: Disk attached successfully
uk: Диск успішно під'єднано

en: Disk cache mode %1$s is not supported
uk: Підтримки режиму кешування диска %1$s не передбачено

en: Disk copy_on_read is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки copy_on_read для дисків.

en: Disk detached successfully
uk: Диск успішно від'єднано

en: Disk device '%1$s' does not support snapshotting
uk: Дисковим пристроєм «%1$s» не підтримується створення знімків

en: Disk discard_no_unref is not supported by vz driver.
uk: Підтримки discard_no_unref для диску не у драйвері vz.

en: Disk iothread '%1$u' not defined in iothreadid
uk: Потік введення-виведення диска «%1$u» не визначено у iothreadid

en: Disk label already formatted using '%1$s'
uk: Мітку диска вже форматовано за допомогою «%1$s»

en: Disk source %1$s must be a block device
uk: Основою диска %1$s має бути блоковий пристрій

en: Disk source %1$s must be a character/block device
uk: Основою диска %1$s має бути символьний або блоковий пристрій

en: Disks on SCSI controller %1$d have inconsistent controller models, cannot autodetect model
uk: Диски, з'єднані з контролером SCSI, пов'язано з %1$d несумісними моделями контролерів, автоматичне визначення моделі неможливе

en: Display per-CPU and total statistics about the domain's CPUs
uk: Показати статистичні дані щодо окремих процесорів і загальні дані щодо процесорів домену

en: Display program help
uk: Вивести довідку до програми

en: Display the system and also the daemon version information.
uk: Показати інформацію про версію системи та фонової служби.

en: Display the system version information.
uk: Показати інформацію про версію системи.

en: Display version information
uk: Показати інформацію щодо версії

en: Displays the node's total number of CPUs, the number of online CPUs and the list of online CPUs.
uk: Показати загальну кількість процесорів, кількість та список активних процесорів обчислювального вузла.

en: Distance value %1$d under node %2$zu is LOCAL_DISTANCE and should be set to 10
uk: Значення відстані %1$d у вузлі %2$zu дорівнює LOCAL_DISTANCE, має бути встановлено значення 10

en: Distance value of %1$d is not in valid range
uk: Значення відстані %1$d не належить до коректного діапазону

en: Do not change process security label
uk: Не змінювати мітку захисту процесу

en: Do not include features that block migration
uk: Не включати можливостей, які блокують перенесення

en: Domain %1$s didn't show up
uk: Домен %1$s не показано

en: Domain '%1$d' has to be running because libxenlight will suspend it
uk: Домен «%1$d» має бути запущено, оскільки libxenlight призупинить його роботу

en: Domain '%1$s' XML configuration edited.
uk: Змінено налаштування XML домену «%1$s».

en: Domain '%1$s' XML configuration not changed.
uk: Не змінено налаштування XML домену «%1$s»

en: Domain '%1$s' attached to pid %2$u
uk: Домен «%1$s» долучено до pid %2$u

en: Domain '%1$s' could not be suspended
uk: Домен «%1$s» не може бути приспано

en: Domain '%1$s' could not be woken up
uk: Не вдалося пробудити домен «%1$s»

en: Domain '%1$s' created from %2$s
uk: Домен «%1$s» створено з %2$s

en: Domain '%1$s' defined from %2$s
uk: Домен «%1$s» визначено на основі %2$s

en: Domain '%1$s' destroyed
uk: Домен «%1$s» знищено

en: Domain '%1$s' has been undefined
uk: Визначення домену «%1$s» скасовано

en: Domain '%1$s' has no manage save image; removal skipped
uk: У домену «%1$s» немає образу керованого збереження; команду вилучення пропущено

en: Domain '%1$s' is already running
uk: Домен «%1$s» вже працює

en: Domain '%1$s' is being rebooted
uk: Перезавантаження домену «%1$s»

en: Domain '%1$s' is being shutdown
uk: Вимикання домену «%1$s»

en: Domain '%1$s' marked as autostarted
uk: Домен «%1$s» позначений як домен з автозапуском

en: Domain '%1$s' marked as autostarted on next boot
uk: Домен «%1$s» позначено на автозапуск при наступному завантаженні

en: Domain '%1$s' resumed
uk: Виконання домену «%1$s» відновлено

en: Domain '%1$s' started
uk: Домен «%1$s» запущено

en: Domain '%1$s' successfully suspended
uk: Домен «%1$s» успішно призупинено

en: Domain '%1$s' successfully woken up
uk: Домен «%1$s» успішно пробуджено

en: Domain '%1$s' suspended
uk: Домен «%1$s» переведено в стан очікування

en: Domain '%1$s' sysinfo are not available
uk: Системна інформація щодо домену «%1$s» недоступна

en: Domain '%1$s' unmarked as autostarted
uk: Домен «%1$s» не позначений як домен з автозапуском

en: Domain '%1$s' unmarked as autostarted on next boot
uk: Позначення «%1$s» для автозапуску знято для наступного завантаження

en: Domain '%1$s' was reset
uk: Стан домену «%1$s» було скинуто до початкового

en: Domain Events
uk: Події домену

en: Domain UUID is malformed or empty
uk: UUID домену має помилкове форматування або є порожнім

en: Domain XML doesn't contain any disks, cannot deduce datastore and path for VMX file
uk: У домені XML не міститься жодних дисків, не вдалося визначити сховище даних і шлях до файла VMX

en: Domain XML doesn't contain any file-based harddisks, cannot deduce datastore and path for VMX file
uk: У домені XML не міститься жодних файлових дисків, не вдалося визначити сховище даних і шлях до файла VMX

en: Domain already contains a device with the same address
uk: Домен уже містить пристрій із тією ж адресою

en: Domain already contains a disk with that address
uk: У домені вже є диск із цією адресою

en: Domain already exists with UUID '%1$s'
uk: Вже існує домен із UUID «%1$s»

en: Domain already exists, editing existing domains is not supported yet
uk: Домен вже існує, редагування вже створених доменів ще не передбачено

en: Domain autodestroy not supported for embedded drivers yet
uk: Підтримки автоматичного знищення домену для вбудованих драйверів ще не передбачено

en: Domain autodestroy requires a connection handle
uk: Автознищення домену потребує дескриптора з'єднання

en: Domain backup job id not found
uk: Не знайдено ідентифікатор завдання із резервного копіювання домену

en: Domain backup job id not found: %1$s
uk: Не знайдено ідентифікатор завдання із резервного копіювання домену: %1$s

en: Domain checkpoint %1$s children deleted
uk: Вилучено дочірні записи контрольної точки домену %1$s

en: Domain checkpoint %1$s created
uk: Створено контрольну точку домену %1$s

en: Domain checkpoint %1$s created from '%2$s'
uk: Контрольну точку домену %1$s створено на основі «%2$s»

en: Domain checkpoint %1$s deleted
uk: Вилучено контрольну точку домену %1$s

en: Domain checkpoint not found
uk: Не знайдено контрольної точки домену

en: Domain checkpoint not found: %1$s
uk: Не знайдено контрольної точки домену: %1$s

en: Domain description not changed
uk: Опис домену не змінено

en: Domain description updated successfully
uk: Опис домену успішно оновлено

en: Domain does not have suspend support
uk: У домені не передбачено підтримки присипляння

en: Domain has %1$zd interfaces. Please specify which one to detach using --mac
uk: У домену %1$zd інтерфейсів. Будь ласка, вкажіть інтерфейс для від'єднання за допомогою --mac

en: Domain has multiple interfaces matching MAC address %1$s. You must use detach-device and specify the device pci address to remove it.
uk: У домену є декілька інтерфейсів з відповідною MAC-адресою %1$s. Вам слід скористатися detach-device і вказати адресу пристрою PCI, щоб вилучити зайві інтерфейси.

en: Domain has no current snapshot
uk: У домену немає поточного знімка

en: Domain has no managed save image
uk: Домен не має керованого збереженого образу

en: Domain hostdev device
uk: Пристрій hostdev домену

en: Domain information of managed save state file in XML
uk: Дані домену файла XML керованого збереженого стану

en: Domain init control
uk: Керування ініціалізацією домену

en: Domain interface
uk: Інтерфейс домену

en: Domain is already active
uk: Домен вже активний

en: Domain is already active or is in state transition
uk: Домен вже є активним або перебуває у стані переходу

en: Domain is already running
uk: Домен вже запущено

en: Domain is not active
uk: Домен не є активним

en: Domain is not active or in state transition
uk: Домен не є активним або перебуває у стані переходу

en: Domain is not active or is in state transition
uk: Домен не є активним або перебуває у стані переходу

en: Domain is not paused
uk: Домен не призупинено

en: Domain is not powered off
uk: Домен не вимкнено

en: Domain is not powered on
uk: Домен не увімкнено

en: Domain is not running
uk: Домен не запущено

en: Domain is not suspended
uk: Роботу домену не призупинено

en: Domain is not suspended or powered off
uk: Роботу домену не призупинено, його не вимкнено

en: Domain name contains invalid escape sequence
uk: У назві домену міститься некоректна екранована послідовність символів

en: Domain not found
uk: Домен не знайдено

en: Domain not found: %1$s
uk: Домен не знайдено: %1$s

en: Domain requires KVM, but it is not available. Check that virtualization is enabled in the host BIOS, and host configuration is setup to load the kvm modules.
uk: Для роботи домену потрібна підсистема KVM, але її не виявлено. Перевірте, чи увімкнено віртуалізацію у BIOS основної системи і чи налаштовано основну систему на завантаження модулів kvm.

en: Domain requires MSHV device, but it is not available. Check that virtualization is enabled in the host BIOS, and host configuration is setup to load the mshv modules.
uk: Домен потребує пристрою MSHV, але він є недоступним. Перевірте, чи увімкнено віртуалізацію у BIOS основної системи, і основну систему налаштовано на завантаження модулів mshv.

en: Domain requires at least 1 vCPU
uk: Для домену потрібне принаймні один віртуальний процесор

en: Domain restored from %1$s
uk: Домен відновлено з %1$s

en: Domain should have at least one disk defined
uk: Для домену слід визначити принаймні один диск

en: Domain snapshot %1$s children deleted
uk: Дочірню систему знімка домену %1$s вилучено

en: Domain snapshot %1$s created
uk: Створено знімок домену %1$s

en: Domain snapshot %1$s created from '%2$s'
uk: Знімок домену %1$s створено з «%2$s»

en: Domain snapshot %1$s deleted
uk: Знімок домену %1$s вилучено

en: Domain snapshot %1$s reverted
uk: Знімок домену %1$s повернуто до попереднього стану

en: Domain snapshot not found
uk: Не знайдено знімка домену

en: Domain snapshot not found: %1$s
uk: Не знайдено знімка домену: %1$s

en: Domain title can't contain newlines
uk: У назві домену не повинно міститися символів розриву рядка

en: Domain title not changed
uk: Заголовок домену не змінено

en: Domain title updated successfully
uk: Успішно оновлено заголовок домену

en: Domain-0 cannot be migrated
uk: Домен-0 не можна переносити

en: Domain-0 does not support requested operation
uk: У домені-0 не передбачено підтримки бажаної дії

en: Domain:
uk: Домен:

en: Done.
uk: Виконано.

en: Download length is too large
uk: Об'єм отриманих даних є надто великим

en: Download volume contents to a file
uk: Отримати вміст тому до файла

en: Downtime w/o network:
uk: Час непрацездатності без мережі:

en: Driver %1$s cannot be used in embedded mode
uk: Драйвер %1$s не можна використовувати у вбудованому режимі

en: Driver does not support embedded mode
uk: Для драйвера не передбачено підтримки вбудованого режиму

en: Driver does not support setting multiple IP addresses
uk: У драйвері не передбачено встановлення декількох IP-адрес

en: Driver state initialization failed
uk: Не вдалося ініціалізувати стан драйверів

en: Dump
uk: Створити дамп

en: Dump XML for a domain checkpoint
uk: Дамп XML контрольної точки домену

en: Dump XML for a domain snapshot
uk: XML дампу для знімка домену

en: Dump XML for an ongoing domain block backup job
uk: Створити дамп у форматі XML для наступного завдання із резервного копіювання блоків домену

en: Dump XML of domain information for a managed save state file to stdout.
uk: Вивести дамп даних XML домену для керованого збереженого файла стану до stdout.

en: Dump XML of domain information for a saved state file to stdout.
uk: Вивести дамп даних XML домену для збереженого файла стану до stdout.

en: Dump domain
uk: Створити дамп домену

en: Dump failed
uk: Спроба створення дампу зазнала невдачі

en: Dumping domain corefile requires authorization
uk: Створення дампу файла ядра домену потребує уповноваження

en: Duplicate NUMA cell info for cell id '%1$u'
uk: Дублювання даних комірки NUMA для ідентифікатора комірки «%1$u»

en: Duplicate USB address bus %1$u port %2$s
uk: Дублювання каналу адрес USB %1$u, порт %2$s

en: Duplicate USB controllers with index %1$u
uk: Дублювання контролерів USB з індексом %1$u

en: Duplicate USB hub on bus %1$u port %2$s
uk: Дублювання концентратора USB на каналі %1$u, порт %2$s

en: Duplicate block info for '%1$s'
uk: Дублювання даних блоку для «%1$s»

en: Duplicate cache type in resctrl for level %1$u
uk: Дублювання типу кешу у resctrl для рівня %1$u

en: Duplicate hash table key '%1$s'
uk: Дублікат хешу ключа таблиці «%1$s»

en: Duplicate info for NUMA latencies
uk: Дублювання даних для латентностей NUMA

en: Duplicate security driver %1$s
uk: Дублювання драйвера захисту %1$s

en: Duration not supported. Use 0 for now
uk: Підтримки тривалості не передбачено. Скористайтеся значенням 0.

en: EOF notify callback must be supplied
uk: слід надати зворотний виклик сповіщення EOF

en: EOF on stdin
uk: EOF у stdin

en: EOF on stdout
uk: EOF у stdout

en: Echo back arguments, possibly with quoting. Used for internal testing.
uk: Вивести у відповіді аргументи, можливо з лапками. Використовується для внутрішнього тестування.

en: Edit the XML configuration for a domain.
uk: Змінити налаштування XML домену.

en: Edit the XML configuration for a network filter.
uk: Змінити налаштування XML фільтра мережі.

en: Edit the XML configuration for a network.
uk: Змінити налаштування XML мережі.

en: Edit the XML configuration for a physical host interface.
uk: Змінити налаштування XML для інтерфейсу фізичної основної системи.

en: Edit the XML configuration for a storage pool.
uk: Змінити налаштування XML для буфера даних.

en: Edit the domain XML associated with a saved state file
uk: Змінити XML домену, пов'язаного з файлом збереженого стану

en: Edit the domain XML associated with the managed save state file
uk: Редагувати XML домену, пов'язаного з файлом керованого збереженого стану

en: Edit the domain checkpoint XML for a named checkpoint
uk: Редагувати XML контрольної точки домену для іменованої контрольної точки

en: Edit the domain snapshot XML for a named snapshot
uk: Внесення змін до XML вказаного знімка домену

en: Either 'name' or 'parent' must be specified for the 'scsi_host' adapter
uk: Для адаптера «scsi_host» слід вказати «name» або «parent»

en: Either --%1$s or --%2$s must be provided
uk: Слід вказати --%1$s або --%2$s

en: Eject the media
uk: Виштовхнути носій даних

en: Element 'memnode' is invalid without any guest NUMA cells
uk: Використання елемента «memnode» є некоректним без жодної гостьової комірки NUMA

en: Empty cpu list for pinning
uk: Порожній список процесорів для при'єднання

en: Empty iothread cpumap list for pinning
uk: Порожній список карти процесорів для пов'язування з потоками введення-виведення

en: Empty prefix name for resctrl monitor
uk: Порожня назва префікса для засобу спостереження resctrl

en: Empty response during %1$s
uk: Порожня відповідь під час %1$s

en: Emulator '%1$s' does not support arch '%2$s'
uk: У емуляторі «%1$s» не передбачено підтримки архітектури «%2$s»

en: Emulator '%1$s' does not support machine type '%2$s'
uk: У емуляторі «%1$s» не передбачено підтримки типу машини «%2$s»

en: Emulator '%1$s' does not support os type '%2$s'
uk: У емуляторі «%1$s» не передбачено підтримки типу операційної системи «%2$s»

en: Emulator '%1$s' does not support virt type '%2$s'
uk: У емуляторі «%1$s» не передбачено підтримки типу віртуалізації «%2$s»

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: End of file from agent socket
uk: Отримано символ кінця файла від сокета агентів

en: End of file from qemu monitor (vm='%1$s')
uk: Символ кінця файла від монітора qemu (vm=«%1$s»)

en: End of file while reading data
uk: Кінець файла під час читання даних

en: End of file while reading data: %1$s
uk: Кінець файла під час читання даних: %1$s

en: End of file while writing data
uk: Кінець файла під час запису даних

en: Ensure data previously on a volume is not accessible to future reads
uk: Забезпечити недоступність для подальшого читання даних, які раніше зберігалися у томі

en: Enter %1$s's password for %2$s
uk: Вкажіть пароль %1$s до %2$s

en: Enter new value for secret:
uk: Вкажіть нове значення ключа:

en: Enter username for %1$s
uk: Вкажіть ім'я користувача %1$s

en: Enter username for %1$s [%2$s]
uk: Вкажіть ім'я користувача %1$s [%2$s]

en: Ephemeral secrets are loaded
uk: Завантажено тимчасові реєстраційні дані

en: Error adding route to %1$s
uk: Помилка під час додавання маршруту до %1$s

en: Error checking for disk label, failed to get disk partition information
uk: Помилка під час пошуку мітки диска, не вдалося отримати дані розділу диска

en: Error creating initial configuration
uk: Помилка під час створення початкових налаштувань

en: Error from child process creating '%1$s'
uk: Помилка дочірнього процесу під час створення «%1$s»

en: Error from child process opening '%1$s'
uk: Повідомлення про помилку від дочірнього процесу під час спроби відкрити «%1$s»

en: Error getting 'total-bytes' in reply of guest-get-fsinfo
uk: Помилка під час отримання «total-bytes» у відповіді guest-get-fsinfo

en: Error getting 'used-bytes' in reply of guest-get-fsinfo
uk: Помилка під час отримання «used-bytes» у відповіді guest-get-fsinfo

en: Error getting physical function's '%1$s' virtual_functions
uk: Помилка під час отримання virtual_functions «%1$s» фізичної функції

en: Error in xmlAddPrevSibling
uk: Помилка у xmlAddPrevSibling

en: Error in xmlNewProp
uk: Помилка у xmlNewProp

en: Error message:
uk: Повідомлення про помилку:

en: Error notify callback must be supplied
uk: Слід надати зворотний виклик сповіщення щодо помилки

en: Error opening file %1$s
uk: Помилка під час відкриття файла %1$s

en: Error reading secret: %1$s
uk: Помилка під час читання ключа: %1$s

en: Error removing IP address from %1$s
uk: Помилка під час вилучення IP-адреси з %1$s

en: Error while building firewall
uk: Помилка під час збирання брандмауера

en: Error while building firewall: %1$s
uk: Помилка під час збирання брандмауера: %1$s

en: Error while closing medium, rc=%1$08x
uk: Помилка під час спроби завершення сеансу роботи із носієм даних, rc=%1$08x

en: Error while creating diff storage, rc=%1$08x
uk: Помилка під час спроби створити сховище різниць, rc=%1$08x

en: Error while processing agent IO
uk: Помилка під час спроби обробки даних вводу-виводу агента

en: Error while processing command's IO
uk: Помилка під час обробки даних введення-виведення команди

en: Error while processing monitor IO (vm='%1$s')
uk: Помилка під час обробки введення-виведення монітора (vm=«%1$s»)

en: Error while reading /proc/cgroups
uk: Помилка під час спроби читання /proc/cgroups

en: Error while reading the domain name
uk: Помилка під час читання назви домену

en: Error while removing hostonly network interface, rc=%1$08x
uk: Помилка під час спроби вилучити мережевий інтерфейс hostonly, rc=%1$08x

en: Escape character is %1$s
uk: Символом екранування є %1$s

en: Ethernet controller index %1$d out of [0..%2$d] range
uk: Індекс контролера ethernet %1$d лежить поза межами діапазону [0..%2$d]

en: Event thread is already running
uk: Потік обробки подій вже запущено

en: Event wakeup
uk: Пробудження подією

en: Exactly one 'cell' element per guest NUMA cell allowed, non-contiguous ranges or ranges not starting from 0 are not allowed
uk: Можна використовувати лише один елемент «cell» на одну гостьову комірку NUMA. Не можна використовувати розривні діапазони або діапазони, що не починаються з 0.

en: Exceeded max iface limit %1$d
uk: Перевищено максимальне обмеження iface %1$d

en: Executing new processes is not supported on Win32 platform
uk: Підтримки виконання нових процесів на платформі Win32 не передбачено

en: Existing device %1$s has no type
uk: Для вже створеного пристрою %1$s не визначено типу

en: Existing device %1$s is already a bridge
uk: Для вже створеного пристрою %1$s місток вже створено

en: Exit after timeout period
uk: Завершити роботу, коли сплине час очікування

en: Expected a /dev path for '%1$s'
uk: Неочікуваний шлях у /dev для «%1$s»

en: Expected an interface of type 'network' not '%1$s'
uk: Мало бути вказано інтерфейс типу «network», а не «%1$s»

en: Expected at least one file descriptor
uk: Мало бути вказано принаймні один дескриптор файла

en: Expected caps for '%1$s' but saw '%2$s'
uk: Очікували на можливості для «%1$s», але маємо «%2$s»

en: Expected downtime:
uk: Очікуваний час непрацездатності:

en: Expected exactly 1 host for the storage pool
uk: У резервному сховищі має бути точно 1 основна система

en: Expecting %1$d FD names but got %2$u
uk: Мало бути %1$d назв файлових дескрипторів, але маємо %2$u

en: Expecting '%1$s' to be a %2$s host but found a %3$s host
uk: Очікувалося, що «%1$s» є основною системою %2$s. Втім, виявлено, що основною системою є %3$s

en: Expecting VI API type 'HostAgent' or 'VirtualCenter' but found '%1$s'
uk: Типом програмного інтерфейсу VI мав бути «HostAgent» або «VirtualCenter», виявлено «%1$s»

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'ata-hardDisk' or 'disk' but found '%2$s'
uk: Значенням запису VMX «%1$s» мав бути рядок «ata-hardDisk» або «disk», але виявлено «%2$s»

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'buslogic' or 'lsilogic' or 'lsisas1068' or 'pvscsi' but found '%2$s'
uk: Значенням запису VMX «%1$s» має бути «buslogic», «lsilogic», «lsisas1068» або «pvscsi», але вказано «%2$s»

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'cdrom-image' but found '%2$s'
uk: Очікувалося значення запису VMX «%1$s» «cdrom-image», але знайдено «%2$s»

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'device' or 'file' but found '%2$s'
uk: Очікувалося значення запису VMX «%1$s» «device» або «file», але знайдено «%2$s»

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'device', 'file' or 'pipe' or 'network' but found '%2$s'
uk: Очікувалося значення запису VMX «%1$s» «file», «pipe» або «network», але знайдено «%2$s»

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'generated' or 'static' or 'vpx' but found '%2$s'
uk: Значенням запису VMX «%1$s» мав бути рядок «generated», «static» або «vpx», але знайдено «%2$s»

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'scsi-hardDisk' or 'disk' but found '%2$s'
uk: Значенням запису VMX «%1$s» мав бути рядок «scsi-hardDisk» або «disk», але виявлено «%2$s»

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'server' or 'client' but found '%2$s'
uk: Очікувалося значення запису VMX «%1$s» «server» або «client», але знайдено «%2$s»

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'vlance' or 'vmxnet' or 'vmxnet3' or 'e1000' or 'e1000e' but found '%2$s'
uk: Очікувалося значення запису VMX «%1$s» «vlance», «vmxnet», «vmxnet3», «e1000» або «e1000e», але знайдено «%2$s»

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be MAC address but found '%2$s'
uk: Очікувалося значення запису VMX «%1$s» MAC-адреса, але знайдено «%2$s»

en: Expecting VMX entry 'config.version' to be 8 but found %1$lld
uk: Значенням запису «config.version» VMX має бути 8, але знайдено %1$lld

en: Expecting VMX entry 'memsize' to be an unsigned integer (multiple of 4) but found %1$lld
uk: Значенням запису VMX «memsize» мало бути додатне ціле число (кратне до 4), але вказано %1$lld

en: Expecting VMX entry 'numvcpus' to be an unsigned integer greater than 0 but found %1$lld
uk: Значенням запису VMX «numvcpus» мало бути додатне ціле число, але вказано %1$lld

en: Expecting VMX entry 'sched.cpu.affinity' to be a comma separated list of unsigned integers but found '%1$s'
uk: Запис VMX «sched.cpu.affinity» мав містити відокремлений комами список додатних цілих чисел, але вказано «%1$s»

en: Expecting VMX entry 'sched.cpu.affinity' to contain at least as many values as 'numvcpus' (%1$lld) but found only %2$u value(s)
uk: Вивчено запис VMX «sched.cpu.affinity» щодо того, чи містить він принаймні стільки ж значень, скільки «numvcpus» (%1$lld). Виявлено лише %2$u значень

en: Expecting VMX entry 'sched.cpu.shares' to be an unsigned integer or 'low', 'normal' or 'high' but found '%1$s'
uk: Значенням запису VMX «sched.cpu.shares» мало бути невід'ємне ціле число або «low», «normal» або «high», але вказано «%1$s»

en: Expecting VMX entry 'virtualHW.version' to be 4 or higher but found %1$lld
uk: Значенням запису «virtualHW.version» VMX має бути 4 або більше значення, але знайдено %1$lld

en: Expecting domain XML CPU mode 'custom' but found '%1$s'
uk: Мало бути вказано режиму процесора у XML домену «custom», але виявлено «%1$s»

en: Expecting domain XML CPU sockets per core as %1$d but found %2$d
uk: Мало бути вказано сокети на процесор у домені XML як %1$d, але вказано %2$d

en: Expecting domain XML attribute 'arch' of entry 'os/type' to be 'i686' or 'x86_64' but found '%1$s'
uk: Значенням атрибута XML домену «arch» запису «os/type» має бути «i686» або «x86_64», але вказано «%1$s»

en: Expecting domain XML attribute 'cpuset' of entry 'vcpu' to contain at least %1$d CPU(s)
uk: Значення атрибута «cpuset» запису XML домену «vcpu» мало містити принаймні %1$d процесорів

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'fd'
uk: Атрибут «dev» запису «devices/disk/target» у XML домену мав починатися з «fd»

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'hd'
uk: Атрибут «dev» запису «devices/disk/target» у XML домену мав починатися з «hd»

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'sd'
uk: Атрибут «dev» запису «devices/disk/target» у XML домену мав починатися з «sd»

en: Expecting domain XML attribute 'model' of entry 'controller' to be 'buslogic' or 'lsilogic' or 'lsisas1068' or 'vmpvscsi' but found '%1$s'
uk: Значенням атрибута «model» запису XML домену «controller» мав бути рядок «buslogic», «lsilogic», «lsisas1068» або «vmpvscsi», але вказано «%1$s»

en: Expecting domain XML entry 'devices/interface/model' to be 'vlance' or 'vmxnet' or 'vmxnet2' or 'vmxnet3' or 'e1000' or 'e1000e' but found '%1$s'
uk: Очікувалося значення запису домену XML «devices/interface/model» «vlance», «vmxnet», «vmxnet2», «vmxnet3», «e1000» або «e1000e», але виявлено «%1$s»

en: Expecting domain XML entry 'vcpu' to be greater than 0
uk: Значенням запису XML домену «vcpu» має бути число, більше за 0, але вказано 0

en: Expecting product 'gsx' or 'esx' or 'embeddedEsx' or 'vpx' but found '%1$s'
uk: Значенням продукту мав бути рядок «gsx», «esx», «embeddedEsx» або «vpx», виявлено «%1$s»

en: Expecting source '%1$s' of first file-based harddisk to be a VMDK image
uk: Джерелом «%1$s» першого заснованого на файлі жорсткого диска мав бути образ VMDK

en: Expecting type '%1$s' but found '%2$s'
uk: Мало бути вказано тип «%1$s», але виявлено «%2$s»

en: Expecting type to begin with 'ArrayOf' but found '%1$s'
uk: Запис типу мав починатися з «ArrayOf», але він починається з «%1$s»

en: Expecting virt type to be '%1$s' but found '%2$s'
uk: Мало бути вказано тип віртуалізації «%1$s», а виявлено «%2$s»

en: Expiry Time
uk: Строк дії

en: Explicit destination hostname is required for TLS migration over UNIX socket
uk: Слід вказати явним чином назву вузла призначення для перенесення TLS крізь сокет UNIX

en: Extended attributes are not supported on this system
uk: Підтримки розширених атрибутів у цій системі не передбачено

en: Extra data in disabled network '%1$s'
uk: Зайві дані у запису вимкненої мережі «%1$s»

en: Extract the checkpoint's parent, if any
uk: Видобути батьківський запис контрольної точки, якщо такий існує

en: Extract the snapshot's parent, if any
uk: Видобути батьківський знімок знімка, якщо такий є

en: FAIL
uk: ПОМИЛКА

en: FDC bus index %1$d out of [0] range
uk: Індекс каналу FDC %1$d не належить діапазону [0]

en: FDC controller index %1$d out of [0] range
uk: Індекс контролера FDC %1$d не належить діапазону [0]

en: FDC unit index %1$d out of [0..1] range
uk: Індекс модуля FDC %1$d не належить діапазону [0..1]

en: Fail to create socket for incoming migration
uk: Не вдалося створити сокет для вхідного перенесення

en: Failed
uk: Помилка

en: Failed disable mount propagation out of the root filesystem
uk: Не вдалося вимкнути поширення монтування за межі кореневої файлової системи

en: Failed new node mode for target '%1$s'
uk: Помилка режиму нового вузла для призначення «%1$s»

en: Failed set TLS x509 credentials: %1$s
uk: Не вдалося встановити реєстраційні дані x509 TLS: %1$s

en: Failed testunitready: %1$s
uk: Не вдалося виконати testunitready: %1$s

en: Failed to accept migration connection
uk: Не вдалося прийняти з'єднання для перенесення

en: Failed to access '%1$s'
uk: Не вдалося отримати доступ «%1$s»

en: Failed to acquire inhibitor: %1$s
uk: Не вдалося отримати уповільнювач: %1$s

en: Failed to acquire lock
uk: Не вдалося отримати блокування

en: Failed to acquire lock: %1$s
uk: Не вдалося отримати блокування: %1$s

en: Failed to acquire pid file '%1$s'
uk: Не вдалося заволодіти файлом pid «%1$s»

en: Failed to add IP address %1$s to IP address cache for interface %2$s
uk: Не вдалося додати IP-адресу %1$s до кешу IP-адресу для інтерфейсу %2$s

en: Failed to add IP address %1$s/%2$d%3$s%4$s%5$s%6$s to %7$s
uk: Не вдалося додати IP-адресу %1$s/%2$d%3$s%4$s%5$s%6$s до %7$s

en: Failed to add PCI device %1$s to the inactive list
uk: Не вдалося додати пристрій PCI %1$s до неактивного списку

en: Failed to add capability %1$s: %2$d
uk: Не вдалося додати можливість %1$s: %2$d

en: Failed to add driver '%1$s' to driver_override interface of PCI device '%2$s'
uk: Не вдалося додати драйвер «%1$s» для інтерфейсу driver_override пристрою PCI «%2$s»

en: Failed to add netlink event handle watch
uk: не вдалося додати спостереження за обробкою подій netlink

en: Failed to add signal handle watch
uk: Не вдалося додати спостереження за дескриптором сигналу

en: Failed to add storage controller (name: %1$s, busType: %2$d)
uk: Не вдалося додати контролер сховища даних (назва: %1$s, тип каналу: %2$d)

en: Failed to allocate AF_VSOCK socket
uk: Не вдалося розподілити сокет AF_VSOCK

en: Failed to allocate PCI device list: %1$s
uk: Не вдалося отримати пам'ять для списку пристроїв PCI: %1$s

en: Failed to allocate XML buffer
uk: Не вдалося розмістити буфер XML

en: Failed to allocate tty
uk: Не вдалося розмістити tty

en: Failed to apply capabilities: %1$d
uk: Не вдалося застосувати можливості: %1$d

en: Failed to apply firewall command '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося застосувати команду брандмауера «%1$s»: %2$s

en: Failed to attach device from %1$s
uk: Не вдається приєднати пристрій з %1$s

en: Failed to attach disk
uk: Не вдалося під'єднати диск

en: Failed to attach interface
uk: Не вдалося під'єднати інтерфейс

en: Failed to attach to pid %1$u
uk: Не вдалося виконати долучення до pid %1$u

en: Failed to authenticate as 'none': %1$s
uk: Не вдалося пройти розпізнавання як «none»: %1$s

en: Failed to autostart VM '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося запустити віртуальну машину «%1$s» у автоматичному режимі: %2$s

en: Failed to autostart storage pool '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося автоматично запустити буфер даних «%1$s»: %2$s

en: Failed to balloon domain0 memory
uk: Не вдалося створити додаткову пам'ять domain0

en: Failed to begin network config change transaction
uk: Не вдалося почати дію зі зміни налаштувань мережі

en: Failed to bind %1$s on to %2$s
uk: Не вдалося прив'язати %1$s до %2$s

en: Failed to bind %1$s to new root %2$s
uk: Не вдалося пов'язати %1$s з новою кореневою текою, %2$s

en: Failed to bind cgroup '%1$s' on '%2$s'
uk: Не вдалося прив'язати cgroup «%1$s» на «%2$s»

en: Failed to bind mount directory %1$s to %2$s
uk: Не вдалося прив'язати каталог монтування %1$s до %2$s

en: Failed to bind socket to '%1$s'
uk: Не вдається прив'язати сокет до «%1$s»

en: Failed to build net json
uk: Не вдалося побудувати json net

en: Failed to build pidfile path
uk: Не вдалося побудувати шлях до файла PID

en: Failed to build pidfile path.
uk: Не вдалося побудувати шлях до файла PID.

en: Failed to build pool %1$s
uk: Не вдалося побудувати буфер %1$s

en: Failed to change owner of %1$s to %2$u:%3$u
uk: Не вдалося змінити власника %1$s на %2$u:%3$u

en: Failed to change ownership of '%1$s' to %2$d:%3$d
uk: Не вдалося змінити права власності щодо «%1$s» на %2$d:%3$d

en: Failed to change ownership of tty %1$s
uk: Не вдалося змінити власника tty %1$s

en: Failed to change size of volume '%1$s' by %2$s
uk: Не вдалося змінити розмір тому «%1$s» на %2$s

en: Failed to change size of volume '%1$s' to %2$s
uk: Не вдалося змінити розмір тому «%1$s» до %2$s

en: Failed to change storage controller model
uk: Не вдалося змінити модель контролера сховища даних

en: Failed to chdir into %1$s
uk: Не вдалося змінити каталог на %1$s

en: Failed to check for domain managed save image
uk: Не вдалося знайти образ керованого збереження домену

en: Failed to check for managed save image
uk: Не вдалося знайти образ керованого збереження

en: Failed to check system token '%1$s'
uk: Не вдалося перевірити жетон системи «%1$s»

en: Failed to chown device %1$s
uk: Не вдалося змінити власника пристрою %1$s

en: Failed to clean up %1$s
uk: Не вдалося спорожнити %1$s

en: Failed to cleanup stale managed save dir '%1$s'
uk: Не вдалося очистити статичний керований каталог збереження «%1$s»

en: Failed to clear security context for agent for %1$s
uk: Не вдалося зняти контекст безпеки для агента %1$s

en: Failed to clear security context for monitor for %1$s
uk: Не вдалося зняти контекст безпеки для монітора для %1$s

en: Failed to clone vol from %1$s
uk: Не вдалося клонувати том з %1$s

en: Failed to close bind target %1$s
uk: Не вдалося закрити призначення прив'язування, %1$s

en: Failed to collect auth credentials
uk: Не вдалося зібрати реєстраційні дані для розпізнавання

en: Failed to commit network config change transaction
uk: Не вдалося виконати дію зі зміни налаштувань мережі

en: Failed to compare host CPU with %1$s
uk: На вдалося порівняти процесор основної системи з %1$s

en: Failed to compare hypervisor CPU with %1$s
uk: Не вдалося порівняти процесор гіпервізору із %1$s

en: Failed to compile regex %1$s
uk: Не вдалося скомпілювати формальний вираз %1$s

en: Failed to complete action %1$s on media
uk: Не вдалося завершити виконання дії %1$s на носії даних

en: Failed to complete tree listing
uk: Не вдалося завершити побудову ієрархічного списку

en: Failed to connect socket to '%1$s'
uk: Не вдалося з'єднати сокет з «%1$s»

en: Failed to connect to dbus-daemon: %1$s
uk: Не вдалося встановити з'єднання з dbus-daemon: %1$s

en: Failed to connect to mon socket
uk: Не вдалося встановити з'єднання з сокетом mon

en: Failed to connect to nbdkit for '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося з'єднатися з nbdkit для «%1$s»: %2$s

en: Failed to connect to ssh agent
uk: Не вдалося встановити зв'язок з агентом SSH

en: Failed to connect to the admin server
uk: Не вдалося з'єднатися із адміністративним сервером

en: Failed to connect to vsock (cid=%1$llu port=%2$u)
uk: Не вдалося встановити з'єднання з vsock (cid=%1$llu port=%2$u)

en: Failed to connect: %1$s
uk: Не вдалося встановити з'єднання: %1$s

en: Failed to convert '%1$s' to int
uk: Не вдалося перетворити «%1$s» на ціле значення

en: Failed to convert '%1$s' to unsigned int
uk: Не вдалося перетворити «%1$s» у ціле додатне значення

en: Failed to convert '%1$s' to unsigned long long
uk: Не вдалося перетворити «%1$s» у значення unsigned long long

en: Failed to convert interface index %1$d to a name
uk: Не вдалося перетворити індекс інтерфейсу %1$d на назву

en: Failed to convert loadparm '%1$s' to upper case
uk: Не вдалося перетворити запис loadparm «%1$s» на запис із символів верхнього регістру

en: Failed to convert the command string to argv-lists
uk: Не вдалося перетворити рядок команди на списки argv

en: Failed to copy XML node
uk: Не вдалося скопіювати вузол XML

en: Failed to core dump domain '%1$s' to %2$s
uk: Помилка збереження дампу домену «%1$s» в %2$s

en: Failed to count network filters
uk: Не вдалося полічити фільтри мережі

en: Failed to count node devices
uk: Не вдалося отримати кількість вузлових пристроїв

en: Failed to count secrets
uk: Не вдалося полічити ключі

en: Failed to create %1$s
uk: Не вдалося створити %1$s

en: Failed to create '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося створити «%1$s»: %2$s

en: Failed to create SASL client context: %1$d (%2$s)
uk: Не вдалося створити контекст клієнта SASL: %1$d (%2$s)

en: Failed to create SAVE dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог SAVE %1$s

en: Failed to create XML
uk: Не вдається створити XML

en: Failed to create XML config object
uk: Не вдалося створити об'єкт config XML

en: Failed to create bind target %1$s
uk: Не вдалося створити призначення прив'язуання %1$s

en: Failed to create bridge node in xml document
uk: Не вдалося створити вузол містка у документі xml

en: Failed to create cache dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог кешу, %1$s

en: Failed to create channel target dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог призначення каналу %1$s

en: Failed to create checkpoint dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог контрольної точки, %1$s

en: Failed to create dbus state dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог станів DBus, %1$s

en: Failed to create directory for '%1$s' dev '%2$s'
uk: Не вдалося створити каталог для «%1$s», пристрій «%2$s»

en: Failed to create directory for device %1$s
uk: Не вдалося створити каталог для пристрою %1$s

en: Failed to create disk pool geometry
uk: Не вдалося створити геометрію буфера диска

en: Failed to create domain from %1$s
uk: Помилка створення домену з %1$s

en: Failed to create domain save file '%1$s'
uk: Не вдалося створити файл збереження домену «%1$s»

en: Failed to create dump dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог дампів, %1$s

en: Failed to create file '%1$s'
uk: Не вдалося створити файл «%1$s»

en: Failed to create file '%1$s': couldn't determine fs type
uk: Не вдалося створити файл «%1$s»: не вдалося визначити тип файлової системи

en: Failed to create filesystem probe for device %1$s
uk: Не вдалося створити процес визначення файлової системи для пристрою %1$s

en: Failed to create interface node under bridge node in xml document
uk: Не вдалося створити вузол інтерфейсу у вузлі містка у документі xml

en: Failed to create iscsi context for %1$s
uk: Не вдалося створити контекст iscsi для %1$s

en: Failed to create lib dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог бібліотеки, %1$s

en: Failed to create memory backing dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог резервної пам'яті %1$s

en: Failed to create network filter from %1$s
uk: Не вдалося створити фільтр мережі з %1$s

en: Failed to create network from %1$s
uk: Помилка створення мережі з %1$s

en: Failed to create node device from %1$s
uk: Не вдалося створити вузловий пристрій на основі %1$s

en: Failed to create nvram dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог nvram %1$s

en: Failed to create or modify the state XML attribute
uk: Не вдалося створити або змінити атрибут XML стану

en: Failed to create passt state dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог стану passt %1$s

en: Failed to create pool %1$s
uk: Не вдалося створити буфер %1$s

en: Failed to create pool from %1$s
uk: Не вдалося створити резервне сховище на основі %1$s

en: Failed to create rdp state dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог стану rdp %1$s

en: Failed to create reboot thread, killing domain
uk: Не вдалося створити потік обробки перезавантаження, припинення роботи домену

en: Failed to create save dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог збереження, %1$s

en: Failed to create slirp state dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог станів slirp, %1$s

en: Failed to create snapshot dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог знімків %1$s

en: Failed to create socket
uk: Не вдалося створити сокет

en: Failed to create state dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог станів, %1$s

en: Failed to create state dir '%1$s'
uk: Не вдалося створити каталог стану «%1$s»

en: Failed to create symlink '%1$s' to '%2$s'
uk: Помилка при створенні символічного посилання «%1$s» на «%2$s»

en: Failed to create thread
uk: Не вдалося створити потік обробки

en: Failed to create thread for receiving migration data
uk: Не вдалося створити потік обробки для отримання даних перенесення

en: Failed to create thread to handle daemon restart
uk: Не вдалося створити потік обробки для роботи з перезапуску фонової служби

en: Failed to create thread to handle domain death
uk: Не вдалося створити потік обробки для обробки загибелі домену

en: Failed to create thread to handle domain shutdown
uk: Не вдалося створити потік для обробки завершення роботи домену

en: Failed to create thread to handle firewall reload/restart
uk: Не вдалося створити гілку обробки для роботи із перезавантаженням або перезапуском брандмауера

en: Failed to create thread to handle pool refresh
uk: Не вдалося створити потік обробки для обробки оновлення буфера

en: Failed to create thread to suspend the host
uk: Не вдалося створити потік обробки для присипляння основної системи

en: Failed to create unique directory with template '%1$s' for probing QEMU
uk: Не вдалося створити унікальний каталог за допомогою шаблону «%1$s» для зондування QEMU

en: Failed to create v1 controller %1$s for group
uk: Не вдалося створити контролер v1 %1$s для групи

en: Failed to create v2 cgroup '%1$s'
uk: Не вдалося створити cgroup v2 «%1$s»

en: Failed to create vbox driver object.
uk: Не вдалося створити об'єкт драйвера vbox.

en: Failed to create vol %1$s
uk: Не вдалося створити том %1$s

en: Failed to create vol from %1$s
uk: Не вдалося створити том з %1$s

en: Failed to create/open domain save xml file '%1$s'
uk: Не вдалося створити або відкрити файл XML збереження домену «%1$s»

en: Failed to define domain from %1$s
uk: Помилка визначення домену на основі %1$s

en: Failed to define interface from %1$s
uk: Не вдалося визначити інтерфейс на основі %1$s

en: Failed to define network filter from %1$s
uk: Не вдалося визначити фільтр мережі на основі %1$s

en: Failed to define network from %1$s
uk: Помилка визначення мережі на основі %1$s

en: Failed to define new bridge interface %1$s
uk: Не вдалося визначити новий інтерфейс містка %1$s

en: Failed to define new interface %1$s
uk: Не вдалося визначити новий інтерфейс %1$s

en: Failed to define node device from '%1$s'
uk: Не вдалося визначити вузловий пристрій на основі «%1$s»

en: Failed to define pool %1$s
uk: Не вдалося визначити буфер %1$s

en: Failed to define pool from %1$s
uk: Не вдалося визначити буфер на основі %1$s

en: Failed to delete DiskDescriptor.xml of volume '%1$s'
uk: Не вдалося вилучити DiskDescriptor.xml тому «%1$s»

en: Failed to delete autostart link '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося вилучити посилання автоматичного запуску «%1$s»: %2$s

en: Failed to delete checkpoint %1$s
uk: Не вдалося вилучити контрольну точку %1$s

en: Failed to delete network filter binding on %1$s
uk: Не вдалося вилучити прив'язку фільтра мережі на %1$s

en: Failed to delete network port %1$s
uk: Не вдалося вилучити порт мережі %1$s

en: Failed to delete overlay file '%1$s' for transient disk '%2$s'
uk: Не вдалося вилучити файл-накладку «%1$s» для тимчасового диска «%2$s»

en: Failed to delete pool %1$s
uk: Не вдалося вилучити буфер %1$s

en: Failed to delete secret %1$s
uk: Не вдалося вилучити ключ %1$s

en: Failed to delete snapshot %1$s
uk: Не вдалося вилучити знімок %1$s

en: Failed to delete symlink '%1$s'
uk: Не вдалось видалити символьне посилання «%1$s»

en: Failed to delete veth device %1$s
uk: Не вдалося вилучити пристрій veth %1$s

en: Failed to delete vol %1$s
uk: Не вдалося вилучити том %1$s

en: Failed to destroy bridge interface %1$s
uk: Не вдалося знищити інтерфейс містка %1$s

en: Failed to destroy domain '%1$d'
uk: Не вдалося знищити домен «%1$d»

en: Failed to destroy domain '%1$s'
uk: Не вдалося знищити домен «%1$s»

en: Failed to destroy interface %1$s
uk: Не вдалося знищити інтерфейс %1$s

en: Failed to destroy network %1$s
uk: Помилка знищення мережі %1$s

en: Failed to destroy node device '%1$s'
uk: Не вдалося знищити вузловий пристрій «%1$s»

en: Failed to destroy pool %1$s
uk: Не вдалося знищити буфер %1$s

en: Failed to detach device %1$s
uk: Не вдалося від'єднати пристрій %1$s

en: Failed to detach device from %1$s
uk: Не вдається від'єднати пристрій з %1$s

en: Failed to detach device with alias %1$s
uk: Не вдалося від'єднати пристрій від альтернативної назви %1$s

en: Failed to detach disk
uk: Не вдалося від'єднати диск

en: Failed to detach interface
uk: Не вдалося від'єднати інтерфейс

en: Failed to determine broadcast address for '%1$s/%2$d'
uk: Не вдалося визначити адресу трансляції для «%1$s/%2$d»

en: Failed to determine if %1$u:%2$u:%3$u:%4$u is a Direct-Access LUN
uk: Не вдалося визначити, чи є %1$u:%2$u:%3$u:%4$u номером логічного пристрою безпосереднього доступу

en: Failed to determine prefix for IP address '%1$s'
uk: Не вдалося визначити префікс для IP-адреси «%1$s»

en: Failed to determine prefix for route with destination '%1$s'
uk: Не вдалося визначити префікс для маршруту з призначенням «%1$s»

en: Failed to determine state of guest: $guest. Not tracking it anymore.
uk: Не вдалося визначити стан гостьової системи: $guest. Спостереження за нею припинено.

en: Failed to disconnect client '%1$llu' from server %2$s
uk: Не вдалося від'єднати клієнт «%1$llu» від сервера %2$s

en: Failed to disconnect from the admin server
uk: Не вдалося від'єднатися від адміністративного сервера

en: Failed to disconnect from the hypervisor
uk: Не вдалося розірвати з'єднання з гіпервізором

en: Failed to disconnect: %1$s
uk: Не вдалося розірвати з'єднання: %1$s

en: Failed to discover session: %1$s
uk: Не вдалося виявити сеанс: %1$s

en: Failed to dump core of domain '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося створити дамп ядра домену «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to enable controller '%1$s' for '%2$s'
uk: Не вдалося увімкнути контролер «%1$s» для «%2$s»

en: Failed to escape password for XML
uk: Не вдалося екранувати пароль для XML

en: Failed to execute symbol '%1$s' in module '%2$s'
uk: Не вдалося виконати символ «%1$s» у модулі «%2$s»

en: Failed to extract interface information
uk: Не вдалося видобути дані щодо інтерфейсу

en: Failed to extract interface information or no interfaces found
uk: Не вдалося видобути дані щодо інтерфейсу або інтерфейс не знайдено

en: Failed to find QOM Object path for device '%1$s'
uk: Не вдалося знайти шлях об'єкта QOM для пристрою «%1$s»

en: Failed to find SCSI host with wwnn='%1$s', wwpn='%2$s'
uk: Не вдалося знайти вузол SCSI з wwnn='%1$s', wwpn='%2$s'

en: Failed to find a node driver
uk: Не вдалося знайти драйвер вузла

en: Failed to find a node driver: %1$s
uk: Не вдалося знайти драйвер вузла: %1$s

en: Failed to find a secret storage driver
uk: Не вдалося знайти драйвер сховища ключів

en: Failed to find a secret storage driver: %1$s
uk: Не вдалося знайти драйвер сховища ключів: %1$s

en: Failed to find a storage driver
uk: Не вдалося знайти драйвер сховища даних

en: Failed to find a storage driver: %1$s
uk: Не вдалося знайти драйвер сховища даних: %1$s

en: Failed to find any %1$s pool sources
uk: Не вдалося знайти жодного джерела резервних сховищ даних %1$s

en: Failed to find fc_host for wwnn='%1$s' and wwpn='%2$s'
uk: Не вдалося знайти fc_host для wwnn='%1$s' і wwpn='%2$s'

en: Failed to find group record for gid '%1$u'
uk: Не вдалося знайти запис групи для gid «%1$u»

en: Failed to find module '%1$s'
uk: Не вдалося знайти модуль «%1$s»

en: Failed to find parent device for %1$s
uk: Не вдалось знайти батьківський пристрій для %1$s

en: Failed to find scsi_host using PCI '%1$s' and unique_id='%2$u'
uk: Не вдалося знайти scsi_host на основі даних щодо PCI «%1$s» та unique_id='%2$u'

en: Failed to find symbol '%1$s' in module '%2$s': %3$s
uk: Не вдалося знайти символ «%1$s» у модулі «%2$s»: %3$s

en: Failed to find the interface
uk: Не вдалося знайти інтерфейс

en: Failed to find the interface: %1$s
uk: Не вдалося знайти інтерфейс: %1$s

en: Failed to find the network
uk: Не вдається знайти мережу

en: Failed to find the network: %1$s
uk: Не вдається знайти мережу: %1$s

en: Failed to find user record for uid '%1$u'
uk: Не вдалося знайти запис користувача для uid «%1$u»

en: Failed to fork as daemon: %1$s
uk: Не вдається запустити програму як службу: %1$s

en: Failed to format new xml document for bridge %1$s
uk: Не вдалося виконати форматування нового документа xml для містка %1$s

en: Failed to format new xml document for detached interface %1$s
uk: Не вдалося виконати форматування нового документа xml для від'єднаного інтерфейсу %1$s

en: Failed to fully read directory %1$s
uk: Не вдалося повністю прочитати каталог %1$s

en: Failed to generate UUID
uk: Помилка при генерації UUID

en: Failed to generate genid
uk: Не вдалося створити genid

en: Failed to get %1$s minor number
uk: Не вдалося визначити номер випуску %1$s

en: Failed to get SRIOV function from device link '%1$s'
uk: Не вдалося отримати функцію SRIOV з посилання на пристрій «%1$s»

en: Failed to get UUID of created secret
uk: Не вдалося отримати UUID створеного ключа

en: Failed to get VNC port. Is this domain using VNC?
uk: Не вдалося отримати дані щодо порту VNC. Чи використовується у цьому домені VNC?

en: Failed to get block stats %1$s %2$s
uk: Не вдається відкрити статистику блоків %1$s %2$s

en: Failed to get block stats for domain '%1$s' device '%2$s'
uk: Не вдалося отримати статистичні дані щодо блоків пристрою «%2$s» домену «%1$s»

en: Failed to get capabilities from libxenlight
uk: Не вдалося отримати можливості з libxenlight

en: Failed to get capability names of the device
uk: Не вдалося отримати назви можливостей пристрою

en: Failed to get capability numbers of the device
uk: Не вдалося отримати кількісні значення можливостей пристрою

en: Failed to get capacity of lun: %1$s
uk: Не вдалося отримати місткість lun: %1$s

en: Failed to get certificate %1$s distinguished name: %2$s
uk: Не вдалося отримати характерну назву сертифіката %1$s: %2$s

en: Failed to get checkpoint count
uk: Не вдалося отримати кількість контрольних точок

en: Failed to get client socket PID
uk: Не вдалося отримати PID сокета клієнта

en: Failed to get client socket identity
uk: Не вдалося отримати профіль сокета клієнтської частини

en: Failed to get current process capabilities: %1$d
uk: Не вдалося отримати можливості поточного процесу: %1$d

en: Failed to get disk information
uk: Не вдається отримати інформацію про диск

en: Failed to get distinguished name: %1$s
uk: Не вдалося отримати DN: %1$s

en: Failed to get domain autostart state
uk: Не вдалося отримати стан автоматичного запуску домену

en: Failed to get domain description xml
uk: Не вдалося отримати XML опису домену

en: Failed to get domain persistence info
uk: Не вдалося отримати дані щодо сталості домену

en: Failed to get domain state
uk: Не вдалося отримати дані щодо стану домену

en: Failed to get domain's UUID
uk: Не вдалося отримати UUID домену

en: Failed to get host number for iSCSI session with path '%1$s'
uk: Не вдалося отримати номер вузла для сеансу iSCSI зі шляхом «%1$s»

en: Failed to get interface information
uk: Не вдається отримати інформацію про пристрій

en: Failed to get interface stats %1$s %2$s
uk: Не вдається отримати статистику інтерфейсу %1$s %2$s

en: Failed to get leases info for %1$s
uk: Не вдалося отримати дані щодо надання для %1$s

en: Failed to get memory statistics for domain %1$s
uk: Не вдалося отримати статистичні дані щодо пам'яті для домену %1$s

en: Failed to get network autostart state
uk: Не вдалося отримати дані щодо стану автоматичного запуску мережі

en: Failed to get network description xml
uk: Не вдалося отримати опис XML мережі

en: Failed to get network persistence info
uk: Не вдалося отримати дані щодо сталості мереж

en: Failed to get network's UUID
uk: Не вдалося отримати UUID мережі

en: Failed to get node physical info from libxenlight
uk: Не вдалося отримати фізичні дані вузла від libxenlight

en: Failed to get option '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося отримати параметр «%1$s»: %2$s

en: Failed to get pool autostart state
uk: Не вдалося отримати дані щодо автоматичного запуску буферів

en: Failed to get pool persistence info
uk: Не вдалося отримати дані щодо сталості буферів

en: Failed to get scheduler id for domain '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор планувальника для домену «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to get scheduler parameters for domain '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося отримати параметри планувальника для домену «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to get snapshot count
uk: Не вдалося визначити кількість знімків

en: Failed to get storage controller name
uk: Не вдалося отримати назву контролера сховища даних

en: Failed to get the number of active networks
uk: Не вдалося отримати значення кількості активних мереж

en: Failed to get the number of active pools
uk: Не вдалося отримати кількість активних буферів

en: Failed to get the number of inactive networks
uk: Не вдалося отримати кількість неактивних мереж

en: Failed to get the number of inactive pools
uk: Не вдалося отримати кількість неактивних буферів

en: Failed to get udev device for syspath '%1$s'
uk: Не вдалося отримати назву пристрою UDEV для шляху «%1$s»

en: Failed to get uuid of secret
uk: Не вдалося отримати UUID ключа

en: Failed to get valid client socket identity
uk: Не вдалося отримати коректний профіль сокета клієнтської частини

en: Failed to get valid client socket identity groups
uk: Не вдалося отримати коректні групи профілів сокета клієнтської частини

en: Failed to get version info from libxenlight
uk: Не вдалося отримати щодо версії від libxenlight

en: Failed to init transport: %1$s
uk: Не вдалося ініціалізувати передавання даних: %1$s

en: Failed to initialize TLS session: %1$s
uk: Не вдалося ініціалізувати сеанс TLS: %1$s

en: Failed to initialize cgroup backend.
uk: Не вдалося ініціалізувати модуль cgroup.

en: Failed to initialize host cpu features
uk: Не вдалося ініціалізувати можливості процесора основної системи

en: Failed to initialize libpciaccess
uk: Не вдалося ініціалізувати libpciaccess

en: Failed to initialize libssh session
uk: не вдалося ініціалізувати сеанс libssh

en: Failed to initialize libssh2 agent handle
uk: Не вдалося ініціалізувати обробник агентів libssh2

en: Failed to initialize libssh2 known hosts table
uk: Не вдалося ініціалізувати таблицю відомих вузлів libssh2

en: Failed to initialize libssh2 session
uk: не вдалося ініціалізувати сеанс libssh2

en: Failed to initialize libvirt
uk: Не вдалося ініціалізувати libvirt

en: Failed to initialize libvirt error handling
uk: Не вдалося ініціалізувати засоби обробки помилок libvirt

en: Failed to initialize mutex
uk: Не вдалося ініціалізувати семафор

en: Failed to initialize security drivers
uk: Не вдалося ініціалізувати драйвери захисту

en: Failed to initialize storage pool '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося ініціалізувати буфер даних «%1$s»: %2$s

en: Failed to inquire lock
uk: Не вдалося визначити стан блокування

en: Failed to inquire lock: %1$s
uk: Не вдалося визначити стан блокування: %1$s

en: Failed to kill process %1$lld
uk: Не вдалося вбити процес %1$lld

en: Failed to list active domains
uk: Не вдалося побудувати список активних доменів

en: Failed to list active interfaces
uk: Не вдалося побудувати список активних інтерфейсів

en: Failed to list active networks
uk: Не вдалося побудувати список активних мереж

en: Failed to list active pools
uk: Не вдалося побудувати список активних резервних сховищ даних

en: Failed to list domains
uk: Не вдалося побудувати список доменів

en: Failed to list inactive domains
uk: Не вдалося побудувати список неактивних доменів

en: Failed to list inactive interfaces
uk: Не вдалося побудувати список неактивних інтерфейсів

en: Failed to list inactive networks
uk: Не вдалося побудувати список неактивних мереж

en: Failed to list inactive pools
uk: Не вдалося побудувати список неактивних резервних сховищ

en: Failed to list interfaces
uk: Не вдалося побудувати список інтерфейсів

en: Failed to list network filter bindings
uk: Не вдалося створити список прив'язок фільтрів мережі

en: Failed to list network filters
uk: Не вдалося побудувати список фільтрів мережі

en: Failed to list networks
uk: Не вдалося побудувати список мереж

en: Failed to list node devices
uk: Не вдалося побудувати список вузлових пристроїв

en: Failed to list node secrets
uk: Не вдалося побудувати список ключів вузла

en: Failed to list persistent guests on $uri
uk: Не вдалося побудувати список постійних гостьових систем з адресою $uri

en: Failed to list pools
uk: Не вдалося побудувати список буферів

en: Failed to list secrets
uk: Не вдалося побудувати список ключів

en: Failed to list ssh agent identities
uk: Не вдалося побудувати список профілів агента SSH

en: Failed to list storage volumes
uk: Не вдалося побудувати список томів зберігання даних

en: Failed to list transient guests
uk: Не вдалося побудувати список тимчасових гостьових систем

en: Failed to list vcpus for domain '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося побудувати список віртуальних процесорів для домену «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to list volumes
uk: Не вдалося побудувати список томів

en: Failed to load PCI driver module %1$s: %2$s
uk: Не вдалося завантажити модуль драйвера PCI %1$s: %2$s

en: Failed to load PCI driver module %1$s: administratively prohibited
uk: Не вдалося завантажити модуль драйвера PCI %1$s: заборонено адміністративно

en: Failed to load config for binding '%1$s'
uk: Не вдалося завантажити налаштування для прив'язки «%1$s»

en: Failed to load config for domain '%1$s'
uk: Не вдалося завантажити налаштування для домену «%1$s»

en: Failed to load module '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося завантажити модуль «%1$s»: %2$s

en: Failed to load nbd module
uk: Не вдалося завантажити модуль nbd

en: Failed to load nbd module: administratively prohibited
uk: Не вдалося завантажити модуль nbd: це заборонено адміністративно

en: Failed to load plugin %1$s: %2$s
uk: Не вдалося завантажити додаток %1$s: %2$s

en: Failed to locate parent device with ID '%1$s'
uk: Не вдалося знайти батьківський пристрій із ідентифікатором «%1$s»

en: Failed to lock system token '%1$s'
uk: Не вдалося заблокувати жетон системи «%1$s»

en: Failed to login: %1$s
uk: Не вдалося увійти: %1$s

en: Failed to logout: %1$s
uk: Не вдалося вийти: %1$s

en: Failed to make auth credentials
uk: Не вдалося створити реєстраційні дані для розпізнавання

en: Failed to make device %1$s
uk: Не вдалося створити пристрій %1$s

en: Failed to make directory %1$s readonly
uk: Не вдалося зробити каталог %1$s придатним лише для читання

en: Failed to make dnsmasq (PID: %1$d) reload config files.
uk: Не вдалося створити dnsmasq (PID: %1$d), перезавантажте файли налаштувань.

en: Failed to make domain persistent after migration
uk: Не вдалося зробити домен постійним після перенесення

en: Failed to make domain persistent after migration: %1$s
uk: Не вдалося зробити домен постійним після перенесення: %1$s

en: Failed to make mount %1$s readonly
uk: Не вдалося зробити змонтований %1$s придатним лише для читання

en: Failed to make new root %1$s readonly
uk: Не вдалося зробити нову кореневу теку %1$s придатною лише для читання

en: Failed to make path %1$s
uk: Не вдалося створити шлях %1$s

en: Failed to make root private
uk: Не вдалося зробити кореневий каталог прихованим

en: Failed to mark domain '%1$s' as autostarted
uk: Помилка позначення домену «%1$s» як домену з автозапуском

en: Failed to mark domain '%1$s' as autostarted on next boot
uk: Не вдалося позначити домен «%1$s» для автозапуску при наступному завантаженні

en: Failed to mkdir %1$s
uk: Не вдалося виконати mkdir %1$s

en: Failed to mount %1$s on %2$s type %3$s
uk: Не вдалося змонтувати %1$s на %2$s, тип %3$s

en: Failed to mount %1$s on %2$s type %3$s flags=0x%4$x
uk: Не вдалося змонтувати %1$s до %2$s, тип %3$s, прапорці=0x%4$x

en: Failed to mount %1$s on /dev
uk: Не вдалося змонтувати %1$s до /dev

en: Failed to mount %1$s on /dev/pts
uk: Не вдалося змонтувати %1$s до /dev/pts

en: Failed to mount %1$s on /proc/meminfo
uk: Не вдалося змонтувати %1$s до /proc/meminfo

en: Failed to mount devfs on %1$s type %2$s (%3$s)
uk: Не вдалося змонтувати devfs на %1$s, тип %2$s (%3$s)

en: Failed to mount device %1$s to %2$s
uk: Не вдалося змонтувати пристрій %1$s до %2$s

en: Failed to mount device %1$s to %2$s as %3$s
uk: Не вдалося змонтувати пристрій %1$s до %2$s як %3$s

en: Failed to mount device %1$s to %2$s, unable to detect filesystem
uk: Не вдалося змонтувати пристрій %1$s до %2$s, причиною є нездатність визначити файлову систему

en: Failed to mount devpts on %1$s
uk: Не вдалося змонтувати devpts до %1$s

en: Failed to mount directory %1$s as tmpfs
uk: Не вдалося змонтувати каталог %1$s у форматі tmpfs

en: Failed to mount empty tmpfs at %1$s
uk: Не вдалося змонтувати порожню tmpfs у %1$s

en: Failed to move '%1$s' element in xml document
uk: Не вдалося пересунути елемент «%1$s» у документі xml

en: Failed to open %1$s
uk: Не вдалося відкрити %1$s

en: Failed to open '%1$s'
uk: Не вдалося відкрити «%1$s»

en: Failed to open a UNIX socket
uk: Не вдалося відкрити сокет UNIX

en: Failed to open config space file '%1$s'
uk: Не вдалось відкрити файл конфігурації простору «%1$s»

en: Failed to open cpuinfo file '%1$s'
uk: Не вдалося відкрити файл даних щодо процесора «%1$s»

en: Failed to open domain image file '%1$s'
uk: Не вдалося відкрити файл образу домену «%1$s»

en: Failed to open domain save file '%1$s'
uk: Не вдалося відкрити файл збереження домену «%1$s»

en: Failed to open file '%1$s'
uk: Не вдалося відкрити файл «%1$s»

en: Failed to open file '%1$s': couldn't determine fs type
uk: Не вдалося відкрити файл «%1$s»: не вдалося визначити тип файлової системи

en: Failed to open pid file '%1$s'
uk: Не вдається відкрити файл pid «%1$s»

en: Failed to open socket to sanlock daemon
uk: Не вдалося відкрити сокет до фонової служби sanlock

en: Failed to open socket to sanlock daemon: %1$s
uk: Не вдалося відкрити сокет для фонової служби sanlock: %1$s

en: Failed to open storage volume with path '%1$s'
uk: Не вдалося відкрити том сховища даних зі шляхом «%1$s»

en: Failed to open the following disk/dvd/floppy to the machine: %1$s
uk: Не вдалося відкрити наступний диск, dvd, дискету для машини: %1$s

en: Failed to open tty %1$s
uk: Не вдалося відкрити tty %1$s

en: Failed to parse %1$s: only com1 and com2 supported.
uk: Не вдалося обробити %1$s: підтримку передбачено лише для com1 і com2.

en: Failed to parse CCW address '%1$s'
uk: Не вдалося обробити адресу CCW «%1$s»

en: Failed to parse HTTP response code
uk: Не вдалося обробити код відповіді HTTP

en: Failed to parse MAC address from '%1$s'
uk: Не вдалося обробити MAC-адресу з «%1$s»

en: Failed to parse PCI config address '%1$s'
uk: Не вдалося обробити адресу налаштування PCI «%1$s»

en: Failed to parse arguments for bhyve command
uk: Не вдалося обробити аргументи команди bhyve

en: Failed to parse arguments: VM name mismatch
uk: Не вдалося обробити аргументи: невідповідність назв віртуальних машин

en: Failed to parse bitmap '%1$s'
uk: Не вдалося обробити бітову карту «%1$s»

en: Failed to parse block name %1$s
uk: Не вдалося обробити назву блоку %1$s

en: Failed to parse configuration of %1$s
uk: Не вдалося обробити налаштування %1$s

en: Failed to parse dir name '%1$s'
uk: Не вдалося обробити назву каталогу «%1$s»

en: Failed to parse domain description xml
uk: Не вдалося обробити XML опису домену

en: Failed to parse firewalld version '%1$s'
uk: Не вдалося обробити дані щодо версії firewalld, «%1$s»

en: Failed to parse group '%1$s'
uk: Не вдалося обробити запис групи «%1$s»

en: Failed to parse int '%1$s' from udev property '%2$s' on '%3$s'
uk: Не вдалося обробити ціле число «%1$s» з властивості udev «%2$s» на «%3$s»

en: Failed to parse interface index from '%1$s'
uk: Не вдалося обробити індекс інтерфейсу з «%1$s»

en: Failed to parse memory
uk: Не вдалося обробити значення об'єму пам'яті

en: Failed to parse memory allocation threads
uk: Не вдалося обробити потоки розподілу пам'яті

en: Failed to parse memory slot count
uk: Не вдалося обробити кількість слотів пам'яті

en: Failed to parse memory: size mismatch
uk: Не вдалося обробити значення об'єму пам'яті: невідповідність розмірів

en: Failed to parse mode '%1$s'
uk: Не вдається обробити режим «%1$s»

en: Failed to parse network description xml
uk: Не вдалося обробити опис мережі у XML

en: Failed to parse network device name from '%1$s'
uk: Не вдалося обробити назву мережевого пристрою з «%1$s»

en: Failed to parse number of vCPUs
uk: Не вдалося обробити значення кількості віртуальних процесорів

en: Failed to parse port number
uk: Не вдалося обробити номер порту

en: Failed to parse positive integer from '%1$s'
uk: не вдалося визначити додатне ціле значення на основі «%1$s»

en: Failed to parse rate '%1$s'
uk: Не вдалося обробити запис швидкості, «%1$s»

en: Failed to parse rotated index from '%1$s'
uk: Не вдалося обробити обернути індекс з «%1$s»

en: Failed to parse snapshot XML from file '%1$s'
uk: Не вдалося обробити XML знімка з файла «%1$s»

en: Failed to parse target '%1$s'
uk: Не вдалося обробити значення призначення, «%1$s»

en: Failed to parse uid and gid from '%1$s'
uk: Не вдалося обробити uid і gid з «%1$s»

en: Failed to parse uint '%1$s' from udev property '%2$s' on '%3$s'
uk: Не вдалося обробити ціле число без знаку «%1$s» з властивості udev «%2$s» на «%3$s»

en: Failed to parse user '%1$s'
uk: Не вдалося обробити запис користувача «%1$s»

en: Failed to parse users from '%1$s'
uk: Не вдалося обробити список користувачів з «%1$s»

en: Failed to parse value '%1$s' as number.
uk: Не вдалося обробити значення «%1$s» як число.

en: Failed to parse value '%1$s' from cpu.max.
uk: Не вдалося обробити значення «%1$s» з cpu.max.

en: Failed to parse value of URI component %1$s
uk: Не вдалося обробити значення компонента адреси %1$s

en: Failed to parse vzlist output
uk: Не вдалось розібрати вивід vzlist

en: Failed to parse wwn '%1$s' as number
uk: Не вдалося обробити «%1$s» wwn як число

en: Failed to pin vcpu '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося закріпити віртуальні процесори «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to pivot root
uk: Не вдалося змінити кореневу файлову систему

en: Failed to pre-allocate space for file '%1$s'
uk: Не вдалося попередньо отримати місце під файл «%1$s»

en: Failed to probe capabilities for %1$s: %2$s
uk: Не вдалося виконати зондування можливостей для %1$s: %2$s

en: Failed to probe for format type '%1$s'
uk: Не вдалося виконати зондування для типу форматування «%1$s»

en: Failed to process SCSI device with sysfs path '%1$s'
uk: Не вдалося обробити пристрій SCSI зі шляхом sysfs «%1$s»

en: Failed to query for interfaces addresses
uk: Не вдалося запитати адреси інтерфейсів

en: Failed to query numad for the advisory nodeset
uk: Не вдалося виконати запит до numad щодо рекомендованого набору вузлів

en: Failed to re-attach PCI device: %1$s
uk: Не вдалося повторно під'єднати пристрій PCI: %1$s

en: Failed to re-attach device %1$s
uk: Не вдалося повторно під'єднати пристрій %1$s

en: Failed to re-mount %1$s on %2$s flags=0x%3$x
uk: Не вдалося повторно змонтувати %1$s до %2$s, прапорці=0x%3$x

en: Failed to read %1$s
uk: Не вдалося прочитати %1$s

en: Failed to read '%1$s'
uk: Не вдалося прочитати «%1$s»

en: Failed to read /proc/mounts
uk: Не вдалося прочитати дані /proc/mounts

en: Failed to read AppArmor profiles list '%1$s'
uk: Не вдалося прочитати список профілів AppArmor «%1$s»

en: Failed to read PCI config space for %1$s
uk: Не вдалося прочитати простір налаштування PCI для %1$s

en: Failed to read RDP port value, rc=%1$08x
uk: Не вдалося прочитати значення з порту RDP, rc=%1$08x

en: Failed to read checkpoint file %1$s
uk: Не вдалося прочитати файл контрольної точки %1$s

en: Failed to read file '%1$s'
uk: Не вдалося прочитати файл «%1$s»

en: Failed to read from signal pipe
uk: Помилка читання каналу сигналів

en: Failed to read pid file %1$s
uk: Не вдалося прочитати файл pid %1$s

en: Failed to read pidfile %1$s
uk: Не вдалося прочитати pidfile %1$s

en: Failed to read product/vendor ID for %1$s
uk: Помилка при читанні ідентифікатора продукту/виробника для %1$s

en: Failed to read secret
uk: Не вдалося прочитати ключ

en: Failed to read snapshot file %1$s
uk: Не вдалося прочитати файл знімка %1$s

en: Failed to read system token '%1$s'
uk: Не вдалося прочитати жетон системи «%1$s»

en: Failed to read the container continue message
uk: Помилка при читанні повідомлення продовження контейнера

en: Failed to readdir for %1$s (%2$d)
uk: Не вдалося прочитати каталог для %1$s (%2$d)

en: Failed to reattach NVMe for disk target: %1$s
uk: Не вдалося повторно приєднати NVMe для дискової цілі: %1$s

en: Failed to reboot domain '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося перезавантажити домен «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to reboot domain '%1$s'
uk: Помилка перезавантаження домену «%1$s»

en: Failed to reconnect to the admin server
uk: Не вдалося повторно з'єднатися із адміністративним сервером

en: Failed to reconnect to the hypervisor
uk: Не вдалося повторно встановити з'єднання з гіпервізором

en: Failed to recv file descriptor
uk: Не вдалося виконати дію recv для файлового дескриптора

en: Failed to refresh pool %1$s
uk: Не вдалося оновити буфер %1$s

en: Failed to register lock failure action
uk: Не вдалося зареєструвати дію у відповідь на помилку блокування

en: Failed to register lock failure action: %1$s
uk: Не вдалося зареєструвати дію, пов'язану із помилкою блокування: %1$s

en: Failed to register shutdown timeout
uk: Помилка при реєстрації затримки вимикання

en: Failed to register xml namespace '%1$s'
uk: Не вдалося зареєструвати простір назв XML «%1$s»

en: Failed to release lock
uk: Не вдалося зняти блокування

en: Failed to release lock: %1$s
uk: Не вдалося зняти блокування: %1$s

en: Failed to remove capability %1$s: %2$d
uk: Не вдалося вилучити можливість %1$s: %2$d

en: Failed to remove domain managed save image
uk: Не вдалося вилучити збережений керований образ домену

en: Failed to remove managed save file '%1$s'
uk: Не вдалося вилучити керований файл зберігання «%1$s»

en: Failed to remove managed save image for domain '%1$s'
uk: Не вдалося вилучити образ керованого збереження для домену «%1$s»

en: Failed to remove managed save path '%1$s'
uk: Не вдалося вилучити керований шлях збереження «%1$s»

en: Failed to remove storage volume '%1$s'(%2$s)
uk: Не вдалося вилучити том сховища даних «%1$s»(%2$s)

en: Failed to remove the file: %1$s
uk: Не вдалося вилучити файл: %1$s

en: Failed to reportluns: %1$s
uk: Не вдалося виконати reportluns: %1$s

en: Failed to request maximum NUMA node id
uk: Не вдалося обробити запит щодо максимального значення ідентифікатора вузла NUMA

en: Failed to reserve port %1$d
uk: Не вдалося зарезервувати порт %1$d

en: Failed to reserve port %1$zu
uk: Не вдалося зарезервувати порт %1$zu

en: Failed to reset PCI device: %1$s
uk: Не вдалося відновити початковий стан PCI: %1$s

en: Failed to reset device %1$s
uk: Не вдалося відновити початковий стан пристрою %1$s

en: Failed to reset domain '%1$s'
uk: Не вдалося відновити початковий стан домену «%1$s»

en: Failed to resize block device '%1$s'
uk: Не вдалося змінити розмір блокового пристрою «%1$s»

en: Failed to resolve device link '%1$s'
uk: Не вдалося визначити пристрій за посиланням «%1$s»

en: Failed to resolve symlink at %1$s
uk: Не вдалося виконати обробку символічного посилання %1$s

en: Failed to restart VM '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося перезапустити ВМ «%1$s»: %2$s

en: Failed to restart storage pool '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося перезапустити буфер зберігання даних «%1$s»: %2$s

en: Failed to restore PCI config space for %1$s
uk: Не вдалось відновити простір конфігурації PCI для %1$s

en: Failed to restore domain from %1$s
uk: Помилка відновлення домену з %1$s

en: Failed to restrict process
uk: Не вдалося обмежити процес

en: Failed to restrict process: %1$s
uk: Не вдалося обмежити процес: %1$s

en: Failed to resume domain '%1$d'
uk: Не вдалося відновити роботу домену %1$d

en: Failed to resume domain '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося відновити роботу домену «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to resume domain '%1$s'
uk: Помилка відновлення роботи домену «%1$s»

en: Failed to resume guest %1$s after failure
uk: Не вдалося відновити роботу гостьової системи %1$s після помилки

en: Failed to retrieve CPU statistics for domain '%1$s'
uk: не вдалося отримати статистичні дані щодо використання процесорів для домену «%1$s»

en: Failed to retrieve config for VM '%1$s'. Unable to perform soft reset. Destroying VM
uk: Не вдалося отримати налаштування для віртуальної машини «%1$s». Неможливо виконати програмне скидання параметрів віртуальної машини до типових. Знищуємо віртуальну машину

en: Failed to retrieve current vcpu count
uk: Не вдалося отримати значення поточної кількості віртуальних процесорів

en: Failed to retrieve image data
uk: Не вдалося отримати дані образу

en: Failed to retrieve maximum vcpu count
uk: Не вдалося отримати значення максимальної кількості віртуальних процесорів

en: Failed to retrieve ssh host key: %1$s
uk: Не вдалося отримати ключ ssh вузла: %1$s

en: Failed to retrieve vCPU count from the guest
uk: Не вдалося отримати дані щодо кількості віртуальних процесорів від гостьової системи

en: Failed to retrieve vcpu state bitmap
uk: Не вдалося отримати бітову карту станів віртуальних процесорів

en: Failed to revert snapshot %1$s
uk: Не вдалося повернути знімок %1$s до попереднього стану

en: Failed to rollback network config change transaction
uk: Не вдалося скасувати дію зі зміни налаштувань мережі

en: Failed to run clone container
uk: Не вдалося виконати клонування контейнера

en: Failed to run command 'iscsiadm' to create new iscsi interface
uk: Не вдалося запустити команду «iscsiadm» для створення інтерфейсу iscsi

en: Failed to run command 'iscsiadm' to update iscsi interface with IQN '%1$s'
uk: Не вдалося запустити команду «iscsiadm» для оновлення інтерфейсу iscsi з IQN «%1$s»

en: Failed to run firewall command %1$s: %2$s
uk: Не вдалося виконати команду брандмауера %1$s: %2$s

en: Failed to save '%1$s' for '%2$s'
uk: Не вдалося зберегти «%1$s» для «%2$s»

en: Failed to save VM settings
uk: Не вдалося зберегти параметри ВМ

en: Failed to save domain
uk: Не вдалося зберегти домен

en: Failed to save domain '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося зберегти домен «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to save domain '%1$s' state
uk: Не вдалося зберегти стан домену «%1$s»

en: Failed to save domain '%1$s' to %2$s
uk: Помилка збереження домену «%1$s» в %2$s

en: Failed to seek to %1$llu bytes to the end in volume with path '%2$s'
uk: Не вдалося виконати позиціювання на %1$llu до кінця тому зі шляхом «%2$s»

en: Failed to seek to the start in volume with path '%1$s'
uk: Не вдалося перейти до початку тому зі шляхом «%1$s»

en: Failed to send continue signal to controller
uk: Не вдалося надіслати на контролер сигнал продовження

en: Failed to send file descriptor %1$d
uk: Не вдалося надіслати дескриптор файла %1$d

en: Failed to send inquiry command: %1$s
uk: Не вдалося надіслати команду запиту: %1$s

en: Failed to send migration data to destination host
uk: Не вдалося надіслати дані для перенесення на вузол призначення

en: Failed to send net-add request to CH
uk: Не вдалося надіслати запит net-add до CH

en: Failed to send request to init control %1$s
uk: Не вдалося надіслати запит до засобу керування init %1$s

en: Failed to send restore request to CH
uk: Не вдалося надіслати запит щодо відновлення до CH

en: Failed to serialize snapshot
uk: Не вдалося перетворити знімок у послідовну форму

en: Failed to set %1$s for %2$s: value too large
uk: Не вдалося встановити значення %1$s для %2$s: вказано надто велике значення

en: Failed to set TLS session priority to %1$s: %2$s
uk: Не вдалося встановити значення пріоритетності сеансу TLS %1$s: %2$s

en: Failed to set attributes from %1$s
uk: Не вдалося встановити атрибути з %1$s

en: Failed to set bridge %1$s %2$s via ioctl
uk: Не вдалося встановити місток %1$s %2$s за допомогою ioctl

en: Failed to set bridge delay %1$d in xml document
uk: Не вдалося встановити затримку містка %1$d у документі xml

en: Failed to set bridge interface type to 'bridge' in xml document
uk: Не вдалося встановити тип інтерфейс містка у значення «bridge» у документі xml

en: Failed to set close-on-exec flag '%1$s'
uk: Не вдалося встановити прапорець close-on-exec для «%1$s»

en: Failed to set com port %1$s: does not start with '/dev/nmdm'.
uk: Не вдалося встановити порт COM %1$s: назва не починається з «/dev/nmdm».

en: Failed to set credential: %1$s
uk: Не вдалося встановити ключ: %1$s

en: Failed to set hostname
uk: Не вдалося встановити назву вузла

en: Failed to set interface name to '%1$s' in xml document
uk: Не вдалося встановити назву інтерфейсу у «%1$s» у документі xml

en: Failed to set interface type to '%1$s' in xml document
uk: Не вдалося встановити тип інтерфейсу у «%1$s» у документі xml

en: Failed to set logging priority, argument '%1$s' is invalid
uk: Не вдалося встановити пріоритетність журналювання, аргумент «%1$s» є некоректним

en: Failed to set logging priority, argument '%1$u' is invalid
uk: Не вдалося встановити пріоритетність ведення журналу, аргумент «%1$u» є некоректним

en: Failed to set master bridge interface name to '%1$s' in xml document
uk: Не вдалося встановити назву основного інтерфейсу містка у «%1$s» у документі xml

en: Failed to set maximum memory for domain '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося встановити максимальний об'єм пам'яті для домену «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to set memory for domain
uk: Не вдалося встановити об'єм пам'яті для домену

en: Failed to set memory for domain '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося встановити об'єм пам'яті для домену «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to set new attached interface name to '%1$s' in xml document
uk: Не вдалося встановити назву нового долученого інтерфейсу у «%1$s» у документі xml

en: Failed to set new attached interface type to '%1$s' in xml document
uk: Не вдалося встановити тип нового долученого інтерфейсу у «%1$s» у документі xml

en: Failed to set new domain description
uk: Не вдалося встановити новий опис домену

en: Failed to set new domain title
uk: Не вдалося встановити новий заголовок домену

en: Failed to set new network description
uk: Не вдалося встановити новий опис мережі

en: Failed to set new network title
uk: Не вдалося встановити новий заголовок мережі

en: Failed to set non-blocking file descriptor flag
uk: Не вдалося встановити прапорець «без блокування» дескриптора файла

en: Failed to set permissions for device %1$s
uk: Не вдалося встановити права доступу до пристрою %1$s

en: Failed to set scheduler parameters for domain '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося встановити параметри планувальника для домену «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to set secret value
uk: Не вдалося встановити значення ключа

en: Failed to set security context for agent for %1$s
uk: Не вдалося встановити контекст безпеки для агента %1$s

en: Failed to set security context for monitor for %1$s
uk: Не вдалося встановити контекст безпеки для монітора для %1$s

en: Failed to set session type: %1$s
uk: Не вдалося встановити тип сеансу: %1$s

en: Failed to set slave for %1$s: last letter not 'A' or 'B'
uk: Не вдалося встановити підлеглий пристрій для %1$s: останньою літерою назви не є ні «A», ні «B»

en: Failed to set stp attribute in xml document
uk: Не вдалося встановити атрибут stp у документі xml

en: Failed to set target name: %1$s
uk: Не вдалося встановити назву призначення: %1$s

en: Failed to set vcpus for domain '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося встановити кількість віртуальних процесорів для домену «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to setup keepalive on connection
uk: Не вдалося налаштувати засіб підтримання з'єднання

en: Failed to shutdown domain '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося завершити роботу домену «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to shutdown domain '%1$s'
uk: Помилка вимикання домену «%1$s»

en: Failed to shutoff after domain save
uk: Не вдалося завершити роботу після збереження домену

en: Failed to soft reset VM '%1$s'. Destroying VM
uk: Не вдалося програмно скинути параметри віртуальної машини «%1$s». Знищуємо віртуальну машину

en: Failed to start QEMU binary %1$s for probing: %2$s
uk: Не вдалося запустити виконуваний файл QEMU %1$s для зондування: %2$s

en: Failed to start SASL negotiation: %1$d (%2$s)
uk: Не вдалося розпочати узгодження SASL: %1$d (%2$s)

en: Failed to start bridge interface %1$s
uk: Не вдалося запустити інтерфейс містка %1$s

en: Failed to start device %1$s
uk: Не вдалося запустити пристрій %1$s

en: Failed to start domain '%1$s'
uk: Помилка запуску домену «%1$s»

en: Failed to start interface %1$s
uk: Не вдалося запустити інтерфейс %1$s

en: Failed to start network %1$s
uk: Помилка запуску мережі %1$s

en: Failed to start pool %1$s
uk: Не вдалося запустити буфер даних %1$s

en: Failed to start slirp
uk: Не вдалося запустити slirp

en: Failed to start the nwfilter driver
uk: Не вдалося запустити драйвер фільтрування мережі

en: Failed to start the nwfilter driver: %1$s
uk: Не вдалося запустити драйвер фільтрування мережі: %1$s

en: Failed to stat %1$s
uk: Не вдалося визначити дані з %1$s

en: Failed to stat storage volume with path '%1$s'
uk: Не вдалося виконати stat для тому сховища даних з адресою «%1$s»

en: Failed to step SASL negotiation: %1$d (%2$s)
uk: Не вдалося покроково виконати узгодження SASL: %1$d (%2$s)

en: Failed to suspend domain '%1$d'
uk: Помилка при переведенні домену %1$d в стан очікування

en: Failed to suspend domain '%1$d' with libxenlight
uk: Не вдалося призупинити роботу домену «%1$d» за допомогою libxenlight

en: Failed to suspend domain '%1$s'
uk: Помилка при переведенні домену «%1$s» у стан очікування

en: Failed to symlink device %1$s to %2$s
uk: Не вдалося створити символічне посилання на пристрій %1$s до %2$s

en: Failed to terminate process %1$lld with SIG%2$s
uk: Не вдалося перервати роботу процесу %1$lld за допомогою SIG%2$s

en: Failed to translate bridge '%1$s' prefix %2$d to netmask
uk: Не вдалося перетворити префікс містка «%1$s» %2$d на маску мережі

en: Failed to translate net prefix %1$d to netmask
uk: Не вдалося перетворити префікс мережі %1$d на маску мережі

en: Failed to trigger a probe for PCI device '%1$s'
uk: Не вдалося увімкнути перевірку PCI-пристрою «%1$s»

en: Failed to truncate file '%1$s'
uk: Не вдалося обрізати файл «%1$s»

en: Failed to truncate pid file '%1$s'
uk: Не вдалося обрізати файл pid «%1$s»

en: Failed to truncate volume with path '%1$s' to %2$ju bytes
uk: Не вдалося обрізати том зі шляхом «%1$s» до %2$ju байтів

en: Failed to truncate volume with path '%1$s' to 0 bytes
uk: Не вдалося обрізати том зі шляхом «%1$s» до 0 байтів

en: Failed to unbind PCI device '%1$s' from %2$s
uk: Не вдалося скасувати прив'язку PCI-пристрою «%1$s» з %2$s

en: Failed to undefine bridge interface %1$s
uk: Не вдалося скасувати визначення інтерфейсу містка %1$s

en: Failed to undefine domain '%1$s'
uk: Помилка скасування конфігурації домену «%1$s»

en: Failed to undefine interface %1$s
uk: Не вдалося скасувати визначення інтерфейсу %1$s

en: Failed to undefine network %1$s
uk: Помилка скасування конфігурації мережі %1$s

en: Failed to undefine network filter %1$s
uk: Не вдалося скасувати визначення фільтра мережі %1$s

en: Failed to undefine node device '%1$s'
uk: Не вдалося скасувати визначення вузлового пристрою «%1$s»

en: Failed to undefine pool %1$s
uk: Не вдалося скасувати визначення буфера %1$s

en: Failed to unescape command line string
uk: Не вдалося вилучити екранування із рядка команди

en: Failed to unlink '%1$s'
uk: Не вдалося від'єднати «%1$s»

en: Failed to unmark domain '%1$s' as autostarted
uk: Помилка зняття позначки домену «%1$s» як домену з автозапуском

en: Failed to unmark domain '%1$s' as autostarted on next boot
uk: Не вдалося зняти позначення домену «%1$s» для автозапуску при наступному завантаженні

en: Failed to unmarshall reply: %1$s
uk: Не вдалося розібрати відповідь: %1$s

en: Failed to unmarshall reportluns: %1$s
uk: Не вдалося розібрати reportluns: %1$s

en: Failed to unmount '%1$s' and could not detach subtree '%2$s'
uk: Не вдалося демонтувати «%1$s» і не вдалося від'єднати підлеглу ієрархію «%2$s»

en: Failed to unmount '%1$s' and could not unmount old root '%2$s'
uk: Не вдалося демонтувати «%1$s» і не вдалося демонтувати старий кореневий розділ «%2$s»

en: Failed to unpause domain
uk: Не вдалося скасувати призупинення роботи домену

en: Failed to update %1$s
uk: Не вдалося оновити %1$s

en: Failed to update %1$s XML configuration
uk: Не вдалося оновити %1$s налаштування XML

en: Failed to update '%1$s' of node mode for target '%2$s'
uk: Не вдалося оновити «%1$s» режиму вузла для призначення «%2$s»

en: Failed to update device from %1$s
uk: Не вдалося оновити запис пристрою з %1$s

en: Failed to update interface link state
uk: Не вдалося оновити стан посилання інтерфейсу

en: Failed to update network %1$s
uk: Не вдалося оновити запис мережі, %1$s

en: Failed to update node device %1$s from '%2$s'
uk: Не вдалося оновити пристрій вузла %1$s з «%2$s»

en: Failed to verify peer's certificate
uk: Не вдалося перевірити сертифікат вузла

en: Failed to wipe vol %1$s
uk: Не вдалося витерти том %1$s

en: Failed to write %1$zu bytes to storage volume with path '%2$s'
uk: Не вдалося записати %1$zu байтів до тому сховища даних зі шляхом «%2$s»

en: Failed to write '%1$s'
uk: Не вдалося записати «%1$s»

en: Failed to write file header
uk: Не вдалося записати заголовок файла

en: Failed to write pixel data
uk: Не вдалося записати піксельні дані

en: Failed to write save file header
uk: Не вдалося записати заголовок файла збереження

en: Failed to write system token '%1$s'
uk: Не вдалося записати жетон системи «%1$s»

en: Failed to write to pid file '%1$s'
uk: Не вдалося виконати запис до файла pid «%1$s»

en: Failed to write vmx file '%1$s'
uk: Не вдалося виконати запис файла VMX «%1$s»

en: Failed to write xml definition
uk: Не вдалося записати визначення XML

en: Failed to write xml description
uk: Не вдалося записати опис у форматі XML

en: Failed while adding guest interfaces
uk: Помилка під час додавання інтерфейсів гостьової системи

en: Failed! Volume not removed.
uk: Помилка! Том не вилучено.

en: Failed.
uk: Помилка.

en: Failure action %1$s is not supported by sanlock
uk: Дія у відповідь на помилку %1$s не підтримується sanlock

en: Failure in libvirt_lxc startup: %1$s
uk: Помилка під час запуску libvirt_lxc: %1$s

en: Failure to mask address
uk: Помилка під час спроби маскування адреси

en: Failure while reading log output
uk: Помилка при читанні виводу журналу

en: Family 'ipv6' specified for non-IPv6 address '%1$s' in network '%2$s'
uk: Вказано сімейство «ipv6» для адреси, записаної не у форматі IPv6, «%1$s» у мережі «%2$s»

en: Feature %1$s required by CPU model %2$s not found
uk: Можливості %1$s, потрібної для моделі процесора %2$s, не виявлено

en: Fibre Channel 'appid' is not a printable string
uk: Рядок волоконного каналу «appid» містить спеціальні символи

en: Fibre Channel 'appid' string length must be between [%1$d, %2$d]
uk: Рядок волоконного каналу «appid» повинен мати довжину у діапазоні [%1$d, %2$d]

en: Field '%1$s' too long for destination
uk: Поле «%1$s» є занадто довгим для призначення

en: Field kernel memory too long for destination
uk: Поле пам'яті ядра є занадто довгим для призначення

en: Field name '%1$s' too long
uk: Назва поля, «%1$s», є занадто довгою

en: File %1$s contains no keys
uk: У файлі %1$s не міститься ключів

en: File '%1$s' does not contain any <cpu> element or valid domain XML, host capabilities XML, or domain capabilities XML
uk: Файл «%1$s» не містить жодного елемента <cpu> або коректного XML домену, можливостей XML вузла або можливостей XML домену

en: File '%1$s' does not exist
uk: Файла «%1$s» не існує

en: File '%1$s' has unknown type
uk: Файл «%1$s» належить до невідомого типу

en: File '%1$s/%2$s/%3$s' does not exist.
uk: Файла «%1$s/%2$s/%3$s» не існує.

en: File bandwidth:
uk: Пропускна здатність за файлами:

en: File descriptor returned by udev %1$d does not match node device file descriptor %2$d
uk: Дескриптор файла, повернути UDEV, %1$d, не збігається з дескриптором файла вузлового пристрою — %2$d

en: File name '%1$s' doesn't have expected format '/vmfs/volumes/<datastore>/<path>'
uk: Назву файла «%1$s» вказано не у відповідному форматі: «/vmfs/volumes/<сховище даних>/<шлях>»

en: File name '%1$s' refers to non-existing datastore '%2$s'
uk: Назва файла «%1$s» посилається на неіснуюче сховище даних «%2$s»

en: File processed:
uk: Оброблено файлів:

en: File remaining:
uk: Залишилося файлів:

en: File streams are not supported on this platform
uk: На цій платформі не передбачено підтримки файлових потоків даних.

en: File total:
uk: Загалом файлів:

en: Filesystem driver type not supported
uk: Підтримки типу драйвера файлової системи не передбачено

en: Filesystems in VMs are not supported by vz driver
uk: У драйвері vz не передбачено файлових систем у віртуальній машині

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter '%1$s' is in use.
uk: Фільтр «%1$s» вже використовується.

en: Filtering is not supported by this libvirt
uk: У цьому екземплярі libvirt не передбачено фільтрування

en: Filtering using --type is not supported by this libvirt
uk: У цьому екземплярі libvirt не передбачено фільтрування за допомогою --type

en: Finished
uk: Завершено

en: Finished after guest request
uk: Завершено після запиту гостьової системи

en: Finished after host request
uk: Завершено після запиту основної системи

en: Firewall backend '%1$s' not available on this platform
uk: На цій платформі модуль брандмауера «%1$s» є недоступним

en: Firewall backend is not implemented
uk: Модуль брандмауера не реалізовано

en: Firmware entry is missing 'name' attribute
uk: У записі мікропрограми пропущено атрибут «name»

en: Firmware entry must have either value or 'file' attribute
uk: Запис мікропрограми має містити або значення або атрибут «file»

en: First file-based harddisk has no source, cannot deduce datastore and path for VMX file
uk: У першого заснованого на файлі жорсткого диска немає джерела, не вдалося визначити сховище даних та шлях ддо файла VMX

en: Flag '%1$s' is required by flag '%2$s'
uk: Прапорець «%1$s» потрібен, якщо використовується «%2$s»

en: Flags '%1$s' and '%2$s' are mutually exclusive
uk: Прапорці «%1$s» і «%2$s» не можна використовувати одночасно

en: Flags 'VIR_DOMAIN_AFFECT_LIVE' and 'VIR_DOMAIN_AFFECT_CONFIG' are mutually exclusive
uk: Прапорці «VIR_DOMAIN_AFFECT_LIVE» і «VIR_DOMAIN_AFFECT_CONFIG» не можна використовувати одночасно

en: Flags 'VIR_NETWORK_UPDATE_AFFECT_LIVE' and 'VIR_NETWORK_UPDATE_AFFECT_CONFIG' are mutually exclusive
uk: Не можна одночасно використовувати прапорці «VIR_NETWORK_UPDATE_AFFECT_LIVE» та «VIR_NETWORK_UPDATE_AFFECT_CONFIG»

en: Floppy '%1$s' has unsupported type '%2$s', expecting '%3$s' or '%4$s'
uk: Дискета «%1$s» належить до непідтримуваного типу «%2$s», вона мала належати до «%3$s» або «%4$s»

en: Floppy disk index (parsed from '%1$s') is too large
uk: Індекс дискети (визначено з «%1$s») є занадто великим

en: For IPv4, multiple DHCP definitions cannot be specified.
uk: Кратні визначення DHCP для IPv4 є неприпустимими.

en: For IPv6, multiple DHCP definitions cannot be specified.
uk: Кратні визначення DHCP для IPv6 є неприпустимими.

en: Force close a specific client's connection to the given server.
uk: Примусове від'єднання вказаного клієнта із вказаним сервером.

en: Forcefully stop a given domain, but leave its resources intact.
uk: Завершити роботу вказаного домену у примусовому режимі, але не чіпати його ресурсів.

en: Forcefully stop a given network.
uk: Завершити роботу вказаної мережі у примусовому режимі.

en: Forcefully stop a given pool. Raw data in the pool is untouched
uk: Завершити роботу вказаного буфера. Необроблені дані з буфера не вилучатимуться.

en: Format of device '%1$s' does not match the expected format '%2$s'
uk: Форматування пристрою «%1$s» не відповідає очікуваному форматуванню «%2$s»

en: Format of device '%1$s' does not match the expected format '%2$s', forced overwrite is necessary
uk: Форматування пристрою «%1$s» не відповідає очікуваному форматуванню «%2$s», потрібен примусовий перезапис

en: Format storage pool
uk: Форматувати буфер сховища

en: Format storage volume
uk: Форматувати том сховища

en: Formatting IP address for host '%1$s' failed: %2$s
uk: Спроба форматування IP-адреси для вузла «%1$s» завершилася невдало: %2$s

en: Formatting storage pool data requires authorization
uk: Форматування буфера сховища даних потребує уповноваження

en: Formatting storage volume data requires authorization
uk: Форматування тому сховища даних потребує уповноваження

en: Found additional probes to run, probing may be incorrect
uk: Потрібно виконати додаткову перевірку, визначення може бути помилковим.

en: Found duplicate drive address for disk with target name '%1$s' controller='%2$u' bus='%3$u' target='%4$u' unit='%5$u'
uk: Виявлено дублікат адреси диска для диска із назвою призначення «%1$s», контролер=«%2$u», канал=«%3$u», призначення=«%4$u», модуль=«%5$u»

en: Found invalid device link '%1$s' in '%2$s'
uk: У «%2$s» виявлено некоректне посилання на пристрій, «%1$s»

en: Found unexpected controller model '%1$s' for disk '%2$s'
uk: Виявлено неочікуване значення моделі контролера «%1$s» для диска «%2$s»

en: Freeze and thaw domain filesystems
uk: Замерзання і танення файлових систем домену

en: Freeze domain's mounted filesystems.
uk: Заморозити змонтовані файлові системи домену.

en: Freezing and thawing domain filesystems requires authorization
uk: Для замерзання і танення файлових систем домену потрібне уповноваження

en: Froze %1$d filesystem(s)
uk: Заморожено %1$d файлові системи

en: Fully-qualified path of block device
uk: Шлях до блокового пристрою повністю

en: Fully-qualified path or target of disk device
uk: Повний шлях або призначення дискового пристрою

en: GET operation failed
uk: Помилка дії GET

en: GET operation failed: %1$s
uk: Помилка дії GET: %1$s

en: GNUTLS call error
uk: помилка виклику GNUTLS

en: Get a throttling group.
uk: Отримати групу регулювання.

en: Get block device size info for a domain.
uk: Отримати дані щодо розміру блокового пристрою для домену.

en: Get device block stats for a running domain. See man page or use --human for explanation of fields
uk: Отримання даних щодо блокового пристрою для запущеного домену. Ознайомтеся зі сторінкою довідника (man) або скористайтеся параметром --human, щоб отримати пояснення щодо можливих значень полів.

en: Get domain launch security info
uk: Отримати відомості щодо безпеки запуску домену

en: Get information of domain's mounted filesystems.
uk: Отримати інформацію щодо змонтованих файлових систем домену.

en: Get link state of a domain's virtual interface.
uk: Отримати стан посилання для віртуального інтерфейсу домену.

en: Get maximum tolerable downtime of a domain which is being live-migrated to another host.
uk: Отримати максимальний припустимий час перебування домену у стані вимикання під час інтерактивного перенесення на іншу основну систему.

en: Get memory statistics for a running domain.
uk: Отримати дані щодо споживання пам'яті для запущеного домену.

en: Get network interface stats for a running domain.
uk: Отримати статистику інтерфейсу для запущеного домену.

en: Get network interfaces' addresses for a running domain
uk: Отримати адреси інтерфейсів мережі для запущеного домену

en: Get or set blkio parameters
uk: Отримання або встановлення значень параметрів blkio

en: Get or set memory parameters
uk: Отримання чи встановлення значень параметрів пам'яті

en: Get or set node memory parameters
uk: Отримання чи встановлення значень параметрів пам'яті вузла

en: Get or set numa parameters
uk: Отримати або встановити значення параметрів numa

en: Get or set perf event
uk: Отримати або встановити подію perf

en: Get or set the current blkio parameters for a guest domain.
uk: Отримати або встановити поточні параметри blkio для гостьового домену.

en: Get or set the current memory parameters for a guest domain.
uk: Отримати або встановити поточні параметри пам'яті для гостьового домену.

en: Get or set the current numa parameters for a guest domain.
uk: Отримати або встановити поточні параметри NUMA для гостьового домену.

en: Get or set the current perf events for a guest domain.
uk: Отримати або встановити поточні події perf для гостьового домену.

en: Get or set the current snapshot
uk: Отримання або встановлення поточного знімка

en: Get persistent config failed
uk: Не вдалося отримати записів сталих налаштувань

en: Get persistent interface state
uk: Отримати постійний стан інтерфейсу

en: Get the CPU models for an arch.
uk: Отримати дані щодо моделей процесорів для архітектури.

en: Get the CPU models reported by the hypervisor.
uk: Отримати моделі процесорів, про які повідомляє гіпервізор.

en: Get the launch security parameters for a guest domain
uk: Отримати параметри безпеки запуску для гостьового домену

en: Get the maximum migration bandwidth
uk: Встановити максимальну ширину каналу перенесення

en: Get the maximum migration bandwidth (in MiB/s) for a domain.
uk: Отримати значення максимальної ширини каналу перенесення (у МіБ/с) для домену.

en: Get the name of the parent of a checkpoint
uk: Отримати назву батьківської контрольної точки

en: Get the name of the parent of a snapshot
uk: Отримати назву батьківського знімка

en: Get the summary of block devices for a domain.
uk: Отримати резюме щодо блокових пристроїв для домену.

en: Get the summary of throttle groups for a domain.
uk: Отримати резюме груп регулювання для домену.

en: Get the summary of virtual interfaces for a domain.
uk: Отримати резюме щодо віртуальних інтерфейсів домену.

en: Get/set parameters of a domain's virtual interface.
uk: Отримання або встановлення параметрів віртуального інтерфейсу домену.

en: Get/set size of the cache (in bytes) used for compressing repeatedly transferred memory pages during live migration.
uk: Отримати або встановити розмір кешу (у байтах). Кеш використовуватиметься для стискання повторюваних перенесених сторінок пам'яті під час інтерактивного перенесення.

en: Gets or sets the domain's system time
uk: Отримати або встановити системний час домену

en: Gets statistics about one or more (or all) domains
uk: Отримує статистичні дані щодо одного або декількох (або усіх) доменів

en: Global feature %1$d should have already been handled
uk: Загальна можливість %1$d вже має оброблятися

en: Got empty feature list from resctrl
uk: Від resctrl отримано порожній список можливостей

en: Got invalid memory size %1$d
uk: Отримано некоректне значення об'єму пам'яті %1$d

en: Graphics are only supported when booting using UEFI
uk: Підтримку графіки передбачено, лише якщо при завантаженні використовується UEFI

en: Group %1$s doesn't exist
uk: Групи %1$s не існує

en: Grouped commands:
uk: Згруповані команди:

en: Guest %1$s got signal %2$d and crashed
uk: Гостьова система %1$s отримала сигнал %2$d і завершила роботу у аварійному режимі

en: Guest agent disappeared while executing command
uk: Агент гостьової системи припинив роботу під час виконання команди

en: Guest agent is not responding
uk: Агент гостьової системи не відповідає

en: Guest agent is not responding: %1$s
uk: Агент гостьової системи не відповідає: %1$s

en: Guest networking is not supported by this version of ch
uk: У цій версії ch не передбачено підтримки мережі у гостьовій системі

en: HMAT is not supported with this QEMU
uk: підтримки HMAT у цьому QEMU не передбачено

en: HTTP response code %1$d for call to '%2$s'
uk: Код відповіді HTTP %1$d для виклику до «%2$s»

en: HTTP response code %1$d for call to '%2$s'. Fault is unknown, XPath evaluation failed
uk: Код відповіді HTTP %1$d на виклик до «%2$s». Невідома помилка, спроба визначення XPath зазнала невдачі

en: HTTP response code %1$d for call to '%2$s'. Fault is unknown, deserialization failed
uk: Код відповіді HTTP %1$d на виклик до «%2$s». Невідома помилка, спроба поділу послідовної форми на компоненти зазнала невдачі

en: HTTP response code %1$d for call to '%2$s'. Fault: %3$s - %4$s
uk: Код відповіді HTTP %1$d для виклику до «%2$s». Помилка: %3$s — %4$s

en: HTTP response code %1$d for download from '%2$s'
uk: Код відповіді HTTP %1$d для отримання даних з «%2$s»

en: HTTP response code %1$d for upload to '%2$s'
uk: Код відповіді HTTP %1$d для вивантаження до «%2$s»

en: Handshake is already complete
uk: Встановлення з'єднання вже завершено

en: Hard disk is null
uk: Значення жорсткого диска є порожнім

en: Hibernate domain
uk: Присипляння домену

en: Holes are not supported with this stream
uk: Для цього потоку даних «дірок» не передбачено

en: Hook for %1$s, failed to find operation #%2$d
uk: Допоміжний виклик для %1$s, не вдалося знайти операцію %2$d

en: Hook script execution failed
uk: Помилка під час виконання додаткового скрипту

en: Hook script execution failed: %1$s
uk: Помилка під час виконання додаткового скрипту: %1$s

en: Host CPU does not provide required features
uk: Процесором основної системи не надаються потрібні можливості

en: Host CPU does not provide required features: %1$s
uk: Процесор основної системи не надає потрібних можливостей: %1$s

en: Host CPU does not strictly match guest CPU: Extra features
uk: Процесор основної системи не збігається точно з процесором гостьової системи: зайві можливості

en: Host CPU does not support compatibility modes
uk: У процесор основної системи не передбачено підтримки режимів сумісності

en: Host CPU is a superset of CPU described in %1$s
uk: Процесор основної системи є надмножиною процесорі, описаних у %1$s

en: Host CPU model does not match required CPU vendor %1$s or(and) model %2$s
uk: Запис моделі процесора не збігається з потрібним системі записом виробника %1$s або (та) моделі процесора, %2$s

en: Host CPU provides forbidden feature '%1$s'
uk: Процесором основної системи надається заборонена можливість «%1$s»

en: Host CPU provides forbidden features
uk: Процесором основної системи надаються заборонені можливості

en: Host SMBIOS information is not available
uk: Дані SMBIOS основної системи недоступні

en: Host not compatible with KVM; HW virtualization CPU features not found. Only emulated CPUs are available; performance will be significantly limited
uk: Основна система є несумісною із KVM; не знайдено апаратних можливостей у процесорі. Доступними є лише емульовані процесори; швидкодія буде значно обмеженою

en: Host sysinfo extraction not supported on this platform
uk: Видобування даних системної інформації щодо основної системи не підтримується на цій платформі

en: HostCpuIdInfo register '%1$s' has an unexpected format
uk: Регістр HostCpuIdInfo «%1$s» має неочікуваний формат

en: HostCpuIdInfo register '%1$s' has an unexpected length
uk: Регістр HostCpuIdInfo «%1$s» має неочікувану довжину

en: HostPortGroup with name '%1$s' exists already
uk: HostPortGroup з назвою «%1$s» вже існує

en: HostVirtualSwitch already exists, editing existing ones is not supported yet
uk: HostVirtualSwitch вже існує, редагування вже створених записів ще не передбачено

en: Hostdev already exists in the domain configuration
uk: Hostdev вже існує у налаштуваннях домену

en: Hostdev source %1$s must be a block device
uk: Основою пристрою %1$s у основній системі має бути блоковий пристрій

en: Hostname
uk: Назва вузла

en: Hostname is needed for host key verification
uk: Для виконання перевірки ключа вузла слід вказати назву вузла

en: Hostname of '%1$s' is unset
uk: Назву вузла «%1$s» скинуто

en: Hotplug unsupported for char device type '%1$s'
uk: Підтримки інтерактивного з'єднання для символьних пристроїв типу «%1$s» не передбачено

en: Human monitor command is not available to run %1$s
uk: Команда зручного спостереження недоступна для запуску %1$s

en: Human readable output
uk: вивести дані у зручному для читання форматі

en: Hybrid-Suspend
uk: Гібридне присипляння

en: Hyper-v enlightenment feature '%1$s' is not supported for Xen domains.
uk: Підтримки можливості освітлення Hyper-v «%1$s» для доменів Xen не передбачено.

en: HyperV spinlock retry count differs: source: '%1$u', destination: '%2$u'
uk: Відмінність у даних щодо кількості повторних спроб блокування перемикання (spinlock retry) для HyperV: джерело: «%1$u», призначення: «%2$u»

en: HyperV spinlock retry count must be at least 4095
uk: Кількість повторних спроб блокування перемикання (spinlock retry) для HyperV має перевищувати 4095

en: HyperV vendor_id differs: source: '%1$s', destination: '%2$s'
uk: Відмінність значень HyperV vendor_id: джерело: «%1$s», призначення: «%2$s»

en: HyperV vendor_id value is invalid
uk: Значення HyperV vendor_id є некоректним

en: HyperV vendor_id value must not be more than %1$d characters.
uk: Значення HyperV vendor_id не повинне перевищувати за розміром %1$d символів.

en: Hyperv features are not supported for architecture '%1$s' or machine type '%2$s'
uk: Підтримки можливостей HyperV не передбачено для архітектури «%1$s» або типу машини «%2$s»

en: Hypervisor reported CPU models
uk: Гіпервізор повідомив про моделі процесорів

en: I/O Error
uk: Помилка в/в

en: I/O error
uk: помилка вводу-виводу

en: I/O error: disk='%1$s', index='%2$d', path='%3$s', timestamp='%4$s', message='%5$s'
uk: Помилка В-В: диск=«%1$s», індекс=«%2$d», шлях=«%3$s», часова позначка=«%4$s», повідомлення=«%5$s»

en: I/O size in bytes
uk: розмір введення-виведення у байтах

en: ID of a screen to take screenshot of
uk: ідентифікатор екрана, на якому слід зробити знімок

en: IDE bus index %1$d out of [0..1] range
uk: Індекс каналу IDE %1$d не належить діапазону [0..1]

en: IDE controller index %1$d out of [0] range
uk: Індекс контролера IDE %1$d не належить діапазону [0]

en: IDE controllers are unsupported for this QEMU binary or machine type
uk: Для цього типу виконуваного файла QEMU або типу архітектури не передбачено підтримки контролерів IDE

en: IDE disk index (parsed from '%1$s') is too large
uk: Індекс диска IDE (визначено з «%1$s») є занадто великим

en: IDE unit index %1$d out of [0..1] range
uk: Індекс модуля IDE %1$d не належить діапазону [0..1]

en: IFLA_PORT_SELF is missing
uk: не вистачає IFLA_PORT_SELF

en: IFLA_VF_PORTS is missing
uk: не вистачає IFLA_VF_PORTS

en: IO Weight
uk: Вага введення-виведення

en: IO error on stdin
uk: помилка введення-виведення у stdin

en: IO error stdout
uk: помилка введення-виведення у stdout

en: IOMMU device: '%1$s' is not supported with this QEMU binary
uk: Пристрій IOMMU: підтримки «%1$s» у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: IOMMU device: '%1$s' is only supported with ARM Virt machines
uk: Пристрій IOMMU: підтримку «%1$s» передбачено лише для машин ARM Virt

en: IOMMU device: '%1$s' is only supported with Q35 and ARM Virt machines
uk: Пристрій IOMMU: підтримку «%1$s» реалізовано лише з віртуальними машинами Q35 і ARM

en: IOMMU device: '%1$s' is only supported with Q35 machines
uk: Пристрій IOMMU: підтримку «%1$s» передбачено лише для машин Q35

en: IOMMU device: '%1$s' needs a PCI address
uk: Пристрій IOMMU: «%1$s» потребує адреси PCI

en: IOMMU device: '%1$s' requires ACPI
uk: Пристрій IOMMU: «%1$s» потребує ACPI

en: IOMMU eim requires interrupt remapping to be enabled
uk: eim IOMMU потребує вмикання зміни прив'язки переривань

en: IOMMU interrupt remapping requires split I/O APIC (ioapic driver='qemu')
uk: зміна прив'язки переривань IOMMU потребує поділу APIC введення-виведення (ioapic driver='qemu')

en: IORT table header ended early
uk: Передчасне завершення заголовка таблиці IORT

en: IORT table node header ended early
uk: Передчасне завершення заголовка вузла таблиці IORT

en: IORT table node type %1$s has invalid length: got %2$u, expected at least %3$zu
uk: Тип вузла таблиці IORT %1$s має некоректну довжину: отримано %2$u, мало бути принаймніt %3$zu

en: IOThread ID
uk: Ідентифікатор IOThread

en: IOThread ID number
uk: Номер ідентифікатора потоку введення-виведення

en: IOThread mapping for disk '%1$s' is not available with this QEMU binary
uk: Прив'язка IOThread для диска «%1$s» є недоступною для цього виконуваного файла QEMU

en: IOThread mapping for virtio-scsi controllers is not available with this QEMU binary
uk: Прив'язка IOThread для контролерів virtio-scsi є недоступною для цього виконуваного файла QEMU

en: IOThread to be used by supported device
uk: IOThread, який буде використано підтримуваним пристроєм

en: IOThreads not available for bus %1$s target %2$s
uk: IOThreads є недоступними для каналу %1$s призначення %2$s

en: IP address
uk: IP-адреса

en: IP address lookup for host '%1$s' failed: %2$s
uk: Спроба пошуку IP-адреси для вузла «%1$s» зазнала невдачі: %2$s

en: IP parameter must be given since libvirt was not compiled with IP address learning support
uk: Має бути передано параметр IP-адреси, оскільки libvirt було зібрано без підтримки навчання IP-адресам

en: IP parameter must be provided since snooping the IP address does not work possibly due to missing tools
uk: Має бути вказано параметр IP-адреси, оскільки перехоплення IP-адрес не працюватиме, ймовірно, через нестачу відповідних програм

en: IPC namespace support is required
uk: Потрібна підтримка простору назв IPC

en: ISession object is null
uk: Об'єкт ISession має значення null

en: IVirtualBox object is null
uk: Об'єкт IVirtualBox має значення null

en: Id
uk: ID

en: Id:
uk: ID:

en: Identical vcpus found in same type monitors
uk: Виявлено ідентичні віртуальні процесори у моніторах одного типу

en: Identical vcpus in cachetunes found
uk: Виявлено ідентичні віртуальні процесори у cachetunes

en: Identity attribute is already set
uk: Атрибут профілю вже встановлено

en: Ignoring guests on $uri URI
uk: Ігнорування гостьових сеансів для URI $uri

en: Image file for %1$s %2$s '%3$s' has unsupported suffix, expecting '%4$s'
uk: Назва файла образу для %1$s %2$s «%3$s» має непідтримуваний суфікс, суфіксом має бути «%4$s»

en: In use
uk: Використовується

en: Inappropriate new pci controller index %1$zu exceeds addrs array length
uk: Невідповідний новий індекс контролера PCI, %1$zu, перевищує розмір масиву адрес

en: Incoming cookie data had unexpected UUID %1$s vs %2$s
uk: Вхідні дані куки містили неочікувану UUID %1$s замість %2$s

en: Incoming cookie data had unexpected name %1$s vs %2$s
uk: Вхідні дані куки містили неочікувану назву %1$s замість %2$s

en: Incoming migration
uk: Вхідне перенесення

en: Incomplete vnuma configuration for vnode %1$zu
uk: Неповне налаштування vnuma для віртуального вузла %1$zu

en: Inconsistent SCSI controller model ('%1$s' is not '%2$s') for SCSI controller index %3$d
uk: Несумісна модель контролера SCSI («%1$s» не збігається з «%2$s») для контролера SCSI з індексом %3$d

en: Incorrect data type
uk: Некоректний тип даних

en: Incorrect number of cells in a table row
uk: Некоректна кількість комірок у рядку таблиці

en: Incorrect xpath '%1$s'
uk: Помилкове значення xpath «%1$s»

en: Index for '%1$s' controllers must be 0
uk: Індекс для контролерів «%1$s» має дорівнювати 0

en: Index for '%1$s' controllers must be > 0
uk: Індекс для контролерів «%1$s» має перевищувати 0

en: Init pid is not yet available
uk: PID init ще не є доступним

en: Init process ID is not yet known
uk: Ідентифікатор процесу ініціалізації (init) ще невідомий

en: Initial memory size too large
uk: Початковий розмір пам'яті є надто великим

en: Initialization of %1$s state driver failed: %2$s
uk: спроба ініціалізації драйвера станів %1$s зазнала невдачі: %2$s

en: Initialization of mandatory %1$s state driver skipped
uk: Пропущено ініціалізацію обов'язкового драйвера станів %1$s

en: Inject NMI to the guest
uk: Вставити NMI до гостьової системи

en: Inject NMI to the guest domain.
uk: Вставити NMI до гостьового домену.

en: Inject domain NMI
uk: Вставлення NMI домену

en: Injecting interrupt requires authorization
uk: Вставлення переривання потребує уповноваження

en: Input devices are not supported by this virtualization driver.
uk: Цим драйвером віртуалізації не передбачено пристроїв введення даних.

en: Input secret value is missing
uk: Не вказано значення вхідного ключа

en: Insert the media
uk: Вставити носій даних

en: Installed bhyve binary does not support UEFI loader
uk: У встановленому виконуваному файлі bhyve не передбачено підтримки завантажувача UEFI

en: Installed bhyve binary does not support UTC clock
uk: У встановленому виконуваному файлі bhyve не передбачено підтримки годинника UTC

en: Installed bhyve binary does not support bootrom
uk: У встановленому виконуваному файлі bhyve не передбачено підтримки bootrom

en: Installed bhyve binary does not support defining CPU topology
uk: Підтримки визначеної топології процесора у встановленому виконуваному файлі bhyve не передбачено

en: Instantiation of rules failed on interface '%1$s'
uk: Помилка під час спроби конкретизації правил на інтерфейсі «%1$s»

en: Integrity error in watchdog models
uk: Помилка цілісності у моделях засобу спостереження

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Interface %1$s XML configuration edited.
uk: Налаштування XML інтерфейсу %1$s змінено.

en: Interface %1$s XML configuration not changed.
uk: Налаштування XML інтерфейсу %1$s не змінено.

en: Interface %1$s defined from %2$s
uk: Інтерфейс %1$s визначено на основі %2$s

en: Interface %1$s destroyed
uk: Інтерфейс %1$s знищено

en: Interface %1$s started
uk: Інтерфейс %1$s запущено

en: Interface %1$s undefined
uk: Визначення інтерфейсу %1$s скасовано

en: Interface (dev: %1$s) not found.
uk: Інтерфейс (пристрій: %1$s) не знайдено.

en: Interface (mac: %1$s) not found.
uk: Інтерфейс (MAC: %1$s) не знайдено.

en: Interface attached successfully
uk: Інтерфейс успішно під'єднано

en: Interface backend parameters are not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки параметрів модуля інтерфейсу.

en: Interface detached successfully
uk: Інтерфейс успішно від'єднано

en: Interface doesn't have any statistics
uk: Інтерфейс не має жодних статистичних даних

en: Interface name from config %1$s doesn't match given supplied name %2$s
uk: Назва інтерфейсу з налаштування %1$s не відповідає вказаній назві %2$s

en: Interface name not provided
uk: Не надано назви інтерфейсу

en: Interface not found
uk: Не знайдено інтерфейсу

en: Interface not found: %1$s
uk: Не знайдено інтерфейсу: %1$s

en: Interface transactions
uk: Операції з інтерфейсом

en: Interface type hostdev is currently supported on SR-IOV Virtual Functions only
uk: Тип інтерфейсу hostdev у поточній версії підтримується лише на віртуальних функціях SR-IOV

en: Invalid %1$s attribute 'vcpus' value '%2$s'
uk: Некоректне значення атрибута %1$s «vcpus», «%2$s»

en: Invalid 'cpu.max' data.
uk: Некоректні дані «cpu.max».

en: Invalid --with-loader-nvram list: %1$s
uk: Некоректний список --with-loader-nvram: %1$s

en: Invalid BIOS 'date' format
uk: Некоректний формат запису BIOS «date»

en: Invalid CIDR address: '%1$s'
uk: Некоректна адреса CIDR: «%1$s»

en: Invalid CPU feature name
uk: Некоректна назва можливості процесора

en: Invalid CPU feature policy
uk: Некоректні правила використання можливостей процесора

en: Invalid CPU signature family in model %1$s
uk: Некоректний підпис сімейства процесорів у моделі %1$s

en: Invalid CPU signature model in model %1$s
uk: Некоректний підпис моделі процесора у запису моделі %1$s

en: Invalid CPU topology: total number of vCPUs must equal the product of sockets, cores, and threads
uk: Некоректна топологія процесора: загальна кількість віртуальних процесорів має бути рівною добутку кількості сокетів, ядер та потоків

en: Invalid CPU vendor string '%1$s'
uk: Некоректний рядок виробника процесорів «%1$s»

en: Invalid DNS SRV priority attribute for service '%1$s' in network '%2$s'
uk: Некоректний атрибут пріоритетності SRV DNS для служби «%1$s» у мережі «%2$s»

en: Invalid IOThread id value: '%1$d'
uk: Некоректне значення ідентифікатора потоку введення-виведення: «%1$d»

en: Invalid IP address in network '%1$s' DNS HOST record
uk: У записів DNS HOST мережі «%1$s» вказано некоректну IP-адресу

en: Invalid IP address in static host definition for network '%1$s'
uk: Некоректна IP-адреса у визначення статичного вузла для мережі «%1$s»

en: Invalid IPv4 prefix '%1$u' in network '%2$s'
uk: Некоректний префікс IPv4 «%1$u» у мережі «%2$s»

en: Invalid IPv6 prefix '%1$u' in network '%2$s'
uk: Некоректний префікс IPv6 «%1$u» у мережі «%2$s»

en: Invalid NULL callback provided
uk: Надано некоректну нульову адресу повернення з виклику

en: Invalid PCI address %1$s. Only PCI buses up to %2$zu are available
uk: Некоректна адреса PCI %1$s. Доступними є лише катали PCI до %2$zu

en: Invalid PCI address %1$s. Only PCI domain 0 is available
uk: Некоректна адреса PCI %1$s. Доступним є лише домен 0 PCI

en: Invalid PCI address %1$s. function must be <= %2$u
uk: Некоректна адреса PCI, %1$s. Значення функції не повинне перевищувати %2$u

en: Invalid PCI address %1$s. slot must be <= %2$zu
uk: Некоректна адреса PCI, %1$s. Номер слоту має бути не більшим за %2$zu

en: Invalid PCI address %1$s. slot must be >= %2$zu
uk: Некоректна адреса PCI, %1$s. Номер слоту має бути не більшим за %2$zu

en: Invalid PCI address 0000:00:00, at least one of domain, bus, or slot must be > 0
uk: Некоректна адреса PCI 0000:00:00, більшим за 0 має бути хоча б одне зі значень, домену, каналу або слоту

en: Invalid PCI address bus='0x%1$x', must be <= 0xFF
uk: Некоректний канал адрес PCI=«0x%1$x», має бути <= 0xFF

en: Invalid PCI address function=0x%1$x, must be <= 7
uk: Некоректна функція адреси PCI=0x%1$x, має бути <= 7

en: Invalid PCI address slot='0x%1$x', must be <= 0x1F
uk: Некоректний слот адрес PCI=«0x%1$x», має бути <= 0x1F

en: Invalid PCI address uid='0x%1$.4x', must be > 0x0000 and <= 0x%2$.4x
uk: Некоректна адреса PCI uid='0x%1$.4x', має бути > 0x0000 і <= 0x%2$.4x

en: Invalid PID %1$d for VM
uk: Некоректний PID %1$d для ВМ

en: Invalid STP state value %1$d received for '%2$s'. Must be -1, 0, or 1.
uk: Отримано некоректне значення стану STP, %1$d, для «%2$s». Значенням має бути число -1, 0 або 1.

en: Invalid URI path '%1$s', try '/system'
uk: Некоректний шлях у URI, «%1$s», спробуйте «/system»

en: Invalid USB Class code 0x%1$x
uk: Некоректний код класу USB 0x%1$x

en: Invalid UUID
uk: Некоректний UUID

en: Invalid XML response
uk: Некоректна відповідь XML

en: Invalid adapter name '%1$s' for SCSI pool
uk: Некоректна назва адаптера «%1$s» для буфера SCSI

en: Invalid address '%1$s' in <ip>
uk: Некоректна адреса, «%1$s», у <ip>

en: Invalid address '%1$s' in <portForward>
uk: Некоректна адреса «%1$s» у <portForward>

en: Invalid address '%1$s' in network '%2$s'
uk: Некоректна адреса «%1$s» у мережі «%2$s»

en: Invalid address for a USB device
uk: Некоректна адреса пристрою USB

en: Invalid address type '%1$s' for the disk '%2$s' with the bus type '%3$s'
uk: Некоректний тип адреси «%1$s» для диска «%2$s» з типом каналу «%3$s»

en: Invalid address.
uk: Некоректна адреса.

en: Invalid argument
uk: Некоректний аргумент

en: Invalid async job start
uk: Некоректний запуск асинхронного завдання

en: Invalid attempt to reset PCI device %1$s. Only PCI endpoint devices can be reset
uk: Некоректна спроба скинути стан пристрою PCI %1$s. Скидати стан можна лише для кінцевих пристроїв PCI

en: Invalid attempt to set network interface guest-side IP address info, not supported by QEMU
uk: Некоректна спроба встановити мережевий інтерфейс щодо інформації щодо адрес IP на гостьовому боці, немає підтримки у QEMU

en: Invalid attempt to set network interface guest-side IP route, not supported by QEMU
uk: Некоректна спроба встановити маршрутизацію за IP для мережевого інтерфейсу на боці гостьової системи; не передбачено у QEMU

en: Invalid attempt to set network interface host-side IP route and/or address info on interface of type '%1$s'. This is only supported on interfaces of type 'ethernet'
uk: Некоректна спроба встановлення IP-маршрутизації мережевого інтерфейсу на боці основної системи і/або даних щодо адреси на інтерфейсі типу «%1$s». Підтримку встановлення даних такої конфігурації передбачено лише для інтерфейсів типу «ethernet»

en: Invalid attempt to set peer IP for guest
uk: Некоректна спроба встановити IP вузла для гостьової системи

en: Invalid auth_pending and auth combination in JSON state document
uk: Некоректна комбінація auth_pending і auth у документі щодо стану JSON

en: Invalid authentication method: '%1$s'
uk: Некоректний спосіб розпізнавання: «%1$s»

en: Invalid autoGenerated value: %1$s
uk: Некоректне значення autoGenerated: %1$s

en: Invalid bandwidth %1$u
uk: Некоректна ширина каналу, %1$u

en: Invalid boolean value for field '%1$s'
uk: Некоректне булеве значення для поля «%1$s»

en: Invalid bridge mac address '%1$s' in network '%2$s'
uk: Некоректна MAC-адреса містка «%1$s» у мережі «%2$s»

en: Invalid bus type '%1$s' for disk
uk: Неприпустимий тип шини «%1$s» для диска

en: Invalid bus type '%1$s' for floppy disk
uk: Неправильний тип шини «%1$s» для дисковода

en: Invalid cache id '%1$s'
uk: Некоректний ідентифікатор кешу «%1$s»

en: Invalid call
uk: Некоректний виклик

en: Invalid call, no mutex
uk: Некоректний виклик, немає семафора

en: Invalid call, no session
uk: Некоректний виклик, не вказано сеансу

en: Invalid capability type
uk: Некоректний тип можливості

en: Invalid certificate
uk: Некоректний сертифікат

en: Invalid chain name '%1$s'. Please use a chain name called '%2$s' or any of the following prefixes:
uk: Некоректна назва ланцюжка «%1$s». Будь ласка, скористайтеся ланцюжком з назвою «%2$s» або будь-яким з таких префіксів:

en: Invalid character '%1$c' in id '%2$s' of network '%3$s'
uk: Некоректний символ, «%1$c», у ідентифікаторі «%2$s» мережі «%3$s»

en: Invalid character in source channel for char device
uk: Некоректний символ у записі каналу джерела для символьного пристрою

en: Invalid check/@partial value '%1$s' in CPU model %2$s
uk: Некоректне значення check/@partial «%1$s» у моделі процесора %2$s

en: Invalid class ID %1$d
uk: Некоректний ідентифікатор класу, %1$d

en: Invalid collection period value '%1$d'
uk: Некоректне значення періоду збирання даних «%1$d»

en: Invalid compressed save format %1$d
uk: Некоректний формат стискання %1$d

en: Invalid context
uk: Некоректний контекст

en: Invalid controller id '%1$d'
uk: Некоректний ідентифікатор контролера, «%1$d»

en: Invalid controller type for LUN
uk: Некоректний тип контролера для LUN

en: Invalid cpuNum in %1$s
uk: Некоректне значення cpuNum у %1$s

en: Invalid cpuid[%1$zu]
uk: Некоректне значення cpuid[%1$zu]

en: Invalid cpulist '%1$s'
uk: Некоректний список процесорів, «%1$s»

en: Invalid data provided by guest agent
uk: Агентом гостьової системи надано некоректні дані

en: Invalid delay value in network '%1$s'
uk: Некоректне значення затримки у мережі «%1$s»

en: Invalid device %1$s driver file %2$s is not a symlink
uk: Некоректний файл драйвера пристрою %1$s, %2$s не є символічним посиланням

en: Invalid device %1$s iommu_group file %2$s is not a symlink
uk: На пристрої %1$s файл iommu_group %2$s є некоректним, не є символічним посиланням

en: Invalid device type supplied: %1$s
uk: Надано некоректні дані щодо типу пристрою: %1$s

en: Invalid disk bus in definition
uk: Некоректний канал диска у визначенні

en: Invalid disk read error policy: '%1$s'
uk: Некоректні правила помилок читання з диска: «%1$s»

en: Invalid domain checkpoint
uk: Некоректна контрольна точка домену

en: Invalid domain checkpoint: %1$s
uk: Некоректна контрольна точка домену: %1$s

en: Invalid domain snapshot
uk: Некоректний знімок домену

en: Invalid domain snapshot: %1$s
uk: Некоректний знімок домену: %1$s

en: Invalid domain state %1$s
uk: Некоректний стан домену, %1$s

en: Invalid domain supplied
uk: вказано некоректний домен

en: Invalid drive address of disk %1$s, vz driver does not support non default name mappings.
uk: Некоректна адреса диска %1$s, у драйвері vz не передбачено підтримки нетипових прив'язок назв.

en: Invalid drive address of disk %1$s, vz driver supports only bus 0 for SATA and SCSI bus.
uk: Некоректна адреса диска %1$s, у драйвері vz передбачено підтримку лише модуля 0 для каналу SATA і SCSI.

en: Invalid drive address of disk %1$s, vz driver supports only one controller.
uk: Некоректна адреса диска %1$s, у драйвері vz передбачено підтримку лише одного контролера.

en: Invalid drive address of disk %1$s, vz driver supports only target 0.
uk: Некоректна адреса диска %1$s, у драйвері vz передбачено підтримку лише призначення 0.

en: Invalid drive address of disk %1$s, vz driver supports only units 0-1 for IDE bus.
uk: Некоректна адреса диска %1$s, у драйвері vz передбачено підтримку лише модулів 0-1 каналу IDE.

en: Invalid driver type: %1$d
uk: Некоректний тип драйвера: %1$d

en: Invalid dump_image_format '%1$s'
uk: Некоректне значення dump_image_format «%1$s»

en: Invalid duration
uk: Неприпустиме значення тривалості

en: Invalid enslaved interface name '%1$s' seen for bond '%2$s'
uk: некоректна назва підлеглого інтерфейсу «%1$s», видимого для зв'язку «%2$s»

en: Invalid environment name, it must begin with a letter or underscore
uk: Некоректна назва середовища, назва має починатися з літери або символу підкреслювання

en: Invalid environment name, it must contain only alphanumerics and underscore
uk: Некоректна назва середовища: назва має складатися лише з латинських літер, цифр та символів підкреслювання

en: Invalid fallback attribute
uk: Некоректний резервний атрибут

en: Invalid file descriptor while waiting for agent
uk: Некоректний дескриптор файла під час очікування агента

en: Invalid file descriptor while waiting for monitor (vm='%1$s')
uk: Некоректний дескриптор файла під час очікування на монітор (vm=«%1$s»)

en: Invalid firewall command has 0 arguments
uk: Некоректна команда брандмауера має 0 аргументів

en: Invalid firmware name
uk: Некоректна назва мікропрограми

en: Invalid floppy device name: %1$s
uk: Неприпустима назва дисководу: %1$s

en: Invalid format for 'bonding/arp_validate' for '%1$s'
uk: Некоректний формат запису «bonding/arp_validate» для «%1$s»

en: Invalid format for 'bonding/mode' for '%1$s'
uk: Некоректний формат запису «bonding/mode» для «%1$s»

en: Invalid format for launch security cbitpos
uk: Некоректний формат для cbitpos захисту запуску

en: Invalid format for launch security reduced-phys-bits
uk: Некоректний формат для reduced-phys-bits захисту запуску

en: Invalid forwarder IP address '%1$s' in network '%2$s'
uk: Некоректна IP-адреса переспрямовувача «%1$s» у мережі «%2$s»

en: Invalid forwarder element, must contain at least one of addr or domain
uk: Некоректний елемент переспрямовування, має містити принаймні одну адресу або домен

en: Invalid harddisk device name: %1$s
uk: Неприпустима назва жорсткого диска: %1$s

en: Invalid hexadecimal string '%1$s'
uk: Некоректний шістнадцятковий рядок, «%1$s»

en: Invalid hook name for #%1$d
uk: Некоректна назва допоміжного інструмента для №%1$d

en: Invalid host key verification method: '%1$s'
uk: Некоректний метод перевірки ключів основної системи: «%1$s»

en: Invalid host_data provided. Expected '%1$zu' bytes
uk: Надано некоректні дані host_data. Мало бути «%1$zu» байтів

en: Invalid hostdev protocol '%1$s'
uk: Некоректний протокол пристрою основної системи, «%1$s»

en: Invalid image_format '%1$s'
uk: Некоректне значення image_format «%1$s»

en: Invalid integer value '%1$s' in file '%2$s'
uk: Некоректне ціле значення «%1$s» у файлі «%2$s»

en: Invalid ipv6 setting '%1$s' in network '%2$s'
uk: Некоректний параметр ipv6, «%1$s», у мережі «%2$s»

en: Invalid libxl cpuid key=value element: %1$s
uk: Некоректний елемент ідентифікатора процесора libxl ключ=значення: %1$s

en: Invalid libxl cpuid value: %1$s
uk: Некоректне значення ідентифікатора процесора libxl: %1$s

en: Invalid lifecycle action '%1$s'.
uk: Некоректна дія життєвого циклу, «%1$s».

en: Invalid lifecycle type '%1$s'.
uk: Некоректний тип життєвого циклу «%1$s».

en: Invalid log destination '%1$s' for log output '%2$s'
uk: Некоректне призначення для журналу, «%1$s», для виведення журналу «%2$s»

en: Invalid log priority %1$d
uk: Некоректна пріоритетність ведення журналу, %1$d

en: Invalid log priority '%1$s' for log output '%2$s'
uk: Некоректна пріоритетність журналу, «%1$s», для виведення до журналу «%2$s»

en: Invalid lookup from '%1$s'
uk: Некоректний пошук з «%1$s»

en: Invalid lookup of '%1$s' from '%2$s'
uk: Некоректний пошук «%1$s» з «%2$s»

en: Invalid macTableManager setting '%1$s' in domain interface's <actual> element
uk: Некоректний параметр macTableManager, «%1$s», у елементі <actual> інтерфейсу домену

en: Invalid macTableManager setting '%1$s' in network '%2$s'
uk: Некоректний параметр macTableManager, «%1$s», у мережі «%2$s»

en: Invalid macTableManager setting '%1$s' in network port
uk: Некоректний параметр macTableManager, «%1$s», у записі порту мережі

en: Invalid match string '%1$s'
uk: Некоректний рядок відповідності, «%1$s»

en: Invalid message prog=%1$d type=%2$d serial=%3$u proc=%4$d
uk: Некоректне повідомлення: програма=%1$d, тип=%2$d, посл.=%3$u, проц.=%4$d

en: Invalid migration cookie
uk: Некоректна кука перенесення

en: Invalid mode attribute '%1$s'
uk: Некоректний атрибут режиму, «%1$s»

en: Invalid mode setting '%1$s' in network port
uk: Некоректний параметр режиму «%1$s» у записі порту мережі

en: Invalid mode: %1$s
uk: Некоректний режим: %1$s

en: Invalid monitor cache level '%1$d'
uk: Некоректний рівень кешування засобу стеження, «%1$d»

en: Invalid msr[%1$zu]
uk: Некоректне значення msr[%1$zu]

en: Invalid mtu size '%1$s' in network '%2$s'
uk: Некоректний розмір mtu, «%1$s», у мережі «%2$s»

en: Invalid multicast bridge mac address '%1$s' in network '%2$s'
uk: Некоректна MAC-адреса групової трансляції містка «%1$s» у мережі «%2$s»

en: Invalid netmask '%1$s' for address '%2$s' in network '%3$s' (both must be IPv4)
uk: Некоректна маска мережі «%1$s» для адреси «%2$s» у мережі «%3$s» (обидві адреси мають бути адресами IPv4)

en: Invalid netmask '%1$s' in network '%2$s'
uk: Некоректна маска мережі, «%1$s», у мережі «%2$s»

en: Invalid network filter
uk: Некоректний мережевий фільтр

en: Invalid network filter binding
uk: Некоректна прив'язка фільтра мережі

en: Invalid network filter binding: %1$s
uk: Некоректна прив'язка фільтра мережі: %1$s

en: Invalid network filter: %1$s
uk: Некоректний мережевий фільтр: %1$s

en: Invalid network port pointer
uk: Некоректний вказівник на порт мережі

en: Invalid network port pointer: %1$s
uk: Некоректний вказівник на порт мережі: %1$s

en: Invalid node id %1$u
uk: Некоректний ідентифікатор вузла %1$u

en: Invalid nodeset of 'numatune': %1$s
uk: Некоректний набір вузлів «numatune»: %1$s

en: Invalid nvram format: '%1$s'
uk: Некоректний формат nvram: «%1$s»

en: Invalid or not yet handled value '%1$s' for VMX entry '%2$s' for device type '%3$s'
uk: Некоректне або ще непридатне до обробки значення «%1$s» для запису VMX «%2$s» типу пристрою «%3$s»

en: Invalid parameter
uk: Некоректний параметр

en: Invalid parameter type passed to free
uk: Free передано параметр некоректного типу

en: Invalid parameters macaddr=%1$p allowRetry=%2$p
uk: Некоректні параметри macaddr=%1$p allowRetry=%2$p

en: Invalid partial specification for virtio ccw address
uk: Некоректна часткова специфікація адреси ccw віртуального введення-виведення

en: Invalid partition type
uk: Некоректний тип розділу

en: Invalid passthrough mode %1$s
uk: Некоректний режим передавання (passthrough) %1$s

en: Invalid peer '%1$s' in <ip>
uk: Некоректний вузол «%1$s» у <ip>

en: Invalid persistent_state value, either 'yes' or 'no'
uk: Некоректне значення persistent_state: мало бути «yes» або «no»

en: Invalid pool type '%1$s'
uk: Некоректний тип буфера «%1$s»

en: Invalid port range '%1$u-%2$u'.
uk: Некоректний діапазон портів, «%1$u-%2$u».

en: Invalid portForward proto value %1$u
uk: Некоректне значення прототипу portForward %1$u

en: Invalid prefix or netmask for '%1$s'
uk: Некоректний префікс або маска мережі для «%1$s»

en: Invalid prefix value '%1$s' in <ip>
uk: Некоректне значення префікса «%1$s» у <ip>

en: Invalid priority '%1$s' for filter '%2$s'
uk: Некоректна пріоритетність «%1$s» для фільтра «%2$s»

en: Invalid rate '%1$s' specified
uk: Вказано некоректну швидкість, «%1$s»

en: Invalid relative path '%1$s'
uk: Некоректний відносний шлях «%1$s»

en: Invalid resctrl monitor
uk: Некоректний засіб спостереження resctrl

en: Invalid save_image_format '%1$s'
uk: Некоректне значення save_image_format «%1$s»

en: Invalid secret
uk: Некоректний ключ

en: Invalid secret: %1$s
uk: Некоректний ключ: %1$s

en: Invalid security label %1$s
uk: Некоректна мітка безпеки %1$s

en: Invalid security label '%1$s'
uk: Некоректна мітка безпеки «%1$s»

en: Invalid setting for HPT resizing
uk: Некоректний параметр для зміни розмірів HPT

en: Invalid setting for pseries feature '%1$s'
uk: Некоректне значення для можливості pseries «%1$s»

en: Invalid snapshot_image_format '%1$s'
uk: Некоректне значення snapshot_image_format «%1$s»

en: Invalid source mode: %1$s
uk: Некоректний режим джерела: %1$s

en: Invalid specification for virtio ccw address: cssid='0x%1$x' ssid='0x%2$x' devno='0x%3$04x'
uk: Некоректна специфікація адреси ccw віртуального введення-виведення: cssid='0x%1$x' ssid='0x%2$x' devno='0x%3$04x'

en: Invalid state '%1$s' in domain snapshot XML
uk: Некоректний стан «%1$s» у XML знімка домену

en: Invalid state for this operation
uk: Некоректний стан для цієї дії

en: Invalid state transition
uk: Некоректний перехід станів

en: Invalid stream hole
uk: Некоректна «дірка» у потоці даних

en: Invalid string '%1$s' for escape sequence
uk: Некоректний рядок послідовності екранування «%1$s»

en: Invalid suspend target
uk: Некоректне призначення присипляння

en: Invalid syntax for --set, expecting name=value
uk: Некоректний синтаксис для --set, мало бути «назва=значення»

en: Invalid target
uk: Некоректне призначення

en: Invalid target domain state '%1$s'. Refusing snapshot reversion
uk: Некоректний стан домену призначення, «%1$s». У зміні версії знімка відмовлено

en: Invalid target model for serial device
uk: Некоректна модель призначення для послідовного пристрою

en: Invalid to specify MAC address '%1$s' in network '%2$s' IPv6 static host definition
uk: Не можна вказувати MAC-адресу «%1$s» у статичному визначенні вузла IPv6 мережі «%2$s»

en: Invalid type '%1$s' requested for parameter '%2$s', actual type is '%3$s'
uk: Видано запит на некоректний тип «%1$s» для параметра «%2$s». Справжнім типом є «%3$s»

en: Invalid unsigned integer value '%1$s' in file '%2$s'
uk: Некоректне ціле значення без знаку «%1$s» у файлі «%2$s»

en: Invalid unsigned long long value '%1$s' in file '%2$s'
uk: Некоректне ціле значення (long long) без знаку «%1$s» у файлі «%2$s»

en: Invalid unsigned scaled integer value '%1$s' in file '%2$s'
uk: Некоректне ціле масштабоване значення без знаку «%1$s» у файлі «%2$s»

en: Invalid use of 'floor' on interface with MAC address %1$s - 'floor' is only supported for interface type 'network' with forward type 'nat', 'route', 'open' or none
uk: Некоректне використання «floor» на інтерфейсі з MAC-адресою %1$s — підтримку «floor» передбачено лише для типу інтерфейсу «network» з типом переспрямовування «nat», «route», «open» або без визначеного типу переспрямовування

en: Invalid use of 'floor' on interface with MAC address %1$s - network '%2$s' has no inbound QoS set
uk: Некоректне використання «floor» на інтерфейсі з MAC-адресою %1$s — у мережі «%2$s» не встановлено значення якості вхідного сигналу

en: Invalid uuid '%1$s' for new mdev device
uk: Некоректне значення UUID «%1$s» для нового пристрою mdev

en: Invalid value '%1$s' for '%2$s'
uk: Некоректне значення, «%1$s», «%2$s»

en: Invalid value '%1$s' for VMX entry '%2$s'
uk: Некоректне значення «%1$s» запису VMX «%2$s»

en: Invalid value '%1$s' for element or attribute '%2$s'
uk: Некоректне значення, «%1$s», для елемента або атрибута «%2$s»

en: Invalid value for attribute '%1$s' in element '%2$s': '%3$s'.
uk: Некоректне значення атрибута «%1$s» в елементі «%2$s»: «%3$s».

en: Invalid value for attribute '%1$s' in element '%2$s': '%3$s'. Expected UUID
uk: Некоректне значення для атрибуту «%1$s» в елементі «%2$s»: «%3$s». Мало бути вказано UUID

en: Invalid value for attribute '%1$s' in element '%2$s': '%3$s'. Expected integer value
uk: Некоректне значення атрибута «%1$s» в елементі «%2$s»: «%3$s». Мало бути ціле значення

en: Invalid value for attribute '%1$s' in element '%2$s': '%3$s'. Expected long long integer value
uk: Некоректне значення атрибуту «%1$s» в елементі «%2$s»: «%3$s». Мало бути цілочисельне значення long long

en: Invalid value for attribute '%1$s' in element '%2$s': '%3$s'. Expected non-negative integer value
uk: Некоректне значення атрибута «%1$s» в елементі «%2$s»: «%3$s». Мало бути невід'ємне ціле значення

en: Invalid value for attribute '%1$s' in element '%2$s': '%3$s'. Expected non-negative value
uk: Некоректне значення атрибута «%1$s» в елементі «%2$s»: «%3$s». Мало бути невід'ємне значення

en: Invalid value for attribute '%1$s' in element '%2$s': Zero is not permitted
uk: Некоректне значення атрибута «%1$s» в елементі «%2$s»: не можна використовувати нуль

en: Invalid value for field '%1$s': expected double
uk: Некоректне значення поля «%1$s»: мало бути значення типу double

en: Invalid value for field '%1$s': expected int
uk: Некоректне значення поля «%1$s»: мало бути ціле значення (int)

en: Invalid value for field '%1$s': expected long long
uk: Некоректне значення поля «%1$s»: мало бути значення типу long long

en: Invalid value for field '%1$s': expected unsigned int
uk: Некоректне значення поля «%1$s»: мало бути додатне ціле значення (unsigned int)

en: Invalid value for field '%1$s': expected unsigned long long
uk: Некоректне значення поля «%1$s»: мало бути значення типу long long без знаку (unsigned)

en: Invalid value for number of CPUs to show
uk: Некоректне значення кількості процесорів, які слід показувати

en: Invalid value for option %1$s
uk: Некоректне значення для параметра %1$s

en: Invalid value for start CPU
uk: Некоректне значення у записі початкового процесора

en: Invalid value for timeout
uk: Некоректне значення часу очікування

en: Invalid value of %1$d for I/O weight
uk: Некоректне значення %1$d для ваги вводу-виводу

en: Invalid value of 'cpuset': %1$s
uk: Некоректне значення «cpuset»: %1$s

en: Invalid value of 'nodemask': %1$s
uk: Некоректне значення «nodemask»: %1$s

en: Invalid value of 'nodeset': %1$s
uk: некоректне значення «nodeset»: %1$s

en: Invalid vendor element in CPU model %1$s
uk: Некоректний елемент «vendor» у записі моделі процесора %1$s

en: Invalid virNetLibsshSession *
uk: Некоректне значення virNetLibsshSession *

en: Invalid virNetSSHSession *
uk: Некоректне значення virNetSSHSession *

en: Invalid vlan filter command %1$d
uk: Некоректна команда фільтрування vlan %1$d

en: Invalid vnuma configuration for vnode %1$zu
uk: Некоректне налаштування vnuma для віртуального вузла %1$zu

en: Invalid volume name %1$s
uk: Некоректна назва тому %1$s

en: Invalid vport operation (%1$d)
uk: Неприпустима операція віртуального порту (%1$d)

en: Invocation of %1$s returned an error: %2$s (%3$d)
uk: Викликом %1$s повернуто повідомлення щодо помилки: %2$s (%3$d)

en: Invoke fstrim on domain's mounted filesystems.
uk: Викликати fstrim для змонтованих файлових систем домену.

en: Iteration:
uk: Ітерація:

en: Iterator ID exceeds maximum ID of %1$u
uk: Ідентифікатор ітератора перевищує максимальне значення ідентифікатора %1$u

en: JSON array -> commandline conversion function not provided
uk: Не надано функції перетворення масив JSON -> командний рядок

en: JSON backing volume definition '%1$s' lacks 'file' object
uk: У визначенні резервного тому у JSON, «%1$s», пропущено об'єкт «file»

en: JSON backing volume definition '%1$s' lacks driver name
uk: У визначенні резервного тому у JSON, «%1$s», пропущено назву драйвера

en: JSON backing volume definition '%1$s' must not have nested format drivers
uk: Визначення резервного тому у JSON «%1$s» не повинно містити вкладених драйверів форматування

en: JSON string array contains non-string element
uk: Масив рядків JSON містить нерядковий елемент

en: Job submission failed on interface '%1$s'
uk: Помилка під час надсилання завдання на інтерфейсі «%1$s»

en: Job type:
uk: Тип завдання:

en: Just a hint to ignore contiguous free ranges smaller than this (Bytes)
uk: Просто орієнтир для ігнорування неперервних вільних діапазонів з довжиною, меншою за цю (у байтах)

en: KVM is not supported on this platform
uk: підтримки KVM на цій платформі не передбачено

en: Kernel does not provide mount namespace
uk: У ядрі не передбачено простору назв для монтування

en: Kernel does not support private devpts
uk: У ядрі не передбачено підтримки закритих devpts

en: Kernel doesn't support user namespace
uk: У ядрі не передбачено підтримки простору назв користувача

en: Kernel image path in this domain is not defined
uk: Шлях до образу ядра у цьому домені не визначено

en: Kernel image path is not defined. With sev_snp=on, pass an igvm path
uk: Шлях до образу ядра не визначено. З sev_snp=on передано шлях igvm

en: Key file path must be provided for private key authentication
uk: Для розпізнавання за допомогою закритого ключа слід вказати шлях до файла ключа

en: Key of the current session differs from the key at last login
uk: Ключ поточного сеансу не збігається з ключем під час останнього входу

en: Known, but different label format present, requires build --overwrite
uk: Виявлено відоме, але інше форматування мітки, потребує build --overwrite

en: LXC Guest Enter Namespace
uk: Простір назв входу гостьової системи LXC

en: LXC containers are running
uk: Запущено контейнери LXC

en: Lease %1$s in lockspace %2$s already exists
uk: Зняття %1$s у просторі блокування %2$s вже створено

en: Lease %1$s in lockspace %2$s does not exist
uk: Зняття %1$s у просторі блокування %2$s ще не створено

en: Lease path '%1$s' exceeds %2$d characters
uk: Наданий шлях «%1$s» перевищує %2$d символів у довжину

en: Library '%1$s' doesn't exist
uk: Бібліотеки «%1$s» не існує

en: Library function returned error but did not set virError
uk: Функцією бібліотеки повернуто повідомлення про помилку, але не встановлено virError

en: Libvirt LXC
uk: LXC Libvirt

en: Libvirt Network
uk: Мережа Libvirt

en: Libvirt QEMU
uk: QEMU Libvirt

en: Libvirt Secret
uk: Пароль Libvirt

en: Libvirt Xen
uk: Xen Libvirt

en: Lifecycle event '%1$s' doesn't support '%2$s' action
uk: У події життєвого циклу «%1$s» не передбачено підтримки дії «%2$s»

en: Link already defined
uk: Посилання вже визначено

en: List all manageable clients connected to <server>.
uk: Вивести список усіх керованих клієнтів, з'єднаних із сервером <server>.

en: List all manageable servers on a daemon.
uk: Показати список усіх керованих серверів фонової служби.

en: List checkpoints for a domain
uk: Список контрольних точок домену

en: List domains
uk: Вивести список доменів

en: List event types, or wait for domain events to occur
uk: Показати список типів подій або очікувати на події домену

en: List event types, or wait for network events to occur
uk: Показати список типів подій або очікувати на події мережі

en: List event types, or wait for node device events to occur
uk: Показати список типів подій або очікувати на події пристроїв вузла

en: List event types, or wait for secret events to occur
uk: Показати список типів подій або зачекати на події ключів

en: List event types, or wait for storage pool events to occur
uk: Показати список типів подій або чекати на події сховища даних

en: List interfaces
uk: Вивести список інтерфейсів

en: List network filter bindings
uk: Вивести список прив'язок фільтрів мережі

en: List network filters
uk: Вивести список фільтрів мережі

en: List network ports
uk: Вивести список портів мережі

en: List networks
uk: Вивести список мереж

en: List node devices
uk: Вивести список пристроїв вузла

en: List secrets
uk: Вивести список паролів

en: List snapshots for a domain
uk: Показати список знімків домену

en: List storage pool volumes
uk: Вивести список томів буфера сховища даних

en: List storage pools
uk: Вивести список буферів сховища даних

en: Listen for QEMU Monitor Events
uk: Очікувати на події монітора QEMU

en: Listen for TCP/IP connections
uk: Очікувати на з'єднання TCP/IP

en: Listing domains or using domain events requires authorization
uk: Виведення списку доменів або використання подій домену потребує уповноваження

en: Listing interfaces requires authorization
uk: Виведення списку інтерфейсів потребує уповноваження

en: Listing network filter bindings requires authorization
uk: Виведення списку прив'язок фільтрів мережі потребує уповноваження

en: Listing network filters requires authorization
uk: Виведення списку фільтрів мережі потребує уповноваження

en: Listing network ports requires authorization
uk: Виведення списку портів мережі потребує уповноваження

en: Listing networks or using network events requires authorization
uk: Виведення списку мереж або використання подій мережі потребує уповноваження

en: Listing node devices requires authorization
uk: Виведення списку пристроїв вузла потребує уповноваження

en: Listing secrets requires authorization
uk: Виведення списку паролів потребує уповноваження

en: Listing storage pool volumes requires authorization
uk: Виведення списку томів буфера сховища даних потребує уповноваження

en: Listing storage pools requires authorization
uk: Виведення списку буферів сховища даних потребує уповноваження

en: Load kvm_hv for better performance
uk: Завантажити kvm_hv для збільшення швидкодії

en: Load the 'fuse' module to enable /proc/ overrides
uk: Завантажити модуль «fuse» для уможливлення перевизначень /proc/

en: Load the 'tun' module to enable networking for QEMU guests
uk: Завантажте модуль «tun», щоб увімкнути роботу мережі для гостьових систем QEMU

en: Load the 'vhost_net' module to improve performance of virtio networking
uk: Завантажте модуль «vhost_net», щоб покращити швидкодії у мережі virtio

en: Location:
uk: Розташування:

en: Lockspace for path %1$s already exists
uk: Простір блокування для шляху %1$s вже існує

en: Lockspace for path %1$s does not exist
uk: Простору блокування для шляху %1$s не існує

en: Lockspace location %1$s exists, but is not a directory
uk: Адреса простору блокування %1$s існує, але вона не вказує на каталог

en: Lockspace path '%1$s' exceeded %2$d characters
uk: Довжина адреси простору блокувань «%1$s» перевищує %2$d символів

en: Lockspace resource '%1$s' is locked
uk: Ресурс простору блокування «%1$s» заблоковано

en: Lockspace resource '%1$s' is not locked
uk: Ресурс простору блокування «%1$s» не заблоковано

en: Log output '%1$s' does not meet the format requirements for destination type '%2$s'
uk: Виведення до журналу «%1$s» не відповідає вимогам щодо формату для типу призначення «%2$s»

en: Logging filters:
uk: Фільтри ведення журналу:

en: Logging outputs:
uk: Виведення до журналу:

en: Lookup of value at index %1$u resulted in a NULL pointer
uk: У результаті пошуку значення з індексом %1$u отримано нульовий вказівник

en: Lost connection to destination host
uk: Втрачено з'єднання з основною системою призначення

en: MAC Address
uk: MAC-адреса

en: MAC address
uk: MAC-адреса

en: MCS level for existing domain label %1$s already reserved
uk: Рівень MCS для вже створеної мітки домену %1$s зарезервовано

en: MD5 hash '%1$s' unexpectedly larger than %2$d characters
uk: Хеш MD5 «%1$s» неочікувано перевищує за довжиною %2$d символів

en: Machine is Null
uk: Значення Machine є порожнім

en: Machine is null
uk: Значення Machine є порожнім

en: Malformatted array index
uk: Помилкове форматування індексу масиву

en: Malformatted iterator id
uk: Помилковий ідентифікатор ітератора

en: Malformatted variable
uk: Помилкове форматування змінної

en: Malformed 'domuuid' in JSON document
uk: Помилкове форматування «domuuid» у документі JSON

en: Malformed 'floor_sum' attribute: %1$s
uk: Помилкове форматування атрибута «floor_sum»: %1$s

en: Malformed 'maxCount' parameter
uk: Помилкове форматування параметра «maxCount»

en: Malformed 'uri_aliases' config entry '%1$s', aliases may only contain 'a-Z, 0-9, _, -'
uk: Помилкове форматування запису налаштування «%1$s» «uri_aliases», псевдоніми мають складатися лише з символів «a-Z, 0-9, _, -»

en: Malformed 'uri_aliases' config entry '%1$s', expected 'alias=uri://host/path'
uk: Помилкове форматування запису налаштування «%1$s» «uri_aliases», слід використовувати формат «псевдонім=адреса://вузол/шлях»

en: Malformed PCI address %1$s
uk: Помилкове форматування адреси PCI %1$s

en: Malformed PCI options %1$s
uk: Помилкове форматування параметрів PCI, %1$s

en: Malformed auth_pending field in JSON state document
uk: Помилкове форматування поля auth_pending у документі щодо стану JSON

en: Malformed clients array
uk: Помилкове форматування масиву clients

en: Malformed conn_time field in JSON state document
uk: Помилкове форматування поля conn_time у документі щодо стану JSON

en: Malformed ctrl-alt-del setting '%1$s'
uk: Помилкові налаштування ctrl-alt-del, «%1$s»

en: Malformed daemon data from JSON file
uk: Помилкове форматування даних фонової служби з файла JSON

en: Malformed device value '%1$s'
uk: Помилкове форматування значення пристрою, «%1$s»

en: Malformed disk capacity: '%1$s'
uk: Помилкове форматування місткості диска: «%1$s»

en: Malformed disk target
uk: Помилкове форматування диска призначення

en: Malformed file structure: %1$s
uk: Помилкове форматування структури файлів: %1$s

en: Malformed files array
uk: Помилкове форматування масиву files

en: Malformed format for filter '%1$s'
uk: Помилкове форматування для фільтра «%1$s»

en: Malformed format for log output '%1$s'
uk: Помилкове форматування для виведення до журналу «%1$s»

en: Malformed id field in JSON state document
uk: Помилкове форматування поля ідентифікатора (id) у документі щодо стану JSON

en: Malformed lease_entries array
uk: Помилкове форматування масиву lease_entries

en: Malformed lockspaces array
uk: Помилкове форматування масиву lockspaces

en: Malformed max_anonymous_clients data in JSON document
uk: Помилкове форматування даних max_anonymous_clients у документі JSON

en: Malformed nbd port '%1$s'
uk: Помилкове форматування запису порту nbd, «%1$s»

en: Malformed output of dmidecode
uk: Помилкове форматування виведених dmidecode даних

en: Malformed ovs-vsctl output
uk: Помилкове форматування виведених даних ovs-vsctl

en: Malformed owner value in JSON document
uk: Помилкове форматування значення власника у документі JSON

en: Malformed owners array
uk: Помилкове форматування масиву owners

en: Malformed resources array
uk: Помилкове форматування масиву resources

en: Malformed servers data in JSON document
uk: Помилкове форматування даних записів серверів у документі JSON

en: Malformed services array
uk: Помилкове форматування масиву services

en: Malformed size %1$s
uk: Помилкове значення розміру %1$s

en: Malformed socks array
uk: Помилкове форматування масиву socks

en: Malformed stream hole packet
uk: Помилкове форматування пакета «дірки» у потоці даних

en: Malformed wwn: %1$s
uk: Помилкове форматування wwn: %1$s

en: Manage active block operations
uk: Керування активними діями з блоками

en: Manage local virtualized systems
uk: Керування локальними віртуалізованими системами

en: Managed save image of Domain '%1$s' XML configuration edited.
uk: Змінено налаштування XML керованого збереженого образу домену «%1$s».

en: Managed save image of domain '%1$s' XML configuration not changed.
uk: Не змінено налаштування XML керованого збереженого образу домену «%1$s».

en: Managed save state file of domain '%1$s' updated.
uk: Оновлено керований файл збереженого стану домену «%1$s».

en: Managed save:
uk: Кероване збереження:

en: ManagedObjectReference is missing 'type' property
uk: У ManagedObjectReference не вистачає властивості «type»

en: Managedsave
uk: Кероване збереження

en: Mandatory option not present
uk: Не вказано обов'язкового параметра

en: Manipulate pages pool size
uk: Керування розміром буфера сторінок

en: Max backup %1$zu must be less than or equal to %2$d
uk: Максимальний резерв, %1$zu, має бути меншим або рівним %2$d

en: Max memory plus swap, as scaled integer (default KiB)
uk: Максимальний об'єм пам'яті, разом з резервною, у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — КіБ)

en: Max memory, as scaled integer (default KiB)
uk: Максимальний об'єм пам'яті у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — КіБ)

en: Max memory:
uk: Макс.пам'ять:

en: Maximum CPUs greater than specified machine type limit %1$u
uk: Максимальна кількість процесорів перевищує встановлене обмеження архітектури процесора %1$u

en: Maximum supported number of ISA serial ports is '%1$d'
uk: Максимальний підтримуваний номер для послідовних портів ISA — «%1$d»

en: Media Registry is null
uk: Значення реєстру носіїв даних є порожнім

en: Media registry is null
uk: Значення реєстру носіїв даних є порожнім

en: Mediated host device assignment requires VFIO support
uk: Призначення проміжних пристроїв основної системи потребує підтримки VFIO

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Memory '%1$llu' must be less than %2$llu
uk: Об'єм пам'яті «%1$llu» має бути меншим за %2$llu

en: Memory Bandwidth allocation of size %1$u is not divisible by granularity %2$u
uk: Розмір отримуваної пам'яті для каналу пам'яті, %1$u, не є кратним для деталізації %2$u

en: Memory Bandwidth allocation of size %1$u is smaller than the minimum allowed allocation %2$u
uk: Розподіл каналу пам'яті для розміру %1$u є меншим за мінімальний дозволений розподіл %2$u

en: Memory Bandwidth already defined for node %1$u
uk: Ширину каналу пам'яті для вузла %1$u вже визначено

en: Memory balloon device type '%1$s' is not supported by this version of qemu
uk: Тип пристрою додаткової пам'яті «%1$s» не підтримується цією версією QEMU

en: Memory bandwidth:
uk: Пропускна здатність пам'яті:

en: Memory cgroup is not available on this host
uk: cgroup пам'яті недоступне у цій основній системі

en: Memory during contention, as scaled integer (default KiB)
uk: Об'єм пам'яті під час узгодження у форматі масштабованого цілого числа (типова одиниця — КіБ)

en: Memory parameter is not supported by vz driver
uk: У драйвері vz не передбачено параметра пам'яті

en: Memory processed:
uk: Оброблено пам'яті:

en: Memory remaining:
uk: Залишилося пам'яті:

en: Memory size must be specified via <memory> or in the <numa> configuration
uk: Об'єм пам'яті має бути вказано за допомогою <memory> або у налаштуваннях <numa>

en: Memory size should be multiple of 1Mb.
uk: Розмір пам'яті має бути кратним до 1 МБ.

en: Memory size:
uk: Обсяг пам'яті:

en: Memory total:
uk: Загалом пам'яті:

en: Memory tuning is not available in session mode
uk: У режимі сеансу визначення параметрів пам'яті недоступне

en: Messages:
uk: Повідомлення:

en: Metadata modified
uk: Метадані змінено

en: Metadata not changed
uk: Метадані не змінено

en: Metadata removed
uk: Метадані вилучено

en: Metadata:
uk: Метадані:

en: MethodFault is missing 'type' property
uk: У MethodFault не вистачає властивості «type»

en: Migratable attribute for host-passthrough CPU is not supported by this QEMU binary
uk: Підтримки атрибута «migratable» для процесорів із передаванням до основної системи у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: Migrate domain
uk: Перенесення домену

en: Migrate domain to another host.  Add --live for live migration.
uk: Міграція домену на інший вузол. Додати --live до живої міграції.

en: Migrated
uk: Перенесено

en: Migrating domain requires authorization
uk: Перенесення домену потребує уповноваження

en: Migration
uk: Перенесення

en: Migration APIs with extensible parameters are not supported but extended parameters were passed
uk: Передано розширені параметри, але підтримки програмного інтерфейсу перенесення з розширеними параметрами не передбачено

en: Migration URI has to specify resource pool and host system
uk: Адресою перенесення має бути вказано буфер ресурсу та основну систему

en: Migration capabilities can only be set by a migration job
uk: Можливості з перенесення можна встановлювати лише визначенням завдання з перенесення

en: Migration cookie parameters are not provided.
uk: Не надано параметрів кук перенесення.

en: Migration cookie was not NULL terminated
uk: Кука перенесення не завершується символом NULL

en: Migration failed. Domain is not running on destination host
uk: Не вдалося виконати перенесення. На вузлі призначення домен не запущено.

en: Migration failed. No domain on destination host with matching name '%1$s'
uk: Не вдалося виконати перенесення. На вузлі призначення немає домену, що відповідав би назві «%1$s»

en: Migration graphics data already present
uk: Дані перенесення графіки вже є

en: Migration lockstate data already present
uk: Дані стану блокування для перенесення вже створено

en: Migration may lead to data corruption if disks use cache other than none or directsync
uk: Перенесення може призвести до пошкодження даних, якщо для дисків використовується значення cache, яке не дорівнює none або directsync

en: Migration not possible without a vCenter
uk: Перенесення неможливе без vCenter

en: Migration option '%1$s' is not supported by QEMU binary
uk: Підтримки параметра перенесення «%1$s» у виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: Migration persistent data already present
uk: Дані перенесення постійних даних вже є

en: Migration source and destination have to refer to the same vCenter
uk: Перенесення джерела та призначення має посилатися на один vCenter

en: Migration with lock driver %1$s requires cookie support
uk: Для перенесення за допомогою драйвера блокування %1$s потрібна підтримка кук

en: Migration without shared storage is unsafe
uk: Перенесення без спільного сховища даних є небезпечним

en: Min guaranteed memory, as scaled integer (default KiB)
uk: Мінімальний гарантований об'єм пам'яті у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — КіБ)

en: Minimum supported %1$s version is %2$s but found version '%3$s'
uk: Мінімальною підтримуваною версією %1$s є %2$s, втім, виявлено версію «%3$s»

en: Missing %1$s attribute 'vcpus'
uk: Пропущено атрибут %1$s «vcpus»

en: Missing %1$s lock state for migration cookie
uk: Не вистачає стану блокування %1$s для куки перенесення

en: Missing '%1$s' field in lock manager driver
uk: Не вистачає поля «%1$s» у драйвері керування блокуванням

en: Missing '%1$s' property
uk: Не вказано властивості «%1$s»

en: Missing '%1$s' property while looking for ManagedEntityStatus
uk: Під час пошуку ManagedEntityStatus не виявлено властивості «%1$s»

en: Missing '/' separator in cgroup mount '%1$s'
uk: У шляху монтування cgroup «%1$s» пропущено «/»

en: Missing 'domname' in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних «domname»

en: Missing 'domuuid' in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних «domuuid»

en: Missing 'driver' in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних «driver»

en: Missing 'end' attribute in dhcp range for network '%1$s'
uk: У діапазоні DHCP мережі «%1$s» не вистачає атрибута «end»

en: Missing 'filename' in CPU map include
uk: Пропущено «filename» у включенні карти процесорів

en: Missing 'key' element for lease
uk: Не вказано елемента «key» для надання

en: Missing 'link' attribute for NIC
uk: Не вистачає атрибута «link» для NIC

en: Missing 'name' property in %1$s lookup
uk: У записі пошуку %1$s не вистачає властивості «name»

en: Missing 'path' attribute to 'target' element for lease
uk: Не вказано атрибута «path» елемента «target» для надання

en: Missing 'path' field in JSON document
uk: У документі JSON пропущено поле «path»

en: Missing 'pipefd' in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає «pipefd»

en: Missing 'runtime.powerState' property
uk: Не вказано властивості «runtime.powerState»

en: Missing 'start' attribute in dhcp range for network '%1$s'
uk: У діапазоні DHCP мережі «%1$s» не вистачає атрибута «start»

en: Missing 'target' element for lease
uk: Не вказано елемента «target» для надання

en: Missing <address> element
uk: Пропущено елемент <address>

en: Missing <block> element in hostdev storage device
uk: У описі пристрою для зберігання даних hostdev не вистачає елемента <block>

en: Missing <char> element in hostdev character device
uk: Не вказано елемента <char> у записі символьного пристрою hostdev

en: Missing <interface> element in hostdev net device
uk: У записі мережевого пристрою hostdev не вказано елемента <interface>

en: Missing <secret> element in auth
uk: У auth пропущено елемент <secret>

en: Missing <source> element in hostdev device
uk: Не вказано елемента <source> у записі пристрою hostdev

en: Missing <source> element with bridge name in interface's <actual> element
uk: Пропущено елемент <source> з назвою містка у елементі <actual> інтерфейсу

en: Missing CPU architecture
uk: Не вказано архітектуру процесора

en: Missing CPU feature name
uk: Не вказано назви можливості процесора

en: Missing CPU model name
uk: Не вказано назву моделі процесора

en: Missing ID parameter for domain object
uk: Не вистачає параметра ідентифікатора (ID) для об'єкта домену

en: Missing IP address in network '%1$s' DNS HOST record
uk: У записі DNS HOST мережі «%1$s» не вистачає IP-адреси

en: Missing IP address in static host definition for network '%1$s'
uk: Не вистачає IP-адреси у визначення статичного вузла для мережі «%1$s»

en: Missing LISTEN_FDNAMES env from systemd socket activation
uk: Не вистачає середовища LISTEN_FDNAMES від активації сокета systemd

en: Missing PVR information for CPU model %1$s
uk: Пропущено дані PVR для моделі процесора %1$s

en: Missing SCSI controller for index %1$d
uk: Не вистачає контролера SCSI для індексу %1$d

en: Missing TPM device path
uk: Не вказано шляху до пристрою TPM

en: Missing URI parameter '%1$s'
uk: Не вказано параметра адреси «%1$s»

en: Missing USB bus %1$u
uk: Не вистачає каналу USB %1$u

en: Missing UUID parameter for domain object
uk: Не вистачає параметра UUID для об'єкта домену

en: Missing VIR_CRED_AUTHNAME credential type
uk: Пропущено тип реєстраційних даних VIR_CRED_AUTHNAME

en: Missing XPath context
uk: Пропущено контекст XPath

en: Missing XPath expression
uk: Пропущено вираз XPath

en: Missing actual data for interface '%1$s'
uk: Не вказано самі дані для інтерфейсу «%1$s»

en: Missing address
uk: Не вказано адреси

en: Missing address in 'phys_function' capability
uk: Пропущено адресу у записі можливості «phys_function»

en: Missing agent reply object
uk: Не виявлено об'єкта відповіді агента

en: Missing ancestor's name in CPU model %1$s
uk: Не вказано назву попередньої моделі процесора %1$s

en: Missing argument for '%1$s'
uk: Пропущено аргумент «%1$s»

en: Missing attribute '%1$s' in element '%2$s'
uk: Пропущено атрибут «%1$s» у елементі «%2$s»

en: Missing auth field in JSON state document
uk: У документі стану JSON не вистачає поля auth

en: Missing authentication callback
uk: Пропущено зворотний виклик розпізнавання

en: Missing authentication credentials
uk: Пропущено реєстраційні дані для розпізнавання

en: Missing auxiliary data in output definition
uk: Не вистачає додаткових даних у визначенні виведення

en: Missing backend %1$d
uk: Не вистачає модуля %1$d

en: Missing bridge helper name
uk: Не вказано назви допоміжного засобу містка

en: Missing bridge name
uk: Пропущено назву містка

en: Missing callback definition for event type '%1$d'
uk: Пропущено визначення зворотного виклику для типу події «%1$d»

en: Missing capability type
uk: Не вказано типу можливості

en: Missing certificate file '%1$s'
uk: Не вистачає файла сертифіката «%1$s»

en: Missing check/@partial in CPU model %1$s
uk: Пропущено check/@partial у моделі процесора %1$s

en: Missing client data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних клієнта

en: Missing clients data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних клієнтів

en: Missing data in ccw_device with ref '%1$s' in members for '%2$s'
uk: Пропущено дані у ccw_device з посиланням «%1$s» у членах для «%2$s»

en: Missing defaultLockspace data from JSON file
uk: У файлі JSON не вистачає даних щодо типового простоту блокування (defaultLockspace)

en: Missing device name for container-side veth
uk: Пропущено назву пристрою для veth на боці контейнера

en: Missing disk file path in domain
uk: У домені не вказано шлях до файла диска

en: Missing disk source file path
uk: Не вказано шляху до файла джерела диска

en: Missing domain
uk: Не вказано домен

en: Missing errfd data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних errfd

en: Missing essential config entry '%1$s'
uk: Не вистачає важливого запису налаштувань «%1$s»

en: Missing evdev path for input device
uk: Не вказано шлях evdev до пристрою введення

en: Missing fd data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних fd

en: Missing feature name for CPU model %1$s
uk: Не вказано назви можливості для моделі процесора %1$s

en: Missing files data from JSON file
uk: У файлі JSON не вистачає даних щодо файлів

en: Missing group 'credentials-%1$s' referenced from group '%2$s' in '%3$s'
uk: Не вказано «credentials-%1$s» групи, на яку посилається група «%2$s» у «%3$s»

en: Missing hostname in network '%1$s' DNS HOST record
uk: У записі DNS HOST мережі «%1$s» не вистачає назви вузла

en: Missing ip and hostname in network '%1$s' DNS HOST record
uk: У записі DNS HOST мережі «%1$s» не вистачає IP-адреси і назви вузла

en: Missing isClient data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних isClient

en: Missing item 'credentials' in group '%1$s' in '%2$s'
uk: Не вказано запису «credentials» у групі «%1$s» у «%2$s»

en: Missing keepaliveCount data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних keepaliveCount

en: Missing keepaliveInterval data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних keepaliveInterval

en: Missing key file '%1$s'
uk: Не вистачає файла ключа «%1$s»

en: Missing listen element
uk: Пропущено елемент listen

en: Missing lock driver name in migration cookie
uk: У куці перенесення не вказано назви драйвера блокування

en: Missing lockspaces data from JSON file
uk: У файлі JSON не вистачає даних щодо просторів блокування

en: Missing macs
uk: Пропущено mac-и

en: Missing magic data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних щодо контрольної суми (magic)

en: Missing mandatory average or floor attributes
uk: Не вистачає обов'язкових значень атрибутів середнього (average) та нижнього (floor) рівнів

en: Missing mandatory serial for NVMe controller
uk: Пропущено обов'язковий серійний номер для контролера NVMe

en: Missing max_clients data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних max_clients

en: Missing max_workers data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних max_workers

en: Missing min_workers data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних min_workers

en: Missing monitor reply object
uk: Не виявлено об'єкта відповіді монітора

en: Missing name parameter for domain object
uk: Не вистачає параметра назви для об'єкта домену

en: Missing network port PCI address
uk: Не вказано адреси PCI для порту мережі

en: Missing network port bridge name
uk: Не вказано назви містка порту мережі

en: Missing network port link device name
uk: Не вказано пов'язаного із назвою пристрою порту мережі

en: Missing nrequests_client_max field in JSON state document
uk: Документі стану JSON не вистачає поля nrequests_client_max

en: Missing or empty 'hostName' property
uk: Не вказано властивість «hostName» або вказано порожнє значення

en: Missing or inconsistent resctrl info for level '%1$u' type '%2$s'
uk: Не вказано даних resctrl для рівня «%1$u», тип «%2$s» або вказано несумісні дані

en: Missing or inconsistent resctrl info for memory bandwidth allocation
uk: Не вказано даних resctrl для розподілу ширини каналу пам'яті або вказано несумісні дані

en: Missing or invalid 'broadcast-allowed' in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено «broadcast-allowed» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid 'end' attribute in <port> in <nat> in <forward> in network %1$s
uk: У мережі %1$s не вказано атрибута «end» у елементі <port> у <nat> у <forward> або вказано некоректний атрибут

en: Missing or invalid 'main-mac' in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено «main-mac» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid 'multicast' in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено «multicast» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid 'multicast-overflow' in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено «multicast-overflow» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid 'multicast-table' array in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено масив «multicast-table» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid 'promiscuous' in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено «promiscuous» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid 'start' attribute in <port> in <nat> in <forward> in network %1$s
uk: У мережі %1$s не вказано атрибута «start» у елементі <port> у <nat> у <forward> або вказано некоректний атрибут

en: Missing or invalid 'unicast' in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено «unicast» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid 'unicast-overflow' in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено «unicast-overflow» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid 'unicast-table' array in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено масив «unicast-table» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid 'vlan' in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено «vlan» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid 'vlan-table' array in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено масив «vlan-table» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid CPU address size in %1$s
uk: Пропущений або некоректний розмір адреси процесора у %1$s

en: Missing or invalid CPU frequency in %1$s
uk: Не вказано частоту процесора у %1$s або вказано неправильну частоту

en: Missing or invalid element %1$zu of 'multicast' list in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено елемент %1$zu списку «multicast» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid element %1$zu of 'unicast' list in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено елемент %1$zu списку «unicast» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid element %1$zu of 'vlan-table' array in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено елемент %1$zu масиву «vlan-table» або вказано некоректні дані

en: Missing or invalid name in query-rx-filter response
uk: У відповіді query-rx-filter пропущено назву або вказано некоректну назву

en: Missing or invalid scsi adapter 'unique_id' value
uk: Значення «unique_id» для адаптера scsi пропущено або вказано некоректно

en: Missing ownerId data in JSON document
uk: У файлі JSON не вистачає даних щодо ідентифікатора власника (ownerId)

en: Missing ownerName data in JSON document
uk: У файлі JSON не вистачає даних щодо імені власника (ownerName)

en: Missing ownerPid data in JSON document
uk: У файлі JSON не вистачає даних щодо ідентифікатора процесу-власника (ownerPid)

en: Missing ownerUUID data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних щодо UUID власника (ownerUUID)

en: Missing password
uk: Не вистачає пароля

en: Missing path or lockspace for lease resource
uk: Не вистачає шляху або простору блокування для ресурсу надання

en: Missing pid data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних pid

en: Missing plugin initialization symbol 'virLockDriverImpl'
uk: Не вистачає символу ініціалізації додатків «virLockDriverImpl»

en: Missing priority_workers data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних priority_workers

en: Missing privateData field in JSON state document
uk: У документі стану JSON не вистачає поля privateData

en: Missing property '%1$s' in answer
uk: У відповіді пропущено властивість «%1$s»

en: Missing readonly field in JSON state document
uk: У документі стану JSON не вистачає поля readonly

en: Missing ref property on ccw_device in members for '%1$s'
uk: Пропущено властивість ref у ccw_device у членах для «%1$s»

en: Missing required 'service' attribute in SRV record of network '%1$s'
uk: У записі SRV мережі «%1$s» не вистачає обов'язкового атрибута «service»

en: Missing required address attribute in network '%1$s'
uk: У записі мережі «%1$s» не вистачає обов'язкового атрибута адреси

en: Missing required address in <ip>
uk: Пропущено обов'язкову адресу у <ip>

en: Missing required attribute '%1$s' in element '%2$s'
uk: Пропущено обов'язковий атрибут «%1$s» в елементі «%2$s»

en: Missing required dev attribute in <forward> <interface> element of network %1$s
uk: Не вистачає обов'язкового атрибута dev у елементі <interface> запису <forward> мережі %1$s

en: Missing required dev attribute in <pf> element of network '%1$s'
uk: Не вистачає обов'язкового атрибута dev у елементі <pf> мережі «%1$s»

en: Missing required name attribute in portgroup
uk: У елементі portgroup не вистачає обов'язкового атрибута назви (name)

en: Missing required name or value in DNS TXT record of network %1$s
uk: Не вказано обов'язкової назви або значення у записі DNS TXT мережі %1$s

en: Missing required nodeset attribute in memnode element
uk: У елементі memnode пропущено обов'язковий атрибут nodeset

en: Missing resctrl monitor alloc
uk: Пропущено розподіл для засобу спостереження resctrl

en: Missing resource fd in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає запису дескриптора файла (fd) ресурсу

en: Missing resource flags in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає запису прапорців ресурсу

en: Missing resource lockHeld in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає запису lockHeld ресурсу

en: Missing resource name in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає запису назви ресурсу

en: Missing resource owners in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає запису власників ресурсу

en: Missing resource path in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає запису шляху (path) ресурсу

en: Missing resources value in JSON document
uk: Не вистачає запису значення ресурсів у документі JSON

en: Missing restricted data in JSON document
uk: У файлі JSON не вистачає даних щодо обмежень (restricted)

en: Missing scsi_host PCI address element
uk: Пропущено елемент адреси PCI scsi_host

en: Missing separator in sched info '%1$s'
uk: Пропущено роздільник у інформації sched «%1$s»

en: Missing server data from JSON file
uk: У файлі JSON не вистачає даних щодо сервера

en: Missing service data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних служби

en: Missing services data in JSON document
uk: У документі JSON не вистачає даних служб

en: Missing sock field in JSON state document
uk: У документі стану JSON не вистачає поля sock

en: Missing socks field in JSON state document
uk: У документі стану JSON не вистачає поля socks

en: Missing source channel attribute for char device
uk: Немає атрибута channel у source для символьного пристрою

en: Missing source host attribute for char device
uk: Відсутній атрибут host у source для символьного пристрою

en: Missing source path attribute for char device
uk: Немає атрибута path у source для символьного пристрою

en: Missing source service attribute for char device
uk: Відсутній атрибут service у source для символьного пристрою

en: Missing storage block path
uk: Не вказано шлях до блокового пристрою зберігання даних

en: Missing storage host block path
uk: Не вказано шлях до блокового пристрою зберігання даних у основній системі

en: Missing storage volume name for disk '%1$s'
uk: Не вказано назву тому сховища даних для диска «%1$s»

en: Missing udev property '%1$s' on '%2$s'
uk: Пропущено властивість udev «%1$s» на «%2$s»

en: Missing vendor string for CPU vendor %1$s
uk: Не вистачає рядка «vendor» виробника процесорів %1$s

en: Model
uk: Модель

en: Model %1$s too big for destination
uk: Запис моделі %1$s є занадто довгим для призначення

en: Model name contains invalid characters
uk: Назва моделі містить неправильні символи

en: Modifies an existing IOThread of the guest domain.
uk: Вносить зміни до наявного IOThread гостьового домену.

en: Monitor local virtualized systems
uk: Спостереження за локальними віртуалізованими системами

en: Monitor path %1$s too big for destination
uk: Шлях монітора %1$s є занадто довгим для призначення

en: Monitor vcpus conflicts with allocation
uk: Стежити за конфліктами розподілу віртуальних процесорів

en: Mount namespace support is required
uk: Потрібна підтримка простору назв монтування (mount)

en: Mountpoint
uk: точка монтування

en: Multi-head video devices are unsupported
uk: Багатодисплейні відеопристрої не підтримуються

en: Multiple '%1$s' controllers with index '%2$d'
uk: Вказано декілька контролерів «%1$s» з індексом %2$d

en: Multiple <model> elements in controller definition not allowed
uk: Не можна використовувати декілька елементів <model> у визначенні контролера

en: Multiple <target> elements in controller definition not allowed
uk: Не можна використовувати декілька елементів <target> у визначенні контролера

en: Multiple IPv4 dhcp sections found -- dhcp is supported only for a single IPv4 address on each network
uk: Знайдено декілька розділів DHCP IPv4. DHCP підтримується лише для однієї адреси IPv4 у кожній мережі.

en: Multiple IPv6 dhcp sections found -- dhcp is supported only for a single IPv6 address on each network
uk: Знайдено декілька розділів DHCP IPv6. DHCP підтримується лише для однієї адреси IPv6 у кожній мережі.

en: Multiple USB devices for %1$x:%2$x were found, but none of them is at bus:%3$u device:%4$u
uk: Для %1$x:%2$x було знайдено декілька пристроїв USB, але жоден з них не перебуває на каналі:%3$u пристрою:%4$u

en: Multiple USB devices for %1$x:%2$x, use <address> to specify one
uk: %1$x:%2$x визначає декілька пристроїв USB, скористайтеся <address>, щоб вказати один з них

en: Multiple definitions of CPU model '%1$s'
uk: Декілька визначень моделі CPU «%1$s»

en: Multiple domains exist with the name '%1$s': repeat the request using a UUID
uk: Існує декілька доменів із назвою «%1$s»: повторіть запит із використанням UUID

en: Multiple graphics devices are not supported
uk: Підтримки декількох графічних пристроїв не передбачено

en: Multiple interfaces attached to bridge
uk: До містка долучено декілька інтерфейсів

en: Multiple memnode elements with cellid %1$u
uk: Дублювання елементів memnode з cellid %1$u

en: Multiple panic devices with model '%1$s'
uk: Декілька пристроїв паніки із моделлю «%1$s»

en: Multiple serial devices are not supported by xen-xm
uk: У xen-xm не передбачено підтримки роботи з декількома послідовними пристроями

en: Multiqueue devices are not supported on this system
uk: У цій системі не передбачено підтримки пристроїв з декількома чергами

en: Must use --rename or --clone to change %1$s to %2$s
uk: Слід використовувати --rename або --clone, щоб змінити %1$s на %2$s

en: N/A
uk: н/д

en: NBD URI must be supplied when migration URI uses UNIX transport method
uk: Якщо у адресі перенесення використано спосіб передавання даних UNIX, слід надати адресу NBD

en: NBD migration with TLS is not supported over UNIX socket
uk: підтримки перенесення NBD за допомогою TLS крізь сокет UNIX не передбачено

en: NIC model 'e1000' is not supported by given bhyve binary
uk: Підтримки моделі NIC «e1000» не передбачено заданим виконуваним файлом bhyve

en: NIC model is not supported
uk: Підтримки моделі NIC не передбачено

en: NOTE
uk: ПРИМІТКА

en: NOTE: Connecting to default daemon. Specify daemon using '-c' (e.g. virtqemud:///system)
uk: УВАГА! Встановлення з'єднання із типовою фоновою службою. Вкажіть фонову службу за допомогою «-c» (наприклад virtqemud:///system)

en: NULL JSON type can't be converted to commandline
uk: Тип JSON NULL не можна перетиворити на рядок commandline

en: NULL NetworkDef
uk: Порожнє значення NetworkDef

en: NULL argument - %1$p %2$p
uk: Аргумент NULL - %1$p %2$p

en: NULL string parameter '%1$s'
uk: рядковий параметр зі значенням NULL, «%1$s»

en: NULL value for field '%1$s'
uk: Порожнє значення (NULL) поля «%1$s»

en: NUMA cell number
uk: Номер комірки NUMA

en: NUMA cell(s):
uk: Комірки NUMA:

en: NUMA cells %1$u and %2$zu have overlapping vCPU ids
uk: Ідентифікатори комірок NUMA %1$u і %2$zu містять перекриття віртуальних процесорів

en: NUMA distances defined without siblings
uk: Відстані NUMA визначено без спорідненостей

en: NUMA free memory
uk: Вільно пам'яті NUMA

en: NUMA free pages
uk: вільні сторінки NUMA

en: NUMA isn't available on this host
uk: На цій основній системі NUMA недоступна

en: NUMA memory tuning in 'preferred' mode only supports single node
uk: У налаштуванні параметрів пам'яті NUMA у режимі «preferred» (бажаний) передбачено підтримку лише одного вузла

en: NUMA mode, one of strict, preferred and interleave or a number from the virDomainNumatuneMemMode enum
uk: Режим NUMA, одне зі значень, strict, preferred та interleave, або число з переліку virDomainNumatuneMemMode

en: NUMA node %1$d is not available
uk: Вузол NUMA %1$d недоступний

en: NUMA node %1$d is out of range
uk: Вузол NUMA %1$d не належить до діапазону припустимих вузлів

en: NUMA node %1$zd is unavailable
uk: Вузол NUMA %1$zd є недоступним

en: NUMA node %1$zu is not available
uk: Вузол NUMA %1$zu є недоступним

en: NUMA node selections to set
uk: Набір вузлів NUMA для встановлення

en: NUMA nodes are not supported for virtio-mem-ccw
uk: Підтримки вузлів NUMA для virtio-mem-ccw не передбачено

en: NUMA nodes without CPUs can't be initiator
uk: Вузли NUMA без процесорів не можуть бути ініціаторами

en: NUMA topology defined without NUMA cells
uk: Топологію NUMA визначено без комірок NUMA

en: NUMA tuning is not available in session mode
uk: У режимі сеансу коригування NUMA недоступне

en: NVMe NSID %1$d out of [0..14] range
uk: NVMe NSID %1$d поза межами припустимого діапазону [0..14]

en: NVMe controller index %1$d out of [0..3] range
uk: Індекс контролера NVMe %1$d поза межами припустимого діапазону [0..3]

en: NVMe controllers are not supported with this QEMU binary
uk: Підтримки контролерів NVMe у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: NVMe device %1$s already in use by driver %2$s domain %3$s
uk: Пристрій NVMe %1$s вже використовується драйвером %2$s, домен %3$s

en: NVMe device %1$s namespace %2$u is already on the list
uk: Пристрій NVMe %1$s, простір назв %2$u, вже є у списку

en: NVMe device %1$s namespace %2$u not found
uk: Пристрою NVMe %1$s, простір назв %2$u, не знайдено

en: NVMe disk source is missing address
uk: Для джерела диска NVMe не вказано адреси

en: NVMe disks are not supported with this QEMU binary
uk: Підтримки дисків NVMe не передбачено у цьому виконуваному файлі QEMU

en: NVMe namespace can't be zero
uk: Простір назв NVMe не може бути нульовим

en: NVRAM is not permitted when loader is stateless
uk: NVRAM не можна використовувати, якщо для завантажувача не визначено станів

en: NVRAM template is not permitted when loader is stateless
uk: Не можна використовувати NVRAM, якщо для завантажувача не визначено станів

en: Name
uk: Назва

en: Name of chain is longer than %1$u characters
uk: Назва ланцюжка є довшою за %1$u символів

en: Name:
uk: Назва:

en: Namespaces are not supported on this platform
uk: На цій платформі не передбачено підтримки просторів назв

en: Network %1$s XML configuration edited.
uk: Змінено налаштування мережі %1$s у форматі XML.

en: Network %1$s XML configuration not changed.
uk: Налаштування у форматі XML для мережі %1$s не змінено.

en: Network %1$s created from %2$s
uk: Мережа %1$s створена з %2$s

en: Network %1$s defined from %2$s
uk: Мережа %1$s визначена на основі %2$s

en: Network %1$s destroyed
uk: Мережу %1$s знищено

en: Network %1$s has been undefined
uk: Конфігурація мережі %1$s скасована

en: Network %1$s marked as autostarted
uk: Мережа %1$s позначена для автозапуску

en: Network %1$s started
uk: Мережа %1$s запущена

en: Network %1$s unmarked as autostarted
uk: Мережа %1$s знята з автозапуску

en: Network '%1$s' IP address cannot have both a prefix and a netmask
uk: IP-адреса мережі «%1$s» не може одночасно містити префікса і маски мережі

en: Network '%1$s' is already running
uk: Мережа «%1$s» вже працює

en: Network '%1$s' is still running
uk: Мережа «%1$s» ще працює

en: Network Events
uk: Події мережі

en: Network bandwidth tuning is not available in session mode
uk: У режимі сеансу коригування ширини каналу мережі недоступне

en: Network config change transaction committed
uk: Надіслано дані дії зі зміни налаштувань мережі

en: Network config change transaction rolled back
uk: Скасовано дію зі зміни налаштувань мережі

en: Network config change transaction started
uk: Розпочато дію зі зміни налаштувань мережі

en: Network config filename '%1$s' does not match network name '%2$s'
uk: Назва файла конфігурації мережі «%1$s» не відповідає назві мережі «%2$s»

en: Network description not changed
uk: Опис мережі не змінено

en: Network description updated successfully
uk: Опис мережі успішно оновлено

en: Network device %1$s already exists
uk: Мережевий пристрій %1$s вже існує

en: Network device configuration is not supported on this platform
uk: На цій платформі не передбачено можливостей з налаштовування пристроїв мережі

en: Network device type is not supported
uk: Підтримки типу мережевих пристроїв не передбачено

en: Network filter %1$s XML configuration edited.
uk: XML-налаштування фільтра мережі %1$s змінено.

en: Network filter %1$s XML configuration not changed.
uk: XML-налаштування фільтра мережі %1$s не змінено.

en: Network filter %1$s defined from %2$s
uk: Фільтр мережі %1$s визначено на основі %2$s

en: Network filter %1$s undefined
uk: Визначення фільтра мережі %1$s скасовано

en: Network filter binding not found
uk: Прив'язки фільтра мережі не знайдено

en: Network filter binding not found: %1$s
uk: Прив'язки фільтра мережі не знайдено: %1$s

en: Network filter binding on %1$s created from %2$s
uk: Прив'язку фільтра мережі на %1$s створено з %2$s

en: Network filter binding on %1$s deleted
uk: Прив'язку фільтра мережі на %1$s вилучено

en: Network filter not found
uk: Не знайдено фільтра мережі

en: Network filter not found: %1$s
uk: Не знайдено фільтра мережі: %1$s

en: Network interface name '%1$s' is too long
uk: Назва інтерфейсу мережі «%1$s» є занадто довгою

en: Network is already in use by interface %1$s
uk: Мережа вже використовується для інтерфейсу %1$s

en: Network migration data already present
uk: Дані перенесення мережі вже існують

en: Network namespace support is recommended
uk: Рекомендована підтримка простору назв мережі (network)

en: Network not found
uk: Мережа не існує

en: Network not found: %1$s
uk: Мережа не існує: %1$s

en: Network port %1$s created from %2$s
uk: Створено порт мережі %1$s з %2$s

en: Network port %1$s deleted
uk: Порт мережі %1$s вилучено

en: Network port with UUID %1$s already exists
uk: Порт мережі із UUID %1$s вже існує

en: Network port with UUID %1$s does not exist
uk: Порту мережі із UUID %1$s не існує

en: Network title can't contain newlines
uk: Заголовок мережі не може містити символів розриву рядків

en: Network title not changed
uk: Заголовок мережі не змінено

en: Network title updated successfully
uk: Заголовок мережі успішно оновлено

en: New disk media source was not specified
uk: Нове джерело дискового носія не вказано

en: New resctrl 'id' cannot be NULL
uk: Новий «id» resctrl не може мати значення NULL

en: New size of the block device, as scaled integer (default KiB)
uk: Новий об'єм блокового пристрою у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — КіБ)

en: Nicdev support unavailable
uk: Підтримка Nicdev недоступна

en: No CA certificate path set to match server key/cert
uk: Не встановлено шляху до сертифікатів CA, який відповідав би ключу або сертифікату сервера

en: No DRM render nodes available
uk: Немає доступних вузлів обробки DRM

en: No FD available at slot %1$zu
uk: Немає доступного дескриптора файла на слоті %1$zu

en: No IOThreads found for the domain
uk: Для домену не знайдено жодного IOThreads

en: No IP address for host '%1$s' found: %2$s
uk: Не знайдено IP-адреси для вузла «%1$s»: %2$s

en: No JSON parser implementation is available
uk: Реалізація обробника JSON недоступна

en: No PCI buses available
uk: Немає доступних каналів PCI

en: No UNIX caller UID available
uk: Дані щодо UID виклику UNIX недоступні

en: No URI is provided and cannot identify any listening daemon socket path to attempt to connect to. Please ensure the expected daemon sockets are active and/or provide an explicit URI. For more information see https://libvirt.org/kbase/failed_connection_after_install.html
uk: Не надано адреси і не вдалося виявити якийсь шлях для очікування даних від фонової служби, за яким можна було б з'єднатися. Будь ласка, переконайтеся, що сокети фонової служби є активними і надайте адресу явним чином. Докладніший опис: https://libvirt.org/kbase/failed_connection_after_install.html

en: No URI scheme specified
uk: Не вказано схеми адреси

en: No URI scheme specified: %1$s
uk: Не вказано схеми адреси: %1$s

en: No access manager registered
uk: Не зареєстровано засобу керування доступом

en: No active block job '%1$s'
uk: Немає активного завдання роботи з блоками «%1$s»

en: No addresses to bind to
uk: Немає адрес для прив'язки

en: No authentication callback available
uk: Недоступний жоден зі зворотних викликів розпізнавання

en: No authentication methods and credentials provided
uk: Не надано методів розпізнавання та реєстраційних даних

en: No authentication methods supplied
uk: Не забезпечено методів розпізнавання

en: No available USB controller and port, and failed to attach a new one
uk: Немає доступних контролера і порту USB, а нові долучити не вдалося

en: No bhyve command-line argument specified
uk: Не вказано аргументів командного рядка bhyve

en: No bridge name specified
uk: Не вказано назви містка

en: No bridge node in xml document
uk: У документі xml не визначено вузла містка

en: No category range available
uk: Діапазон категорій недоступний

en: No channel command provided
uk: Не вказано команди каналу

en: No client with matching ID '%1$llu'
uk: Не знайдено клієнтів із ідентифікатором, відповідним до «%1$llu»

en: No complete agent response found in %1$d bytes
uk: У %1$d байтах не знайдено повної відповіді агента

en: No compression algorithm selected for parallel migration
uk: Для паралельного перенесення не вибрано алгоритму стискання

en: No current block job for %1$s
uk: Немає поточних блокових завдань для %1$s

en: No current identity
uk: Немає поточного профілю

en: No current identity to elevate
uk: Немає поточного профілю для розширення привілеїв

en: No data supplied for <initarg> element
uk: Не вказано даних для елемента <initarg>

en: No default server names provided
uk: Не вказано типових назв серверів

en: No description for domain: %1$s
uk: Немає опису домену: %1$s

en: No description for network: %1$s
uk: Немає опису для мережі: %1$s

en: No device model command-line argument specified
uk: У командному рядку не вказано аргумент моделі пристрою

en: No device with bus '%1$s' and target '%2$s'
uk: Немає пристрою з каналом «%1$s» і призначенням «%2$s»

en: No disk found whose source path or target is %1$s
uk: Не виявлено диска, чий початковий шлях або призначення %1$s

en: No disk with bus '%1$s' and target '%2$s'
uk: Немає диска з каналом «%1$s» і призначенням «%2$s»

en: No dnsmasq options value specified
uk: Не вказано значення параметрів dnsmasq

en: No domain with ID %1$d
uk: Немає домену з ідентифікатором %1$d

en: No domain with UUID %1$s
uk: Немає домену з UUID %1$s

en: No domain with matching ID '%1$d'
uk: Немає домену із ідентифікатором «%1$d»

en: No domain with matching id %1$d
uk: Немає домену із відповідним ідентифікатором %1$d

en: No domain with matching name '%1$s'
uk: Немає домену з відповідною назвою «%1$s»

en: No domain with matching uuid '%1$s'
uk: Немає домену з відповідним UUID «%1$s»

en: No domain with name %1$s
uk: Немає домену з назвою %1$s

en: No emulator found for arch '%1$s'
uk: Не знайдено емулятора для архітектури «%1$s»

en: No emulator found for cloud-hypervisor
uk: Не знайдено емулятора для cloud-hypervisor

en: No error message from child failure
uk: Не отримано повідомлення про помилку дочірнього процесу

en: No error message provided
uk: Не вказано повідомлення про помилку

en: No errors found
uk: Помилок не виявлено

en: No event expected with procedure 0x%1$x
uk: Для процедури 0x%1$x повідомлень про події не мало бути

en: No filesystems are mounted in the domain
uk: У цьому домені не змонтовано жодних файлових систем

en: No firewall backend is available
uk: Немає доступних модулів брандмауера

en: No free NBD devices
uk: Немає вільних пристроїв NBD

en: No free USB ports
uk: Немає вільних портів USB

en: No free busNr lower than current lowest busNr is available to auto-assign to bus %1$d. Must be manually assigned
uk: Немає вільного номеру каналу, меншого за поточний найменший номер каналу, доступного для автопризначення для каналу %1$d. Доведеться призначати вручну

en: No graphical display found
uk: Не знайдено графічного дисплея

en: No graphical display with type '%1$s' found
uk: Не знайдено графічного дисплея типу «%1$s»

en: No graphics backend with index %1$d
uk: Немає графічного сервера з індексом %1$d

en: No identity information available for client
uk: Немає відомостей щодо профілю клієнта

en: No interface attached to bridge
uk: До містка не долучено інтерфейсу

en: No interface found whose type is %1$s
uk: Не виявлено інтерфейсу з типом %1$s

en: No interface with MAC address %1$s was found
uk: Не виявлено інтерфейсу з MAC-адресою %1$s

en: No lxc environment type specified
uk: Не вказано типу середовища lxc

en: No master USB controller specified
uk: Не вказано основного контролера USB

en: No matches for socket service '%1$s': %2$s
uk: Немає відповідників для служби сокета «%1$s»: %2$s

en: No memory balloon device configured, can not set the collection period
uk: Не налаштовано пристрою балона пам'яті — не можна встановити період з'єднання

en: No message in the queue
uk: Немає повідомлень у черзі

en: No more available PCI slots
uk: Доступних PCI-слотів більше немає

en: No name supplied for <initenv> element
uk: Не вказано назви для елемента <initenv>

en: No net with mac '%1$s'
uk: Немає мережі з MAC «%1$s»

en: No network found with property '%1$s' = '%2$s'
uk: Не знайдено мережі із властивістю «%1$s» = «%2$s»

en: No network socket associated with client
uk: Немає сокета мережі, пов'язаного із клієнтом

en: No open log file %1$s
uk: Немає відкритого файла журналу %1$s

en: No per-CPU stats available
uk: Статистичні дані щодо окремих процесорів недоступні

en: No process ID available
uk: Дані щодо ідентифікатора процесу недоступні

en: No process start time available
uk: Дані щодо часу запуску процесу недоступні

en: No qemu command-line argument specified
uk: Не вказано аргументів командного рядка qemu

en: No qemu environment name specified
uk: Не вказано назви середовища qemu

en: No runstatedir specified
uk: Не вказано runstatedir

en: No server certificate path set to match server key
uk: Не встановлено шляху до сертифікатів CA сервера, який відповідав би ключу сервера

en: No server key path set to match server cert
uk: Не встановлено шляху до ключів CA сервера, який відповідав би сертифікату сервера

en: No server named '%1$s'
uk: Немає сервера із назвою «%1$s»

en: No socket address provided
uk: Не надано жодної адреси сокета

en: No socket addresses found for '%1$s'
uk: Не знайдено адрес сокетів для «%1$s»

en: No source device specified when formatting pool '%1$s'
uk: Під час форматування буфера «%1$s» не вказано пристрою джерела

en: No storage volume with key or path '%1$s'
uk: Немає тому сховища з ключем або шляхом «%1$s»

en: No stub driver configured for PCI device %1$s
uk: Для пристрою PCI %1$s не налаштовано фіктивного драйвера

en: No such disk in media registry %1$s
uk: У реєстрі носіїв даних немає такого диска, %1$s

en: No support for %1$s in command 'attach-disk'
uk: У команді «attach-disk» не передбачено підтримки %1$s

en: No support for %1$s in command 'attach-interface'
uk: У команді «attach-interface» не передбачено підтримки %1$s

en: No support for domain XML entry 'vcpu' attribute 'current'
uk: Підтримки атрибута «current» для запису домену XML «vcpu» не передбачено

en: No support for multiple video devices
uk: Підтримки декількох відеопристроїв не передбачено

en: No title for domain: %1$s
uk: Немає заголовка домену: %1$s

en: No title for network: %1$s
uk: Немає заголовка для мережі: %1$s

en: No total stats available
uk: Загальні статистичні дані недоступні

en: No transaction is set
uk: Не встановлено дії

en: No usable Vf's present on SRIOV PF %1$s
uk: Немає придатних до використання Vf на SRIOV PF %1$s

en: No usable target index found for %1$d
uk: Не знайдено придатного до використання індексу призначення для %1$d

en: No usable vsock found
uk: Немає придатних до використання vsock

en: No user interaction callback provided: Can't get input from keyboard interactive authentication
uk: Не надано зворотного виклику взаємодії з користувачем: неможливо отримати введені з клавіатури дані для інтерактивного розпізнавання

en: No user interaction callback provided: Can't retrieve private key passphrase
uk: Не надано функції зворотного виклику для взаємодії з користувачем: не вдалося отримати пароль до закритого ключа

en: No user interaction callback provided: Can't verify the session host key
uk: Не надано функції зворотного виклику для взаємодії з користувачем: перевірити ключ сеансу вузла неможливо

en: No valid cgroup for machine %1$s
uk: Немає коректної cgroup для архітектури %1$s

en: No value supplied for <initenv name='%1$s'> element
uk: Не вказано значення для елемента <initenv name='%1$s'>

en: No yet handled value '%1$s' for VMX entry '%2$s'
uk: Ще непридатне до обробки значення «%1$s» для запису VMX «%2$s»

en: No zPCI %1$s to reserve
uk: Немає zPCI %1$s для резервування

en: Node %1$d:
uk: Вузол %1$d:

en: Node %1$zu out of range
uk: Вузол %1$zu перебуває за межами діапазону

en: Node Device Events
uk: Події пристроїв вузла

en: Node device %1$s created from %2$s
uk: Вузловий пристрій %1$s створено на основі %2$s

en: Node device '%1$s' defined from '%2$s'
uk: Вузловий пристрій «%1$s» визначено на основі «%2$s»

en: Node device '%1$s' is not defined
uk: Вузловий пристрій «%1$s» не визначено

en: Node device not found
uk: Не знайдено пристрою вузла

en: Node device not found: %1$s
uk: Не знайдено пристрою вузла: %1$s

en: Non-blocking streams are not supported yet
uk: Підтримки потоків без блокування ще не передбачено

en: Non-cancelable task is blocked by an unanswered question
uk: Завдання, яке не можна скасувати, заблоковано питанням без відповіді.

en: Non-empty feature list specified without CPU model
uk: Вказано непорожній список можливостей без визначення моделі процесора

en: Non-endpoint PCI devices cannot be assigned to guests
uk: Некінцеві пристрої PCI не можна пов'язувати із гостьовими системами

en: None
uk: Немає

en: None of the requested authentication methods are supported by the server
uk: Жоден з бажаних методів розпізнавання не підтримується сервером

en: Normal data:
uk: Звичайні дані:

en: Normal pages:
uk: Звичайні сторінки:

en: Not a download stream
uk: Не є потоком отримання

en: Not all servers restored, cannot run server
uk: Не усі сервери відновлено, не вдалося запустити сервер

en: Not an upload stream
uk: Не є потоком вивантаження

en: Not detaching active device %1$s
uk: Активний пристрій %1$s не буде повторно від'єднано

en: Not enough arguments passed, nothing to set
uk: Передано недостатньо аргументів, нічого встановлювати

en: Not enough free space in pool for volume '%1$s'
uk: У резервному сховищі недостатньо вільного місця для тому «%1$s»

en: Not enough room for allocation of %1$llu bytes for level %2$u cache %3$u scope type '%4$s'
uk: Недостатньо місця для розподілу %1$llu байтів для рівня %2$u кешу %3$u, тип області «%4$s»

en: Not enough space left in storage pool
uk: У сховищі даних залишилося недостатньо місця

en: Not reattaching active device %1$s
uk: Активний пристрій %1$s не буде повторно під'єднано

en: Not resetting active device %1$s
uk: Активний пристрій %1$s не буде повторно ініціалізовано

en: Not shutting down transient guests on URI: $uri:
uk: Не припиняємо роботу тимчасових гостьових систем для адреси: $uri:

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Not supported on this platform
uk: На цій платформі підтримки не передбачено

en: Not suspending transient guests on URI: $uri:
uk: Не виконується припинення роботи тимчасових гостьових систем з адресою URI: $uri:

en: Now in mirroring phase
uk: Перебуває на кроці створення дзеркальної копії

en: Now in synchronized phase
uk: Зараз у стадії синхронізації

en: Number of CPUs in <numa> exceeds the <vcpu> count
uk: Кількість процесорів у <numa> перевищує кількість <vcpu>

en: Number of CPUs in <numa> exceeds the desired maximum vcpu count
uk: Кількість процесорів у <numa> перевищує бажану максимальну кількість віртуальних процесорів

en: Number of domain stats records is %1$d, which exceeds max limit: %2$d
uk: Кількість записів щодо статистики домену дорівнює %1$d, що перевищує обмеження на максимальну кількість: %2$d

en: Number of interfaces, %1$d exceeds the max limit: %2$d
uk: Кількість інтерфейсів, %1$d, перевищує обмеження на максимальну кількість: %2$d

en: Number of keys %1$d, which exceeds max limit: %2$d
uk: Кількість ключів %1$d, яка перевищує верхню межу: %2$d

en: Number of leases is %1$d, which exceeds max limit: %2$d
uk: Кількість надань дорівнює %1$d, що перевищує обмеження на максимальну кількість: %2$d

en: Number of msgs %1$d, which exceeds max limit: %2$d
uk: Кількість повідомлень %1$d, що перевищує обмеження на максимальну кількість: %2$d

en: Number of shown CPUs at most
uk: Максимальна кількість показаних процесорів

en: Number of stats entries is %1$d, which exceeds max limit: %2$d
uk: Кількість записів статистики дорівнює %1$d, що перевищує обмеження на максимальну кількість: %2$d

en: Number of vCPUs should be >= 1
uk: Кількість віртуальних процесорів має бути більшою за 1

en: Numeric value '%1$s' for <%2$s> option is malformed or out of range
uk: Числове значення параметра «%1$s» <%2$s> має помилкове форматування або перебуває за межами припустимого діапазону

en: Numeric value '%1$u' for <%2$s> option is malformed or out of range
uk: Числове значення параметра «%1$u» <%2$s> має помилкове форматування або перебуває за межами припустимого діапазону

en: OS Type:
uk: Тип ОС:

en: O_DIRECT read needs entire seekable file
uk: Для читання O_DIRECT потрібен файл з повноцінною можливістю позиціювання

en: O_DIRECT unsupported on this platform
uk: O_DIRECT не підтримується на цій платформі

en: O_DIRECT write needs empty seekable file
uk: Для запису O_DIRECT потрібен файл з повноцінною можливістю позиціювання

en: ObjectContent does not reference a virtual machine
uk: ObjectContent не посилається на віртуальну машину

en: Offset must be zero for this lock manager
uk: Для цього керування блокуваннями зсув має бути нульовим

en: One of options --enable or --disable is required by option --cpulist
uk: Для використання параметра --cpulist слід додати один із параметрів --enable або --disable

en: One or more references were leaked after disconnect from the hypervisor
uk: Після розірвання з'єднання з гіпервізором було втрачено один або декілька зв'язків

en: Only %1$d CPUs available to show
uk: Показувати можна лише %1$d процесорів

en: Only '%1$s' filesystem type is supported
uk: Передбачено підтримку лише типу файлових систем «%1$s»

en: Only 'credit' and 'credit2' schedulers are supported
uk: Передбачено підтримку лише планувальників «credit» і «credit2»

en: Only 'random' backend model is supported
uk: Передбачено підтримку лише обробника «random»

en: Only 'virio' RNG device model is supported
uk: Передбачено підтримку лише моделі пристрою породжувача випадкових чисел «virio»

en: Only /dev/random source is supported
uk: Передбачено підтримку лише джерела /dev/random

en: Only 1 IDE controller is supported
uk: Передбачено підтримку лише одного контролера IDE

en: Only 1 cluster per die is supported
uk: Передбачено підтримку лише 1 кластера на кристал

en: Only 1 die per socket is supported
uk: Передбачено підтримку лише одного кристала на сокет

en: Only 1 fdc bus is supported
uk: Передбачено підтримку лише одного каналу fdc

en: Only 1 fdc controller is supported
uk: Передбачено підтримку лише одного контролера fdc

en: Only 1 thread per core is supported
uk: Передбачено підтримку лише одного потоку обробки на ядро

en: Only EFI firmware permits NVRAM
uk: NVRAM дозволено лише для мікропрограм EFI

en: Only IPv4 or IPv6 addresses can be used with a prefix
uk: З префіксом можна використовувати лише адреси IPv4 або IPv6

en: Only PCI device addresses with function=0 are supported
uk: Підтримуються лише PCI-адреси пристроїв з функцією=0

en: Only PTY console types are supported
uk: Передбачено підтримку лише типів PTY консолей

en: Only RANDOM backend is supported for RNG devices
uk: Для пристроїв RNG передбачено лише підтримку модуля RANDOM

en: Only VNC supported
uk: Передбачено підтримку лише VNC

en: Only a single ACPI table is supported
uk: Передбачено підтримку лише єдиної таблиці ACPI

en: Only a single IDE controller is supported for this machine type
uk: Для цього типу архітектури передбачено лише один контролер IDE

en: Only a single RNG device can be configured for this domain
uk: Для цього домену можна налаштовувати лише один пристрій RNG

en: Only a single console can be configured for this domain
uk: Для цього домену можна налаштувати лише одну консоль

en: Only a single console or serial can be configured for this domain
uk: Для цього домену можна налаштувати лише одну консоль або послідовний вхід

en: Only a single serial can be configured for this domain
uk: Для цього домену можна налаштувати лише один послідовний вхід

en: Only bridged veth devices can be detached
uk: Можна долучати лише пристрої veth з містком

en: Only disk and block storage types are supported by vz driver.
uk: У драйвері vz передбачено підтримку лише типів диска та блокового сховища даних.

en: Only disk image supported for resize
uk: Для resize передбачено підтримку лише образів дисків

en: Only emulated CPUs are available, performance will be significantly limited
uk: Доступні лише емульовані процесори, швидкодія буде доволі обмеженою

en: Only end address '%1$s' specified in <nat> in <forward> in network '%2$s'
uk: Вказано лише кінцеву адресу «%1$s» у <nat> у <forward> у мережі «%2$s»

en: Only file based or volume based filesystems are supported by vz driver.
uk: У драйвері vz передбачено підтримку лише файлових систем заснованих на файлах або томах.

en: Only hard disks and cdroms are supported by vz driver.
uk: У драйвері vz передбачено підтримку лише жорстких дисків та пристроїв читання компакт-дисків.

en: Only ide and scsi disk support wwn
uk: Підтримку wwn передбачено лише для дисків IDE та SCSI

en: Only ide, sata and scsi disk supports 'product'
uk: Підтримку «product» передбачено лише для дисків ide, sata і scsi

en: Only luks encryption is supported for raw files
uk: Для простих файлів передбачено підтримку лише шифрування luks

en: Only mac option can be specified for virt-net
uk: virt-net можна вказувати лише параметр mac

en: Only native iomode is supported by vz driver.
uk: У драйвері vz передбачено лише підтримку природного iomode.

en: Only one <address> element is allowed in <nat> in <forward> in network %1$s
uk: У мережі %1$s можна використовувати лише один елемент <address> у <nat> у <forward>

en: Only one <nat> element is allowed in <forward> of network %1$s
uk: У записі <forward> мережі %1$s можна використовувати лише один елемент <nat>

en: Only one <pf> element is allowed in <forward> of network %1$s
uk: У записі <forward> мережі %1$s можна використовувати лише один елемент <pf>

en: Only one <port> element is allowed in <nat> in <forward> in network %1$s
uk: У мережі %1$s можна використовувати лише один елемент <port> у <nat> у <forward>

en: Only one IPv4 address per interface is allowed
uk: Можна використовувати лише одну адресу IPv4 на інтерфейс

en: Only one IPv6 address per interface is allowed
uk: Можна використовувати лише одну адресу IPv6 на інтерфейс

en: Only one argument from --table and --uuid may be specified.
uk: Можна використовувати лише один з аргументів, --table або --uuid.

en: Only one argument from --table, --name and --uuid may be specified.
uk: Можна використовувати лише один з аргументів, --table, --name або --uuid.

en: Only one boot device is supported
uk: Передбачено підтримку лише одного пристрою завантаження

en: Only one compression method could be specified with parallel compression
uk: Для паралельного перенесення може бути вказано лише один метод стискання

en: Only one hostdev of model vfio-ap is supported
uk: Передбачено підтримку пристроїв основної системи лише моделі vfio-ap

en: Only one primary video device is supported
uk: Передбачено підтримку лише одного основного відеопристрою

en: Only one vgpu device can have 'ramfb' enabled
uk: «rambf» може бути увімкнено лише для одного пристрою vgpu

en: Only pflash loader type permits NVRAM
uk: NVRAM дозволено лише для завантажувачів типу pflash

en: Only ploop disk images are supported by vz driver.
uk: У драйвері vz передбачено підтримку лише образів дисків ploop.

en: Only ploop fs driver is supported by vz driver.
uk: У драйвері vz передбачено підтримку лише драйвера файлової системи ploop.

en: Only read-only pflash is supported.
uk: Передбачено підтримку лише читання з pflash.

en: Only scsi disk supports 'vendor'
uk: Підтримку 'vendor' передбачено лише для дисків scsi

en: Only start address '%1$s' specified in <nat> in <forward> in network '%2$s'
uk: Вказано лише початкову адресу «%1$s» у <nat> у <forward> у мережі «%2$s»

en: Only tap devices supported
uk: Передбачено підтримку лише пристроїв tap

en: Only the PCI controller with index 0 can have target index 0, and vice versa
uk: Лише контролер PCI з індексом 0 може мати індекс призначення 0, і навпаки

en: Only the first console can be a serial port
uk: Послідовним портом може бути лише перша консоль

en: Only the init process may be killed
uk: Можна завершувати роботу лише процесу init

en: Only virtio bus types are supported for '%1$s'
uk: Для «%1$s» передбачено підтримку лише типів каналу virtio

en: Only virtio model is supported for RNG devices
uk: Для пристроїв RNG передбачено підтримку лише моделі virtio

en: Only vpxmigr:// migration URIs are supported
uk: Підтримуються лише адреси перенесення типу vpxmigr://

en: Only x509 certificates are supported
uk: Передбачено підтримку лише сертифікатів x509

en: Open domain device
uk: Відкриття пристрою домену

en: Open domain graphics
uk: Відкриття графіки домену

en: Open domain namespace
uk: Відкриття простору назв домену

en: OpenRemoteSession/LaunchVMProcess failed, domain can't be started
uk: помилка OpenRemoteSession/LaunchVMProcess, домен не може бути запущено

en: OpenVZ control file /proc/vz does not exist
uk: Керівний файл OpenVZ «/proc/vz» не існує

en: OpenVZ control file /proc/vz is not accessible
uk: Керівний файл OpenVZ «/proc/vz» недоступний

en: Opening domain devices requires authorization
uk: Відкриття пристроїв домену потребує уповноваження

en: Opening domain graphics console requires authorization
uk: Відкриття консолі графіки домену потребує уповноваження

en: Opening domain namespaces requires authorization
uk: Відкриття просторів назв домену потребує уповноваження

en: Operation cancelled by client
uk: Дію скасовано клієнтом

en: Operation not supported
uk: Підтримки дії не передбачено

en: Operation not supported: %1$s
uk: Підтримки дії не передбачено: %1$s

en: Operation:
uk: Операція:

en: Option '%1$s' has invalid value for PCI controller with index '%2$d', model '%3$s' and modelName '%4$s'
uk: Параметр «%1$s» має некоректне значення для контролера PCI з індексом %2$d, модель %3$s і значенням modelName «%4$s»

en: Option '%1$s' is not supported by '%2$s' device with this QEMU binary
uk: Підтримки параметра «%1$s» пристроєм «%2$s» у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: Option '%1$s' is not valid for PCI controller with index '%2$d', model '%3$s' and modelName '%4$s'
uk: Параметр «%1$s» є некоректним для контролера PCI з індексом %2$d, модель %3$s і значенням modelName «%4$s»

en: Option --%1$s is required by option --%2$s
uk: Параметр --%1$s потрібен для параметра --%2$s

en: Option --all is incompatible with --inactive
uk: Параметр --all є несумісним із --inactive

en: Option --file is required
uk: Слід вказати параметр --file

en: Option --transient is incompatible with --persistent and --inactive
uk: Параметр --transient є несумісним із --persistent і --inactive

en: Option --tree is incompatible with --cap, --inactive, --persistent and --transient
uk: Параметр --tree є несумісним з --cap, --inactive, --persistent і --transient

en: Option argument is empty
uk: Порожній аргумент параметра

en: Optional flags or --rawstats are not supported by the daemon
uk: У фоновій службі не передбачено підтримки додаткових прапорців або --rawstats

en: Options --%1$s and --%2$s are mutually exclusive
uk: Параметри --%1$s і --%2$s не можна використовувати одночасно

en: Options:
uk: Параметри:

en: Other tasks are pending for this domain
uk: У черзі є інші завдання для цього домену

en: Our own certificate %1$s failed validation against %2$s: %3$s
uk: Наш власний сертифікат %1$s не пройшов перевірки за допомогою %2$s: %3$s

en: Out of memory
uk: Не вистачає пам'яті

en: Out of space while reading log output: %1$s
uk: Не вистачило місця для читання даних журналу: %1$s

en: Outgoing migration
uk: Вихідне перенесення

en: Output a secret value
uk: Вивести значення ключа

en: Output a secret value to stdout.
uk: Вивести значення ключа до stdout.

en: Output attributes of a secret as an XML dump to stdout.
uk: Вивести атрибути ключа у форматі дампу XML до stdout.

en: Output the IP address and port number for the VNC display.
uk: Виведення IP-адреси і номера порту для дисплея VNC.

en: Output the IP address and port number for the graphical display.
uk: Виведення IP-адреси і номера порту для графічного дисплея.

en: Output the device for the TTY console.
uk: Вивід пристрою для консолі TTY.

en: Output the domain information as an XML dump to stdout.
uk: Вивід інформації про домен у форматі дампу XML на stdout.

en: Output the network filter information as an XML dump to stdout.
uk: Вивести дані щодо фільтрів мережі у форматі дампу XML до stdout.

en: Output the network information as an XML dump to stdout.
uk: Вивести дані щодо мережі у форматі дампу XML до stdout.

en: Output the network port information as an XML dump to stdout.
uk: Вивести дані щодо порту мережі у форматі дампу XML до stdout.

en: Output the node device details as an XML dump to stdout.
uk: Вивід інформації щодо вузлового пристрою у форматі дампу XML на stdout.

en: Output the physical host interface information as an XML dump to stdout.
uk: Вивести дані щодо інтерфейсу фізичної основної системи у форматі дампу XML до stdout.

en: Output the pool information as an XML dump to stdout.
uk: Вивести дані щодо резервних сховищ у форматі дампу XML до stdout.

en: Output the vol information as an XML dump to stdout.
uk: Вивід інформації щодо тому у форматі дампу XML на stdout.

en: Overlapping vcpus in resctrls
uk: Перекриття vcpus у resctrls

en: PASS
uk: ПРОЙДЕНО

en: PCI controller at index %1$d (0x%2$02x) has bus='0x%3$02x', but index must be larger than bus
uk: Контролер PCI з індексом %1$d (0x%2$02x) має значення каналу=«0x%3$02x», але значення індексу (index) має бути більшим за значення каналу (bus)

en: PCI controller busNr '%1$d' out of range - must be 1-254
uk: Значення busNr контролера PCI, «%1$d», поза межами припустимого діапазону, має бути від 1 до 254

en: PCI controller chassis '%1$d' out of range - must be 0-255
uk: Значення chassis контролера PCI, «%1$d», поза межами припустимого діапазону, має бути від 0 до 255

en: PCI controller chassisNr '%1$d' out of range - must be 1-255
uk: Значення chassisNr контролера PCI, «%1$d», поза межами припустимого діапазону, має бути від 1 до 255

en: PCI controller index %1$d too high, maximum is 255
uk: індекс контролера PCI, %1$d, є надто великим; максимально можливим є індекс 255

en: PCI controller model was not set correctly
uk: Модель контролера PCI не було встановлено належним чином

en: PCI controller port '%1$d' out of range - must be 0-255
uk: Значення port контролера PCI, «%1$d», поза межами припустимого діапазону, має бути від 0 до 255

en: PCI controller target index '%1$d' out of range - must be 0-30
uk: індекс призначення для контролера PCI, «%1$d», лежить поза межами припустимого діапазону, має бути від 0 до 30

en: PCI device %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$x allocated from network %5$s is already in use by domain %6$s
uk: Пристрій PCI %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$x, розподілений з мережі %5$s, вже використовується доменом %6$s

en: PCI device %1$s is in use
uk: Пристрій PCI %1$s використовується

en: PCI device %1$s is in use by driver %2$s, domain %3$s
uk: Пристрій PCI %1$s використовується драйвером %2$s, домен %3$s

en: PCI device %1$s is not assignable
uk: Пристрій PCI %1$s не призначено для прив'язування

en: PCI device '%1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$x' can only be listed once in network %5$s
uk: Пункт пристрою PCI «%1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$x» у списку мережі %5$s може бути лише один

en: PCI host devices must use 'pci' or 'unassigned' address type
uk: пристрої PCI основної системи мають використовувати тип адреси «pci» або «unassigned»

en: PID file (unless overridden by -p):
uk: Файл PID (якщо не перевизначено за допомогою -p):

en: PID namespace support is required
uk: Потрібна підтримка простору назв PID

en: PIIX3 USB controller at index 0 must have PCI address 0:0:1.2
uk: Контролер USB PIIX3 з індексом 0 повинен мати PCI-адресу 0:0:1.2

en: PMSuspend type %1$d not supported by libxenlight driver
uk: Підтримки типу PMSuspend %1$d у драйвері libxenlight не передбачено

en: PMSuspended
uk: Призупинено

en: PMU is always enabled for architecture '%1$s'
uk: PMU завжди увімкнено для архітектури «%1$s»

en: POST operation failed
uk: Помилка дії POST

en: POST operation failed: %1$s
uk: Помилка дії POST: %1$s

en: PTR domain for %1$s network with prefix %2$u cannot be automatically created
uk: Домен PTR для мережі %1$s з префіксом %2$u не може бути створено у автоматичному режимі

en: PTY device is not yet assigned
uk: Пристрій PTY ще не призначено

en: PVH guest os type not supported
uk: Підтримки типу гостьової системи PVH не передбачено

en: Page size:
uk: Розмір сторінки:

en: Panicked
uk: Паніка

en: Parallel devices are not supported by libxl
uk: У libxl не передбачено підтримки паралельних пристроїв

en: Parallel port index %1$d out of [0..2] range
uk: Номер паралельного порту, %1$d, не лежить у діапазоні [0..2]

en: Parallel save is only supported with the 'sparse' save image format
uk: Підтримку паралельного збереження передбачено лише для формату образів збереження «sparse»

en: Parameter '%1$s' is not a string
uk: Параметр «%1$s» не є рядком

en: Parameter '%1$s' is not supported by this kernel
uk: Підтримки параметра «%1$s» цим ядром не передбачено

en: Parameter 'min_guarantee' not supported by QEMU.
uk: Підтримки параметра «min_guarantee» у QEMU не передбачено.

en: Parent
uk: Батьківський

en: Parent attribute '%1$s' does not match parent '%2$s' determined for the '%3$s' wwnn/wwpn lookup.
uk: Батьківський атрибут «%1$s» не збігається із батьківським атрибутом «%2$s», визначеним для пошуку wwnn/wwpn «%3$s».

en: Parent device %1$s is not capable of vport operations
uk: Батьківський пристрій %1$s не здатен виконувати дії з віртуальним портом

en: Parent device's JSON object data is not an array
uk: Дані об'єкта JSON батьківського пристрою не є масивом

en: Parent:
uk: Основний:

en: Parsed JSON reply '%1$s' isn't an object
uk: Оброблена відповідь JSON «%1$s» не є об'єктом

en: Partition path '%1$s' must start with '/'
uk: Шлях розділу «%1$s» має починатися з «/»

en: Passing secret value as command-line argument is insecure!
uk: Передавання значення ключа у аргументі рядка команди не є безпечним!

en: Passphrase for key '%1$s'
uk: Пароль до ключа «%1$s»

en: Password may not contain ',' character
uk: У паролі не повинно міститися символу «,»

en: Password set successfully for %1$s in %2$s
uk: Успішно встановлено пароль до %1$s у %2$s

en: Path
uk: Шлях

en: Path %1$s too long for unix socket
uk: Адреса %1$s є занадто довгою для сокета unix

en: Path '%1$s' does not specify a compute resource
uk: Шлях «%1$s» не визначає обчислювального ресурсу

en: Path '%1$s' does not specify a datacenter
uk: Шлях «%1$s» не визначає датацентру

en: Path '%1$s' does not specify a host system
uk: Шлях «%1$s» не визначає основну систему

en: Path '%1$s' ends with an excess item
uk: Шлях «%1$s» завершується зайвим елементом

en: Path '%1$s' is not accessible
uk: Шлях «%1$s» недоступний

en: Path '%1$s' must be a block device
uk: Шлях «%1$s» має бути шляхом до блокового пристрою

en: Path has to specify the datacenter and compute resource
uk: Адреса має визначати датацентр і обчислювальний ресурс

en: Paused
uk: Пауза

en: Pending question blocks virtual machine execution, question is '%1$s', no possible answers
uk: Запитання з черги блокує виконання віртуальної машини. Питання: «%1$s», без варіантів відповідей

en: Pending question blocks virtual machine execution, question is '%1$s', possible answers are %2$s
uk: Запитання з черги блокує виконання віртуальної машини. Питання: «%1$s», варіанти відповідей: %2$s

en: Pending question blocks virtual machine execution, question is '%1$s', possible answers are %2$s, but no default answer is specified
uk: Запитання з черги блокує виконання віртуальної машини. Питання: «%1$s», можливі відповіді: %2$s, але типової відповіді не вказано

en: Per-node binding is not compatible with automatic NUMA placement.
uk: Прив'язка до окремих вузлів є несумісною з автоматичним розміщенням NUMA.

en: Perf not supported on this platform
uk: Підтримки perf на цій платформі не передбачено

en: Persistent
uk: Постійний

en: Persistent:
uk: Постійність:

en: Physical
uk: Фізичний

en: Physical:
uk: Фізична:

en: Pin domain IOThreads to host physical CPUs.
uk: Пов'язування потоків введення-виведення домену із фізичними процесорами.

en: Pin domain VCPUs to host physical CPUs.
uk: Співставлення VCPU домену фізичним CPU.

en: Pin domain emulator threads to host physical CPUs.
uk: Прив'язати потоки виконання емулятора домену до фізичних процесорів основної системи.

en: Plugin %1$s not accessible
uk: Додаток %1$s недоступний

en: Policy kit denied action %1$s from <anonymous>
uk: Policy kit заборонено дію %1$s, яку намагався виконати <anonymous>

en: Polkit auth attempted, even though polkit is not available
uk: Спроба виконати розпізнавання за допомогою Polkit, хоча polkit є недоступним

en: Poll on sock %1$d failed
uk: Помилка опитування на сокеті %1$d

en: Poll on sock %1$d timed out
uk: Перевищення часу очікування для опитування на сокеті %1$d

en: Pool %1$s XML configuration edited.
uk: Налаштування у форматі XML буфера %1$s змінено.

en: Pool %1$s XML configuration not changed.
uk: Налаштування у форматі XML буфера %1$s не змінено.

en: Pool %1$s built
uk: Резервне сховище %1$s побудовано

en: Pool %1$s created
uk: Резервне сховище %1$s створено

en: Pool %1$s created from %2$s
uk: Резервне сховище %1$s створено на основі %2$s

en: Pool %1$s defined
uk: Резервне сховище %1$s визначено

en: Pool %1$s defined from %2$s
uk: Резервне сховище %1$s визначено на основі %2$s

en: Pool %1$s deleted
uk: Резервне сховище %1$s вилучено

en: Pool %1$s destroyed
uk: Резервне сховище %1$s знищено

en: Pool %1$s has been undefined
uk: Визначення буфера %1$s було скасовано

en: Pool %1$s marked as autostarted
uk: Резервне сховище %1$s позначено як домен з автозапуском

en: Pool %1$s refreshed
uk: Резервне сховище %1$s оновлено

en: Pool %1$s started
uk: Запущено буфер даних %1$s

en: Pool %1$s unmarked as autostarted
uk: Резервне сховище %1$s не позначено як домен з автозапуском

en: Populate a disk from its backing image.
uk: Заповнити диска на основі його резервного образу.

en: Port Dev
uk: Пристрій порту

en: Port profile Associate failed for %1$s
uk: Не вдалося виконати прив'язку порту для %1$s

en: Port reclaim not requested but plug type is not none
uk: Не надсилається запиту щодо повторного використання порту, але вказано тип з'єднання

en: Port reclaim requested but plug type is none
uk: Надіслано запит щодо повторного використання порту, але немає типу з'єднання

en: Post-copy
uk: Пост-копіювання

en: Post-copy Error
uk: Помилка пост-копіювання

en: Postcopy requests:
uk: Запити посткопіювання:

en: PrepareTunnel called but no TUNNELLED flag set
uk: Викликано PrepareTunnel, але не встановлено прапорця TUNNELLED

en: Primary IDE controller must have PCI address 0:0:1.1
uk: Основний контролер IDE повинен мати PCI-адресу 0:0:1.1

en: Primary SATA controller must have PCI address 0:0:1f.2
uk: Основний контролер SATA повинен мати PCI-адресу 0:0:1f.2

en: Print lease info for a given network
uk: Вивести дані щодо надання для вказаної мережі

en: Print the current directory.
uk: Показати поточний каталог.

en: Prints cpu stats of the node.
uk: Показати статистичні дані щодо процесорів вузла.

en: Prints global help, command specific help, or help for a
        group of related commands
uk: Виводить загальну довідку, довідку до окремих команд або довідку
        до групи пов'язаних команд

en: Prints global help, command specific help, or help for a group of related commands
uk: Виводить загальну довідку, довідку до окремих команд або довідку до групи пов'язаних команд

en: Prints memory stats of the node.
uk: Показує статистичні дані щодо пам'яті вузла.

en: Priority '%1$d' is outside valid range of [%2$d,%3$d]
uk: Пріоритет «%1$d» не належить діапазону коректних пріоритетів: [%2$d,%3$d]

en: Probing TSC is not supported on this platform
uk: На цій платформі підтримки зондування TSC не передбачено

en: Process CPU affinity is not supported on this platform
uk: Встановлення спорідненості процесів до процесорів не підтримується на цій платформі

en: Process CPU scheduling is not supported on this platform
uk: На цій платформі не передбачено підтримки планування процесів на процесорі

en: Process exited prior to exec
uk: Процес завершив роботу до exec

en: Process spawning is not supported on this platform
uk: Підтримки запуску процесів на цій платформі не передбачено

en: Processes %1$d refused to die
uk: Не вдалося завершити роботу процесів %1$d

en: Processor mask of target NUMA node %1$zu doesn't match source
uk: Маска процесора вузла NUMA цілі %1$zu не відповідає масці джерела

en: Profile of 0 size detected, will attempt to remove it
uk: Виявлено профіль розміру 0. Спробуємо вилучити його

en: Property 'guest-stats-polling-interval' not found on memory balloon driver.
uk: У драйвері допоміжної пам'яті не знайдено властивості «guest-stats-polling-interval».

en: Protocol
uk: Протокол

en: Protocol '%1$s' is not supported for tcp character device.
uk: Підтримки символьного пристрою TCP для протоколу «%1$s» не передбачено.

en: Pull aborted
uk: Отримання перервано

en: Pull complete
uk: Отримання завершено

en: Pull failed
uk: Помилка отримання

en: QEMU '%1$s' does not support any CPU models for virttype '%2$s'
uk: у QEMU «%1$s» не передбачено жодних моделей процесорів для virttype «%2$s»

en: QEMU '%1$s' does not support reporting CPU model for virttype '%2$s'
uk: у QEMU «%1$s» не передбачено підтримки звітування щодо моделі процесора для virttype «%2$s»

en: QEMU Attach
uk: Долучення QEMU

en: QEMU Guest Agent Command
uk: Команда агенту гостьової системи QEMU

en: QEMU Monitor Command
uk: Команда монітора QEMU

en: QEMU Monitor Events
uk: Події монітора QEMU

en: QEMU NBD server does not support TLS transport
uk: на сервері NBD QEMU не передбачено підтримки передавання даних TLS

en: QEMU agent command '%1$s' returned neither error nor success
uk: Команда агента QEMU «%1$s» не повернула ні повідомлення про помилку, ні повідомлення про успіх

en: QEMU binary %1$s is not executable
uk: Виконуваний файл QEMU %1$s не є виконуваним

en: QEMU does not support SEV guest
uk: у QEMU не передбачено підтримки гостьових систем SEV

en: QEMU does not support calculating dirty page rate
uk: У QEMU не передбачено підтримки обчислення частоти зіпсованих сторінок

en: QEMU does not support device assignment mode '%1$s'
uk: У QEMU не передбачено підтримки режиму призначення пристроїв «%1$s»

en: QEMU does not support dirty page rate calculation mode.
uk: У QEMU не передбачено підтримки режиму обчислення частоти зіпсованих сторінок.

en: QEMU does not support multiple listens for one graphics device.
uk: У QEMU не передбачено підтримки декількох очікувань для одного графічного пристрою.

en: QEMU does not support setting a launch secret
uk: У QEMU не передбачено можливості встановлення пароля для запуску

en: QEMU guest agent is not available due to an error
uk: агент гостьової системи QEMU недоступний через помилку

en: QEMU guest agent is not configured
uk: агент гостьової системи QEMU не налаштовано

en: QEMU guest agent is not connected
uk: Гостьовий агент QEMU не з'єднано

en: QEMU monitor reply exceeds buffer size (%1$d bytes)
uk: Відповідь засобу спостереження QEMU перевищує розмір буфера (%1$d байтів)

en: QEMU monitor was closed
uk: Роботу монітора QEMU було завершено

en: QEMU reports invalid default CPU model "host" for non-kvm domain virt type
uk: QEMU повідомляє про некоректну типову модель процесора, «host», для типу віртуалізації домену, відмінного від kvm

en: QEMU reports migration is still running
uk: QEMU повідомляє про незавершене перенесення

en: QEMU unexpectedly closed the monitor (vm='%1$s')
uk: QEMU неочікувано закрив монітор (vm='%1$s')

en: QEMU version >= %1$d.%2$d.%3$d is required, but %4$d.%5$d.%6$d found
uk: потрібна версія QEMU >= %1$d.%2$d.%3$d, а маємо лише версію %4$d.%5$d.%6$d

en: QEMU/KVM virtual machines are running
uk: Запущено віртуальні машини QEMU/KVM

en: QOM Object '%1$s' has no property 'ram_size'
uk: Об'єкт QOM «%1$s» не має властивості «ram_size»

en: QOM Object '%1$s' has no property 'vgamem_mb'
uk: Об'єкт QOM «%1$s» не має властивості «vgamem_mb»

en: QOM Object '%1$s' has no property 'vram64_size_mb'
uk: Об'єкт QOM «%1$s» не має властивості «vram64_size_mb»

en: QOM Object '%1$s' has no property 'vram_size'
uk: Об'єкт QOM «%1$s» не має властивості «vram_size»

en: Query parameter 'auto_answer' has unexpected value '%1$s' (should be 0 or 1)
uk: Параметр запиту «auto_answer» має неочікуване значення «%1$s» (значенням має бути 0 або 1)

en: Query parameter 'no_verify' has unexpected value '%1$s' (should be 0 or 1)
uk: Параметр запиту «no_verify» має неочікуване значення «%1$s» (значенням має бути 0 або 1)

en: Query parameter 'proxy' contains unexpected type '%1$s' (should be (http|socks(|4|4a|5))
uk: Параметр запиту «proxy» містить неочікуваний тип «%1$s» (мало бути вказано (http|socks(|4|4a|5))

en: Query parameter 'proxy' doesn't contain a hostname
uk: У параметрі запиту «proxy» не міститься назви вузла

en: Query parameter 'proxy' has unexpected port value '%1$s' (should be [1..65535])
uk: Параметр запиту «proxy» має неочікуване значення номеру порту «%1$s» (мало бути значення у діапазоні [1..65535])

en: Query parameter 'transport' has unexpected value '%1$s' (should be http|https)
uk: Параметр запиту «transport» має неочікуване значення «%1$s» (значенням має бути http або https)

en: Query, adjust speed, or cancel active block operations.
uk: Опитування щодо стану, коригування швидкості або скасування активних дій з блоками.

en: QueryPerf returned object with unexpected type '%1$s'
uk: QueryPerf повернуто об'єкт неочікуваного типу «%1$s»

en: QueryVirtualDiskUuid not available, cannot lookup storage volume by UUID
uk: QueryVirtualDiskUuid недоступний, пошук тому сховища за UUID неможливий

en: Querying migration downtime is not supported by QEMU binary
uk: Підтримку запитів щодо вимикання на час перенесення у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: RBD image %1$s is old format. Does not support extended features and striping
uk: Образ RBD %1$s записано у застарілому форматі. Цей формат не передбачає розширених можливостей і створення смуг

en: RDP doesn't support 'multiUser'
uk: У RDP не передбачено підтримки «multiUser»

en: RDP doesn't support 'replaceUser'
uk: У RDP не передбачено підтримки «replaceUser»

en: RDP password expiration isn't supported
uk: Підтримки завершення строку дії пароля RDP не передбачено

en: RDT Memory Bandwidth allocation unsupported
uk: Підтримки розподілу ширини каналу пам'яті RDT не передбачено

en: RNG backend is not supported
uk: Підтримки модуля породжувача випадкових чисел не передбачено

en: RNG device is missing alias
uk: у пристрою RNG немає псевдоніма

en: ROM tuning is not supported when ROM is disabled
uk: підтримки коригування ROM не передбачено, якщо вимкнено ROM

en: ROM tuning is only supported for PCI devices
uk: підтримку коригування ROM передбачено лише для пристроїв PCI

en: RPC error
uk: помилка RPC

en: Range exceeds available cells
uk: Діапазон є ширшим за кількість доступних комірок

en: Rate string '%1$s' has too many fields
uk: Рядок швидкості, «%1$s», містить надто багато полів

en: Raw I/O is not supported on this platform
uk: Підтримки введення-виведення без обробки для цієї платформи не передбачено

en: Read domain
uk: Читання домену

en: Read domain block
uk: Читання блоку домену

en: Read domain memory
uk: Читання пам'яті домену

en: Read host
uk: Читання вузла

en: Read interface
uk: Читання інтерфейсу

en: Read network
uk: Читання мережі

en: Read network filter
uk: Читання фільтра мережі

en: Read network filter binding
uk: Читання прив'язки фільтрів мережі

en: Read network port
uk: Читання порту мережі

en: Read node device
uk: Читання пристрою вузла

en: Read secret
uk: Читання пароля

en: Read secure domain
uk: Читання безпечного домену

en: Read secure secret
uk: Читання безпечного пароля

en: Read storage pool
uk: Читання буфера сховища

en: Read storage volume
uk: Читання тому сховища

en: Read storage volume data
uk: Читання даних тому сховища

en: Read/write, exclusive access, disks were present, but no leases specified
uk: Читання та запис, виключний доступ, диски, все це було, але не вказано надані ресурси

en: Reading CPUID is not supported on this platform
uk: На цій платформі не передбачено можливості читання CPUID

en: Reading MSRs is not supported on this platform
uk: На цій платформі не передбачено можливості читання MSR

en: Reading domain block devices requires authorization
uk: Читання блокових пристроїв домену потребує уповноваження

en: Reading domain configuration requires authorization
uk: Читання налаштувань домену потребує уповноваження

en: Reading domain memory requires authorization
uk: Читання пам'яті домену потребує уповноваження

en: Reading interface configuration requires authorization
uk: Читання налаштувань інтерфейсу потребує уповноваження

en: Reading network configuration requires authorization
uk: Читання налаштувань мережі потребує уповноваження

en: Reading network filter configuration requires authorization
uk: Читання налаштувань фільтрів мережі потребує уповноваження

en: Reading network port configuration requires authorization
uk: Читання налаштувань порту мережі потребує уповноваження

en: Reading node device configuration requires authorization
uk: Читання налаштувань пристрою вузла потребує уповноваження

en: Reading secret configuration requires authorization
uk: Читання налаштувань паролів потребує уповноваження

en: Reading secure domain configuration requires authorization
uk: Читання налаштувань безпечного домену потребує уповноваження

en: Reading secure secret configuration requires authorization
uk: Читання налаштувань безпечного пароля потребує уповноваження

en: Reading storage pool configuration requires authorization
uk: Читання налаштувань буфера сховища потребує уповноваження

en: Reading storage volume configuration requires authorization
uk: Читання налаштувань тому сховища потребує уповноваження

en: Reading storage volume data requires authorization
uk: Читання даних тому сховища потребує уповноваження

en: Reading the host configuration requires authorization
uk: Читання налаштувань вузла потребує уповноваження

en: Reattach node device to its device driver once released by the domain.
uk: Повторно під'єднати пристрій вузла до його драйвера пристрою одразу після оголошення доменом.

en: Received too many FDs %1$d, expected %2$d maximum
uk: Отримано занадто багато дескрипторів файлів, %1$d, мало бути не більше за %2$d

en: Receiving file descriptors is not supported on this socket
uk: Отримання дескрипторів файлів не підтримується цим сокетом

en: Reconnected to the admin server
uk: Встановлено повторне з'єднання із адміністративним сервером

en: Reconnected to the hypervisor
uk: З'єднання з гіпервізором встановлено повторно

en: Redirection bus %1$s is not supported by QEMU
uk: Канал переспрямування %1$s не підтримується QEMU

en: Refresh a given pool.
uk: Оновити вказаний буфер даних.

en: Refresh storage pool
uk: Оновлення буфера сховища

en: Refreshing storage pool volumes requires authorization
uk: Оновлення томів буфера сховища даних потребує уповноваження

en: Refusing to undefine while %1$d snapshots exist
uk: Відмова у скасуванні визначення, оскільки існує %1$d знімків

en: Refusing to undefine while domain managed save image exists
uk: Скасування визначення неможливе доки існує керований збережений образ домену

en: Refusing to undefine while snapshots exist
uk: Відмова у скасуванні визначення, оскільки існують знімки

en: Regular expression '%1$s' must have exactly 1 match group, not %2$d
uk: Формальний вираз «%1$s» повинен мати лише одну групу відповідності, а не %2$d

en: Relative backing during copy not supported yet
uk: Підтримки відносного резервування під час копіювання ще не передбачено

en: Reload domain's graphics display certificates
uk: Перезавантажити сертифікати графічного дисплея домену

en: Remote command terminated with non-zero code: %1$d
uk: Виконання віддаленої команди перервано з ненульовим кодом виходу: %1$d

en: Remote program terminated with non-zero code: %1$d
uk: Виконання віддаленої програми перервано з ненульовим кодом виходу: %1$d

en: Removable media not supported for %1$s device
uk: Для пристрою %1$s не передбачено підтримки портативних носіїв даних

en: Remove an existing managed save state file from a domain
uk: Вилучити вже створений файл керованого збереження стану з домену

en: Remove managed save of a domain
uk: Вилучити кероване збереження домену

en: Removed
uk: Вилучено

en: Removed managedsave image for domain '%1$s'
uk: Вилучено образ керованого збереження для домену «%1$s»

en: Renamed
uk: Перейменовано

en: Renaming domains on migration not supported
uk: Перейменування доменів під час перенесення не підтримується

en: Replace the domain XML associated with a managed save state file
uk: Замінити XML домену, пов'язаного з файлом керованого збереженого стану

en: Replace the domain XML associated with a saved state file
uk: Замінити XML домену, пов'язаного з файлом збереженого стану

en: Requested TSC frequency %1$llu Hz is outside tolerance range ([%2$llu, %3$llu] Hz) around host frequency %4$llu Hz and TSC scaling is not supported by the host CPU
uk: Частота TSC, щодо якої надійшов запит, у %1$llu Гц не належить діапазону допуску ([%2$llu, %3$llu] Гц) навколо частоти основної системи у %4$llu Гц, а підтримки масштабування TSC не передбачено у процесорі основної системи

en: Requested data len %1$llu is larger than maximum %2$d
uk: Заявлена довжина даних, %1$llu, перевищує максимальну, %2$d

en: Requested device '%1$s' is locked by lock file '%2$s' held by process %3$lld
uk: Бажаний пристрій «%1$s», заблоковано файлом «%2$s», який належить процесові %3$lld

en: Requested metadata element is not present
uk: Потрібного елемента метаданих (metadata) не виявлено

en: Requested number of virtual CPUs is greater than max allowable number of virtual CPUs for the domain: %1$d > %2$d
uk: Потрібна вам кількість віртуальних процесорів є більшою за максимальну дозволену кількість віртуальних процесорів для домену: %1$d > %2$d

en: Requested number of virtual CPUs must at least be 1
uk: Запитаною кількістю віртуальних процесорів має бути принаймні 1

en: Requested operation is not valid
uk: Запитана дія є некоректною

en: Requested operation is not valid: %1$s
uk: Запитана дія є некоректною: %1$s

en: Requested resize to '%1$llu' but device size is '%2$llu'
uk: Надіслано запит щодо зміни розмірів до «%1$llu», але розмір пристрою дорівнює «%2$llu»

en: Requested volume '%1$s' is not in pool '%2$s'
uk: Потрібний вам том «%1$s» не перебуває у буфері «%2$s»

en: Required option '%1$s' is not set for PCI controller with index '%2$d', model '%3$s' and modelName '%4$s'
uk: Не встановлено обов'язковий параметр «%1$s» для контролера PCI з індексом %2$d, модель %3$s і значенням modelName «%4$s»

en: Resctrl ID must be set before determining resctrl parentpath='%1$s' prefix='%2$s'
uk: Перш ніж визначати для resctrl parentpath='%1$s' prefix='%2$s', слід встановити ідентифікатор resctl

en: Resctrl allocation path is already set to '%1$s'
uk: Для шляху розподілу resctrl вже встановлено значення «%1$s»

en: Resctrl monitor path is already set to '%1$s'
uk: Для шляху засобу спостереження resctrl вже встановлено значення «%1$s»

en: Reset domain
uk: Скидання домену

en: Reset node device before or after assigning to a domain.
uk: Відновити початковий стан пристрою вузла перед або після прив'язки до домену.

en: Reset the target domain as if by power button
uk: Відновити початковий стан домену-цілі, якого він набуває після натискання кнопки вмикання живлення

en: Resetting the domain requires authorization
uk: Скидання до початкових налаштувань домену потребує уповноваження

en: Resize block device of domain.
uk: Змінити розмір блокового пристрою домену.

en: Resize storage volume
uk: Зміна розмірів тому сховища

en: Resizes a storage volume. This is safe only for storage volumes not in use by an active guest.
    See blockresize for live resizing.
uk: Змінити розмір тому сховища даних. Ця дія є безпечною, лише для томів сховища даних, які не використовуються активною гостьовою системою.
    Див. blockresize, щоб дізнатися як змінювати розмір у «гарячому» режимі.

en: Resizing storage volume requires authorization
uk: Зміна розмірів тому сховища потребує уповноваження

en: Resolved device mapper name too long
uk: Визначена назва прив'язки пристрою є надто довгою

en: Resource control is not supported on this host
uk: Підтримки керування ресурсами на цьому вузлі не передбачено

en: Resource lockspace '%1$s' exceeds %2$d characters
uk: Простір блокування ресурсу «%1$s» перевищує %2$d символів у довжину

en: Resource name '%1$s' exceeds %2$d characters
uk: Назва ресурсу «%1$s» перевищує %2$d символів у довжину

en: Resource partition '%1$s' must start with '/'
uk: Назва розділу ресурсів «%1$s» має починатися з «/»

en: Restore
uk: Відновити

en: Restore a domain.
uk: Відновити домен.

en: Restored
uk: Відновлено

en: Restoring of leases failed on interface '%1$s'
uk: Спроба відновлення надань на інтерфейсі «%1$s» зазнала невдачі

en: Resume a previously suspended domain.
uk: Відновити роботу раніше призупиненого домену.

en: Resume operation failed
uk: Помилка дії з відновлення

en: Resumed
uk: Відновлено

en: Resuming after dump failed
uk: Спроба відновлення з дампу зазнала невдачі

en: Resuming guest $name:
uk: Поновлення роботи гостьового запису $name:

en: Resuming guests on $uri URI...
uk: Поновлення сеансів гостів для URI $uri…

en: Retrieve identity details about <client> from <server>
uk: Отримати дані профілю клієнта <client> з сервера <server>

en: Retrieve server's client-related configuration limits
uk: Отримати з сервера пов'язані із клієнтом обмеження налаштувань

en: Retrieve threadpool attributes from a server.
uk: Отримати атрибути буфера потоків з сервера.

en: Return pool info in bytes
uk: Повернути дані щодо буфера у байтах

en: Returns XML <sources> document.
uk: Повертає документ XML <sources>.

en: Returns a list of secrets
uk: Повертає список ключів

en: Returns basic SEV information about the node.
uk: Повертає основні відомості SEV щодо вузла.

en: Returns basic information about a checkpoint.
uk: Повертає базові відомості щодо контрольної точки.

en: Returns basic information about a snapshot.
uk: Повертає основні дані щодо знімка.

en: Returns basic information about the domain IOThreads.
uk: Повертає основні відомості щодо IOThreads домену.

en: Returns basic information about the domain virtual CPUs.
uk: Повертає основну інформацію про віртуальні процесори домену.

en: Returns basic information about the domain.
uk: Повертає основну інформацію про домен.

en: Returns basic information about the network
uk: Повертає загальну інформацію щодо мережі

en: Returns basic information about the node device
uk: Повертає загальну інформацію про вузловий пристрій

en: Returns basic information about the node.
uk: Повертає загальну інформацію про вузол.

en: Returns basic information about the storage pool.
uk: Повертає основні дані щодо буфера даних.

en: Returns basic information about the storage vol.
uk: Повертає основні дані щодо тому сховища даних.

en: Returns capabilities of emulator with respect to host and libvirt.
uk: Повертає можливості емулятора із врахуванням можливостей основної системи і libvirt.

en: Returns capabilities of hypervisor/driver.
uk: Повертає можливості гіпервізора/драйвера.

en: Returns capabilities of storage pool support.
uk: Повертає можливості підтримки буфера сховища даних.

en: Returns cpu stats of the node, in nanoseconds.
uk: Повертає статистичні дані щодо процесорів вузла у наносекундах.

en: Returns information about jobs running on a domain.
uk: Повертає дані щодо завдань, які виконуються на домені.

en: Returns list of domains.
uk: Повертає список доменів.

en: Returns list of network filter bindings.
uk: Повертає список прив'язок фільтрів мережі.

en: Returns list of network filters.
uk: Повертає список фільтрів мережі.

en: Returns list of network ports.
uk: Повертає список портів мережі.

en: Returns list of networks.
uk: Повертає список мереж.

en: Returns list of physical host interfaces.
uk: Повертає список інтерфейсів фізичної основної системи.

en: Returns list of pools.
uk: Повертає список резервних сховищ даних.

en: Returns list of vols by pool.
uk: Повертає список томів за резервними сховищами.

en: Returns memory stats of the node, in kilobytes.
uk: Повертає статистичні дані щодо пам'яті вузла, у кілобайтах.

en: Returns state about a domain.
uk: Повертає стан домену.

en: Returns state of a control interface to the domain.
uk: Повертає стан інтерфейсу керування домену.

en: Returns the number of virtual CPUs used by the domain.
uk: Повертає кількість віртуальних процесорів, використаних доменом.

en: Revert a domain to a snapshot
uk: Повернути домен до стану знімка

en: Revert domain to snapshot
uk: Повернути домен до стану знімка

en: Route address '%1$s' conflicts with IP address for '%2$s'
uk: Адреса маршрутизації, «%1$s», конфліктує з IP-адресою для «%2$s»

en: Run a reboot command in the target domain.
uk: Виконати команду reboot цільового домену.

en: Run an arbitrary command in a lxc guest namespace; use at your own risk
uk: Запустити довільну команду у просторі назв гостьової системи lxc. Пам'ятайте про небезпеки такого режиму доступу.

en: Run an arbitrary qemu guest agent command; use at your own risk
uk: Виконати довільну команду агента гостьової системи qemu; користуйтеся обережно

en: Run as a daemon & write PID file
uk: Запустити як фонову службу і записати файл PID

en: Run shutdown in the target domain.
uk: Виконати вимикання цільового домену.

en: Running against daemon: %1$d.%2$d.%3$d
uk: Запущено разом з фоновою службою: %1$d.%2$d.%3$d

en: Running guests on $uri URI:
uk: Запуск гостьових сеансів для URI $uri:

en: Running hypervisor: %1$s %2$d.%3$d.%4$d
uk: Виконується гіпервізор: %1$s %2$d.%3$d.%4$d

en: S3 state is disabled for this domain
uk: на цьому домені стан S3 вимкнено

en: S390 PV launch security is not supported by this host or kernel
uk: Підтримки захисту запуску S390 PV не передбачено у цій основній системі або ядрі

en: S4 state is disabled for this domain
uk: на цьому домені стан S4 вимкнено

en: SASL client identity '%1$s' not allowed by ACL
uk: Профілю клієнта SASL «%1$s» немає серед дозволених ACL

en: SASL data length %1$zu too long, max %2$zu
uk: Об'єм даних SASL, %1$zu, є занадто великим, максимальний — %2$zu

en: SASL mechanism %1$s not supported by server
uk: Підтримки механізму SASL %1$s не передбачено на сервері

en: SASL negotiation data too long: %1$zu bytes
uk: Перевищення об'єму даних узгодження SASL: %1$zu байтів

en: SATA controller index %1$d out of [0..3] range
uk: Індекс контролера SATA %1$d не належить діапазону [0..3]

en: SATA is not supported with this QEMU binary
uk: SATA не підтримуються цим двійковим компонентом QEMU

en: SATA unit index %1$d out of [0..29] range
uk: Індекс модуля SATA %1$d не належить діапазону [0..29]

en: SCHED_CORE not supported by kernel
uk: У ядрі не передбачено підтримки SCHED_CORE

en: SCSI bus index %1$d out of [0] range
uk: Індекс каналу SCSI %1$d не належить діапазону [0]

en: SCSI controller index %1$d out of [0..3] range
uk: Індекс контролера SCSI %1$d не належить діапазону [0..3]

en: SCSI controller only supports 1 bus
uk: Контролером SCSI підтримується лише один канал

en: SCSI device %1$s is already in use by other domain(s) as '%2$s'
uk: пристрій SCSI %1$s вже використовується іншими доменами як «%2$s»

en: SCSI device '%1$s': could not access %2$s
uk: Пристрій SCSI «%1$s»: не вдалося отримати доступ %2$s

en: SCSI disk index (parsed from '%1$s') is too large
uk: Індекс диска SCSI (визначено з «%1$s») є занадто великим

en: SCSI host address controller='%1$u' bus='%2$u' target='%3$u' unit='%4$u' in use by a SCSI disk
uk: Адреса SCSI основної системи контролер='%1$u' канал='%2$u' призначення='%3$u' модуль='%4$u' використовується диском SCSI

en: SCSI host address controller='%1$u' bus='%2$u' target='%3$u' unit='%4$u' in use by another SCSI disk
uk: Адреса SCSI основної системи контролер='%1$u' канал='%2$u' призначення='%3$u' модуль='%4$u' використовується іншим диском SCSI

en: SCSI host address controller='%1$u' bus='%2$u' target='%3$u' unit='%4$u' in use by another SCSI host device
uk: Адреса SCSI основної системи контролер='%1$u' канал='%2$u' призначення='%3$u' модуль='%4$u' використовується іншим пристроєм SCSI основної системи

en: SCSI host device doesn't support managed mode
uk: У пристрої вузла SCSI не передбачено підтримки керованого режиму

en: SCSI host device must use 'drive' address type
uk: пристрій SCSI основної системи має використовувати тип адреси «drive»

en: SCSI unit index %1$d out of [0..6,8..%2$u] range
uk: Індекс модуля SCSI %1$d лежить поза діапазоном [0..6,8..%2$u]

en: SCSI unit index %1$d out of [0..6,8..15] range
uk: Індекс модуля SCSI %1$d не належить діапазону [0..6,8..15]

en: SCSI_host host device must use 'pci' or 'ccw' address type
uk: Пристрій основної системи SCSI_host має використовувати тип адреси «pci» або «ccw»

en: SEV measured direct kernel boot is not supported with this QEMU binary
uk: У цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки безпосереднього завантаження ядра із вимірюванням SEV

en: SHUTDOWN_TIMEOUT must be equal or greater than 0
uk: SHUTDOWN_TIMEOUT має бути рівним або більшим за 0

en: SMM TSEG differs: source: %1$s, destination: '%2$s'
uk: TSEG SMM відрізняється: джерело: %1$s, призначення: «%2$s»

en: SMM TSEG is only supported with q35 machine type
uk: Підтримку TSEG SMM передбачено лише для типу комп'ютерів q35

en: SMM TSEG size must be divisible by 1 MiB
uk: Розмір TSEG SMM має бути кратним до 1 МіБ

en: SOAP fault during %1$s: code '%2$s', subcode '%3$s', reason '%4$s', detail '%5$s'
uk: Помилка SOAP під час %1$s: код «%2$s», підкод «%3$s», причина «%4$s», подробиці «%5$s»

en: SSH Agent did not provide any authentication identity
uk: Агентом SSH не надано жодного профілю розпізнавання

en: SSH host key for '%1$s' (%2$s) was not accepted
uk: Ключ SSH вузла для «%1$s» (%2$s) не було прийнято

en: SSH session handshake failed: %1$s
uk: Помилка під час спроби започаткування сеансу SSH: %1$s

en: SSH transport error
uk: Помилка передавання даних SSH

en: SSH transport error: %1$s
uk: Помилка передавання даних SSH: %1$s

en: STP filtering in %1$s direction with source MAC address set is not supported
uk: Підтримки фільтрування STP у напрямку %1$s з встановленням MAC-адреси джерела не передбачено

en: SVE disabled, but SVE vector lengths provided
uk: SVE вимкнено, але вказано довжини векторів SVE

en: Sanlock helper arguments are longer than %1$d: '%2$s'
uk: Аргументи команди допоміжної програми sanlock є довшим за %1$d: «%2$s»

en: Sanlock helper path is longer than %1$d: '%2$s'
uk: Шлях до допоміжної програми sanlock є довшим за %1$d: «%2$s»

en: Sanlock plugin is not initialized
uk: Додаток sanlock не ініціалізовано

en: Save
uk: Зберегти

en: Save and destroy a running domain, so it can be restarted from
        the same state at a later time.  When the virsh 'start'
        command is next run for the domain, it will automatically
        be started from this saved state.
uk: Зберегти і знищити запущений домен, щоб його можна було
        перезапустити у тому самому стані, наступного разу. Під час
        наступного виклику команди virsh 'start' для домену домен
        буде автоматично запущено у збереженому стані.

en: Save domain
uk: Збереження домену

en: Save interface
uk: Збереження інтерфейсу

en: Save network
uk: Збереження мережі

en: Save network filter
uk: Збереження фільтра мережі

en: Save node device
uk: Збереження пристрою вузла

en: Save secret
uk: Збереження пароля

en: Save storage pool
uk: Збереження буфера сховища

en: Save the RAM state of a running domain.
uk: Зберегти стан оперативної пам'яті запущеного домену.

en: Saved
uk: Збережено

en: Saved image %1$s XML configuration not changed.
uk: Налаштування XML збереженого образу %1$s не змінено.

en: Saving domain configuration requires authorization
uk: Збереження налаштувань домену потребує уповноваження

en: Saving domain state requires authorization
uk: Збереження стану домену потребує уповноваження

en: Saving interface configuration requires authorization
uk: Збереження налаштувань інтерфейсу потребує уповноваження

en: Saving network configuration requires authorization
uk: Збереження налаштувань мережі потребує уповноваження

en: Saving network filter configuration requires authorization
uk: Збереження налаштувань фільтра мережі потребує уповноваження

en: Saving node device driver requires authorization
uk: Збереження драйвера пристрою вузла потребує уповноваження

en: Saving secret configuration requires authorization
uk: Збереження налаштувань пароля потребує уповноваження

en: Saving storage pool configuration requires authorization
uk: Збереження налаштувань буфера сховища потребує уповноваження

en: Scaled numeric value '%1$s' for <%2$s> option is malformed or out of range
uk: Масштабоване числове значення параметра «%1$s» <%2$s> має помилкове форматування або перебуває за межами припустимого діапазону

en: Scaled numeric value '%1$s' for <--bandwidth> option is malformed or out of range
uk: Масштабоване числове значення параметра «%1$s» <--bandwidth> має помилкове форматування або перебуває за межами припустимого діапазону

en: Scheduler
uk: Планування

en: Scheduler '%1$s' is not supported on this platform
uk: Підтримки планувальника «%1$s» на цій платформі не передбачено

en: Scheduler priority %1$d out of range [%2$d, %3$d]
uk: Пріоритетність планувальника %1$d лежить поза межами діапазону [%2$d, %3$d]

en: Screen cannot be selected
uk: Екран не можна вибрати

en: Screenshot feature is unsupported
uk: Підтримки створення знімків екрана не передбачено

en: Screenshot saved to %1$s, with type of %2$s
uk: Знімок збережено до %1$s, тип — %2$s

en: Secret %1$s created
uk: Створено ключ %1$s

en: Secret %1$s deleted
uk: Ключ %1$s вилучено

en: Secret Events
uk: Події ключів

en: Secret not found
uk: Не знайдено ключа

en: Secret not found: %1$s
uk: Не знайдено ключа: %1$s

en: Secret value set
uk: Значення ключа встановлено

en: Secure boot is not supported on Xen
uk: На Xen не передбачено підтримки Secure Boot

en: Secure boot is supported for x86_64 architecture only
uk: Підтримку Secure boot передбачено лише для архітектури x86_64

en: Secure boot is supported with q35 machine types only
uk: Підтримку Secure boot передбачено лише для типів комп'ютерів q35

en: Secure boot requires SMM feature enabled
uk: Для Secure boot має бути уможливлено SMM

en: Security DOI:
uk: DOI безпеки:

en: Security driver "none" cannot create confined guests
uk: Драйвер захисту «none» не може створювати обмежених гостьових систем

en: Security driver %1$s not enabled
uk: Драйвер захисту %1$s не увімкнено

en: Security driver %1$s not found
uk: Не знайдено драйвера безпеки %1$s

en: Security driver model '%1$s' is not available
uk: Модель драйвера захисту «%1$s» є недоступною

en: Security label:
uk: Мітка безпеки:

en: Security model %1$s cannot be entered
uk: Неможливо увійти до моделі захисту %1$s

en: Security model not found
uk: Не знайдено моделі захисту

en: Security model not found: %1$s
uk: Не знайдено моделі захисту: %1$s

en: Security model:
uk: Модель безпеки:

en: Security warning: VNC auth is not supported.
uk: Попередження захисту: розпізнавання VNC не передбачено.

en: Security warning: VNC is used without authentication.
uk: Попередження захисту: використано VNC без розпізнавання.

en: See web site at %1$s
uk: Адреса сайта: %1$s

en: Send domain input
uk: Надсилання вхідних даних домену

en: Send domain signal
uk: Надсилання сигналу домену

en: Send keycodes (integers or symbolic names) to the guest
uk: Надіслати коди ключів (цілі числа або символічні назви) гостьовій системі

en: Send keycodes to the guest
uk: Надіслати коди ключів гостьовій системі

en: Send signals to processes
uk: Надсилання процесам сигналів

en: Send signals to processes in the guest
uk: Надсилання сигналів процесам гостьової системи

en: Sending file descriptors is not supported on this socket
uk: Надсилання дескрипторів файлів не підтримується цим сокетом

en: Sending input events to domain requires authorization
uk: Надсилання вхідних подій на домен потребує уповноваження

en: Sending signals to processes in domain requires authorization
uk: Надсилання сигналів процесам у домені потребує уповноваження

en: Serial device with target type '%1$s' and target model '%2$s' not compatible with guest architecture or machine type
uk: Послідовний пристрій із типом призначення «%1$s» та моделлю призначення «%2$s» є несумісним із архітектурою гостьової системи або типом комп'ютера гостьової системи

en: Serial only works in UNIX/PTY modes
uk: Послідовний режим працює лише у режимах UNIX/PTY

en: Serial port index %1$d out of [0..3] range
uk: Номер послідовного порту, %1$d, не лежить у діапазоні [0..3]

en: Serial property not supported for drive bus '%1$s'
uk: Підтримки властивості послідовної обробки для каналу дисків «%1$s» не передбачено

en: Server certificate:
uk: Сертифікат сервера:

en: Server count %1$zd greater than default name count %2$zu
uk: Кількість серверів, %1$zd, перевищує кількість типових назв, %2$zu

en: Server not found
uk: Сервер не знайдено

en: Server not found: %1$s
uk: Сервер не знайдено: %1$s

en: Server private key:
uk: Закритий ключ сервера:

en: Server to alter the client-related configuration limits on.
uk: Сервер для зміни обмежень налаштувань, пов'язаних із клієнтами.

en: Server to alter threadpool attributes on.
uk: Сервер, на якому слід змінити атрибути threadpool.

en: Server to retrieve the client limits from.
uk: Сервер для отримання обмежень щодо клієнтів.

en: Server to retrieve threadpool attributes from.
uk: Сервер, з якого слід отримати атрибути threadpool.

en: Set a secret in the guest domain's memory
uk: Встановити пароль у пам'яті гостьового домену

en: Set a secret value.
uk: Встановити значення ключа.

en: Set domain launch security state
uk: Встановити стан безпеки запуску домену

en: Set link state of a domain's virtual interface. This command wraps usage of update-device command.
uk: Встановити стан посилання для віртуального інтерфейсу домену. Ця команда використовує для виконання завдання команду update-device.

en: Set maximum tolerable downtime of a domain which is being live-migrated to another host.
uk: Встановити максимальний припустимий час перебування домену у стані вимикання під час інтерактивного перенесення на іншу основну систему.

en: Set or query a block device I/O tuning parameters.
uk: Встановити або визначити параметри налаштування введення-виведення блокового пристрою.

en: Set or query disk I/O parameters such as block throttling.
uk: Встановити або визначити параметри введення-виведення даних диска, зокрема регулювання передавання блоків.

en: Set password of the domain's account
uk: Встановлення пароля до облікового запису домену

en: Set the guest agent timeout
uk: Встановити час очікування на дані від агента гостьової системи

en: Set the maximum migration bandwidth
uk: Встановити максимальну ширину каналу перенесення

en: Set the maximum migration bandwidth (in MiB/s) for a domain which is being migrated to another host.
uk: Встановити максимальну ширину каналу перенесення (у МіБ/с) для домену, який переноситься на іншу основну систему.

en: Set the number of seconds to wait for a response from the guest agent.
uk: Встановити кількість секунд очікування на відповідь від агента гостьової системи.

en: Setting TSEG size is not supported with this QEMU binary
uk: У цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено можливості встановлення розміру TSEG

en: Setting device info for character devices is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення даних щодо мережевих пристроїв.

en: Setting device info for network devices is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення даних щодо мережевих пристроїв.

en: Setting different DAC user or group on %1$s which is already in use
uk: Встановлення іншого користувача або групи DAC для %1$s, який вже використано

en: Setting different SELinux label on %1$s which is already in use
uk: Встановлення іншої мітки SELinux для %1$s, який вже використано

en: Setting disk block sizes is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення розміру блоку диска.

en: Setting disk error policy is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення правил обробки помилок на диску.

en: Setting disk io limits is not supported by vz driver yet.
uk: У драйвері vz ще не передбачено підтримки встановлення меж введення-виведення для диска.

en: Setting disk product id is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення ідентифікатора продукту для диска.

en: Setting disk serial number is supported only for disk devices.
uk: Підтримку встановлення серійного номера диска передбачено лише для дискових пристроїв.

en: Setting disk vendor is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення назви виробника диска.

en: Setting disk wwn id is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення ідентифікатора wwn диска.

en: Setting fs quotas is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення квот файлової системи.

en: Setting guest interface name is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення назви гостьового інтерфейсу.

en: Setting interface script is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення скрипту інтерфейсу.

en: Setting interface sndbuf is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення sndbuf інтерфейсу.

en: Setting network bandwidth is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення ширини каналу мережі.

en: Setting network filter is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення фільтра мережі.

en: Setting readonly for filesystems is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення атрибута лише читання.

en: Setting security context '%1$s' on '%2$s' not supported. Consider setting virt_use_nfs
uk: Підтримки встановлення контексту захисту «%1$s» у «%2$s» не передбачено. Спробуйте встановити virt_use_nfs

en: Setting security labels is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення міток безпеки.

en: Setting startupPolicy is only allowed for USB devices
uk: Встановлення startupPolicy дозволено лише для пристроїв USB

en: Setting the 64-bit PCI hole size is not supported for machine '%1$s'
uk: Для архітектури «%1$s» не передбачено можливості встановлення розміру 64-бітового обмеження PCI

en: Setting the domain accounts' password requires authorization
uk: Встановлення пароля до облікового запису домену потребує уповноваження

en: Setting the domain time requires authorization
uk: Встановлення часу домену потребує уповноваження

en: Setting up disk discard parameter is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення параметра відкидання диска.

en: Setting up disk io thread # is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення номера потоку введення-виведення для диска.

en: Setting up disk startup policy is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення правил запуску диска.

en: Setting up vlans is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки налаштовування віртуальних мереж.

en: Setting vendor or product is not supported for lun device
uk: Підтримки записів виробника та торговельної назви для пристроїв lun не передбачено

en: Setting wwn is not supported for lun device
uk: Встановлення wwn для пристрою lun не передбачено

en: Setup time:
uk: Час налаштування:

en: Shared memory:
uk: Спільна пам'ять:

en: Shell '%1$s' should have absolute path
uk: У файла оболонки «%1$s» має бути абсолютний шлях

en: Shortcut for calling the command with a single CPU model and no additional features
uk: Скорочення для виклику команди із моделлю одного процесора і без додаткових можливостей

en: Should define both master and slave path attributes for nmdm device
uk: Для пристрою nmdm слід визначити атрибути основного і підлеглого шляху

en: Show block device errors
uk: Показати помилки на блоковому пристрої

en: Show errors on block devices
uk: Показати помилки на блокових пристроях

en: Show features that are part of the CPU model type
uk: Вивести можливості, які є частиною типу моделі процесора

en: Show maximum number of virtual CPUs for guests on this connection.
uk: Показати максимальну кількість віртуальних процесорів для гостьових системи у цьому з'єднанні.

en: Show statistics from this CPU
uk: Показати статистичні дані з цього процесора

en: Show total statistics only
uk: Показати лише загальні статистичні дані

en: Show/Set scheduler parameters.
uk: Показати/встановити параметри планування.

en: Shows or modifies the XML metadata of a domain.
uk: Показати або внести зміни до метаданих XML домену.

en: Shows or modifies the XML metadata of a network.
uk: Виводить або змінює метадані XML мережі.

en: Shutdown
uk: Вимикання

en: Shutdown of guest $name complete.
uk: Роботу гостьової системи $name завершено.

en: Shutdown of guest $name failed to complete in time.
uk: Не вдалося вчасно завершити роботу гостьової системи $name.

en: Shutting down guests on $uri URI...
uk: Завершення гостьових сеансів для URI $uri…

en: Signal handling not available on this platform
uk: Обробка сигналів на цій платформі недоступна

en: Size of SMM TSEG size differs: source: '%1$llu %2$s', destination: '%3$llu %4$s'
uk: Розмір TSEG SMM відрізняється: джерело: «%1$llu %2$s», призначення: «%3$llu %4$s»

en: Size of target NUMA node %1$zu (%2$llu) doesn't match source (%3$llu)
uk: Розмір вузла NUMA цілі %1$zu (%2$llu) не відповідає розміру джерела (%3$llu)

en: Size of volume '%1$s' successfully changed by %2$s
uk: Розмір тому «%1$s» успішно змінено на %2$s

en: Size of volume '%1$s' successfully changed to %2$s
uk: Розмір тому «%1$s» успішно змінено до %2$s

en: Skipping is not supported with this stream
uk: Для цього потоку даних пропускання не передбачено

en: Snapshot
uk: Знімок

en: Snapshot %1$s XML configuration not changed.
uk: Налаштування XML знімка %1$s не змінено.

en: Snapshot %1$s cloned to %2$s.
uk: Знімок %1$s клоновано до %2$s.

en: Snapshot %1$s edited.
uk: Знімок %1$s змінено.

en: Snapshot %1$s set as current
uk: Знімок %1$s зроблено поточним

en: Snapshot '%1$s' already exists
uk: Знімок «%1$s» вже існує

en: Snapshot Delete
uk: Вилучення знімка

en: Snapshot Dump XML
uk: XML дампу знімка

en: Snapshot List
uk: Список знімків

en: Snapshot delete
uk: Вилучення знімка

en: Snapshot domain
uk: Знімок домену

en: Snapshot is Null
uk: Значення Snapshot є порожнім

en: Snapshot revert
uk: Повернення знімка

en: Snapshots are not yet supported with 'pool' volumes
uk: Для томів «pool» підтримки знімків ще не передбачено

en: Snapshots have inconsistent relations for domain %1$s
uk: Некоректний взаємозв'язок між знімками домену %1$s

en: Snapshotting domain requires authorization
uk: Створення знімка домену потребує уповноваження

en: Socket path %1$s too big for destination
uk: Шлях до сокета %1$s є занадто довгим для призначення

en: Sockets:
uk: Сокети:

en: Some activation file descriptors are unclaimed
uk: Деякі з дескрипторів файлів активації є невикористаними

en: Some features cannot be reliably used with this QEMU: %1$s
uk: Із цим QEMU не можна надійно користуватися деякими можливостями: %1$s

en: Some parameters are not supported by migration protocol 2
uk: Підтримки деяких з параметрів перенесення у протоколі 2 не передбачено

en: Some parameters are not supported by migration protocol 3
uk: Підтримки деяких з параметрів перенесення у протоколі 3 не передбачено

en: Some processes refused to die
uk: Деякі з процесів не вдалося завершити

en: Sound device model is not supported
uk: Підтримки моделі звукових пристроїв не передбачено

en: Sound devices emulation is not supported by given bhyve binary
uk: У вказаному виконуваному файлі bhyve не передбачено підтримки емуляції звукових пристроїв

en: Source
uk: Джерело

en: Source device does not exist when formatting pool '%1$s'
uk: Під час форматування буфера «%1$s» не виявлено пристрою джерела

en: Source host lock driver %1$s different from target %2$s
uk: Драйвер блокування вузла джерела %1$s відрізняється від драйвера призначення %2$s

en: Specified both --storage and --remove-all-storage
uk: Визначено одразу --storage і --remove-all-storage

en: Specified character device source type is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки вказаного типу символьних пристроїв джерела.

en: Specified character device target type is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки вказаного типу символьних пристроїв призначення.

en: Specified character device type is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки вказаного типу символьних пристроїв.

en: Specified disk bus is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки вказаного каналу роботи з дисками.

en: Specified network adapter model is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки вказаної моделі мережевих адаптерів.

en: Specified network adapter type is not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки вказаного типу мережевих адаптерів.

en: Specifies if pages from different numa nodes can be merged
uk: Визначає, чи можна об'єднувати сторінки з різних вузлів numa

en: Specifying mount point is not supported for now
uk: У поточній версії ще не передбачено визначення точки монтування користувачем

en: Spice audio is not supported without spice graphics
uk: Підтримку звуку spice передбачено лише у поєднанні із графікою spice

en: Start
uk: Запустити

en: Start CPU %1$d is out of range (min: 0, max: %2$d)
uk: Початковий процесор %1$d поза припустимим діапазоном (мін: 0, макс: %2$d)

en: Start a block commit operation.
uk: Розпочати дію з внесення блоку.

en: Start a block copy operation.
uk: Почати дію з копіювання блоків.

en: Start a disk backup of a live domain
uk: Розпочати створення резервної копії диска запущеного домену

en: Start a domain, either from the last managedsave
        state, or via a fresh boot if no managedsave state
        is present.
uk: Запустити домен на основі останнього збереженого стану
        або завантажити з нуля, якщо збережених станів не
        виявлено.

en: Start a network.
uk: Запуск мережі.

en: Start a pool.
uk: Запустити буфер.

en: Start an inactive node device
uk: Запустити неактивний пристрій вузла

en: Start domain
uk: Запуск домену

en: Start interface
uk: Запуск інтерфейсу

en: Start network
uk: Запуск мережі

en: Start node device
uk: Запуск пристрою вузла

en: Start storage pool
uk: Запуск буфера сховища

en: Start to calculate domain's memory dirty rate successfully.
uk: Успішний початок обчислення частки «зіпсованої» пам'яті домену.

en: Started
uk: Почато

en: Starting interface requires authorization
uk: Запуск інтерфейсу потребує уповноваження

en: Starting network requires authorization
uk: Запуск мережі потребує уповноваження

en: Starting node device requires authorization
uk: Запуск пристрою вузла потребує уповноваження

en: Starting shutdown on guest: $name
uk: Розпочинаємо завершення роботи гостьової системи: $name

en: Starting storage pool configuration requires authorization
uk: Запуск налаштувань буфера сховища потребує уповноваження

en: Starting the domain requires authorization
uk: Запуск домену потребує уповноваження

en: Starts an inactive node device that was previously defined
uk: Запускає неактивний пристрій вузла, який було визначено раніше

en: State
uk: Статус

en: State file %1$s edited.
uk: До файла стану %1$s внесено зміни.

en: State file %1$s updated.
uk: Вміст файла стану %1$s оновлено.

en: State of HyperV enlightenment feature '%1$s' differs: source: '%2$s', destination: '%3$s'
uk: Відмінності у даних щодо стану можливості enlightenment HyperV «%1$s»: джерело: «%2$s», призначення: «%3$s»

en: State of HyperV stimer direct feature differs: source: '%1$s', destination: '%2$s'
uk: Відмінності у стані можливості direct stimer HyperV: джерело: «%1$s», призначення: «%2$s»

en: State of KVM feature '%1$s' differs: source: '%2$s', destination: '%3$s'
uk: Відмінності у даних щодо стану можливості KVM «%1$s»: джерело: «%2$s», призначення: «%3$s»

en: State of Xen feature '%1$s' differs: source: '%2$s', destination: '%3$s'
uk: Відмінності у даних щодо стану можливості Xen «%1$s»: джерело: «%2$s», призначення: «%3$s»

en: State of feature '%1$s' differs: source: '%2$s', destination: '%3$s'
uk: Відмінності у даних щодо стану можливості «%1$s»: джерело: «%2$s», призначення: «%3$s»

en: State of feature '%1$s' differs: source: '%2$s,%3$s=%4$s', destination: '%5$s,%6$s=%7$s'
uk: Відмінності у даних щодо стану можливості «%1$s»: джерело: «%2$s,%3$s=%4$s», призначення: «%5$s,%6$s=%7$s»

en: State of feature '%1$s' differs: source: '%2$s,%3$s=%4$s,%5$s=%6$llu', destination: '%7$s,%8$s=%9$s,%10$s=%11$llu'
uk: Стан можливості «%1$s» відрізняється: джерело: «%2$s,%3$s=%4$s,%5$s=%6$llu», призначення: «%7$s,%8$s=%9$s,%10$s=%11$llu»

en: State of feature '%1$s' differs: source: '%2$s=%3$s', destination: '%4$s=%5$s'
uk: Відмінності у даних щодо стану можливості «%1$s»: джерело: «%2$s=%3$s», призначення: «%4$s=%5$s»

en: State of vCPU '%1$zu' differs between source and destination definitions
uk: Стан віртуального процесора «%1$zu» у визначеннях джерела і призначення є різним

en: State:
uk: Статус:

en: Static host definition in IPv4 network '%1$s' must have mac or name attribute
uk: Статичне визначення вузла у мережі IPv4 «%1$s» має містити атрибут MAC-адреси або назви

en: Static host definition in IPv6 network '%1$s' must have id or name attribute
uk: Статичне визначення вузла у мережі IPv6 «%1$s» має містити атрибут ідентифікатора (id) або назви (name)

en: Stats %1$s too big for destination
uk: Статистичні дані %1$s є занадто великими для призначення

en: Stats types bits 0x%1$x are not supported by this daemon
uk: Біти типів статистики 0x%1$x не підтримуються цією фоновою службою

en: Stats types bits 0x%1$x are not supported by this daemon or QEMU
uk: Біти типів статистики 0x%1$x не підтримуються цією фоновою службою або QEMU

en: Status is unknown
uk: Невідомий стан

en: Stop domain
uk: Зупинення домену

en: Stop interface
uk: Зупинення роботи інтерфейсу

en: Stop network
uk: Зупинення роботи мережі

en: Stop node device
uk: Зупинення роботи пристрою вузла

en: Stop storage pool
uk: Зупинення роботи буфера сховища

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Stopping interface requires authorization
uk: Зупинення роботи інтерфейсу потребує уповноваження

en: Stopping network requires authorization
uk: Зупинення роботи мережі потребує уповноваження

en: Stopping node device requires authorization
uk: Зупинення роботи пристрою вузла потребує уповноваження

en: Stopping storage pool configuration requires authorization
uk: Зупинення роботи налаштувань буфера сховища потребує уповноваження

en: Stopping the domain requires authorization
uk: Зупинення роботи домену потребує уповноваження

en: Storage Pool Events
uk: Події сховища даних

en: Storage pool '%1$s' for volume '%2$s' not found.
uk: Не знайдено буфера даних «%1$s» для тому «%2$s».

en: Storage pool already built
uk: Резервне сховище даних вже побудовано

en: Storage pool already built: %1$s
uk: Резервне сховище даних вже побудовано: %1$s

en: Storage pool config filename '%1$s' does not match pool name '%2$s'
uk: Назва файла налаштувань буфера даних «%1$s» не збігається з назвою сховища «%2$s»

en: Storage pool not found
uk: Резервного сховища даних не знайдено

en: Storage pool not found: %1$s
uk: Резервного сховища даних не знайдено: %1$s

en: Storage pool probe failed
uk: Помилка перевірки буфера даних

en: Storage pool probe failed: %1$s
uk: Помилка перевірки буфера даних: %1$s

en: Storage pool state file '%1$s' does not match pool name '%2$s'
uk: Файл стану буфера сховища, %1$s», не відповідає назві буфера, «%2$s»

en: Storage source %1$s must be a block device
uk: Основою пристрою зберігання даних %1$s має бути блоковий пристрій

en: Storage source %1$s must be a character device
uk: Основою пристрою зберігання даних %1$s має бути символьний пристрій

en: Storage source conflict with pool: '%1$s'
uk: Джерело даних конфліктує з буфером: «%1$s»

en: Storage volume '%1$s'(%2$s) is not managed by libvirt. Remove it manually.
uk: Том сховища «%1$s»(%2$s) не керується libvirt. Вилучіть його вручну.

en: Storage volume deletion is supported only on stopped domains
uk: Вилучення томів сховища даних передбачено лише для доменів, роботу яких зупинено

en: Storage volume not found
uk: Не знайдено тому сховища

en: Storage volume not found: %1$s
uk: Не знайдено тому сховища: %1$s

en: Stream data too long to send (%1$zu bytes needed, %2$zu bytes available)
uk: Дані потоку занадто довгі для надсилання (потрібно %1$zu байтів, доступно %2$zu байтів)

en: Stream has untransferred data left
uk: У потоці залишилися непередані дані

en: Stream is not open
uk: Потік даних не відкрито

en: Successfully copied
uk: Успішно скопійовано

en: Successfully ejected media.
uk: Носій успішно виштовхнуто.

en: Successfully inserted media.
uk: Носій успішно вставлено.

en: Successfully pivoted
uk: Успішно обернено

en: Successfully updated media.
uk: Носій успішно оновлено.

en: Sum of byte '%1$s' stat overflows
uk: Переповнення за статистичними даними суми байтів «%1$s»

en: Support for AppArmor is not enabled
uk: Підтримку AppArmor не увімкнено

en: Support for SELinux is not enabled
uk: Підтримку SELinux не увімкнено

en: Support only default gateway
uk: Підтримка лише типового шлюзу

en: Support only one IPv4 default gateway
uk: Підтримка лише одного типового шлюзу IPv4

en: Support only one IPv6 default gateway
uk: Підтримка лише одного типового шлюзу IPv6

en: Suspend a running domain.
uk: Перевести запущений домен в стан очікування.

en: Suspend domain
uk: Призупинення роботи домену

en: Suspend duration in seconds, at least 60
uk: Тривалість призупинки роботи у секундах, не менше 60

en: Suspend duration is too short, must be at least %1$u seconds
uk: Тривалість присипляння є занадто короткою, має бути принаймні %1$u секунд

en: Suspend operation already in progress
uk: Дія з присипляння вже виконується

en: Suspend operation failed
uk: Невдала спроба виконання дії з призупинення

en: Suspend the host node for a given time duration and attempt to resume thereafter.
uk: Приспати вузол основної системи за вказаний проміжок часу і спробувати відновити її роботу опісля.

en: Suspend-to-Disk
uk: Сон зі збереженням на диск

en: Suspend-to-RAM
uk: Сон зі збереженням до RAM

en: Suspended
uk: Приспано

en: Suspending $name:
uk: Зупиняється $name:

en: Suspending domain CPUs requires authorization
uk: Призупинення роботи процесорів домену потребує уповноваження

en: Suspending guests on $uri URI...
uk: Призупинка сеансів гостів для URI $uri…

en: Suspends a running domain using guest OS's power management. (Note: This requires a guest agent configured and running in the guest OS).
uk: Переведення домену в стан очікування у штатному режимі з використанням можливостей керування живленням гостьової ОС. (Зауваження: для реалізації цієї можливості слід налаштувати і запустити у гостьовій системі агента гостьової системи.)

en: Switch running migration from pre-copy to post-copy
uk: Перемкнути поточний процес перенесення із перед-копіювання на пост-копіювання

en: Switch running migration from pre-copy to post-copy. The migration must have been started with --postcopy option.
uk: Перемкнути запущений процес перенесення з перед-копіювання на пост-копіювання. Перенесення має бути запущено із параметром --postcopy.

en: System is in use
uk: Система використовується

en: System is not available
uk: Система недоступна

en: System policy prevents management of local virtualized systems
uk: Правила системи забороняють керування локальними віртуалізованими системами

en: System policy prevents monitoring of local virtualized systems
uk: Правила системи забороняють спостереження за локальними віртуалізованими системами

en: System token in %1$s was corrupt
uk: Жетон системи у %1$s було пошкоджено

en: TCG features are incompatible with domain type '%1$s'
uk: Можливості TCG є несумісними з типом домену «%1$s»

en: TLS handshake failed %1$s
uk: Помилка при ініціалізації TLS %1$s

en: TLS migration is not supported with this QEMU binary
uk: TLS-перенесення не підтримуються цим двійковим компонентом QEMU

en: TLS transport is not supported for disk protocol '%1$s'
uk: підтримки передавання TLS не передбачено для дискового протоколу «%1$s»

en: TLS usage specified, but name is missing
uk: Вказано використання TLS, але назву не вказано

en: TPM 1.2 is not supported for model '%1$s'
uk: Підтримки TPM 1.2 для моделі «%1$s» не передбачено

en: TPM 1.2 is not supported on architecture '%1$s'
uk: Підтримки TPM 1.2 на архітектурі «%1$s» не передбачено

en: TPM Proxy model %1$s requires 'Passthrough' backend
uk: Модель проксі TPM %1$s потребує модуля «Passthrough»

en: TPM device path %1$s is invalid
uk: Некоректний шлях до пристрою TPM %1$s

en: TPM version '%1$s' is not supported
uk: Підтримки версії TPM «%1$s» не передбачено

en: Table row cannot be empty
uk: Рядок таблиці не може бути порожнім

en: Take domain screenshot
uk: Створення знімка домену

en: Taking domain screenshots requires authorization
uk: Створення знімків домену потребує уповноваження

en: Target
uk: Призначення

en: Target ACPI index '%1$u' does not match source '%2$u'
uk: Індекс ACPI призначення «%1$u» не збігається із індексом джерела «%2$u»

en: Target CPU arch %1$s does not match source %2$s
uk: Архітектура процесора призначення %1$s не відповідає джерелу %2$s

en: Target CPU cache does not match source
uk: Кеш процесора призначення не збігається з кешем джерела

en: Target CPU check %1$s does not match source %2$s
uk: Перевірка процесора призначення, %1$s, не відповідає таймеру джерела, %2$s

en: Target CPU clusters %1$d does not match source %2$d
uk: Кількість кластерів процесора призначення %1$d не відповідає кількості ядер джерела %2$d

en: Target CPU cores %1$d does not match source %2$d
uk: Кількість ядер процесора призначення %1$d не відповідає кількості ядер джерела %2$d

en: Target CPU dies %1$d does not match source %2$d
uk: Кількість кристалів процесора призначення %1$d не відповідає кількості ядер джерела %2$d

en: Target CPU does not match source
uk: Процесор призначення не відповідає даним джерела

en: Target CPU feature %1$s does not match source %2$s
uk: Можливість процесора призначення %1$s не має відповідника у джерелі %2$s

en: Target CPU feature count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість можливостей процесора призначення %1$zu не відповідає кількості можливостей процесора джерела %2$zu

en: Target CPU feature policy %1$s does not match source %2$s
uk: Правила можливостей процесора призначення %1$s не мають відповідника у джерелі %2$s

en: Target CPU maxphysaddr does not match source
uk: maxphysaddr процесора цілі не збігається із значенням для джерела

en: Target CPU mode %1$s does not match source %2$s
uk: Режим процесора призначення, %1$s, не відповідає таймеру джерела, %2$s

en: Target CPU model %1$s does not match source %2$s
uk: Модель процесора призначення %1$s не відповідає джерелу %2$s

en: Target CPU sockets %1$d does not match source %2$d
uk: Сокети процесора призначення %1$d не відповідають сокетами джерела %2$d

en: Target CPU threads %1$d does not match source %2$d
uk: Кількість потоків обробки процесора призначення %1$d не відповідає кількості потоків обробки джерела %2$d

en: Target CPU type %1$s does not match source %2$s
uk: Тип процесора призначення %1$s не відповідає типу джерела %2$s

en: Target CPU vendor %1$s does not match source %2$s
uk: Значення запису виробника процесора призначення %1$s не відповідає джерелу %2$s

en: Target CPU vendor id %1$s does not match source %2$s
uk: Значення запису ідентифікатора виробника процесора призначення %1$s не відповідає джерелу %2$s

en: Target NUMA distance from %1$zu to %2$zu doesn't match source
uk: Відстань NUMA у призначенні від %1$zu до %2$zu не збігається із джерелом

en: Target NUMA node count '%1$zu' doesn't match source '%2$zu'
uk: Кількість вузлів цілі NUMA «%1$zu» не відповідає кількості у джерелі «%2$zu»

en: Target NVDIMM UUID doesn't match source NVDIMM
uk: UUID NVDIMM не збігається із NVDIMM джерела

en: Target NVDIMM alignment '%1$llu' doesn't match source NVDIMM alignment '%2$llu'
uk: Вирівнювання призначення NVDIMM, «%1$llu», не відповідає вирівнюванню джерела NVDIMM, «%2$llu»

en: Target NVDIMM label size '%1$llu' doesn't match source NVDIMM label size '%2$llu'
uk: Розмір мітки призначення NVDIMM, «%1$llu», не відповідає розміру мітки джерела NVDIMM, «%2$llu»

en: Target NVDIMM pmem flag doesn't match source NVDIMM pmem flag
uk: Прапорець pmem NVDIMM призначення не збігається із прапорцем pmem NVDIMM джерела

en: Target NVDIMM readonly flag doesn't match source NVDIMM readonly flag
uk: Прапорець readonly NVDIMM призначення не збігається із прапорцем readonly NVDIMM джерела

en: Target RNG model '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Модель RNG призначення, «%1$s», не відповідає джерелу, «%2$s»

en: Target TPM device model doesn't match source
uk: Модель пристрою TPM призначення не відповідає моделі у джерелі

en: Target TPM device type doesn't match source
uk: Тип пристрою TPM призначення не відповідає типу у джерелі

en: Target TPM version doesn't match source
uk: Версія TPM призначення не збігається із версією джерела

en: Target TSC frequency %1$llu does not match source %2$llu
uk: Частота TSC системи призначення, %1$llu, не відповідає частоті джерела. %2$llu

en: Target TSC mode %1$s does not match source %2$s
uk: Режим TSC призначення, %1$s, не відповідає таймеру джерела, %2$s

en: Target USB Class code does not match source
uk: Код класу USB призначення не збігається з кодом джерела

en: Target USB allow '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Запис allow USB призначення, «%1$s», не збігається з записом джерела «%2$s»

en: Target USB product ID does not match source
uk: Ідентифікатор продукту USB призначення не збігається з ідентифікатором джерела

en: Target USB redirection filter rule count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Правило фільтрування переспрямовування USB, %1$zu, не відповідає джерелу, %2$zu

en: Target USB vendor ID does not match source
uk: Ідентифікатор виробника USB призначення не збігається з ідентифікатором джерела

en: Target USB version does not match source
uk: Запис версії USB призначення не збігається з записом версії джерела

en: Target active PCR banks doesn't match source
uk: Активні банки PCR призначення не відповідають джерелу

en: Target already exists
uk: Призначення вже існує

en: Target balloon autodeflate attribute value '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Значення атрибута autodeflate додаткової пам'яті призначення, %1$s, не відповідає моделі джерела, «%2$s»

en: Target balloon freePageReporting attribute value '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Значення атрибута freePageReporting додаткової пам'яті призначення, %1$s, не відповідає моделі джерела, «%2$s»

en: Target balloon model %1$s does not match source %2$s
uk: Модель додаткової пам'яті призначення, %1$s, не відповідає моделі джерела, %2$s

en: Target base board does not match source
uk: BaseBoard призначення не збігається із джерелом

en: Target channel addr %1$s does not match source %2$s
uk: Адреса каналу призначення, %1$s, не відповідає адресі джерела %2$s

en: Target channel name %1$s does not match source %2$s
uk: Назва каналу призначення, %1$s, не відповідає назві джерела %2$s

en: Target channel type %1$s does not match source %2$s
uk: Тип каналу призначення, %1$s, не відповідає типу джерела %2$s

en: Target chassis does not match source
uk: Апаратний блок призначення не збігається із джерелом

en: Target console type %1$s does not match source %2$s
uk: Тип консолі призначення, %1$s, не відповідає типові джерела, %2$s

en: Target controller index %1$d does not match source %2$d
uk: Індекс контролера призначення, %1$d, не відповідає індексу джерела, %2$d

en: Target controller model %1$d does not match source %2$d
uk: Модель контролера призначення, %1$d, не відповідає моделі джерела, %2$d

en: Target controller ports %1$d does not match source %2$d
uk: Порти контролера призначення, %1$d, не відповідають портам джерела, %2$d

en: Target controller type %1$s does not match source %2$s
uk: Тип контролера призначення, %1$s, не відповідає типу джерела, %2$s

en: Target controller vectors %1$d does not match source %2$d
uk: Вектори контролера призначення, %1$d, не відповідають портам джерела, %2$d

en: Target device CCW address %1$x.%2$x.%3$04x does not match source %4$x.%5$x.%6$04x
uk: Адреса CCW пристрою призначення %1$x.%2$x.%3$04x не відповідає джерелу %4$x.%5$x.%6$04x

en: Target device PCI address %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$d does not match source %5$04x:%6$02x:%7$02x.%8$d
uk: Адреса PCI %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$d пристрою призначення не відповідає адресі джерела — %5$04x:%6$02x:%7$02x.%8$d

en: Target device address type %1$s does not match source %2$s
uk: Тип адреси пристрою призначення, %1$s, не збігається з типом джерела, %2$s

en: Target device ats option '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Параметр ats пристрою призначення, «%1$s», не відповідає джерелу, «%2$s»

en: Target device ccid address %1$d:%2$d does not match source %3$d:%4$d
uk: Адреса ccid дискового пристрою призначення, %1$d:%2$d, не відповідає адресі джерела, %3$d:%4$d

en: Target device dimm base address '%1$llx' does not match source '%2$llx'
uk: Балова адреса dimm «%1$llx» пристрою призначення не відповідає джерелу «%2$llx»

en: Target device dimm slot %1$u does not match source %2$u
uk: Слот dimm %1$u пристрою призначення не відповідає джерелу %2$u

en: Target device drive address %1$d:%2$d:%3$d does not match source %4$d:%5$d:%6$d
uk: Адреса дискового пристрою призначення, %1$d:%2$d:%3$d, не відповідає адресі джерела, %4$d:%5$d:%6$d

en: Target device iommu option '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Параметр iommu пристрою призначення, «%1$s», не відповідає джерелу, «%2$s»

en: Target device isa address %1$d:%2$d does not match source %3$d:%4$d
uk: Адреса ISA дискового пристрою призначення, %1$d:%2$d, не відповідає адресі джерела, %3$d:%4$d

en: Target device packed option '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Параметр packed пристрою призначення, «%1$s», не відповідає джерелу, «%2$s»

en: Target device page_per_vq option '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Параметр page_per_vq пристрою призначення, «%1$s», не відповідає джерелу, «%2$s»

en: Target device virtio options don't match the source
uk: Параметри пристрою virtio призначення не відповідають джерелу

en: Target device virtio serial address %1$d:%2$d:%3$d does not match source %4$d:%5$d:%6$d
uk: Послідовна адреса virtio дискового пристрою призначення, %1$d:%2$d:%3$d, не відповідає адресі джерела, %4$d:%5$d:%6$d

en: Target disk %1$s does not match source %2$s
uk: Диск призначення, %1$s, не збігається з диском джерела, %2$s

en: Target disk access mode does not match source
uk: Режим доступу до диска призначення не відповідає режиму доступ диска джерела

en: Target disk bus %1$s does not match source %2$s
uk: Канал пристрою призначення, %1$s, не збігається з каналом джерела, %2$s

en: Target disk device %1$s does not match source %2$s
uk: Дисковий пристрій призначення, %1$s, не відповідає пристрою джерела, %2$s

en: Target disk discard_granularity %1$u does not match source %2$u
uk: discard_granularity %1$u диска призначення не відповідає джерелу, %2$u

en: Target disk logical_block_size %1$u does not match source %2$u
uk: logical_block_size %1$u диска призначення не відповідає джерелу %2$u

en: Target disk model %1$s does not match source %2$s
uk: Модель диска призначення, %1$s, не збігається з диском джерела, %2$s

en: Target disk physical_block_size %1$u does not match source %2$u
uk: physical_block_size %1$u диска призначення не відповідає джерелу %2$u

en: Target disk queue count %1$u does not match source %2$u
uk: Кількість записів у черзі диска призначення, %1$u, не збігається із кількістю у джерелі, %2$u

en: Target disk queue size %1$u does not match source %2$u
uk: Розмір черги диска призначення, %1$u, не збігається із розміром у джерелі, %2$u

en: Target disk rotation rate %1$u RPM does not match source %2$u RPM
uk: Частота обертання шпінделя диска у %1$u обертів за хвилину не збігається із частотою у %2$u обертів за хвилину джерела

en: Target disk serial %1$s does not match source %2$s
uk: Серійний номер диска призначення %1$s не відповідає серійному номеру диска джерела %2$s

en: Target disk wwn '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: WWN диска призначення, %1$s, не збігається з диском джерела, «%2$s»

en: Target domain IOMMU device aw_bits value '%1$d' does not match source '%2$d'
uk: Значення aw_bits пристрою IOMMU домену призначення, «%1$d», не збігається із моделлю джерела, «%2$d»

en: Target domain IOMMU device caching mode '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Режим кешування пристрою IOMMU домену призначення, «%1$s», не збігається із моделлю джерела, «%2$s»

en: Target domain IOMMU device count does not match source
uk: Кількість пристроїв IOMMU домену призначення не збігається із кількістю у джерелі

en: Target domain IOMMU device dma translation '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: DMA-перехід «%1$s» домену призначення IOMMU не відповідає джерелу, «%2$s»

en: Target domain IOMMU device eim value '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Значення eim пристрою IOMMU домену призначення, «%1$s», не збігається із моделлю джерела, «%2$s»

en: Target domain IOMMU device intremap value '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Значення intremap пристрою IOMMU домену призначення, «%1$s», не збігається із моделлю джерела, «%2$s»

en: Target domain IOMMU device iotlb value '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Значення iotlb пристрою IOMMU домену призначення, «%1$s», не збігається із моделлю джерела, «%2$s»

en: Target domain IOMMU device model '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Модель пристрою IOMMU домену призначення, «%1$s», не збігається із моделлю джерела, «%2$s»

en: Target domain OS type %1$s does not match source %2$s
uk: Тип операційної системи домену призначення, %1$s, не відповідає типу джерела, %2$s

en: Target domain RNG device count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість пристроїв генератора псевдовипадкових значень (RNG) домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain SMBIOS mode %1$s does not match source %2$s
uk: Режим SMBIOS домену призначення, %1$s, не відповідає режиму джерела, %2$s

en: Target domain TPM device count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість пристроїв TPM домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain USB redirection filter count %1$d does not match source %2$d
uk: Фільтр переспрямовування USB домену призначення, %1$d, не відповідає джерелу, %2$d

en: Target domain architecture %1$s does not match source %2$s
uk: Архітектура домену призначення, %1$s, не відповідає архітектурі джерела, %2$s

en: Target domain channel count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість каналів домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain console count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість консолей домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain controller count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість контролерів домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain count of sysinfo does not match source
uk: Кількість доменів призначення у системній інформації не відповідає даним джерела

en: Target domain current memory %1$lld does not match source %2$lld
uk: Поточний об'єм пам'яті домену призначення, %1$lld, не відповідає об'єму джерела, %2$lld

en: Target domain disk count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість дисків домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain filesystem count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість файлових систем домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain genid %1$s does not match source %2$s
uk: genid домену призначення, %1$s, не збігається із джерелом, %2$s

en: Target domain host device count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість основних пристроїв домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain hub device count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість основних пристроїв домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain input device count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість пристроїв введення даних домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain machine type %1$s does not match source %2$s
uk: Тип архітектури домену призначення, %1$s, не відповідає типу джерела, %2$s

en: Target domain max memory %1$lld does not match source %2$lld
uk: Максимальний об'єм пам'яті домену призначення, %1$lld, не відповідає об'єму джерела, %2$lld

en: Target domain memory balloon count %1$d does not match source %2$d
uk: Кількість додаткових об'ємів пам'яті домену призначення, %1$d, не відповідає кількості джерела, %2$d

en: Target domain memory device count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість пристроїв пам'яті домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain memory slots count '%1$u' doesn't match source '%2$u'
uk: Кількість слотів пам'яті домену призначення, «%1$u», не відповідає кількості слотів джерела, «%2$u»

en: Target domain name '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Назва домену призначення, %1$s, не відповідає назві джерела, «%2$s»

en: Target domain net card count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість мережевих карток домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain panic device count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість пристроїв паніки домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain parallel port count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість паралельних портів домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain pstore device count does not match source
uk: Кількість пристроїв pstore домену призначення не відповідає джерелу

en: Target domain redirected devices count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість переспрямованих пристроїв домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості у джерелі, %2$zu

en: Target domain requested genid does not match source
uk: Запитане genid домену призначення не збігається із джерелом

en: Target domain serial port count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість послідовних портів домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain shared memory device count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість пристроїв спільної пам'яті домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain smartcard count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість смарткарток домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain sound card count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість звукових карток домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain timers do not match source
uk: Кількість таймерів домену призначення не відповідає кількості таймерів джерела

en: Target domain uuid %1$s does not match source %2$s
uk: UUID домену призначення, %1$s, не відповідає UUID джерела, %2$s

en: Target domain vCPU max %1$zu does not match source %2$zu
uk: Максимальна кількість віртуальних процесорів домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain video card count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість відеокарток домену призначення, %1$zu, не відповідає кількості джерела, %2$zu

en: Target domain virt type %1$s does not match source %2$s
uk: Тип віртуалізації домену призначення, %1$s, не відповідає типу джерела, %2$s

en: Target domain vsock device count does not match source
uk: Кількість пристроїв vsock домену призначення не збігається із кількістю у джерелі

en: Target domain vsock device model '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Модель пристрою vsock домену призначення, «%1$s», не збігається із моделлю джерела, «%2$s»

en: Target domain watchdog device count %1$zu does not match source %2$zu
uk: Кількість пристроїв сторожових схем домену призначення %1$zu не відповідає джерелу, %2$zu

en: Target filesystem access mode does not match source
uk: Режим доступу до файлової системи призначення не відповідає режиму доступу джерела

en: Target filesystem guest target %1$s does not match source %2$s
uk: Файлова система гостьової системи призначення, %1$s, не відповідає файловій системі джерела, %2$s

en: Target filesystem model does not match source
uk: Модель файлової системи призначення не відповідає режиму доступу джерела

en: Target host device mode %1$s does not match source %2$s
uk: Режим основного пристрою призначення, %1$s, не відповідає режиму джерела, %2$s

en: Target host device subsystem type %1$s is not compatible with source subsystem type %2$s
uk: Тип підсистеми %1$s пристрою основної системи призначення є несумісним із типом підсистеми джерела %2$s

en: Target hub device type %1$s does not match source %2$s
uk: Тип основного пристрою, %1$s, не відповідає типу джерела, %2$s

en: Target input device bus %1$s does not match source %2$s
uk: Канал пристрою отримання даних призначення, %1$s, не відповідає каналу джерела, %2$s

en: Target input device type %1$s does not match source %2$s
uk: Тип пристрою отримання даних призначення, %1$s, не відповідає типу джерела, %2$s

en: Target input model %1$s does not match source %2$s
uk: Вхідна модель призначення %1$s не відповідає джерелу %2$s

en: Target maximum memory size '%1$llu' doesn't match source '%2$llu'
uk: Максимальний об'єм пам'яті призначення, «%1$llu», не відповідає об'єму джерела, «%2$llu»

en: Target memory device 'dynamicMemslots' property doesn't match source memory device
uk: Властивість «dynamicMemslots» пристрою пам'яті призначення не відповідає пристрою пам'яті джерела

en: Target memory device address '0x%1$llx' doesn't match source memory device address '0x%2$llx'
uk: Адреса пристрою у пам'яті призначення «0x%1$llx» не відповідає адресі пристрою у пам'яті джерела, «0x%2$llx»

en: Target memory device alias '%1$s' doesn't match source alias '%2$s'
uk: Альтернативна назва пристрою пам'яті призначення, «%1$s», не збігається із альтернативною назвою джерела, «%2$s»

en: Target memory device block size '%1$llu' doesn't match source memory device block size '%2$llu'
uk: Розмір блоку пристрою пам'яті призначення, «%1$llu», не відповідає розмір блоку пристрою пам'яті джерела «%2$llu»

en: Target memory device model '%1$s' doesn't match source model '%2$s'
uk: Модель пристрою пам'яті призначення, «%1$s», не відповідає моделі джерела, «%2$s»

en: Target memory device requested size '%1$llu' doesn't match source memory device requested size '%2$llu'
uk: Запитаний об'єм пристрою пам'яті призначення, «%1$llu», не відповідає запитаному об'єму пристрою пам'яті джерела «%2$llu»

en: Target memory device size '%1$llu' doesn't match source memory device size '%2$llu'
uk: Об'єм пристрою пам'яті призначення, «%1$llu», не відповідає об'єму пристрою пам'яті джерела «%2$llu»

en: Target memory device targetNode '%1$d' doesn't match source targetNode '%2$d'
uk: targetNode пристрою пам'яті призначення, «%1$d», не відповідає targetNode джерела, «%2$d»

en: Target memoryBacking source '%1$s' doesn't match source memoryBacking source'%2$s'
uk: Джерело memoryBacking «%1$s» не збігається із джерелом memoryBacking джерела, «%2$s»

en: Target model '%1$s' requires target type '%2$s'
uk: Модель призначення «%1$s» потребує типу призначення «%2$s»

en: Target network card MTU %1$d does not match source %2$d
uk: MTU мережевої картки призначення, %1$d, не відповідає MTU джерела, %2$d

en: Target network card mac %1$s does not match source %2$s
uk: MAC-адреса мережевої картки призначення, %1$s, не відповідає MAC-адресі джерела %2$s

en: Target network card model %1$s does not match source %2$s
uk: Модель мережевої картки призначення %1$s не відповідає моделі джерела %2$s

en: Target not found
uk: Призначення не знайдено

en: Target panic model '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Модель паніки призначення, «%1$s», не відповідає джерелу «%2$s»

en: Target parallel port %1$d does not match source %2$d
uk: Номер паралельного порту призначення, %1$d, не відповідає номеру паралельного порту %2$d

en: Target pstore device backend '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Модуль обробки пристрою pstore «%1$s» призначення не відповідає джерелу «%2$s»

en: Target pstore size '%1$llu' does not match source '%2$llu'
uk: Розмір pstore «%1$llu» призначення не відповідає джерелу, «%2$llu»

en: Target redirected device bus %1$s does not match source %2$s
uk: Канал переспрямованого пристрою %1$s призначення не відповідає джерелу %2$s

en: Target redirected device source type %1$s does not match source device source type %2$s
uk: Тип джерела переспрямованого пристрою призначення, %1$s, не відповідає типу джерела пристрою джерела %2$s

en: Target serial model %1$s does not match source %2$s
uk: Модель послідовних пристроїв призначення %1$s не відповідає джерелу %2$s

en: Target serial port %1$d does not match source %2$d
uk: Послідовний порт призначення, %1$d, не відповідає порту джерела, %2$d

en: Target serial type %1$s does not match source %2$s
uk: Тип послідовного пристрою призначення, %1$s, не відповідає типу послідовного пристрою джерела %2$s

en: Target shared memory MSI configuration doesn't match source
uk: Налаштування MSI спільної пам'яті призначення не збігається з джерелом

en: Target shared memory model '%1$s' does not match source model '%2$s'
uk: Модель спільної пам'яті призначення, «%1$s», не збігається з моделлю джерела, «%2$s»

en: Target shared memory role '%1$s' does not match source role '%2$s'
uk: Роль спільної пам'яті призначення, «%1$s», не збігається з роллю джерела, «%2$s»

en: Target shared memory server usage doesn't match source
uk: Використання сервера спільної пам'яті призначення не збігається з джерелом

en: Target shared memory size '%1$llu' does not match source size '%2$llu'
uk: Розмір спільної пам'яті призначення, «%1$llu», не збігається з розміром джерела, «%2$llu»

en: Target sound card model %1$s does not match source %2$s
uk: Модель звукової картки призначення %1$s не відповідає моделі джерела %2$s

en: Target sound card multichannel setting '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Параметр багатоканальності звукової картки призначення «%1$s» не збігається із джерелом «%2$s»

en: Target sysinfo %1$s %2$s does not match source %3$s
uk: Системна інформація призначення %1$s %2$s не відповідає даним джерела %3$s

en: Target sysinfo %1$s does not match source %2$s
uk: Системна інформація призначення %1$s не відповідає даним джерела %2$s

en: Target sysinfo base board count '%1$zu' does not match source '%2$zu'
uk: Кількість BaseBoard призначення у sysinfo, «%1$zu», не збігається із джерелом, «%2$zu»

en: Target sysinfo does not match source
uk: Системна інформація призначення не відповідає даним джерела

en: Target timer %1$s does not match source %2$s
uk: Таймер призначення %1$s не відповідає таймеру джерела %2$s

en: Target timer presence '%1$s' does not match source '%2$s'
uk: Наявність таймера призначення «%1$s» не відповідає джерелу, «%2$s»

en: Target type '%1$s' cannot have an associated address
uk: Тип призначення «%1$s» не може мати пов'язаної адреси

en: Target type '%1$s' requires address type '%2$s'
uk: Тип призначення «%1$s» потребує типу адреси «%2$s»

en: Target video card 2d accel %1$u does not match source %2$u
uk: Спосіб прискорення обробки плоских об'єктів відеокартки призначення, %1$u, не відповідає способові у джерелі, %2$u

en: Target video card 3d accel %1$u does not match source %2$u
uk: Спосіб прискорення обробки просторових об'єктів відеокартки призначення, %1$u, не відповідає способові у джерелі, %2$u

en: Target video card acceleration does not match source
uk: Спосіб апаратного прискорення на відеокартці призначення не відповідає способу на відеокартці джерела

en: Target video card heads %1$u does not match source %2$u
uk: Кількість моніторів відеокартки призначення, %1$u, не відповідає кількості у джерелі, %2$u

en: Target video card model %1$s does not match source %2$s
uk: Модель відеокартки призначення %1$s не відповідає моделі джерела %2$s

en: Target video card ram %1$u does not match source %2$u
uk: Об'єм оперативної пам'яті відеокартки призначення, %1$u, не відповідає об'ємові у джерелі, %2$u

en: Target video card vgamem %1$u does not match source %2$u
uk: Значення vgamem відеокартки призначення, %1$u, не відповідає значенню у джерелі, %2$u

en: Target video card vram %1$u does not match source %2$u
uk: Об'єм віртуальної пам'яті відеокартки призначення, %1$u, не відповідає об'ємові у джерелі, %2$u

en: Target video card vram64 %1$u does not match source %2$u
uk: Об'ємv ram64 відеокартки призначення, %1$u, не відповідає об'ємові у джерелі, %2$u

en: Target virtio network queue count '%1$d' does not match source '%2$d'
uk: Кількість записів у черзі мережі virtio цілі «%1$d» не збігається із кількістю у джерелі, «%2$d»

en: Target watchdog model %1$s does not match source %2$s
uk: Модель сторожовика призначення, %1$s, не відповідає моделі джерела, %2$s

en: Temporary disk space total:
uk: Загальний обсяг тимчасового диска:

en: Temporary disk space use:
uk: Використаний обсяг тимчасового диска:

en: That firmware name is reserved
uk: Цю назву мікропрограми зарезервовано

en: Thaw domain's mounted filesystems.
uk: Розморозити файлові системи домену.

en: Thawed %1$d filesystem(s)
uk: Розморожено %1$d файлові системи

en: The %1$s interface already exists
uk: Інтерфейс %1$s вже існує

en: The '%1$s' device is not supported by this QEMU binary
uk: У цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки пристроїв «%1$s»

en: The '%1$s' feature is not supported for architecture '%2$s' or machine type '%3$s'
uk: Підтримки можливості «%1$s» не передбачено для архітектури «%2$s» або типу машини «%3$s»

en: The '%1$s' timer can't be disabled
uk: Таймер «%1$s» не можна вимикати

en: The '%1$s' timer does not support tickpolicy '%2$s'
uk: У таймері «%1$s» не передбачено підтримки правил відліку (tickpolicy) «%2$s»

en: The 'dev' attribute of the <source> element can only be used with <interface> type='user' or type='vhostuser' if the <backend> type='passt'
uk: Атрибут «dev» елемента <source> можна використовувати лише з <interface> type='user' або type='vhostuser', якщо для <backend> type='passt'

en: The 'eoi' attribute of the '%1$s' feature is not supported for architecture '%2$s' or machine type '%3$s'
uk: Підтримки атрибута «eoi» можливості «%1$s» не передбачено для архітектури «%2$s» або типу машини «%3$s»

en: The 'passt' backend can only be used with interface type='user' or type='vhostuser'
uk: Модуль 'passt' можна використовувати лише з інтерфейсами type='user' і type='vhostuser'

en: The 'range' of a 'portForward' requires 'start' attribute if 'end', 'to', or 'exclude' is specified
uk: «range» «portForward» потребує атрибута «start», якщо вказано «end», «to» або «exclude»

en: The <nat> element can only be used when <forward> 'mode' is 'nat' in network %1$s
uk: У мережі %1$s елемент <nat> можна використовувати, лише якщо атрибут «mode» <forward> має значення «nat»

en: The <portForward> element can only be used with the 'passt' backend of interface type='user' or type='vhostuser'
uk: Елемент <portForward> можна використовувати лише з модулем 'passt' інтерфейсу type='user' або type='vhostuser'

en: The <source> of <dataStore> can't have another nested <dataStore> or <backingStore> element
uk: <source> з <dataStore> не може мати іншого вкладеного елемента <dataStore> або <backingStore>

en: The CA certificate %1$s has expired
uk: Строк дії сертифіката CA %1$s завершився

en: The CA certificate %1$s is not yet active
uk: Сертифікат CA %1$s ще не набув чинності

en: The CA certificate %1$s must be accessible to all users. As root run: chown root.root %2$s; chmod 0644 %3$s
uk: Сертифікат CA %1$s має бути доступним для усіх користувачів. Від імені користувача root віддайте команди: chown root.root %2$s; chmod 0644 %3$s

en: The CA certificate %1$s must not be accessible to other users. As this user, run: chown %2$d.%3$d %4$s; chmod 0600 %5$s
uk: Сертифікат CA %1$s має бути недоступним для інших користувачів. Віддайте від імені цього користувача таку команду: chown %2$d.%3$d %4$s; chmod 0600 %5$s

en: The CCW devno '%1$s' is in use already
uk: Номер пристрою CCW «%1$s» вже використовується

en: The CPU provided by hypervisor on the host is a superset of CPU described in %1$s
uk: Дані щодо процесора, надані гіпервізором на вузлі, є надмножиною процесора, описаного у %1$s

en: The PCI controller with index='0' must be model='pci-root' for this machine type, but model='%1$s' was found instead
uk: Для цього типу архітектури контролер PCI із індексом «0» має належати до моделі «pci-root», але виявлено запис model=«%1$s»

en: The PCI controller with index='0' must be model='pcie-root' for this machine type, but model='%1$s' was found instead
uk: Для цього типу архітектури контролер PCI із індексом «0» має належати до моделі «pcie-root», але виявлено запис model=«%1$s»

en: The PCI controller with index=0 can't be associated with a NUMA node
uk: Контролер PCI із індексом 0 не може бути пов'язано із вузлом NUMA

en: The PF device for VF %1$s has no network device name
uk: Пристрій PF для %1$s не має мережевої назви пристрою

en: The PF device for VF %1$s has no network device name, cannot get virtual function info
uk: Пристрій PF для %1$s не має мережевої назви пристрою, не вдалося отримати дані щодо віртуальної функції

en: The PKI base dir %1$s must not be accessible to other users. Run: chown %2$d.%3$d %4$s; chmod 0700 %5$s
uk: Базовий каталог PKI %1$s має бути недоступним для інших користувачів. Віддайте таку команду: chown %2$d.%3$d %4$s; chmod 0700 %5$s

en: The QEMU executable %1$s does not support TPM backend type %2$s
uk: У виконуваному файлі QEMU %1$s не передбачено підтримки типу модулів TPM %2$s

en: The QEMU executable %1$s does not support TPM model %2$s
uk: У виконуваному файлі QEMU %1$s не передбачено підтримки моделі TPM %2$s

en: The XML configuration was changed by another user.
uk: Налаштування у форматі XML було змінено іншим користувачем.

en: The associated audio is not of 'dbus' kind.
uk: Пов'язаний звук не належить до типу «dbus».

en: The certificate %1$s basic constraints do not show a CA
uk: У основних обмеженнях сертифіката %1$s не вказано службу сертифікації

en: The certificate %1$s basic constraints show a CA, but we need one for a client
uk: У основних обмеженнях сертифіката %1$s вказано службу сертифікації, але нам потрібен клієнт

en: The certificate %1$s basic constraints show a CA, but we need one for a server
uk: У основних обмеженнях сертифіката %1$s вказано службу сертифікації, але нам потрібен сервер

en: The certificate %1$s is missing basic constraints for a CA
uk: У сертифікаті %1$s не вказано основні обмеження щодо служби сертифікації

en: The certificate has been revoked.
uk: Сертифікат було анульовано.

en: The certificate has no peers
uk: У сертифікаті не вказано вузлів сертифікації

en: The certificate hasn't got a known issuer.
uk: Сертифікат не було створено відомим видавцем.

en: The certificate is not trusted.
uk: Сертифікат не є надійним.

en: The certificate uses an insecure algorithm
uk: Під час створення сертифіката використано алгоритм, який не є безпечним

en: The client cert %1$s must be accessible to all users. As root run: chown root.root %2$s; chmod 0644 %3$s
uk: Сертифікат клієнта %1$s має бути доступним для усіх користувачів. Від імені root віддайте таку команду: chown root.root %2$s; chmod 0644 %3$s

en: The client cert %1$s must be restricted to this user. As this user, run: chown %2$d.%3$d %4$s; chmod 0600 %5$s
uk: Сертифікат клієнта %1$s має бути обмежено цим користувачем. Від імені цього користувача віддайте таку команду: chown %2$d.%3$d %4$s; chmod 0600 %5$s

en: The client certificate %1$s has expired
uk: Клієнтський сертифікат %1$s застарів

en: The client certificate %1$s is not yet active
uk: Клієнтський сертифікат %1$s ще не набув чинності

en: The client key %1$s must be accessible to all users. As root run: chown root.root %2$s; chmod 0644 %3$s
uk: Клієнтський ключ %1$s має бути доступним для усіх користувачів. Від імені root віддайте таку команду: chown root.root %2$s; chmod 0644 %3$s

en: The client key %1$s must be not be accessible to other users. As this user, run: chown %2$d.%3$d %4$s; chmod 0600 %5$s
uk: Клієнтський ключ %1$s має бути недоступним для інших користувачів. Від імені цього користувача віддайте таку команду: chown %2$d.%3$d %4$s; chmod 0600 %5$s

en: The device at %1$s has no network device name
uk: Пристрій у %1$s не має назви мережевого пристрою

en: The device at PCI address %1$s cannot be plugged into the PCI controller with index='%2$d'. It requires a controller that accepts a %3$s.
uk: Пристрій із адресою PCI %1$s не можна вставляти до контролера PCI з index='%2$d'. Потрібен контролер, який приймає %3$s.

en: The device at PCI address %1$s has unrecognized connection type flags 0x%2$.2x
uk: Пристрій із адресою PCI %1$s має нерозпізнані прапорці типу з'єднання, 0x%2$.2x

en: The device at PCI address %1$s needs to be an integrated device (bus=0)
uk: Пристрій із адресоюt PCI %1$s має бути інтегрованим пристроєм (bus=0)

en: The device at PCI address %1$s requires hotplug capability, but the PCI controller with index='%2$d' doesn't support hotplug
uk: Пристрою із адресою PCI %1$s потрібна можливість під'єднання «вгарячу», але контролер PCI із індексом «%2$d» не підтримує такого режиму під'єднання

en: The device at PCI address %1$s was auto-assigned this address, but the PCI controller with index='%2$d' doesn't allow auto-assignment
uk: Пристрій за адресою PCI %1$s було автоматично пов'язано із цією адресою, але контролер PCI із індексом «%2$d» забороняє автоматичне призначення

en: The disk device '%1$s' already has media
uk: Дисковий пристрій «%1$s» вже має носій даних

en: The disk device '%1$s' doesn't have media
uk: Дисковий пристрій «%1$s» не має носія даних

en: The disk device '%1$s' is not removable
uk: Дисковий пристрій «%1$s» не є портативним

en: The domain is not running
uk: Домен не запущено

en: The host was not suspended
uk: Основну систему не було приспано

en: The ich9-intel-hda audio controller is not supported in this QEMU binary
uk: У цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки звукових контролерів ich9-intel-hda

en: The machine cannot act as a client or server. See https://libvirt.org/kbase/tlscerts.html#setting-up-a-certificate-authority-ca on how to install %1$s
uk: Машина не може працювати як клієнт або сервер. Див. https://libvirt.org/kbase/tlscerts.html#setting-up-a-certificate-authority-ca щодо встановлення %1$s

en: The machine cannot act as a client. See https://libvirt.org/kbase/tlscerts.html#issuing-client-certificates on how to regenerate %1$s
uk: Машина не може працювати як клієнт. Див. https://libvirt.org/kbase/tlscerts.html#issuing-client-certificates щодо повторного створення %1$s

en: The machine cannot act as a server. See https://libvirt.org/kbase/tlscerts.html#issuing-server-certificates on how to regenerate %1$s
uk: Машина не може працювати як сервер. Див. https://libvirt.org/kbase/tlscerts.html#issuing-server-certificates щодо повторного створення %1$s

en: The machine has no snapshot and it should have it
uk: Машина не має знімків, хоча повинна була б мати

en: The maximum 'start' value for <clock offset='absolute'> is 253402300799
uk: Максимальним значенням «start» для <clock offset='absolute'> є 253402300799

en: The minimum lease time should be greater than 2 minutes
uk: Мінімальний час відпускання має бути більшим за 2 хвилини

en: The number of virtual CPU address bits cannot exceed the number supported by the host CPU
uk: Кількість бітів в адресі віртуального процесора не може перевищувати кількість, підтримку якої передбачено у процесорі основної системи

en: The overall maximum number of clients must not be less than the number of clients waiting for authentication
uk: Загальна максимальна кількість клієнтів має не бути меншою за кількість клієнтів, що очікують на розпізнавання

en: The read only disk has no parent
uk: Придатний лише для читання диск не має батьківського

en: The read only disk number must be greater or equal to the read write disk number
uk: Номер придатного лише до читання диска має бути більшим або рівним номеру диска для читання і запису

en: The server cert %1$s must be accessible to all users. As root run: chown root.root %2$s; chmod 0644 %3$s
uk: Сертифікат сервера %1$s має бути доступним для усіх користувачів. Від імені користувача root віддайте таку команду: chown root.root %2$s; chmod 0644 %3$s

en: The server cert %1$s must be restricted to this user. As this user, run: chown %2$d.%3$d %4$s; chmod 0600 %5$s
uk: Сертифікат сервера %1$s має бути обмежено цим користувачем. Від імені цього користувача віддайте таку команду: chown %2$d.%3$d %4$s; chmod 0600 %5$s

en: The server certificate %1$s has expired
uk: Строк дії сертифіката сервера %1$s завершився

en: The server certificate %1$s is not yet active
uk: Сертифікат сервера %1$s ще не набув чинності

en: The server key %1$s must be not be accessible to other users. As this user, run: chown %2$d.%3$d %4$s; chmod 0600 %5$s
uk: Ключ сервера %1$s має бути недоступним для інших користувачів. Від імені цього користувача віддайте таку команду: chown %2$d.%3$d %4$s; chmod 0600 %5$s

en: The server key %1$s must not be accessible to unprivileged users. As root run: chown root.root %2$s; chmod 0600 %3$s
uk: Ключ сервера %1$s має бути недоступним для непривілейованих користувачів. Від імені користувача root віддайте таку команду: chown root.root %2$s; chmod 0600 %3$s

en: The server redirects from '%1$s' to '%2$s'
uk: Сервер переспрямовує з «%1$s» до «%2$s»

en: The slirp-helper doesn't support migration
uk: У допоміжній програмі slirp не передбачено підтримки перенесення систем

en: The system CA dir %1$s is usually installed as part of the base filesystem or openssl packages
uk: Загальносистемний каталог CA %1$s зазвичай встановлюється як частина базової файлової системи або пакунків openssl

en: The system CA dir %1$s must be accessible to all users. As root, run: chown root.root; chmod 0755 %2$s
uk: Загальносистемний каталог CA %1$s має бути доступним для усіх користувачів. Віддайте від імені root таку команду: chown root.root; chmod 0755 %2$s

en: The system PKI dir %1$s is usually installed as part of the base filesystem or openssl packages
uk: Загальносистемний каталог PKI %1$s зазвичай встановлюється як частина базової файлової системи або пакунків openssl

en: The system PKI dir %1$s must be accessible to all users. As root, run: chown root.root; chmod 0755 %2$s
uk: Загальносистемний каталог PKI %1$s має бути доступним для усіх користувачів. Від імені користувача root віддайте таку команду: chown root.root; chmod 0755 %2$s

en: The system cert dir %1$s is usually installed as part of the libvirt package
uk: Загальносистемний каталог сертифікатів %1$s зазвичай встановлюється як частина пакунка libvirt

en: The system cert dir %1$s must be accessible to all users. As root, run: chown root.root; chmod 0755 %2$s
uk: Загальносистемний каталог сертифікатів %1$s має бути доступним для усіх користувачів. Від імені користувача root віддайте таку команду: chown root.root; chmod 0755 %2$s

en: The system key dir %1$s is usually installed as part of the libvirt package
uk: Загальносистемний каталог ключів %1$s зазвичай встановлюється як частина пакунка libvirt

en: The system key dir %1$s must be accessible to all users. As root, run: chown root.root; chmod 0755 %2$s
uk: Загальносистемний каталог ключів %1$s має бути доступним для усіх користувачів. Від імені користувача root віддайте таку команду: chown root.root; chmod 0755 %2$s

en: The vbox driver does not support %1$s SCSI controller model
uk: У драйвері vbox не передбачено підтримки моделі контролерів SCSI %1$s

en: The vbox driver does not support %1$s bus type
uk: У драйвері vbox не передбачено підтримки типу каналу %1$s

en: The vbox driver does not support %1$s controller type
uk: У драйвері vbox не передбачено підтримки типу контролерів %1$s

en: The vbox driver does not support %1$s disk device
uk: У драйвері vbox не передбачено підтримки дискового пристрою %1$s

en: There are no more free CCW devnos.
uk: Вільних додаткових номерів пристроїв CCW немає.

en: There is no more free %1$s.
uk: Більше немає вільного %1$s.

en: This QEMU binary doesn't support zPCI
uk: У виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки zPCI

en: This QEMU doesn't support '-device usb-bot'
uk: У цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки «-device usb-bot»

en: This QEMU doesn't support '-device usb-storage'
uk: У цьому варіанті QEMU не передбачено підтримки «-device usb-storage»

en: This QEMU doesn't support OpenGL rendernode with egl-headless graphics type
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки rendernode OpenGL із типом графіки egl-headless

en: This QEMU doesn't support SCSI emulation with 'virtio-blk' device
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки емуляції SCSI за допомогою пристрою «virtio-blk»

en: This QEMU doesn't support scsi-block for lun passthrough
uk: У цій версії QEMU не передбачено підтримки scsi-блоку для передавання lun

en: This QEMU doesn't support spice OpenGL
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки OpenGL у spice

en: This QEMU doesn't support spice OpenGL rendernode
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки rendernode OpenGL у spice

en: This QEMU doesn't support target greater than 7
uk: У цій версії QEMU не передбачено підтримки призначення більшого за 7

en: This QEMU doesn't support the AM53C974 (ESP) controller
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки контролера AM53C974 (ESP)

en: This QEMU doesn't support the DC390 (ESP) controller
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки контролера DC390 (ESP)

en: This QEMU doesn't support the LSI 53C895A SCSI controller
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки контролера SCSI LSI 53C895A

en: This QEMU doesn't support the LSI SAS1068 (MPT Fusion) controller
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки контролерів LSI SAS1068 (MPT Fusion)

en: This QEMU doesn't support the LSI SAS1078 (MegaRAID) controller
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки контролера LSI SAS1078 (MegaRAID)

en: This QEMU doesn't support the NCR53C90 (ESP) controller
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки контролера NCR53C90 (ESP)

en: This QEMU doesn't support the pvscsi (VMware paravirtual SCSI) controller
uk: У цій версії QEMU не передбачено підтримки контролера pvscsi (паравіртуального SCSI VMware)

en: This QEMU doesn't support vhost-scsi devices
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки пристроїв vhost-scsi

en: This QEMU doesn't support virtio scsi controller
uk: У цьому QEMU не передбачено підтримки контролера scsi virtio

en: This QEMU only supports both bus and unit equal to 0
uk: У цій версії QEMU передбачено лише підтримку одночасної рівності bus і unit нулю

en: This command is intended to be used by libvirtd and not used directly.
uk: Цю програму призначено для використання у libvirtd, її не можна використовувати напряму.

en: This function is not supported on WIN32 platform
uk: Підтримку цієї функціональної можливості на платформі WIN32 не передбачено

en: This host is managed by a vCenter with IP address %1$s, but a mismatching vCenter '%2$s' (%3$s) has been specified
uk: Цією основною системою керує vCenter з IP-адресою %1$s, але вказано невідповідний vCenter «%2$s» (%3$s)

en: This host is not managed by a vCenter
uk: Цією основною системою не керує vCenter

en: This snapshot has children, please delete these snapshots before
uk: У цього знімка є дочірні. Будь ласка, спочатку вилучіть ці знімки

en: This type of disk cannot be hot unplugged
uk: диск такого типу не можна від'єднувати у «гарячому» режимі

en: Thread(s) per core:
uk: Потоків на ядро:

en: Throttle group deleted successfully
uk: Групу регулювання успішно вилучено

en: Throttle group set successfully
uk: Групу регулювання успішно встановлено

en: Time '%1$lld' is too big for guest agent
uk: Час «%1$lld» є надто великим для агента гостьової системи

en: Time elapsed w/o network:
uk: Час поза мережею:

en: Time elapsed:
uk: Пройшло часу:

en: Time remaining:
uk: Залишилось часу:

en: Time: %1$lld
uk: Час: %1$lld

en: Time: %1$s
uk: Час: %1$s

en: Timed out during operation
uk: Перевищення часу очікування на завершення дії

en: Timed out during operation: %1$s
uk: Перевищення часу очікування на завершення дії: %1$s

en: Timed out while reading log output: %1$s
uk: Перевищення часу очікування на дані під час читання журналу: %1$s

en: Timeout
uk: Перевищення часу очікування

en: Timeout expired while shutting down domains
uk: Під час спроби завершення роботи доменів перевищено час очікування

en: Timeout parameter not supported
uk: Підтримки параметра часу очікування не передбачено

en: Timeout waiting for %1$s invocation
uk: Очікування на виклик %1$s

en: Title
uk: Заголовок

en: To enable ip%1$stables filtering for the VM do 'echo 1 > %2$s'
uk: Щоб увімкнути фільтрування ip%1$stables для віртуальної машини, виконайте команду «echo 1 > %2$s»

en: Too long bridge device name
uk: Надто довга назва пристрою

en: Too long network device name
uk: Надто довга назва мережного пристрою

en: Too many CPU models '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато моделей процесорів «%1$d», обмеження — «%2$d»

en: Too many FDs to send %1$d, expected %2$d maximum
uk: Забагато дескрипторів файлів для надсилання, %1$d, максимальною є кількість %2$d

en: Too many IOThreads in info: %1$d for limit %2$d
uk: Забагато IOThreads у інформації: %1$d при обмеженні у %2$d

en: Too many bytes to read from stream
uk: Забагато байтів для читання з потоку даних

en: Too many bytes to write to stream
uk: Забагато байтів для запису до потоку даних

en: Too many clients '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато клієнтів «%1$d» для обмеження «%2$d»

en: Too many disks in fsinfo: %1$zd for limit %2$d
uk: Забагато дисків у fsinfo: %1$zd при обмеженні у %2$d

en: Too many domain elements in migration cookie
uk: Забагато елементів домену у куці перенесення

en: Too many domain_checkpoints '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Занадто багато domain_checkpoints «%1$d» при обмеженні «%2$d»

en: Too many domain_snapshots '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато domain_snapshot-ів», «%1$d», при обмеженні у «%2$d»

en: Too many domains '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато доменів, «%1$d», при обмеженні у «%2$d»

en: Too many drivers, cannot register %1$s
uk: Занадто багато драйверів, не вдалося зареєструвати %1$s

en: Too many drivers, cannot register storage backend '%1$s'
uk: Занадто багато драйверів, не вдалося зареєструвати модуль роботи зі сховищем даних «%1$s»

en: Too many drivers, cannot register storage file backend '%1$s'
uk: Занадто багато драйверів, не вдалося зареєструвати модуль роботи із файлами сховища даних «%1$s»

en: Too many filesystems detected for %1$s
uk: Виявлено забагато файлових систем для %1$s

en: Too many id mappings defined.
uk: Визначено надто багато прив'язок до ідентифікаторів.

en: Too many interfaces '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато інтерфейсів, «%1$d», при обмеженні у «%2$d»

en: Too many levels of symbolic links: %1$s
uk: Забагато рівнів символічних посилань: %1$s

en: Too many migration parameters '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато параметрів перенесення, «%1$d», при обмеженні у «%2$d»

en: Too many model names '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Занадто багато назв моделей «%1$d» при обмеженні «%2$d»

en: Too many mountpoints in fsinfo: %1$d for limit %2$d
uk: Забагато точок монтування у fsinfo: %1$d при обмеженні у %2$d

en: Too many network_ports '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато network_ports: «%1$d» при обмеженні у «%2$d»

en: Too many networks '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато мереж, «%1$d», при обмеженні у «%2$d»

en: Too many node_devices '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато node_devices, «%1$d», максимальна ж кількість — «%2$d»

en: Too many nwfilter_bindings '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато nwfilter_bindings «%1$d» для обмеження «%2$d»

en: Too many nwfilters '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато nwfilter-ів, «%1$d», при обмеженні у «%2$d»

en: Too many resources %1$d for object
uk: Забагато ресурсів, %1$d, для об'єкта

en: Too many secrets '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато ключів, «%1$d», при обмеженні у «%2$d»

en: Too many servers '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато серверів, «%1$d», максимальна ж кількість — «%2$d»

en: Too many snapshots claiming to be current for domain %1$s
uk: Забагато знімків, позначених як поточні, для домену %1$s

en: Too many storage_pools '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато storage_pool-ів, «%1$d», при обмеженні у «%2$d»

en: Too many storage_vols '%1$d' for limit '%2$d'
uk: Забагато storage_vol-ів, «%1$d», при обмеженні у «%2$d»

en: Total
uk: Загалом

en: Total downtime:
uk: Загальний час непрацездатності:

en: Total size of memory devices exceeds the total memory size
uk: Загальний обсяг пам'яті пристроїв перевищує загальний обсяг пам'яті

en: Total:
uk: Загалом:

en: Transient disks are not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено проміжних дисків.

en: Transition started
uk: Розпочато перехід

en: Transport
uk: Спосіб передавання

en: Transport error during %1$s: %2$s (%3$d)
uk: Помилка передавання даних під час %1$s: %2$s (%3$d)

en: Tried to write socket in error state
uk: Спроба запису до сокета у стані помилки

en: Trim domain filesystems
uk: Обрізання файлових систем домену

en: Trimming domain filesystems requires authorization
uk: Обрізання файлових систем домену потребує уповноваження

en: Try again?
uk: Повторити спробу?

en: Trying to free MultiCURL object that is still in use
uk: Спроба вилучення об'єкта MultiCURL, який ще перебуває у користуванні

en: Trying to free SharedCURL object that is still in use
uk: Спроба вилучення об'єкта SharedCURL, який ще перебуває у користуванні

en: Trying to lock unknown SharedCURL lock %1$d
uk: Спроба блокування невідомого ключа блокування SharedCURL %1$d

en: Trying to unlock unknown SharedCURL lock %1$d
uk: Спроба розблокування невідомого ключа блокування SharedCURL %1$d

en: Tune server's client-related configuration limits. See OPTIONS for currently supported attributes.
uk: Скоригувати обмеження налаштувань сервера, пов'язані із клієнтами. Список підтримуваних атрибутів у поточній версії можна знайти у OPTIONS.

en: Tune threadpool attributes on a server. See OPTIONS for currently supported attributes.
uk: Скоригувати атрибути threadpool на сервері. Список підтримуваних атрибутів у поточній версії можна знайти у OPTIONS.

en: Tunnelled migration requested but invalid RPC method called
uk: Надіслано запит щодо тунельованого перенесення, але викликано некоректний метод RPC

en: Tunnelling sockets not supported on this platform
uk: Підтримки тунелювання сокетів на цій платформі не передбачено

en: Turn auto convergence on to tune it
uk: Увімкніть автозбіжність, щоб налаштувати її

en: Turn multithread compression on to tune it
uk: Увімкніть багатопотокове стискання, щоб скоригувати його параметри

en: Turn parallel migration on to tune it
uk: Увімкніть паралельне перенесення, щоб налаштувати його

en: Turn xbzrle compression on to tune it
uk: Увімкніть стискання xbzrle, щоб скоригувати його параметри

en: Turn zlib compression on to tune it
uk: Увімкніть стискання zlib для коригування

en: Turn zstd compression on to tune it
uk: Увімкніть стискання zstd для коригування

en: Type
uk: Тип

en: Type mismatch for '%1$s' migration parameter
uk: Невідповідність типів для параметра перенесення «%1$s»

en: Type:
uk: Тип:

en: Type:  'help' for help with commands
           'quit' to quit
uk: Введіть:  'help' для отримання довідки з команд
           'quit' для виходу

en: Type='%1$s' unsupported for <interface type='vhostuser'>
uk: Підтримки типу «%1$s» для <interface type='vhostuser'> не передбачено

en: UEFI requires ACPI on this architecture
uk: На цій архітектурі UEFI потребує ACPI

en: UNIX disks URI does not include path
uk: До адреси дисків UNIX не включено шлях

en: UNIX socket address is required
uk: Потрібна адреса сокета UNIX

en: UNIX socket path '%1$s' too long
uk: Шлях до сокета UNIX «%1$s» є надто довгим

en: UNIX sockets are not supported on this platform
uk: Підтримки сокетів UNIX на цій платформі не передбачено

en: UNIX sockets not supported on this platform
uk: Підтримки сокетів UNIX на цій платформі не передбачено

en: URI '%1$s' does not include a driver name
uk: Адреса «%1$s» не включає назви драйвера

en: URI is missing the server part
uk: У URI не виявлено частини назви сервера

en: URI must be qemu:///embed
uk: Адресою має бути qemu:///embed

en: URI must be secret:///embed
uk: Адресою має бути secret:///embed

en: URI of the namespace
uk: адреса простору назв

en: URI scheme '%1$s' for embedded driver is not valid
uk: Схема адреси «%1$s» для вбудованого драйвера є некоректним

en: URI to use for disks migration (overrides --disks-port)
uk: Адреса, яку слід використати для перенесення дисків (перевизначається --disks-port)

en: URI with tcp scheme did not provide a server part: %1$s
uk: У адресі за схемою tcp не надано частини, пов'язаної із сервером: %1$s

en: USB bus %1$u requested but no controller with that index is present
uk: Надіслано запит щодо каналу USB %1$u, але контролера із таким індексом немає

en: USB controller model '%1$s' not supported in this QEMU binary
uk: Підтримки моделі контролера USB «%1$s» у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: USB controller model type 'qusb1' or 'qusb2' is not supported in %1$s
uk: підтримки моделей контролерів USB типу «qusb1» або «qusb2» у %1$s не передбачено

en: USB device %1$s is already in use
uk: Пристрій USB %1$s вже використовується

en: USB device %1$s is in use by driver %2$s, domain %3$s
uk: Пристрій USB %1$s використовується драйвером %2$s, домен %3$s

en: USB disk model was not selected. This QEMU doesn't support 'usb-storage' or 'usb-bot'.
uk: Не вибрано моделі диска USB. У цьому QEMU не передбачено підтримки «usb-storage» або «usb-bot».

en: USB disk supports only the following models: 'usb-storage', 'usb-bot'
uk: Для диска USB передбачено підтримку лише таких моделей: «usb-storage», «usb-bot»

en: USB host device is missing bus/device information
uk: Не вказано інформації щодо каналу і назв пристрою USB основної системи

en: USB host device must use 'usb' address type
uk: пристрій USB основної системи має використовувати тип адреси «usb»

en: USB is disabled for this domain, but USB devices are present in the domain XML
uk: USB для цього домену вимкнено, але у XML домену є пристрої USB

en: USB redirection filter is not supported by this version of QEMU
uk: Фільтри переспрямовування USB не підтримується цією версією QEMU

en: USB redirection is not supported by this version of QEMU
uk: Переспрямування USB не підтримується цією версією QEMU

en: USB source %1$s was not a character device
uk: Початковим пристроєм USB %1$s не був символьний пристрій

en: UTS namespace support is required
uk: Потрібна підтримка простору назв UTS

en: UUID in config file malformed
uk: Неправильне формулювання UUID у файлі конфігурації

en: UUID is not supported for NVDIMM device
uk: Для пристрою NVDIMM не передбачено підтримки UUID

en: UUID mismatch between <uuid> and <sysinfo>
uk: невідповідність UUID між <uuid> та <sysinfo>

en: Unable to accept client
uk: Не вдалося прийняти клієнтську частину

en: Unable to access %1$s
uk: Не вдалося отримати доступ до %1$s

en: Unable to access cache '%1$s' for '%2$s'
uk: Не вдалося отримати доступ до кешу «%1$s» для «%2$s»

en: Unable to access config file %1$s
uk: Не вдалося отримати доступ до файла налаштувань %1$s

en: Unable to access file descriptor %1$d
uk: Не вдалося отримати доступ до дескриптора файла %1$d

en: Unable to access kernel32.dll
uk: Не вдалося отримати доступ kernel32.dll

en: Unable to access stream for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати доступ до потоку даних для «%1$s»

en: Unable to acquire PID file: %1$s
     errno=%2$d
uk: Не вдалося розмістити файл PID: %1$s
     Номер помилки=%2$d

en: Unable to acquire lock on '%1$s'
uk: Не вдалося встановити блокування для «%1$s»

en: Unable to add address to interface multicast list on this platform
uk: Неможливо додати адресу до списку трансляції інтерфейсів на цій платформі

en: Unable to add bridge %1$s port %2$s
uk: Неможливо додати на містку %1$s порт %2$s

en: Unable to add epoll fd
uk: Не вдалося додати дескриптор файла epoll

en: Unable to add extra data
uk: Не вдалося додати додаткові дані

en: Unable to add hard disk to media Registry
uk: Не вдалося додати жорсткий диск до реєстру носіїв даних

en: Unable to add hard disk to media registry
uk: Не вдалося додати жорсткий диск до реєстру носіїв даних

en: Unable to add hard disk to the media registry
uk: Не вдалося додати запис диска до реєстру носіїв даних

en: Unable to add hardware machine
uk: Не вдалося додати апаратну частину машини

en: Unable to add lockspace %1$s
uk: Не вдалося додати простір блокувань %1$s

en: Unable to add lockspace %1$s: %2$s
uk: Не вдалося додати простір блокування %1$s: %2$s

en: Unable to add media registry other media
uk: Не вдалося додати інші носії до реєстру носіїв даних

en: Unable to add port %1$s to OVS bridge %2$s: %3$s
uk: Не вдалося додати порт %1$s до містка OVS %2$s: %3$s

en: Unable to add storage controller
uk: Не вдалося додати контролер сховища даних

en: Unable to add the snapshot hardware
uk: Не вдалося додати апаратну частину (hardware) знімка

en: Unable to add the snapshot storageController
uk: Не вдалося додати storageController знімка

en: Unable to add the snapshot to the machine description
uk: Не вдалося додати знімок до опису машини

en: Unable to add this snapshot, there is already a snapshot linked to the machine
uk: Неможливо додати цей знімок: з цією машиною вже пов'язано знімок

en: Unable to add/delete fdb entries on this platform
uk: Неможливо додавати або вилучати записи fdb на цій платформі

en: Unable to allocate %1$llu pages. Allocated only %2$llu
uk: Не вдалося розподілити %1$llu сторінок. Розподілено лише %2$llu

en: Unable to allocate lease %1$s
uk: Не вдалося розмістити %1$s

en: Unable to allocate lockspace %1$s
uk: Не вдалося розмістити простір блокувань %1$s

en: Unable to allocate stack
uk: Не вдалося розмістити стек

en: Unable to allocate x509 credentials: %1$s
uk: Не вдалося розмістити реєстраційні дані x509: %1$s

en: Unable to append command 'id' string
uk: Не вдалося додати рядок «id» команди

en: Unable to associate TAP device
uk: Неможливо прив'язати пристрій TAP

en: Unable to associate device %1$s with blkid library
uk: Не вдалося пов'язати пристрій %1$s з бібліотекою ідентифікаторів блоків

en: Unable to associate file %1$s with NBD device
uk: Не вдалося пов'язати файл %1$s з пристроєм NBD

en: Unable to associate file %1$s with loop device
uk: Не вдалося пов'язати файл %1$s з петльовим пристроєм (loop)

en: Unable to attach %1$s to loop device
uk: Не вдалося приєднати %1$s до пристрою петлі (loop)

en: Unable to become session leader
uk: Не вдалось стати власником сеансу

en: Unable to bind port %1$s to the virtual port %2$s
uk: Не вдалося пов'язати порт %1$s із віртуальним портом %2$s

en: Unable to bind to UNIX socket path '%1$s'
uk: Не вдалося прив'язатися до шляху сокета UNIX, «%1$s»

en: Unable to bind to port
uk: Не вдалося прив'язатися до порту

en: Unable to bind to port %1$d
uk: Не вдалося прив'язатися до порту %1$d

en: Unable to change MaxMemorySize
uk: Не вдається змінити поточне значення MaxMemorySize

en: Unable to change balloon collection period.
uk: Не вдалося змінити період збирання даних щодо додаткової пам'яті.

en: Unable to change blkio parameters
uk: Не вдалося змінити параметри blkio

en: Unable to change block I/O throttle
uk: Неможливо змінити регулювання блоків введення-виведення

en: Unable to change daemon logging settings
uk: Не вдалося змінити параметри ведення журналу фоновою службою

en: Unable to change lifecycle action.
uk: Не можна змінювати дію життєвого циклу.

en: Unable to change memory of active domain without the balloon device and guest OS balloon driver
uk: Не можна змінювати обсяг пам'яті активного домену без пристрою резервного сховища даних і драйвера такого пристрою у гостьовій операційній системі.

en: Unable to change memory parameters
uk: Не вдалося змінити параметри пам'яті

en: Unable to change numa parameters
uk: Не вдалося змінити параметри numa

en: Unable to change server workerpool parameters
uk: Не вдалося змінити параметри workerpool сервера

en: Unable to change server's client-related configuration limits
uk: Не вдалося змінити обмеження налаштувань сервера, пов'язані із клієнтами

en: Unable to change target guest XML during migration
uk: Не вдалося змінити цільовий XML гостьової системи під час перенесення

en: Unable to change to %1$s
uk: Не вдалося змінити на %1$s

en: Unable to change to root dir
uk: Не вдається змінити кореневий каталог

en: Unable to chdir(%1$s)
uk: Не вдалося змінити каталог на %1$s

en: Unable to check interface %1$s
uk: Не вдалося перевірити інтерфейс %1$s

en: Unable to check interface config on this platform
uk: Неможливо перевірити налаштування інтерфейсу на цій платформі

en: Unable to check interface flags for %1$s
uk: Не вдалося отримати прапорці інтерфейсу для %1$s

en: Unable to check status of pid file '%1$s'
uk: Не вдалося перевірити стан файла pid «%1$s»

en: Unable to check virtual function status on this platform
uk: Неможливо перевірити стан віртуальної функції на цій платформі

en: Unable to clear thread local variable
uk: Не вдалося спорожнити локальну змінну потоку виконання

en: Unable to clone to check reboot support
uk: Клонування для перевірки підтримки перезавантаження неможливе

en: Unable to close
uk: Не вдалося закрити

en: Unable to close %1$s
uk: Не вдалося закрити %1$s

en: Unable to close HardDisk
uk: Не вдалося закрити HardDisk

en: Unable to close disk children
uk: Не вдалося закрити дочірній об'єкт диска

en: Unable to close recursively all disks
uk: Не вдалося рекурсивно завершити роботу з усіма дисками

en: Unable to close the new medium
uk: Не вдалося закрити новий носій

en: Unable to compile regex
uk: Не вдалося скомпілювати формальний вираз

en: Unable to compute hash of data: %1$s
uk: Не вдалося обчислити хеш даних: %1$s

en: Unable to configure VF %1$d of PF '%2$s' because the PF is not online. Please change host network config to put the PF online.
uk: Не вдалося налаштувати VF %1$d PF «%2$s», оскільки PF не працює. Будь ласка, змініть налаштування мережі основної системи, щоб PF запрацював.

en: Unable to configure libxl's memory management parameters
uk: Не вдалося налаштувати параметри керування пам'яттю libxl

en: Unable to construct table of device aliases
uk: Не вдалося побудувати таблицю альтернативних назв пристроїв

en: Unable to convert lease expiry time to long long: %1$s
uk: Не вдалося перетворити значення завершення строку дії надання у формат long long: %1$s

en: Unable to convert time
uk: Не вдалося перетворити значення часу

en: Unable to copy socket file handle
uk: Не вдалося скопіювати дескриптор файла сокета

en: Unable to create %1$s
uk: Не вдалося створити %1$s

en: Unable to create HardDisk
uk: Не вдалося створити HardDisk

en: Unable to create KVM VM for TSC probing
uk: Не вдалося створити ВМ KVM для зондування TSC

en: Unable to create KVM vCPU for TSC probing
uk: Не вдалося створити віртуальний процесор KVM для зондування TSC

en: Unable to create RelaxNG parser for schema '%1$s'
uk: Не вдалося створити обробник RelaxNG для схеми «%1$s»

en: Unable to create RelaxNG validation context for schema '%1$s'
uk: Не вдалося створити контекст перевірки RelaxNG для схеми «%1$s»

en: Unable to create TAP devices on this platform
uk: На цій платформі створення пристроїв TAP неможливе

en: Unable to create UNIX socket
uk: Не вдалося створити сокет UNIX

en: Unable to create and set qos configuration on port %1$s: %2$s
uk: Не вдалося створити і встановити налаштування qos на порту %1$s: %2$s

en: Unable to create blkid library handle
uk: Не вдалося створити обробник бібліотеки ідентифікаторів блоків

en: Unable to create bridge %1$s
uk: Неможливо створити місток %1$s

en: Unable to create bridge device
uk: Не вдалося створити пристрій містка

en: Unable to create device %1$s
uk: Не вдалося створити пристрій %1$s

en: Unable to create directory %1$s
uk: Не вдалося створити каталог %1$s

en: Unable to create directory '%1$s'
uk: Не вдалося створити каталог «%1$s»

en: Unable to create epoll fd
uk: Не вдалося створити дескриптор файла epoll

en: Unable to create firewall command
uk: Не вдалося створити команду брандмауера

en: Unable to create kqueue
uk: Не вдалося створити kqueue

en: Unable to create lock '%1$s'
uk: Не вдалося створити блокування «%1$s»

en: Unable to create lockspace %1$s
uk: Не вдалося створити простір блокувань %1$s

en: Unable to create lockspace %1$s: parent directory does not exist or is not a directory
uk: Не вдалося створити простір блокування (lockspace) %1$s: батьківського каталог не існує або було вказано не каталог

en: Unable to create media registry
uk: Не вдалося створити реєстр носіїв

en: Unable to create mediated device: %1$s
uk: Не вдалося створити проміжний пристрій %1$s

en: Unable to create migration thread
uk: Не вдалося створити потік обробки для перенесення

en: Unable to create multiple fds for tap device %1$s (maybe existing device was created without multi_queue flag)
uk: Не вдалося створити декілька дескрипторів файлів для пристрою tap %1$s (можливо, наявний пристрій було створено без прапорця multi_queue)

en: Unable to create pipes
uk: Не вдалося створити канали обробки

en: Unable to create socket
uk: Не вдалося створити сокет

en: Unable to create socket object: %1$s
uk: Не вдалося створити об'єкт сокета: %1$s

en: Unable to create symlink %1$s (pointing to %2$s)
uk: Не вдалося створити символічне посилання %1$s (вказує на %2$s)

en: Unable to create tap device
uk: Не вдалося створити пристрій tap

en: Unable to create tap device %1$s
uk: Неможливо створити пристрій tap %1$s

en: Unable to create thread to process command's IO
uk: Не вдалося створити потік обробки для введення-виведення команди

en: Unable to create tunnel migration thread
uk: Не вдалося створити потік обробки перенесення даних тунелем

en: Unable to create: %1$s
     errno=%2$d
uk: Не вдалося створити: %1$s
     Номер помилки=%2$d

en: Unable to decode header until len is received
uk: Декодування заголовка неможливе до отримання значення len

en: Unable to decode message header
uk: Не вдалося декодувати заголовок повідомлення

en: Unable to decode message length
uk: Не вдалося декодувати довжину повідомлення

en: Unable to decode message payload
uk: Не вдалося декодувати вміст повідомлення

en: Unable to decode number of FDs
uk: Не вдалося розкодувати кількість дескрипторів файлів

en: Unable to define mediated device: %1$s
uk: Не вдалося визначити проміжний пристрій: %1$s

en: Unable to delete %1$s
uk: Не вдалося вилучити %1$s

en: Unable to delete TAP devices on this platform
uk: На цій платформі вилучення пристроїв TAP неможливе

en: Unable to delete address from interface multicast list on this platform
uk: Неможливо вилучити адресу зі списку трансляції інтерфейсів на цій платформі

en: Unable to delete bridge %1$s
uk: Неможливо вилучити місток %1$s

en: Unable to delete file %1$s
uk: Не вдалося вилучити файл %1$s

en: Unable to delete lockspace resource %1$s
uk: Не вдалося вилучити ресурс простору блокування %1$s

en: Unable to delete medium
uk: Не вдалося вилучити носій

en: Unable to delete port %1$s from OVS: %2$s
uk: Не вдалося вилучити порт %1$s з OVS: %2$s

en: Unable to destroy '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося знищити «%1$s»: %2$s

en: Unable to destroy '%1$s': device in use
uk: Не вдалося знищити «%1$s»: пристрій використано

en: Unable to detect SCHED_CORE
uk: Не вдалося виявити SCHED_CORE

en: Unable to detect filesystem for %1$s
uk: Не вдалося визначити файлову систему %1$s

en: Unable to determine Partition Type, requires build --overwrite
uk: Не вдалося визначити тип розділу, потрібна команда build --overwrite

en: Unable to determine current file inode: %1$s
uk: Не вдалося визначити inode поточного файла: %1$s

en: Unable to determine current file offset: %1$s
uk: Не вдалося визначити відступ поточного файла: %1$s

en: Unable to determine model for SCSI controller idx=%1$d
uk: Не вдалося визначити модель контролера SCSI, idx=%1$d

en: Unable to determine mount table on this platform
uk: Не вдалося визначити таблицю монтування на цій платформі

en: Unable to disable nagle algorithm
uk: Не вдалося вимкнути використання алгоритму nagle

en: Unable to dump link info on this platform
uk: Не вдалося створити дамп даних посилання на цій платформі

en: Unable to duplicate FD %1$d
uk: Не вдалося здублювати дескриптор файла %1$d

en: Unable to enable keepalives without async IO support
uk: Не вдалося увімкнути keepalive без підтримки асинхронного введення-виведення

en: Unable to enable namespace: %1$s
uk: Не вдалося увімкнути простір назв: %1$s

en: Unable to enable non-blocking flag
uk: Не вдалося скористатися ознакою «без блокування»

en: Unable to enable/disable perf events
uk: Не вдалося увімкнути або вимкнути події perf

en: Unable to encode message header
uk: Не вдалося закодувати заголовок повідомлення

en: Unable to encode message length
uk: Не вдалося закодувати довжину повідомлення

en: Unable to encode message payload
uk: Не вдалося закодувати вміст повідомлення

en: Unable to encode number of FDs
uk: Не вдалося закодувати кількість дескрипторів файлів

en: Unable to enter mount namespace
uk: Не вдалося увійти до простору назв для монтування

en: Unable to exec shell %1$s
uk: Не вдалося виконати оболонку %1$s

en: Unable to find '%1$s' binary in $PATH
uk: Не вдалося знайти виконуваний файл «%1$s» у каталогах з $PATH

en: Unable to find '%1$s' firmware that is compatible with the current configuration
uk: Не вдалося знайти мікропрограму «%1$s», яка є сумісною з поточними налаштуваннями

en: Unable to find '%1$s' limit for block device '%2$s'
uk: Не вдалося знайти обмеження «%1$s» для блокового пристрою «%2$s»

en: Unable to find 'cpuacct' cgroups controller mount
uk: Не вдалося знайти точку монтування контролера cgroup «cpuacct»

en: Unable to find 'devices' cgroups controller mount
uk: Не вдалося знайти точку монтування контролера cgroup «devices»

en: Unable to find 'dnsmasq' binary in $PATH
uk: Не вдалося знайти виконуваний файл «dnsmasq» в одному з каталогів $PATH

en: Unable to find 'memory' cgroups controller mount
uk: Не вдалося знайти точку монтування контролера cgroup «memory»

en: Unable to find 'qemu-nbd' binary in $PATH
uk: Не вдалося знайти виконуваний файл «qemu-nbd» у каталогах з $PATH

en: Unable to find UUID %1$s
uk: Не вдалося знайти UUID %1$s

en: Unable to find UUID for location %1$s
uk: Не вдалося визначити UUID для розташування %1$s

en: Unable to find a free loop device in /dev
uk: Не вдалося знайти вільний пристрій петлі (loop) у /dev

en: Unable to find a free port on virtio-serial controller %1$u
uk: Не вдалося знайти вільний порт на серійному контролері virtio %1$u

en: Unable to find a free virtio-serial port
uk: Не вдалося знайти вільний серійний порт virtio

en: Unable to find a satisfying vhost-user-gpu
uk: Не вдалося знайти задовільного vhost-user-gpu

en: Unable to find a satisfying virtiofsd
uk: Не вдалося знайти задовільного virtiofsd

en: Unable to find a vCPU that is online
uk: Не вдалося виявити активного віртуального процесора

en: Unable to find address for mdev parent device '%1$s'
uk: Не вдалося знайти адресу для батьківського пристрою mdev «%1$s»

en: Unable to find address for parent device '%1$s'
uk: Не вдалося знайти адресу батьківського пристрою «%1$s»

en: Unable to find an unused port in range '%1$s' (%2$d-%3$d)
uk: Не вдалося знайти невикористаний порт у діапазоні «%1$s» (%2$d-%3$d)

en: Unable to find any /dev mount
uk: Не вдалося знайти жодного змонтованого запису у /dev

en: Unable to find any usable hugetlbfs mount for %1$llu KiB
uk: Не вдалося знайти жодного придатного до користування монтування hugetlbfs для %1$llu КіБ

en: Unable to find correct value in 'bonding/arp_validate' for '%1$s'
uk: Не вдалося виявити належне значення у записі «bonding/arp_validate» для «%1$s»

en: Unable to find correct value in 'bonding/mode' for '%1$s'
uk: Не вдалося виявити належне значення у записі «bonding/mode» для «%1$s»

en: Unable to find filesystem type for %1$s
uk: Не вдалося визначити тип файлової системи %1$s

en: Unable to find major for %1$s
uk: Не вдалося знайти основу для %1$s

en: Unable to find the hard disk with uuid %1$s
uk: Не вдалося знайти жорсткий диск із UUID %1$s

en: Unable to find the snapshot %1$s
uk: Не вдалося знайти знімок %1$s

en: Unable to find the snapshot with name %1$s
uk: Не вдалося знайти знімок з назвою %1$s

en: Unable to force bind to IPv6 only
uk: Не вдалося обмежити прив'язку лише адресами IPv6

en: Unable to format NUMA node cache
uk: Не вдалося виконати форматування кешу вузлів NUMA

en: Unable to format SELinux context
uk: Не вдалося виконати форматування контексту SELinux

en: Unable to format guestfwd port
uk: Не вдалося виконати форматування значення порту guestfwd

en: Unable to format metadata element
uk: Не вдалося виконати форматування елемента метаданих

en: Unable to format time
uk: Не вдалося форматувати час

en: Unable to freeze filesystems
uk: Не вдалося заморозити файлові системи

en: Unable to get ACLs on %1$s
uk: Не вдалося отримати ACL на %1$s

en: Unable to get Capabilities
uk: Не вдалося отримати список можливостей

en: Unable to get Console object for domain %1$s
uk: Не вдалося отримати об'єкт Console для домену %1$s

en: Unable to get IP address on this platform
uk: Неможливо отримати адресу IP на цій платформі

en: Unable to get IPv4 address for interface %1$s via ioctl
uk: Неможливо отримати адресу IPv4 для інтерфейсу %1$s за допомогою ioctl

en: Unable to get Keyboard object for domain %1$s
uk: Не вдалося отримати об'єкт Keyboard для домену %1$s

en: Unable to get LVM key for %1$s
uk: Не вдалося отримати ключ LVM для %1$s

en: Unable to get NUMA node of cpu %1$zd
uk: Не вдалося отримати вузол NUMA для процесора %1$zd

en: Unable to get SCSI key for %1$s
uk: Не вдалося отримати ключ SCSI для %1$s

en: Unable to get SELinux label from %1$s
uk: Не вдалося отримати мітку SELinux з %1$s

en: Unable to get STP delay on %1$s on this platform
uk: На цій платформі неможливо визначити затримку STP на %1$s

en: Unable to get STP on %1$s on this platform
uk: На цій платформі неможливо визначити STP на %1$s

en: Unable to get VF net device stats on this platform
uk: Не вдалося отримати статистичні дані щодо мережевого пристрою VF на цій платформі

en: Unable to get VLAN for interface %1$s
uk: Неможливо отримати VLAN інтерфейсу %1$s

en: Unable to get VLAN on this platform
uk: Неможливо отримати VLAN на цій платформі

en: Unable to get XATTR %1$s on %2$s
uk: Не вдалося отримати XATTR %1$s на %2$s

en: Unable to get XML Desc of snapshot
uk: Не вдалося отримати опис XML знімка

en: Unable to get a virDomainSnapshotDef *
uk: Не вдалося отримати virDomainSnapshotDef *

en: Unable to get any controller
uk: Не вдалося отримати жодного контролера

en: Unable to get blkio parameters
uk: Не вдалося отримати параметри blkio

en: Unable to get block I/O throttle parameters
uk: Не вдалося отримати значення параметрів регулювання введенням-виведенням блоків

en: Unable to get bridge %1$s %2$s
uk: Неможливо отримати місток %1$s %2$s

en: Unable to get bridge %1$s port %2$s %3$s
uk: Не вдалося отримати порт містка %1$s %2$s %3$s

en: Unable to get bridge port isolated on this platform
uk: Не вдалося отримати ізольований порт містка на цій платформі

en: Unable to get bridge port learning on this platform
uk: Не вдалося отримати learning порту містка на цій платформі

en: Unable to get bridge port unicast_flood on this platform
uk: Не вдалося отримати unicast_flood для порту містка на цій платформі

en: Unable to get bridge vlan_filtering on this platform
uk: Не вдалося отримати vlan_filtering містка на цій платформі

en: Unable to get childMedium location
uk: Не вдалося отримати дані щодо розташування childMedium

en: Unable to get cpu map
uk: Не вдалося отримати карту процесорів

en: Unable to get current position in file
uk: Не вдалося отримати поточну позицію у файлі

en: Unable to get current position in stream
uk: Не вдалося отримати поточну позицію у потоці

en: Unable to get current process SELinux context
uk: Не вдалося отримати контекст SELinux поточного процесу

en: Unable to get current time
uk: Не вдалося визначити поточний час

en: Unable to get daemon logging filters information
uk: Не вдалося отримати дані щодо фільтрів журналу

en: Unable to get daemon logging outputs information
uk: Не вдалося отримати дані щодо виведення до журналу фоновою службою

en: Unable to get device master from netlink on this platform
uk: Неможливо отримати батьківський пристрій із netlink на цій платформі

en: Unable to get device-mapper version
uk: Не вдалося отримати версію device-mapper

en: Unable to get devmapper targets for %1$s
uk: Не вдалося отримати призначення devmapper для %1$s

en: Unable to get disk children
uk: Не вдалося отримати список дочірніх об'єктів диска

en: Unable to get disk format
uk: Не вдалося отримати дані щодо формату диска

en: Unable to get disk parent
uk: Не вдалося отримати дані щодо батьківського запису диска

en: Unable to get disk uuid
uk: Не вдалося отримати UUID диска

en: Unable to get domain IOThreads information
uk: Не вдалося отримати відомості щодо IOThreads домену

en: Unable to get domain status
uk: Не вдалося отримати стан домену

en: Unable to get driver name for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати назву драйвера для «%1$s»

en: Unable to get filesystem information
uk: Не вдалося отримати дані щодо файлових систем

en: Unable to get free loop device via ioctl
uk: Не вдалося отримати вільний петльовий пристрій за допомогою ioctl

en: Unable to get hard disk format
uk: Не вдалося отримати дані щодо формату жорсткого диска

en: Unable to get hard disk id
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор жорсткого диска

en: Unable to get host SEV information
uk: Не вдалося отримати відомості SEV вузла

en: Unable to get host boot time
uk: Не вдалося отримати час завантаження основної системи

en: Unable to get index for interface %1$s
uk: Не вдалося отримати індекс для інтерфейсу %1$s

en: Unable to get interface index for %1$s
uk: Неможливо отримати індекс інтерфейсу для %1$s

en: Unable to get interface index for '%1$s'
uk: Не вдалося отримати індекс інтерфейсу для «%1$s»

en: Unable to get interface index on this platform
uk: Неможливо отримати індекс інтерфейсу на цій платформі

en: Unable to get interface parameters
uk: Не вдалося отримати значення параметрів інтерфейсу

en: Unable to get kvm descriptor: %1$s
uk: Не вдалося отримати дескриптор kvm: %1$s

en: Unable to get launch security parameters
uk: Не вдалося отримати параметри безпеки запуску

en: Unable to get local socket name
uk: Не вдалося отримати назву локального сокета

en: Unable to get loop status on %1$s
uk: Не вдалося отримати стан пристрою петлі на %1$s

en: Unable to get medium location
uk: Не вдалося отримати дані щодо розташування носія даних

en: Unable to get medium uuid
uk: Не вдалося отримати uuid носія

en: Unable to get memory parameters
uk: Не вдалося отримати параметри пам'яті

en: Unable to get memory stats
uk: Не вдалося отримати статистичні дані щодо пам'яті

en: Unable to get node cpu stats
uk: Не вдалося отримати статистичні дані щодо процесора вузла

en: Unable to get numa parameters
uk: Не вдалося отримати значення параметрів numa

en: Unable to get number of blkio parameters
uk: Не вдалося отримати кількість параметрів blkio

en: Unable to get number of block I/O throttle parameters
uk: Не вдалося отримати кількість параметрів регулювання введенням-виведенням блоків

en: Unable to get number of cpu stats
uk: Не вдалося отримати дані щодо кількості процесорів

en: Unable to get number of interface parameters
uk: Не вдалося отримати кількість параметрів інтерфейсу

en: Unable to get number of memory parameters
uk: Не вдалося отримати кількість параметрів пам'яті

en: Unable to get number of memory stats
uk: Не вдалося отримати числові дані щодо пам'яті

en: Unable to get parent hard disk
uk: Не вдалося отримати дані щодо батьківського жорсткого диска

en: Unable to get peer socket name
uk: Не вдалося отримати назву сокета вузла

en: Unable to get perf events
uk: Не вдалося отримати список подій perf

en: Unable to get physical function status on this platform
uk: Неможливо отримати стан фізичної функції на цій платформі

en: Unable to get pointer to VirtualBox vtable
uk: Не вдалося отримати вказівник на vtable VirtualBox

en: Unable to get remote socket name
uk: Не вдалося отримати назву віддаленого сокета

en: Unable to get server workerpool parameters
uk: Не вдалося отримати параметри workerpool сервера

en: Unable to get session bus connection: %1$s
uk: Не вдалося встановити з'єднання з каналом сеансу: %1$s

en: Unable to get snapshot content
uk: Не вдалося отримати дані щодо вмісту знімка

en: Unable to get sysfs info on this platform
uk: Неможливо отримати дані щодо sysfs на цій платформі

en: Unable to get system bus connection: %1$s
uk: Не вдалося встановити з'єднання з каналом для передавання даних: %1$s

en: Unable to get the machine location path
uk: Не вдалося отримати шлях до розташування машини

en: Unable to get the parent disk
uk: Не вдалося отримати дані щодо батьківського диска

en: Unable to get the read write medium format
uk: Не вдалося отримати дані щодо формату носія для читання і запису

en: Unable to get the read write medium id
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор носія даних для читання і запису

en: Unable to get the snapshot to remove
uk: Не вдалося отримати дані щодо знімка, який слід вилучити

en: Unable to get virtual function index on this platform
uk: Неможливо отримати індекс віртуальної функції на цій платформі

en: Unable to get virtual function info on this platform
uk: Неможливо отримати інформацію щодо віртуальної функції на цій платформі

en: Unable to get virtual function name on this platform
uk: Неможливо отримати назву віртуальної функції на цій платформі

en: Unable to get virtual functions on this platform
uk: Не вдалося отримати віртуальні функції на цій платформі

en: Unable to import client certificate %1$s
uk: Не вдалося імпортувати сертифікат клієнта %1$s

en: Unable to import server certificate %1$s
uk: Не вдалося імпортувати сертифікат сервера %1$s

en: Unable to init device stream mutex
uk: Не вдалося ініціалізувати семафор пристрою передавання потокових даних

en: Unable to initialize RW lock
uk: Не вдалося ініціалізувати блокування RW

en: Unable to initialize VirtualBox C API client
uk: Не вдалося ініціалізувати клієнт програмного інтерфейсу C VirtualBox

en: Unable to initialize audit layer
uk: Не вдалося ініціалізувати шар інспекції

en: Unable to initialize certificate
uk: Не вдалося ініціалізувати сертифікат

en: Unable to initialize certificate: %1$s
uk: Не вдалося ініціалізувати сертифікат: %1$s

en: Unable to initialize condition variable
uk: Не вдалося ініціалізувати змінну умови

en: Unable to initialize lease %1$s
uk: Не вдалося ініціалізувати володіння %1$s

en: Unable to initialize lease %1$s: %2$s
uk: Не вдалося ініціалізувати звільнення %1$s: %2$s

en: Unable to initialize libxml2 RelaxNG data
uk: Не вдалося ініціалізувати дані RelaxNG libxml2

en: Unable to initialize libxml2 schema types
uk: Не вдалося ініціалізувати типи схем libxml2

en: Unable to initialize lockspace %1$s
uk: Не вдалося ініціалізувати простір блокувань %1$s

en: Unable to initialize lockspace %1$s: %2$s
uk: Не вдалося ініціалізувати простір блокування %1$s: %2$s

en: Unable to initialize lockspace mutex
uk: Не вдалося ініціалізувати семафор простору блокування

en: Unable to initialize mutex
uk: Не вдалося ініціалізувати семафор

en: Unable to initialize thread local variable
uk: Не вдалося ініціалізувати локальну змінну потоку виконання

en: Unable to invoke fstrim
uk: Не вдалося викликати fstrim

en: Unable to join domain namespace
uk: Не вдалося об'єднати простори назв доменів

en: Unable to kill all processes
uk: Не вдалося завершити роботу усіх процесів

en: Unable to know if disk is in media registry
uk: Не вдалося визначити, чи є запис диска у реєстрі носіїв даних

en: Unable to know if the snapshot is the current snapshot
uk: Не вдалося визначити, чи є знімок поточним

en: Unable to label files under %1$s
uk: Не вдалося встановити мітки для файлів у %1$s

en: Unable to list RBD images
uk: Не вдалося побудувати список образів RBD

en: Unable to listen on socket
uk: Не вдалося встановити очікування на дані з сокета

en: Unable to listen to UNIX socket path '%1$s'
uk: Не вдалося почати очікування даних на шляху сокета UNIX, «%1$s»

en: Unable to load %1$s: %2$s
uk: Не вдалося завантажити %1$s: %2$s

en: Unable to load certificate
uk: Не вдалося завантажити сертифікат

en: Unable to load certificate, make sure it is in PEM format: %1$s
uk: Не вдалося завантажити сертифікат. Переконайтеся, що його збережено у форматі PEM: %1$s

en: Unable to lock '%1$s'
uk: Не вдалося заблокувати «%1$s»

en: Unable to lookup SELinux process context
uk: Не вдалося визначити контекст SELinux процесу

en: Unable to make TAP device non-persistent
uk: Неможливо зробити пристрій TAP тимчасовим

en: Unable to make dir %1$s
uk: Не вдалося створити каталог %1$s

en: Unable to mark loop device as autoclear
uk: Не вдалося позначити пристрій петлі (loop) прапорцем autoclear

en: Unable to mass close FDs (first=%1$zd, last=%2$d
uk: Не вдалося пакетно закрити дескриптори файлів (перший=%1$zd, останній=%2$d

en: Unable to mass close FDs (first=%1$zd, last=%2$zd)
uk: Не вдалося пакетно закрити дескриптори файлів (перший=%1$zd, останній=%2$zd)

en: Unable to modify live devices
uk: Внесення змін до інтерактивних пристроїв неможливе

en: Unable to modify mediated device '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося змінити регульований пристрій «%1$s»: %2$s

en: Unable to modify mediated device '%1$s': modify unsupported
uk: Не вдалося змінити регульований пристрій «%1$s»: не передбачено можливості зміни

en: Unable to monitor directory: %1$s
uk: Не вдалося почати спостереження за каталогом: %1$s

en: Unable to move %1$s mount to %2$s
uk: Не вдалося пересунути монтування %1$s до %2$s

en: Unable to notify child process
uk: Не вдалося сповістити дочірній процес

en: Unable to notify parent process
uk: Не вдалося сповістити батьківський процес

en: Unable to obtain host UUID
uk: Не вдалося отримати UUID вузла

en: Unable to obtain hostInternetScsiHba
uk: Не вдалося отримати hostInternetScsiHba

en: Unable to obtain iSCSI adapter
uk: Не вдалося отримати адаптер iSCSI

en: Unable to obtain information about pid: %1$d
uk: Не вдалося отримати дані щодо pid: %1$d

en: Unable to open %1$s
uk: Не вдалося відкрити %1$s

en: Unable to open %1$s (%2$d)
uk: Не вдалося відкрити %1$s (%2$d)

en: Unable to open %1$s, is tun module loaded?
uk: Не вдалося відкрити %1$s. Чи завантажено модуль tun?

en: Unable to open '%1$s'
uk: Не вдалося відкрити «%1$s»

en: Unable to open '%1$s' for vdpa device
uk: Не вдалося відкрити «%1$s» для пристрою vdpa

en: Unable to open /dev/loop-control
uk: Не вдалося відкрити /dev/loop-control

en: Unable to open /proc/mounts
uk: Не вдалося відкрити /proc/mounts

en: Unable to open HardDisk
uk: Не вдалося відкрити HardDisk

en: Unable to open Machine
uk: Не вдалося відкрити Machine

en: Unable to open UNIX socket
uk: Не вдалося відкрити сокет UNIX

en: Unable to open VirtualBox session with domain %1$s
uk: Не вдалося відкрити сеанс VirtualBox з доменом %1$s

en: Unable to open control socket
uk: Не вдалося відкрити сокет керування

en: Unable to open file: %1$s
uk: Не вдалося відкрити файл: %1$s

en: Unable to open filesystem %1$s
uk: Не вдалося відкрити файлову систему %1$s

en: Unable to open log file %1$s
uk: Не вдалося відкрити файл журналу %1$s

en: Unable to open resource %1$s
uk: Не вдалося відкрити ресурс %1$s

en: Unable to open stream for '%1$s'
uk: Не вдалося відкрити потік даних для «%1$s»

en: Unable to open system token %1$s
uk: Не вдалося відкрити жетон системи %1$s

en: Unable to open test socket
uk: Не вдалося відкрити тестовий сокет

en: Unable to open/create resource %1$s
uk: Не вдалося відкрити або створити ресурс %1$s

en: Unable to override peer2peer migration URI
uk: Не вдалося перевизначити адресу перенесення peer2peer

en: Unable to parse %1$s %2$s
uk: Не вдалося обробити %1$s %2$s

en: Unable to parse '%1$s' as an integer
uk: Не вдалося обробити «%1$s» як ціле значення

en: Unable to parse FD number '%1$s'
uk: Не вдалося обробити номер файлового дескриптора, «%1$s»

en: Unable to parse HPT maxpagesize setting
uk: Не вдалося обробити значення параметра maxpagesize HPT

en: Unable to parse MAC '%1$s'
uk: Не вдалося обробити MAC «%1$s»

en: Unable to parse RelaxNG schema '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося обробити схему RelaxNG «%1$s»: %2$s

en: Unable to parse URI %1$s
uk: Не вдалося обробити адресу %1$s

en: Unable to parse UUID '%1$s'
uk: Не вдалося обробити UUID «%1$s»

en: Unable to parse base SELinux context '%1$s'
uk: Не вдалося обробити основний контекст SELinux «%1$s»

en: Unable to parse child device
uk: Не вдалося обробити дочірній пристрій

en: Unable to parse class id '%1$s'
uk: Не вдалося обробити ідентифікатор класу «%1$s»

en: Unable to parse cloud-hypervisor version: %1$s
uk: Не вдалося обробити значення версії cloud-hypervisor: %1$s

en: Unable to parse current SELinux context '%1$s'
uk: Не вдалося обробити поточний контекст SELinux «%1$s»

en: Unable to parse group-name parameter
uk: Не вдалося обробити параметр group-name

en: Unable to parse integer parameter
uk: Не вдалося обробити цілий параметр

en: Unable to parse integer parameter %1$s
uk: Не вдалося обробити цілий параметр %1$s

en: Unable to parse integer parameter '%1$s'
uk: Не вдалося обробити цілий параметр «%1$s»

en: Unable to parse lock state %1$s
uk: Не вдалося обробити дані щодо стану блокування %1$s

en: Unable to parse lock state %1$s: %2$s
uk: Не вдалося обробити стан блокування %1$s: %2$s

en: Unable to parse ovs-vsctl output
uk: Не вдалося обробити дані, які було виведено ovs-vsctl

en: Unable to parse port: %1$s
uk: Не вдалося обробити дані порту: %1$s

en: Unable to parse quota
uk: Не вдалося обробити дані щодо квоти

en: Unable to parse sched info value '%1$s'
uk: Не вдалося обробити значення інформації sched «%1$s»

en: Unable to parse schedstat info at '%1$s'
uk: Не вдалося обробити відомості schedstat у «%1$s»

en: Unable to parse secret uuid '%1$s'
uk: Не вдалося обробити потайний UUID «%1$s»

en: Unable to parse string parameter
uk: Не вдалося обробити рядковий параметр

en: Unable to parse the xml
uk: Не вдалося обробити xml

en: Unable to parse uptime value '%1$s'
uk: Не вдалося обробити значення uptime, «%1$s»

en: Unable to parse: %1$s
uk: не вдалося обробити %1$s

en: Unable to preserve mac/vlan tag for device = %1$s, vf = %2$d
uk: Не вдалося зберегти теґ mac/vlan для device = %1$s, vf = %2$d

en: Unable to probe '%1$s' for existing data, forced overwrite is necessary
uk: Не вдалося зондувати «%1$s» щодо наявних даних, потрібен примусовий перезапис

en: Unable to probe TSC frequency
uk: Неможливо зондувати частоту TSC

en: Unable to process file with flags %1$d
uk: Не вдалося обробити файл з прапорцями %1$d

en: Unable to query NVMe disk address
uk: Не вдалося опитати адресу на диску NVMe

en: Unable to query TSC scaling support
uk: Не вдалося опитати підтримку масштабування TSC

en: Unable to query certificate %1$s basic constraints %2$s
uk: Не вдалося визначити основні обмеження сертифіката %1$s, %2$s

en: Unable to query certificate %1$s key purpose %2$s
uk: Не вдалося визначити призначення ключа сертифіката %1$s, %2$s

en: Unable to query certificate %1$s key usage %2$s
uk: Не вдалося визначити використання ключа сертифіката %1$s, %2$s

en: Unable to query dependencies for %1$s
uk: Не вдалося опитати залежності для %1$s

en: Unable to query kqueue
uk: Не вдалося опитати kqueue

en: Unable to query memory available
uk: Не вдалося опитати щодо доступної пам'яті

en: Unable to query memory page size
uk: Не вдалося визначити розмір сторінки пам'яті

en: Unable to query memory total
uk: Не вдалося визначити загальний об'єм пам'яті

en: Unable to query peer security context
uk: Не вдалося надіслати запит щодо явного контексту захисту

en: Unable to query process ID start time
uk: Не вдалося визначити час початку для процесу з вказаним ідентифікатором

en: Unable to query sector size %1$s
uk: Не вдалося визначити розмір сектора %1$s

en: Unable to query sector size %1$s: %2$s
uk: Не вдалося виконати запит щодо розмірів сектора %1$s: %2$s

en: Unable to query tap interface name
uk: Не вдалося визначити назву інтерфейсу tap

en: Unable to re-encode message length
uk: Не вдалося перекодувати довжину повідомлення

en: Unable to read %1$s
uk: Не вдалося прочитати %1$s

en: Unable to read %1$s for ipv6 forwarding checks
uk: Не вдалося прочитати %1$s для перевірок переспрямовування ipv6

en: Unable to read TLS confirmation
uk: Не вдалося прочитати підтвердження TLS

en: Unable to read container pty
uk: Не вдалося прочитати pty контейнера

en: Unable to read directory '%1$s'
uk: Не вдалося прочитати каталог «%1$s»

en: Unable to read from %1$s
uk: Не вдалося виконати читання з %1$s

en: Unable to read from '%1$s'
uk: Не вдалося виконати читання з «%1$s»

en: Unable to read from agent
uk: Не вдалося виконати читання даних з агента

en: Unable to read from file %1$s
uk: Не вдалося виконати читання з файла %1$s

en: Unable to read from file '%1$s'
uk: Не вдалося виконати читання з файла «%1$s»

en: Unable to read from log file
uk: Не вдалося прочитати дані з файла журналу

en: Unable to read from log pipe
uk: Не вдалося виконати читання із каналу журналу

en: Unable to read from monitor
uk: Не вдалося виконати читання з монітора

en: Unable to read leases file: %1$s
uk: Не вдалося прочитати файл leases: %1$s

en: Unable to read net device config on this platform
uk: Неможливо прочитати налаштування мережевого пристрою на цій платформі

en: Unable to read pidfile '%1$s'
uk: Не вдалося прочитати файл pid «%1$s»

en: Unable to read qemu-rdp pidfile '%1$s'
uk: Не вдалося прочитати файл PID qemu-rdp «%1$s»

en: Unable to read slirp pidfile '%1$s'
uk: Не вдалося прочитати файл PID slirp «%1$s»

en: Unable to read vhost-user-gpu pidfile '%1$s'
uk: Не вдалося прочитати файл PID vhost-user-gpu «%1$s»

en: Unable to read virtiofsd pidfile '%1$s'
uk: Не вдалося прочитати файл ідентифікатора процесу virtiofsd «%1$s»

en: Unable to register Machine
uk: Не вдалося зареєструвати Machine

en: Unable to register async IO callback
uk: Не вдалося зареєструвати зворотний виклик асинхронного введення-виведення

en: Unable to register disconnect callback
uk: Не вдалося зареєструвати зворотний виклик роз'єднання

en: Unable to register process kevent
uk: Не вдалося зареєструвати процес kevent

en: Unable to remove %1$s
uk: Не вдалося вилучити %1$s

en: Unable to remove %1$s (%2$d)
uk: Не вдалося вилучити %1$s (%2$d)

en: Unable to remove Fake Disks
uk: Не вдалося вилучити фіктивні диски

en: Unable to remove XATTR %1$s on %2$s
uk: Не вдалося вилучити XATTR %1$s на %2$s

en: Unable to remove bridge %1$s
uk: Не вдалося вилучити місток %1$s

en: Unable to remove bridge %1$s port %2$s
uk: Неможливо вилучити на містку %1$s порт %2$s

en: Unable to remove device %1$s
uk: Не вдалося вилучити пристрій %1$s

en: Unable to remove disk from media registry. uuid = %1$s
uk: Не вдалося вилучити запис диска із реєстру носіїв даних. uuid = %1$s

en: Unable to remove epoll fd
uk: Не вдалося вилучити файловий дескриптор epoll

en: Unable to remove hard disk %1$s from media registry
uk: Не вдалося вилучити жорсткий диск %1$s із реєстру носіїв даних

en: Unable to remove metadata of %1$d snapshots
uk: Не вдалося вилучити метадані %1$d знімків

en: Unable to remove snapshot %1$s
uk: Не вдалося вилучити знімок %1$s

en: Unable to remove stale socket path: %1$s
uk: Не вдалося вилучити застарілий шлях до сокета: %1$s

en: Unable to remove status '%1$s' for nwfilter binding %2$s'
uk: Не вдалося вилучити стан «%1$s» для прив'язки фільтра nw «%2$s»

en: Unable to remove symlink %1$s
uk: Не вдалося вилучити символічне посилання %1$s

en: Unable to remove tap device %1$s
uk: Не вдалося вилучити пристрій tap %1$s

en: Unable to rename %1$s to %2$s
uk: Не вдалося перейменувати %1$s на %2$s

en: Unable to rename '%1$s' to '%2$s'
uk: Не вдалося перейменувати «%1$s» на «%2$s»

en: Unable to request personality for %1$s on %2$s
uk: Не вдалося виконати запит personality для %1$s у %2$s

en: Unable to reset PCI device %1$s: %2$s
uk: Не вдалось повторно ініціалізувати PCI-пристрій %1$s: %2$s

en: Unable to reset ingress on port %1$s: %2$s
uk: Не вдалося відновити початковий стан ingress на порту %1$s: %2$s

en: Unable to resolve address '%1$s' service '%2$s': %3$s
uk: Не вдалося визначити адресу «%1$s» служби «%2$s»: %3$s

en: Unable to resolve device %1$s driver symlink %2$s
uk: Не вдалося визначити адресу драйвера пристрою %1$s за символічним посиланням %2$s

en: Unable to resolve device %1$s iommu_group symlink %2$s
uk: Не вдалося визначити адресу пристрою %1$s, символічне посилання iommu_group %2$s

en: Unable to resolve device subsystem symlink %1$s
uk: Не вдалося визначити адресу підсистеми пристрою за символічним посиланням %1$s

en: Unable to resolve link: %1$s
uk: Не вдалося обробити посилання: %1$s

en: Unable to restart self
uk: Програма не може повторно запустити саму себе

en: Unable to restore file labels under %1$s
uk: Не вдалося відновити мітки файлів у %1$s

en: Unable to retrieve client limits from server's configuration
uk: Не вдалося отримати обмеження щодо клієнтів із налаштувань сервера

en: Unable to retrieve threadpool parameters
uk: Не вдалося отримати параметри threadpool

en: Unable to run among %1$llu
uk: Не вдалося запустити серед %1$llu

en: Unable to run command to get OVS master for interface %1$s: %2$s
uk: Не вдалося віддати команду для отримання основи OVS для інтерфейсу %1$s: %2$s

en: Unable to run command to get OVS port data for interface %1$s
uk: Не вдалося виконати команду для отримання даних порту OVS для інтерфейсу %1$s

en: Unable to run command to get OVS port data for interface %1$s: %2$s
uk: Не вдалося віддати команду для отримання даних порту OVS для інтерфейсу %1$s: %2$s

en: Unable to run command to set OVS port data for interface %1$s
uk: Не вдалося виконати команду для встановлення даних порту OVS для інтерфейсу %1$s

en: Unable to run command to set OVS port data for interface %1$s: %2$s
uk: Не вдалося віддати команду для встановлення даних порту OVS для інтерфейсу %1$s: %2$s

en: Unable to run one time GDBus initializer
uk: Не вдалося запустити одноразовий ініціалізатор GDBus

en: Unable to save '%1$s'
uk: Не вдалося зберегти «%1$s»

en: Unable to save lease %1$s
uk: Не вдалося зберегти володіння %1$s

en: Unable to save lockspace %1$s
uk: Не вдалося зберегти простір блокувань %1$s

en: Unable to save net device config on this platform
uk: Неможливо зберегти налаштування мережевого пристрою на цій платформі

en: Unable to save new snapshot xml file
uk: Не вдалося зберегти новий файл XML знімка

en: Unable to save socket state when SASL session is active
uk: Не можна зберігати стан сокета, якщо активним є сеанс SASL

en: Unable to save socket state when TLS session is active
uk: Не можна зберігати стан сокета, якщо активним є сеанс TLS

en: Unable to save state file %1$s
uk: Не вдалося зберегти файл з даними щодо стану, %1$s

en: Unable to save the xml
uk: Не вдалося зберегти xml

en: Unable to seek %1$s to %2$llu
uk: Не вдалося встановити на %1$s позицію %2$llu

en: Unable to seek log file %1$s to %2$llu
uk: Не вдалося виконати перехід у файлі журналу %1$s до позиції %2$llu

en: Unable to seek to EOF
uk: Не вдалося виконати позиціювання на кінець файла

en: Unable to seek to data
uk: Не вдалося виконати позиціювання на дані

en: Unable to seek to end of domain logfile
uk: Не вдалося виконати позиціювання на кінець файла журналу домену

en: Unable to seek to inode %1$llu offset %2$llu
uk: Не вдалося виконати позиціювання на inode %1$llu, відступ %2$llu

en: Unable to send %1$d signal to process %2$d
uk: Не вдалося надіслати сигнал %1$d процесові %2$d

en: Unable to send SIGTERM to init pid %1$llu
uk: Не вдалося надіслати сигнал SIGTERM процесу з ідентифікатором %1$llu init

en: Unable to send a VF SETLINK request on this platform
uk: Неможливо надіслати запит VF SETLINK на цій платформі

en: Unable to send container continue message
uk: Не вдалося надіслати повідомлення щодо продовження контейнера

en: Unable to send keyboard scan codes to domain %1$s
uk: Не вдалося надіслати коди сканування клавіатури до домену %1$s

en: Unable to send keyboard scancodes for domain %1$s
uk: Не вдалося надіслати коди сканування клавіатури для домену %1$s

en: Unable to serialize the machine description
uk: Не вдалося перетворити опис машини у послідовну форму

en: Unable to set ACLs on %1$s
uk: Не вдалося встановити ACL на %1$s

en: Unable to set FD %1$d blocking
uk: Не вдалося встановити блокування дескриптора файла %1$d

en: Unable to set IPV6_V6ONLY flag
uk: Не вдалося встановити прапорець IPV6_V6ONLY

en: Unable to set SCHED_CORE
uk: Не вдалося встановити SCHED_CORE

en: Unable to set SELinux context MCS '%1$s'
uk: Не вдалося встановити MCS контексту SELinux «%1$s»

en: Unable to set SELinux context role '%1$s'
uk: Не вдалося встановити роль контексту SELinux «%1$s»

en: Unable to set SELinux context user '%1$s'
uk: Не вдалося встановити користувача контексту SELinux «%1$s»

en: Unable to set SELinux label on %1$s
uk: Не вдалося встановити мітку SELinux на %1$s

en: Unable to set STP delay on %1$s
uk: Не вдалося встановити для затримки STP значення %1$s

en: Unable to set STP delay on %1$s on this platform
uk: На цій платформі неможливо встановити затримку STP на %1$s

en: Unable to set STP on %1$s on this platform
uk: На цій платформі неможливо встановити STP на %1$s

en: Unable to set XATTR %1$s on %2$s
uk: Не вдалося встановити XATTR %1$s на %2$s

en: Unable to set a VF MAC on this platform
uk: Неможливо встановити VF MAC на цій платформі

en: Unable to set a VF VLAN on this platform
uk: Неможливо встановити VF VLAN на цій платформі

en: Unable to set a VF config on this platform
uk: Неможливо встановити налаштування VF на цій платформі

en: Unable to set agent close-on-exec flag
uk: Не вдалося встановити ознаку close-on-exec для агента

en: Unable to set autostart on '%1$s': %2$s
uk: Не вдалося встановити автозапуск на «%1$s»: %2$s

en: Unable to set backing file %1$s
uk: Не вдалося встановити резервний файл %1$s

en: Unable to set bandwidth for interface because device name is unknown
uk: не вдалося встановити ширину каналу для інтерфейсу, оскільки невідомою є назва пристрою

en: Unable to set bridge %1$s %2$s via ioctl
uk: Неможливо встановити місток %1$s %2$s за допомогою ioctl

en: Unable to set bridge %1$s port %2$s %3$s to %4$s
uk: НЕ вдалося встановити порт містка %1$s %2$s %3$s у значення %4$s

en: Unable to set bridge port isolated on this platform
uk: Не вдалося встановити ізольований порт містка на цій платформі

en: Unable to set bridge port learning on this platform
uk: Не вдалося встановити learning порту містка на цій платформі

en: Unable to set bridge port unicast_flood on this platform
uk: Не вдалося встановити unicast_flood для порту містка на цій платформі

en: Unable to set bridge vlan_filtering on this platform
uk: Не вдалося встановити vlan_filtering містка на цій платформі

en: Unable to set cloexec flag
uk: Не вдалося встановити прапорець cloexec

en: Unable to set close-on-exec flag
uk: Не вдалося встановити ознаку close-on-exec для монітора

en: Unable to set console file descriptor non-blocking
uk: Не вдалося встановити для дескриптора файла консолі режим без блокування

en: Unable to set copy-on-write state on '%1$s' to '%2$s'
uk: Не вдалося встановити стан копіювання при записі на «%1$s» у значення «%2$s»

en: Unable to set interface parameters
uk: Не вдалося встановити значення параметрів інтерфейсу

en: Unable to set launch security state
uk: Не вдалося встановити стан безпеки запуску

en: Unable to set monitor close-on-exec flag
uk: Не вдалося встановити ознаку close-on-exec для монітора

en: Unable to set net device config on this platform
uk: Неможливо встановити налаштування мережевого пристрою на цій платформі

en: Unable to set network bandwidth on direct interfaces
uk: Не можна встановлювати ширину каналу мережі для безпосередніх інтерфейсів

en: Unable to set non-blocking mode
uk: Не вдалося встановити режим без блокування

en: Unable to set pipes to non-blocking
uk: Не вдалося встановити для каналів обробки режим без блокування

en: Unable to set port profile on direct interfaces
uk: Не можна встановлювати профіль порту для безпосередніх інтерфейсів

en: Unable to set qos configuration on port %1$s: %2$s
uk: Не вдалося встановити налаштування qos на порту %1$s: %2$s

en: Unable to set queue configuration on port %1$s: %2$s
uk: Не вдалося встановити налаштування черги на порту %1$s: %2$s

en: Unable to set socket reuse addr flag
uk: Не вдалося встановити прапорець повторного використання адреси сокета

en: Unable to set tap device %1$s to persistent
uk: Не вдалося зробити пристрій tap %1$s сталим

en: Unable to set thread local identity
uk: Не вдалося встановити локальний профіль потоку виконання

en: Unable to set thread local variable
uk: Не вдалося встановити локальний змінну потоку виконання

en: Unable to set throttle group
uk: Не вдалося встановити групу регулювання

en: Unable to set vlan configuration on port %1$s: %2$s
uk: Не вдалося встановити налаштування vlan на порту %1$s: %2$s

en: Unable to set x509 CA certificate: %1$s: %2$s
uk: Не вдалося встановити сертифікат служби сертифікації (CA) x509: %1$s: %2$s

en: Unable to set x509 certificate revocation list: %1$s: %2$s
uk: Не вдалося встановити список відкликань сертифікатів x509: %1$s: %2$s

en: Unable to set x509 key and certificate: %1$s, %2$s: %3$s
uk: Не вдалося встановити ключ та сертифікат x509: %1$s, %2$s: %3$s

en: Unable to split FD list '%1$s'
uk: Не вдалося поділити список дескрипторів файлів «%1$s» на записи

en: Unable to start event thread: %1$s
uk: Не вдалося запустити потік обробки подій: %1$s

en: Unable to start mediated device: %1$s
uk: Не вдалося запустити проміжний пристрій: %1$s

en: Unable to stat %1$p
uk: Не вдалося виконати stat для %1$p

en: Unable to stat %1$s
uk: Не вдалося виконати stat для %1$s

en: Unable to stat bind source %1$s
uk: Не вдалося визначити статистичні дані щодо джерела прив'язування, %1$s

en: Unable to stat bind target %1$s
uk: Не вдалося визначити статистичні дані щодо призначення прив'язування, %1$s

en: Unable to stat: %1$s
uk: Не вдалося виконати stat: %1$s

en: Unable to symlink directory %1$s to %2$s
uk: Не вдалося створити символічне посилання %1$s на каталог %2$s

en: Unable to thaw all processes
uk: не вдалося розморозити усі процеси

en: Unable to thaw filesystems
uk: Не вдалося розморозити файлові системи

en: Unable to truncate %1$s
uk: Не вдалося обрізати %1$s

en: Unable to umount %1$s
uk: Не вдалося демонтувати %1$s

en: Unable to unbind the virtual port %1$s from Midonet
uk: Не вдалося від'єднати віртуальний порт %1$s від Midonet

en: Unable to undefine mediated device: %1$s
uk: Не вдалося скасувати визначення проміжного пристрою: %1$s

en: Unable to unlink %1$s
uk: Не вдалося від'єднати %1$s

en: Unable to unlink path '%1$s'
uk: Не вдалося скасувати прив'язування шляху «%1$s»

en: Unable to unregister machine
uk: Не вдалося скасувати реєстрацію машини

en: Unable to update server's tls related files.
uk: Не вдалося оновити пов'язані із tls сервера файли.

en: Unable to validate doc against %1$s
    %2$s
uk: Документ не пройшов перевірки за %1$s
    %2$s

en: Unable to verify TLS peer: %1$s
uk: Не вдалося перевірити вузол TLS: %1$s

en: Unable to verify client certificate %1$s against CA certificate %2$s
uk: Не вдалося перевірити сертифікат клієнта %1$s сертифікатом служби сертифікації %2$s

en: Unable to verify server certificate %1$s against CA certificate %2$s
uk: Не вдалося перевірити сертифікат сервера %1$s сертифікатом служби сертифікації %2$s

en: Unable to wait for child process
uk: Не вдалося дочекатися завершення роботи від дочірнього процесу

en: Unable to wait on agent socket condition
uk: Не вдалося дочекатися умови сокета агентів

en: Unable to wait on epoll
uk: Не вдалося зачекати на epoll

en: Unable to wait on monitor condition (vm='%1$s')
uk: Не вдалося дочекатися виконання умови монітора (vm=«%1$s»)

en: Unable to wait on parent process
uk: Не вдалося дочекатися завершення роботи від батьківського процесу

en: Unable to watch epoll FD
uk: Не вдалося почати спостереження за дескриптором файла epoll

en: Unable to watch host console PTY
uk: Не вдалося встановити спостереження за PTY консолі основної системи

en: Unable to write %1$s
uk: Не вдалося записати %1$s

en: Unable to write '%1$s' to '%2$s'
uk: Не вдалося записати «%1$s» до «%2$s»

en: Unable to write pid file '%1$s/%2$s.pid'
uk: Не вдається записати pid-файл '%1$s/%2$s.pid'

en: Unable to write to %1$s
uk: Не вдалося виконати запис до %1$s

en: Unable to write to '%1$s'
uk: Не вдалося виконати запис до «%1$s»

en: Unable to write to agent
uk: Не вдалося виконати запис до агента

en: Unable to write to container pty
uk: Не вдалося записати pty контейнера

en: Unable to write to domain logfile
uk: Не вдалося виконати запис до файла журналу домену

en: Unable to write to file %1$s
uk: Не вдалося виконати запис до файла %1$s

en: Unable to write to file '%1$s'
uk: Не вдалося виконати запис до файла «%1$s»

en: Unable to write to monitor
uk: Не вдалося виконати запис до монітора

en: Unable to write to: %1$s
uk: Не вдалося виконати запис до «%1$s»

en: Unbounded
uk: Незв'язане

en: Unconfined guests are not allowed on this host
uk: На цій основній системі заборонено необмежені гостьові системи

en: Undefine a given network filter.
uk: Скасувати визначення вказаного фільтра мережі.

en: Undefine a secret.
uk: Вилучити визначення ключа.

en: Undefine an inactive domain, or convert persistent to transient.
uk: Скасувати визначення неактивного домену або перетворити постійний запис на тимчасовий.

en: Undefine an inactive node device
uk: Скасувати визначення неактивного пристрою вузла

en: Undefine the configuration for a persistent network.
uk: Скасувати призначення конфігурації для постійної мережі.

en: Undefine the configuration for an inactive pool.
uk: Скасувати визначення налаштувань для неактивного буфера.

en: Undefined
uk: Не визначено

en: Undefined node device '%1$s'
uk: Невизначений пристрій вузла «%1$s»

en: Undefines the configuration for an inactive node device
uk: Скасовує визначення налаштувань для неактивного пристрою вузла

en: Unexpected CPU fallback value: %1$d
uk: Неочікуване резервне значення процесора: %1$d

en: Unexpected CPU feature policy %1$d
uk: Неочікуване правило використання можливості процесора %1$d

en: Unexpected CPU match policy %1$d
uk: Неочікуване правило відповідності процесора %1$d

en: Unexpected CPU mode %1$d
uk: Неочікуваний режим процесора, %1$d

en: Unexpected HTTP response code %1$lu
uk: Неочікуваний код відповіді HTTP, %1$lu

en: Unexpected HTTP response during %1$s: %2$d
uk: Неочікувана відповідь HTTP під час %1$s: %2$d

en: Unexpected IDE controller model %1$d
uk: Неочікувана модель контролера IDE, %1$d

en: Unexpected JSON format: %1$s
uk: Неочікуваний формат JSON: %1$s

en: Unexpected JSON reply '%1$s'
uk: Неочікувана відповідь JSON «%1$s»

en: Unexpected LXC URI path '%1$s', try lxc:///system
uk: Неочікувана адреса LXC «%1$s», спробуйте lxc:///system

en: Unexpected PCI controller model %1$d
uk: Неочікувана модель контролера PCI, %1$d

en: Unexpected QEMU agent still active during domain deletion
uk: Неочікуваний агент QEMU продовжує працювати під час вилучення домену

en: Unexpected QEMU monitor still active during domain deletion
uk: Неочікуваний монітор QEMU продовжує працювати під час вилучення домену

en: Unexpected SCSI controller model %1$d
uk: Неочікувана модель контролера SCSI, %1$d

en: Unexpected Virtuozzo URI path '%1$s', try vz:///system
uk: Неочікуваний шлях URI Virtuozzo, «%1$s», спробуйте vz:///system

en: Unexpected address type for '%1$s'
uk: Неочікуваний тип адреси для «%1$s»

en: Unexpected bhyve URI path '%1$s', try bhyve:///system
uk: Неочікувана адреса bhyve, «%1$s», спробуйте bhyve:///system

en: Unexpected boot device type %1$i
uk: Неочікуваний тип пристрою завантаження, %1$i

en: Unexpected confirm code '%1$c' from parent
uk: Неочікуваний код підтвердження, «%1$c», від батьківського процесу

en: Unexpected dconnuri parameter with non-peer2peer migration
uk: Неочікуваний параметр dconnuri з перенесенням, яке не є перенесенням між вузлами (P2P)

en: Unexpected device type %1$d
uk: Неочікуваний тип пристрою, %1$d

en: Unexpected disk sgio mode '%1$d'
uk: Неочікуваний режим sgio диска, «%1$d»

en: Unexpected driver type '%1$s' opened
uk: Відкрито неочікуваний тип драйвера «%1$s»

en: Unexpected element '%1$s' in CPU map '%2$s'
uk: Несподіваний елемент «%1$s» у карті процесорів «%2$s»

en: Unexpected event thread still active during domain deletion
uk: Неочікуваний потік обробки подій продовжує працювати під час вилучення домену

en: Unexpected filesystem type %1$s
uk: Неочікуваний тип файлової системи %1$s

en: Unexpected format for mdevctl response
uk: Неочікуваний формат відповіді mdevctl

en: Unexpected hostdev mode %1$d
uk: Неочікуваний режим роботи пристрою основної системи, %1$d

en: Unexpected length of '%1$s', expected %2$u got %3$zu
uk: Неочікувана довжина «%1$s», мало бути %2$u, маємо %3$zu

en: Unexpected lock parameters for disk resource
uk: Неочікувані параметри блокування для дискового ресурсу

en: Unexpected message proc %1$d != %2$d
uk: Неочікувана процедура повідомлення: %1$d != %2$d

en: Unexpected message serial %1$d != %2$d
uk: Неочікуваний серійний номер повідомлення: %1$d != %2$d

en: Unexpected message status %1$d
uk: Неочікуваний стан повідомлення: %1$d

en: Unexpected message status %1$u
uk: Неочікуваний стан повідомлення %1$u

en: Unexpected message type %1$d
uk: Неочікуваний тип повідомлення %1$d

en: Unexpected message type %1$u
uk: Неочікуваний тип повідомлення %1$u

en: Unexpected message type: %1$d
uk: Неочікуваний тип повідомлення: %1$d

en: Unexpected network port type %1$s
uk: Неочікуваний тип порту мережі %1$s

en: Unexpected output of cloud-hypervisor binary
uk: Неочікувані виведені дані від виконуваного файла cloud-hypervisor

en: Unexpected parameter %1$s for lease resource
uk: Неочікуваний параметр %1$s для ресурсу надання

en: Unexpected parameter %1$s for object
uk: Неочікуваний параметр %1$s для об'єкта

en: Unexpected parameters for disk resource
uk: Неочікувані параметри для дискового ресурсу

en: Unexpected product line
uk: Неочікуваний рядок продукту

en: Unexpected protocol %1$d
uk: Неочікуваний протокол, %1$d

en: Unexpected response from CH: %1$s
uk: Неочікувана відповідь від CH: %1$s

en: Unexpected root filesystem without loop device
uk: Неочікувана коренева файлова система без петльового пристрою (loop)

en: Unexpected rule protocol %1$d
uk: Неочікуваний протокол правила, %1$d

en: Unexpected server name '%1$s' during restart
uk: Неочікувана назва сервера, «%1$s», під час перезапуску

en: Unexpected signal received: %1$d
uk: Отримано неочікуваний сигнал: %1$d

en: Unexpected state of feature '%1$s'
uk: Неочікуваний стан можливості «%1$s»

en: Unexpected stream hole
uk: Неочікуване порожнє місце у потоці

en: Unexpected volume path format: %1$s
uk: Неочікуване форматування шляху до тому: %1$s

en: Unexpectedly got a network port without a network bridge
uk: Несподівано отримано порт мережі без містка мережі

en: Unexpectedly got a network port without a plug
uk: Несподівано отримано порт мережі без з'єднання

en: Unix Socket backend is not supported by this version of ch.
uk: Підтримки модуля обробки даних сокетів Unix у цій версії ch не передбачено.

en: Unix file descriptors not supported on this platform
uk: На цій платформі не передбачено підтримки дескрипторів файлів UNIX

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown CPU feature %1$s
uk: Невідома можливість процесора %1$s

en: Unknown CPU mode: %1$X
uk: Невідомий режим процесора %1$X

en: Unknown CPU mode: %1$s
uk: Невідомий режим процесора: %1$s

en: Unknown CPU model %1$s
uk: Невідома модель процесора %1$s

en: Unknown CPU vendor %1$s
uk: Невідомий виробник процесорів %1$s

en: Unknown Command '%1$i'
uk: Невідома команда «%1$i»

en: Unknown Error
uk: Невідома помилка

en: Unknown IP address data source %1$d
uk: Невідоме джерело даних IP-адреси %1$d

en: Unknown JSON reply '%1$s'
uk: Невідома відповідь JSON «%1$s»

en: Unknown LXC namespace source '%1$s'
uk: Невідоме джерело простору назв LXC, «%1$s»

en: Unknown PCI header type '%1$d' for device '%2$s'
uk: Невідомий тип заголовка PCI «%1$d» для пристрою «%2$s»

en: Unknown Partition Type, requires build --overwrite
uk: Невідомий тип розділу, потрібна команда build --overwrite

en: Unknown QEMU arch %1$s
uk: Невідома архітектура QEMU, %1$s

en: Unknown QEMU device for '%1$s' controller
uk: Невідомий пристрій QEMU для контролера «%1$s»

en: Unknown SCSI controller model %1$s
uk: Невідома модель контролера SCSI, %1$s

en: Unknown URI parameter '%1$s'
uk: Невідомий параметр URI, «%1$s»

en: Unknown adapter type: %1$X
uk: Невідомий тип адаптера: %1$X

en: Unknown architecture %1$s
uk: Невідома архітектура, %1$s

en: Unknown async job type %1$s
uk: Невідомий тип асинхронного завдання, %1$s

en: Unknown autostart mode: %1$X
uk: Невідомий тип джерела %1$X

en: Unknown blkio parameter %1$s
uk: Невідомий параметр blkio, %1$s

en: Unknown cache type '%1$s'
uk: Невідомий тип кешування, «%1$s»

en: Unknown calculation mode '%1$s'
uk: Невідомий режим обчислення «%1$s»

en: Unknown cgroup controller '%1$s'
uk: Невідомий контролер cgroup «%1$s»

en: Unknown char device type: %1$d
uk: Невідомий тип символьного пристрою: %1$d

en: Unknown compatibility mode %1$s
uk: Невідомий режим сумісності, %1$s

en: Unknown connection URI: '%1$s'
uk: Невідома адреса з'єднання: «%1$s»

en: Unknown controller type %1$d
uk: Невідомий тип контролера, %1$d

en: Unknown core size '%1$s'
uk: Невідомий розмір ядра «%1$s»

en: Unknown crypto hash %1$d
uk: Невідомий криптографічний хеш %1$d

en: Unknown data source '%1$s'
uk: Невідоме джерело даних «%1$s»

en: Unknown dirty page rate calculation mode: %1$s
uk: Невідомий режим обчислення частоти зіпсованих сторінок: %1$s

en: Unknown dirty rate status: %1$s
uk: Невідомий стан частки «зіпсованої»: %1$s

en: Unknown disk bus: %1$X
uk: невідома шина диска: %1$X

en: Unknown disk name '%1$s' and no address specified
uk: Невідома назва диска, «%1$s», також не вказано адреси

en: Unknown domain type: %1$X
uk: Невідомий тип домену %1$X

en: Unknown driver name '%1$s'
uk: Невідома назва драйвера «%1$s»

en: Unknown driver type %1$s
uk: Невідомий тип драйвера %1$s

en: Unknown enable type %1$d in network
uk: Невідомий тип enable, %1$d, у мережі

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown error value
uk: Невідоме значення помилки

en: Unknown family %1$d
uk: Невідоме сімейство %1$d

en: Unknown firewall layer %1$d
uk: Невідомий шар брандмауера %1$d

en: Unknown forward type %1$d in network '%2$s'
uk: Невідомий тип переспрямування %1$d у мережі «%2$s»

en: Unknown forwardPlainNames type %1$d in network
uk: Невідомий тип forwardPlainNames, %1$d, у мережі

en: Unknown input device type
uk: Невідомий тип пристрою введення

en: Unknown invocation state
uk: Невідомий стан виклику

en: Unknown job
uk: Невідоме завдання

en: Unknown job phase %1$s
uk: Невідома стадія завдання, %1$s

en: Unknown job type %1$s
uk: Невідомий тип завдання, %1$s

en: Unknown localOnly type %1$d in network
uk: Невідомий тип localOnly, %1$d, у мережі

en: Unknown lock manager object type %1$d
uk: Невідомий тип об'єкта керування блокуваннями, %1$d

en: Unknown lock manager object type %1$d for domain lock object
uk: Невідомий тип об'єкта керування блокуваннями, %1$d, для об'єкта блокування доменів

en: Unknown migration cookie feature %1$s
uk: Невідома можливість куки перенесення %1$s

en: Unknown mode %1$s value, expecting 'acpi', 'agent', 'initctl', 'signal' or 'paravirt'
uk: Невідоме значення режиму %1$s, мало бути «acpi», «agent», «initctl», «signal» або «paravirt»

en: Unknown mode %1$s value, expecting 'acpi', 'agent', 'initctl', 'signal', or 'paravirt'
uk: Невідоме значення режиму, %1$s. Мало бути вказано значення «acpi», «agent», «initctl», «signal» або «paravirt»

en: Unknown model type '%1$s'
uk: Невідомий тип моделі «%1$s»

en: Unknown namespace: %1$s
uk: Невідомий простір назв: %1$s

en: Unknown parameter %1$s
uk: Невідомий параметр %1$s

en: Unknown parameter type
uk: Невідомий тип параметра

en: Unknown qemu capabilities flag %1$s
uk: Невідомий прапорець можливостей qemu %1$s

en: Unknown release: %1$s
uk: Невідомий випуск: %1$s

en: Unknown remote mode '%1$s'
uk: Невідомий віддалений режим «%1$s»

en: Unknown return code
uk: Невідомий код результату

en: Unknown sched_core value %1$s
uk: Невідоме значення sched_core %1$s

en: Unknown serial type: %1$X
uk: Невідомий тип серійності %1$X

en: Unknown slirp feature %1$s
uk: Невідома можливість slirp %1$s

en: Unknown source type: '%1$s'
uk: Невідомий тип джерела: «%1$s»

en: Unknown state of the remote server SSH key
uk: Невідомий стан ключа SSH віддаленого сервера

en: Unknown stdio handler %1$s
uk: Невідомий обробник stdio, %1$s

en: Unknown storage type: '%1$s'
uk: Невідомий тип сховища даних: «%1$s»

en: Unknown stub driver configured for PCI device %1$s
uk: Для пристрою PCI %1$s налаштовано невідомий фіктивний драйвер

en: Unknown suspend target: %1$u
uk: Невідома ціль призупинення: %1$u

en: Unknown taint flag %1$s
uk: Невідомий прапорець taint %1$s

en: Unknown uri scheme: '%1$s'
uk: Невідома схема побудови адреси: «%1$s»

en: Unknown value '%1$s' for %2$s
uk: Невідоме значення «%1$s» %2$s

en: Unknown value '%1$s' for %2$s 'type' property
uk: Невідоме значення «%1$s» для властивості «type» %2$s

en: Unknown value '%1$s' for AnyType 'type' property
uk: Невідоме значення «%1$s» властивості «type» AnyType

en: Unknown value '%1$s' for xsd:boolean
uk: Невідоме значення «%1$s» xsd:boolean

en: Unknown vendor %1$s referenced by CPU model %2$s
uk: Невідомий виробник %1$s, посилання на якого виявлено у записі моделі процесора %2$s

en: Unknown virDomainControllerPCIModelName value: %1$d
uk: Невідоме значення virDomainControllerPCIModelName: %1$d

en: Unmanaged PCI device %1$s must be manually detached from the host
uk: Некерований пристрій PCI %1$s має бути вручну від'єднано від основної системи

en: Unnkown proxy type '%1$s'
uk: Невідомий тип проксі — «%1$s»

en: Unpaused
uk: Поновлено

en: Unrecognized controller type %1$d
uk: Нерозпізнаний тип контролера %1$d

en: Unrecognized disk label found, requires build
uk: Виявлено невідому мітку диска, потрібна команда build

en: Unrecognized family '%1$s' in network '%2$s'
uk: Нерозпізнане сімейство «%1$s» у записі мережі «%2$s»

en: Unrecognized firewalld backend type: %1$s
uk: Невідомий тип модуля firewalld: %1$s

en: Unrecognized value in %1$s: %2$s
uk: Нерозпізнане значення у %1$s: %2$s

en: Unsafe migration
uk: Небезпечне перенесення

en: Unsafe migration: %1$s
uk: Небезпечне перенесення: %1$s

en: Unsupported <bandwidth> element in network '%1$s' in portgroup '%2$s' with forward mode='%3$s'
uk: Непідтримуваний елемент <bandwidth> у мережі «%1$s» у групі портів «%2$s» з режимом переспрямовування «%3$s»

en: Unsupported <dns> element in network %1$s with forward mode='%2$s'
uk: Непідтримуваний елемент <dns> у мережі %1$s з режимом переспрямовування «%2$s»

en: Unsupported <domain> element in network %1$s with forward mode='%2$s'
uk: Непідтримуваний елемент <domain> у мережі %1$s з режимом переспрямовування «%2$s»

en: Unsupported <ip> element in network %1$s with forward mode='%2$s'
uk: Непідтримуваний елемент <ip> у мережі %1$s з режимом переспрямовування «%2$s»

en: Unsupported <mac> element in network %1$s with forward mode='%2$s'
uk: Непідтримуваний елемент <mac> у мережі %1$s з режимом переспрямовування «%2$s»

en: Unsupported <tftp> element in an IPv6 element in network '%1$s'
uk: Непідтримуваний елемент <tftp> у елементі IPv6 у мережі «%1$s»

en: Unsupported IP address data source %1$d
uk: Непідтримуване джерело даних IP-адрес %1$d

en: Unsupported NUMA memory placement mode '%1$s'
uk: Непідтримуваний режим NUMA розташовування у пам'яті, «%1$s»

en: Unsupported NUMA memory tuning mode '%1$s'
uk: Непідтримуваний режим налаштування параметрів пам'яті NUMA «%1$s»

en: Unsupported Network type %1$d
uk: Непідтримуваний тип мережі %1$d

en: Unsupported OS type: %1$s
uk: Непідтримуваний тип ОС: %1$s

en: Unsupported PCI Express root controller
uk: Непідтримуваний кореневий контролер PCI Express

en: Unsupported PCR banks '%1$s'
uk: Непідтримувані банки PCR «%1$s»

en: Unsupported SCSI controller address type '%1$d'
uk: Непідтримуваний тип адреси контролера SCSI, «%1$d»

en: Unsupported SCSI controller model %1$s
uk: Непідтримувана модель контролера SCSI, %1$s

en: Unsupported SCSI controller model '%1$d'
uk: Непідтримувана модель контролера SCSI, «%1$d»

en: Unsupported SMBIOS mode '%1$s'
uk: Непідтримуваний режим SMBIOS «%1$s»

en: Unsupported URI scheme '%1$s'
uk: Непідтримувана схема URI, «%1$s»

en: Unsupported VPD field access type '%1$s'
uk: Вказано непідтримуваний тип доступу до поля «%1$s»

en: Unsupported action: %1$s
uk: Непідтримувана дія: %1$s

en: Unsupported address family %1$d Only IPv4 or IPv6 default gateway
uk: Непідтримуване сімейство адрес, %1$d. Лише типовий шлюз IPv4 або IPv6

en: Unsupported address type '%1$s' with mediated device model '%2$s'
uk: Непідтримуваний тип адреси «%1$s» з моделлю проміжного пристрою «%2$s»

en: Unsupported address type for character device
uk: Непідтримуваний тип адреси для символьного пристрою

en: Unsupported algorithm '%1$s'
uk: Непідтримуваний алгоритм, «%1$s»

en: Unsupported await condition name '%1$s'
uk: Непідтримувана назва умови очікування «%1$s»

en: Unsupported boot device type: '%1$s'
uk: Непідтримуваний тип пристрою завантаження: «%1$s»

en: Unsupported boot order configuration
uk: Непідтримувані налаштування порядку завантаження

en: Unsupported bus type '%1$s'
uk: Непідтримуваний тип каналу «%1$s»

en: Unsupported bus type '%1$s' for %2$s
uk: Непідтримуваний тип каналу «%1$s» для %2$s

en: Unsupported bus type '%1$s' for device type '%2$s'
uk: Непідтримуваний тип каналу «%1$s» для типу пристроїв «%2$s»

en: Unsupported capacity-to-allocation relation
uk: Некоректне співвідношення між місткістю та потрібним об'ємом пам'яті

en: Unsupported character device type '%1$s'
uk: Непідтримуваний тип символьного пристрою «%1$s»

en: Unsupported codeset '%1$d'
uk: Непідтримуване кодування «%1$d»

en: Unsupported compression method '%1$s'
uk: Непідтримуваний метод стискання, «%1$s»

en: Unsupported config format '%1$s'
uk: Непідтримуваний формат налаштувань «%1$s»

en: Unsupported config type %1$s
uk: Непідтримуваний тип налаштувань, %1$s

en: Unsupported configuration
uk: Непідтримувані налаштування

en: Unsupported controller model: %1$s
uk: Непідтримувана модель контролера: %1$s

en: Unsupported controller type
uk: Непідтримуваний тип контролера

en: Unsupported controller type %1$s
uk: Непідтримуваний тип контролера, %1$s

en: Unsupported controller type: %1$s
uk: Непідтримуваний тип контролера: %1$s

en: Unsupported device type
uk: Непідтримуваний тип пристроїв

en: Unsupported device type %1$d
uk: Непідтримуваний тип пристрою %1$d

en: Unsupported device type '%1$s'
uk: Непідтримуваний тип пристроїв «%1$s»

en: Unsupported device-mapper version. Expected %1$d got %2$d
uk: Непідтримувана версія device-mapper. Мало бути %1$d, маємо %2$d

en: Unsupported disk address type
uk: Непідтримуваний тип адреси диска

en: Unsupported disk address type '%1$s'
uk: Непідтримуваний тип адреси диска «%1$s»

en: Unsupported disk bus
uk: Непідтримуваний канал роботи з диском

en: Unsupported disk bus type %1$s
uk: Непідтримуваний тип каналу роботи з диском, %1$s

en: Unsupported disk device type '%1$s'
uk: Непідтримуваний тип дискових пристроїв «%1$s»

en: Unsupported disk type
uk: Непідтримуваний тип диска

en: Unsupported disk type %1$d
uk: Непідтримуваний тип диска, %1$d

en: Unsupported format of disk %1$s
uk: Непідтримуваний формат диска, %1$s

en: Unsupported forward mode '%1$s'
uk: Непідтримуваний режим переспрямовування «%1$s»

en: Unsupported graphics type '%1$s'
uk: Непідтримуваний тип графіки «%1$s»

en: Unsupported host device mode %1$s
uk: Непідтримуваний режим роботи пристрою основної системи, %1$s

en: Unsupported host device type %1$s
uk: Непідтримуваний тип пристроїв «%1$s» основної системи

en: Unsupported hostdev mode %1$s
uk: Непідтримуваний режим роботи пристрою основної системи, %1$s

en: Unsupported hostdev type %1$s
uk: Непідтримуваний тип пристрою основної системи, %1$s

en: Unsupported listen type
uk: Непідтримуваний тип очікування (listen)

en: Unsupported loader format '%1$s'
uk: Непідтримуваний формат завантажувача «%1$s»

en: Unsupported migration cookie feature %1$s
uk: Непідтримувана можливість куки перенесення %1$s

en: Unsupported net type %1$s
uk: Непідтримуваний тип мережі, %1$s

en: Unsupported net type '%1$s'
uk: Непідтримуваний тип мережі «%1$s»

en: Unsupported network block protocol '%1$s'
uk: Непідтримуваний блоковий протокол роботи у мережі, «%1$s»

en: Unsupported network type %1$s
uk: Непідтримуваний тип мережі, %1$s

en: Unsupported network-wide <bandwidth> element in network %1$s with forward mode='%2$s'
uk: Непідтримуваний загальномережевий елемент <bandwidth> у мережі %1$s з режимом переспрямовування «%2$s»

en: Unsupported null storage bus
uk: Непідтримуваний порожній канал сховища даних

en: Unsupported numatune mode '%1$d'
uk: Непідтримуваний режим numatune, «%1$d»

en: Unsupported numatune placement '%1$d'
uk: Непідтримуване розташовування numatune, «%1$d»

en: Unsupported nvram format '%1$s'
uk: Непідтримуваний формат nvram «%1$s»

en: Unsupported nvram template format '%1$s'
uk: Непідтримуваний формат шаблону nvram «%1$s»

en: Unsupported object type %1$d
uk: Підтримки типів об'єктів %1$d не передбачено

en: Unsupported qemu-rdp listen type
uk: Непідтримуваний тип очікування qemu-rdp

en: Unsupported resctrl monitor type
uk: Непідтримуваний тип монітора resctrl

en: Unsupported root filesystem type %1$s
uk: Непідтримуваний тип кореневої файлової системи, %1$s

en: Unsupported scheme in disks URI: %1$s
uk: Непідтримувана схема у адресі дисків: %1$s

en: Unsupported spicevmc target name '%1$s'
uk: Непідтримуване назва призначення spicevmc «%1$s»

en: Unsupported storage type %1$s, the only supported type is %2$s
uk: Непідтримуваний тип сховища даних, %1$s; єдиним підтримуваним типом є %2$s

en: Unsupported vbox device type: %1$d
uk: Непідтримуваний тип пристрою vbox: %1$d

en: Unsupported video device type '%1$s'
uk: Непідтримуваний тип відеопристрою «%1$s»

en: Unsupported virt type
uk: Непідтримуваний тип віртуалізації

en: Unsupported volume format '%1$s'
uk: Непідтримуваний формат тому, «%1$s»

en: Unused
uk: Не використовується

en: Unusual value in %1$s/devices/%2$s/class: %3$s
uk: Невідоме значення у %1$s/devices/%2$s/class: %3$s

en: Update a active and/or inactive node device
uk: Оновити активний і/або неактивний пристрій вузла

en: Update device from an XML <file>.
uk: Оновити запис пристрою на основі <файла> XML.

en: Update the media
uk: Оновити носій даних

en: Update values of a memory device of a domain
uk: Оновити значення пристрою пам'яті домену

en: Updated
uk: Оновлено

en: Updated network %1$s live state
uk: Оновлено стан працездатності %1$s

en: Updated network %1$s persistent config
uk: Оновлено сталі налаштування мережі %1$s

en: Updated network %1$s persistent config and live state
uk: Оновлено сталі налаштування мережі %1$s та стан працездатності

en: Updated node device %1$s live state
uk: Оновлено стан інтерактивності пристрою вузла %1$s

en: Updated node device %1$s persistent config
uk: Оновлено сталі налаштування пристрою вузла %1$s

en: Updated node device %1$s persistent config and live state
uk: Оновлено сталі налаштування та стан інтерактивності пристрою вузла %1$s

en: Updates on a running domain need VIR_DOMAIN_AFFECT_LIVE flag
uk: Оновлення у запущеному домені потребують прапорця VIR_DOMAIN_AFFECT_LIVE

en: Updates the configuration of a node device
uk: Оновлює налаштування пристрою вузла

en: Upgrade to a kernel supporting namespaces
uk: Оновіть ядро до версії з підтримкою просторів назв

en: Upload file contents to a volume
uk: Вивантажити вміст файла на том

en: Usage
uk: Використання

en: Usage of listen-address is forbidden when migration URI uses UNIX transport method
uk: Не можна використовувати listen-address, якщо за адресою перенесення використовується метод передавання UNIX

en: Usage:
uk: Користування:

en: Usage:
      %1$s FILE
      %2$s { -v | -h }
    
    Extract Distinguished Name from a PEM certificate.
    The output is meant to be used in the tls_allowed_dn_list
    configuration option in the libvirtd.conf file.
    
      FILE            certificate file to extract the DN from
    
    options:
      -h | --help     display this help and exit
      -v | --version  output version information and exit
uk: Користування:
      %1$s ФАЙЛ
      %2$s { -v | -h }
    
    Видобути DN з сертифіката PEM.
    Виведені дані призначено для використання у параметрі
    налаштувань tls_allowed_dn_list у файлі libvirtd.conf.
    
      ФАЙЛ            файл сертифіката, з якого слід видобути DN
    
    параметри:
      -h | --help     вивести цю довідку і вийти
      -v | --version  вивести дані щодо версії і вийти

en: Usage:
      %1$s { -v | -h } [TRUST|SERVER|CLIENT]
    
    Validate TLS certificate configuration
    
    options:
      -s     | --system   validate system certificates (default)
      -u     | --user     validate user certificates
      -p DIR | --path DIR validate custom certificate path
      -h     | --help     display this help and exit
      -v     | --version  output version information and exit
uk: Користування:
      %1$s { -v | -h } [ДОВІРА|СЕРВЕР|КЛІЄНТ]
    
    Перевірити налаштування сертифікатів TLS
    
    параметри:
      -s     | --system   перевірити загальносистемні сертифікати (типовий варіант)
      -u     | --user     перевірити сертифікати користувача
      -p КАТ | --path КАТ перевірити нетиповий шлях до сертифікатів
      -h     | --help     показати цю довідку і вийти
      -v     | --version  вивести дані щодо версії і вийти

en: Usage: $program_name {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|gueststatus|shutdown}
uk: Використання: $program_name {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|gueststatus|shutdown}

en: Usage: %1$s FILENAME FD
uk: Користування: %1$s НАЗВА_ФАЙЛА ІДЕНТИФІКАТОР

en: Usage: %1$s add|old|del|init mac|clientid ip [hostname]
    Designed for use with 'dnsmasq --dhcp-script'
    Refer to man page of dnsmasq for more details'
uk: Користування: %1$s add|old|del|init mac|clientid ip [назва вузла]
    Створено для використання разом з «dnsmasq --dhcp-script»
    Щоб дізнатися більше, зверніться до сторінки підручника (man) програми dnsmasq

en: Use XML to start a full or incremental disk backup of a live domain, optionally creating a checkpoint
uk: Використати XML для запуску повного або нарощувального резервного копіювання запущеного домену із необов'язковим створенням контрольної точки

en: Use domain power management
uk: Користування керування живленням домену

en: Use host power management
uk: Використання керування живленням основної системи

en: Use of 'parentaddr' element requires use of the adapter 'type'
uk: Використання елемента «parentaddr» потребує використання адаптера «type»

en: Use of 'wwnn', 'wwpn', and 'parent' attributes requires use of the adapter 'type'
uk: Використання атрибутів «wwnn», «wwpn» і «parent» потребує використання адаптера «type»

en: Use the guest agent to query authorized SSH keys for given user
uk: Використання гостьового агента для опитування уповноважених ключів SSH для заданого користувача

en: Use the guest agent to query or set cpu state from guest's point of view
uk: Скористатися агентом гостьової системи для опитування або встановлення стану процесора з точки зору гостьової системи

en: Use the guest agent to query various information from guest's point of view
uk: Скористатися агентом гостьової системи для отримання різноманітних відомостей з точки зору гостьової системи

en: Used memory:
uk: Зайнято пам'яті:

en: User %1$s doesn't exist
uk: Користувача %1$s не існує

en: User namespace support is recommended
uk: Рекомендована підтримка простору назв користувача (user)

en: Username request failed
uk: Невдала спроба запиту щодо імені користувача

en: Using API: %1$s %2$d.%3$d.%4$d
uk: Використовується API: %1$s %2$d.%3$d.%4$d

en: Using domain power management requires authorization
uk: Користування керуванням живленням домену потребує уповноваження

en: Using host power management requires authorization
uk: Користування керуванням живленням основної системи потребує уповноваження

en: Using interface transactions requires authorization
uk: Користування перенесенням інтерфейсів потребує уповноваження

en: Using library: libvirt %1$d.%2$d.%3$d
uk: Використовується бібліотека libvirt %1$d.%2$d.%3$d

en: Uuid is null
uk: Значення UUID є порожнім

en: V1 controller '%1$s' is not wanted, but '%2$s' is co-mounted
uk: Контролер v1 «%1$s» є небажаним, але разом з ним змонтовано «%2$s»

en: VF %1$d of PF '%2$s' is not bound to a net driver, so its MAC address cannot be set to %3$s
uk: VF %1$d PF «%2$s» не пов'язано із драйвером мережі, отже його адресу MAC не може бути встановлено у значення %3$s

en: VFB %1$s too big for destination
uk: VFB %1$s є занадто великим для призначення

en: VFIO AP device assignment is not supported by this version of QEMU
uk: Ця версія QEMU не підтримує призначення AP-пристроїв VFIO

en: VFIO CCW device assignment is not supported by this version of QEMU
uk: Ця версія QEMU не підтримує призначення CCW-пристроїв VFIO

en: VFIO PCI device assignment is not supported by the host
uk: Підтримки призначення пристроїв PCI VFIO не передбачено в основній системі

en: VFIO PCI device assignment is not supported by this QEMU binary
uk: Підтримки призначення пристроів PCI VFIO у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: VFIO PCI device assignment is not supported by this version of QEMU
uk: Ця версія QEMU не підтримує призначення PCI-пристроїв VFIO

en: VFIO PCI device assignment is not supported by this version of qemu
uk: Ця версія QEMU не підтримує призначення PCI-пристроїв VFIO

en: VFIO device assignment is currently not supported on this system
uk: у цій системі поки що не передбачено призначення пристроїв VFIO

en: VFIO device assignment is not available on this platform
uk: Призначення пристрою VFIO є недоступним на цій платформі

en: VM disk source and snapshot disk source are not the same
uk: Джерело диска ВМ і джерело диска знімка не є тотожними

en: VM doesn't have disk '%1$s' referenced by snapshot '%2$s'
uk: У ВМ немає диска «%1$s», на який посилається знімок «%2$s»

en: VM is already active
uk: Віртуальна машина вже активна

en: VM is not defined
uk: ВМ не визначено

en: VMX entry '%1$s' contains unsupported scheme '%2$s'
uk: Запис VMX «%1$s» містить непідтримувані дані схеми «%2$s»

en: VMX entry 'annotation' contains invalid escape sequence
uk: Запис «annotation» VMX містить некоректну екрановану послідовність

en: VMX entry 'cpuid.coresPerSocket' smaller than 'numvcpus'
uk: запис VMX «cpuid.coresPerSocket» є меншим за «numvcpus»

en: VMX entry 'firmware' has unknown value '%1$s'
uk: запис VMX «firmware» містить невідоме значення «%1$s»

en: VMX entry 'name' contains invalid escape sequence
uk: Запис «name» VMX містить некоректну екрановану послідовність

en: VMX entry 'sched.cpu.affinity' contains a %1$d, this value is too large
uk: Запис VMX «sched.cpu.affinity» містить %1$d, це значення є занадто великим

en: VNC Password authentication not supported by bhyve
uk: У bhyve не передбачено підтримки розпізнавання за паролем у VNC

en: VNC password is %1$zu characters long, only 8 permitted
uk: Пароль до VNC складається з %1$zu символів. Дозволено лише 8

en: VNC power control is not available
uk: Керування живленням VNC є недоступним

en: VNC supports connected='keep' only
uk: У VNC передбачено підтримку лише connected='keep'

en: Value '%1$s' is not representable as %2$s
uk: Значення «%1$s» не можна представити як %2$s

en: Value '%1$s' is out of %2$s range
uk: Значення «%1$s» лежить поза межами діапазону %2$s

en: Value of cputune '%1$s' must be in range [%2$llu, %3$llu]
uk: Значення cputune «%1$s» має належати діапазону [%2$llu, %3$llu]

en: Variable value contains invalid character
uk: У значенні змінної міститься некоректний символ

en: Verbose messages
uk: Режим докладних повідомлень

en: Video adapters are not supported in containers.
uk: У контейнерах не передбачено підтримки відеоадаптерів.

en: Virsh command line tool of libvirt %1$s
uk: Програма для керування libvirt %1$s за допомогою командного рядка — Virsh

en: Virt-admin command line tool of libvirt %1$s
uk: Програма для керування libvirt %1$s за допомогою командного рядка — Virt-admin

en: Virtual network portgroups are not supported by vz driver.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки груп портів віртуальної мережі.

en: Virtual networks are active
uk: Віртуальні мережі активовано

en: Virtual port profile association not supported on this platform
uk: На цій платформі прив'язування профілів віртуальних портів не підтримується

en: Vol %1$s cloned from %2$s
uk: Том %1$s клоновано з %2$s

en: Vol %1$s created
uk: Створено том %1$s

en: Vol %1$s created from %2$s
uk: Том %1$s створено з %2$s

en: Vol %1$s created from input vol %2$s
uk: Том %1$s створено з вхідного тому %2$s

en: Vol %1$s deleted
uk: Том %1$s вилучено

en: Vol %1$s wiped
uk: Том %1$s витерто

en: Volume '%1$s' was not found in domain's definition.
uk: Том «%1$s» не було знайдено у визначенні домену.

en: Volume '%1$s'(%2$s) removed.
uk: Том «%1$s» (%2$s) вилучено.

en: Volume name '%1$s' doesn't have expected format '<directory>/<file>'
uk: Назва тому «%1$s» зберігається не у очікуваному форматі «<каталог>/<файл>»

en: Volume name '%1$s' has unsupported suffix, expecting '.vmdk'
uk: Неочікуваний суфікс назви тому «%1$s», суфіксом має бути «.vmdk»

en: Volume path '%1$s' did not start with parent pool source device name.
uk: Адреса тому «%1$s» не починалася з назви пристрою батьківського резервного сховища даних.

en: Volume path '%1$s' is a FIFO
uk: Шлях до тому «%1$s» є записом FIFO

en: Volume path '%1$s' is a socket
uk: Шлях до тому, «%1$s», є сокетом

en: WARN
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ

en: WS-Management fault during %1$s invocation: %2$s
uk: Помилка керування WS під час виклику %1$s: %2$s

en: Waiting for %d guests to shut down, %d seconds left\n
uk: Очікуємо на завершення роботи гостьових систем (%d), лишилося %d секунд\n

en: Waiting for %d guests to shut down\n
uk: Очікуємо на завершення роботи гостьових систем (%d)\n

en: Waiting for guest %s to shut down, %d seconds left\n
uk: Очікуємо на завершення роботи гостьової системи %s, лишилося %d секунд\n

en: Waiting for guest %s to shut down\n
uk: Очікуємо на завершення роботи гостьової системи %s\n

en: Wakeup a domain that was previously suspended by power management.
uk: Пробудити домен, який раніше було приспано службою керування живленням.

en: Watchdog
uk: Сторожовик

en: Welcome to %1$s, the administrating virtualization interactive terminal.
uk: Ласкаво просимо до %1$s — адміністративного інтерактивного термінала віртуалізації.

en: Welcome to %1$s, the virtualization interactive terminal.
uk: Ласкаво просимо до %1$s — інтерактивного термінала віртуалізації.

en: Wiping volume '%1$s'(%2$s) ...
uk: Витирання тому «%1$s»(%2$s) ...

en: Write domain
uk: Запис домену

en: Write domain block
uk: Запис блоку домену

en: Write domain time
uk: Запис часу домену

en: Write filtering of PCI device configuration space is not supported by qemu
uk: У QEMU не передбачено підтримки фільтрування запису у просторі налаштувань пристрою PCI

en: Write host
uk: Запис основної системи

en: Write interface
uk: Запис інтерфейсу

en: Write network
uk: Запис мережі

en: Write network filter
uk: Запис фільтра мережі

en: Write node device
uk: Запис пристрою вузла

en: Write of '%1$s' to '%2$s' during vport create/delete failed
uk: Помилка під час запису «%1$s» до «%2$s» у процесі створення/видалення віртуального порту

en: Write secret
uk: Запис пароля

en: Write storage pool
uk: Запис буфера сховища

en: Write storage volume data
uk: Запис даних тому сховища

en: Write to '%1$s' to trigger host scan failed
uk: Спроба запису до «%1$s» для вмикання перевірки основної системи зазнала невдачі

en: Writing domain block devices requires authorization
uk: Запис блокових пристроїв домену потребує уповноваження

en: Writing domain configuration requires authorization
uk: Запис налаштувань домену потребує уповноваження

en: Writing interface configuration requires authorization
uk: Запис налаштування інтерфейсу потребує уповноваження

en: Writing network configuration requires authorization
uk: Запис налаштувань мережі потребує уповноваження

en: Writing network filter configuration requires authorization
uk: Запис налаштувань фільтра мережі потребує уповноваження

en: Writing network port configuration requires authorization
uk: Запис налаштувань порту мережі потребує уповноваження

en: Writing node device configuration requires authorization
uk: Запис налаштувань пристрою вузла потребує уповноваження

en: Writing secret configuration requires authorization
uk: Запис налаштувань пароля потребує уповноваження

en: Writing storage pool configuration requires authorization
uk: Запис налаштувань буфера сховища потребує уповноваження

en: Writing storage volume data requires authorization
uk: Запис даних тому сховища потребує уповноваження

en: Writing the host configuration requires authorization
uk: Запис налаштувань основної системи потребує уповноваження

en: Wrong MAC address
uk: Неправильна MAC-адреса

en: Wrong XML element type %1$d
uk: Помилковий тип елемента XML %1$d

en: Wrong address type for USB hub
uk: Помилковий тип адреси для концентратора USB

en: Wrong length MAC address
uk: Неприпустима довжина MAC-адреса

en: XBZRLE is active, but 'bytes' data was missing
uk: Задіяно XBZRLE, але не вказано даних «butes»

en: XBZRLE is active, but 'cache-miss' data was missing
uk: Задіяно XBZRLE, але не вказано даних «cache-miss»

en: XBZRLE is active, but 'cache-size' data was missing
uk: Задіяно XBZRLE, але не вказано даних «cache-size»

en: XBZRLE is active, but 'overflow' data was missing
uk: Задіяно XBZRLE, але не вказано даних «overflow»

en: XBZRLE is active, but 'pages' data was missing
uk: Задіяно XBZRLE, але не вказано даних «pages»

en: XEN does not support device assignment mode '%1$s'
uk: У XEN не передбачено підтримки режиму призначення пристроїв «%1$s»

en: XML description is invalid or not well formed
uk: Опис XML є некоректним або має помилкове форматування

en: XML document failed to validate against schema
uk: Документ XML не пройшов перевірки за схемою

en: XML document failed to validate against schema: %1$s
uk: Документ XML не пройшов перевірки за схемою: %1$s

en: XML does not contain expected 'cpu' element
uk: У XML не міститься очікуваного елемента «cpu»

en: XML error: %1$s
uk: Помилка XML: %1$s

en: XML file
uk: Файл XML

en: XML node doesn't contain text, expecting an %1$s value
uk: У вузлі XML не міститься тексту, мало бути вказано значення %1$s

en: XML node doesn't contain text, expecting an xsd:dateTime value
uk: У вузлі XML не міститься тексту, мало бути вказано значення xsd:dateTime.

en: XPath evaluation of response for call to '%1$s' failed
uk: Помилка обчислення XPath відповіді на виклик «%1$s»

en: Xen migration stream version '%1$d' is not supported on this host
uk: Підтримки версії потоку перенесення Xen «%1$d» на цьому вузлі не передбачено

en: Xen only supports 'xenpv', 'xenpvh' and 'xenfv' machines
uk: У Xen передбачено підтримку лише машин «xenpv», «xenpvh» і «xenfv»

en: Xen virtual machines are running
uk: Запущено віртуальні машини Xen

en: You are trying to remove a snapshot which does not exists
uk: Ви намагаєтеся вилучити знімок, якого не існує

en: You must map the root user of container
uk: Вам слід пов'язати запис кореневого користувача контейнера

en: [--%1$s] <number>
uk: [--%1$s] <число>

en: [--%1$s] <string>
uk: [--%1$s] <рядок>

en: [--%1$s] <string>...
uk: [--%1$s] <рядок>...

en: a 'none' video type must be the only video device defined for the domain
uk: тип відео «none» має бути єдиним визначеним відеопристроєм для домену

en: a device with the same address already exists
uk: пристрій із тією самою адресою вже існує

en: a different backing store cannot be specified.
uk: не можна вказати іншого резервного сховища даних.

en: a different portgroup entry in network '%1$s' is already set as the default. Only one default is allowed.
uk: типовим у мережі «%1$s» вже визначено інший запис portgroup. Можна використовувати лише один типовий запис.

en: a maximum of two TPM devices is supported, one of them being a TPM Proxy device
uk: передбачено підтримку не більше двох пристроїв TPM, одним і з них має бути проксі-пристрій TPM

en: a redefined checkpoint must have a name
uk: перевизначена контрольна точка повинна мати назву

en: a redefined snapshot must have a name
uk: повторно визначений знімок повинен мати назву

en: a secret with UUID %1$s already defined for use with %2$s
uk: ключ з UUID %1$s вже визначено для використання з %2$s

en: a secret with UUID %1$s is already defined for use with %2$s
uk: ключ з UUID %1$s вже визначено для використання з %2$s

en: a slirp-helper cannot be migrated
uk: slirp-helper не може бути перенесено

en: abort active domain job
uk: перервати активне завдання домену

en: abort on soft errors during migration
uk: переривати перенесення у разі програмних помилок

en: abort the active job on the specified disk
uk: перервати поточне завдання для вказаного диска

en: absolute path must be used as block copy target
uk: як призначення для копіювання блоку має бути використано абсолютний шлях

en: access denied
uk: доступ заборонено

en: access denied by policy
uk: доступ заборонено правилами

en: access denied: %1$s
uk: доступ заборонено: %1$s

en: acpi-erst backend of pstore device is not supported
uk: Підтримки модуля обробки acpi-erst пристрою pstore не передбачено

en: active
uk: активна

en: active commit requested but '%1$s' is not active
uk: надіслано запит щодо активного внеску, але «%1$s» не є активним

en: active qemu domains require external disk snapshots; disk %1$s requested internal
uk: активні домени qemu потребують зовнішніх знімків диска; запит щодо диска %1$s є внутрішнім

en: adapter name to be used for underlying storage
uk: назва адаптера, яку буде використано для основного сховища даних

en: adapter parent scsi_hostN fabric_wwn to be used for underlying vHBA storage
uk: батьківський елемент адаптера fabric_wwn scsi_hostN, який буде використано для підлеглого сховища даних vHBA

en: adapter parent scsi_hostN to be used for underlying vHBA storage
uk: батьківський елемент адаптера scsi_hostN, який буде використано для підлеглого сховища даних vHBA

en: adapter parent scsi_hostN wwnn to be used for underlying vHBA storage
uk: батьківський елемент адаптера wwnn scsi_hostN, який буде використано для підлеглого сховища даних vHBA

en: adapter parent scsi_hostN wwpn to be used for underlying vHBA storage
uk: батьківський елемент адаптера wwpn scsi_hostN, який буде використано для підлеглого сховища даних vHBA

en: adapter wwnn to be used for underlying storage
uk: wwnn адаптера, яку буде використано для основного сховища даних

en: adapter wwpn to be used for underlying storage
uk: wwpn адаптера, яку буде використано для основного сховища даних

en: add a column showing parent checkpoint
uk: додати стовпчик з назвою батьківської контрольної точки

en: add a column showing parent snapshot
uk: додати стовпчик з назвою батьківського знімка

en: add an IOThread to the guest domain
uk: додати потік введення-виведення до гостьового домену

en: add backing chain information to block stats
uk: додати інформацію щодо резервного ланцюжка до статистики блоків

en: additionally display the type and device value
uk: додатково показати значення типу і пристрою

en: address not supported for video type ramfb
uk: підтримки address для типу відео ramfb не передбачено

en: address of disk device
uk: адреса дискового пристрою

en: address of type '%1$s' is supported only for hostdevs
uk: підтримку адрес типу «%1$s» передбачено лише для пристроїв основної системи

en: address source: 'lease' or 'agent'
uk: джерело адреси: «lease» або «agent»

en: address source: 'lease', 'agent', or 'arp'
uk: джерело адреси: lease, agent або arp

en: address type drive is not supported for bus '%1$s'
uk: підтримки типу адреси drive для каналу «%1$s» не передбачено

en: address type='%1$s' not supported in hostdev interfaces
uk: у інтерфейсах hostdev не передбачено підтримки типу адреси «%1$s»

en: admin MAC can only be set for SR-IOV VFs, but %1$s is not a VF
uk: адміністративний MAC можна встановлювати лише для VF SR-IOV, але %1$s не є VF

en: affect current domain
uk: виконати дію над поточним доменом

en: affect current state of network
uk: вплине на поточний стан мережі

en: affect current state of node device
uk: стосується поточного стану пристрою вузла

en: affect next boot
uk: стосується наступного завантаження

en: affect next network startup
uk: вплине під час наступного запуску мережі

en: affect next node device startup
uk: стосується наступного запуску пристрою вузла

en: affect running domain
uk: стосується запущеного домену

en: affect running network
uk: вплине на вже запущену мережу

en: affect running node device
uk: стосується запущеного пристрою вузла

en: after reverting, change state to paused
uk: після повернення змінити стан на «призупинений»

en: after reverting, change state to running
uk: після повернення змінити стан на «запущений»

en: aia feature is not available with this QEMU binary
uk: можливість aia є недоступною з цим виконуваним файлом QEMU

en: aia feature is only supported with RISC-V Virt machines
uk: підтримку можливості aia передбачено лише для віртуальних машин RISC-V

en: algorithm=%1$d is not supported
uk: Підтримки алгоритму=%1$d не передбачено

en: alias '%1$s' of command '%2$s' has mismatched alias type
uk: альтернативна формат «%1$s» команди «%2$s» має невідповідний тип alias

en: alias '%1$s' of command '%2$s' has missing alias option
uk: у альтернативній формі «%1$s» команди «%2$s» пропущено параметр alias

en: all CPU models are accepted
uk: приймаються усі моделі процесорів

en: all vcpus must have either set or unset order
uk: встановлено або скасовано порядок має бути для усіх віртуальних процесорів

en: allocate the new capacity, rather than leaving it sparse
uk: отримати всю нову місткість, замість залишення її порожньою

en: allocated netlink buffer is too small
uk: отриманий буфер netlink є занадто малим

en: allow cloning to new name
uk: дозволити клонування до запису з новою назвою

en: allow renaming an existing snapshot
uk: дозволити перейменування вже створеного знімка

en: allow the resize to shrink the volume
uk: дозволити зміну розмірів зі стисканням тому

en: allow_disk_format_probing is no longer supported
uk: підтримки allow_disk_format_probing більше не передбачено

en: already active
uk: вже задіяно

en: also print reason for the state
uk: вивести також причину зміни стану

en: also set edited snapshot as current
uk: також зробити змінений знімок поточним

en: alter live configuration of running domain
uk: змінити налаштування запущеного домену у динамічному режимі

en: alter persistent configuration, effect observed on next boot
uk: змінити постійне налаштування, зміни набудуть чинності під час наступного завантаження

en: always display names and MACs of interfaces
uk: завжди показувати назви і MAC-адреси інтерфейсів

en: amount of data to download
uk: об'єм даних, які слід отримати

en: amount of data to upload
uk: об'єм даних, які слід вивантажити

en: an <auth> definition already found for disk source
uk: визначення <auth> вже виявлено для джерела диска

en: an <encryption> definition already found for disk source
uk: визначення <encryption> вже виявлено для джерела диска

en: an IOThread is already using iothread_id '%1$u'
uk: потік введення-виведення вже використовує iothread_id «%1$u»

en: an os <type> must be specified
uk: має бути вказано <type> операційної системи

en: another backup job is already running
uk: вже виконується інше завдання з резервного копіювання

en: another migration job is already running for domain '%1$s'
uk: вже запущено інше завдання з перенесення для домену «%1$s»

en: any configuration
uk: будь-які налаштування

en: ap-domain value '%1$s' is out of range for '%2$s'
uk: Значення ap-domain «%1$s» не потрапляє до діапазону для «%2$s»

en: api error
uk: помилка програмного інтерфейсу

en: apparmor_parser exited with error
uk: Програма apparmor_parser завершила роботу повідомленням про помилку

en: applyDHCPOnlyRules failed - spoofing not protected!
uk: Помилка applyDHCPOnlyRules: імітацію з'єднання не захищено!

en: architecture
uk: архітектура

en: architecture from emulator '%1$s' doesn't match given architecture '%2$s'
uk: архітектура від емулятора «%1$s» не збігається із наданою архітектурою, «%2$s»

en: argument key '%1$s' is too short or malformed
uk: ключ аргументу «%1$s» є занадто коротким або має помилкове форматування

en: argument key '%1$s' must not be negative
uk: ключ аргументу «%1$s» має бути невід'ємним

en: argument key '%1$s' must not have null value
uk: значення аргументу «%1$s» не повинно бути порожнім

en: argument unsupported
uk: підтримки аргументу не передбачено

en: argument unsupported: %1$s
uk: підтримки аргументу не передбачено: %1$s

en: argument virt_type must not be NULL
uk: аргумент virt_type не повинен бути рівним NULL

en: arguments to echo
uk: аргументи для повторного показу

en: array element '%1$zd' of '%2$zd' missing in guest-get-fsinfo 'disk' data
uk: у повернених guest-get-fsinfo даних «disk» пропущено елемент масиву «%1$zd» з «%2$zd»

en: array element '%1$zd' of '%2$zd' missing in guest-get-fsinfo return data
uk: у повернених guest-get-fsinfo даних пропущено елемент масиву «%1$zd» з «%2$zd»

en: array element missing in guest-get-disks return value
uk: у повернутому значенні guest-get-disks пропущено елемент масиву

en: array element missing in guest-get-users return value
uk: у повернутому значенні guest-get-users пропущено елемент масиву

en: array element missing in guest-get-vcpus return value
uk: у повернутому значенні guest-get-vcpus пропущено елемент масиву

en: associate a FD with a domain
uk: пов'язати дескриптор файла з доменом

en: asynchronous teardown is not available with this QEMU binary
uk: асинхронні розриви недоступні для цього виконуваного файла QEMU

en: at least 1 server is necessary in JSON backing definition for gluster volume
uk: у визначенні резервного сховища JSON для тому gluster слід вказати принаймні 1 сервер

en: at line %1$d: %2$s%3$s
    %4$s
uk: у рядку %1$d: %2$s%3$s
    %4$s

en: at most 1 fd can be passed to qemu along with a command
uk: з командою qemu можна передати не більше 1 дескриптора файла

en: at most one CPU cache element may be specified
uk: можна вказувати не більше одного елемента кешу процесора

en: ats driver option is only supported for virtio devices
uk: підтримку параметра драйвера ats передбачено лише для пристроїв virtio

en: attach device from an XML file
uk: приєднати пристрій з файла XML

en: attach disk device
uk: приєднати дисковий пристрій

en: attach network interface
uk: приєднати мережний пристрій

en: attach to console after creation
uk: під'єднати до консолі після створення

en: attach/detach vcpu or groups of threads
uk: долучити віртуальні процесори або групи потоків або від'єднати їх

en: attaching device type '%1$s' is unsupported
uk: підтримки долучення пристроїв типу «%1$s» не передбачено

en: attaching network device to VM is unsupported
uk: підтримки долучення мережевого пристрою до ВМ не передбачено

en: attaching serial console is not supported
uk: підтримки приєднання послідовної консолі не передбачено

en: attempt to merge virtualports with mismatched instanceids ('%1$s' and '%2$s')
uk: спроба об'єднання віртуальних портів, що мають невідповідні ідентифікатори екземплярів («%1$s» і «%2$s»)

en: attempt to merge virtualports with mismatched interfaceids ('%1$s' and '%2$s')
uk: спроба об'єднання віртуальних портів, що мають невідповідні ідентифікатори інтерфейсів («%1$s» і «%2$s»)

en: attempt to merge virtualports with mismatched managerids (%1$d and %2$d)
uk: спроба об'єднання віртуальних портів, що мають невідповідні ідентифікатори керування (managerid) (%1$d і %2$d)

en: attempt to merge virtualports with mismatched profileids ('%1$s' and '%2$s')
uk: спроба об'єднання віртуальних портів з невідповідними ідентифікаторами профілів («%1$s» і «%2$s»)

en: attempt to merge virtualports with mismatched typeids (%1$d and %2$d)
uk: спроба об'єднання віртуальних портів, що мають невідповідні ідентифікатори типів (%1$d і %2$d)

en: attempt to merge virtualports with mismatched typeidversions (%1$d and %2$d)
uk: спроба об'єднання віртуальних портів, що мають невідповідні версії ідентифікаторів типів (%1$d і %2$d)

en: attempt to merge virtualports with mismatched types (%1$s and %2$s)
uk: спроба об'єднання віртуальних портів, що належать до невідповідних типів (%1$s і %2$s)

en: attribute 'limit' is only supported for maxphysaddr mode 'passthrough'
uk: підтримку атрибута «limit» передбачено лише для режиму maxphysaddr «passthrough»

en: attribute 'register=yes' in <domain> element requires 'localOnly=yes' in network %1$s
uk: атрибут «register=yes» у елементі <domain> потребує «localOnly=yes» у мережі %1$s

en: audio ID %1$u is used multiple times
uk: ідентифікатор звуку %1$u використано декілька разів

en: audio settings specified without fixed settings flag
uk: вказано параметри звуку без прапорця параметрів fixed

en: auth is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки розпізнавання із диском vhostuser не передбачено

en: auth secret UUID to be used for underlying storage
uk: UUID реєстраційних даних для розпізнавання на основному сховищі даних

en: auth secret usage to be used for underlying storage
uk: використання реєстраційних даних для розпізнавання на основному сховищі даних

en: auth type to be used for underlying storage
uk: тип розпізнавання, який буде використано для основного сховища даних

en: auth username to be used for underlying storage
uk: ім'я користувача для розпізнавання, яке буде використано для основного сховища даних

en: authentication cancelled
uk: розпізнавання скасовано

en: authentication cancelled: %1$s
uk: розпізнавання скасовано: %1$s

en: authentication failed
uk: помилка при розпізнаванні

en: authentication failed, see test XML for the correct username/password
uk: спроба пройти розпізнавання зазнала невдачі. Належну пару значень ім'я користувача — пароль можу знайти у тестовому XML.

en: authentication failed: %1$s
uk: помилка розпізнавання: %1$s

en: authentication is not supported for protocol '%1$s'
uk: підтримки розпізнавання для протоколу «%1$s» не передбачено

en: authentication is supported only for network backed disks
uk: підтримку розпізнавання передбачено лише для дисків із резервними копіями у мережі

en: authentication required
uk: потрібно пройти розпізнавання

en: authentication unavailable
uk: розпізнавання недоступне

en: authentication unavailable: %1$s
uk: розпізнавання недоступне: %1$s

en: authentication with private key '%1$s' has failed: %2$s
uk: спроба розпізнавання за закритим ключем «%1$s» зазнала невдачі: %2$s

en: automatically destroy the guest when virsh disconnects
uk: автоматично знищити гостьову систему під час від'єднання virsh

en: automatically switch to post-copy migration after one pass of pre-copy
uk: автоматично перемкнутися на перенесення з пост-копіюванням після одного проходу перед-копіювання

en: autostart a defined node device
uk: автоматичний запуску визначеного вузлового пристрою

en: autostart a domain
uk: автозапуск домену

en: autostart a network
uk: автозапуск мережі

en: autostart a pool
uk: автоматичний запуск буфера

en: avoid file system cache when dumping
uk: уникати кешування файлової системи під час створення дампу

en: avoid file system cache when loading
uk: уникати кешування файлової системи під час завантаження

en: avoid file system cache when restoring
uk: уникати кешування файлової системи під час відновлення

en: avoid file system cache when saving
uk: уникати кешування файлової системи під час збереження

en: await a domain event
uk: очікувати на подію домену

en: background job
uk: фонове завдання

en: backing chains more than 200 layers deep are not supported
uk: не передбачено ланцюжків резервного копіювання, у яких понад 200 шарів

en: backing chains more than 200 layers deep are not supported for disk '%1$s'
uk: для дисків «%1$s» не передбачено ланцюжків резервного копіювання, у яких понад 200 шарів

en: backing storage not supported for directories volumes
uk: підтримки резервних сховищ даних для томів каталогів не передбачено

en: backing storage not supported for raw volumes
uk: для томів raw не передбачено підтримки резервного сховища даних

en: backing store for %1$s is self-referential or too deeply nested
uk: резервне сховище для %1$s посилається саме на себе або є надто глибоко вкладеним

en: backing store parser is not implemented for protocol %1$s
uk: для протоколу %1$s не реалізовано обробник сховища резервних даних

en: backing store protocol '%1$s' is not yet supported
uk: підтримки протоколу резервного сховища «%1$s» ще не передбачено

en: backingStore is not supported with NVRAM
uk: підтримки backingStore не передбачено, якщо використано NVRAM

en: backingStore is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки backingStore із диском vhostuser не передбачено

en: backingStore of mirror without VIR_DOMAIN_BLOCK_COPY_SHALLOW doesn't make sense
uk: backingStore дзеркала без VIR_DOMAIN_BLOCK_COPY_SHALLOW не має сенсу

en: backup
uk: резервування

en: backup TLS directory not configured
uk: каталог резервного копіювання TLS не налаштовано

en: backup job data missing
uk: не вказано деяких даних завдання з резервного копіювання

en: backup socket path '%1$s' must be absolute
uk: шлях сокета резервної копії «%1$s» має бути абсолютним

en: backup_tls_x509_cert_dir directory '%1$s' does not exist
uk: каталогу backup_tls_x509_cert_dir «%1$s» не існує

en: bad command
uk: помилкова команда

en: bad name
uk: помилкова назва

en: bad pathname
uk: помилковий шлях

en: bad prefix %1$d for network %2$s when checking range %3$s - %4$s
uk: помилковий префікс %1$d для мережі %2$s при перевірці діапазону %3$s - %4$s

en: balloon device cannot be disabled
uk: балонний пристрій не можна вимикати

en: bandwidth %1$llu cannot be represented in result
uk: у результаті не може бути представлено пропускну здатність %1$llu

en: bandwidth %1$llu is greater than %2$lu which is the maximum value supported by this API
uk: ширина каналу, %1$llu, перевищує значення %2$lu, яке є максимальним підтримуваним для цього програмного інтерфейсу

en: bandwidth (in MiB/s) available for the final phase of migration
uk: канал (у МіБ/с) доступний на кінцевому кроці перенесення

en: bandwidth controller id %1$zd does not exist
uk: контролера потоку з ідентифікатором %1$zd не існує

en: bandwidth limit in MiB/s
uk: обмеження ширини каналу у МіБ/с

en: bandwidth must be less than %1$llu
uk: ширина каналу має бути меншою за %1$llu

en: bandwidth must be less than %1$llu bytes
uk: пропускна здатність (bandwidth) має бути меншою за %1$llu байтів

en: bandwidth must be less than '%1$llu' bytes/s (%2$llu MiB/s)
uk: пропускна здатність (bandwidth) має бути меншою за «%1$llu» байт/c (%2$llu МіБ/с)

en: base '%1$s' is not immediately below '%2$s' in chain for '%3$s'
uk: основа «%1$s» перебуває не безпосередньо за «%2$s» у ланцюжку для «%3$s»

en: base64-encoded secret value
uk: Значення ключа у кодуванні base64

en: bhyve state driver is not active
uk: драйвер стану bhyve є неактивним

en: binary '%1$s' does not exist in $PATH
uk: виконуваного файла «%1$s» не існує у $PATH

en: binding '%1$s' already exists
uk: прив'язка «%1$s» вже існує

en: binding '%1$s' is already being removed
uk: прив'язка «%1$s» вже вилучається

en: bitmap '%1$s' not found in backing chain of '%2$s'
uk: не знайдено бітової карти «%1$s» у резервному ланцюжку «%2$s»

en: bitmap for disk '%1$s' must match checkpoint name '%2$s'
uk: бітова карта для диска «%1$s» має відповідати назві контрольної точки «%2$s»

en: blkio cgroup isn't mounted
uk: cgroup blkio не змонтовано

en: blkio device weight is valid only for bfq or cfq scheduler
uk: Вага пристрою blkio є коректною лише для планувальників bfq і cfq

en: blkio device weight is valid only for cfq scheduler
uk: Вага пристрою blkio є коректною лише для планувальника cfq

en: blkio parameters are not supported by vz driver
uk: у драйвері vz не передбачено підтримки параметрів блокового введення-виведення

en: blkio weight is valid only for bfq or cfq scheduler
uk: Вага blkio є коректною лише для планувальників bfq і cfq

en: block
uk: блок

en: block 'iotune' can't be used together with 'throttlefilters' for disk '%1$s'
uk: блок «iotune» не можна використовувати разом із «throttlefilters» для диска «%1$s»

en: block 'throttlefilters' can't be used together with 'iotune' for disk '%1$s'
uk: блок «throttlefilters» не можна використовувати разом із «iotune» для диска «%1$s»

en: block I/O throttle limit must be no more than %1$llu using QEMU
uk: значення обмеження на введення-виведення для блокових пристроїв має бути не більшим за %1$llu, якщо використовується QEMU

en: block I/O throttle limit value must be no more than %1$llu
uk: значення обмеження на введення-виведення для блокових пристроїв має бути не більшим за %1$llu

en: block I/O throttling is not supported for disk '%1$s'
uk: дроселювання блокового введення-виведення для диска «%1$s» не передбачено

en: block commit failed while deleting disk '%1$s' snapshot: '%2$s'
uk: внесення блоку зазнало невдачі під час вилучення знімка диска «%1$s»: «%2$s»

en: block copy still active
uk: не завершено копіювання блоків

en: block copy still active: %1$s
uk: не завершено копіювання блоків: %1$s

en: block device
uk: блоковий пристрій

en: block device backed disk must be resized to its actual size '%1$llu'
uk: розмір базового диска блокового пристрою має бути змінено до його справжнього розміру «%1$llu»

en: block device snapshot target '%1$s' doesn't exist
uk: цілі знімка блокового пристрою «%1$s» не існує

en: block info is not supported for FD passed disk image
uk: підтримки відомостей щодо блоків для образів дисків, які передаються за допомогою дескриптора файла, не передбачено

en: block info is not supported for vhostuser disk
uk: для диска vhostuser не передбачено підтримки отримання відомостей щодо блоків

en: block job '%1$s' failed while pivoting
uk: помилка блокового завдання «%1$s» під час створення опорного пункту

en: block job '%1$s' failed while pivoting: %2$s
uk: помилка блокового завдання «%1$s» під час створення опорного пункту: %2$s

en: block job '%1$s' not ready for pivot yet
uk: блокове завдання «%1$s» ще не готове до опорного пункту

en: block job on disk '%1$s' is still being ended
uk: ще не завершено виконання блокового завдання на диску «%1$s»

en: block jobs are not supported on disk '%1$s' using bus 'sd'
uk: підтримки блокових завдань на диску «%1$s» з використанням шини «sd» не передбачено

en: block jobs are not supported on transient disk '%1$s'
uk: підтримки блокових завдань на проміжному диску «%1$s» не передбачено

en: block jobs are not supported on vhostuser disk '%1$s'
uk: підтримки блокових завдань на диску vhostuser «%1$s» не передбачено

en: block peek request too large for remote protocol, %1$zi > %2$d
uk: запитане значення пікового використання блоків є занадто великим для протоколу віддаленого зв'язку, %1$zi > %2$d

en: block resize is not supported for vhostuser disk
uk: для диска vhostuser не передбачено підтримки зміни розмірів блоків

en: block resize to full capacity supported only with 'raw' local block-based disks
uk: підтримку зміни розмірів блоку до повної місткості передбачено лише для локальних заснованих на блоках дисків «raw»

en: block size must be a power of two
uk: розмір блоку має бути степенем двійки

en: block size too small, must be at least %1$lluKiB
uk: розмір блоку є надто малим, має бути принаймні %1$lluКіБ

en: block stats are not supported for vhostuser disk
uk: для дисків vhostuser не передбачено підтримки статистики блоків

en: block_io_throttle device entry was not in expected format
uk: запис block_io_throttle щодо пристрою зберігається у неочікуваному форматі

en: block_io_throttle field '%1$s' missing in qemu's output
uk: у даних, виведених qemu, немає поля «%1$s» block_io_throttle

en: block_io_throttle inserted entry was not in expected format
uk: вставлений запис block_io_throttle зберігається у неочікуваному форматі

en: blockdev flag requested for disk %1$s, but file '%2$s' is not a block device
uk: надіслано запит на прапорець blockdev для диска %1$s, втім, файл «%2$s» не є блоковим пристроєм

en: blockdev-create job was cancelled
uk: Завдання blockdev-create було скасовано

en: blocked
uk: заблоковано

en: blockio is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки blockio для дисків vhostuser не передбачено

en: blockstats device entry was not in expected format
uk: запис «device» blockstats зберігається у неочікуваному форматі

en: blockstats stats entry was not in expected format
uk: запис «stats» blockstats зберігається у неочікуваному форматі

en: bond arp monitoring has no target
uk: Немає цілі для моніторингу ARP

en: bond interface arpmon interval missing or invalid
uk: не вказано або некоректна частота інтерфейсу bond arpmon

en: bond interface arpmon target missing
uk: не вказано ціль інтерфейсу bond arpmon

en: bond interface miimon downdelay invalid
uk: неправильне значення downdelay у інтерфейсі bond miimon

en: bond interface miimon freq missing or invalid
uk: не вказано або некоректна частота інтерфейсу bond miimon

en: bond interface miimon updelay invalid
uk: неправильне значення updelay у інтерфейсі bond miimon

en: bond interface misses the bond element
uk: немає елемента bond для інтерфейсу зв'язку

en: bool parameter '%1$s' of command '%2$s' has completer set
uk: булевий параметр «%1$s» команди «%2$s» містить встановлений завершувач

en: boolean parameter '%1$s' of command '%2$s' must not be positional
uk: булевий параметр «%1$s» команди «%2$s» не повинен бути позиційним

en: boot order %1$u is already used by another device
uk: порядок завантаження %1$u вже використано іншим пристроєм

en: boot order '%1$s' used for more than one device
uk: порядок завантаження «%1$s» використано для декількох пристроїв

en: boot order is only supported for virtiofs
uk: підтримку порядку завантаження передбачено лише для virtiofs

en: booted
uk: завантажено

en: booting from assigned devices is not supported by mediated devices of model vfio-ap
uk: для проміжних пристроїв моделі vfio-ap не передбачено завантаження із пов'язаних пристроїв

en: booting from assigned devices is not supported by mediated devices of model vfio-pci
uk: для проміжних пристроїв моделі vfio-pci не передбачено завантаження із пов'язаних пристроїв

en: booting from assigned devices is not supported by vhost SCSI devices
uk: для пристроїв SCSI віртуальних вузлів не передбачено завантаження із пов'язаних пристроїв

en: bootloader is not supported by QEMU
uk: підтримки завантажувача у QEMU не передбачено

en: both interface name and type must not be NULL
uk: хоч одне зі значень name або type має бути непорожнім

en: bridge '%1$s' has an invalid netmask or IP address
uk: місток «%1$s» має некоректну маску мережі або IP-адресу

en: bridge '%1$s' has an invalid prefix
uk: місток «%1$s» має некоректний префікс

en: bridge an existing network device
uk: створити місток для вже створеного мережевого пристрою

en: bridge delay/stp/zone options only allowed in open, route, nat, and isolated mode, not in %1$s (network '%2$s')
uk: параметрами delay/stp/zone містка можна скористатися лише у режимах open, route, nat та isolated, а не у %1$s (мережа «%2$s»)

en: bridge interface misses the bridge element
uk: Відсутній елемент bridge для інтерфейсу моста

en: bridge interface stp should be on or off got %1$s
uk: Статус моста stp має бути on чи off, отримано: %1$s

en: bridge macTableManager setting not allowed in %1$s mode (network '%2$s')
uk: встановлення macTableManager для містка не можна використовувати у режимі %1$s (мережа «%2$s»)

en: bridge name '%1$s' already in use.
uk: міст «%1$s» вже існує.

en: bridge name not allowed in %1$s mode (network '%2$s')
uk: не можна визначати назву містка у режимі %1$s (мережа «%2$s»)

en: bridge port creation is not supported on this platform
uk: на цій платформі не передбачено підтримки створення портів містків

en: bridge zone not allowed in %1$s mode (network '%2$s')
uk: не можна визначати зону містка у режимі %1$s (мережа «%2$s»)

en: buffer for root interface name is too small
uk: буфер для назви кореневого інтерфейсу є занадто малим

en: buffer too small for IP address
uk: буфер замалий для IP-адреси

en: buffer too small for IPv6 address
uk: буфер замалий для IPv6-адреси

en: build a pool
uk: зібрати буфер

en: build the pool as normal
uk: побудувати буфер як звичайний

en: building
uk: побудова

en: bus must be 0 for sata controller
uk: для контролера SATA bus має дорівнювати 0

en: bypass cache unsupported by this system
uk: підтримки обходу кешу у цій системі не передбачено

en: bytes
uk: байти

en: cache is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки кешування для дисків vhostuser не передбачено

en: cache mode of disk device
uk: режим кешування дискового пристрою

en: cachetune is only supported for KVM domains
uk: підтримку cachetune передбачено лише для доменів KVM

en: calculate memory dirty rate within specified seconds, the supported value range from 1 to 60, default to 1.
uk: обчислити частку «зіпсованої» пам'яті протягом вказаної кількості секунд, підтримуваним діапазоном значень є діапазон від 1 до 60, типовим значенням є 1.

en: caller ignores cookie or cookielen
uk: джерело виклику ігнорує параметр cookie або cookielen

en: caller ignores cookieout or cookieoutlen
uk: функцією виклику ігнорується cookieout або cookieoutlen

en: caller ignores uri_out
uk: джерело виклику ігнорує uri_out

en: can be either or both of --live and --config, depends on implementation hypervisor driver
uk: може бути одним зі значень --live і --config або обома значенням, залежно від реалізації драйвера гіпервізора

en: can't add memory backend as guest has no NUMA nodes configured
uk: не вдалося додати модуль пам'яті, оскільки у гостьовій системі не налаштовано вузлів NUMA

en: can't add memory backend for guest node '%1$d' as the guest has only '%2$zu' NUMA nodes configured
uk: не вдалося додати модуль керування пам'яті для гостьового вузла «%1$d», оскільки у гостьовій системі налаштовано лише «%2$zu» вузлів NUMA

en: can't change link state: device alias not found
uk: неможливо змінити стан посилання на «вимкнено»: не знайдено альтернативної назви пристрою

en: can't change media while a block job is running on the device
uk: не можна змінювати носій даних, доки на диску виконується блокове завдання

en: can't change nodeset for strict mode for running domain
uk: не можна змінювати набір вузлів для строго режиму для вже запущеного домену

en: can't change numatune mode for running domain
uk: не можна змінювати режим numatune для домену, який вже працює

en: can't connect to virtlogd
uk: не вдалося з'єднатися із virtlogd

en: can't convert relative size: '%1$s'
uk: не вдалося виконати перетворення відносного розміру: «%1$s»

en: can't create storage format '%1$s'
uk: не вдалося створити формат сховища «%1$s»

en: can't deflatten colliding key '%1$s'
uk: не вдалося виправити ключ «%1$s»

en: can't download volume, all existing snapshots will be lost
uk: не вдалося отримати том, усі наявні знімки буде втрачено

en: can't find created snapshot
uk: не вдалося знайти створений знімок

en: can't identify pool in uri %1$s
uk: не вдалося визначити буфер у адресі %1$s

en: can't identify volume in uri %1$s
uk: не вдалося визначити том у адресі %1$s

en: can't keep relative backing relationship
uk: підтримання відносного зв'язку резервного копіювання є неможливим

en: can't manipulate inactive snapshots of disk '%1$s'
uk: неможлива робота із неактивними знімками диска «%1$s»

en: can't open log context
uk: не вдалося відкрити контекст журналу

en: can't open session to the domain with id %1$d
uk: не вдалося відкрити сеанс до домену з ідентифікатором %1$d

en: can't parse cputune emulator period value
uk: не вдалося обробити значення періоду емулятора cputune

en: can't parse cputune emulator quota value
uk: не вдалося обробити значення квоти емулятора cputune

en: can't parse cputune global period value
uk: не вдалося обробити значення загального періоду cputune

en: can't parse cputune global quota value
uk: не вдалося обробити значення загальної квоти cputune

en: can't parse cputune iothread period value
uk: не вдалося обробити значення періоду iothread cputune

en: can't parse cputune iothread quota value
uk: не вдалося обробити значення квоти iothread cputune

en: can't parse cputune period value
uk: не вдалося обробити значення періоду cputune

en: can't parse cputune quota value
uk: не вдалося обробити значення квоти cputune

en: can't parse cputune shares value
uk: не вдалося обробити значення спільного використання (shares) cputune

en: can't pivot a shared disk to a storage volume not supporting sharing
uk: не можна перетворити спільний диск на том сховища даних без підтримки спільного використання

en: can't query rx filters: device alias not found
uk: не вдалося опитати фільтри rx: альтернативної назви пристрою не знайдено

en: can't reopen image with unknown presence of backing store
uk: не можна повторно відкривати образ із невідомою наявністю резервного сховища

en: can't resize empty or readonly disk '%1$s'
uk: неможливо змінити розміри порожнього або призначеного лише для читання диска «%1$s»

en: can't shrink capacity below existing allocation
uk: не можна зменшувати місткість так, щоб він став меншим за загальний об'єм вже отриманої пам'яті

en: can't undefine transient network
uk: не можна скасувати визначення тимчасової мережі

en: can't update '%1$s' section of network '%2$s'
uk: не вдалося оновити розділ «%1$s» запису мережі «%2$s»

en: can't update unrecognized section of network
uk: не вдалося оновити невідомий розділ у записі мережі

en: can't upload volume, all existing snapshots will be lost
uk: не вдалося вивантажити том, усі наявні знімки буде втрачено

en: can't use data file definition '%1$s'
uk: не вдалося скористатися визначенням з файла даних «%1$s»

en: canceled
uk: скасовано

en: canceled by client
uk: скасовано клієнтом

en: cannot abort VM start; use virDomainDestroy instead
uk: неможливо перервати запуск віртуальної машини; вам варто скористатися virDomainDestroy

en: cannot abort incoming migration; use virDomainDestroy instead
uk: не можна переривати вхідне перенесення; скористайтеся краще virDomainDestroy

en: cannot abort memory-only dump
uk: не можна переривати створення дампу лише у пам'яті

en: cannot abort migration in post-copy mode
uk: не вдалося перервати перенесення у режимі пост-копіювання

en: cannot acquire job mutex
uk: не вдалося створити семафор завдання

en: cannot acquire state change lock
uk: не вдалося створити блокування зміни станів

en: cannot acquire state change lock (held by agent=%1$s)
uk: не вдалося створити блокування зміни станів (утримується agent=%1$s)

en: cannot acquire state change lock (held by agent=%1$s) due to max_queued limit
uk: неможливо створити блокування (утримується agent=%1$s) від зміни стану через перевищення обмеження max_queued

en: cannot acquire state change lock (held by monitor=%1$s agent=%2$s)
uk: не вдалося створити блокування зміни станів (утримується monitor=%1$s agent=%2$s)

en: cannot acquire state change lock (held by monitor=%1$s agent=%2$s) due to max_queued limit
uk: неможливо створити блокування (утримується monitor=%1$s agent=%2$s) від зміни стану через перевищення обмеження max_queued

en: cannot acquire state change lock (held by monitor=%1$s)
uk: не вдалося створити блокування зміни станів (утримується monitor=%1$s)

en: cannot acquire state change lock (held by monitor=%1$s) due to max_queued limit
uk: неможливо створити блокування (утримується monitor=%1$s) від зміни стану через перевищення обмеження max_queued

en: cannot acquire state change lock due to max_queued limit
uk: неможливо створити блокування від зміни стану через перевищення обмеження max_queued

en: cannot add domain %1$s device %2$s to nonexistent bridge %3$s
uk: неможливо додати пристрій домену %1$s %2$s до містка %3$s, якого не існує

en: cannot add guest CPU feature for %1$s architecture
uk: не вдалося додати можливість процесора гостьової системи для архітектури %1$s

en: cannot add netlink membership
uk: не вдалося додати дані щодо участі у netlink

en: cannot add redirected USB device: USB is disabled for this domain
uk: неможливо додати переспрямований пристрій USB: для цього домену USB вимкнено

en: cannot allocate %1$llu bytes in file '%2$s'
uk: не вдалося розмістити %1$llu байтів у файлі «%2$s»

en: cannot allocate nlhandle for netlink
uk: не вдалося розмістити nlhandle для netlink

en: cannot allocate placeholder nlhandle for netlink
uk: неможливо розмістити замінник nlhandle для netlink

en: cannot apply process capabilities %1$d
uk: не вдалося застосувати можливості до процесу %1$d

en: cannot apply process capabilities: %1$d
uk: не вдалося застосувати можливості процесу: %1$d

en: cannot become session leader
uk: не вдалося стати власником сеансу

en: cannot block signals
uk: не вдалося заблокувати сигнали

en: cannot both keep and delete TPM
uk: не можна одночасно зберігати і вилучати TPM

en: cannot both keep and delete nvram
uk: не можна одночасно зберігати і вилучати nvram

en: cannot change between disk only and full system in snapshot %1$s
uk: не вдалося змінити режим з лише дискового на режим повної системи у знімку %1$s

en: cannot change between online and offline snapshot state in snapshot %1$s
uk: не можна перемикатися між станом знімка у мережі і автономним режимом у знімку %1$s

en: cannot change config of '%1$s' network interface type
uk: не вдалося змінити налаштування типу інтерфейсу мережі «%1$s»

en: cannot change keymap setting on spice graphics
uk: не вдалося змінити параметр розкладки графічної системи SPICE

en: cannot change keymap setting on vnc graphics
uk: не вдалося змінити параметр розкладки графічної системи VNC

en: cannot change listen address setting on '%1$s' graphics
uk: не вдалося змінити параметри адреси очікування даних графічної системи «%1$s»

en: cannot change listen socket setting on '%1$s' graphics
uk: зміна параметра сокета очікування даних для графіки «%1$s» неможлива

en: cannot change network interface mac address from %1$s to %2$s
uk: не вдалося змінити MAC-адресу інтерфейсу мережі з %1$s на %2$s

en: cannot change network interface type to '%1$s'
uk: неможливо змінити тип мережного інтерфейсу на «%1$s»

en: cannot change permission of '%1$s'
uk: не вдалося змінити права доступу до «%1$s»

en: cannot change persistent config of a transient domain
uk: не можна змінювати постійні налаштування тимчасового домену

en: cannot change persistent config of a transient network
uk: не можна змінювати сталі налаштування тимчасової мережі

en: cannot change port settings on rdp graphics
uk: не вдалося змінити параметри порту для графіки rdp

en: cannot change port settings on spice graphics
uk: не вдалося змінити параметри порту графічної системи SPICE

en: cannot change port settings on vnc graphics
uk: не вдалося змінити параметри порту графічної системи VNC

en: cannot change private flag on existing secret
uk: не вдалося змінити прапорець конфіденційності вже створеного ключа

en: cannot change the number of listen addresses on '%1$s' graphics
uk: неможливо змінити кількість адрес графічної системи «%1$s», за якими ведеться спостереження

en: cannot change the type of listen address on '%1$s' graphics
uk: не вдалося змінити тип адреси графічної системи «%1$s», за якою ведеться спостереження

en: cannot change to '%1$u' group
uk: не вдалося змінити групу на «%1$u»

en: cannot change to root directory
uk: не вдалося перейти до кореневого каталогу

en: cannot change to root directory: %1$s
uk: не вдалося перейти до кореневого каталогу: %1$s

en: cannot change to uid to '%1$u'
uk: не вдалося змінити uid на «%1$u»

en: cannot check guest CPU feature for %1$s architecture
uk: не вдалося перевірити можливості процесора гостьової системи для архітектури %1$s

en: cannot chmod '%1$s' to 0660
uk: не вдалося змінити режим доступу до «%1$s» на 0660

en: cannot chown %1$s to (%2$u, %3$u)
uk: не вдалося змінити власника %1$s на (%2$u, %3$u)

en: cannot chown '%1$s' to (%2$u, %3$u)
uk: не вдалося змінити власника «%1$s» на (%2$u, %3$u)

en: cannot chown '%1$s' to group %2$u
uk: не вдалося змінити власника «%1$s» на групу %2$u

en: cannot close file
uk: не вдалося закрити файл

en: cannot close file %1$s
uk: не вдалося закрити файл %1$s

en: cannot close file '%1$s'
uk: не вдалося закрити файл «%1$s»

en: cannot close file: %1$s
uk: не вдалося закрити файл: %1$s

en: cannot close stream on domain '%1$s'
uk: не вдалося закрити потік даних на домені «%1$s»

en: cannot close volume %1$s
uk: не вдалося закрити том %1$s

en: cannot compare CPUs of %1$s architecture
uk: не вдалося порівняти процесори архітектури %1$s

en: cannot compute baseline CPU of %1$s architecture
uk: не вдалося обчислити основний процесор архітектури %1$s

en: cannot connect to netlink socket with protocol %1$d
uk: не вдалося встановити з'єднання з сокетом netlink за допомогою протоколу %1$d

en: cannot convert disk '%1$s' to bus/device index
uk: не вдалося перетворити диск «%1$s» у формат канал/пристрій

en: cannot copy from volume to a directory volume
uk: не можна виконувати копіювання з тому до каталогу тому

en: cannot create %1$s
uk: не вдалося створити %1$s

en: cannot create a mediated device without a parent
uk: неможливо створити проміжний пристрій без батьківського

en: cannot create a new stream
uk: не вдалося створити потік

en: cannot create a vboxSnapshotXmlPtr
uk: не вдалося створити vboxSnapshotXmlPtr

en: cannot create autostart directory %1$s
uk: не вдалось створити каталог автозапуску %1$s

en: cannot create autostart directory '%1$s'
uk: не вдалось створити= каталог автозапуску «%1$s»

en: cannot create capabilities for libxenlight
uk: не вдалося створити правила можливостей для libxenlight

en: cannot create checkpoint directory '%1$s'
uk: не вдалося створити каталог контрольної точки «%1$s»

en: cannot create checkpoint for inactive domain
uk: неможливо створити контрольну точку для неактивного домену

en: cannot create checkpoint while snapshot exists
uk: неможливо створити контрольну точку, доки існує знімок

en: cannot create config directory %1$s
uk: не вдалося створити каталог налаштувань %1$s

en: cannot create config directory '%1$s'
uk: неможливо створити каталог конфігурації «%1$s»

en: cannot create directory %1$s
uk: не вдалось створити каталог %1$s

en: cannot create file %1$s
uk: не вдалося створити файл %1$s

en: cannot create file '%1$s'
uk: не вдалося створити файл «%1$s»

en: cannot create log directory %1$s
uk: не вдалося створити каталог журналу %1$s

en: cannot create logger for libxenlight, disabling driver
uk: не вдалося створити інструмент ведення журналу для libxenlight, вимикаємо драйвер

en: cannot create path '%1$s'
uk: не вдалося створити каталог «%1$s»

en: cannot create pipe for tunnelled migration
uk: не вдалося створити канал для тунельованого перенесення

en: cannot create snapshot directory '%1$s'
uk: не вдалося створити каталог знімків «%1$s»

en: cannot create snapshot while checkpoint exists
uk: неможливо створити знімок, доки існує контрольна точка

en: cannot create state directory '%1$s'
uk: не вдалось створити каталог стану «%1$s»

en: cannot decode CPU data for %1$s architecture
uk: не вдалося декодувати дані процесора для архітектури %1$s

en: cannot define a mediated device without a parent
uk: неможливо визначити проміжний пристрій без батьківського

en: cannot delete checkpoint for inactive domain
uk: неможливо вилучити контрольну точку для неактивного домену

en: cannot delete domain snapshot for running domain
uk: не можна вилучати знімок запущеного домену

en: cannot delete external snapshots when there is another active block job
uk: неможливо вилучити зовнішні знімки, якщо є активним інше завдання з роботи з блоками

en: cannot delete inactive domain with %1$d checkpoints
uk: неможливо вилучити неактивний домен із %1$d контрольними точками

en: cannot delete inactive domain with %1$d snapshots
uk: не вдалося вилучити неактивний домен з %1$d знімками

en: cannot delete metadata of a snapshot with children
uk: вилучення метаданих знімка з дочірніми записами неможливе

en: cannot delete snapshots of running domain
uk: не можна вилучати знімки запущеного домену

en: cannot detect host CPU model for %1$s architecture
uk: не вдалося виявити модель процесора основної системи для архітектури %1$s

en: cannot determine filesystem for '%1$s'
uk: не вдалося визначити файлову систему для «%1$s»

en: cannot do managed save for transient domain
uk: кероване збереження для тимчасового домену неможливе

en: cannot download from volume %1$s
uk: не вдалося отримати дані з тому %1$s

en: cannot encode CPU data for %1$s architecture
uk: не вдалося закодувати дані процесора для архітектури %1$s

en: cannot enforce change protection
uk: не можна примусово визначати захист від змін

en: cannot execute binary %1$s
uk: не вдалося виконати бінарний файл %1$s

en: cannot export the public key from the private key '%1$s'
uk: не можна експортувати відкритий ключ з закритого ключа «%1$s»

en: cannot extend file '%1$s'
uk: не вдалося розширити файл «%1$s»

en: cannot fill file '%1$s'
uk: не вдалося заповнити файл «%1$s»

en: cannot find %1$s name in CPU map '%2$s'
uk: не вдалося знайти назву %1$s у карті процесорів «%2$s»

en: cannot find CPU map for %1$s architecture
uk: не вдалося знайти карту процесора для архітектури %1$s

en: cannot find IOThread '%1$u' in iothreadids
uk: не вдалося знайти IOThread «%1$u» в iothreadids

en: cannot find IOThread '%1$u' in iothreadids list
uk: не вдалося знайти потік введення-виведення «%1$u» у списку iothreadids

en: cannot find VNC graphics device
uk: не вдалося знайти графічний пристрій VNC

en: cannot find any matching source devices for logical volume group '%1$s'
uk: не вдалося знайти жодних відповідний початкових пристроїв для групи логічних томів «%1$s»

en: cannot find architecture %1$s
uk: не вдалося знайти архітектуру %1$s

en: cannot find channel %1$s
uk: не вдалося знайти канал %1$s

en: cannot find character device %1$s
uk: не вдалося знайти символьний пристрій %1$s

en: cannot find console device '%1$s'
uk: не вдалося знайти консольний пристрій «%1$s»

en: cannot find device number
uk: не вдалося визначити номер пристрою

en: cannot find existing graphics device to modify of type '%1$s'
uk: не вдалося знайти вже створеного графічного пристрою для внесення змін типу «%1$s»

en: cannot find existing graphics type '%1$s' device to modify
uk: не вдалося знайти вже створеного графічного пристрою типу «%1$s» для внесення змін

en: cannot find init path '%1$s' relative to container root
uk: не вдалося знайти шлях ініціалізації «%1$s» відносно кореневої теки контейнера

en: cannot find iscsiadm session: %1$s
uk: не вдалося знайти сеанс iscsiadm: %1$s

en: cannot find logical volume group name '%1$s'
uk: не вдалося знайти групу логічних томів із назвою «%1$s»

en: cannot find new IOThread '%1$u' in QEMU monitor.
uk: не вдалося знайти новий потік введення-виведення «%1$u» у емуляторі QEMU.

en: cannot find newly created volume '%1$s'
uk: не вдалося знайти щойно створений том «%1$s»

en: cannot find parent '%1$s' definition
uk: не вдалося знайти визначення батьківського елемента «%1$s»

en: cannot find parent using provided fabric_wwn
uk: не вдалося знайти батьківський запис, який використовує вказаний fabric_wwn

en: cannot find parent using provided wwnn/wwpn
uk: не вдалося знайти батьківський запис, який використовує вказані wwnn/wwpn

en: cannot find pid in vmware log file
uk: не вдалося знайти pid у файлі журналу vmware

en: cannot find statistics for device '%1$s'
uk: не вдалося знайти статистичних даних щодо пристрою «%1$s»

en: cannot find throttling info for device '%1$s'
uk: не вдалося знайти дані щодо регулювання для пристрою «%1$s»

en: cannot find version pattern "%1$s"
uk: не вдалося знайти зразок версії «%1$s»

en: cannot fork child process
uk: не вдалося відгалузити дочірній процес

en: cannot format %1$s CPU data
uk: не вдалося виконати форматування даних процесора %1$s

en: cannot generate a random uuid for instanceid
uk: не вдалося створити випадкове значення UUID для параметра «instanceid»

en: cannot generate a random uuid for interfaceid
uk: не вдалося створити випадковий uuid для interfaceid

en: cannot generate dac user and group id for domain %1$s
uk: не вдалося створити ідентифікатори користувача і групи DAC для домену %1$s

en: cannot generate external snapshot name for disk '%1$s' on a '%2$s' device
uk: не вдалося створити назву зовнішнього знімка для диска «%1$s» на пристрої «%2$s»

en: cannot generate external snapshot name for disk '%1$s' without source
uk: не вдалося створити назву зовнішнього знімка для диска «%1$s» без джерела

en: cannot generate external snapshot name for disk '%1$s': collision with disk '%2$s'
uk: не вдалося створити назву зовнішнього знімка для диска «%1$s»: суперечність із диском «%2$s»

en: cannot get CPU affinity of process %1$d
uk: не вдалося отримати значення спорідненості процесора для процесу %1$d

en: cannot get RSS for domain
uk: не вдалося отримати RSS для домену

en: cannot get cert distinguished name: %1$s
uk: не вдалося отримати характерну назву сертифіката: %1$s

en: cannot get children disk
uk: не вдалося отримати дочірній диск

en: cannot get current time
uk: не вдалося визначити поточний час

en: cannot get disk location
uk: не вдалося отримати дані щодо розташування диска

en: cannot get feature flags on macvtap tap
uk: не вдалося отримати прапорці інтерфейсу на перехопленні macvtap

en: cannot get file context of '%1$s'
uk: не вдалося отримати контекст файла «%1$s»

en: cannot get host CPU capabilities
uk: не вдалося визначити можливості процесора основної системи

en: cannot get interface flags on macvtap tap
uk: не вдалося отримати прапорці інтерфейсу на перехопленні macvtap

en: cannot get locked memory limit of process %1$lld
uk: не вдалося отримати обмеження заблокованої пам'яті процесу %1$lld

en: cannot get machine
uk: не вдалося отримати дані щодо машини

en: cannot get machine name
uk: не вдалося отримати назву машини

en: cannot get medium
uk: не вдалося отримати носій даних

en: cannot get medium attachment type
uk: не вдалося отримати дані щодо типу долучення носія даних

en: cannot get medium attachments
uk: Не вдалося отримати дані щодо долучень носіїв даних

en: cannot get netlink socket fd
uk: не вдалося отримати файловий дескриптор сокета netlink

en: cannot get security props %1$d (%2$s)
uk: не вдалося отримати властивості захисту %1$d (%2$s)

en: cannot get settings file path
uk: не вдалося отримати шлях до файла параметрів

en: cannot get snapshot ids
uk: не вдалося отримати ідентифікатори знімків

en: cannot get the host uuid
uk: не вдалося отримати UUID основної системи

en: cannot get vCPU placement & pCPU time
uk: не вдалося отримати розташування віртуальних процесорів та час фізичних процесорів

en: cannot get vcpupin for offline domain
uk: неможливо отримати vcpupin для домену, що не працює

en: cannot get vcpupin for transient domain
uk: неможливо отримати vcpupin для проміжного домену

en: cannot halt after snapshot of transient domain
uk: переривання після створення знімка тимчасового домену неможливе

en: cannot halt after transient domain snapshot
uk: переривання після створення тимчасового знімка домену неможливе

en: cannot hot unplug %1$s device with PCI guest address: %2$04x:%3$02x:%4$02x.%5$d - controller not found
uk: не вдалося від'єднати «угарячу» пристрій %1$s з гостьовою PCI-адресою %2$04x:%3$02x:%4$02x.%5$d — не знайдено контролер

en: cannot hot unplug %1$s device with PCI guest address: %2$04x:%3$02x:%4$02x.%5$d - not allowed by controller
uk: не вдалося від'єднати «угарячу» пристрій %1$s з гостьовою PCI-адресою %2$04x:%3$02x:%4$02x.%5$d — заборонено контролером

en: cannot hot unplug %1$s device with multifunction PCI guest address: %2$04x:%3$02x:%4$02x.%5$d
uk: не вдалося від'єднати «угарячу» пристрій %1$s із мультифункціональною гостьовою адресою PCI %2$04x:%3$02x:%4$02x.%5$d

en: cannot hot unplug multifunction PCI device: %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$d
uk: не вдалося від'єднати «угарячу» мультифункціональний пристрій PCI %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$d

en: cannot initialize agent condition
uk: не вдалося ініціалізувати умову агента

en: cannot initialize cert object: %1$s
uk: не вдалося ініціалізувати об'єкт сертифіката: %1$s

en: cannot initialize condition variable
uk: не вдається ініціалізувати змінну умови

en: cannot initialize console condition
uk: не вдалося ініціалізувати умову консолі

en: cannot initialize libxenlight context, probably not running in a Xen Dom0, disabling driver
uk: не вдалося ініціалізувати контекст libxenlight, ймовірно, не запущено у Dom0 Xen, вимикаємо драйвер

en: cannot initialize monitor condition
uk: не вдалося ініціалізувати умову монітора

en: cannot initialize mutex
uk: не вдається ініціалізувати mutex

en: cannot limit core file size of process %1$lld to %2$llu
uk: не вдалося обмежити розмір файла ядра процесу %1$lld до %2$llu

en: cannot limit locked memory of process %1$lld to %2$llu
uk: не вдалося обмежити заблоковану пам'ять процесу %1$lld до %2$llu

en: cannot limit number of open files of process %1$lld to %2$u
uk: не вдалося обмежити кількість відкритих файлів процесу %1$lld до %2$u

en: cannot limit number of subprocesses of process %1$lld to %2$u
uk: не вдалося обмежити кількість підпроцесів процесу %1$lld до %2$u

en: cannot list IOThreads for an inactive domain
uk: не можна побудувати список потоків введення-виведення для неактивного домену

en: cannot list SASL mechanisms %1$d (%2$s)
uk: не вдається отримати список механізмів SASL %1$d (%2$s)

en: cannot list vcpu pinning for an inactive domain
uk: не можна побудувати список прив'язування віртуальних процесорів для неактивного домену

en: cannot list vcpus for an inactive domain
uk: побудова списку віртуальних процесорів неможлива у неактивному домені

en: cannot load AppArmor profile '%1$s'
uk: не вдалося завантажити профіль AppArmor «%1$s»

en: cannot load cert data from %1$s: %2$s
uk: не вдалося завантажити дані сертифіката з %1$s: %2$s

en: cannot lookup default selinux label for tap fd %1$d
uk: не вдалося знайти типової мітки selinux для дескриптора файла tap %1$d

en: cannot migrate a domain with <hostdev mode='capabilities'>
uk: неможливо перенести домен з <hostdev mode='capabilities'>

en: cannot migrate a domain with <hostdev mode='subsystem' type='%1$s'>
uk: неможливо перенести домен з <hostdev mode='subsystem' type='%1$s'>

en: cannot migrate a domain with <interface type='%1$s'>
uk: не вдалося перенести домен з <interface type='%1$s'>

en: cannot migrate domain with %1$d snapshots
uk: не вдалося перенести домен з %1$d знімками

en: cannot migrate domain with I/O error
uk: не можна переносити домен з помилкою введення-виведення

en: cannot migrate domain: %1$s
uk: не вдалося перенести домен: %1$s

en: cannot migrate this domain without dbus-vmstate support
uk: неможливо перенести цей домен без підтримки dbus-vmstate

en: cannot mix caller fds with blocking execution
uk: не можна одночасно використовувати дескриптори файлів джерела виклику з блоковим виконанням

en: cannot mix string I/O with asynchronous command
uk: не можна одночасно виконувати введення-виведення рядків та асинхронну команду

en: cannot mix string I/O with daemon
uk: не можна одночасно виконувати введення-виведення рядків з запуском фонової служби

en: cannot modify '<iothreads>' configuration of the disk
uk: неможливо змінити налаштування «<iothreads>» диска

en: cannot modify MTU
uk: не можна змінювати MTU

en: cannot modify field '%1$s' of the disk
uk: не вдалося внести зміни до поля «%1$s» диска

en: cannot modify memory access from '%1$s' to '%2$s'
uk: неможливо змінити доступ до пам'яті з «%1$s» на «%2$s»

en: cannot modify memory address from '0x%1$llx' to '0x%2$llx'
uk: не вдалося змінити адресу у пам'яті з «0x%1$llx» на «0x%2$llx»

en: cannot modify memory block size from '%1$llu' to '%2$llu'
uk: неможливо змінити розмір блоку пам'яті з «%1$llu» на «%2$llu»

en: cannot modify memory discard from '%1$s' to '%2$s'
uk: неможливо змінити відкидання пам'яті з «%1$s» на «%2$s»

en: cannot modify memory model from '%1$s' to '%2$s'
uk: неможливо змінити модель пам'яті з «%1$s» на «%2$s»

en: cannot modify memory of model '%1$s'
uk: неможливо змінити пам'ять моделі «%1$s»

en: cannot modify memory pagesize from '%1$llu' to '%2$llu'
uk: неможливо змінити розмір сторінки пам'яті з «%1$llu» на «%2$llu»

en: cannot modify memory size from '%1$llu' to '%2$llu'
uk: неможливо змінити розмір пам'яті з «%1$llu» на «%2$llu»

en: cannot modify memory source nodes
uk: неможливо змінити вузли джерела пам'яті

en: cannot modify memory targetNode from '%1$d' to '%2$d'
uk: неможливо змінити прапорець targetNode пам'яті з «%1$d» на «%2$d»

en: cannot modify network device address type
uk: не можна змінювати тип адреси мережевого пристрою

en: cannot modify network device backend settings
uk: не вдалося змінити параметри модуля обробки мережевого пристрою

en: cannot modify network device boot index setting
uk: неможливо змінити параметр покажчика завантаження пристрою мережі

en: cannot modify network device guest PCI address
uk: неможливо змінити адресу PCI пристрою мережі у гостьовій системі

en: cannot modify network device model from %1$s to %2$s
uk: не вдалося змінити модель пристрою мережі з %1$s на %2$s

en: cannot modify network device portgroup attribute
uk: не можна змінювати portgroup мережевого пристрою

en: cannot modify network device rom bar setting
uk: неможливо змінити параметр запису ROM пристрою мережі

en: cannot modify network device rom enabled setting
uk: неможливо змінити параметр enabled ROM пристрою мережі

en: cannot modify network device script attribute
uk: не вдалося змінити атрибут скрипту пристрою мережі

en: cannot modify network device tap name
uk: неможливо змінити tap-назву пристрою мережі

en: cannot modify network rom file
uk: неможливо змінити файл ROM пристрою мережі

en: cannot modify the persistent configuration of a domain
uk: не можна змінювати постійне налаштування домену

en: cannot modify virtio network device driver attributes
uk: не вдалося змінити атрибути драйвера пристрою мережі virtio

en: cannot modify virtio network device driver options
uk: не вдалося змінити параметри драйвера пристрою мережі virtio

en: cannot obtain CPU freq
uk: не вдалося отримати дані щодо частоти процесора

en: cannot open %1$s
uk: не вдалось відкрити %1$s

en: cannot open '%1$s'
uk: не вдалося відкрити «%1$s»

en: cannot open SELinux label_handle
uk: не вдалося відкрити label_handle SELinux

en: cannot open bus path
uk: не вдалося відкрити шлях каналу

en: cannot open directory '%1$s'
uk: не вдалося відкрити каталог: «%1$s»

en: cannot open file using fd
uk: не вдалося відкрити файл на основі дескриптора файла

en: cannot open macvtap tap device %1$s
uk: не вдалося відкрити пристрій перехоплення macvtap %1$s

en: cannot open path '%1$s'
uk: не вдалося відкрити шлях «%1$s»

en: cannot open path '%1$s' in '%2$s'
uk: не вдалося відкрити каталог «%1$s» у «%2$s»

en: cannot open volume '%1$s'
uk: не вдалося відкрити том «%1$s»

en: cannot parse %1$s CPU data
uk: не вдалося обробити дані щодо процесора %1$s

en: cannot parse %1$s version number in '%3$.*2$s'
uk: не вдалося обробити запис версії %1$s у «%3$.*2$s»

en: cannot parse 'dspPolicy' value '%1$i'
uk: не вдалося обробити значення «dspPolicy» «%1$i»

en: cannot parse CPU data
uk: не вдалося обробити дані щодо процесора

en: cannot parse MAC address '%1$s' from file '%2$s'
uk: не вдалося обробити адресу MAC «%1$s» з файла «%2$s»

en: cannot parse cpu sys stat '%1$s'
uk: не вдалося обробити статистичні дані щодо використання процесора системою «%1$s»

en: cannot parse cpu usage stat '%1$s'
uk: не вдалося обробити статистичні дані щодо використання процесора «%1$s»

en: cannot parse cpu user stat '%1$s'
uk: не вдалося обробити статистичні дані щодо використання процесора користувачем «%1$s»

en: cannot parse device end location
uk: не вдалося обробити дані щодо кінця пристрою

en: cannot parse device start location
uk: не вдалося обробити дані щодо початку пристрою

en: cannot parse openfiles '%1$s' for virtiofs
uk: не вдалося обробити openfiles «%1$s» для virtiofs

en: cannot parse partition number from target '%1$s'
uk: не вдалося обробити номер розділу з цілі «%1$s»

en: cannot parse password validity time '%1$s', expect YYYY-MM-DDTHH:MM:SS
uk: не вдалося обробити запис часу чинності пароля «%1$s», час мало бути вказано у форматі РРРР-ММ-ДДTГГ:ХХ:СС

en: cannot parse pci address '%1$s' for network interface
uk: не вдалося обробити адресу PCI «%1$s» для інтерфейсу мережі

en: cannot parse pid in vmware log file
uk: не вдалося визначити pid у файлі журналу vmware

en: cannot parse queue size '%1$s' for virtiofs
uk: неможливо обробити розмір черги «%1$s» для virtiofs

en: cannot parse target for lunStr '%1$s'
uk: не вдалося обробити призначення для «%1$s» lunStr

en: cannot parse thread pool size '%1$s' for virtiofs
uk: не вдалося обробити розмір буфера потоку «%1$s» для virtiofs

en: cannot parse usage '%1$s' for RAM filesystem
uk: не вдалося обробити «%1$s» «usage» для файлової системи у оперативній пам'яті

en: cannot parse value '%1$s' for coalesce parameter
uk: не вдалося обробити значення «%1$s» для параметра «coalesce»

en: cannot parse vlan tag '%1$s' from file '%2$s'
uk: не вдалося обробити теґ vlan «%1$s» з файла «%2$s»

en: cannot pass pipe for tunnelled migration
uk: не вдалося передати канал для тунельованого перенесення

en: cannot perform disk backup for inactive domain
uk: неможливо виконати резервне копіювання для неактивного домену

en: cannot perform tunnelled migration without using peer2peer flag
uk: неможливо виконати тунельоване перенесення без використання прапорця peer2peer

en: cannot pin vcpus on an inactive domain
uk: не можна прив'язувати віртуальні процесори у неактивному домені

en: cannot precreate storage for disk type '%1$s'
uk: не вдалося попередньо створити сховище даних для типу диска «%1$s»

en: cannot probe backing volume format: %1$s
uk: не вдалося виконати визначення формату резервного тому: %1$s

en: cannot query SASL ssf on connection %1$d (%2$s)
uk: помилка при запиті з'єднання ssf для SASL %1$d (%2$s)

en: cannot query SASL username on connection %1$d (%2$s)
uk: помилка при запиті імені користувача SASL для з'єднання %1$d (%2$s)

en: cannot query both live and config at once
uk: не можна одночасно опитувати live і config

en: cannot read %1$s
uk: не вдалося прочитати %1$s

en: cannot read %1$s statistic
uk: не вдалося прочитати статистичні дані щодо %1$s

en: cannot read %1$s value
uk: не вдалося прочитати значення %1$s

en: cannot read '%1$s'
uk: не вдалося прочитати «%1$s»

en: cannot read SELinux virtual domain context file '%1$s'
uk: не вдалося прочитати файл контексту віртуального домену SELinux «%1$s»

en: cannot read SELinux virtual image context file %1$s
uk: не вдалося прочитати файл контексту віртуального образу SELinux %1$s

en: cannot read beginning of file '%1$s'
uk: не вдалося виконати читання початку файла «%1$s»

en: cannot read cputime for domain
uk: не вдалось прочитати cputime домену

en: cannot read cputime for domain %1$d
uk: не вдалось прочитати cputime домену %1$d

en: cannot read dir '%1$s'
uk: не вдалося прочитати каталог «%1$s»

en: cannot read domain image '%1$s'
uk: не вдалося прочитати образ домену «%1$s»

en: cannot read file '%1$s'
uk: не вдалося прочитати файл «%1$s»

en: cannot read from stdin
uk: не вдалося прочитати дані зі stdin

en: cannot read from stream
uk: не вдалося виконати читання даних з потоку

en: cannot read header '%1$s'
uk: не вдалося прочитати заголовок «%1$s»

en: cannot read mount list '%1$s'
uk: не вдалося прочитати список точок монтування «%1$s»

en: cannot read node header '%1$s'
uk: не вдалося прочитати заголовок вузла «%1$s»

en: cannot receive data from volume %1$s
uk: не вдалося отримати дані з тому %1$s

en: cannot register file watch on stream
uk: не вдалося зареєструвати спостереження за файлом для потоку даних

en: cannot remove IOThread %1$u since it is being used by disk '%2$s'
uk: неможливо вилучити потік введення-виведення %1$u, оскільки він використовується диском «%2$s»

en: cannot remove IOThread '%1$u' since it is being used by controller
uk: неможливо вилучити потік введення-виведення «%1$u», оскільки він використовується контролером

en: cannot remove checkpoint from inactive domain
uk: неможливо вилучити контрольну точку з неактивного домену

en: cannot remove config %1$s
uk: неможливо видалити конфігурацію %1$s

en: cannot remove config file '%1$s'
uk: помилка при видаленні файла налаштувань «%1$s»

en: cannot remove config for %1$s
uk: не вдалося вилучити файл налаштувань %1$s

en: cannot remove corrupt file: %1$s
uk: не вдалося вилучити пошкоджений файл: %1$s

en: cannot remove directory '%1$s'
uk: не вдалося вилучити каталог «%1$s»

en: cannot remove gluster volume dir '%1$s'
uk: не вдалося вилучити каталог тому gluster «%1$s»

en: cannot remove gluster volume file '%1$s'
uk: вилучення файла тому gluster «%1$s» неможливе

en: cannot remove managed save file %1$s
uk: не вдалося вилучити керований файл збереження %1$s

en: cannot rename a transient domain
uk: не можна перейменовувати проміжний домен

en: cannot rename active domain
uk: не можна перейменовувати активний домен

en: cannot rename file '%1$s' as '%2$s'
uk: не вдалося перейменувати файл «%1$s» на «%2$s»

en: cannot replace NETIF config
uk: не вдалось замінити конфігурацію NETIF

en: cannot reset '%1$s' when '%2$s' is set
uk: неможливо скинути «%1$s», якщо встановлено «%2$s»

en: cannot reset current job
uk: не вдалося скинути поточне завдання

en: cannot resize the maximum memory on an active domain
uk: не можна змінювати значення максимального об'єму пам'яті для активного домену

en: cannot resolve '%1$s' without starting directory
uk: визначення «%1$s» без початкового каталогу неможливе

en: cannot resolve driver link %1$s
uk: не вдалось розв'язати посилання на драйвер %1$s

en: cannot restore domain '%1$s' uuid %2$s from a file which belongs to domain '%3$s' uuid %4$s
uk: не вдалося відновити домен «%1$s» uuid %2$s з файла, що належить домену «%3$s» uuid %4$s

en: cannot restore domain snapshot for running domain
uk: не можна відновлювати знімок для запущеного домену

en: cannot retrieve vcpu information for inactive domain
uk: неможливо отримати дані щодо віртуальних процесорів для неактивного домену

en: cannot revert snapshot of running domain
uk: не можна відновлювати попередній стан запущеного домену

en: cannot save file '%1$s'
uk: не вдалося зберегти файл «%1$s»

en: cannot save/restore domain with host devices
uk: не можна зберігати або відновлювати домен із пристроями основної системи

en: cannot save/restore domain with network devices
uk: не можна зберігати або відновлювати домен із мережевими пристроями

en: cannot seek in '%1$s'
uk: не вдалося встановити позицію у «%1$s»

en: cannot seek into '%1$s'
uk: не вдалося виконати позиціювання на «%1$s»

en: cannot seek to beginning of file '%1$s'
uk: не вдалося перенести позицію на початок файла «%1$s»

en: cannot seek to start of '%1$s'
uk: не вдалося встановити позиціювання на початок «%1$s»

en: cannot send data to volume %1$s
uk: не вдалося надіслати дані до тому %1$s

en: cannot send to netlink socket
uk: не вдалося надіслати дані до сокета netlink

en: cannot set CPU affinity on process %1$d
uk: не вдалося встановити спорідненість процесора для процесу %1$d

en: cannot set autostart for transient device
uk: не можна вказувати автозапуск для проміжного пристрою

en: cannot set autostart for transient domain
uk: не можна вказувати автозапуск для проміжного домену

en: cannot set autostart for transient network
uk: не можна вказувати автозапуск для проміжної мережі

en: cannot set backing store for raw volume
uk: не можна встановлювати резервне сховище для простого тому

en: cannot set common audio backend settings
uk: не вдалося встановити параметри загального модуля звуку

en: cannot set current job to %1$s
uk: не вдалося зробити поточним завданням %1$s

en: cannot set external SSF %1$d (%2$s)
uk: не вдалося встановити зовнішній SSF %1$d (%2$s)

en: cannot set file mode '%1$s'
uk: не вдалося встановити режим файла «%1$s»

en: cannot set file owner '%1$s'
uk: не вдалося встановити власником файла «%1$s»

en: cannot set initial memory size greater than the maximum memory size
uk: неможливо встановити початковий об'єм пам'яті, що перевищує максимальний об'єм пам'яті

en: cannot set memory higher than max memory
uk: Не можна визначати об'єм пам'яті, що перевищує максимальний

en: cannot set mode of '%1$s' to %2$04o
uk: не вдалося встановити режим «%1$s» у значення %2$04o

en: cannot set moment %1$s as its own parent
uk: не можна встановлювати момент %1$s як власний батьківський елемент

en: cannot set netlink socket buffer size to 128k
uk: не вдалося встановити розмір буфера сокета netlink 128 кБ

en: cannot set netlink socket nonblocking
uk: не вдалося встановити режим без блокування сокета netlink

en: cannot set security props %1$d (%2$s)
uk: не вдалося встановити властивості безпеки %1$d (%2$s)

en: cannot set supplemental groups
uk: не вдалося встановити допоміжні групи

en: cannot set time: qemu doesn't support rtc-reset-reinjection command
uk: не вдалося встановити час: у qemu не передбачено підтримки команди rtc-reset-reinjection

en: cannot set to start of '%1$s'
uk: не вдалося перейти до початку «%1$s»

en: cannot set topology for CPU type '%1$s'
uk: не вдалося встановити топологію для типу процесора «%1$s»

en: cannot set vcpus on an inactive domain
uk: не можна встановлювати кількість віртуальних процесорів на неактивному домені

en: cannot set worker name to %1$s
uk: не вдалося встановити назву обробника %1$s

en: cannot start RDMA migration with no memory hard limit set
uk: неможливо розпочати перенесення RDMA без встановлення жорсткого обмеження пам'яті

en: cannot stat '%1$s'
uk: не вдалося отримати дані з «%1$s» за допомогою stat

en: cannot stat fd %1$d
uk: не вдалося виконати stat для дескриптора файла %1$d

en: cannot stat file '%1$s'
uk: не вдалося виконати stat для файла «%1$s»

en: cannot stat path '%1$s'
uk: не вдалося отримати статистичні дані для шляху «%1$s»

en: cannot stat tap fd %1$d
uk: не вдалося отримати статистичні дані щодо файлового дескриптора tap %1$d

en: cannot statvfs path '%1$s'
uk: не вдалося виконати statvfs для шляху «%1$s»

en: cannot statvfs path '%1$s' in '%2$s'
uk: не вдалося виконати statvfs для каталогу «%1$s» у «%2$s»

en: cannot sync data to file '%1$s'
uk: не вдалося синхронізувати дані до файла «%1$s»

en: cannot sync data to volume with path '%1$s'
uk: не вдалося синхронізувати дані на томі з адресою «%1$s»

en: cannot sync file '%1$s'
uk: не вдалося синхронізувати дані файла «%1$s»

en: cannot terminate console stream
uk: не вдалося перервати потік даних консолі

en: cannot translate CPU model %1$s to a supported model
uk: не вдалося перекласти модель процесора %1$s у підтримуваний запис

en: cannot translate keycode %1$u of %2$s codeset to qnum keycode
uk: не вдалося перенести код клавіші %1$u з набору кодів %2$s до коду клавіші qnum

en: cannot translate keycode %1$u of %2$s codeset to xt keycode
uk: не вдалося перетворити код ключа %1$u з набору кодів %2$s у код ключа xt

en: cannot unblock signals
uk: не вдалося розблокувати сигнали

en: cannot undefine domain with nvram
uk: неможливо скасувати визначення домену з nvram

en: cannot undefine transient domain
uk: неможливо видалити визначення проміжного домену

en: cannot unlink '%1$s'
uk: не вдалося вилучити посилання «%1$s»

en: cannot unlink file '%1$s'
uk: не вдалося виконати unlink для файла «%1$s»

en: cannot update AppArmor profile '%1$s'
uk: не вдалося оновити профіль AppArmor «%1$s»

en: cannot update guest CPU for %1$s architecture
uk: не вдалося оновити запис процесора гостьової системи для архітектури %1$s

en: cannot update lifecycle action because QEMU was started with incompatible -no-reboot setting
uk: оновлення дії життєвого циклу неможливе, оскільки QEMU було запущено із несумісним параметром -no-reboot

en: cannot upload to volume %1$s
uk: не вдалося вивантажити дані до тому %1$s

en: cannot use custom tap device in session mode
uk: не можна використовувати нетиповий пристрій tap у режимі сеансу

en: cannot use feature-based firmware autoselection when firmware autoselection is disabled
uk: неможливо скористатися автовибором мікропрограми на основі можливостей, якщо вимкнено автоматичний вибір мікропрограми

en: cannot use namespaces in session mode
uk: не можна використовувати простори назв у режимі сеансу

en: cannot use/hotplug a memory device when domain 'maxMemory' is not defined
uk: не можна використовувати або інтерактивно додавати пристрій пам'яті, якщо домен «maxMemory» не визначено

en: cannot version information from libxenlight, disabling driver
uk: не вдалося отримати дані щодо версії від libxenlight, вимикаємо драйвер

en: cannot wipe extended partition '%1$s'
uk: не можна витирати розширений розділ «%1$s»

en: cannot write config file '%1$s'
uk: неможливо записати файл конфігурації «%1$s»

en: cannot write data to file '%1$s'
uk: не вдалося записати дані до файла «%1$s»

en: cannot write to '%1$s' on bridge '%2$s'
uk: не вдалося виконати запис до «%1$s» на містку «%2$s»

en: cannot write to stdout
uk: не вдалося записати дані до stdout

en: cannot write to stream
uk: не вдалося виконати запис до потоку

en: cap for XEN_CREDIT
uk: cap для XEN_CREDIT

en: capabilities
uk: можливості

en: capability names, separated by comma
uk: назви можливостей, відокремлені комами

en: capacity in %1$s cannot be zero without 'delta' or 'shrink' flags set
uk: місткість у %1$s не може бути нульовою без встановлення прапорця «delta» або «shrink»

en: capture disk state but not vm state
uk: визначити стан диска, а не стан ВМ

en: cdrom device with throttle filters isn't supported
uk: підтримки пристрою cdrom з фільтрами регулювання не передбачено

en: cdrom device with virtio bus isn't supported
uk: підтримки пристроїв cdrom з каналом virtio не передбачено

en: cdrom device without source path not supported
uk: підтримки пристроїв cdrom без шляху до джерела не передбачено

en: cell number must be non-negative integer or -1
uk: кількість комірок має бути невід'ємною або рівною -1

en: cellNum in %1$s must be less than or equal to %2$d
uk: cellNum у %1$s має бути меншим або дорівнювати %2$d

en: cellNum in %1$s only accepts %2$d as a negative value
uk: cellNum у %1$s приймає %2$d лише як від'ємне значення

en: cfs_period '%1$llu' must be in range (%2$llu, %3$llu)
uk: cfs_period «%1$llu» має належати до діапазону (%2$llu, %3$llu)

en: cfs_quota '%1$lld' must be in range (%2$llu, %3$llu)
uk: cfs_quota «%1$lld» має належати до діапазону (%2$llu, %3$llu)

en: cgroup CPU controller is not mounted
uk: контролер процесора cgroup не встановлено

en: cgroup CPUACCT controller is not mounted
uk: контролер CPUACCT cgroup не змонтовано

en: cgroup cpu is required for scheduler tuning
uk: для налаштовування планувальника потрібна cgroup процесора

en: cgroup cpuset controller is not mounted
uk: контролер наборів процесорів cgroup не змонтовано

en: cgroup memory controller is not mounted
uk: контролер пам'яті cgroup не змонтовано

en: cgroups v2 BPF devices not supported with this kernel
uk: у цьому ядрі не передбачено підтримки пристроїв BPF cgroups v2

en: change lifecycle actions
uk: змінити дії життєвого циклу

en: change maximum memory limit
uk: змінити максимальний ліміт пам'яті

en: change memory allocation
uk: змінити виділення пам'яті

en: change number of virtual CPUs
uk: змінити кількість віртуальних процесорів

en: change of nodeset for running domain requires restrictive numa mode
uk: зміна набору вузлів для запущеного домену потребує обмеженого режиму NUMA

en: change of nodeset for running domain requires strict numa mode
uk: для внесення змір до набору вузлів домену, який вже працює, слід перейти у строгий режим numa

en: change the current directory
uk: змінити поточний каталог

en: changed
uk: змінено

en: changes the password of the specified user inside the domain
uk: змінює пароль вказаного користувача у домені

en: changing OS parameters is not supported by vz driver
uk: у драйвері vz не передбачено підтримки внесення змін до параметрів ОС

en: changing OS type is not supported by vz driver
uk: у драйвері vz не передбачено підтримки зміни типу ОС

en: changing balloon parameters is not supported by vz driver
uk: у драйвері vz не передбачено можливості внесення змін до параметрів додаткової пам'яті

en: changing clock parameters is not supported by vz driver
uk: у драйвері vz не передбачено підтримки внесення змін до параметрів годинника

en: changing cpu placement mode is not supported by vz driver
uk: у драйвері vz не передбачено підтримки режиму зміни розташування процесорів

en: changing device 'acpi index' is not allowed
uk: не можна змінювати «acpi index» пристрою

en: changing device alias is not allowed
uk: не можна змінювати альтернативні назви пристроїв

en: changing devices parameters is not supported by vz driver
uk: у драйвері vz не передбачено підтримки внесення змін до параметрів пристроїв

en: changing emulator is not supported by vz driver
uk: у драйвері vz не передбачено підтримки внесення змін до емулятора

en: changing features is not supported by vz driver
uk: у драйвері vz не передбачено підтримки внесення змін до можливостей

en: channel %1$s is not using a UNIX socket
uk: каналом %1$s не використовується сокет UNIX

en: channel event
uk: подія каналу

en: channel source type not supported
uk: підтримки типу джерела каналу не передбачено

en: channel target name missing
uk: не вказано назви призначення каналу

en: channel target type not supported
uk: підтримки типу призначення каналу не передбачено

en: character device %1$s is not using a PTY
uk: символьний пристрій %1$s не використовує PTY

en: character device information was missing array element
uk: у елементі масиву не вистачає даних щодо символьного пристрою

en: character device information was missing filename
uk: у даних символьного пристрою немає назви файла

en: character device information was missing label
uk: у даних символьного пристрою немає мітки

en: character device name
uk: назва символьного пристрою

en: chardev '%1$s' not supported in this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки символьного пристрою «%1$s»

en: chardev '%1$s' not supported without spice graphics
uk: підтримки символьного пристрою «%1$s» не передбачено без графіки spice

en: chardev already exists
uk: символьний пристрій вже існує

en: chardev reconnect is possible only for connect mode
uk: повторне з'єднання символьних пристроїв можливе лише для режиму «connect»

en: chardev reconnect source timeout cannot be '0'
uk: час очікування на повторне з'єднання джерела символьного пристрою не може дорівнювати «0»

en: chardev-add reply was missing pty path
uk: у відповіді chardev-add не міститься шляху до pty

en: chardev_tls_x509_cert_dir directory '%1$s' does not exist
uk: каталогу vchardev_tls_x509_cert_dir «%1$s» не існує

en: check attribute specified for CPU with no model
uk: вказано атрибут check для процесора без моделі

en: checkpoint '%1$s' does not have a parent
uk: контрольна точка «%1$s» не має батьківського запису

en: checkpoint '%1$s' has no parent
uk: у контрольної точки «%1$s» немає батьківських записів

en: checkpoint for disk %1$s unsupported for storage type %2$s
uk: підтримки контрольної точки для диска %1$s не передбачено для сховища даних типу %2$s

en: checkpoint inconsistent
uk: несумісна контрольна точка

en: checkpoint inconsistent: %1$s
uk: несумісна контрольна точка: %1$s

en: checkpoint information
uk: відомості щодо контрольної точки

en: checkpoint name
uk: назва контрольної точки

en: child didn't write error (status=%1$d)
uk: дочірній процес не записав помилки (стан=%1$d)

en: child failed to create directory '%1$s'
uk: дочірньому процесу не вдалося створити каталог «%1$s»

en: child process failed to create file '%1$s'
uk: дочірньому процесу не вдалося створити файл «%1$s»

en: child process failed to force owner mode file '%1$s'
uk: дочірньому процесу не вдалося примусово встановити режим власника для файла «%1$s»

en: child process failed to send fd to parent
uk: дочірньому процесу не вдалося надіслати файловий дескриптор до основного процесу

en: child reported (status=%1$d): %2$s
uk: повідомлення дочірнього процесу (стан=%1$d): %2$s

en: chr type '%1$s' device not present in domain configuration
uk: пристрою типу chr «%1$s» немає у налаштуваннях домену

en: cipher info missing 'name' attribute
uk: дані щодо шифрування не містять атрибута «name»

en: classID attribute not supported on <bandwidth> in this usage context
uk: Підтримки атрибута classID для <bandwidth> у цьому контексті використання не передбачено

en: clear out authorized keys file before adding new keys
uk: спорожнити файл уповноважених ключів до додавання нових ключів

en: client hooks cannot be NULL
uk: допоміжні скрипти клієнта не можуть бути рівні NULL

en: client socket is closed
uk: сокет клієнта закрито

en: client tried invalid PolicyKit init request
uk: клієнт намагався виконати неприпустимий запит init PolicyKit

en: client tried invalid SASL init request
uk: клієнт намагався виконати неприпустимий запит ініціалізації SASL

en: client tried invalid SASL start request
uk: клієнт намагається виконати неприпустимий запит запуску SASL

en: client which to disconnect, specified by ID
uk: клієнт, який слід від'єднати, вказаний за допомогою ідентифікатора

en: client which to retrieve identity information for
uk: клієнт, для якого слід отримати дані щодо профілю

en: clone a volume.
uk: клонувати том.

en: clone name
uk: назва клону

en: close: %1$s: failed to write or close temporary file: %2$s
uk: close: %1$s: не вдалося виконати запис або закрити файл тимчасових даних: %2$s

en: coalesce settings on interface type %1$s are not supported
uk: підтримки параметрів зрощування на інтерфейсі типу %1$s не передбачено

en: comma separated list of compression methods to be used
uk: список способів стискання, які слід використовувати, відокремлених комами

en: comma separated list of disks to be migrated
uk: список дисків, які слід перенести, з відокремленням записів комами

en: comma separated list of disks to be migrated with zero detection enabled
uk: список відокремлених комами дисків, які буде перенесено із увімкненим нульовим виявленням

en: comma separated list of throttle groups to be applied
uk: список відокремлених комами груп регулювання, які буде застосовано

en: command
uk: команда

en: command '%1$s' doesn't support option --%2$s
uk: команда «%1$s» не підтримує параметр --%2$s

en: command '%1$s' has handler set
uk: для команди «%1$s» встановлено обробник

en: command '%1$s' has info set
uk: для команди «%1$s» встановлено відомості

en: command '%1$s' has multiple flags set
uk: для команди «%1$s» встановлено декілька прапорців

en: command '%1$s' has options set
uk: для команди «%1$s» встановлено параметри

en: command '%1$s' lacks help
uk: у команди «%1$s» немає довідкової інформації

en: command '%1$s' must have exactly one of the handler callbacks set
uk: для команди «%1$s» має бути призначено лише один набір зворотних викликів обробника

en: command '%1$s' requires --%2$s option
uk: для команди «%1$s» потрібно вказати параметр --%2$s

en: command '%1$s' requires <%2$s> option
uk: для команди «%1$s» потрібно вказати параметр <%2$s>

en: command 'domblkinfo' requires <device> option
uk: команда 'domblkinfo' потребує параметра <пристрій>

en: command alias '%1$s' is pointing to a non-existent command '%2$s'
uk: альтернативна назва команди, «%1$s», вказує на команду, якої не існує, «%2$s»

en: command alias '%1$s' is pointing to another command alias '%2$s'
uk: альтернативна назва команди, «%1$s», вказує на альтернативну назву іншої команди, «%2$s»

en: command groups is NULL run vshInit before reloading
uk: групи команд дорівнюють NULL; запустіть vshInit до перезавантаження

en: command groups must be non-NULL
uk: групи команд не повинні дорівнювати NULL

en: command is already running as pid %1$lld
uk: програма вже виконується з pid %1$lld

en: command is in human monitor protocol
uk: команду вказано у форматі протоколу монітора контрольованого людиною

en: command is not yet running
uk: команду ще не запущено

en: command or command group '%1$s' doesn't exist
uk: команди або групи команд «%1$s» не існує

en: command to run
uk: команда, яку слід виконати

en: commit changes and free restore point
uk: надіслати зміни і звільнити пункт відновлення

en: commit changes made since iface-begin and free restore point
uk: надіслати внесені з часу iface-begin зміни і звільнити пункт відновлення

en: commit of '%1$s' active layer requires active flag
uk: внесення активного шару «%1$s» потребує параметра active

en: compare CPU with host CPU
uk: порівняти опис процесора з процесором основної системи

en: compare CPU with hypervisor CPU
uk: порівняти процесор із процесором гіпервізору

en: compare a CPU with the CPU created by a hypervisor on the host
uk: порівняти процесор із процесором, створеним гіпервізором на вузлі

en: compare host CPU with a CPU described by an XML file
uk: визначити процесор основної системи на основі процесора, описаного у файлі XML

en: comparing with the hypervisor CPU is not supported for arch %1$s
uk: порівняння із процесором гіпервізору не передбачено для архітектури %1$s

en: compatibility option only available with qcow2
uk: параметром сумісності можна скористатися лише разом з qcow2

en: completed
uk: завершено

en: completer_flags of argument '%1$s' of command '%2$s' must be 0 if no completer is used
uk: completer_flags аргументу «%1$s» команди «%2$s» має бути 0, якщо використано доповнювач

en: compress level for multithread compression
uk: рівень стискання для багатопотокового стискання

en: compress level for zlib compression
uk: рівень стискання для стискання zlib

en: compress level for zstd compression
uk: рівень стискання для стискання zstd

en: compress repeated pages during live migration
uk: стискати повторювані сторінки під час інтерактивного перенесення

en: compute baseline CPU
uk: визначити базовий процесор

en: compute baseline CPU usable by a specific hypervisor
uk: визначити базовий процесор, яким можна скористатися для вказаного гіпервізору

en: computing baseline hypervisor CPU is not supported for arch %1$s
uk: обчислення базового рівня процесора гіпервізору не передбачено для архітектури %1$s

en: config data file to import from
uk: файл налаштувань, з якого слід імпортувати дані

en: config value %1$s was malformed
uk: помилкове форматування значення налаштувань %1$s

en: config value %1$s was missing
uk: не вистачає значення налаштувань %1$s

en: configuration file syntax error
uk: синтаксична помилка у файлі налаштувань

en: configuration file syntax error: %1$s
uk: синтаксична помилка у файлі налаштувань: %1$s

en: configuration potentially modified by hook script
uk: налаштування потенційно змінено скриптом обробки

en: configuring disks is not supported for vz snapshots
uk: для знімків vz підтримки налаштовування дисків не передбачено

en: configuring memory location is not supported
uk: підтримки налаштовування розташування у пам'яті не передбачено

en: conn must match stream connection
uk: conn має відповідати з'єднанню з потоковим передаванням даних

en: connect
uk: з'єднати

en: connect to daemon's admin server
uk: встановити з'єднання із адміністративним сервером фонової служби

en: connect to the guest console
uk: з'єднатись з консоллю гостьової системи

en: connected
uk: з'єднано

en: connection URI of the destination host as seen from the client(normal migration) or source(p2p migration)
uk: адреса з'єднання основної системи призначення з точки зору клієнта (звичайне перенесення) або джерела (перенесення p2p )

en: connection already open
uk: з'єднання вже відкрито'

en: connection closed due to keepalive timeout
uk: з'єднання розірвано через перевищення часу очікування keepalive

en: connection not open
uk: з'єднання не відкрито'

en: connection vcpu maximum
uk: максимальна кількість процесорів з'єднання

en: control domain IOThread affinity
uk: керування спорідненістю потоків введення-виведення домену

en: control domain's incoming traffics
uk: керування вхідними даними домену

en: control domain's outgoing traffics
uk: керування вихідними даними домену

en: control next boot state
uk: керувати станом наступного завантаження

en: control or query domain emulator affinity
uk: вказати або визначити прив'язку у емуляторі домену

en: control or query domain vcpu affinity
uk: вказати або визначити прив'язку віртуальних процесорів домену

en: controller %1$s:%2$d not found
uk: Контролера %1$s:%2$d не знайдено

en: controller driver 'iothread' attribute can't be used together with 'iothreads' subelement
uk: атрибут «iothread» драйвера контролера не можна використовувати з разом із піделементом «iothreads»

en: controller index='%1$d' already exists
uk: контролер index='%1$d' вже існує

en: controller iothread '%1$u' not defined in iothreadid
uk: контролер iothread «%1$u» не визначено у iothreadid

en: conversion from 'xen-sxpr' format is no longer supported
uk: підтримки перетворення з формату «xen-sxpr» більше не передбачено

en: conversion from hyper to %1$s overflowed
uk: перевищення під час перетворення з hyper на %1$s

en: conversion from string failed
uk: помилка перетворення з рядка

en: conversion of the nvram template to another target format is not supported
uk: підтримки перетворення шаблону nvram до іншого формату призначення не передбачено

en: convert a domain id or UUID to domain name
uk: перетворити ID домену або UUID на назву домену

en: convert a domain name or UUID to domain id
uk: перетворити назва домену або UUID на ID домену

en: convert a domain name or id to domain UUID
uk: перетворити назва домену або ID на UUID домену

en: convert a network UUID to network name
uk: перетворити UUID на назву мережі

en: convert a network name to network UUID
uk: перетворити назву мережі на UUID мережі

en: convert a pool UUID to pool name
uk: перетворити UUID буфера на його назву

en: convert a pool name to pool UUID
uk: перетворити назву буфера на його UUID

en: convert an interface MAC address to interface name
uk: перетворити MAC-адресу інтерфейсу на назву інтерфейсу

en: convert an interface name to interface MAC address
uk: перетворити назву інтерфейсу на MAC-адресу інтерфейсу

en: cookie name '%1$s' contains invalid characters
uk: назва куки «%1$s» містить некоректні символи

en: cookie name must not be empty
uk: Назва куки має бути непорожньою

en: copy destination is block device instead of regular file
uk: призначенням копіювання є блоковий пристрій, а не звичайний файл

en: copy to a FD passed disk source is not yet supported
uk: підтримки копіювання переданого за допомогою дескриптора файла джерела диска ще не передбачено

en: copy-on-write ploop volumes are not yet supported
uk: підтримки томів ploop із копіюванням під час запису ще не передбачено

en: copy_on_read is not compatible with 'lun' disk '%1$s'
uk: copy_on_read є несумісними з «lun» диска «%1$s»

en: copy_on_read is not compatible with read-only disk '%1$s'
uk: copy_on_read є несумісним із придатним лише для читання диском «%1$s»

en: copy_on_read is not supported with removable disk '%1$s'
uk: із портативним диском «%1$s» підтримки copy_on_read не передбачено

en: copy_on_read is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки copy_on_read із диском vhostuser не передбачено

en: corrupted profileid string
uk: пошкоджений рядок ідентифікатора профілю (profileid(

en: could not allocate memory
uk: не вдалося розмістити дані у пам'яті

en: could not attach shared folder '%1$s'
uk: не вдалося долучити спільну теку «%1$s»

en: could not build absolute core file path
uk: не вдалося побудувати абсолютний шлях до файла ядра

en: could not build absolute input file path
uk: не вдалося побудувати абсолютний шлях до файла вхідних даних

en: could not build absolute output file path
uk: не вдалося побудувати абсолютний шлях до файла виведених даних

en: could not change ACPI status to: %1$s
uk: не вдалося змінити стан ACPI на такий: %1$s

en: could not change APIC status to: %1$s
uk: не вдалося змінити стан APIC на такий: %1$s

en: could not change PAE status to: %1$s
uk: не вдалося змінити стан PAE на такий: %1$s

en: could not close handshake fd
uk: не вдалося закрити файловий дескриптор встановлення з'єднання

en: could not close logfile
uk: не вдалося закрити файл журналу

en: could not connect to Xen Store
uk: не вдається з'єднатись зі сховищем Xen

en: could not connect to Xen Store %1$s
uk: не вдається з'єднатись зі сховищем Xen %1$s

en: could not create profile
uk: не вдалося створити профіль

en: could not define a domain
uk: не вдалося визначити домен

en: could not delete snapshot
uk: не вдалося вилучити знімок

en: could not delete the domain
uk: не вдалося вилучити домен

en: could not detach shared folder '%1$s'
uk: не вдалося від'єднати спільну теку «%1$s»

en: could not determine max vcpus for the domain
uk: не вдалося визначити максимальну кількість процесорів для домену

en: could not find a usable firewall backend
uk: не вдалося знайти придатний до використання модуль брандмауера

en: could not find backing store index '%1$u' in chain for '%2$s'
uk: не вдалося знайти індекс резервного сховища даних «%1$u» у ланцюжку для «%2$s»

en: could not find base disk source in disk source chain
uk: Не вдалося знайти базове джерело диска у ланцюжку джерел дисків

en: could not find base image in chain for '%1$s'
uk: не вдалося знайти базовий образ у ланцюжку для «%1$s»

en: could not find capabilities for %1$s
uk: не вдалося визначити можливості для %1$s

en: could not find event callback %1$d for deletion
uk: не вдалося знайти зворотний виклик події %1$d для вилучення

en: could not find image '%1$s' beneath '%2$s' in chain for '%3$s'
uk: не вдалося знайти образ «%1$s» під «%2$s» у ланцюжку для «%3$s»

en: could not find image '%1$s' in chain for '%2$s'
uk: не вдалося знайти образ «%1$s» у ланцюжку для «%2$s»

en: could not find libvirtd
uk: не вдалося знайти libvirtd

en: could not find name in XML
uk: не вдалося знайти назву у XML

en: could not find realpath
uk: не вдалося знайти realpath

en: could not get MAC address of interface %1$s
uk: не вдалося отримати MAC-адресу інтерфейсу %1$s

en: could not get VM definition
uk: не вдалося отримати визначення віртуальної машини

en: could not get children snapshots
uk: не вдалося отримати дочірні знімки

en: could not get creation time of snapshot %1$s
uk: не вдалося отримати час створення знімка %1$s

en: could not get current snapshot
uk: не вдалося отримати поточний знімок

en: could not get current snapshot name
uk: не вдалося отримати назву поточного знімка

en: could not get current snapshot of domain %1$s
uk: не вдалося отримати поточний знімок домену %1$s

en: could not get description of snapshot %1$s
uk: не вдалося отримати опис знімка %1$s

en: could not get domain UUID
uk: не вдалося отримати UUID домену

en: could not get domain state
uk: не вдалося отримати стан домену

en: could not get information about NUMA topology
uk: не вдалося отримати дані щодо топології NUMA

en: could not get information about supported page sizes
uk: не вдалося отримати дані щодо підтримуваних розмірів сторінок

en: could not get interface XML description: %1$s%2$s%3$s
uk: не вдалося отримати опис інтерфейсу у форматі XML: %1$s%2$s%3$s

en: could not get machine
uk: не вдалося отримати машину

en: could not get name of parent of snapshot %1$s
uk: не вдалося визначити назву батьківського елемента знімка %1$s

en: could not get number of volumes in the pool: %1$s, rc=%2$08x
uk: не вдалося отримати кількість томів у резервному сховищі: %1$s, rc=%2$08x

en: could not get online state of snapshot %1$s
uk: не вдалося визначити стан активності знімка %1$s

en: could not get parent of snapshot %1$s
uk: не вдалося отримати батьківський елемент знімка %1$s

en: could not get preferred machine for %1$s type=%2$s
uk: не вдалося отримати бажану машину для %1$s тип=%2$s

en: could not get root snapshot for domain %1$s
uk: не вдалося отримати кореневий знімок домену %1$s

en: could not get snapshot UUID
uk: не вдалося отримати UUID знімка

en: could not get snapshot children
uk: не вдалося отримати дані щодо дочірніх записів знімка

en: could not get snapshot count for domain %1$s
uk: не вдалося отримати кількість знімків домену %1$s

en: could not get snapshot count for listed domains
uk: не вдалося отримати дані щодо кількості знімків для доменів зі списку

en: could not get snapshot name
uk: не вдалося отримати назву домену

en: could not get the volume list in the pool: %1$s, rc=%2$08x
uk: не вдалося отримати список домів у резервному сховищі: %1$s, rc=%2$08x

en: could not initialize domain event timer
uk: не вдалося ініціалізувати таймер подій домену

en: could not open VirtualBox session with domain %1$s
uk: не вдалося відкрити сеанс VirtualBox з доменом %1$s

en: could not open input path '%1$s'
uk: не вдалося відкрити каталог вхідних даних «%1$s»

en: could not parse XML
uk: не вдалося обробити XML

en: could not parse arguments
uk: не вдалося обробити аргументи

en: could not parse read bytes sec %1$s
uk: не вдалося обробити дані щодо читання байтів на секунду %1$s

en: could not parse read iops sec %1$s
uk: не вдалося обробити дані щодо кількості дій з читання на секунду %1$s

en: could not parse weight %1$s
uk: не вдалося обробити дані щодо ваги %1$s

en: could not parse write bytes sec %1$s
uk: не вдалося обробити дані щодо запису байтів на секунду %1$s

en: could not parse write iops sec %1$s
uk: не вдалося обробити дані щодо кількості дій із запису на секунду %1$s

en: could not read xml file
uk: не вдалося прочитати файл XML

en: could not receive data from domain '%1$s'
uk: не вдалося отримати дані від домену «%1$s»

en: could not remove profile
uk: не вдалося вилучити профіль

en: could not remove profile for '%1$s'
uk: не вдалося вилучити профіль для «%1$s»

en: could not restore snapshot for domain %1$s
uk: не вдалося відновити дані зі знімка домену %1$s

en: could not set IFS
uk: не вдалося встановити значення IFS

en: could not set PATH
uk: не вдалося встановити значення змінної PATH

en: could not set the memory size of the domain to: %1$llu Kb
uk: не вдалося встановити такий розмір пам'яті домену: %1$llu кБ

en: could not set the memory size of the domain to: %1$lu Kb
uk: не вдалося встановити такий розмір пам'яті домену: %1$lu кБ

en: could not set the number of cpus of the domain to: %1$u
uk: не вдалося встановити таку кількість процесорів домену: %1$u

en: could not set the number of virtual CPUs to: %1$u
uk: не вдалося встановити таку кількість віртуальних процесорів: %1$u

en: could not take a screenshot of %1$s
uk: не вдалося створити знімок вікна %1$s

en: could not take snapshot of domain %1$s
uk: не вдалося створити знімок домену %1$s

en: could not use Xen hypervisor entry
uk: неможливо використати запис гіпервізора Xen

en: could not use Xen hypervisor entry %1$s
uk: неможливо використати запис гіпервізора Xen %1$s

en: couldn't fetch array of leases
uk: не вдалося отримати масив надання

en: couldn't find IFLA_VF_INFO for VF %1$d in netlink response
uk: не вдалося знайти IFLA_VF_INFO для VF %1$d у відповіді netlink

en: couldn't find a portgroup entry in network '%1$s' matching <portgroup name='%2$s'>
uk: не вдалося знайти запис portgroup у записі мережі «%1$s», що відповідає <portgroup name='%2$s'>

en: couldn't find an interface entry in network '%1$s' matching <interface dev='%2$s'>
uk: не вдалося знайти запис інтерфейсу у мережі «%1$s», який відповідає <interface dev='%2$s'>

en: couldn't find interface named '%1$s'
uk: не вдалося знайти інтерфейс з назвою «%1$s»

en: couldn't find interface named '%1$s': %2$s%3$s%4$s
uk: не вдалося знайти інтерфейс з назвою «%1$s»: %2$s%3$s%4$s

en: couldn't find interface with MAC address '%1$s'
uk: не вдалося знайти інтерфейс з MAC-адресою «%1$s»

en: couldn't find interface with MAC address '%1$s': %2$s%3$s%4$s
uk: не вдалося знайти інтерфейс з MAC-адресою «%1$s»: %2$s%3$s%4$s

en: couldn't locate a matching DNS HOST record in network %1$s
uk: не вдалося знайти відповідний запис DNS HOST у мережі %1$s

en: couldn't locate a matching DNS SRV record in network %1$s
uk: не вдалося знайти відповідний запис DNS SRV у мережі %1$s

en: couldn't locate a matching DNS TXT record in network %1$s
uk: не вдалося знайти відповідний запис DNS TXT у мережі %1$s

en: couldn't locate a matching dhcp host entry in network '%1$s'
uk: не вдалося виявити відповідний запис вузла DHCP у мережі «%1$s»

en: couldn't locate a matching dhcp range entry in network '%1$s'
uk: не вдалося виявити відповідний діапазон DHCP у мережі «%1$s»

en: couldn't locate an existing dhcp host entry with "mac='%1$s'" "name='%2$s'" "ip='%3$s'" in network '%4$s'
uk: у мережі «%4$s» не вдалося знайти вже створеного запису вузла DHCP з «mac='%1$s'» «name='%2$s'» «ip='%3$s'»

en: couldn't register rollback command - command '%1$s' had no valid handle in output ('%2$s')
uk: не вдалося зареєструвати команду повернення до попереднього стану - у команди «%1$s» немає коректного дескриптора у виведених даних («%2$s»)

en: couldn't retrieve authentication methods list: %1$s
uk: не вдалося отримати список методів розпізнавання: %1$s

en: couldn't update dhcp host entry - no <ip> element found at index %1$d in network '%2$s'
uk: не вдалося оновити запис вузла DHCP: за індексом %1$d у мережі «%2$s» не виявлено елемента <ip>

en: couldn't update dhcp host entry - no <ip> element found in network '%1$s'
uk: не вдалося оновити запис вузла DHCP: у мережі «%1$s» не виявлено елемента <ip>

en: couldn't write dnsmasq config file '%1$s'
uk: не вдалося записати файл налаштувань dnsmasq «%1$s»

en: count of memory devices requiring memory slots '%1$zu' exceeds slots count '%2$u'
uk: кількість пристроїв пам'яті, які потребують слотів пам'яті, «%1$zu», перевищує кількість слотів «%2$u»

en: cow feature may only be used for 'fs' and 'dir' pools
uk: можливістю cow можна скористатися лише для буферів «fs» і «dir»

en: cpu affinity is not supported
uk: прив'язка процесорів не підтримується

en: cpu count too large
uk: кількість процесорів є надто великою

en: cpu hotplug is not supported
uk: підтримки з'єднання процесорів «угарячу» не передбачено

en: cpu parameter is missing a model name
uk: пропущено параметр процесора у назві моделі

en: cpu topology results in more than %1$u cpus
uk: топологія процесорів дає понад %1$u процесорів

en: cpuNum in %1$s only accepts %2$d as a negative value
uk: cpuNum у %1$s приймає %2$d лише як від'ємне значення

en: cpuacct parse error
uk: помилка обробки cpuacct

en: cpuid starting with %1$s is not supported, only libxl format is
uk: підтримки cpuid, які починаються з %1$s, не передбачено, підтримується лише формат libxl

en: cputune is not supported by vz driver
uk: у драйвері vz не передбачено підтримки параметра cputune

en: crash the domain after core dump
uk: завершити роботу домену у аварійному режимі після створення дампу ядра

en: crashed
uk: аварійна помилка

en: create a bridge device and attach an existing network device to it
uk: створити пристрій містка і долучити до нього вже створений мережевий пристрій

en: create a device defined by an XML file on the node
uk: створити пристрій на основі даних з файла XML на вузлі

en: create a domain from an XML file
uk: створити домен з файла XML

en: create a network filter binding from an XML file
uk: створити прив'язку фільтра мережі на основі файла XML

en: create a network from an XML file
uk: створити мережу з файла XML

en: create a network port from an XML file
uk: створити порт мережі з файла XML

en: create a pool from a set of args
uk: створити буфер на основі набору аргументів

en: create a pool from an XML file
uk: створити буфер на основі файла XML

en: create a snapshot of current interfaces settings, which can be later committed (iface-commit) or restored (iface-rollback)
uk: створити знімок поточних параметрів інтерфейсу, який пізніше можна буде надіслати (iface-commit) або відновити (iface-rollback)

en: create a vol from an XML file
uk: створити том на основі файла XML

en: create a vol, using another volume as input
uk: створити том на основі вхідних даних іншого тому

en: create a volume from a set of args
uk: створити том на основі набору аргументів

en: creating a new group/updating existing with all tune parameters zero is not supported
uk: підтримки створення групи або оновлення наявної групи із усіма нульовими параметрами коригування не передбачено

en: creating snapshot
uk: створюємо знімок

en: creation of images with slice type='storage' is not supported
uk: підтримки створення образів із типом зрізу=«storage» не передбачено

en: creation of non-raw file images is not supported without qemu-img.
uk: для створення стиснутих файлових образів потрібна програма qemu-img.

en: creation of pid file requires daemonized command
uk: створення файла pid потребує команди створення фонової служби

en: creation of qcow/qcow2 files supports only 'luks' encryption
uk: підтримку створення файлів qcow/qcow2 передбачено лише для шифрування «luks»

en: creation of qcow2 encrypted image is not supported
uk: підтримки створення шифрованого образу qcow2 не передбачено

en: creation of storage images with <dataStore> feature is not supported
uk: підтримки створення образів сховища даних з <dataStore> не передбачено

en: crypto backend %1$s is not supported
uk: підтримку модуля шифрування %1$s не передбачено

en: crypto model %1$s is not supported
uk: підтримки моделі шифрування %1$s не передбачено

en: crypto type %1$s is not supported
uk: підтримки типу шифрування %1$s не передбачено

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_REDIRECT_URL) returned an error: %1$s (%2$d) : %3$s
uk: curl_easy_getinfo(CURLINFO_REDIRECT_URL) повернуто повідомлення про помилку: %1$s (%2$d) : %3$s

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) returned a negative response code
uk: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE)) повернуто від'ємний код відповіді

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) returned an error: %1$s (%2$d)
uk: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) повернуто повідомлення про помилку: %1$s (%2$d)

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) returned an error: %1$s (%2$d) : %3$s
uk: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) повернуто повідомлення про помилку: %1$s (%2$d): %3$s

en: curl_easy_perform() returned an error: %1$s (%2$d)
uk: curl_easy_perform() повернуто повідомлення про помилку: %1$s (%2$d)

en: curl_easy_perform() returned an error: %1$s (%2$d) : %3$s
uk: curl_easy_perform() повернуто повідомлення про помилку: %1$s (%2$d) : %3$s

en: current bridge device name
uk: назва пристрою поточного містка

en: current job is not outgoing migration in post-copy mode
uk: поточним завданням не є зовнішнє перенесення у режимі пост-копіювання

en: current vcpu count must equal maximum
uk: поточна кількість віртуальних процесорів має бути рівною максимальній

en: current vcpus must be equal to maxvcpus
uk: поточна кількість віртуальних процесорів має бути рівною максимальній кількості віртуальних процесорів

en: custom alias name of disk device
uk: нетипова альтернативна назва дискового пристрою

en: custom alias name of interface device
uk: нетипова альтернативна назва пристрою інтерфейсу

en: custom configuration parameters specified
uk: вказано нетипові параметри налаштовування

en: custom device configuration
uk: нетипові налаштування пристрою

en: custom device tree blob used
uk: використано нетипові двійкові дані ієрархії пристроїв

en: custom guest agent control commands issued
uk: надіслано типові команди керування гостьовим агентом

en: custom monitor control commands issued
uk: надіслано типові команди керування монітором

en: daemon
uk: фонова служба

en: daemon's admin server connection URI
uk: URI з'єднання адміністративного сервера фонової служби

en: daemonized command cannot set working directory %1$s
uk: команді створення фонової служби не вдалося встановити робочий каталог %1$s

en: daemonized command cannot use virCommandRunAsync
uk: команда створення фонової служби не може використовувати virCommandRunAsync

en: dangling \
uk: зайвий символ \

en: data sinks cannot be used for non-blocking streams
uk: приймачі даних не можна використовувати для потоків даних без блокування

en: data sources cannot be used for non-blocking streams
uk: джерела даних не можна використовувати для потоків даних без блокування

en: dbus-daemon %1$s didn't show up
uk: Фонова служба D-Bus %1$s не з'явилася

en: dbus-daemon died and reported:
    %1$s
uk: dbus-daemon завершив роботу і повідомив:
    %1$s

en: default
uk: типовий

en: default_tls_x509_cert_dir directory '%1$s' does not exist
uk: каталогу «%1$s» default_tls_x509_cert_dir не існує

en: define (but don't start) a domain from an XML file
uk: визначити (але не запускати) домен з файла XML

en: define a pool from a set of args
uk: визначити буфер за набором аргументів

en: define an inactive persistent physical host interface or modify an existing persistent one from an XML file
uk: визначити інтерфейс неактивної сталої основної системи або змінити наявний інтерфейс постійної основної системи на основі файла XML

en: define an inactive persistent storage pool or modify an existing persistent one from an XML file
uk: визначити неактивний сталий буфер сховища даних або змінити наявний сталий буфер на основі файла XML

en: define an inactive persistent virtual network or modify an existing persistent one from an XML file
uk: визначити неактивну сталу віртуальну мережу або змінити сталу мережу на основі файла XML

en: define or modify a secret from an XML file
uk: визначити або змінити ключ з файла XML

en: define or update a network filter from an XML file
uk: визначити або оновити фільтр мережі на основі файла XML

en: definition for checkpoint %1$s must use uuid %2$s
uk: визначення для контрольної точки %1$s повинен використовувати UUID %2$s

en: definition for snapshot %1$s must use uuid %2$s
uk: визначення знімка %1$s має використовувати uuid %2$s

en: deflate-on-oom is not supported by this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки deflate-on-oom

en: degraded
uk: вимкнено

en: delete a network filter binding
uk: вилучити прив'язку фільтра мережі

en: delete a pool
uk: вилучити буфер

en: delete a vol
uk: вилучити том

en: delete an IOThread from the guest domain
uk: вилучити потік введення-виведення з гостьового домену

en: delete checkpoint and all children
uk: вилучити контрольну точку та всі дочірні об'єкти

en: delete children but not checkpoint
uk: вилучити дочірні записи, але не контрольну точку

en: delete children but not snapshot
uk: вилучити дочірню систему, але не знімок

en: delete current snapshot
uk: вилучити поточний знімок

en: delete files that were successfully committed
uk: вилучати файли, які було успішно внесено

en: delete only libvirt metadata, leaving checkpoint contents behind
uk: вилучили лише метадані libvirt, не чіпати даних контрольної точки

en: delete only libvirt metadata, leaving snapshot contents behind
uk: вилучили лише метадані libvirt, не чіпати даних знімка

en: delete snapshot and all children
uk: вилучити знімок та всі дочірні об'єкти

en: delete snapshots associated with volume (must be supported by storage driver)
uk: вилучити знімки, пов'язані з томом (має бути підтримка з боку драйвера сховища даних)

en: delete snapshots associated with volume(s), requires --remove-all-storage (must be supported by storage driver)
uk: вилучити знімки, пов'язані з томом, потребує параметра --remove-all-storage (має бути підтримка з боку драйвера сховища даних)

en: delete the specified network port
uk: вилучити вказаний порт мережі

en: deleting external snapshot that has internal snapshot as parent not supported
uk: підтримки вилучення зовнішнього знімка, для якого внутрішній знімок є батьківським, не передбачено

en: deletion of active external snapshot that is not a leaf snapshot is not supported
uk: підтримки вилучення активного зовнішнього знімка, який не є знімком-відгалуженням, не передбачено

en: deletion of external and internal children disk snapshots not supported
uk: підтримки вилучення зовнішнього і внутрішнього дочірніх знімків диска не передбачено

en: deletion of external children disk snapshots not supported
uk: підтримки вилучення зовнішніх дочірніх знімків дисків не передбачено

en: deletion of external disk snapshot with multiple children snapshots not supported
uk: підтримки вилучення зовнішнього знімка диска з декількома дочірніми знімками не передбачено

en: deletion of external disk snapshots with children not supported
uk: підтримки вилучення зовнішніх знімків дисків із дочірніми елементами не передбачено

en: deletion of internal snapshot '%1$s' job failed: %2$s
uk: не вдалося вилучити внутрішній знімок «%1$s»: %2$s

en: deletion of non-leaf external snapshot that is not in active chain is not supported
uk: підтримки вилучення зовнішніх знімків, які не є відгалуженнями і не перебувають в активному ланцюжку, не передбачено

en: deprecated configuration: %1$s
uk: застарілі налаштування: %1$s

en: description
uk: опис

en: description of checkpoint
uk: опис контрольної точки

en: description of snapshot
uk: опис знімка

en: destroy (stop) a device on the node
uk: знищити (завершити роботу) пристрій у вузлі

en: destroy (stop) a domain
uk: знищити (зупинити роботу) домен

en: destroy (stop) a network
uk: знищити (зупинити роботу) мережу

en: destroy (stop) a pool
uk: знищити (завершити роботу) буфер

en: destroy a physical host interface (disable it / "if-down")
uk: знищити фізичний інтерфейс основної системи (вимкнути його або «if-down»)

en: destroyed
uk: знищено

en: detach device from an XML file
uk: від'єднати пристрій з файла XML

en: detach device from an alias
uk: від'єднати пристрій від альтернативної назви

en: detach disk device
uk: від'єднати дисковий пристрій

en: detach network interface
uk: від'єднати мережний пристрій

en: detach node device from its device driver
uk: від'єднати вузловий пристрій від його драйвера

en: detaching device type '%1$s' is unsupported
uk: підтримки від'єднання пристроїв типу «%1$s» не передбачено

en: detaching network device from VM is unsupported
uk: підтримки від'єднання мережвих пристроїв від ВМ не передбачено

en: detaching of <console/> is unsupported. Try corresponding <serial/> instead
uk: підтримки від'єднання <console/> не передбачено. Спробуйте замість цього відповідний <serial/>

en: detaching serial console is not supported
uk: підтримки від'єднання послідовної консолі не передбачено

en: detailed domain vcpu information
uk: докладні дані щодо віртуальних процесорів домену

en: detect_zeroes is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки detect_zeroes для дисків vhostuser не передбачено

en: dev->id buffer overflow: %1$d %2$d
uk: переповнення буфера пристрій->ідентифікатор: %1$d %2$d

en: dev->id buffer overflow: %1$s %2$s
uk: переповнення буфера пристрій->ідентифікатор: %1$s %2$s

en: dev->name buffer overflow: %1$.3d:%2$.3d
uk: переповнення буфера пристрій->назва: %1$.3d:%2$.3d

en: device %1$s iommu_group symlink %2$s has invalid group number %3$s
uk: символічне посилання %2$s на пристрій iommu_group %1$s має некоректний номер групи, %3$s

en: device %1$s is already in use
uk: пристрій %1$s вже використовується

en: device %1$s is not a PCI device
uk: пристрій %1$s не є пристроєм PCI

en: device '%1$s' in network '%2$s' is not an SR-IOV Virtual Function
uk: пристрій «%1$s» у мережі «%2$s» не є віртуальною функцією SR-IOV

en: device API '%1$s' not supported yet
uk: підтримки програмного інтерфейсу «%1$s» ще не передбачено

en: device alias
uk: альтернативна назва пристрою

en: device alias not found: cannot set link state to down
uk: не знайдено альтернативної назви пристрою: неможливо змінити стан посилання на «вимкнено»

en: device cannot be detached: device is busy
uk: не вдалося від'єднати пристрій: пристрій зайнято

en: device is already in the domain configuration
uk: пристрій вже у налаштуваннях домену

en: device key
uk: ключ пристрою

en: device list is not an object
uk: список пристроїв не є об'єктом

en: device modalias file %1$s content has improper format
uk: вміст файла modalias пристрою %1$s має неналежний формат

en: device name
uk: назва пристрою

en: device name or wwn pair in 'wwnn,wwpn' format
uk: назва пристрою або пара wwn у форматі «wwnn,wwpn»

en: device not found
uk: пристрій не знайдено

en: device not found: %1$s
uk: пристрій не знайдено: %1$s

en: device not present in domain configuration
uk: пристрою немає у налаштуваннях домену

en: device of type '%1$s' has no device info
uk: пристрій типу «%1$s» не має відомостей щодо пристрою

en: device path '%1$s' doesn't exist
uk: шляху пристрою «%1$s» не існує

en: device to set threshold for
uk: пристрій для встановлення порогового значення

en: device type '%1$s' cannot be attached
uk: пристрої типу «%1$s» не можна з'єднувати

en: device type '%1$s' cannot be detached
uk: пристрої типу «%1$s» не можна від'єднувати

en: device type '%1$s' cannot be updated
uk: пристрої типу «%1$s» не можна оновлювати

en: device type '%1$s' cannot hot unplugged
uk: диск типу «%1$s» не можна від'єднувати у «гарячому» режимі

en: devices cgroup isn't mounted
uk: cgroup пристроїв не змонтовано

en: dhcp is supported only for a single %1$s address on each network
uk: підтримку dhcp передбачено лише для однієї адреси %1$s у кожній мережі

en: dhcp ranges cannot be modified, only added or deleted
uk: діапазони DHCP не можна змінювати, лише додавати і вилучати

en: different iotunes for disks %1$s and %2$s
uk: різні iotune для дисків %1$s і %2$s

en: dimm memory info data is missing 'id'
uk: дані щодо пам'яті dimm не містять «id»

en: dir
uk: каталог

en: direct migration
uk: безпосереднє перенесення

en: direct migration is not supported by the source host
uk: безпосереднє перенесення не підтримується вузлом джерела

en: direct setting of the vlan tag is not allowed for hostdev devices using %1$s mode
uk: безпосереднє встановлення теґу vlan заборонено для пристроїв основної системи, які використовують режим %1$s

en: directory to switch to (default: home or else root)
uk: каталог, до якого слід перейти (типові варіанти: домашній або кореневий)

en: dirty page rate calculation mode, either of these 3 options 'page-sampling, dirty-bitmap, dirty-ring' can be specified.
uk: режим обчислення частоти зіпсованих сторінок, один із 3 варіантів: 'page-sampling, dirty-bitmap, dirty-ring'.

en: dirty ring must be power of 2 and ranges [1024, 65536]
uk: кільце брудності має бути степенем 2 у діапазоні [1024, 65536]

en: dirty ring size of KVM feature '%1$s' differs: source: '%2$d', destination: '%3$d'
uk: розбіжність розмірів кільця брудності можливості KVM «%1$s»: джерело: «%2$d», призначення: «%3$d»

en: dirty-ring calculation mode requires dirty-ring feature enabled.
uk: для режиму обчислення dirty-ring слід увімкнути можливість dirty-ring.

en: disable
uk: вимкнути

en: disable autostarting
uk: вимкнути автозапуск

en: disable cpus specified by cpulist
uk: вимкнути процесори, вказані за допомогою cpulist

en: disable cpus specified by cpumap
uk: вимкнути процесори, які вказано картою процесорів (cpumap)

en: disabled
uk: вимкнено

en: discard is not supported for model '%1$s'
uk: підтримки відкидання для моделі «%1$s» не передбачено

en: discard is not supported for nvdimms
uk: підтримки відкидання для nvdimm не передбачено

en: discard is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки discard для дисків vhostuser не передбачено

en: discarding %1$llu bytes failed on RBD image %2$s at offset %3$llu
uk: спроба відкинути %1$llu байтів у образі RBD %2$s зі зсувом %3$llu зазнала невдачі

en: disconnect
uk: від'єднати

en: disconnected
uk: роз'єднано

en: discover potential storage pool sources
uk: виявити потенційні джерела резервних сховищ даних

en: disk %1$s does not have an active block job
uk: для диска %1$s не передбачено активного блокового завдання

en: disk %1$s has no source file to be committed
uk: диск %1$s не має початкового файла для внесення змін

en: disk %1$s not found
uk: не знайдено диска %1$s

en: disk '%1$s' already in active block job
uk: диск «%1$s» вже є у активному блоковому завданні

en: disk '%1$s' does not currently have a source assigned
uk: зараз з диском «%1$s» не пов'язано джерела

en: disk '%1$s' has a blockjob assigned
uk: для диска «%1$s» призначено блокове завдання

en: disk '%1$s' has no media
uk: у диска «%1$s» немає носія

en: disk '%1$s' is empty or readonly
uk: диск «%1$s» є порожнім або призначеним лише для читання

en: disk '%1$s' must use snapshot mode '%2$s'
uk: диск «%1$s» має використовувати режим знімка «%2$s»

en: disk '%1$s' not found
uk: не знайдено диска «%1$s»

en: disk '%1$s' not found in domain
uk: диск «%1$s» не знайдено у домені

en: disk '%1$s' referenced by snapshot '%2$s' not found in the VM definition of the deleted snapshot
uk: диск «%1$s», на який посилається знімок «%2$s», не знайдено у визначенні ВМ вилученого знімка

en: disk '%1$s' referenced by snapshot '%2$s' not found in the current definition
uk: диск «%1$s», на який посилається знімок «%2$s», не знайдено у поточному визначенні

en: disk '%1$s' specified twice
uk: диск «%1$s» вказано двічі

en: disk '%1$s' was not found in the domain config
uk: у налаштуваннях домену не знайдено диска «%1$s»

en: disk attributes: disk[,checkpoint=type][,bitmap=name]
uk: атрибути диска: диск[,checkpoint=тип][,bitmap=назва]

en: disk attributes: disk[,snapshot=type][,driver=type][,stype=type][,file=name]
uk: атрибути диска: диск[,snapshot=тип][,driver=тип][,stype=тип][,file=назва]

en: disk backend not supported: %1$s
uk: підтримки модуля диска не передбачено: %1$s

en: disk bus '%1$s' cannot be hot unplugged.
uk: канал диска «%1$s» не можна від'єднувати у «гарячому» режимі.

en: disk bus '%1$s' cannot be hotplugged.
uk: канал диска «%1$s» не можна з'єднувати у «гарячому» режимі.

en: disk bus '%1$s' cannot be updated.
uk: дисковий канал «%1$s» не можна оновлювати.

en: disk bus '%1$s' doesn't support transiend disk backing image sharing
uk: для каналу диска «%1$s» не передбачено підтримки оприлюднення резервного образу проміжного диска

en: disk device 'lun' doesn't support encryption
uk: для дискового пристрою «lun» не передбачено підтримку шифрування

en: disk device 'lun' doesn't support storage slice
uk: для дискового пристрою «lun» не передбачено підтримки зрізів сховища даних

en: disk device 'lun' must use 'raw' format
uk: дисковий пристрій «lun» має використовувати формат «raw»

en: disk device type '%1$s' cannot be detached
uk: дискові пристрої типу «%1$s» не можна від'єднувати

en: disk device type '%1$s' cannot be hotplugged
uk: пристрої типу «%1$s» не можна з'єднувати у «гарячому» режимі

en: disk device='lun' is not supported for bus='%1$s'
uk: підтримки дискового пристрою «lun» не передбачено для bus='%1$s'

en: disk device='lun' is not supported for protocol='%1$s'
uk: підтримки дискового пристрою «lun» не передбачено для protocol='%1$s'

en: disk device='lun' is not supported for usb bus
uk: підтримки дискового пристрою «lun» не передбачено для каналу USB

en: disk device='lun' is only valid for block type disk source
uk: визначення дискового пристрою «lun» є коректним лише для дискових джерел дати блокового типу

en: disk does not have an alias
uk: диск не має альтернативної назви

en: disk driver %1$s is not supported
uk: підтримки драйвера диска %1$s не передбачено

en: disk driver 'iothread' attribute can't be used together with 'iothreads' subelement
uk: атрибут драйвера диска «iothread» не можна використовувати з піделементом «iothreads»

en: disk event_idx mode supported only for virtio bus
uk: режим event_idx роботи диска підтримується лише для каналу virtio

en: disk format %1$s is not supported
uk: підтримки формату дисків %1$s не передбачено

en: disk image '%1$s' for internal snapshot '%2$s' is not the same as disk image currently used by VM
uk: образ диска «%1$s» для внутрішнього знімка «%2$s» не є тотожним до образу диска, який зараз використовує ВМ

en: disk image format not supported: %1$s
uk: підтримки формату образу диска не передбачено: %1$s

en: disk ioeventfd mode supported only for virtio bus
uk: режим роботи дисків ioeventfd підтримується лише для каналів virtio

en: disk iotune field '%1$s' must be an integer
uk: вмістом поля iotune «%1$s» диска має бути ціле число

en: disk migration was active, but 'remaining' data was missing
uk: виконується перенесення диска, але даних щодо ще не переданих до оперативної пам'яті даних не вказано

en: disk migration was active, but 'total' data was missing
uk: виконується перенесення диска, але даних щодо ще загального об'єму даних оперативної пам'яті не вказано

en: disk migration was active, but 'transferred' data was missing
uk: виконується перенесення диска, але даних щодо переданих до оперативної пам'яті даних не вказано

en: disk model '%1$s' not supported for bus '%2$s'
uk: підтримки моделі диска «%1$s» для каналу «%2$s» не передбачено

en: disk port address is not supported by tunnelled migration
uk: підтримки адрес портів диска для тунельованого перенесення не передбачено

en: disk product is more than %1$zu characters
uk: запис дискового продукту перевищує %1$zu символів

en: disk product is not printable string
uk: торговельна назва диска містить спеціальні символи

en: disk snapshot image path '%1$s' must be absolute
uk: шлях до образу знімка диска «%1$s» має бути абсолютним

en: disk snapshots not supported yet
uk: підтримки знімків дисків ще не передбачено

en: disk source can be changed only in removable drives
uk: дискове джерело можна змінювати лише у портативних носіях даних

en: disk source mode is only valid when storage pool is of iscsi type
uk: режим джерела диска є коректним, лише якщо додатковий буфер даних належить до типу iscsi

en: disk source path is missing
uk: не вказано шляху до джерела диска

en: disk startupPolicy '%1$s' is not allowed for disk of '%2$s' type
uk: startupPolicy диска «%1$s» не можна використовувати для дисків типу «%2$s»

en: disk startupPolicy 'requisite' is allowed only for cdrom or floppy
uk: startupPolicy «requisite» можна використовувати лише для компакт-дисків або дискет

en: disk target %1$s not found
uk: не знайдено диска призначення %1$s

en: disk type '%1$s' requires cache mode '%2$s' or '%3$s'
uk: тип диска «%1$s» потребує режиму кешування «%2$s» або «%3$s»

en: disk type of '%1$s' does not support ejectable media
uk: для типу дисків «%1$s» не передбачено підтримки виштовхуваних носіїв даних

en: disk vendor is more than %1$d characters
uk: довжина назви виробника диска перевищує %1$d символів

en: disk vendor is not printable string
uk: назва виробника диска містить спеціальні символи

en: disk-only flag for snapshot %1$s requires disk-snapshot state
uk: прапорець disk-only для знімка %1$s вимагає стану disk-snapshot

en: disk-only snapshots require at least one disk to be selected for snapshot
uk: для знімків лише дисків слід вибрати для знімка принаймні один диск

en: display
uk: дисплей

en: display all block devices info
uk: показати відомості щодо усіх блокових пристроїв

en: display available free memory for the NUMA cell.
uk: показати дані щодо доступної вільної пам'яті для комірки NUMA.

en: display available free pages for the NUMA cell.
uk: показати дані щодо доступних вільних сторінок для комірки NUMA.

en: display extended details for pools
uk: показати подробиці щодо резервних сховищ даних

en: display extended details for volumes
uk: показати розширені параметри томів

en: display the progress of dump
uk: показувати поступ створення дампу

en: display the progress of migration
uk: показувати дані щодо поступу перенесення

en: display the progress of save
uk: показувати поступ збереження

en: dnsmasq version >= %1$u.%2$u required but %3$llu.%4$llu found
uk: потрібна версія dnsmasq >= %1$u.%2$u, але знайдено лише %3$llu.%4$llu

en: do not enable STP for this bridge
uk: не вмикати STP для цього містка

en: do not overwrite any existing data
uk: не перезаписувати наявні дані

en: do not pretty-print the fields
uk: не виводити поля з форматуванням

en: do not restart the domain on the destination host
uk: не перезапускати домен на основній системі призначення

en: domain %1$s exists already
uk: домен %1$s вже існує

en: domain %1$s has no snapshots with name %2$s
uk: у домену %1$s немає знімків з назвою %2$s

en: domain %1$s is already running
uk: домен %1$s вже працює

en: domain '%1$s' already exists with uuid %2$s
uk: запис домену «%1$s» вже існує з UUID %2$s

en: domain '%1$s' coredump: failed to open %2$s
uk: дамп ядра домену «%1$s»: не вдалося відкрити %2$s

en: domain '%1$s' coredump: failed to write header to %2$s
uk: дамп ядра домену «%1$s»: не вдалося записати заголовок до %2$s

en: domain '%1$s' coredump: write failed: %2$s
uk: дамп ядра домену «%1$s»: не вдалося записати: %2$s

en: domain '%1$s' has no capabilities recorded
uk: для домену «%1$s» немає записаних можливостей

en: domain '%1$s' has no current snapshot
uk: у домену «%1$s» немає поточного знімка

en: domain '%1$s' in %2$s must match connection
uk: домен «%1$s» у %2$s має відповідати з'єднанню

en: domain '%1$s' is already active
uk: домен «%1$s» вже задіяно

en: domain '%1$s' is already being removed
uk: домен «%1$s» вже вилучається

en: domain '%1$s' is already being started
uk: запуск домену «%1$s» вже розпочато

en: domain '%1$s' is already defined with uuid %2$s
uk: домену «%1$s» уже призначений UUID %2$s

en: domain '%1$s' is being migrated out
uk: виконуємо перенесення назовні домену «%1$s»

en: domain '%1$s' is not being migrated
uk: домен «%1$s» не буде перенесено

en: domain '%1$s' is not processing incoming migration
uk: домен «%1$s» не обробляє вхідне перенесення

en: domain '%1$s' is not running
uk: домен «%1$s» не запущено

en: domain '%1$s' must match connection
uk: домен «%1$s» має відповідати з'єднанню

en: domain '%1$s' not paused
uk: домен «%1$s» не призупинено

en: domain '%1$s' not running
uk: домен «%1$s» не запущено

en: domain already has VNC graphics
uk: у домену вже є графіка VNC

en: domain already has a vsock device
uk: у домені вже існує пристрій vsock

en: domain already has an iommu device
uk: домен вже містить пристрій iommu

en: domain architecture (/domain/os/type/@arch)
uk: архітектура домену (/домен/система/тип/@архітектура)

en: domain backup XML
uk: XML резервного копіювання домену

en: domain block device size information
uk: дані щодо розміру блокового пристрою домену

en: domain can only have one watchdog with model '%1$s'
uk: у домену може бути лише один засіб спостереження з моделлю «%1$s»

en: domain capabilities
uk: можливості домену

en: domain checkpoint XML
uk: XML контрольної точки домену

en: domain config update needs VIR_DOMAIN_AFFECT_CONFIG flag to be set
uk: для оновлення налаштувань домену слід встановити прапорець VIR_DOMAIN_AFFECT_CONFIG

en: domain configuration does not support rng model '%1$s'
uk: у налаштуваннях домену не передбачено підтримки моделі генератора випадкових чисел «%1$s»

en: domain configuration does not support video model '%1$s'
uk: у налаштуваннях домену не передбачено підтримки моделі відео «%1$s»

en: domain control interface state
uk: стан інтерфейсу керування домену

en: domain core dump
uk: дамп ядра домену

en: domain display connection URI
uk: адреса з'єднання з дисплеєм домену

en: domain does not have managed save image
uk: домен не має керованого збереженого образу

en: domain event %1$d not registered
uk: подію домену %1$d не зареєстровано

en: domain event callback %1$d not registered
uk: зворотний виклик події домену %1$d не зареєстровано

en: domain has 'invtsc' CPU feature but TSC frequency is not specified
uk: домен має можливість процесора «invtsc», але частоту TSC не вказано

en: domain has active block job
uk: у домені є активне блокове завдання

en: domain has assigned host devices
uk: у домені є пов'язані пристрої основної системи

en: domain has no snapshots
uk: немає жодного знімка домену

en: domain has to be shutoff before renaming
uk: перед перейменуванням домен слід вимкнути

en: domain id or name
uk: ID домену або назва

en: domain id or uuid
uk: ID домену або UUID

en: domain information
uk: інформація про домен

en: domain information in XML
uk: інформація про домені у XML

en: domain is already running
uk: домен вже запущено

en: domain is marked for auto destroy
uk: домен позначено для автоматичного знищення

en: domain is no longer running
uk: домен вже не працює

en: domain is not in running state
uk: домен не виконується

en: domain is not in shutoff state
uk: домен не вимкнено

en: domain is not in suspend state
uk: домен не перебуває у стані призупинки

en: domain is not running
uk: домен не виконується

en: domain is not running on destination host
uk: домен не запущено на основній системі призначення

en: domain is not transient
uk: домен не є проміжним

en: domain is pmsuspended
uk: домен приспано

en: domain is transient
uk: домен є проміжним

en: domain job information
uk: дані щодо завдань домену

en: domain master key file doesn't exist in %1$s
uk: у %1$s не існує файла основного ключа домену

en: domain moment %1$s already exists
uk: момент домену %1$s вже існує

en: domain must be in a paused state
uk: домен має перебувати у стані призупинення роботи

en: domain must have at least one disk to perform backup
uk: номер повинен мати принаймні один диск для створення резервної копії

en: domain must have at least one disk to perform checkpoints
uk: номер повинен мати принаймні один диск для створення контрольних точок

en: domain name or uuid
uk: назва домену або uuid

en: domain name, id or uuid
uk: назва домену, id або uuid

en: domain save
uk: збереження домену

en: domain snapshot XML
uk: XML знімка домену

en: domain started
uk: домен запущено

en: domain state
uk: статус домену

en: domain stats query failed
uk: спроба отримання статистичних даних щодо домену завершилася невдало

en: domain time
uk: час домену

en: domain type
uk: тип домену

en: domain type is not defined
uk: тип домену не визначено

en: domain vcpu counts
uk: кількість віртуальних процесорів домену

en: domain with a managed saved state can't be renamed
uk: домен із керованим збереженим станом не можна перейменовувати

en: domain with managedsave data can only have runstate 'shutoff'
uk: домен з даними managedsave може перебувати лише у стані запуску «shutoff»

en: domain with name '%1$s' already exists
uk: домен із назвою «%1$s» вже існує

en: domain's dimm info lacks slot ID or base address
uk: дані щодо dimm домену не містять ідентифікатора слоту або базової адреси

en: domainMigratePrepare did not set uri
uk: domainMigratePrepare не вказав URI

en: domainMigratePrepare2 did not set uri
uk: domainMigratePrepare2 не вказав URI

en: domainMigratePrepare3 did not set uri
uk: domainMigratePrepare3 не встановлено адресу

en: domains in 'doms' array must belong to a single connection
uk: домени у масиві «doms» мають належати до окремого з'єднання

en: doms array in %1$s must contain at least one domain
uk: масив doms у %1$s має містити принаймні один домен

en: don't destroy statistics of a recently completed job when reading
uk: не знищувати статистику нещодавно завершеного завдання при читанні

en: don't know how to remove a %1$s device
uk: спосіб вилучення пристрою %1$s невідомий

en: don't start the bridge immediately
uk: не запускати місток негайно

en: don't start the detached interface immediately (not recommended)
uk: не запускати від'єднаний інтерфейс негайно (не рекомендовано)

en: done
uk: виконано

en: download volume contents to a file
uk: отримати вміст тому до файла

en: driver does not support FD passing for disk '%1$s'
uk: у драйвері не передбачено підтримки передавання за дескриптором файла для диска «%1$s»

en: driver does not support net model '%1$s'
uk: у драйвері не передбачено підтримки моделі мережі «%1$s»

en: driver of disk device
uk: драйвер для дискового пристрою

en: driver serial '%1$s' contains unsafe characters
uk: «%1$s» містить небезпечні символи

en: driver type not set
uk: тип драйвера не встановлено

en: dropped
uk: скинуто

en: dump domain's memory only
uk: створити дамп лише пам'яті домену

en: dump query failed, status=%1$d
uk: помилка запиту щодо дампу, стан=%1$d

en: dump the core of a domain to a file for analysis
uk: виконати дамп ядра домену у файл для аналізу

en: dumpformat '%1$d' is not supported
uk: підтримки формату дампів «%1$d» не передбачено

en: dumping
uk: створення дампу

en: dup2(stderr) failed
uk: помилка у dup2(stderr)

en: dup2(stdin) failed
uk: помилка у dup2(stdin)

en: dup2(stdout) failed
uk: помилка у dup2(stdout)

en: duplicate 'id' found in '%1$s'
uk: виявлено дублікат «id» у «%1$s»

en: duplicate blkio device path '%1$s'
uk: дублювання шляху до пристрою blkio, «%1$s»

en: duplicate cookie '%1$s'
uk: дублювання куки «%1$s»

en: duplicate domain '%1$s'
uk: дублювання домену «%1$s»

en: duplicate filter name '%1$s' found
uk: виявлено дублювання назви фільтра «%1$s»

en: duplicate group name '%1$s' found
uk: виявлено дублювання назви групи «%1$s»

en: duplicate iothread id '%1$u' found
uk: виявлено дублювання ідентифікатора потоку введення-виведення «%1$u»

en: duplicate iothreadpin for same iothread '%1$u'
uk: дублювання iothreadpin для одного iothread «%1$u»

en: duplicate key '%1$s'
uk: дублювання ключа «%1$s»

en: duplicate mapping for iothread '%1$u'
uk: дублювання прив'язки для iothread «%1$u»

en: duplicate native vlan setting
uk: повторне визначення параметра природної віртуальної локальної мережі (native vlan)

en: duplicate vcpu order '%1$u'
uk: дублювання порядку віртуального процесора, «%1$u»

en: duplicate vcpupin for vcpu '%1$d'
uk: дублювання vcpupin для віртуального процесора «%1$d»

en: duration in seconds
uk: тривалість проміжку у секундах

en: duration in seconds to allow read I/O operations max
uk: тривалість у секундах для уможливлення обчислення максимуму читання дій із введення-виведення

en: duration in seconds to allow read max bytes
uk: тривалість у секундах для уможливлення обчислення максимуму читання у байтах

en: duration in seconds to allow total I/O operations max
uk: тривалість у секундах для уможливлення обчислення загального максимуму дій із введення-виведення

en: duration in seconds to allow total max bytes
uk: тривалість у секундах для уможливлення обчислення загального максимуму у байтах

en: duration in seconds to allow write I/O operations max
uk: тривалість у секундах для уможливлення обчислення максимуму запису дій із введення-виведення

en: duration in seconds to allow write max bytes
uk: тривалість у секундах для уможливлення обчислення максимуму запису у байтах

en: dynamic label type must use resource relabeling
uk: тип динамічної мітки має використовувати перевизначення міток ресурсів

en: echo arguments. Used for internal testing.
uk: повторно вивести аргументи. Використовується для внутрішнього тестування.

en: edit XML configuration for a domain
uk: змінити налаштування XML домену

en: edit XML configuration for a network
uk: змінити налаштування XML мережі

en: edit XML configuration for a network filter
uk: змінити налаштування XML фільтра мережі

en: edit XML configuration for a physical host interface
uk: змінити налаштування XML для інтерфейсу фізичної основної системи

en: edit XML configuration for a storage pool
uk: змінити налаштування XML для буфера даних

en: edit XML for a checkpoint
uk: редагувати XML для контрольної точки

en: edit XML for a domain's managed save state file
uk: редагувати XML для файла керованого збереженого стану домену

en: edit XML for a domain's saved state file
uk: редагувати XML файла збереженого стану домену

en: edit XML for a snapshot
uk: змінити XML знімка

en: either --list or --event <type> is required
uk: слід вказати --list або --event <тип>

en: either inbound average or floor is mandatory
uk: обов'язковим є середнє значення об'єму вхідних або вихідних даних

en: either secret uuid or usage expected
uk: мало бути вказано uuid або usage ключа

en: element
uk: елемент

en: element '%1$s' requires either 'keyfile' or 'agentsock' attribute
uk: елемент «%1$s» потребує атрибуту «keyfile» або «agentsock»

en: element 'genid' can only appear once
uk: елемент «genid» можна вказувати лише один раз

en: element 'name' is mandatory for RBD pool
uk: елемент «name» є обов'язковим для буфера RBD

en: empty json array
uk: порожній масив json

en: empty path
uk: порожній шлях

en: empty rbd option name specified
uk: вказано порожню назву параметра rbd

en: empty rbd option value specified for name '%1$s'
uk: вказано порожнє значення параметра rbd для назви «%1$s»

en: emulator '%1$s' is not executable
uk: емулятор «%1$s» не є виконуваним файлом

en: emulator '%1$s' not found
uk: не знайдено емулятора «%1$s»

en: emulator:
uk: емулятор:

en: enable
uk: увімкнути

en: enable cpus specified by cpulist
uk: увімкнути процесори, вказані за допомогою cpulist

en: enable cpus specified by cpumap
uk: увімкнути процесори, які вказано картою процесорів (cpumap)

en: enable parallel migration
uk: увімкнути паралельне перенесення

en: enable post-copy migration; switch to it using migrate-postcopy command
uk: увімкнути перенесення із пост-копіюванням; перемкнутися на таке перенесення можна за допомогою команди migrate-postcopy

en: enabled
uk: увімкнено

en: encountered an error on interface %1$s index %2$d
uk: сталася помилка на інтерфейсі %1$s, індекс %2$d

en: encrypted ploop volumes are not supported with ploop init
uk: підтримки шифрованих томів ploop із ініціалізацією ploop не передбачено

en: encryption format %1$d doesn't match expected format %2$d
uk: формат шифрування %1$d не відповідає очікуваному формату %2$d

en: encryption format of inputvol must be LUKS
uk: форматом шифрування inputvol має бути LUKS

en: encryption is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки шифрування для дисків vhostuser не передбачено

en: encryption is supported only with 'raw' and 'qcow2' image format
uk: підтримку шифрування передбачено лише із форматами образів «raw» і «qcow2»

en: end of range %1$s - %2$s in network %3$s/%4$d is the broadcast address
uk: кінець діапазону %1$s - %2$s у мережі %3$s/%4$d є адресою трансляції

en: enforce requested stats parameters
uk: примусово застосувати запитані статистичні параметри

en: entry was missing 'device'
uk: у запису немає «device»

en: entry was missing 'len'
uk: у запису немає «len»

en: entry was missing 'offset'
uk: у запису немає «offset»

en: entry was missing 'speed'
uk: у запису немає «speed»

en: entry was missing 'type'
uk: у запису немає «type»

en: enumerate devices on this host
uk: створити перелік пристроїв цієї основної системи

en: error
uk: помилка

en: error %1$d during port-profile setlink on interface %2$s (%3$d)
uk: помилка %1$d під час виконання setlink для порту-профілю на інтерфейсі %2$s (%3$d)

en: error adding fdb entry for %1$s
uk: помилка під час додавання запису fdb для %1$s

en: error adding vlan filter to interface %1$s
uk: помилка під час спроби додавання фільтра vlan до інтерфейсу %1$s

en: error calling aa_change_profile()
uk: помилка виклику aa_change_profile()

en: error calling security_getenforce()
uk: помилка під час спроби виклику security_getenforce()

en: error changing profile to %1$s
uk: помилка під час спроби змінити профіль на %1$s

en: error copying UUID
uk: помилка під час спроби копіювання UUID

en: error copying profile name
uk: помилка під час спроби копіювання назви профілю

en: error count:
uk: кількість помилок:

en: error creating %1$s interface %2$s@%3$s (%4$s)
uk: помилка під час створення інтерфейсу %1$s %2$s@%3$s (%4$s)

en: error creating bridge interface %1$s
uk: помилка під час створення інтерфейсу містка %1$s

en: error creating directory for ploop volume
uk: помилка під час спроби створити каталог для тому ploop

en: error destroying network device %1$s
uk: помилка під час знищення пристрою мережі %1$s

en: error dumping %1$s (%2$d) interface
uk: помилка під час створення дампу інтерфейсу %1$s (%2$d)

en: error dumping neighbor table
uk: помилка під час спроби створити дамп таблиці сусідніх вузлів

en: error during virtual port configuration of ifindex %1$d
uk: помилка під час налаштування віртуального порту ifindex %1$d

en: error from service
uk: повідомлення про помилку від служби

en: error from service: %1$s
uk: повідомлення про помилку від служби: %1$s

en: error getting profile status
uk: помилка під час отримання стану профілю

en: error in original firewall object
uk: помилка у початковому об'єкті брандмауера

en: error in poll call
uk: помилка у виклику poll

en: error parsing IFLA_PORT_SELF part
uk: помилка під час обробки частини IFLA_PORT_SELF

en: error parsing IFLA_VF_INFO
uk: помилка під час обробки IFLA_VF_INFO

en: error parsing IFLA_VF_PORT during error reporting
uk: помилка під час обробки IFLA_VF_PORT під час звітування щодо помилки

en: error parsing IFLA_VF_PORT part
uk: помилка під час обробки частини IFLA_VF_PORT

en: error parsing IFLA_VF_STATS
uk: помилка під час спроби обробити IFLA_VF_STATS

en: error parsing pid of lldpad
uk: помилка під час обробки pid lldpad

en: error receiving signal from container
uk: помилка під час спроби отримання сигналу з контролера

en: error removing vlan filter from interface %1$s
uk: помилка під час спроби вилучення фільтра vlan з інтерфейсу %1$s

en: error sending continue signal to daemon
uk: не вдалося надіслати фоновій службі сигнал продовження

en: error waiting for continue signal from daemon
uk: помилка під час очікування на сигнал продовження від фонової служби

en: error while iterating over IFLA_VF_PORTS part
uk: помилка під час ітеративного виконання частини IFLA_VF_PORTS

en: error while opening private key '%1$s', wrong passphrase?
uk: помилка під час спроби відкрити закритий ключ «%1$s», помилковий пароль?

en: error while reading private key '%1$s'
uk: помилка під час спроби читання закритого ключа «%1$s»

en: error while reading public key '%1$s'
uk: помилка під час спроби читання відкритого ключа «%1$s»

en: error while resuming the domain
uk: помилка під час спроби відновлення роботи домену

en: error while suspending the domain
uk: помилка під час спроби призупинити роботу домену

en: error: %1$s
uk: помилка: %1$s

en: error_policy is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки error_policy для дисків vhostuser не передбачено

en: escape for XML use
uk: екранувати для використання у XML

en: escape for shell use
uk: екранувати для використання у командній оболонці

en: ethernet type supports a single guest ip
uk: тип ethernet підтримує одинарну гостьову IP-адресу

en: ethtool ioctl error on %1$s
uk: помилка ioctl ethtool %1$s

en: event '%1$s' for domain '%2$s'
uk: подія «%1$s» для домену «%2$s»

en: event '%1$s' for domain '%2$s': %3$s for %4$s %5$s
uk: подія «%1$s» для домену «%2$s»: %3$s для %4$s %5$s

en: event '%1$s' for node device %2$s
uk: подія «%1$s» для пристрою вузла %2$s

en: event '%1$s' for secret %2$s
uk: подія «%1$s» для ключа %2$s

en: event '%1$s' for storage pool %2$s
uk: подія «%1$s» для сховища даних %2$s

en: event 'agent-lifecycle' for domain '%1$s': state: '%2$s' reason: '%3$s'
uk: подія «agent-lifecycle» для домену «%1$s»: стан: «%2$s» причина: «%3$s»

en: event 'balloon-change' for domain '%1$s': %2$lluKiB
uk: подія «balloon-change» для домену «%1$s»: %2$llu КіБ

en: event 'block-threshold' for domain '%1$s': dev: %2$s(%3$s) %4$llu %5$llu
uk: подія «block-threshold» для домену «%1$s»: пристрій: %2$s(%3$s) %4$llu %5$llu

en: event 'device-added' for domain '%1$s': %2$s
uk: подія «device-added» для домену «%1$s»: %2$s

en: event 'device-removal-failed' for domain '%1$s': %2$s
uk: подія «device-removal-failed» у домені «%1$s»: %2$s

en: event 'device-removed' for domain '%1$s': %2$s
uk: подія «device-removed» для домену «%1$s»: %2$s

en: event 'disk-change' for domain '%1$s' disk %2$s: %3$s -> %4$s: %5$s
uk: подія «disk-change» для домену «%1$s», диск %2$s: %3$s -> %4$s: %5$s

en: event 'graphics' for domain '%1$s': %2$s local[%3$s %4$s %5$s] remote[%6$s %7$s %8$s] %9$s
uk: подія «graphics» для домену «%1$s»: %2$s локальний[%3$s %4$s %5$s], віддалений[%6$s %7$s %8$s] %9$s

en: event 'io-error' for domain '%1$s': %2$s (%3$s) none
uk: подія «io-error» для домену «%1$s»: жодного %2$s (%3$s)

en: event 'io-error' for domain '%1$s': %2$s (%3$s) none due to %4$s
uk: подія «io-error» для домену «%1$s»: %2$s (%3$s) немає через %4$s

en: event 'io-error' for domain '%1$s': %2$s (%3$s) pause
uk: подія «io-error» для домену «%1$s»: призупинено %2$s (%3$s)

en: event 'io-error' for domain '%1$s': %2$s (%3$s) pause due to %4$s
uk: подія «io-error» для домену «%1$s»: %2$s (%3$s) призупинено через %4$s

en: event 'io-error' for domain '%1$s': %2$s (%3$s) report
uk: подія «io-error» для домену «%1$s»: звіт %2$s (%3$s)

en: event 'io-error' for domain '%1$s': %2$s (%3$s) report due to %4$s
uk: подія «io-error» для домену «%1$s»: звіт %2$s (%3$s) через %4$s

en: event 'io-error' for domain '%1$s': %2$s (%3$s) unknown
uk: подія «io-error» для домену «%1$s»: невідомий %2$s (%3$s)

en: event 'io-error' for domain '%1$s': %2$s (%3$s) unknown due to %4$s
uk: подія «io-error» для домену «%1$s»: невідомий %2$s (%3$s) через %4$s

en: event 'job-completed' for domain '%1$s':
uk: подія «job-completed» для домену «%1$s»:

en: event 'lifecycle' for domain '%1$s': %2$s %3$s
uk: подія «lifecycle» для домену «%1$s»: %2$s %3$s

en: event 'lifecycle' for network %1$s: %2$s
uk: подія «lifecycle» для мережі %1$s: %2$s

en: event 'lifecycle' for node device %1$s: %2$s
uk: подія «lifecycle» для пристрою вузла %1$s: %2$s

en: event 'lifecycle' for secret %1$s: %2$s
uk: подія «lifecycle» для ключа %1$s: %2$s

en: event 'lifecycle' for storage pool %1$s: %2$s
uk: подія «lifecycle» для сховища даних %1$s: %2$s

en: event 'memory-device-size-change' for domain '%1$s':
    alias: %2$s
    size: %3$llu
uk: подія «memory-device-size-change» для домену «%1$s»:
    інша назва: %2$s
    розмір: %3$llu

en: event 'memory-failure' for domain '%1$s':
    recipient: %2$s
    action: %3$s
uk: подія «memory-failure» для домену «%1$s»:
    отримувач: %2$s
    дія: %3$s

en: event 'metadata-change' for domain '%1$s': type %2$s, uri %3$s
uk: подія «metadata-change» для домену «%1$s»: тип %2$s, адреса %3$s

en: event 'metadata-change' for network %1$s: type %2$s, uri %3$s
uk: подія «metadata-change» для мережі %1$s: тип %2$s, адреса %3$s

en: event 'migration-iteration' for domain '%1$s': iteration: '%2$d'
uk: подія «migration-iteration» домену «%1$s»: ітерація: «%2$d»

en: event 'nic-mac-change' for domain '%1$s':
    alias: %2$s
    oldMAC: %3$s
    newMAC: %4$s
uk: подія «nic-mac-change» для домену «%1$s»:
    альтернатива: %2$s
    стара-MAC: %3$s
    нова-MAC: %4$s

en: event 'rtc-change' for domain '%1$s': %2$lld
uk: подія «rtc-change» для домену «%1$s»: %2$lld

en: event 'tray-change' for domain '%1$s' disk %2$s: closed
uk: подія «tray-change» для домену «%1$s», диск %2$s: закрито

en: event 'tray-change' for domain '%1$s' disk %2$s: opened
uk: подія «tray-change» для домену «%1$s», диск %2$s: відкрито

en: event 'tray-change' for domain '%1$s' disk %2$s: unknown
uk: подія «tray-change» для домену «%1$s», диск %2$s: невідомо

en: event 'tunable' for domain '%1$s':
uk: подія «tunable» для домену «%1$s»:

en: event 'watchdog' for domain '%1$s': debug
uk: подія «watchdog» для домену «%1$s»: діагностика

en: event 'watchdog' for domain '%1$s': inject-nmi
uk: подія «watchdog» для домену «%1$s»: inject-nmi

en: event 'watchdog' for domain '%1$s': none
uk: подія «watchdog» для домену «%1$s»: немає

en: event 'watchdog' for domain '%1$s': pause
uk: подія «watchdog» для домену «%1$s»: призупинка

en: event 'watchdog' for domain '%1$s': poweroff
uk: подія «watchdog» для домену «%1$s»: вимикання

en: event 'watchdog' for domain '%1$s': reset
uk: подія «watchdog» для домену «%1$s»: скидання

en: event 'watchdog' for domain '%1$s': shutdown
uk: подія «watchdog» для домену «%1$s»: завершення роботи

en: event 'watchdog' for domain '%1$s': unknown
uk: подія «watchdog» для домену «%1$s»: невідомо

en: event callback already tracked
uk: зворотний виклик події вже відстежено

en: event callback function %1$p not registered
uk: функцію %1$p зворотного виклику події не зареєстровано

en: event callback id %1$d not registered
uk: ідентифікатор %1$d зворотного виклику події не зареєстровано

en: event from unexpected fd %1$d!=%2$d / watch %3$d!=%4$d
uk: повідомлення про подію від неочікуваного дескриптора файла %1$d!=%2$d / спостереження %3$d!=%4$d

en: event from unexpected proc %1$ju!=%2$ju
uk: подія від неочікуваної процедури %1$ju!=%2$ju

en: event loop interrupted
uk: роботу циклу очікування на події перервано

en: event loop timed out
uk: у циклі обробки перевищено час очікування на подію

en: event wakeup
uk: пробудження подією

en: eventID in %1$s must be less than %2$d
uk: eventID у %1$s має бути меншим за %2$d

en: eventID must be less than %1$d
uk: eventID має бути меншим за %1$d

en: events received: %1$d
uk: отримано повідомлень про події: %1$d

en: exactly one of 'device' and 'nodename' need to be specified
uk: слід вказати лише один запис «device» і «nodename»

en: exclude <domain> from XML
uk: виключити <domain> з XML

en: execute command without timeout
uk: виконати команду без очікування

en: execute command without waiting for timeout
uk: виконати команду без очікування на результат

en: existing interface name
uk: назва вже створеного інтерфейсу

en: exit status %1$d
uk: стан виходу %1$d

en: expected exactly 1 device for the storage pool
uk: у резервному сховищі має бути точно 1 пристрій

en: expected exactly 1 host for the storage pool
uk: у резервному сховищі має бути точно 1 основна система

en: expected protocol '%1$s' but got '%2$s' in URI JSON volume definition
uk: у адресі JSON визначення тому мало бути вказано протокол «%1$s», втім, маємо «%2$s»

en: expected syntax: --%1$s <number>
uk: очікувана синтаксична конструкція: --%1$s <число>

en: expected syntax: --%1$s <string>
uk: очікувана синтаксична конструкція: --%1$s <рядок>

en: expected unicast mac address, found multicast '%1$s'
uk: мало бути вказано MAC-адресу односпрямованої трансляції, вказано адресу групової трансляції, «%1$s»

en: expected unicast mac address, found multicast '%1$s' in network '%2$s'
uk: мало бути вказано MAC-адресу односпрямованої трансляції, вказано адресу групової трансляції, «%1$s», у мережі «%2$s»

en: expecting %1$zu consoles, but got %2$zu tty file handlers
uk: мало бути вказано %1$zu консолей, втім, отримано %2$zu дескрипторів файлів tty

en: expecting %1$zu veths, but got %2$zu
uk: мало бути %1$zu veth, отримано %2$zu

en: expecting JSON array
uk: мало бути вказано масив JSON

en: expecting JSON object
uk: мало бути вказано об'єкт JSON

en: expecting a name
uk: очікується назва

en: expecting a pci:0000.00.00.00 or ccw:00.0.0000 address.
uk: мало бути вказано адресу pci:0000.00.00.00 або ccw:00.0.0000.

en: expecting a scsi:00.00.00 or usb:00.00 or sata:00.00.00 address.
uk: мало бути вказано адресу scsi:00.00.00, або usb:00.00, або sata:00.00.00.

en: expecting a separator
uk: очікується розділювач

en: expecting a separator in list
uk: очікується розділювач списку

en: expecting a value
uk: очікується значення

en: expecting a value for value of type %1$s
uk: мало бути вказано значення для значення типу %1$s

en: expecting absolute path: %1$s
uk: мало бути вказано абсолютну адресу: %1$s

en: expecting an assignment
uk: очікується призначення значення

en: expecting an ide:00.00.00 address.
uk: слід вказати адресу ide:00.00.00.

en: expecting root element of '%1$s', not '%2$s'
uk: кореневим елементом мав бути «%1$s», а не «%2$s»

en: extended partition already exists
uk: розширений розділ вже існує

en: external
uk: зовнішнє

en: external active snapshots are not supported on '%1$s' disks
uk: підтримки зовнішніх активних знімків для дисків «%1$s» не передбачено

en: external active snapshots are not supported on scsi passthrough devices
uk: підтримки зовнішніх активних знімків для пристроїв passthrough SCSI

en: external destination file for disk %1$s already exists and is not a block device: %2$s
uk: файл зовнішнього призначення для диска %1$s вже існує, пристрій не є блоковим: %2$s

en: external inactive snapshots are not supported on '%1$s' disks
uk: підтримки зовнішніх неактивних знімків для дисків «%1$s» не передбачено

en: external inactive snapshots are not supported on 'network' disks using '%1$s' protocol
uk: підтримки зовнішніх неактивних знімків для дисків «network» з використанням протоколу «%1$s» не передбачено

en: external memory snapshots require a filename
uk: знімки у зовнішній пам'яті потребують назви файла

en: external snapshot file for disk %1$s already exists and is not a block device: %2$s
uk: файл зовнішнього знімка для диска %1$s вже існує, пристрій не є блоковим: %2$s

en: external snapshot format for disk %1$s is unsupported: %2$s
uk: підтримки формату зовнішніх знімків для диска %1$s не передбачено: %2$s

en: extra %1$s unsupported in <virtualport type='%2$s'>
uk: підтримки додаткових %1$s у <virtualport type='%2$s'> не передбачено

en: extract the value of the 'return' key from the returned string
uk: видобути значення ключа «return» з повернутого рядка

en: f - force, try to redefine again
uk: f — працювати у примусовому режимі, повторити спробу визначення

en: failed
uk: невдача

en: failed Xen syscall
uk: помилка системного виклику Xen

en: failed Xen syscall %1$s
uk: помилка системного виклику Xen %1$s

en: failed probing capabilities
uk: не вдалося виконати зондування можливостей

en: failed reading from file '%1$s'
uk: помилка під час спроби читання з файла «%1$s»

en: failed recvfd for child creating '%1$s'
uk: помилка recvfd для дочірнього процесу, що створює «%1$s»

en: failed to abort job for disk '%1$s'
uk: не вдалося перервати виконання завдання для диска «%1$s»

en: failed to access '%1$s'
uk: не вдалося отримати доступ до «%1$s»

en: failed to acquire guest cid
uk: не вдалося визначити cid гостьової системи

en: failed to add chardev '%1$s' info
uk: не вдалося додати дані символьного пристрою «%1$s»

en: failed to add device into new map
uk: не вдалося додати пристрій до нової карти

en: failed to add metadata to XML document
uk: не вдалося додати метадані до документа XML

en: failed to add new filter rules to '%1$s' - attempting to restore old rules
uk: не вдалося додати нові правила фільтрування до «%1$s», спробуємо відновити старі правила

en: failed to add subsystem filter
uk: не вдалося додати фільтр підсистем

en: failed to apply capabilities: %1$d
uk: не вдалось застосувати можливості: %1$d

en: failed to attach cgroup BPF prog
uk: не вдалося долучити BPF prog cgroup

en: failed to attach the namespace
uk: не вдалося долучити простір назв

en: failed to authenticate using SSH agent: %1$s
uk: не вдалося пройти розпізнавання за допомогою агента SSH: %1$s

en: failed to authenticate using agent: %1$s
uk: не вдалося пройти розпізнавання за допомогою агента: %1$s

en: failed to authenticate: %1$s
uk: не вдалося пройти розпізнавання: %1$s

en: failed to begin transaction: %1$s%2$s%3$s
uk: не вдалося розпочати дію: %1$s%2$s%3$s

en: failed to boot guest VM
uk: не вдалося завантажити гостьову ВМ

en: failed to calculate ssh host key hash
uk: не вдалося обчислити хеш ключа ssh вузла

en: failed to change to directory '%1$s' in '%2$s'
uk: не вдалося змінити каталог на «%1$s» у «%2$s»

en: failed to chown secret file
uk: не вдалося змінити власника файла ключів

en: failed to clone RBD volume %1$s to %2$s
uk: не вдалося клонувати том RBD %1$s до %2$s

en: failed to clone files from '%1$s'
uk: не вдалося клонувати файли з «%1$s»

en: failed to close file
uk: не вдалося закрити файл

en: failed to close or write to profile
uk: не вдалося закрити або записати дані до профілю

en: failed to close screenshot file
uk: не вдалося закрити файл знімка вікна

en: failed to collect snapshot list
uk: не вдалося зібрати список знімків

en: failed to commit transaction: %1$s%2$s%3$s
uk: не вдалося надіслати дані дії: %1$s%2$s%3$s

en: failed to compile regex '%1$s': %2$s
uk: не вдалося обробити формальний вираз «%1$s»: %2$s

en: failed to connect to %1$s
uk: не вдалося з'єднатися з %1$s

en: failed to connect to agent socket
uk: не вдалося з'єднатися із сокетом агента

en: failed to connect to monitor socket
uk: помилка при підключенні до сокету монітора

en: failed to connect to the RADOS monitor on: %1$s
uk: не вдалося встановити з'єднання з монітором RADOS на %1$s

en: failed to connect to the hypervisor
uk: помилка з'єднання з гіпервізором

en: failed to construct broadcast or network address for network %1$s/%2$d
uk: не вдалося побудувати адресу трансляції або мережі для мережі %1$s/%2$d

en: failed to convert size: '%1$s'
uk: не вдалося виконати перетворення розміру: «%1$s»

en: failed to convert the XML node tree
uk: не вдалося перетворити ієрархію вузлів XML

en: failed to copy all device rules
uk: не вдалося скопіювати усі правила пристроїв

en: failed to count cgroup BPF map items
uk: не вдалося полічити записи карти BPF cgroup

en: failed to create %1$s
uk: не вдалося створити %1$s

en: failed to create (start) interface %1$s: %2$s%3$s%4$s
uk: не вдалося створити (запустити) інтерфейс %1$s: %2$s%3$s%4$s

en: failed to create JSON tokener
uk: не вдалося створити збірник жетонів JSON

en: failed to create RBD snapshot %1$s@%2$s
uk: не вдалося створити знімок RBD %1$s@%2$s

en: failed to create XML node
uk: не вдалося створити вузол XML

en: failed to create a new XML namespace
uk: не вдалося створити простір назв XML

en: failed to create channel dir '%1$s'
uk: не вдалося створити каталог каналу «%1$s»

en: failed to create connection to CH socket
uk: не вдалося створити з'єднання із сокетом CH

en: failed to create copy target
uk: не вдалося створити призначення копії

en: failed to create directory '%1$s'
uk: Не вдалося створити каталог «%1$s»

en: failed to create dump dir '%1$s'
uk: не вдалося створити каталог дампу «%1$s»

en: failed to create glfs object for '%1$s'
uk: не вдалося створити об'єкт glfs для «%1$s»

en: failed to create guest VM
uk: не вдалося створити гостьову ВМ

en: failed to create image file '%1$s'
uk: не вдалося створити файл образу «%1$s»

en: failed to create include file
uk: не вдалося створити файл включення

en: failed to create json
uk: не вдалося створити код json

en: failed to create lib dir '%1$s'
uk: не вдалося створити каталог бібліотеки «%1$s»

en: failed to create libssh channel: %1$s
uk: не вдалося створити канал libssh: %1$s

en: failed to create log dir '%1$s'
uk: не вдалося створити каталог журналу «%1$s»

en: failed to create logfile %1$s
uk: не вдалось створити журнал %1$s

en: failed to create profile
uk: не вдалося створити профіль

en: failed to create save dir '%1$s'
uk: не вдалося створити каталог збереження «%1$s»

en: failed to create socket
uk: не вдалось створити сокет

en: failed to create socket needed for '%1$s'
uk: не вдалося створити сокет, потрібний для «%1$s»

en: failed to create socketpair
uk: не вдалося створити пару сокетів

en: failed to create state dir '%1$s'
uk: не вдалося створити каталог стану «%1$s»

en: failed to create the RADOS cluster
uk: не вдалося створити кластер RADOS

en: failed to create the RBD IoCTX. Does the pool '%1$s' exist?
uk: не вдалося створити IoCTX RBD. Чи існує буфер «%1$s»?

en: failed to create udev context
uk: не вдалося створити контекст udev

en: failed to create udev handler thread
uk: не вдалося створити потік обробника udev

en: failed to create volume '%1$s/%2$s'
uk: не вдалося створити том «%1$s/%2$s»

en: failed to decode SASL data: %1$d (%2$s)
uk: не вдалося декодувати дані SASL: %1$d (%2$s)

en: failed to delete root.hds of volume '%1$s'
uk: не вдалося вилучити root.hds тому «%1$s»

en: failed to destroy (stop) interface %1$s: %2$s%3$s%4$s
uk: не вдалося знищити (зупинити) інтерфейс %1$s: %2$s%3$s%4$s

en: failed to determine host name
uk: помилка при отриманні назви вузла

en: failed to determine loop exit status: %1$s
uk: не вдалося визначити стан виходу з циклу: %1$s

en: failed to duplicate file descriptor for fd group '%1$s'
uk: не вдалося здублювати дескриптор файла для групи дескрипторів файлів «%1$s»

en: failed to duplicate passed fd with index '%1$zu'
uk: не вдалося здублювати переданий файловий дескриптор з індексом «%1$zu»

en: failed to enable IP forwarding
uk: помилка при вмиканні перенаправлення IP

en: failed to enable mac filter in '%1$s'
uk: не вдалося увімкнути фільтр MAC у «%1$s»

en: failed to encode SASL data: %1$d (%2$s)
uk: не вдалося закодувати дані SASL: %1$d (%2$s)

en: failed to encrypt the data: '%1$s'
uk: не вдалося зашифрувати дані: «%1$s»

en: failed to execute command '%1$s': %2$s
uk: не вдалося виконати команду «%1$s»: %2$s

en: failed to extract gluster volume name
uk: не вдалося видобути дані щодо назви тому gluster

en: failed to find USB device busnum:devnum for %1$x:%2$x
uk: не вдалося знайти пристрій USB номер_каналу:номер_пристрою для %1$x:%2$x

en: failed to find a supported CCW group capability type '%1$s'
uk: не вдалося знайти підтримувану можливість групування CCW типу «%1$s»

en: failed to find an empty memory slot
uk: не вдалося знайти порожній слот пам'яті

en: failed to find appropriate hotpluggable vcpus to reach the desired target vcpu count
uk: Не вдалося знайти відповідні придатні до під'єднання «вгарячу» віртуальні процесори для досягнення бажаної кількості віртуальних процесорів у системі призначення

en: failed to find data for block node '%1$s'
uk: не вдалося знайти дані для блокового вузла «%1$s»

en: failed to find disk '%1$s'
uk: Не вдалося знайти диск «%1$s»

en: failed to find disk '%1$s' in snapshot VM XML
uk: не вдалося знайти диск «%1$s» в XML знімка ВМ

en: failed to find iothread id for '%1$s'
uk: не вдалося знайти ідентифікатор потоку введення-виведення для «%1$s»

en: failed to find parent disk source in backing chain
uk: не вдалося знайти джерело батьківського диска у ланцюжку резервування

en: failed to find the VID for the VLAN device '%1$s'
uk: не вдалося визначити VID для пристрою VLAN «%1$s»

en: failed to find the real device for the VLAN device '%1$s'
uk: не вдалося знайти справжній пристрій для пристрою VLAN «%1$s»

en: failed to finish job for disk %1$s
uk: не вдалося завершити виконання завдання для диска %1$s

en: failed to format image: '%1$s'
uk: не вдалося форматувати образ: «%1$s»

en: failed to generate XML
uk: не вдалося створити дані у форматі XML

en: failed to generate byte stream: %1$s
uk: не вдалося створити потік байтів: %1$s

en: failed to generate uuid
uk: не вдалося створити uuid

en: failed to get CPU model names
uk: не вдалося отримати дані щодо назв моделей процесорів

en: failed to get IPv4 address for start or end of range %1$s - %2$s
uk: не вдалося отримати адресу IPv4 для початку або кінця діапазону %1$s - %2$s

en: failed to get IPv6 address for start or end of range %1$s - %2$s
uk: не вдалося отримати адресу IPv6 для початку або кінця діапазону %1$s - %2$s

en: failed to get URI
uk: помилка при отриманні URI

en: failed to get capabilities
uk: помилка запиту можливостей

en: failed to get cgroup BPF map FD
uk: не вдалося отримати файловий дескриптор карти BPF cgroup

en: failed to get cgroup BPF map info
uk: не вдалося отримати дані щодо карти BPF cgroup

en: failed to get cgroup BPF prog FD
uk: не вдалося отримати файловий дескриптор програми BPF cgroup

en: failed to get cgroup BPF prog info
uk: не вдалося отримати дані щодо програми BPF cgroup

en: failed to get cgroup backend for '%1$s' controller '%2$u'
uk: Не вдалося отримати модуль cgroup для «%1$s», контролер «%2$u»

en: failed to get cmt scaling factor
uk: не вдалося отримати коефіцієнт масштабування cmt

en: failed to get current time
uk: не вдалося визначити поточний час

en: failed to get domain '%1$s'
uk: помилка при отриманні домену «%1$s»

en: failed to get domain UUID
uk: помилка отримання UUID домену

en: failed to get domain xml
uk: не вдалося отримати XML домену

en: failed to get emulator capabilities
uk: не вдалося отримати дані щодо можливостей емулятора

en: failed to get features from '%1$s'
uk: не вдалося отримати список можливостей з «%1$s»

en: failed to get free memory for NUMA node number: %1$lu
uk: не вдалося отримати дані щодо вільної пам'яті для номера вузла NUMA: %1$lu

en: failed to get hostname
uk: помилка отримання назви вузла гіпервізора

en: failed to get hypervisor CPU model names
uk: не вдалося отримати назви моделей процесорів гіпервізора

en: failed to get hypervisor type
uk: помилка отримання типа гіпервізора

en: failed to get interface '%1$s'
uk: не вдалося отримати інтерфейс «%1$s»

en: failed to get launch security policy
uk: не вдалося отримати правила захисту від запуску

en: failed to get list of %1$s interfaces on host
uk: не вдалося отримати список інтерфейсів %1$s на вузлі

en: failed to get network '%1$s'
uk: помилка при отриманні мережі «%1$s»

en: failed to get network UUID
uk: помилка отримання UUID мережі

en: failed to get network port '%1$s'
uk: помилка при отриманні порту мережі «%1$s»

en: failed to get node information
uk: помилка отримання даних вузла

en: failed to get number of host interfaces: %1$s%2$s%3$s
uk: не вдалося отримати дані щодо кількості інтерфейсів вузла: %1$s%2$s%3$s

en: failed to get nwfilter '%1$s'
uk: не вдалося отримати фільтр мережі «%1$s»

en: failed to get nwfilter binding '%1$s'
uk: не вдалося отримати прив'язку nwfilter «%1$s»

en: failed to get parent pool
uk: не вдалося отримати батьківське резервне сховище даних

en: failed to get persistent definition object
uk: не вдалося отримати об'єкт сталого визначення

en: failed to get pool '%1$s'
uk: не вдалося отримати буфер «%1$s»

en: failed to get pool UUID
uk: не вдалося отримати UUID буфера

en: failed to get rdt event type
uk: не вдалося отримати тип події rdt

en: failed to get secret '%1$s'
uk: не вдалося отримати закриті ключі «%1$s»

en: failed to get source from sourceList
uk: не вдалося визначити джерело за sourceList

en: failed to get stat for '%1$s'
uk: не вдалося отримати статистичні дані для «%1$s»

en: failed to get status of interface %1$s: %2$s%3$s%4$s
uk: не вдалося отримати стан інтерфейсу %1$s: %2$s%3$s%4$s

en: failed to get storage pool capabilities
uk: не вдалося отримати список можливостей буфера зберігання даних

en: failed to get stripe count of RBD image %1$s
uk: не вдалося отримати кількість смуг у образі RBD %1$s

en: failed to get sysinfo
uk: не вдалося отримати дані sysinfo

en: failed to get the daemon version
uk: не вдалося отримати дані щодо версії фонової служби

en: failed to get the features of RBD image %1$s
uk: не вдалося отримати список можливостей образу RBD %1$s

en: failed to get the flags of RBD image %1$s
uk: не вдалося отримати дані щодо прапорців образу RBD %1$s

en: failed to get the format of RBD image %1$s
uk: не вдалося отримати дані щодо формату образу RBD %1$s

en: failed to get the hypervisor version
uk: помилка отримання версії гіпервізора

en: failed to get the key of the current session
uk: не вдалося отримати ключ поточного сеансу

en: failed to get the library version
uk: помилка отримання версії бібліотеки

en: failed to get the stripe count of RBD image %1$s
uk: не вдалося отримати кількість смуг у образі RBD %1$s

en: failed to get the stripe unit of RBD image %1$s
uk: не вдалося отримати одиницю виміру смуги образу RBD %1$s

en: failed to get vol '%1$s'
uk: не вдалося отримати том «%1$s»

en: failed to get vol '%1$s', specifying --%2$s might help
uk: не вдалося отримати том «%1$s», може допомогти додавання --%2$s

en: failed to initialize RADOS
uk: не вдалося ініціалізувати RADOS

en: failed to initialize SASL library: %1$d (%2$s)
uk: не вдалося ініціалізувати бібліотеку SASL: %1$d (%2$s)

en: failed to initialize cipher: '%1$s'
uk: не вдалося ініціалізувати шифрування: «%1$s»

en: failed to initialize device BPF map
uk: не вдалося ініціалізувати карту BPF пристрою

en: failed to initialize device BPF map; locked memory limit for libvirtd probably needs to be raised
uk: не вдалося ініціалізувати карту BPF пристрою; ймовірно, слід збільшити обмеження заблокованої пам'яті для libvirtd

en: failed to initialize domain condition
uk: не вдалося ініціалізувати умову для домену

en: failed to initialize gluster connection (src=%1$p priv=%2$p)
uk: не вдалося ініціалізувати з'єднання gluster (src=%1$p priv=%2$p)

en: failed to initialize libssh
uk: не вдалося ініціалізувати libssh

en: failed to initialize netcf
uk: не вдалося ініціалізувати netcf

en: failed to iterate RBD image '%1$s'
uk: не вдалося виконати ітерування образом RBD «%1$s»

en: failed to iterate RBD snapshot %1$s@%2$s
uk: не вдалося виконати ітерування знімком RBD %1$s@%2$s

en: failed to list host interfaces: %1$s%2$s%3$s
uk: не вдалося побудувати список інтерфейсів основної системи: %1$s%2$s%3$s

en: failed to load cgroup BPF prog
uk: не вдалося завантажити BPF prog cgroup

en: failed to lookup device in old map
uk: не вдалося виконати пошук пристрою у старій карті

en: failed to lookup interface with MAC address '%1$s'
uk: не вдалося знайти інтерфейс з MAC-адресою «%1$s»

en: failed to mark device %1$s as autostarted
uk: не вдалося позначити пристрій %1$s для автоматичного запуску

en: failed to mark network %1$s as autostarted
uk: не вдається позначити мережу %1$s для автозапуску

en: failed to mark pool %1$s as autostarted
uk: не вдалося позначити резервне сховище %1$s для автоматичного запуску

en: failed to monitor nbdkit process %1$i
uk: не вдалося виконати спостереження за процесом nbdkit %1$i

en: failed to monitor qemu in-shutdown process %1$i
uk: не вдалося встановити спостереження за процесом in-shutdown qemu %1$i

en: failed to move file to %1$s
uk: не вдалося пересунути файл до %1$s

en: failed to obtain list of available servers from %1$s
uk: не вдалося отримати список доступних серверів з %1$s

en: failed to obtain list of connected clients from server '%1$s'
uk: не вдалося отримати список з'єднаних клієнтів із сервера «%1$s»

en: failed to open %1$s
uk: не вдалося відкрити %1$s

en: failed to open configuration file
uk: не вдалося відкрити файл налаштувань

en: failed to open configuration file %1$s
uk: не вдалося відкрити файл налаштувань %1$s

en: failed to open domain master key file for read
uk: не вдалося відкрити файл основного ключа домену для читання

en: failed to open domain master key file for write
uk: не вдалося відкрити файл основного ключа домену для запису

en: failed to open file
uk: помилка при відкриванні файла

en: failed to open logfile %1$s
uk: не вдалося відкрити файл журналу %1$s

en: failed to open netns %1$s
uk: не вдалося відкрити netns %1$s

en: failed to open ns %1$s
uk: не вдалося відкрити простір назв %1$s

en: failed to open secret file for write
uk: не вдалося відкрити файл ключів шифрування для запису

en: failed to open ssh channel: %1$s
uk: не вдалося відкрити канал SSH: %1$s

en: failed to open the RBD image %1$s
uk: не вдалося відкрити образ RBD %1$s

en: failed to open the RBD image '%1$s'
uk: не вдалося відкрити образ RBD «%1$s»

en: failed to open the log file. check the log file path
uk: не вдається відкрити файл журналу. перевірте шлях до файла журналу

en: failed to parse %1$s
uk: не вдалося обробити %1$s

en: failed to parse %1$sversion
uk: не вдалося обробити версію %1$s

en: failed to parse JSON returned by qemu
uk: не вдалося обробити JSON, який повернуто qemu

en: failed to parse JSON: %1$s
uk: не вдалося обробити JSON: %1$s

en: failed to parse SCSI host '%1$s'
uk: не вдалося обробити запис вузла SCSI «%1$s»

en: failed to parse agent timeout
uk: не вдалося обробити час очікування на обробку агентом

en: failed to parse backing file location '%1$s'
uk: не вдалося обробити запис файла резервної копії «%1$s»

en: failed to parse block device '%1$s'
uk: не вдалося обробити блоковий пристрій «%1$s»

en: failed to parse configuration file
uk: помилка розбору файла налаштувань

en: failed to parse configuration file %1$s
uk: помилка розбору файла налаштувань %1$s

en: failed to parse device weight: '%1$s'
uk: не вдалося обробити вагу пристрою: «%1$s»

en: failed to parse int: '%1$s'
uk: не вдалося обробити ціле число: «%1$s»

en: failed to parse integer: '%1$s'
uk: не вдалося обробити ціле число: «%1$s»

en: failed to parse json
uk: не вдалося обробити код json

en: failed to parse multicast address from '%1$s'
uk: не вдалося обробити адресу трансляції з «%1$s»

en: failed to parse node name index
uk: не вдалося обробити покажчик назв вузлів

en: failed to parse original memlock size
uk: не вдалося обробити початковий розмір memlock

en: failed to parse port number '%1$s'
uk: не вдалося обробити номер порту: «%1$s»

en: failed to parse pre-migration memlock limit
uk: не вдалося обробити обмеження блокування пам'яті перед перенесенням

en: failed to parse qemu device list
uk: не вдалося обробити список пристроїв qemu

en: failed to parse read_bps_device: '%1$s'
uk: не вдалося обробити значення read_bps_device: «%1$s»

en: failed to parse read_iops_device: '%1$s'
uk: не вдалося обробити read_iops_device: «%1$s»

en: failed to parse slirp helper list
uk: не вдалося обробити список допоміжних засобів slirp

en: failed to parse the AP Card from sysfs path: '%1$s'
uk: не вдалося обробити картку AP зі шляху sysfs: «%1$s»

en: failed to parse the AP Queue from sysfs path: '%1$s'
uk: не вдалося обробити чергу AP зі шляху sysfs: «%1$s»

en: failed to parse the CCW address from sysfs path: '%1$s'
uk: не вдалося обробити адресу CCW зі шляху sysfs: «%1$s»

en: failed to parse the PCI address from sysfs path: '%1$s'
uk: не вдалося обробити адресу PCI зі шляху sysfs: «%1$s»

en: failed to parse the SCSI address from filename: '%1$s'
uk: не вдалося обробити адресу SCSI з назви файла: «%1$s»

en: failed to parse the index of the VMX key '%1$s'
uk: не вдалося обробити індекс ключа VMX «%1$s»

en: failed to parse write_bps_device: '%1$s'
uk: не вдалося обробити write_bps_device: «%1$s»

en: failed to parse write_iops_device: '%1$s'
uk: не вдалося обробити write_iops_device: «%1$s»

en: failed to parse xml document '%1$s'
uk: не вдалося обробити документ xml «%1$s»

en: failed to pivot job for disk %1$s
uk: не вдалося обернути завдання для диску %1$s

en: failed to populate iothreadids
uk: не вдалося заповнити список ідентифікаторів потоків введення-виведення

en: failed to preserve fd %1$d
uk: не вдалося зберегти дескриптор файла %1$d

en: failed to protect RBD snapshot %1$s@%2$s
uk: не вдалося захистити знімок RBD %1$s@%2$s

en: failed to query job for disk %1$s
uk: не вдалося опитати завдання для диска %1$s

en: failed to query mdevs from mdevctl: %1$s
uk: не вдалося опитати mdevs з mdevctl: %1$s

en: failed to re-init netcf
uk: не вдалося повторно ініціалізувати netcf

en: failed to read '%1$s'
uk: не вдалося прочитати «%1$s»

en: failed to read AppArmor template
uk: не вдалося прочитати дані шаблону AppArmor

en: failed to read CHSaveXMLHeader header
uk: не вдалося прочитати заголовок CHSaveXMLHeader

en: failed to read XML
uk: не вдалося прочитати XML

en: failed to read configuration file
uk: помилка читання файла налаштувань

en: failed to read configuration file %1$s
uk: помилка читання файла налаштувань %1$s

en: failed to read cookie
uk: не вдалося прочитати куку

en: failed to read directory '%1$s' in '%2$s'
uk: не вдалося прочитати каталог «%1$s» у «%2$s»

en: failed to read domain XML
uk: не вдалося прочитати XML домену

en: failed to read from wakeup fd
uk: не вдалося прочитати дані з дескриптора пробудження

en: failed to read libxl header
uk: не вдалося прочитати заголовок libxl

en: failed to read metadata length in '%1$s'
uk: не вдалося прочитати довжину метаданих у «%1$s»

en: failed to read qemu header
uk: не вдалося прочитати заголовок qemu

en: failed to read temporary file created with template %1$s
uk: не вдалося прочитати файл тимчасових даних, створений за допомогою шаблона %1$s

en: failed to reboot domain
uk: не вдалося перезавантажити домен

en: failed to receive device from udev monitor
uk: не вдалося отримати пристрій від засобу спостереження udev

en: failed to regenerate genid
uk: не вдалося повторно створити genid

en: failed to register name server
uk: не вдалося зареєструвати сервер назв

en: failed to register name server: systemd-resolved is not available
uk: не вдалося зареєструвати сервер назв: немає доступу до systemd-resolved

en: failed to register udev interface driver
uk: не вдалося зареєструвати драйвер інтерфейсу udev

en: failed to remove device from BPF cgroup map
uk: не вдалося вилучити пристрій з карти cgroup BPF

en: failed to remove nvram: %1$s
uk: не вдалося вилучити nvram: %1$s

en: failed to remove pool '%1$s'
uk: не вдалося вилучити буфер «%1$s»

en: failed to remove snapshot '%1$s/%2$s@%3$s'
uk: не вдалося вилучити знімок «%1$s/%2$s@%3$s»

en: failed to remove volume '%1$s/%2$s'
uk: не вдалося вилучити том «%1$s/%2$s»

en: failed to resize the RBD image '%1$s'
uk: не вдалося змінити розміри образу RBD «%1$s»

en: failed to resolve '%1$s'
uk: не вдалося виконати визначення «%1$s»

en: failed to resolve relative backing name: base image is not in backing chain
uk: не вдалося визначити адресу за відносною назвою резервування: базовий образ не належить до ланцюжка резервного копіювання

en: failed to resolve symlink %1$s: %2$s
uk: не вдалося знайти джерело символічного посилання %1$s: %2$s

en: failed to restore domain
uk: не вдалося відновити домен

en: failed to restore domain from managed save
uk: не вдалося відновити домен із керованого сховища збережених даних

en: failed to resume domain
uk: помилка відновлення роботи домену

en: failed to resume domain after restore
uk: не вдалося відновити роботу домену після відновлення

en: failed to resume domain after restore from managed save
uk: не вдалося відновити роботу домену після відновлення з керованого сховища збережених даних

en: failed to retrieve XML
uk: не вдалося отримати XML

en: failed to retrieve client identity information for client '%1$llu' connected to server '%2$s'
uk: не вдалося отримати інформацію щодо профілю клієнта «%1$llu», з'єднаного із сервером «%2$s»

en: failed to retrieve credentials
uk: не вдалося отримати реєстраційні дані

en: failed to retrieve decision to accept host key
uk: не вдалося отримати дані щодо того, чи слід приймати ключ вузла

en: failed to retrieve private key passphrase: callback has failed
uk: Не вдалося отримати пароль до закритого ключа: помилка функції зворотного виклику

en: failed to retrieve user response for authentication callback
uk: не вдалося отримати відповідь користувача на зворотний виклик розпізнавання

en: failed to rollback transaction: %1$s%2$s%3$s
uk: не вдалося скасувати дію: %1$s%2$s%3$s

en: failed to run apparmor_parser
uk: не вдалося виконати apparmor_parser

en: failed to save content
uk: помилка збереження вмісту

en: failed to seek in log file %1$s
uk: не вдалося виконати позиціювання у файлі журналу %1$s

en: failed to seek on file descriptor
uk: не вдалося виконати позиціювання на дескрипторі файла

en: failed to seek to end of %1$s
uk: не вдалося встановити позицію на кінець %1$s

en: failed to serialize S-Expr
uk: помилка перетворення S-Expr

en: failed to serialize S-Expr: %1$s
uk: помилка перетворення S-Expr: %1$s

en: failed to set %1$s
uk: не вдалося встановити %1$s

en: failed to set RADOS option: %1$s
uk: не вдалося встановити параметр RADOS: %1$s

en: failed to set checkpoint '%1$s' as current
uk: не вдалося встановити знімок «%1$s» поточним

en: failed to set close-on-exec flag on %1$s
uk: не вдалося встановити прапорець close-on-exec для %1$s

en: failed to set cpuset.cpus in cgroup for emulator threads
uk: не вдалося встановити cpuset.cpus у cgroup для потоків виконання емулятора

en: failed to set cpuset.cpus in cgroup for iothread %1$d
uk: не вдалося встановити cpuset.cpus у cgroup для потоку введення-виведення %1$d

en: failed to set gluster volfile server '%1$s'
uk: не вдалося налаштувати сервер volfile gluster «%1$s»

en: failed to set guest cid
uk: не вдалося встановити cid гостьової системи

en: failed to setup stderr file handle
uk: Не вдалося встановити дескриптор файла stderr

en: failed to setup stdin file handle
uk: Не вдалося встановити дескриптор файла stdin

en: failed to setup stdout file handle
uk: Не вдалося встановити дескриптор файла stdout

en: failed to shutdown guest VM
uk: не вдалося завершити роботу гостьової ВМ

en: failed to stat remote file '%1$s'
uk: не вдалося обробити stat віддаленого файла «%1$s»

en: failed to stat the RADOS cluster
uk: не вдалося отримати статистичні дані щодо кластера RADOS

en: failed to stat the RADOS pool '%1$s'
uk: не вдалося отримати статистичні дані щодо буфера RADOS «%1$s»

en: failed to stat the RBD image %1$s
uk: не вдалося отримати статистичні дані щодо образу RBD %1$s

en: failed to stat the RBD image '%1$s'
uk: не вдалося отримати статистичні дані щодо образу RBD «%1$s»

en: failed to store %1$lld to %2$s
uk: не вдалося зберегти %1$lld до %2$s

en: failed to suspend domain
uk: не вдалося призупинити роботу домену

en: failed to suspend domain before saving
uk: не вдалося призупинити роботу домену до збереження

en: failed to take screenshot
uk: не вдалося створити знімок вікна

en: failed to truncate %1$s
uk: не вдалося обрізати %1$s

en: failed to umount devfs on /dev
uk: не вдалося демонтувати devfs у /dev

en: failed to undefine interface %1$s: %2$s%3$s%4$s
uk: не вдалося скасувати визначення інтерфейсу %1$s: %2$s%3$s%4$s

en: failed to unmark device %1$s as autostarted
uk: не вдалося зняти позначення пристрою %1$s для автоматичного запуску

en: failed to unmark network %1$s as autostarted
uk: Помилка зняти автозапуск з мережі %1$s

en: failed to unmark pool %1$s as autostarted
uk: не вдалося зняти позначення буфера %1$s для автоматичного запуску

en: failed to unprotect snapshot '%1$s/%2$s@%3$s'
uk: не вдалося зняти захисти зі знімка «%1$s/%2$s@%3$s»

en: failed to update capacity data for block node '%1$s'
uk: не вдалося оновити дані щодо місткості для блокового вузла «%1$s»

en: failed to update capacity of '%1$s'
uk: не вдалося оновити місткість «%1$s»

en: failed to update device in BPF cgroup map
uk: не вдалося оновити пристрій у карті cgroup BPF

en: failed to update domain state
uk: не вдалося оновити стан домену

en: failed to validate SSH host key: %1$s
uk: не вдалося перевірити чинність ключа SSH вузла: %1$s

en: failed to validate prefix for a new XML namespace
uk: не вдалося перевірити префікс для нового простору назв XML

en: failed to verify if RBD snapshot %1$s@%2$s is protected
uk: не вдалося перевірити, чи захищено знімок RBD %1$s@%2$s

en: failed to verify if snapshot '%1$s/%2$s@%3$s' is protected
uk: не вдалося перевірити, чи є знімок «%1$s/%2$s@%3$s» захищеним

en: failed to wait for domain condition
uk: не вдалося дочекатися виконання умови для домену

en: failed to wait for file '%1$s' to appear
uk: не вдалося дочекатися появи файла «%1$s»

en: failed to wait on condition
uk: не вдалося дочекатися виконання умови

en: failed to wakeup migration tunnel
uk: не вдалося пробудити тунель перенесення

en: failed to wipe RBD image %1$s
uk: не вдалося витерти образ RBD %1$s

en: failed to wrap arguments '%1$s' into a QMP command wrapper
uk: не вдалося огорнути аргументи «%1$s» у обгортку команд QMP

en: failed to write configuration file
uk: помилка запису файла налаштувань

en: failed to write configuration file: %1$s
uk: помилка запису файла налаштувань: %1$s

en: failed to write cookie to '%1$s'
uk: не вдалося записати куку до «%1$s»

en: failed to write data to config '%1$s'
uk: не вдалося записати дані до налаштувань «%1$s»

en: failed to write domain xml to '%1$s'
uk: не вдалося записати xml домену до «%1$s»

en: failed to write header data to '%1$s'
uk: не вдалося записати дані заголовка до «%1$s»

en: failed to write header to domain save file '%1$s'
uk: не вдалося записати заголовок до файла збереження домену «%1$s»

en: failed to write known_host file '%1$s': %2$s
uk: не вдалося записати файл known_host «%1$s»: %2$s

en: failed to write log file: %1$s
uk: не вдалося записати файл журналу: %1$s

en: failed to write master key file for domain
uk: не вдалося записати файл основного ключа домену

en: failed to write padding to '%1$s'
uk: не вдалося записати доповнення до «%1$s»

en: failed to write secret
uk: не вдалося записати ключ

en: failed to write secret file
uk: не вдалося записати дані до файла ключів

en: failed to write the log file
uk: не вдається записати у файл журналу

en: failed to write to LUN %1$d: %2$s
uk: не вдалося виконати запис до LUN %1$d: %2$s

en: failed to write to profile
uk: не вдалося записати дані до профілю

en: failed writing to file '%1$s'
uk: не вдалося виконати запис до файла «%1$s»

en: fatal
uk: критична помилка

en: fatal signal %1$d
uk: критичний сигнал %1$d

en: fcntl failed to set O_NONBLOCK
uk: fcntl не вдалося встановити O_NONBLOCK

en: fd %1$d must be a socket
uk: дескриптор файла %1$d має бути сокетом

en: fd must be valid
uk: дескриптор файла має бути коректним

en: fd passed image source not initialized
uk: передане за дескриптором файла джерело образу не ініціалізовано

en: fd passing is not supported by this connection
uk: цим з'єднанням не передбачено можливості передавання дескрипторів файлів

en: fdset '%1$u' is already in use by qemu
uk: fdset «%1$u» вже використовується qemu

en: fetch or set the currently defined set of logging filters on daemon
uk: отримати або встановити поточний визначений набір фільтрів журналу фонової служби

en: fetch or set the currently defined set of logging outputs on daemon
uk: отримати або встановити поточний визначений набір виведень журналу фонової служби

en: field '%1$s' is malformed
uk: помилкове форматування поля «%1$s»

en: file
uk: файл

en: file %1$s does not exist
uk: файла %1$s не існує

en: file '%1$s' for disk '%2$s' requires use of external snapshot mode
uk: файл «%1$s» для диска «%2$s» потребує використання режиму зовнішнього знімка

en: file containing XML CPU descriptions
uk: файл, що містить опис процесорів у форматі XML

en: file containing an XML CPU description
uk: файл, що містить опис процесора у форматі XML

en: file containing an XML description of the device
uk: файл, у якому містить опис пристрою у форматі XML

en: file containing an XML domain description
uk: файл, що містить XML опис домену

en: file containing an XML interface description
uk: файл, у якому міститься опис інтерфейсу у форматі XML

en: file containing an XML network description
uk: файл, що містить XML опис мережі

en: file containing an XML network filter binding description
uk: файл, що містить XML-опис прив'язки фільтра мережі

en: file containing an XML network filter description
uk: файл, що містить XML-опис фільтра мережі

en: file containing an XML network port description
uk: файл, що містить XML опис порту мережі

en: file containing an XML pool description
uk: файл, що містить опис буфера у форматі XML

en: file containing an XML vol description
uk: файл, що містить опис тому у форматі XML

en: file containing secret attributes in XML
uk: файл, що містить атрибути ключа у форматі XML

en: file descriptor group '%1$s' must contain only 1 file descriptor for NBD server
uk: група файлових дескрипторів «%1$s» має містити лише 1 дескриптор файла для сервера NBD

en: file descriptor group '%1$s' was not associated with the domain
uk: групу дескрипторів файлв «%1$s» не пов'язано з доменом

en: file descriptors N,M,... to associate
uk: дескриптори файлів N,M,... для прив'язки

en: file format type raw,bochs,qcow,qcow2,qed,vmdk
uk: тип формату файлів, raw,bochs,qcow,qcow2,qed,vmdk

en: filePath is null
uk: Значення filePath є порожнім

en: filename containing XML description of the copy destination
uk: назва файла, щоб містить опис призначення копіювання у форматі XML

en: filename containing updated XML for the target
uk: назва файла з оновленим XML для системи призначення

en: filename containing updated persistent XML for the target
uk: назва файла з оновленим сталого XML для системи призначення

en: filesystem is not of type 'template' or 'mount'
uk: тип файлової системи відрізняється від «template» та «mount»

en: filesystem target '%1$s' specified twice
uk: ціль — файлову систему «%1$s» — вказано двічі

en: filesystem usage limits are not supported with QEMU
uk: підтримки обмеження використання файлових системи у QEMU не передбачено

en: filter '%1$s' already exists with uuid %2$s
uk: фільтр «%1$s» вже існує з uuid %2$s

en: filter '%1$s' learning value '%2$s' invalid.
uk: у фільтрі «%1$s» навчальне значення «%2$s» є некоректним.

en: filter binding has no MAC address
uk: у прив'язці фільтра не вказано MAC-адреси

en: filter binding has no filter reference
uk: у прив'язці фільтра не вказано посилання на фільтр

en: filter binding has no link dev name
uk: у прив'язці фільтра не вказано назви пристрою зв'язку

en: filter binding has no owner UUID
uk: у прив'язці фільтра не вказано UUID власника

en: filter binding has no owner name
uk: у прив'язці фільтра не вказано назви власника

en: filter binding has no port dev name
uk: у прив'язці фільтра не вказано назви пристрою порту

en: filter binding status missing content
uk: у записі стану прив'язки фільтра немає даних

en: filter by disk-only snapshots
uk: фільтрувати за знімками лише дисків

en: filter by domain name, id or uuid
uk: фільтрувати за назвою домену, ідентифікатором або UUID

en: filter by event name
uk: фільтрувати за назвою події

en: filter by external snapshots
uk: фільтрувати за зовнішніми знімками

en: filter by internal snapshots
uk: фільтрувати за внутрішніми знімками

en: filter by network name or uuid
uk: фільтрувати за назвою мережі або UUID

en: filter by node device name
uk: фільтрувати за назвою пристрою вузла

en: filter by secret name or uuid
uk: фільтрувати за назвою ключа або uuid

en: filter by snapshots taken while active (full system snapshots)
uk: фільтрувати за знімками, які створено під час роботи (повними знімками системи)

en: filter by snapshots taken while inactive
uk: фільтрувати за знімками, зробленими у неактивному стані

en: filter by storage pool name or uuid
uk: фільтрувати за назвою або uuid сховища даних

en: filter creation API error
uk: помилка програмного інтерфейсу створення фільтра

en: filter has no name
uk: не вказано назви фільтра

en: filter with same UUID but different name ('%1$s') already exists
uk: фільтр з тим самим UUID, але іншою назвою («%1$s») вже існує

en: filter would introduce a loop
uk: фільтрування призведе до циклічної обробки

en: filterref is not supported in %1$s
uk: у %1$s не передбачено підтримки filterref

en: filters not supported on interfaces of type %1$s
uk: підтримки фільтрування на інтерфейсі типу %1$s не передбачено

en: find parent of checkpoint name
uk: знайти батьківський запис за назвою контрольної точки

en: find parent of current snapshot
uk: визначити батьківський запис поточного знімка

en: find parent of snapshot name
uk: визначити батьківський запис вказаного знімка

en: find potential storage pool sources
uk: знайти потенційні джерела для зберігання резервних сховищ даних

en: finish step ignored that migration was cancelled
uk: на завершальному кроці проігноровано скасування перенесення

en: finishing block job failed while deleting disk '%1$s' snapshot: '%2$s'
uk: не вдалося завершити завдання з роботи з блоками під час вилучення знімка диска «%1$s»: «%2$s»

en: firewalld can't find the 'libvirt' zone that should have been installed with libvirt
uk: firewalld не вдалося знайти зону «libvirt», яку мало бути встановлено разом із libvirt

en: firmware auto selection not implemented for this driver
uk: для цього драйвера не реалізовано автоматичного вибору мікропрограми

en: firmware feature 'enrolled-keys' cannot be enabled when firmware feature 'secure-boot' is disabled
uk: можливість мікропрограми «enrolled-keys» не може бути увімкнено, якщо вимкнено можливість «secure-boot»

en: firmware type '%1$s' does not support nvram
uk: у типі мікропрограми «%1$s» не передбачено підтримки nvram

en: fixed audio settings requires mixing engine
uk: фіксовані параметри звуку потребують рушія мікшування

en: flag VIR_DOMAIN_BLOCK_REBASE_RELATIVE is valid only with non-null base
uk: прапорець VIR_DOMAIN_BLOCK_REBASE_RELATIVE є коректним лише для ненульової бази

en: flags parameter must be VIR_MEMORY_VIRTUAL or VIR_MEMORY_PHYSICAL
uk: параметр flags має бути встановлено у VIR_MEMORY_VIRTUAL чи VIR_MEMORY_PHYSICAL

en: flags:
    	action required: %1$d
    	recursive: %2$d
uk: прапорці:
    	потрібна дія: %1$d
    	рекурсивність: %2$d

en: floor attribute is not supported for this config
uk: підтримки атрибута floor для цієї конфігурації не передбачено

en: floppy device hotplug isn't supported
uk: з'єднання пристрою дискети «у гарячу» не передбачено

en: fmode and dmode must be used with accessmode=mapped
uk: fmode і dmode слід використовувати разом із accessmode=mapped

en: forbidden characters in 'compat' attribute
uk: заборонені символи у атрибуті «compat»

en: force console connection (disconnect already connected sessions)
uk: примусове встановлення консольного з'єднання (від'єднати сеанси з уже встановленим з'єднанням)

en: force convergence during live migration
uk: примусове зближення під час інтерактивної міграції

en: force device update
uk: примусове оновлення запису пристрою

en: force disconnect a client from the given server
uk: примусове від'єднання клієнта від вказаного сервера

en: force fresh boot by discarding any managed save
uk: виконати примусове «чисте» завантаження з відкиданням всіх керованих збережень

en: force guest disk writes to be synchronously written to the destination to improve storage migration convergence
uk: примусово виконувати запис на диск гостьової системи синхронно для поліпшення збіжності перенесення сховищ даних

en: force media changing
uk: примусова зміна носія

en: force migration even if it may be unsafe
uk: примусове перенесення, навіть якщо не вдасться убезпечити його

en: forcefully stop a physical host interface.
uk: завершити роботу фізичного інтерфейсу основної системи у примусовому режимі.

en: format '%1$s' is not supported, expecting 'kdump-zlib', 'kdump-lzo', 'kdump-snappy', 'win-dmp' or 'elf'
uk: підтримки формату «%1$s» не передбачено, можна використовувати лише такі формати: kdump-zlib, kdump-lzo, kdump-snappy, win-dmp або elf

en: format features only available with qcow2
uk: можливостями з форматування можна користуватися лише з qcow2

en: format for underlying storage
uk: формат базового сховища

en: format of backing image '%1$s' of image '%2$s' was not specified in the image metadata (See https://libvirt.org/kbase/backing_chains.html for troubleshooting)
uk: формат резервного образу «%1$s» образу «%2$s» не вказано у метаданих образах (див. https://libvirt.org/kbase/backing_chains.html, щоб дізнатися більше про діагностику)

en: format of backing volume if taking a snapshot
uk: формат резервного тому у разі створення знімка

en: format of the destination file
uk: формат файла призначення

en: format of the save image file
uk: формат збереження файла образу

en: formatter for %1$s %2$s reported error
uk: інструментом форматування %1$s %2$s повідомлено про помилку

en: forward dev not allowed for network '%1$s' with forward mode='%2$s'
uk: пристрій переспрямовування не можна використовувати у мережі «%1$s» із режимом переспрямовування «%2$s»

en: forward interface entries cannot be modified, only added or deleted
uk: записи інтерфейсів переспрямовування не можна змінювати, лише додавати або вилучати

en: found lease without expiry-time
uk: виявлено надання без строку дії

en: found lease without ip-address
uk: виявлено надання без IP-адреси

en: found lease without mac-address
uk: виявлено надання без MAC-адреси

en: freePageReporting is not supported by this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки freePageReporting

en: from snapshot
uk: зі знімка

en: fs driver %1$s is not supported
uk: підтримки драйвера файлової системи %1$s не передбачено

en: fs format %1$s is not supported
uk: підтримки формату файлової системи %1$s не передбачено

en: fully-qualified path of disk
uk: шлях до диска повністю

en: fully-qualified path of source disk
uk: шлях до диска джерела повністю

en: fuse_loop failed
uk: помилка fuse_loop

en: g_mkstemp("%1$s") failed
uk: помилка під час виконання g_mkstemp("%1$s")

en: g_mkstemp_full: failed to create temporary file: %1$s
uk: g_mkstemp_full: не вдалося створити тимчасовий файл: %1$s

en: geometry is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки geometry для дисків vhostuser не передбачено

en: get active job information for the specified disk
uk: отримати дані щодо активного завдання для вказаного диска

en: get arp table not implemented on this platform
uk: отримання таблиці arp на цій платформі не реалізовано

en: get device block stats for a domain
uk: отримати блокову статистику пристроїв для домену

en: get inactive rather than running configuration
uk: отримати неактивні, а не поточні налаштування

en: get link state of a virtual interface
uk: отримати стан посилання віртуального інтерфейсу

en: get maximum count of vcpus
uk: отримати максимальну кількість віртуальних процесорів

en: get maximum tolerable downtime
uk: отримати максимальний припустимий час без зв'язку

en: get memory statistics for a domain
uk: отримати статистичні дані щодо пам'яті для домену

en: get network interface stats for a domain
uk: отримати статистику інтерфейсу для домену

en: get number of currently active vcpus
uk: отримати кількість поточних активних віртуальних процесорів

en: get post-copy migration bandwidth
uk: отримати ширину каналу перенесення після копіювання

en: get server workerpool parameters
uk: отримати параметри workerpool сервера

en: get server's client-related configuration limits
uk: отримати обмеження налаштувань сервера, пов'язані із клієнтами

en: get statistics about one or multiple domains
uk: отримати статистичні дані щодо одного або декількох доменів

en: get value according to current domain state
uk: отримати значення відповідно до поточного стану домену

en: get value from running domain
uk: отримати значення з запущеного домену

en: get value to be used on next boot
uk: отримати значення, яке слід використовувати під час наступного завантаження

en: get value without converting to base64
uk: отримати значення без перетворення до base64

en: get/set bandwidth in bytes rather than MiB/s
uk: отримати чи встановити значення пропускної здатності у байтах, а не у МіБ/с

en: get/set compression cache size
uk: отримати/встановити розмір кешу стискання

en: get/set current scheduler info
uk: отримати або встановити дані щодо поточного планувальника

en: get/set parameters of a virtual interface
uk: отримання або встановлення значень параметрів віртуального інтерфейсу

en: get/set value from running domain
uk: отримати або встановити значення з запущеного домену

en: get/set value to be used on next boot
uk: отримати або встановити значення, яке слід використовувати під час наступного завантаження

en: gic-version option is not available with this QEMU binary
uk: параметр gic-version є недоступним, якщо використовується цей виконуваний файл QEMU

en: given uuid does not match XML uuid
uk: вказане значення UUID не відповідає UUID з XML

en: gluster pool name '%1$s' must not contain /
uk: назва буфера даних gluster, «%1$s», не повинна містити /

en: gluster pool path '%1$s' must start with /
uk: шлях до буфера даних gluster, «%1$s», має починатися з /

en: got unexpected RPC call prog %1$d vers %2$d proc %3$d type %4$d
uk: отримано неочікуваний виклик RPC програми %1$d, версія %2$d, процедура %3$d, тип %4$d

en: got unknown HTTP error code
uk: отримано невідомий код помилки HTTP

en: got unknown HTTP error code %1$s
uk: отримано невідомий код помилки HTTP %1$s

en: got wrong number of IOThread ids from QEMU monitor. got %1$d, wanted %2$d
uk: отримано помилкові дані щодо кількості ідентифікаторів IOThread від монітора QEMU. Отримано %1$d, потрібно %2$d

en: got wrong number of IOThread pids from QEMU monitor. got %1$d, wanted %2$zu
uk: отримано помилкові дані щодо кількості ідентифікаторів процесів IOThread від монітора QEMU. Отримано %1$d, потрібно %2$zu

en: gracefully shutdown a domain
uk: коректно вимкнути домен

en: granularity must be power of 2
uk: модульність має бути степенем 2

en: graphics 'listen' attribute '%1$s' must match 'address' attribute of first listen element (found '%2$s')
uk: атрибут «listen» графічних даних «%1$s» має відповідати атрибуту «address» першого елемента «listen» (виявлено «%2$s»)

en: graphics 'socket' attribute '%1$s' must match 'socket' attribute of first listen element (found '%2$s')
uk: атрибут «socket» графіки, «%1$s», має збігатися із атрибутом «socket» першого елемента очікування (виявлено значення «%2$s»)

en: graphics URI to be used for seamless graphics migration
uk: адреса графічного пристрою, якою слід скористатися для безшовного перенесення графіки

en: graphics device is needed for attribute value 'display=on' in <hostdev>
uk: потрібен графічний пристрій для значення атрибуту 'display=on' у <hostdev>

en: graphics display type
uk: тип графічного дисплея

en: graphics type 'egl-headless' is only supported with one of: 'vnc', 'spice' graphics types
uk: підтримку типу графіки «egl-headless» передбачено лише для одного з таких типів графіки: «vnc», «spice»

en: group name to share I/O quota between multiple drives
uk: назва групи для спільного використання квоти на введення-виведення між декількома дисками

en: group_name can be configured only together with settings
uk: group_name можна налаштувати лише разом із параметрами (settings)

en: guest
uk: гостьова система

en: guest CIDs must be >= 3
uk: CID гостьових систем мають бути >= 3

en: guest CPU doesn't match specification
uk: процесор гостьової системи не відповідає специфікації

en: guest CPU doesn't match specification: extra features: %1$s
uk: процесор гостьової системи не відповідає специфікації: зайві можливості: %1$s

en: guest CPU doesn't match specification: extra features: %1$s, missing features: %2$s
uk: процесор гостьової системи не відповідає специфікації: зайві можливості: %1$s, можливості, яких не вистачає: %2$s

en: guest CPU doesn't match specification: missing features: %1$s
uk: процесор гостьової системи не відповідає специфікації: можливості, яких не вистачає: %1$s

en: guest agent command failed
uk: помилка команди агента гостьової системи

en: guest agent command failed: %1$s
uk: помилка команди агента гостьової системи: %1$s

en: guest agent command timed out
uk: перевищено час очікування на виконання команди агента гостьової системи

en: guest agent command timed out: %1$s
uk: перевищено час очікування на виконання команди агента гостьової системи: %1$s

en: guest agent didn't respond to command within '%1$d' seconds
uk: агент гостьової системи не відповів на команду за «%1$d» секунд

en: guest agent didn't respond to synchronization within '%1$d' seconds
uk: агент гостьової системи не відповів на синхронізацію протягом %1$d секунд

en: guest agent replied with wrong id to guest-sync command
uk: агент гостьової системи надав відповідь із помилковим ідентифікатором у відповідь на команду guest-sync

en: guest agent replied with wrong id to guest-sync command: %1$s
uk: агент гостьової системи надав відповідь із помилковим ідентифікатором у відповідь на команду guest-sync: %1$s

en: guest agent reports less cpu than requested
uk: агентом гостьової системи повідомлено про меншу кількість процесорів ніж потрібно

en: guest agent returned malformed or invalid return value
uk: агентом гостьової системи повернуто значення у помилковому форматуванні або некоректне значення

en: guest agent timeout '%1$d' is less than the minimum '%2$d'
uk: час очікування гостьового агента, «%1$d» є меншим за мінімальний, «%2$d»

en: guest crashed while connecting to the guest agent
uk: гостьова система завершила роботу у аварійному режимі під час спроби встановити зв'язок із гостьовим агентом

en: guest failed to start: %1$s
uk: не вдалося запустити гостьову систему: %1$s

en: guest failed to start: terminated abnormally
uk: не вдалося запустити гостьову систему: нештатне переривання роботи

en: guest failed to start: unexpected exit status %1$d
uk: не вдалося запустити гостьову систему: неочікуваний стан виходу %1$d

en: guest interface
uk: гостьовий інтерфейс

en: guest is missing vCPUs '%1$s'
uk: у гостьовій системі немає віртуальних процесорів «%1$s»

en: guest unexpectedly quit
uk: гостьова система несподівано завершила роботу

en: guest unexpectedly quit during hotplug
uk: під час спроби під'єднання у «гарячому» режимі гостьова система несподівано завершила роботу

en: guest-get-fsinfo reply was missing or not an array
uk: немає відповіді guest-get-fsinfo або відповідь не є масивом

en: guest-get-osinfo reply was missing return data
uk: у повернутих даних немає відповіді guest-get-osinfo

en: guest-get-timezone reply was missing return data
uk: у повернутих даних немає відповіді guest-get-timezome

en: guest-get-users reply was missing return data
uk: у повернутих даних немає відповіді guest-get-users

en: guest-get-vcpus reply was missing return data
uk: у повернутих даних немає відповіді guest-get-vcpus

en: guestReset is not supported with this version of QEMU
uk: підтримки guestReset із цією версією QEMU не передбачено

en: guestfwd channel does not define a target address
uk: для каналу guestfwd не визначено адреси призначення

en: guestfwd channel only supports IPv4 addresses
uk: для каналу guestfwd передбачено підтримку лише адрес IPv4

en: halt domain after snapshot is created
uk: зупинити роботу домену після створення знімка

en: handler failed to wait on condition
uk: обробнику не вдалося дочекатися виконання умови

en: hash lookup resulted in NULL pointer
uk: у результаті пошук хешу отримано нульовий вказівник

en: host CPU model does not match required CPU model %1$s
uk: запис моделі процесора не збігається з потрібним системі записом моделі процесора, %1$s

en: host CPU vendor does not match required CPU vendor %1$s
uk: запис виробника процесора не збігається з потрібним системі записом виробника процесора, %1$s

en: host USB device Busnum: %1$3x, Devnum: %2$3x not found
uk: пристрій USB основної системи Busnum: %1$3x, Devnum: %2$3x не знайдено

en: host USB device already exists
uk: пристрій USB основної системи вже існує

en: host arch %1$s is too big for destination
uk: архітектура основної системи %1$s є надто великою для системи призначення

en: host cpu counting not implemented on this platform
uk: облік процесорів вузла на цій платформі не реалізовано

en: host cpu number(s) to set
uk: кількість процесорів основної системи, яку слід встановити

en: host cpu number(s) to set, or omit option to query
uk: кількість процесорів основної системи, яку слід встановити; якщо не вказано, кількість буде визначено

en: host device already exists
uk: пристрій основної системи вже існує

en: host doesn't support VFIO PCI passthrough
uk: у основній системі не передбачено підтримки пропускання VFIO PCI

en: host doesn't support hyperv '%1$s' feature
uk: у основній системі не передбачено підтримки можливості hyperv «%1$s»

en: host doesn't support hyperv stimer '%1$s' feature
uk: у основній системі не передбачено підтримки можливості stimer hyperv «%1$s»

en: host doesn't support hyperv tlbflush '%1$s' feature
uk: в основній системі не передбачено підтримки hyperv, можливість tlbflush «%1$s»

en: host doesn't support invariant TSC
uk: у основній системі не передбачено підтримки інваріантних TSC

en: host doesn't support legacy PCI passthrough
uk: у основній системі не передбачено підтримки застарілого режиму пропускання PCI

en: host doesn't support paravirtual spinlocks
uk: основною системою не передбачено паравіртуальних блокувань перемикання (spinlocks)

en: host doesn't support passthrough of host PCI devices
uk: у основній системі не передбачено підтримки пропускання для пристроїв PCI

en: host isn't capable of IPv6
uk: у основній системі не передбачено підтримки IPv6

en: host migration TLS directory not configured
uk: каталог перенесення TLS у основній системі не налаштовано

en: host name for source of disk device
uk: назва вузла для джерела дискового пристрою

en: host pci device %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$d not found
uk: pci-пристрій основної системи %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$d не знайдено

en: host pci device %1$s not found
uk: не знайдено PCI-пристрою основної системи %1$s

en: host reports map buffer length exceeds maximum: %1$d > %2$d
uk: основна система повідомляє про перевищення максимального об'єму відображення буфера: %1$d > %2$d

en: host reports too many vCPUs: %1$d > %2$d
uk: основною системою повідомлено про надмірну кількість віртуальних процесорів: %1$d > %2$d

en: host scsi device %1$s:%2$u:%3$u.%4$llu not found
uk: не знайдено пристрою scsi основної системи %1$s:%2$u:%3$u.%4$llu

en: host scsi iSCSI path %1$s not found
uk: не знайдено шлях iSCSI %1$s у scsi основної системи

en: host socket for source of disk device
uk: сокет вузла для джерела дискового пристрою

en: host transport for source of disk device
uk: спосіб передавання вузла для джерела дискового пристрою

en: host usb device %1$03d.%2$03d not found
uk: не знайдено пристрою USB %1$03d.%2$03d основної системи

en: host usb device vendor=0x%1$.4x product=0x%2$.4x not found
uk: не знайдено виробника пристрою USB основної системи=0x%1$.4x продукт=0x%2$.4x

en: host-certificates mode needs exactly three certificates
uk: режим сертифікації основної системи потребує точно трьох сертифікатів

en: hostName field not available (missing VMware Tools?)
uk: поле hostName є недоступним (не встановлено VMware Tools?)

en: hostdev %1$s not found
uk: не знайдено пристрою основної системи %1$s

en: hostdev does not have an alias
uk: пристрій основної системи не має альтернативної назви

en: hostdev interface missing hostdev data
uk: у інтерфейсі hostdev пропущено дані hostdev

en: hostdev invalid secret type '%1$s'
uk: некоректний тип ключа основної системи «%1$s»

en: hostdev mode '%1$s' not supported
uk: режим роботи пристрою основної системи «%1$s» не підтримується

en: hostdev mode 'capabilities' is not supported in %1$s
uk: у %1$s не передбачено підтримки режиму пристрою основної системи (hostdev) «capabilities»

en: hostdev network '%1$s' lists '%2$s' in the device pool, but hostdev networks require all devices to be listed by PCI address, not network device name
uk: Мережа hostdev «%1$s» містить «%2$s» у буфері пристроїв, але списки усіх пристроїв мережі hostdev мають містити записи пристроїв за адресами PCI, а не назвами пристроїв у мережі

en: hostdev subsys type '%1$s' not supported
uk: тип підсистеми основного пристрою «%1$s» не підтримується

en: hostname must be specified for gluster sources
uk: для джерел gluster слід вказати назву вузла

en: hostname must be specified for iscsi sources
uk: для джерел iscsi слід вказати назву вузла

en: hostname must be specified for netfs sources
uk: для джерел netfs слід вказати назву вузла

en: hostname on destination resolved to localhost, but migration requires an FQDN
uk: назву вузла призначення визначено як назву локального вузла, але для перенесення потрібна FQDN

en: hot unplug is not supported for hostdev mode '%1$s'
uk: підтримки від'єднання у «гарячому» режимі для режиму пристрою основної системи «%1$s» не передбачено

en: hot unplug of watchdog of model %1$s is not supported
uk: підтримки від'єднання у «гарячому» режимі засобу спостереження моделі %1$s не передбачено

en: hotplug is not supported for hostdev mode '%1$s'
uk: підтримки з'єднання у «гарячому» режимі для режиму пристрою основної системи «%1$s» не передбачено

en: hotplug is not supported for hostdev subsys type '%1$s'
uk: підтримки з'єднання у «гарячому» режимі для типу підсистеми основної системи «%1$s» не передбачено

en: hotplug is not supported for the %1$s device
uk: для пристрою %1$s не передбачено підтримки з'єднання «у гарячу»

en: hotplug of interface type of %1$s is not implemented yet
uk: під'єднання «вгарячу» інтерфейсів типу %1$s ще не реалізовано

en: hotplug of watchdog model '%1$s' is not supported
uk: підтримки інтерактивного вмикання моделі «%1$s» не передбачено

en: hpet timer is not supported by this architecture
uk: на цій архітектурі не передбачено підтримки hpet-таймерів

en: http cookies are supported only with HTTP(S) protocol
uk: підтримку кук http передбачено лише у поєднанні з протоколом HTTP(S)

en: hub type %1$s not supported
uk: підтримки основного пристрою типу %1$s не передбачено

en: hugepage size can't be zero
uk: розмір великої сторінки (hugepage) не може бути нульовим

en: hugepages are not allowed with anonymous memory source
uk: hugepages не можна використовувати із анонімним джерелом пам'яті

en: hugepages are not allowed with memory allocation ondemand
uk: hugepages не можна використовувати, якщо розподіл пам'яті виконується у режимі ondemand

en: hugepages is not supported with memfd memory source
uk: якщо використано джерело пам'яті memfd, підтримки hugepages не передбачено

en: hugepages: node %1$zd not found
uk: hugepages: не знайдено вузол %1$zd

en: hugetlbfs filesystem is not mounted or disabled by administrator config
uk: файлову систему hugetlbfs не змонтовано або вимкнено адміністратором за допомогою налаштувань

en: hypervisor
uk: гіпервізор

en: hypervisor connection URI
uk: URI з'єднання гіпервізора

en: hypervisor connection not open
uk: з'єднання із гіпервізором не відкрито

en: hypervisor feature autodetection override
uk: перевизначення можливості автовизначення гіпервізора

en: hypervisor provided conflicting CPU data: feature '%1$s' is both enabled and disabled at the same time
uk: наданий гіпервізор конфліктує із даними процесора: можливість «%1$s» одразу увімкнено і вимкнено

en: i - turn off validation and try to redefine again
uk: i - вимкнути перевірку і спробувати визначити все знову

en: iSCSI protocol accepts only one host
uk: протокол iSCSI приймає лише один вузол

en: iSCSI storage pool does not support volume creation
uk: у резервному сховищі даних iSCSI не передбачено підтримки створення томів

en: iSCSI storage pool does not support volume deletion
uk: у резервному сховищі даних iSCSI не передбачено підтримки вилучення томів

en: iSCSI storage pool does not support volume wiping
uk: у резервному сховищі даних iSCSI не передбачено підтримки витирання томів

en: iSCSI usage specified, but target is missing
uk: Вказано використання iSCSI, але не вказано призначення

en: idle
uk: бездіяльний

en: idle:
uk: бездіяльність:

en: ids of vcpus to manipulate
uk: ідентифікатори віртуальних процесорів для обробки

en: ifkey "%1$s" has no req
uk: ifkey «%1$s» не містить req

en: ignore
uk: ігнорувати

en: ignoring debug level %1$d out of range [%2$d-%3$d]
uk: ігноруємо рівень діагностики, %1$d, оскільки він лежить поза межами припустимого діапазону: [%2$d-%3$d]

en: image magic is incorrect
uk: неприпустима дія над образом

en: image of disk '%1$s' does not have internal snapshot '%2$s'
uk: в образу диска «%1$s» не передбачено підтримки внутрішнього знімка «%2$s»

en: image version is not supported (%1$d > %2$d)
uk: підтримки цієї версії образу не передбачено (%1$d > %2$d)

en: implies --abort; conclude and pivot a copy or commit job
uk: використовує --abort; завершити і обернути завдання з копіювання або внесення змін

en: implies --abort; request but don't wait for job end
uk: використовує --abort; надіслати запит, але не очікувати на завершення виконання завдання

en: implies --active --wait, pivot when commit is synced
uk: додає --active --wait, обернути завдання, коли внесок буде синхронізовано

en: implies --active --wait, quit when commit is synced
uk: додає --active --wait, вийти після синхронізації внеску

en: implies --info; output details rather than human summary
uk: використовує --info; вивести подробиці, а не резюме для зручного читання

en: implies --wait, abort if copy exceeds timeout (in seconds)
uk: додає --wait, перервати, якщо перевищено час очікування на завершення копіювання (у секундах)

en: implies --wait, pivot when mirroring starts
uk: додає --wait, обернути завдання, коли розпочинається створення дзеркала

en: implies --wait, quit when mirroring starts
uk: додає --wait, вийти, коли розпочнеться створення дзеркала

en: in shutdown
uk: вимикається

en: inaccessible
uk: недоступний

en: inaccessible backing store volume %1$s
uk: недоступний том резервного сховища %1$s

en: inactive
uk: неактивна

en: inbound rate larger than maximum %1$u
uk: вхідна швидкість перевищує максимальну, %1$u

en: include all CPU models known to the hypervisor for the architecture
uk: включити усі моделі процесорів, відомі гіпервізору для архітектури

en: include backup size estimate in XML dump
uk: включити оцінку розміру резервної копії до дампу XML

en: include security sensitive information in XML dump
uk: включити можливо конфіденційні дані у дамп XML

en: includes the password into the connection URI if available
uk: включає пароль до адреси з'єднання, якщо такий є доступним

en: incomplete metadata in '%1$s'
uk: неповні метадані у «%1$s»

en: incomplete result, failed to get completed
uk: неповний результат, не вдалося отримати стан завершення

en: incomplete result, failed to get status
uk: неповний результат, не вдалося отримати стан

en: incomplete result, failed to get total
uk: неповний результат, не вдалося отримати загальні дані

en: incomplete result, unknown status string '%1$s'
uk: неповний результат, невідомий рядок стану, «%1$s»

en: incomplete save header in '%1$s'
uk: неповний заголовок збереження у «%1$s»

en: individual CPU state configuration is not supported
uk: підтримки налаштовування стану окремих процесорів не передбачено

en: info balloon reply was missing balloon data
uk: результат info balloon не містить даних щодо додаткової пам'яті

en: info migration reply was missing return status
uk: результат info migration не містить стану повернення

en: info on current snapshot
uk: дані щодо поточного знімка

en: init binary must be specified
uk: слід вказати виконуваний файл ініціалізації

en: initial CPU throttling rate for auto-convergence
uk: початкова швидкість дроселювання процесора для автозбіжності

en: initial allocation size, as scaled integer (default bytes)
uk: початкове розміщення розміру у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — байти)

en: initial memory size of a domain with NUMA nodes cannot be modified with this API
uk: початковий розмір пам'яті домену з вузлами NUMA не можна змінювати за допомогою цього програмного інтерфейсу

en: initial memory size overflowed after alignment
uk: початковий розмір пам'яті переповнив значення після вирівнювання

en: initialize
uk: ініціалізувати

en: initiator iqn for underlying storage
uk: iqn ініціатора для базового сховища даних

en: inject
uk: вставити

en: input device on bus '%1$s' cannot be detached
uk: пристрій введення даних на каналі «%1$s» не можна від'єднувати

en: input device on bus '%1$s' cannot be hot plugged.
uk: пристрій введення даних «%1$s» не можна з'єднувати у «гарячому» режимі.

en: input devices without vnc are not supported
uk: підтримки пристроїв введення без vnc не передбачено

en: input evdev doesn't support bus element
uk: у вхідному evdev не передбачено підтримки елемента bus

en: input too large: %1$d * %2$d
uk: вхідні дані надто об'ємні: %1$d * %2$d

en: input too large: %1$lu
uk: вхідні дані надто об'ємні: %1$lu

en: input too large: %1$u * %2$u
uk: вхідні дані надто об'ємні: %1$u * %2$u

en: instead of setting given time, synchronize from domain's RTC
uk: замість встановлення вказаного часу, синхронізувати час з RTC домену

en: instead of setting new pool size add pages to it
uk: замість встановлення нового розміру буфера додати до нього сторінки

en: integer overflow on %1$s. Please contact the libvirt development team at devel@lists.libvirt.org
uk: Переповнення цілого типу у %1$s. Будь ласка, повідомте про це команду розробників libvirt за адресою devel@lists.libvirt.org

en: interface %1$s - <port isolated='yes'/> is not supported for network interfaces with type='%2$s'
uk: інтерфейс %1$s — підтримки <port isolated='yes'/> не передбачено для інтерфейсів мережі з типом=«%2$s»

en: interface %1$s - <port isolated='yes'/> is not supported for network interfaces with virtualport type='%2$s'
uk: інтерфейс %1$s — підтримки <port isolated='yes'/> не передбачено для інтерфейсів мережі з типом virtualport «%2$s»

en: interface %1$s - bandwidth settings are not supported for hostdev interfaces
uk: інтерфейс %1$s — підтримки параметрів каналу для інтерфейсів hostdev не передбачено

en: interface %1$s - custom tap device path is not supported for network interfaces of type %2$s
uk: інтерфейс %1$s — підтримки нетипового шляху до пристрою tap не передбачено для інтерфейсів мережі типу %2$s

en: interface %1$s - filterref is not supported for network interfaces of type %2$s
uk: інтерфейс %1$s — підтримки filterref не передбачено для інтерфейсів мережі типу %2$s

en: interface %1$s - filterref is not supported for network interfaces with virtualport type %2$s
uk: інтерфейс %1$s — підтримки filterref не передбачено для інтерфейсів мережі з типом virtualport %2$s

en: interface %1$s - multiqueue is not supported for network interfaces of type %2$s
uk: інтерфейс %1$s — підтримки багатьох черг для інтерфейсів мережі типу %2$s не передбачено

en: interface %1$s - teaming transient device must be type='hostdev', not '%2$s'
uk: інтерфейс %1$s — командний проміжний пристрій повинен мати type='hostdev', а не «%2$s»

en: interface %1$s - vlan tag not supported for this connection type
uk: інтерфейс %1$s — підтримки теґу vlan для цього типу з'єднання не передбачено

en: interface '%1$s' can only be listed once in network %2$s
uk: пункт інтерфейсу «%1$s» у списку мережі %2$s може бути лише один

en: interface '%1$s' failing; reopening
uk: помилка у інтерфейсі «%1$s»; повторне відкриття

en: interface '%1$s' not found
uk: не знайдено інтерфейсу «%1$s»

en: interface device (MAC Address)
uk: пристрій інтерфейсу (MAC-адреса)

en: interface device specified by name or MAC Address
uk: пристрій інтерфейсу, заданий за назвою або MAC-адресою

en: interface has no name
uk: інтерфейс не має назви

en: interface has unsupported type '%1$s'
uk: непідтримуваний тип інтерфейсу «%1$s»

en: interface host IP
uk: IP основної системи для інтерфейсу

en: interface information in XML
uk: дані інтерфейсу у форматі XML

en: interface is already running
uk: інтерфейс вже працює

en: interface is not running
uk: інтерфейс не працює

en: interface mac
uk: MAC-адреса інтерфейсу

en: interface name
uk: назва інтерфейсу

en: interface name %1$s does not fit into buffer
uk: назва інтерфейсу %1$s не вписується до буфера

en: interface name or MAC address
uk: назва інтерфейсу або MAC-адреса

en: interface not set
uk: інтерфейс не встановлено

en: interface state driver is not active
uk: драйвер станів інтерфейсу не активний

en: interface stats not implemented on this platform
uk: на цій платформі інформацію щодо інтерфейсів не реалізовано

en: interface type='%1$s' requires a 'source' element
uk: для значення type='%1$s' інтерфейсу потрібен елемент «source»

en: internal
uk: внутрішнє

en: internal (locking) error
uk: внутрішня помилка (блокування)

en: internal and full system snapshots require all disks to be selected for snapshot
uk: для внутрішніх знімків і знімків усієї системи має бути вибрано усі диски

en: internal command for autocompletion
uk: зовнішня команда для автодоповнення

en: internal command for testing virt shells
uk: зовнішня команда для перевірки віртуальних оболонок

en: internal error
uk: внутрішня помилка

en: internal error: %1$s
uk: внутрішня помилка: %1$s

en: internal inactive snapshots are not supported on '%1$s' disks
uk: підтримки внутрішніх неактивних знімків для дисків «%1$s» не передбачено

en: internal inactive snapshots are not supported on 'network' disks using '%1$s' protocol
uk: підтримки внутрішніх неактивних знімків для дисків «network» з використанням протоколу «%1$s» не передбачено

en: internal parse requested with NULL current
uk: внутрішній запит на обробку із значенням current NULL

en: internal snapshot for disk %1$s unsupported for storage type %2$s
uk: підтримки внутрішнього знімка для диска %1$s не передбачено для сховища даних типу %2$s

en: internal snapshot of a running VM must include the memory state
uk: Внутрішній знімок запущеної віртуальної машини має включати дані щодо стану пам'яті

en: internal snapshots of a VM with pflash based firmware require QCOW2 nvram format
uk: для внутрішніх знімків віртуальної машини із мікропрограмою на основі pflash потрібен формат nvram QCOW2

en: internal use only
uk: лише для внутрішнього використання

en: interrupt post-copy migration
uk: перервати перенесення після копіювання

en: intr:
uk: перер.:

en: invalid "trunk='%1$s'" in <vlan> - must be yes or no
uk: некоректний запис «trunk='%1$s'» у <vlan>: значення має бути yes або no

en: invalid "trunk='%1$s'" in <vlan> - trunk='yes' is required for more than one vlan tag
uk: некоректний запис «trunk='%1$s'» у <vlan>: якщо теґів vlan декілька, слід вказати trunk='yes'

en: invalid %1$s value: '%2$s'
uk: некоректне значення %1$s: «%2$s»

en: invalid %1$s: '%2$s'
uk: некоректне %1$s: «%2$s»

en: invalid '=' after option --%1$s
uk: помилковий знак «=» після параметра --%1$s

en: invalid 'type' attribute for vhostuser disk source
uk: некоректний атрибут «type» для джерела диска vhostuser

en: invalid CPU cache level, must be in range [1,3]
uk: некоректний рівень кешування процесора, рівень має належати діапазону [1,3]

en: invalid CPU definition at index %1$zu
uk: некоректне визначення процесора за індексом %1$zu

en: invalid CPU definition stub
uk: некоректний заповнювач визначення процесора

en: invalid DNS SRV port attribute for service '%1$s' in network '%2$s'
uk: некоректний атрибут порту SRV DNS для служби «%1$s» у мережі «%2$s»

en: invalid DNS SRV weight attribute for service '%1$s' in network '%2$s'
uk: некоректний атрибут ваги SRV DNS для служби «%1$s» у мережі «%2$s»

en: invalid MAC address
uk: некоректна MAC-адреса

en: invalid MAC address: %1$s
uk: некоректна MAC-адреса: %1$s

en: invalid NUMA node ID supplied for '%1$s'
uk: для «%1$s» вказано некоректний ідентифікатор вузла NUMA

en: invalid NUMA node in target
uk: некоректний вузол NUMA у призначенні

en: invalid PCI bus ID supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий ID шини PCI для «%1$s»

en: invalid PCI class supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий клас PCI для «%1$s»

en: invalid PCI domain ID supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий ID домену PCI для «%1$s»

en: invalid PCI function ID supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий ID функції PCI для «%1$s»

en: invalid PCI passthrough type '%1$s'
uk: некоректний тип пропускання PCI «%1$s»

en: invalid PCI product ID supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий ID продукту PCI для «%1$s»

en: invalid PCI slot ID supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий ID слоту PCI для «%1$s»

en: invalid PCI vendor ID supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий ID виробника PCI для «%1$s»

en: invalid RNG rate bytes value
uk: некоректне значення байтів у швидкості RNG

en: invalid RNG rate period value
uk: некоректне значення періоду у швидкості RNG

en: invalid SCSI LUN ID supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий ID LUN SCSI для «%1$s»

en: invalid SCSI bus ID supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий ID шини SCSI для «%1$s»

en: invalid SCSI host ID supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий ID вузла SCSI для «%1$s»

en: invalid SCSI target ID supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий ID цілі SCSI для «%1$s»

en: invalid URI %1$s (maybe you want %2$s:///%3$s)
uk: некоректна адреса %1$s (можливо, вам слід вказати %2$s:///%3$s)

en: invalid USB bus number supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий номер шини USB для «%1$s»

en: invalid USB device number supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий номер пристрою USB для «%1$s»

en: invalid USB interface class supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий клас USB-інтерфейсу для «%1$s»

en: invalid USB interface number supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий номер USB-інтерфейсу для «%1$s»

en: invalid USB interface protocol supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий протокол USB-інтерфейсу для «%1$s»

en: invalid USB interface subclass supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий підклас USB-інтерфейсу для «%1$s»

en: invalid USB product ID supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий ID продукту USB для «%1$s»

en: invalid USB vendor ID supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий ID виробника USB для «%1$s»

en: invalid UUID
uk: некоректне значення UUID

en: invalid UUID source: %1$s
uk: некоректне джерело UUID: %1$s

en: invalid VM definition
uk: некоректне визначення віртуальної машини

en: invalid XML length: %1$d
uk: некоректна довжина XML: %1$d

en: invalid ap-adapter value '%1$s' for '%2$s'
uk: некоректне значення ap-adapter, «%1$s», для «%2$s»

en: invalid ap-domain value '%1$s' for '%2$s'
uk: некоректне значення ap-domain, «%1$s», для «%2$s»

en: invalid argument
uk: некоректний аргумент

en: invalid argument: %1$s
uk: помилковий аргумент: %1$s

en: invalid backing protocol '%1$s'
uk: некоректний протокол резервного копіювання, «%1$s»

en: invalid backing protocol string '%1$s'
uk: некоректний рядок протоколу резервування, «%1$s»

en: invalid capability_filters capability '%1$s'
uk: некоректна можливість capability_filters «%1$s»

en: invalid char in %1$s: %2$c
uk: некоректний символ у %1$s: %2$c

en: invalid character in protocol attribute '%1$s' in DNS SRV record of network '%2$s'
uk: некоректний символ у атрибуті протоколу, «%1$s», у записі DNS SRV мережі %2$s

en: invalid character in service attribute '%1$s' in DNS SRV record of network '%2$s'
uk: некоректний символ у атрибуті служби «%1$s» у записі DNS SRV мережі «%2$s»

en: invalid cipher size for TLS session
uk: некоректний розмір шифру для сеансу TLS

en: invalid configuration in <vlan> - "trunk='no'" is not allowed with a native vlan id
uk: некоректне налаштування у <vlan>: не можна використовувати «trunk='no'» з ідентифікатором природної віртуальної локальної мережі (native vlan)

en: invalid connection pointer in
uk: неправильний вказівник з'єднання у

en: invalid connection pointer in %1$s
uk: неправильний вказівник з'єднання у %1$s

en: invalid cssid value '%1$s' for '%2$s'
uk: некоректне значення cssid, «%1$s», для «%2$s»

en: invalid device API '%1$s' for device %2$s: device only supports '%3$s'
uk: некоректний програмний інтерфейс пристрою «%1$s» для пристрою %2$s: у пристрої передбачено підтримку лише «%3$s»

en: invalid devno value '%1$s' for '%2$s'
uk: некоректне значення devno, «%1$s», для «%2$s»

en: invalid disk index '%1$s'
uk: некоректний індекс диска, «%1$s»

en: invalid disk target '%1$s'
uk: некоректне дискове призначення, «%1$s»

en: invalid disk target '%1$s', partitions can't appear in disk targets
uk: некоректне дискове призначення, «%1$s», — на дискових призначеннях не може бути розділів

en: invalid dmode: '0%1$o'
uk: некоректне значення dmode: «0%1$o»

en: invalid domain pointer in
uk: неправильний вказівник домену у

en: invalid domain pointer in %1$s
uk: неправильний вказівник домену у %1$s

en: invalid domain state reason '%1$s'
uk: некоректна причина стану домену «%1$s»

en: invalid domain state: %1$d
uk: некоректний стан домену: %1$d

en: invalid domain type %1$s
uk: неправильний тип домену %1$s

en: invalid driver type for version detection
uk: Некоректний тип для виявлення версії

en: invalid empty data-file definition in '%1$s'
uk: некоректне порожнє визначення файла даних у «%1$s»

en: invalid failure action: '%1$s'
uk: некоректна дія у відповідь на помилку: «%1$s»

en: invalid fd %1$d for %2$s
uk: некоректний дескриптор файла %1$d для %2$s

en: invalid flag
uk: некоректний прапорець

en: invalid flag combination: (0x%1$x)
uk: некоректне поєднання прапорців: (0x%1$x)

en: invalid fmode: '0%1$o'
uk: некоректне значення fmode: «0%1$o»

en: invalid hasmanagedsave
uk: некоректне значення hasmanagedsave

en: invalid header data length: %1$d
uk: некоректна довжина даних заголовка: %1$d

en: invalid host UUID: %1$s
uk: некоректне значення UUID основної системи: %1$s

en: invalid hostdev mode
uk: некоректний режим hostdev

en: invalid hostdev subsystem type
uk: некоректний тип підсистеми hostdev

en: invalid idmap start/target/count settings
uk: некоректні параметри start/target/count idmap

en: invalid interface name %1$s
uk: некоректна назва інтерфейсу %1$s

en: invalid interface pointer in
uk: некоректний вказівник на інтерфейс у

en: invalid interface pointer in %1$s
uk: некоректний вказівник на інтерфейс у %1$s

en: invalid iommuGroup number attribute for '%1$s'
uk: некоректний атрибут номера iommuGroup для «%1$s»

en: invalid iothreads count '%1$s'
uk: некоректна кількість потоків введення-виведення (iothreads), «%1$s»

en: invalid job statistics type
uk: некоректний тип статистичного завдання

en: invalid job type '%1$d'
uk: некоректний тип завдання «%1$d»

en: invalid json in file: %1$s
uk: некоректний код json у файлі: %1$s

en: invalid json in file: %1$s, rewriting it
uk: некоректний код json у файлі %1$s, перезаписуємо його

en: invalid json in net device saved config file '%1$s': '%2$.60s'
uk: некоректний json у збереженому файлі налаштувань для мережевого пристрою «%1$s»: «%2$.60s»

en: invalid keycode %1$u of %2$s codeset
uk: некоректний код %1$u з набору кодів %2$s

en: invalid keycode: '%1$s'
uk: некоректний код ключа: «%1$s»

en: invalid length for new profile
uk: некоректна довжина нового профілю

en: invalid lifecycle action '%1$u'
uk: некоректна дія життєвого циклу, «%1$u»

en: invalid lifecycle type '%1$u'
uk: некоректний тип життєвого циклу, «%1$u»

en: invalid link state '%1$s'
uk: некоректний стан посилання «%1$s»

en: invalid loadparm value '%1$s', expecting chars in set of [a-zA-Z0-9.] and blank spaces
uk: некоректне значення loadparm, «%1$s», значення мало складатися із символів набору [a-zA-Z0-9.] і пробілів

en: invalid mac address '%1$s' in 'multicast-table' array in query-rx-filter response
uk: некоректна MAC-адреса «%1$s» у масиві «multicast-table» відповіді query-rx-filter

en: invalid mac address '%1$s' in 'unicast-table' array in query-rx-filter response
uk: некоректна MAC-адреса «%1$s» у масиві «unicast-table» відповіді query-rx-filter

en: invalid master key read, size=%1$zd
uk: прочитано некоректний основний ключ, розмір=%1$zd

en: invalid microcode version
uk: некоректна версія мікрокоду

en: invalid mode
uk: некоректний режим

en: invalid model for interface of type '%1$s': '%2$s' - must be 'virtio'
uk: некоректна модель для інтерфейсу типу «%1$s»: «%2$s» -- має бути «virtio»

en: invalid model for video type '%1$s'
uk: некоректна модель для типу відео «%1$s»

en: invalid model for virtio-balloon-pci
uk: некоректна модель для virtio-balloon-pci

en: invalid nested value key '%1$s'
uk: некоректний вкладений ключ значення, «%1$s»

en: invalid netfs path (ends in /): %1$s
uk: некоректний шлях netfs (завершується на /): %1$s

en: invalid netfs path (no /): %1$s
uk: некоректний шлях netfs (немає /): %1$s

en: invalid network pointer in
uk: неправильний вказівник мережі у

en: invalid network pointer in %1$s
uk: неправильний вказівник мережі у %1$s

en: invalid network type supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий тип мережі для «%1$s»

en: invalid node cpu active value
uk: некоректне значення кількості активних процесорів вузла

en: invalid node cpu cores value
uk: некоректне значення кількості ядер процесора вузла

en: invalid node cpu mhz value
uk: некоректне значення частоти у МГц процесора вузла

en: invalid node cpu nodes value
uk: некоректне значення кількості процесорних вузлів вузла

en: invalid node cpu sockets value
uk: некоректне значення кількості сокетів процесорів вузла

en: invalid node cpu threads value
uk: некоректне значення кількості процесорних потоків обробки вузла

en: invalid node device pointer
uk: некоректний вказівник на пристрій вузла

en: invalid node device pointer in %1$s
uk: некоректний вказівник на пристрій вузла у %1$s

en: invalid node memory value
uk: некоректне значення пам'яті вузла

en: invalid number '%1$s' in '%2$s'
uk: некоректне число «%1$s» у «%2$s»

en: invalid number value for '%1$s' host CPU model property in QEMU capabilities cache
uk: у кеші можливостей QEMU міститься некоректне числове значення для властивості типу моделі процесора «%1$s»

en: invalid parent device '%1$s'
uk: некоректний батьківський пристрій «%1$s»

en: invalid partition name '%1$s', expected '%2$s'
uk: некоректна назва розділу, «%1$s», мало бути «%2$s»

en: invalid path %1$s not assigned to domain
uk: некоректну адресу %1$s не призначено до домену

en: invalid path for master key file
uk: некоректний шлях до файла основного ключа

en: invalid path, '%1$s' is not a known interface
uk: некоректна адреса, «%1$s» не є відомим інтерфейсом

en: invalid path: %1$s
uk: некоректна адреса: %1$s

en: invalid prefix, must be in range of 4-27
uk: некоректний префікс, префікс має належати діапазону від 4 до 27

en: invalid protocol argument: %1$d
uk: некоректний аргумент протоколу: %1$d

en: invalid protocol transport type '%1$s'
uk: некоректний тип протоколу передавання, «%1$s»

en: invalid qemu namespace capability '%1$s'
uk: некоректна можливість namespace qemu, «%1$s»

en: invalid readahead size or timeout
uk: некоректний розмір попереднього читання або час очікування

en: invalid removable media size supplied for '%1$s'
uk: вказано неправильний розмір змінних носіїв для «%1$s»

en: invalid runstate
uk: некоректний стан запуску

en: invalid scale %1$llu
uk: некоректний масштаб, %1$llu

en: invalid scheduler option: %1$s
uk: некоректний параметр планувальника: %1$s

en: invalid secret type %1$s
uk: некоректний тип ключа, %1$s

en: invalid secret type '%1$s'
uk: некоректний тип ключа, «%1$s»

en: invalid server address
uk: некоректна адреса сервера

en: invalid size of ACPI ERST pstore device
uk: некоректний розмір ACPI ERST пристрою pstore

en: invalid size supplied for '%1$s'
uk: неприпустимий розмір для «%1$s»

en: invalid snapshot name '%1$s': name can't contain '/'
uk: некоректна назва знімка, «%1$s»: у назві не повинно бути символів «/»

en: invalid snapshot name '%1$s': name can't start with '.'
uk: некоректна назва знімка, «%1$s»: назва не може починатися з «.»

en: invalid ssid value '%1$s' for '%2$s'
uk: некоректне значення ssid, «%1$s», для «%2$s»

en: invalid storage pool pointer in
uk: некоректний вказівник на буфер даних у

en: invalid storage pool pointer in %1$s
uk: некоректний вказівник на буфер даних у %1$s

en: invalid storage source index '%1$s'
uk: некоректний індекс джерела сховища даних «%1$s»

en: invalid storage volume pointer in
uk: некоректний вказівник на том сховища даних у

en: invalid storage volume pointer in %1$s
uk: некоректний вказівник на том сховища даних у %1$s

en: invalid stream pointer
uk: некоректний вказівник на потік

en: invalid stream pointer in %1$s
uk: некоректний вказівник на потік у %1$s

en: invalid string value for '%1$s' host CPU model property in QEMU capabilities cache
uk: у кеші можливостей QEMU міститься некоректне рядкове значення для властивості типу моделі процесора «%1$s»

en: invalid tlsPort number: %1$s
uk: некоректний номер tlsPort: %1$s

en: invalid transient
uk: некоректний проміжний домен

en: invalid type '%1$s' for parameter '%2$s', expected '%3$s'
uk: некоректний тип «%1$s» для параметра «%2$s», очікувався «%3$s»

en: invalid type 'NONE' of option '%1$s' of command '%2$s'
uk: некоректний тип 'NONE' параметра «%1$s» команди «%2$s»

en: invalid unique_id supplied for '%1$s'
uk: для «%1$s» надано некоректне значення unique_id

en: invalid use of command API
uk: некоректне використання програмного інтерфейсу команд

en: invalid use of conf API
uk: некоректне використання програмного інтерфейсу налаштувань

en: invalid use with no flags
uk: некоректне використання без прапорців

en: invalid uuid %1$s
uk: некоректний UUID %1$s

en: invalid value %1$d
uk: некоректне значення %1$d

en: invalid value '%1$s' for migration parameter '%2$s'
uk: некоректне значення «%1$s» для параметра перенесення «%2$s»

en: invalid value '%1$s' for parameter '%2$s' of device '%3$s'
uk: некоректне значення, «%1$s», параметра «%2$s» пристрою «%3$s»

en: invalid value '%1$s' of 'value' attribute of 'qemu:property'
uk: некоректне значення «%1$s» атрибуту «value» «qemu:property»

en: invalid value for boot menu timeout, must be in range [0,65535]
uk: некоректне значення часу очікування у меню завантаження, значення має належати діапазону [0,65535]

en: invalid value for rebootTimeout, must be in range [-1,65535]
uk: некоректне значення rebootTimeout, значення має належати діапазону [-1,65535]

en: invalid value of 'ephemeral'
uk: некоректне значення параметра «ephemeral»

en: invalid value of 'private'
uk: некоректне значення параметра «private»

en: invalid value of 0 for iothread_id
uk: некоректне значення 0 для iothread_id

en: invalid value of memory device node
uk: некоректне значення вузла пристрою пам'яті

en: invalid vcpu index '%1$u'
uk: некоректний індекс віртуального процесора, «%1$u»

en: invalid vncdisplay value '%1$s'
uk: некоректне значення vncdisplay, «%1$s»

en: invalid watchdog action
uk: некоректна дія сторожового пристрою

en: io is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки io для дисків vhostuser не передбачено

en: io policy of disk device
uk: правила введення-виведення дискового пристрою

en: io uring is not supported by this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки io uring

en: io='native' needs either no disk cache or directsync cache mode
uk: io='native' потребує або кешу на диску або режиму кешування directsync

en: ioeventfd is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки ioeventfd для дисків vhostuser не передбачено

en: iommu driver option is only supported for virtio devices
uk: підтримку параметра драйвера iommu передбачено лише для пристроїв virtio

en: iommu model '%1$s' can't have address
uk: модель iommu %1$s» не може мати адреси

en: iommu model '%1$s' doesn't support additional attributes
uk: у моделі iommu «%1$s» не передбачено підтримки додаткових атрибутів

en: iommu model '%1$s' doesn't support some additional attributes
uk: у моделі iommu «%1$s» не передбачено підтримки деяких додаткових атрибутів

en: iommu: aw_bits is not supported with this QEMU binary
uk: iommu: підтримки aw_bits з цим виконуваним файлом QEMU не передбачено

en: iommu: caching mode is not supported with this QEMU binary
uk: iommu: підтримки режиму кешування з цим виконуваним файлом QEMU не передбачено

en: iommu: device IOTLB is not supported with this QEMU binary
uk: iommu: підтримки IOTLB пристроїв із цим виконуваним файлом QEMU не передбачено

en: iommu: eim is not supported with this QEMU binary
uk: iommu: підтримки eim з цим виконуваним файлом QEMU не передбачено

en: iommu: interrupt remapping is not supported with this QEMU binary
uk: iommu: підтримки зміни прив'язки переривань з цим виконуваним файлом QEMU не передбачено

en: iommu: updating dma translation is not supported with this QEMU binary
uk: iommu: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено оновлення перенесення dma

en: iothread %1$d not found
uk: потоку введення-виведення %1$d не знайдено

en: iothread '%1$u' not defined in iothreadid
uk: iothread «%1$u» не визначено в iothreadid

en: iothread for the new IOThread
uk: потік для нового потоку введення-виведення

en: iothread id of existing IOThread
uk: ідентифікатор iothread наявного IOThread

en: iothread is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки iothread для дисків vhostuser не передбачено

en: iothread queue '%1$u' is already assigned
uk: чергу iothread «%1$u» вже призначено

en: iothread queue '%1$u' mapping out of range
uk: прив'язка черги iothread «%1$u» поза припустимим діапазоном

en: iothread to queue mapping must be provided for all iothreads or for none
uk: iothread для прив'язки черги має бути надано для усіх потоків введення-виведення або для жодного з них

en: iothread_id for the IOThread to delete
uk: iothread_id для потоку введення-виведення для вилучення

en: iothreadid %1$d not found
uk: ідентифікатор потоку введення-виведення %1$d не знайдено

en: iothreads are supported only by 'virtio-scsi' controllers
uk: підтримку потоків введення-виведення передбачено лише для контролерів 'virtio-scsi'

en: iotune is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки iotune для дисків vhostuser не передбачено

en: iowait:
uk: очікування В/В:

en: ipset name contains invalid characters
uk: назва ipset містить некоректні символи

en: ipset name is too long
uk: назва ipset є надто довгою

en: isa-debug serial type only valid on x86 architecture
uk: тип послідовного порту isa-debug є чинним лише для архітектури x86

en: iscsi pool only supports 'chap' auth type
uk: для буферів iscsi передбачено підтримку лише розпізнавання «chap»

en: iscsi-direct pool only supports 'chap' auth type
uk: у буфері даних iscsi-direct передбачено підтримку лише типу розпізнавання «chap»

en: ivgen element found, but cipher is missing
uk: знайдено елемент ivgen, але пропущено запис cipher

en: ivshmem device is no longer supported
uk: підтримку пристроїв ivshmem припинено

en: job '%1$s' canceled by client
uk: завдання «%1$s» скасовано клієнтом

en: job '%1$s' failed due to I/O error
uk: не вдалося виконати завдання «%1$s» через помилку введення-виведення

en: job '%1$s' failed in post-copy phase
uk: завдання «%1$s» не вдалося виконати у фазі пост-копіювання

en: job '%1$s' failed: %2$s
uk: не вдалося виконати завдання «%1$s»: %2$s

en: job '%1$s' is not active
uk: завдання «%1$s» є неактивним

en: job '%1$s' unexpectedly failed
uk: неочікувано не вдалося виконати завдання «%1$s»

en: job type '%1$s' does not support pivot
uk: для типу завдання «%1$s» не передбачено підтримки опорних пунктів

en: kdump-compressed format is not supported here
uk: Підтримку стиснутого формату kdump тут не передбачено

en: kdump-compressed format is only supported with memory-only dump
uk: Підтримку стиснутого формату kdump передбачено для дампів, які зберігаються лише у пам'яті

en: keep TPM state
uk: зберегти стан TPM

en: keep nvram file
uk: зберегти файл nvram

en: keep the backing chain relatively referenced
uk: підтримувати відносні посилання у ланцюжку резервування

en: keepalive interval %1$d too large
uk: інтервал сигналів підтримання зв'язку, %1$d, є надто великим

en: keepalive interval already set
uk: інтервал між сигналами підтримання зв'язку вже встановлено

en: kernel cpu time field is too long for the destination
uk: поле часу процесора у ядрі є надто довгим для призначення

en: key to be used as a namespace identifier
uk: ключ, який використовуватиметься як ідентифікатор простору назв

en: keyboard interactive authentication failed: %1$s
uk: помилка інтерактивного розпізнавання за допомогою клавіатури: %1$s

en: keycode %1$zu is invalid: 0x%2$X
uk: код клавіші %1$zu є некоректним: 0x%2$X

en: known hosts file '%1$s' does not exist
uk: файла відомих вузлів, «%1$s», не існує

en: label overrides require relabeling to be enabled at the domain level
uk: для зміни міток слід уможливити повторне встановлення міток на рівні домену

en: label size is required for NVDIMM device
uk: розмір мітки є обов'язковим для пристрою NVDIMM

en: label size must be smaller than NVDIMM size
uk: розмір мітки має бути меншим за розмір NVDIMM

en: lazy_refcounts not supported with compat level %1$s
uk: Підтримки lazy_refcounts для рівня сумісності %1$s не передбачено

en: lease file write failed
uk: спроба запису файла надання зазнала невдачі

en: leave the guest paused after creation
uk: не відновлювати роботу гостьової системи після створення

en: length of metadata out of range
uk: довжина метаданих не належить діапазону припустимих значень

en: level %1$u cache size %2$llu does not match expected size %3$llu
uk: рівень %1$u, розмір кешу, %2$llu, не збігається із очікуваним розміром, %3$llu

en: libnl was not available at build time
uk: libnl не була доступна на час збирання

en: library call failed
uk: помилка під час виклику бібліотеки

en: library call failed: %1$s
uk: помилка під час виклику бібліотеки: %1$s

en: librbd encryption is not supported by this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки шифрування librbd

en: librbd encryption is supported only with RBD backed disks
uk: підтримку шифрування librbd передбачено лише із дисками на основі RBD

en: librbd encryption layering is not supported by this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки нашаровування шифрувань librbd

en: libssh transport error
uk: Помилка передавання даних libssh

en: libssh transport error: %1$s
uk: Помилка передавання даних libssh: %1$s

en: libssh transport support was not enabled
uk: Підтримку передавання даних за допомогою libssh не було увімкнено

en: libssh2 transport support was not enabled
uk: Підтримку передавання даних за допомогою libssh2 не було увімкнено

en: libvirt management daemon:
uk: Фонова служба керування libvirt:

en: libvirt was built without the '%1$s' driver
uk: libvirt було зібрано без драйвера «%1$s»

en: libvirt was not compiled with libpcap and "%1$s" requires it
uk: libvirt не зібрано з libpcap, а «%1$s» її потребує

en: libvirt will automatically detach/attach the device from/to host
uk: libvirt автоматично долучатиме або скасовуватиме долучення пристрою до або з вузла

en: libvirt-guests is configured not to start any guests on boot
uk: Налаштування libvirt-guests не передбачають запуску гостьових сеансів під час завантаження

en: libvirt.so is not safe to use from setuid/setgid programs
uk: libvirt.so не можна безпечно користуватися з програм зі встановленим бітом setuid/setgid

en: libvirtd quit during handshake
uk: libvirtd завершила роботу під час спроби встановлення з'єднання

en: libxenlight does not support disk driver %1$s
uk: libxenlight не підтримується драйвер диска %1$s

en: libxenlight does not support disk format %1$s with disk driver %2$s
uk: у libxenlight не передбачено підтримки формату дисків %1$s з драйвером дисків %2$s

en: libxenlight does not support transient disks
uk: libxenlight не підтримує тимчасових дисків

en: libxenlight failed to attach USB controller
uk: libxenlight не вдалося долучити контролер USB

en: libxenlight failed to attach disk '%1$s'
uk: libxenlight не вдалося приєднати диск «%1$s»

en: libxenlight failed to attach network device
uk: libxenlight не вдалося долучити до системи мережевий пристрій

en: libxenlight failed to attach pci device %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$d
uk: libxenlight не вдалося долучити pci-пристрій %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$d

en: libxenlight failed to attach usb device Busnum:%1$3x, Devnum:%2$3x
uk: libxenlight не вдалося долучити пристрій USB Busnum:%1$3x, Devnum:%2$3x

en: libxenlight failed to change media for disk '%1$s'
uk: libxenlight не вдалося змінити носій даних для диска «%1$s»

en: libxenlight failed to create new domain '%1$s'
uk: libxenlight не вдалося створити домен «%1$s»

en: libxenlight failed to detach USB controller
uk: libxenlight не вдалося від'єднати контролер USB

en: libxenlight failed to detach USB device Busnum: %1$3x, Devnum: %2$3x
uk: libxenlight не вдалося від'єднати пристрій USB Busnum: %1$3x, Devnum:%2$3x

en: libxenlight failed to detach disk '%1$s'
uk: libxenlight не вдалося від'єднати диск «%1$s»

en: libxenlight failed to detach network device
uk: libxenlight не вдалося від'єднати від системи мережевий пристрій

en: libxenlight failed to detach pci device %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$d
uk: libxenlight не вдалося від'єднати pci-пристрій %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$d

en: libxenlight failed to parse UUID '%1$s'
uk: libxenlight не вдалося обробити UUID «%1$s»

en: libxenlight failed to resolve security label '%1$s'
uk: libxenlight не вдалося розібратися з міткою захисту «%1$s»

en: libxenlight failed to restore domain '%1$s'
uk: libxenlight не вдалося відновити роботу домену «%1$s»

en: libxenlight failed to store userdata
uk: libxenlight не вдалося зберегти дані користувача

en: libxenlight state driver is not active
uk: Драйвер станів libxenlight не задіяно

en: libxl_domain_info failed for domain '%1$d'
uk: Помилка libxl_domain_info для домену «%1$d»

en: libxl_get_cpu_topology failed
uk: помилка libxl_get_cpu_topology

en: libxl_get_numainfo failed
uk: помилка libxl_get_numainfo

en: libxl_get_physinfo_info failed
uk: Помилка libxl_get_physinfo_info

en: libxml2 doesn't handle %1$s encoding
uk: libxml2 не може обробляти дані у кодуванні %1$s

en: lifecycle action to set
uk: дія життєвого циклу для встановлення

en: lifecycle type to modify
uk: тип життєвого циклу для зміни

en: limit list to children of current snapshot
uk: обмежити список дочірніми записами поточного знімка

en: limit list to children of given checkpoint
uk: обмежити список дочірніми записами вказаної контрольної точки

en: limit list to children of given snapshot
uk: обмежити список дочірніми записами вказаного знімка

en: line %1$d corrupt ipaddr "%2$s"
uk: рядок %1$d, пошкоджений запис ip-адреси: «%2$s»

en: list UUID of active pools only
uk: показати список UUID лише активних буферів

en: list all domain blocks
uk: показати список всіх блоків

en: list all domain throttlegroups.
uk: вивести усі групи регулювання домену.

en: list all domain virtual interfaces
uk: список всіх віртуальних інтерфейсів домену

en: list authorized SSH keys for given user (via agent)
uk: вивести список уповноважених ключів SSH для вказаного користувача (через агента)

en: list available servers on a daemon
uk: вивести список усіх доступних серверів фонової служби

en: list checkpoint names only
uk: вивести список лише назв контрольних точок

en: list checkpoints in a tree
uk: показати ієрархію контрольних точок

en: list clients connected to <server>
uk: вивести список клієнтів, з'єднаних із сервером <server>

en: list devices in a tree
uk: список пристроїв у ієрархії

en: list domain IDs only
uk: вивести лише список ідентифікаторів доменів

en: list domain names only
uk: показати лише список назв доменів

en: list domains
uk: перегляд доменів

en: list domains in other states
uk: показати список доменів у інших станах

en: list domains in paused state
uk: показати список доменів, які перебувають у призупиненому стані

en: list domains in running state
uk: показати список доменів, які перебувають у запущеному стані

en: list domains in shutoff state
uk: показати список доменів, які перебувають у вимкненому стані

en: list domains with autostart disabled
uk: показати список доменів з вимкненим автоматичним запуском

en: list domains with autostart enabled
uk: показати список доменів з увімкненим автоматичним запуском

en: list domains with existing checkpoint
uk: показати список доменів із наявною контрольною точкою

en: list domains with existing snapshot
uk: показати список доменів зі створеними знімками

en: list domains with managed save state
uk: показати список доменів з керованим станом збереження

en: list domains without a checkpoint
uk: показати список доменів без жодної контрольної точки

en: list domains without a snapshot
uk: показати список доменів без знімків

en: list domains without managed save
uk: показати список доменів без керованого стану збереження

en: list ephemeral secrets
uk: показати список тимчасових ключів

en: list inactive & active devices
uk: показати список неактивних та активних пристроїв

en: list inactive & active domains
uk: перегляд неактивних та активних доменів

en: list inactive & active interfaces
uk: список активних і неактивних інтерфейсів

en: list inactive & active networks
uk: перегляд неактивних та активних мереж

en: list inactive & active pools
uk: показати список неактивних та активних резервних сховищ даних

en: list inactive devices
uk: показати список неактивних пристроїв

en: list inactive domains
uk: перегляд неактивних доменів

en: list inactive interfaces
uk: список неактивних інтерфейсів

en: list inactive networks
uk: перегляд неактивних мереж

en: list inactive pools
uk: показати список неактивних резервних сховищ даних

en: list is not closed with ]
uk: не вказано символу ] наприкінці списку

en: list name of active pools only
uk: показати список лише активних буферів

en: list network filter bindings
uk: список прив'язок фільтрів мережі

en: list network filters
uk: список фільтрів мережі

en: list network names only
uk: показати лише список назв у мережі

en: list network ports
uk: список портів мережі

en: list networks
uk: список мереж

en: list networks with autostart disabled
uk: перегляд списку мереж з вимкненим автозапуском

en: list networks with autostart enabled
uk: перегляд списку мереж з увімкненим автозапуском

en: list non-ephemeral secrets
uk: показати список сталих ключів

en: list non-private secrets
uk: показати список відкритих ключів

en: list of cpus to enable or disable
uk: список процесорів для вмикання або вимикання

en: list of domains to get stats for
uk: вивести список доменів для яких отримується статистика

en: list only active domains
uk: вивести список лише активних доменів

en: list only checkpoints that are not leaves (with children)
uk: показати список лише тих контрольних точок, які не є остаточними (із дочірніми записами)

en: list only checkpoints without children
uk: показувати лише контрольні точки без дочірніх записів

en: list only checkpoints without parents
uk: показувати лише контрольні точки без батьківських записів

en: list only domains in other states
uk: показати список лише доменів у інших станах

en: list only inactive domains
uk: вивести список лише неактивних доменів

en: list only paused domains
uk: вивести список лише призупинених доменів

en: list only persistent domains
uk: вивести список лише постійних доменів

en: list only running domains
uk: вивести список лише запущених доменів

en: list only shutoff domains
uk: вивести список лише вимкнених доменів

en: list only snapshots that are not leaves (with children)
uk: показати список лише тих знімків, які не є остаточними (мають дочірні знімки)

en: list only snapshots that have metadata that would prevent undefine
uk: показати лише знімки, які мають метадані, які можуть заважати скасуванню визначення

en: list only snapshots that have no metadata managed by libvirt
uk: показати лише знімки, які не мають метаданих, керованих libvirt

en: list only snapshots without children
uk: показувати лише записи знімків без дочірніх записів

en: list only snapshots without parents
uk: показати лише знімки без батьківських знімків

en: list only transient domains
uk: вивести список лише проміжних доменів

en: list persistent devices
uk: вивести список сталих пристроїв

en: list persistent domains
uk: показати список постійних доменів

en: list persistent networks
uk: перегляд сталих мереж

en: list persistent pools
uk: показати список постійних буферів

en: list physical host interfaces
uk: список інтерфейсів фізичної основної системи

en: list pools
uk: показати список резервних сховищ

en: list pools with autostart disabled
uk: показати список буферів з вимкненим автоматичним запуском

en: list pools with autostart enabled
uk: показати список буферів з увімкненим автоматичним запуском

en: list private secrets
uk: показати список закритих ключів

en: list secrets
uk: побудувати список ключів

en: list snapshot names only
uk: показати лише список назв знімків

en: list snapshots in a tree
uk: показати ієрархію знімків

en: list table (default)
uk: показати таблицю (типова поведінка)

en: list the name, rather than the full xml
uk: показати назву, а не xml повністю

en: list transient devices
uk: вивести список проміжних пристроїв

en: list transient domains
uk: показати список тимчасових доменів

en: list transient networks
uk: перегляд тимчасових мереж

en: list transient pools
uk: показати список тимчасових буферів

en: list uuid's only
uk: показати лише UUID

en: list valid event types
uk: показати список коректних типів подій

en: list vols
uk: список томів

en: listen address is not supported by tunnelled migration
uk: підтримки очікування на дані від адрес для тунельованого перенесення не передбачено

en: listen address that destination should bind to for incoming migration
uk: адреса призначення, яку має бути прив'язано для виконання вхідного перенесення

en: listen type 'none' is not available for graphics type '%1$s'
uk: типом очікування «none» не можна користуватися для типу графіки «%1$s»

en: listen type 'socket' is not available for graphics type '%1$s'
uk: типом очікування «socket» не можна користуватися для типу графіки «%1$s»

en: lists not allowed in VMX format
uk: списки у форматі VMX є неприпустимими

en: live attach of device '%1$s' is not supported
uk: підтримки інтерактивного під'єднання пристрою «%1$s» не передбачено

en: live detach of device '%1$s' is not supported
uk: підтримки інтерактивного від'єднання пристрою «%1$s» не передбачено

en: live detach of interface type %1$s is not implemented yet
uk: інтерактивне від'єднання типу інтерфейсу %1$s ще не реалізовано

en: live detach of shmem model '%1$s' is not supported
uk: підтримки від'єднання у «гарячому» режимі моделі shmem «%1$s» не передбачено

en: live migration
uk: жива міграція

en: live snapshot creation is supported only during full system snapshots
uk: підтримку інтерактивного створення знімків передбачено лише під час створення знімків усієї системи

en: live update of device '%1$s' is not supported
uk: підтримки інтерактивного оновлення даних щодо пристрою «%1$s» не передбачено

en: load of internal snapshot '%1$s' job failed: %2$s
uk: не вдалося завантажити завдання для внутрішнього знімка «%1$s»: %2$s

en: loadparm value '%1$s' must be between 1 and 8 characters
uk: значення loadparm «%1$s» має складатися із набору довжиною від 1 до 8 символів

en: lock manager connection has been restricted
uk: можливості встановлення з'єднання із засобом керування блокуванням обмежено

en: lock owner details have not been registered
uk: дані щодо власника блокування не було зареєстровано

en: locking options are not supported by this virtiofsd
uk: підтримки параметрів блокування у цій virtiofsd не передбачено

en: logical volume '%1$s' is sparse, volume wipe not supported
uk: логічний том «%1$s» є розрідженим, підтримки витирання таких томів не передбачено

en: loop until timeout or interrupt, rather than one-shot
uk: цикл до завершення часу очікування або переривання, а не одноразове виконання

en: lower boundary for worker thread pool
uk: нижня межа для буфера потоків засобу обробки

en: luks-any encryption is not supported by this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки шифрування luks-any

en: lxc state driver is not active
uk: драйвер стану lxc не активний

en: lxc.mount.fstab or lxc.mount found, use lxc.mount.entry lines instead
uk: Виявлено lxc.mount.fstab або lxc.mount, замість них слід використовувати рядки lxc.mount.entry

en: lxcChild() passed invalid vm definition
uk: lxcChild() передав неприпустиме визначення віртуальної машини

en: machine already powered down
uk: машину вже вимкнено

en: machine is not in poweroff|saved|aborted state, so couldn't start it
uk: машина не перебуває у стані вимикання, збереження або переривання роботи, отже її не можна запустити

en: machine is null
uk: Значення machine є порожнім

en: machine not in running state to suspend it
uk: машина не перебуває у запущеному стані, отже її роботу не можна призупинити

en: machine not paused, so can't resume it
uk: роботу машини не призупинено, отже її не можна поновити

en: machine not running, so can't reboot it
uk: машину не запущено, отже її не можна перезавантажувати

en: machine paused, so can't power it down
uk: роботу машини призупинено, отже її не можна вимикати

en: machine type '%1$s'
uk: тип архітектури «%1$s»

en: machine type '%1$s' does not support ACPI
uk: для типу комп'ютера «%1$s» не передбачено підтримки ACPI

en: machine type (/domain/os/type/@machine)
uk: тип машини (/домен/система/тип/@машина)

en: make added vcpus hot(un)pluggable
uk: зробити додані віртуальні процесори (не)придатними до під'єднання «вгарячу»

en: make live change persistent
uk: зробити інтерактивну зміну постійною

en: make the copy share a backing chain
uk: створити копію зі спільним використанням зворотного ланцюжка

en: malformed 'offset' property of 'raw' driver
uk: помилкове форматування властивості «offset» драйвер «raw»

en: malformed 'prefix' field
uk: помилкове форматування поля «prefix»

en: malformed 'readahead' field in backing store definition '%1$s'
uk: помилкове форматування поля «readahead» у визначенні резервного сховища «%1$s»

en: malformed 'size' property of 'raw' driver
uk: помилкове форматування властивості «size» драйвер «raw»

en: malformed 'sslverify' field in backing store definition '%1$s'
uk: помилкове форматування поля «sslverify» у визначенні резервного сховища «%1$s»

en: malformed 'timeout' field in backing store definition '%1$s'
uk: помилкове форматування поля «timeout» у визначенні резервного сховища «%1$s»

en: malformed 'wwpn' value
uk: помилкове форматування значення «wwpn»

en: malformed <blockDirtyBitmaps> in migration cookie
uk: помилкове форматування <blockDirtyBitmaps> у куці перенесення

en: malformed <sysinfo> uuid element
uk: помилкове форматування елемента UUID <sysinfo>

en: malformed <tempBlockDirtyBitmaps> in status XML
uk: помилкове форматування <tempBlockDirtyBitmaps> у XML стану

en: malformed GIC version in QEMU capabilities cache
uk: помилкове форматування запису версії GIC у кеші можливостей QEMU

en: malformed QAPI schema when querying '%1$s' of '%2$s'
uk: помилкове форматування схеми QAPI при опитуванні «%1$s» з «%2$s»

en: malformed QMP schema
uk: помилкове форматування схеми QMP

en: malformed TLS secret uuid '%1$s' provided
uk: надано помилково форматований пароль TLS uuid «%1$s»

en: malformed backing store path for protocol %1$s
uk: помилкове форматування шляху сховища для протоколу %1$s

en: malformed capacity element
uk: помилковий елемент місткості

en: malformed char device string
uk: помилкове форматування рядка символьного пристрою

en: malformed disk path: %1$s
uk: помилкове форматування шляху до диска: %1$s

en: malformed emulated GIC information in QEMU capabilities cache
uk: помилкове форматування відомостей щодо емуляції GIC у кеші можливостей QEMU

en: malformed genid element
uk: помилкове форматування елемента genid

en: malformed group element
uk: помилкове форматування елемента групи

en: malformed hostuuid element in migration data
uk: помилкове форматування елемента hostuuid у даних перенесення

en: malformed http cookie '%1$s' in backing store definition '%2$s'
uk: помилкове форматування куки http «%1$s» у визначенні резервного сховища «%2$s»

en: malformed hyperv panic data
uk: помилкове форматування даних паніки гіпервізора

en: malformed in-kernel GIC information in QEMU capabilities cache
uk: помилкове форматування відомостей щодо наявності GIC у ядрі у кеші можливостей QEMU

en: malformed ipset flags
uk: помилкове форматування прапорців ipset

en: malformed mac address '%1$s'
uk: помилкове форматування MAC-адреси «%1$s»

en: malformed mtu size
uk: помилкове форматування розміру mtu

en: malformed namespace name: %1$s
uk: помилкове форматування назви простору назв: %1$s

en: malformed nbd string '%1$s'
uk: помилкове форматування рядка nbd «%1$s»

en: malformed netlink response message
uk: помилкове форматування повідомлення відповіді netlink

en: malformed octal mode
uk: помилкове форматування вісімкового режиму

en: malformed output of 'iscsiadm': %1$s
uk: помилкове форматування виведення «iscsiadm»: %1$s

en: malformed owner element
uk: помилкове форматування елемента власника

en: malformed prManager reply
uk: помилкове форматування відповіді prManager

en: malformed qemu-current-machine reply
uk: помилкове форматування відповіді qemu-current-machine

en: malformed query string
uk: помилкове форматування рядка запиту

en: malformed refcount %1$s on %2$s
uk: помилкове форматування refcount %1$s у %2$s

en: malformed refreservation reported
uk: повідомлено про помилкове форматування refreservation

en: malformed return value
uk: помилкове форматування повернутого значення

en: malformed s390 panic data
uk: помилкове форматування даних паніки s390

en: malformed signal name: %1$s
uk: помилкове форматування назви сигналу: %1$s

en: malformed uuid element
uk: зіпсований елемент UUID

en: malformed uuid element for '%1$s'
uk: неправильно сформований UUID для «%1$s»

en: malformed value '%1$s' of 'offset' attribute of slice
uk: помилкове форматування значення «%1$s» атрибута «offset» зрізу

en: malformed value '%1$s' of 'size' attribute of slice
uk: помилкове форматування значення «%1$s» атрибута «size» зрізу

en: malformed volsize reported
uk: повідомлено про volsize з помилковим форматуванням

en: malformed volume allocation value
uk: помилкове форматування значення отриманої пам'яті

en: malformed volume extent devices value
uk: помилкове форматування значення додаткових пристроїв тому

en: malformed volume extent length value
uk: помилкове форматування значення довжини розширення тому

en: malformed volume extent offset value
uk: помилкове форматування значення відступу розширення тому

en: malformed volume extent size value
uk: помилкове форматування значення розміру розширення тому

en: malformed volume extent stripes value
uk: помилкове форматування значення додаткових смуг тому

en: malformed/missing addr in dimm memory info
uk: помилкове форматування адреси у даних щодо dimm або даних немає

en: malformed/missing hotpluggable in dimm memory info
uk: помилкове форматування стану інтерактивності у даних щодо dimm або даних немає

en: malformed/missing hotplugged in dimm memory info
uk: помилкове форматування даних щодо інтерактивності у даних щодо dimm або даних немає

en: malformed/missing memaddr in sgx-epc memory info
uk: помилкове форматування memaddr або його пропущено у даних щодо пам'яті sgx-epc

en: malformed/missing memaddr in virtio memory info
uk: помилкове форматування memaddr або цей запис пропущено у відомостях щодо пам'яті virtio

en: malformed/missing size in sgx-epc memory info
uk: помилкове форматуванян розміру або пропущений розмір у даних щодо пам'яті sgx-epc

en: malformed/missing size in virtio memory info
uk: помилкове форматування розміру у даних щодо пам'яті virtio

en: malformed/missing slot in dimm memory info
uk: помилкове форматування слоту у даних щодо dimm або даних немає

en: managed save cannot be requested for transient domains
uk: запит щодо керованого збереження не можна надсилати для тимчасових доменів

en: managed save of a domain state
uk: кероване збереження стану домену

en: managing externally launched configuration
uk: керування налаштуваннями запущеного ззовні

en: manipulate authorized SSH keys file for given user (via agent)
uk: керувати файлом уповноважених ключів SSH для вказаного користувача (через агента)

en: maplen must be non-negative
uk: maplen має бути невід'ємним

en: mark inactive domains with managed save state
uk: позначити неактивні домени позначкою стану керованого збереження

en: masterbus not found
uk: не знайдено основного каналу передавання (masterbus)

en: match mode %1$s not supported
uk: підтримки режиму відповідності %1$s не передбачено

en: matching filesystem not found
uk: не знайдено відповідної файлової системи

en: matching input device not found
uk: відповідного пристрою введення не знайдено

en: matching iommu device not found
uk: відповідного пристрою iommu не знайдено

en: matching memory device was not found
uk: відповідного пристрою пам'яті не знайдено

en: matching shmem device was not found
uk: відповідний пристрій shmem не знайдено

en: matching vsock device not found
uk: відповідного пристрою vsock не знайдено

en: maxWorkers must not be switched from zero to non-zero and vice versa
uk: maxWorkers не слід перемикати з нульового до ненульового значення, і навпаки

en: maxcells must be non-negative
uk: maxcells має бути невід'ємним

en: maxerrors too large
uk: значення maxerrors є занадто великим

en: maxids must be non-negative
uk: maxids має бути невід'ємним

en: maximum CPU is not supported by QEMU binary
uk: у виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки визначення максимальної кількості процесорів

en: maximum amount of in-flight data during the copy
uk: максимальний об'єм транзитних даних під час копіювання

en: maximum memory size must be equal or greater than the actual memory size
uk: максимальний об'єм пам'яті має бути рівним або більшим за справжній об'єм пам'яті

en: maximum memory size must be specified when specifying number of memory slots
uk: при визначенні кількості слотів пам'яті має бути вказано максимальний розмір пам'яті

en: maximum memory size overflowed after alignment
uk: максимальний розмір пам'яті переповнив значення після вирівнювання

en: maximum tolerable downtime (in milliseconds) for migration
uk: максимальний припустимий час вимикання (у мілісекундах) для перенесення

en: maximum vCPU count must not be less than current vCPU count
uk: максимальна кількість віртуальних процесорів не повинна бути меншою за поточну кількість віртуальних процесорів

en: maximum vcpu count of a live domain can't be modified
uk: не можна вносити зміни до кількості віртуальних процесорів у робочому домені

en: maximum vcpus count must be an integer
uk: значення максимальної кількості віртуальних процесорів має бути цілим

en: maxinfo must be non-negative
uk: maxinfo має бути невід'ємним

en: maxnames must be non-negative
uk: maxnames має бути невід'ємним

en: maxuuids must be non-negative
uk: maxuuids має бути невід'ємним

en: mdev attribute missing name or value
uk: у атрибуті mdev пропущено назву або значення

en: mdevctl JSON response contains no devices
uk: у відповіді JSON mdevctl не міститься записів пристроїв

en: mediated device %1$s is in use by driver %2$s, domain %3$s
uk: проміжний пристрій %1$s використовується драйвером %2$s, домен %3$s

en: mediated device '%1$s' not found
uk: не знайдено проміжного пристрою «%1$s»

en: mediated devices are not supported on non-linux platforms
uk: на платформах, відмінних від linux, не передбачено підтримки проміжних пристроїв

en: mem(Suspend-to-RAM), disk(Suspend-to-Disk), hybrid(Hybrid-Suspend)
uk: mem(присипляння до пам'яті), disk(присипляння на диск), hybrid(гібридне присипляння)

en: memory '%1$s' not found
uk: пам'яті «%1$s» не знайдено

en: memory access mode '%1$s' not supported without guest numa node
uk: підтримки режиму доступу до пам'яті, «%1$s», не передбачено без гостьового вузла numa

en: memory address must be aligned to %1$ld bytes
uk: адресу у пам'яті має бути вирівняно на %1$ld байтів

en: memory attributes: [file=]name[,snapshot=type]
uk: атрибути пам'яті: [file=]назва[,snapshot=тип]

en: memory device address [0x%1$llx:0x%2$llx] overlaps with other memory device (0x%3$llx)
uk: адреса пристрою у пам'яті [0x%1$llx:0x%2$llx] перекривається із адресою у пам'яті іншого пристрою (0x%3$llx)

en: memory device address is not supported for model '%1$s'
uk: підтримки адресування пам'яті пристрою для моделі «%1$s» не передбачено

en: memory device address must be aligned to blocksize
uk: адресу пристрою пам'яті має бути вирівняно за розміром блоку

en: memory device alias
uk: альтернативна назва пристрою пам'яті

en: memory device alias is not assigned
uk: альтернативну назву пристрою пам'яті не призначено

en: memory device slot '%1$u' exceeds slots count '%2$u'
uk: слот пристрою пам'яті «%1$u» лежить поза межами кількості слотів «%2$u»

en: memory device slot '%1$u' is already being used by another memory device
uk: слот пристрою пам'яті «%1$u» вже використовується іншим пристроєм пам'яті

en: memory device target node
uk: вузол призначення пристрою пам'яті

en: memory device total size exceeds hotplug space
uk: загальний розмір пристрою пам'яті перевищує обсяг пам'яті, яку можна отримати «у гарячому режимі»

en: memory devices are not supported by this driver
uk: цим драйвером не передбачено пристроїв пам'яті

en: memory filename '%1$s' requires external snapshot
uk: назва файла пам'яті, «%1$s», передбачає зовнішній знімок

en: memory hard_limit tunable value must be lower than or equal to swap_hard_limit
uk: змінне значення hard_limit має бути не більшим за обмеження swap_hard_limit

en: memory hotplug isn't supported by this QEMU binary
uk: підтримки інтерактивного долучення пам'яті не передбачено у цьому виконуваному файлі QEMU

en: memory hotplug tunables <maxMemory> are not supported by this hypervisor driver
uk: цим драйвером гіпервізора не передбачено можливості налаштовування інтерактивного долучення пам'яті за допомогою <maxMemory>

en: memory not found
uk: пам'яті не знайдено

en: memory peek request too large for remote protocol, %1$zi > %2$d
uk: запитане значення пікового використання пам'яті є занадто великим для протоколу віддаленого зв'язку, %1$zi > %2$d

en: memory size can't be changed unless domain is powered down
uk: не можна змінювати об'єм пам'яті для домену, якщо домен не вимкнено

en: memory size of NUMA node '%1$zu' overflowed after alignment
uk: розмір пам'яті вузла NUMA «%1$zu» переповнив значення після вирівнювання

en: memory snapshot file path (%1$s) must be absolute
uk: шлях до файла знімка пам'яті (%1$s) має бути абсолютним

en: memory state cannot be saved with offline or disk-only snapshot
uk: для автономного або лише дискового знімка стан пам'яті не може бути збережено

en: memory-only dump failed for unknown reason
uk: не вдалося створити дамп лише пам'яті з невідомої причини

en: memory-only dump failed: %1$s
uk: не вдалося створити дамп лише пам'яті: %1$s

en: message
uk: повідомлення

en: metadata cache max size control is supported only with qcow2 images
uk: підтримку керування максимального розміру кешу метаданих підтримано лише з цими образами qcow2

en: metadata not found
uk: метадані не знайдено

en: metadata not found: %1$s
uk: метадані не знайдено: %1$s

en: metadata preallocation conflicts with backing store
uk: попереднє отримання місця для метаданих конфліктує зі резервним сховищем даних

en: metadata preallocation is not supported for block volumes
uk: для блокових томів не передбачено підтримки попереднього отримання пам'яті для метаданих

en: metadata preallocation is not supported for raw volumes
uk: для простих (raw) томів не передбачено підтримки попереднього отримання пам'яті для метаданих

en: metadata preallocation only available with qcow2
uk: попереднє отримання місця для метаданих можна використовувати лише разом з qcow2

en: metadata title can't contain newlines
uk: заголовок метаданих не повинен містити символів розриву рядків

en: metadata_cache is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки metadata_cache для дисків vhostuser не передбачено

en: migrate domain to another host
uk: міграція домену на інший вузол

en: migrate uri is not set
uk: адресу перенесення не встановлено

en: migrate: Invalid downtime
uk: перенесення: некоректний час вимикання

en: migrate: Unexpected --timeout-* option without --timeout
uk: migrate: неочікуваний параметр --timeout-* без --timeout

en: migrate: Unexpected timeout for offline migration
uk: перенесення: неочікуваний час очікування для перенесення без з'єднання

en: migrate_tls_x509_cert_dir directory '%1$s' does not exist
uk: каталогу migrate_tls_x509_cert_dir «%1$s» не існує

en: migrated
uk: перенесено

en: migrating
uk: перенесення

en: migration
uk: перенесення

en: migration URI is not supported by tunnelled migration
uk: підтримки адреси перенесення для тунельованого перенесення не передбачено

en: migration URI, usually can be omitted
uk: URI міграції, зазвичай може бути пропущене

en: migration bandwidth limit in MiB/s
uk: обмеження ширини каналу у МіБ/с

en: migration canceled
uk: перенесення скасовано

en: migration failed. Message from the source host: %1$s. Message from the destination host: %2$s
uk: помилка перенесення. Повідомлення від вузла джерела: %1$s. Повідомлення від вузла призначення: %2$s

en: migration in
uk: перенесення до

en: migration of disk %1$s failed
uk: не вдалося перенести диск %1$s

en: migration of disk %1$s failed: %2$s
uk: не вдалося перенести диск %1$s: %2$s

en: migration of domain %1$s is being actively monitored by another thread
uk: за перенесенням домену %1$s активно спостерігає інший потік обробки

en: migration of domain %1$s is not in post-copy phase
uk: перенесення домену %1$s не перебуває на фазі пост-копіювання

en: migration of non-shared disks requested but NBD is not set up
uk: надіслано запит щодо перенесення дисків, які не є спільними, але не налаштовано NBD

en: migration of non-shared storage is not supported with tunnelled migration and this QEMU
uk: не передбачено підтримки перенесення сховища, яке не є сховищем спільного користування, із тунельованим перенесенням та цим QEMU

en: migration out
uk: перенесення з

en: migration parameter '%1$s' must be less than %2$llu
uk: параметр перенесення «%1$s» має бути меншим за %2$llu

en: migration parameter '%1$s' must be less than %2$u
uk: параметр перенесення «%1$s» має бути меншим за %2$u

en: migration protocol going backwards %1$s => %2$s
uk: протокол перенесення працює у зворотному напрямку, %1$s => %2$s

en: migration statistics are available only on the source host
uk: статистичні дані перенесення доступні лише на вузлі джерела

en: migration successfully aborted
uk: перенесення успішно перервано

en: migration successfully aborted: %1$s
uk: перенесення успішно перервано: %1$s

en: migration was active, but RAM 'remaining' data was missing
uk: виконується перенесення, але даних щодо ще не переданих до оперативної пам'яті даних не вказано

en: migration was active, but RAM 'total' data was missing
uk: виконується перенесення, але даних щодо ще загального об'єму даних оперативної пам'яті не вказано

en: migration was active, but RAM 'transferred' data was missing
uk: виконується перенесення, але даних щодо переданих до оперативної пам'яті даних не вказано

en: migration with non-shared storage with full disk copy
uk: перенесення зі сховищем, що не перебуває у спільному використанні, за допомогою повного копіювання диска

en: migration with non-shared storage with incremental copy (same base image shared between source and destination)
uk: перенесення зі сховищем, що не перебуває у спільному використанні, за допомогою нарощувального копіювання (один основний образ використовується джерелом і призначенням)

en: migration with this virtiofs device is not supported
uk: підтримки перенесення з цим пристроєм virtiofs не передбачено

en: migration with transient disk is not supported
uk: підтримки перенесення із проміжним диском не передбачено

en: migration_address must not be the address of the local machine: %1$s
uk: migration_address має бути адресою, відмінною від адреси локального комп'ютера: %1$s

en: migration_host must not be the address of the local machine: %1$s
uk: migration_host має бути адресою, відмінною від адреси локального комп'ютера: %1$s

en: minWorkers cannot be larger than maxWorkers
uk: minWorkers не може перевищувати maxWorkers

en: minimum SSF levels lower than %1$d are not supported
uk: підтримки мінімальних рівнів SSF, нижчих за %1$d, не передбачено

en: minimum target size for the NVDIMM must be 256MB plus the label size
uk: мінімальний розмір цілі для NVDIMM має дорівнювати 256 МБ плюс розмір мітки

en: mirror requires file name
uk: для параметра mirror слід вказати назву файла

en: mirror requires source element
uk: для дзеркала потрібен елемент джерела (source)

en: mirror without type only supported by copy job
uk: підтримку створення дзеркальної копії без визначення типу передбачено лише для завдання із копіювання

en: mishandled storage format '%1$s'
uk: помилкова обробка формату сховища «%1$s»

en: mismatch between configured type for snapshot disk '%1$s' and the type of existing file '%2$s'
uk: невідповідність між налаштованим типом для диска знімка «%1$s» і типом наявного файла «%2$s»

en: mismatch of address family in range %1$s - %2$s
uk: невідповідність сімейства адрес у діапазоні %1$s - %2$s

en: mismatch of address family in range %1$s - %2$s for network %3$s
uk: невідповідність сімейства адрес у діапазоні %1$s - %2$s для мережі %3$s

en: mismatched header magic
uk: невідповідність контрольних сум заголовків

en: missing "
uk: немає «

en: missing %1$s in <virtualport type='%2$s'>
uk: не вистачає %1$s у <virtualport type='%2$s'>

en: missing '%1$s' in 'config' from cloud-hypervisor
uk: не вказано «%1$s» у «config» з cloud-hypervisor

en: missing 'DateTime' element
uk: пропущено елемент «DateTime»

en: missing 'alias' attribute for qemu:device
uk: пропущено атрибут «alias» для qemu:device

en: missing 'config' in info query result from cloud-hypervisor
uk: не вказано «config» у результатах запиту щодо відомостей, які отримано від cloud-hypervisor

en: missing 'content' value in selinux lxc contexts file '%1$s'
uk: у файлі контекстів lxc selinux «%1$s» пропущено значення «content»

en: missing 'end' attribute in <address> element in <nat> in <forward> in network %1$s
uk: у мережі %1$s не вказано атрибута «end» у елементі <address> у <nat> у <forward>

en: missing 'file' in '%1$s' from cloud-hypervisor
uk: не вказано «file» у «%1$s» з cloud-hypervisor

en: missing 'file' value in selinux lxc contexts file '%1$s'
uk: у файлі контекстів lxc selinux «%1$s» пропущено значення «file»

en: missing 'filename' field in JSON backing volume definition
uk: у визначенні резервного тому JSON пропущено поле «filename»

en: missing 'guid' attribute
uk: пропущено атрибут «guid»

en: missing 'id' attribute for mediated device's <type> element
uk: пропущено атрибут «id» для елемента проміжного пристрою <type>

en: missing 'name' attribute for a host CPU model deprecated property in QEMU capabilities cache
uk: пропущено атрибут «name» для застарілої властивості моделі процесора основної системи у кеші можливостей QEMU

en: missing 'name' attribute for a host CPU model property in QEMU capabilities cache
uk: у кеші можливостей QEMU не вистачає атрибута «name» для властивості моделі (model) процесора основної системи

en: missing 'name' attribute for qemu:property
uk: пропущено атрибут «name» qemu:property

en: missing 'path' attribute for vhostuser disk source
uk: пропущено атрибут «path» для джерела диска vhostuser

en: missing 'path' attribute in JSON backing definition for NFS volume
uk: пропущено атрибут «path» у резервному визначенні JSON для тому NFS

en: missing 'portal' address in iSCSI backing definition
uk: у визначенні резервного тому iSCSI пропущено адресу «portal»

en: missing 'process' value in selinux lxc contexts file '%1$s'
uk: у файлі контекстів lxc selinux «%1$s» пропущено значення «process»

en: missing 'server' attribute in JSON backing definition for NFS volume
uk: пропущено атрибут «server» у резервному визначенні JSON для тому NFS

en: missing 'start' attribute for clock with offset='absolute'
uk: пропущено атрибут «start» для годинника з offset='absolute'

en: missing 'start' attribute in <address> element in <nat> in <forward> in network %1$s
uk: у мережі %1$s не вказано атрибута «start» у елементі <address> у <nat> у <forward>

en: missing 'state' attribute
uk: пропущено атрибут «state»

en: missing 'target' in iSCSI backing definition
uk: у визначенні резервного тому iSCSI пропущено «target»

en: missing 'timezone' attribute for clock with offset='timezone'
uk: не вистачає атрибута «timezone» для годинника з відступом=«timezone»

en: missing 'type' attribute for vhostuser disk source
uk: пропущено атрибут «type» для джерела диска vhostuser

en: missing 'type' attribute to disk source
uk: не вказано атрибута «type» джерела диска

en: missing 'url' in JSON backing volume definition
uk: у визначенні резервного тому JSON пропущено «url»

en: missing 'usage' attribute for RAM filesystem
uk: не вистачає атрибута «usage» для файлової системи у оперативній пам'яті

en: missing 'user' or 'group' attribute in JSON backing definition for NFS volume
uk: пропущено атрибут «user» і «group» у резервному визначенні JSON для тому NFS

en: missing 'value' attribute for 'qemu:property'
uk: пропущено атрибут «value» «qemu:property»

en: missing 'value' attribute for HyperV feature 'vendor_id'
uk: пропущено атрибут «value» для можливості HyperV «vendor_id»

en: missing 'vdisk-id' or 'server' attribute in JSON backing definition for VxHS volume
uk: у визначенні резервного сховища JSON для тому VxHS пропущено атрибут «vdisk-id» або «server»

en: missing 'volume', 'path' or 'server' attribute in JSON backing definition for gluster volume
uk: у визначенні резервного сховища JSON для тому gluster пропущено атрибут «volume», «path» або «server»

en: missing <target> element for <memory> device
uk: пропущено елемент <target> для пристрою <memory>

en: missing <type> element in <capability> element
uk: пропущено елемент <type> в елементі <capability>

en: missing CPU data architecture
uk: пропущено архітектуру даних процесора

en: missing CPU definition
uk: не вказано визначення процесора

en: missing EGD backend type
uk: не вказано тип модуля EGD

en: missing GIC version
uk: пропущено запис версії GIC

en: missing GIC version in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає запису версії GIC

en: missing IFLA_VF_INFO in netlink response
uk: у відповіді netlink не вистачає IFLA_VF_INFO

en: missing SCSI host capability type for '%1$s'
uk: немає типу можливостей вузла SCSI для «%1$s»

en: missing SEV certChain information in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає відомостей щодо наявності SEV certChain

en: missing SEV pdh information in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає відомостей щодо наявності SEV pdh

en: missing SEV platform data in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає запису даних платформи SEV

en: missing SGX platform data in QEMU capabilities cache
uk: пропущено дані платформи SGX у кеші можливостей QEMU

en: missing TPM device backend
uk: не вказано назву модуля пристрою TPM

en: missing TPM source path
uk: пропущено шлях до TPM джерела

en: missing Xen migration stream version
uk: пропущено версію потоку перенесення Xen

en: missing address type in network %1$s
uk: не визначає даних щодо типу адреси у мережі %1$s

en: missing alias for memory device
uk: не вказано альтернативної назви пристрої пам'яті

en: missing alias for network device
uk: немає альтернативної назви для пристрою мережі

en: missing alias on encryption secret #%1$zu
uk: не надано альтернативи для реєстраційного запису шифрування %1$zu

en: missing alias or qom-type for qemu object '%1$s'
uk: не вказано alias або qom-type для об'єкта qemu «%1$s»

en: missing ap-adapter value for '%1$s'
uk: пропущено значення ap-adapter для «%1$s»

en: missing ap-domain value for '%1$s'
uk: пропущено значення ap-domain для «%1$s»

en: missing arch in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає запису архітектури

en: missing argument
uk: не вистачає аргументу

en: missing array element
uk: не вистачає елемента масиву

en: missing backend for pool type %1$d
uk: не вказано модуля обробки для типу буфера %1$d

en: missing backend for pool type %1$d (%2$s)
uk: не вистачає модуля для обробки типу буфера %1$d (%2$s)

en: missing bitmap name for disk '%1$s' of checkpoint '%2$s'
uk: пропущено назву бітової карти для диска «%1$s» контрольної точки «%2$s»

en: missing block job data for disk '%1$s'
uk: не вказано даних блокового завдання для диска «%1$s»

en: missing blocker name in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає назви засобу блокування

en: missing capability name
uk: не вказано назви можливості

en: missing capacity element
uk: не вказано елемент місткості

en: missing cellno argument
uk: не вистачає аргументу cellno

en: missing connection mode for <reservations/>
uk: не вказано режим з'єднання для <reservations/>

en: missing connection type for <reservations/>
uk: не вказано тип з'єднання для <reservations/>

en: missing cookie name
uk: не вказано назви куки

en: missing cpu name in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає назви процесора

en: missing cpuset for emulatorpin
uk: пропущено cpuset для emulatorpin

en: missing cpuset for iothreadpin
uk: у iothreadpin пропущено cpuset

en: missing cpuset for vcpupin
uk: не вказано cpuset для запису vcpupin

en: missing creationTime from existing checkpoint
uk: пропущено creationTime з наявної контрольної точки

en: missing creationTime from existing snapshot
uk: не вказано creationTime з вже створеного знімка

en: missing cssid value for '%1$s'
uk: не вказано значення cssid для «%1$s»

en: missing data file store format
uk: пропущено формат сховища даних файла даних

en: missing decode element in CPU model %1$s
uk: пропущено елемент decode у моделі процесора %1$s

en: missing destination file for disk %1$s: %2$s
uk: не вистачає файла призначення для диска %1$s: %2$s

en: missing dev attribute in <interface> element
uk: у елементі <interface> не вистачає атрибута dev

en: missing device API for mediated device type '%1$s'
uk: пропущено API пристрою для типу проміжного пристрою «%1$s»

en: missing devices information
uk: немає даних щодо пристроїв

en: missing devices information for %1$s
uk: немає даних щодо пристроїв %1$s

en: missing devno value for '%1$s'
uk: не вказано значення devno для «%1$s»

en: missing disk backing store format
uk: не вказано формат резервного сховища даних на диску

en: missing disk backing store source
uk: не вказано джерело резервного сховища даних на диску

en: missing disk data file store source
uk: пропущено джерело сховища файла даних на диску

en: missing disk device alias name for %1$s
uk: не вказано псевдоніма дискового пристрою для %1$s

en: missing domain in checkpoint
uk: пропущено домен у контрольній точці

en: missing domain in snapshot
uk: у знімку не вказано домену

en: missing domain name
uk: пропущено назву домену

en: missing domain type attribute
uk: не вказано атрибут типу домену

en: missing element or attribute '%1$s'
uk: пропущено елемент або атрибут «%1$s»

en: missing emulated GIC information
uk: пропущено інформацію щодо емуляції GIC

en: missing emulated GIC information in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає відомостей щодо емуляції GIC

en: missing emulator in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає запису емулятора

en: missing encryption description
uk: не вказано опису шифрування

en: missing entry in GIC capabilities list
uk: пропущено запис у списку можливостей GIC

en: missing entry in migration capabilities list
uk: не вказано запису у списку можливостей з перенесення

en: missing entry in supported dump formats
uk: у списку підтримуваних форматів дампів пропущено запис

en: missing existing file for disk %1$s: %2$s
uk: не вистачає вже створеного файла для диска %1$s: %2$s

en: missing external TPM backend source type
uk: не вказано тип джерела зовнішнього модуля TPM

en: missing feature name
uk: не вказано назви можливості

en: missing filter parameter table
uk: не вказано таблиці фільтрування параметрів

en: missing flag name in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає назви прапорця

en: missing group name
uk: не вистачає назви групи

en: missing group_device value for '%1$s'
uk: значення missing group_device для «%1$s»

en: missing host CPU model info from QEMU capabilities for binary %1$s
uk: не вистачає даних щодо моделі процесора основної системи у можливостях QEMU для виконуваного файла %1$s

en: missing host CPU model name in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає назви моделі процесора основної системи

en: missing host in migration URI: %1$s
uk: у адресі перенесення немає елемента вузла: %1$s

en: missing host specification of NBD server in JSON backing volume definition
uk: у визначенні резервного тому JSON пропущено специфікацію вузла сервера NBD

en: missing host/server or path of SSH JSON backing volume definition
uk: у визначенні резервного тому JSON пропущено вузол/сервер або шлях SSH

en: missing hostname element in migration data
uk: немає елемента hostname у даних перенесення

en: missing hostname for tcp backing server in JSON backing volume definition
uk: у визначенні резервного тому JSON пропущено назву резервного сервера TCP

en: missing hostuuid element in migration data
uk: немає елемента hostuuid у даних перенесення

en: missing hub device type
uk: не вказано тип основного пристрою

en: missing iSCSI hostdev source path name
uk: не вказано шлях до джерела пристрою iSCSI основної системи

en: missing in-kernel GIC information
uk: пропущено інформацію щодо наявності GIC у ядрі

en: missing in-kernel GIC information in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає відомостей щодо наявності GIC у ядрі

en: missing info on pr-manager %1$s
uk: не вистачає інформації щодо pr-manager %1$s

en: missing initiator IQN
uk: пропущено IQN ініціатора

en: missing input device type
uk: не вказано типу пристрою вводу

en: missing input volume target path
uk: не вказано шляху призначення на томі вхідних даних

en: missing iothread mapping for queue '%1$zd'
uk: пропущено прив'язку iothread для черги «%1$zd»

en: missing ivgen info name string
uk: пропущено рядок назви у інформації щодо ivgen

en: missing job chain data
uk: пропущено дані ланцюжка завдань

en: missing kernel information
uk: не вказано даних щодо ядра

en: missing kernel information: %1$s
uk: не вказано даних щодо ядра: %1$s

en: missing label for static security driver in domain %1$s
uk: не вистачає мітки для статичного драйвера захисту у домені %1$s

en: missing listen attribute in migration data
uk: немає атрибута listen у даних перенесення

en: missing listen element
uk: пропущено елемент listen

en: missing listen element for VNC graphics
uk: пропущено елемент listen для графіки VNC

en: missing listen element for spice graphics
uk: пропущено елемент очікування (listen) для графіки spice

en: missing microcode version in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає запису версії мікрокоду

en: missing migration capability name
uk: не вказано назви можливості з перенесення

en: missing migration parameter name
uk: не вказано назви параметра перенесення

en: missing name element in migration data
uk: немає елемента name у даних перенесення

en: missing name for disk source
uk: не вказано назви джерела диска

en: missing name for host
uk: не вказано назви основної системи

en: missing name from disk backup element
uk: не вказано назви у елементі резервної копії диска

en: missing name from disk snapshot element
uk: не вказано назви у елементі знімка диска

en: missing name information
uk: не вистачає даних щодо назви

en: missing name information in %1$s
uk: у %1$s не вистачає даних щодо назви

en: missing nbdkit pidfile
uk: не вистачає файла pid nbdkit

en: missing nbdkit socketfile
uk: не вистачає файла сокета nbdkit

en: missing network device feature name
uk: пропущено назву можливості пристрою мережі

en: missing node name in QEMU capabilities cache
uk: пропущено назву вузла у кеші можливостей QEMU

en: missing number of available instances for mediated device type '%1$s'
uk: пропущено кількість доступних екземплярів для типу проміжного пристрою «%1$s»

en: missing offset or size attribute of slice
uk: пропущено атрибут зсуву або розміру зрізу

en: missing operating system information
uk: немає даних щодо ОС

en: missing operating system information for %1$s
uk: немає даних щодо операційної системи %1$s

en: missing or broken bitmap '%1$s' for disk '%2$s'
uk: пропущено або вказано неправильну бітову карту «%1$s» для диска «%2$s»

en: missing or invalid CPU model property type in QEMU capabilities cache
uk: у кеші можливостей QEMU не вистачає властивості типу моделі процесора або вказано некоректне значення цієї властивості

en: missing or invalid SGX platform flc in QEMU capabilities cache
uk: пропущено FLC платформи SGX або запис пропущено у кеші можливостей QEMU

en: missing or invalid SGX platform sgx1 in QEMU capabilities cache
uk: пропущено sgx1 платформи SGX або некоректні дані у кеші можливостей QEMU

en: missing or invalid SGX platform sgx2 in QEMU capabilities cache
uk: пропущено sgx2 платформи SGX або некоректні дані у кеші можливостей QEMU

en: missing or malformed 'device' field of 'nvme' storage
uk: пропущене поле «device» сховища «nvme» або помилкове форматування запису поля

en: missing or malformed 'namespace' field of 'nvme' storage
uk: пропущене поле «namespace» сховища «nvme» або помилкове форматування запису поля

en: missing or malformed SEV cbitpos information in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає відомостей щодо SEV cbitpos або форматування запису відомостей є помилковим

en: missing or malformed SEV reducedPhysBits information in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає відомостей щодо SEV reducedPhysBits або форматування запису відомостей є помилковим

en: missing or malformed SGX platform section_size in QEMU capabilities cache
uk: пропущено section_size платформи SGX або неправильно форматовані дані у кеші можливостей QEMU

en: missing or malformed session-uuid element in migration data
uk: у даних перенесення пропущено елемент session-uuid або форматування цього елемента є помилковим

en: missing or malformed uuid element in migration data
uk: у даних перенесення пропущено елемент uuid або форматування цього елемента є помилковим

en: missing pagesize argument
uk: пропущено аргумент розміру сторінки

en: missing parent device
uk: не вказано батьківський пристрій

en: missing parser implementation for JSON backing volume driver '%1$s'
uk: немає реалізації обробника для драйвера резервного тому JSON «%1$s»

en: missing path for <reservations/>
uk: не вказано шлях для <reservations/>

en: missing path for ACPI ERST pstore device
uk: пропущено шлях для ACPI ERST пристрою pstore

en: missing path in nbdkit capabilities cache
uk: не вистачає шляху у кеші можливостей nbdkit

en: missing path to restore from
uk: пропущено шлях для відновлення

en: missing per-device path
uk: не вказано окремого шляху до пристрою

en: missing persistent configuration for disk '%1$s'
uk: немає сталих налаштувань для диска «%1$s»

en: missing pool or image name in ceph backing volume JSON specification
uk: у специфікації JSON резервного тому ceph пропущено назву буфера або образу

en: missing pool source name element
uk: не вказано елемента назви джерела буфера даних

en: missing port attribute in migration data
uk: немає атрибута port у даних перенесення

en: missing product
uk: не вказано продукт

en: missing qemuctime in QEMU capabilities XML
uk: у записі XML можливостей QEMU не вистачає qemuctime

en: missing remote server specification in JSON backing volume definition
uk: не вказано специфікації віддаленого сервера у визначення JSON резервного тому

en: missing required name attribute in DNS TXT record of network %1$s
uk: Не вказано обов'язкового атрибута назви у DNS TXT мережі %1$s

en: missing required persistent attribute in hostdev teaming element
uk: пропущено обов'язковий атрибут сталості у елементі командної роботи hostdev

en: missing required protocol attribute in DNS SRV record '%1$s' of network '%2$s'
uk: не вказано обов'язкового атрибута протоколу у записі SRV DNS «%1$s» мережі %2$s

en: missing required service attribute in DNS SRV record of network '%1$s'
uk: Не вказано обов'язкового атрибута служби у записі DNS SRV мережі «%1$s»

en: missing required value attribute in DNS TXT record named '%1$s' of network %2$s
uk: Не вказано обов'язкового атрибута значення у записі DNS TXT з назвою «%1$s» мережі %2$s

en: missing required virtualport type
uk: не вистачає обов'язкового запису віртуального порту (virtualport)

en: missing root device information
uk: немає даних про кореневий пристрій

en: missing root device information in %1$s
uk: немає даних про кореневий пристрій у %1$s

en: missing root element
uk: немає кореневого елемента

en: missing rport name for '%1$s'
uk: пропущено назву rport для «%1$s»

en: missing scheme for URI
uk: пропущено схему для адреси

en: missing scheme in migration URI: %1$s
uk: у адресі перенесення пропущено схему: %1$s

en: missing secret info for 'luks' driver
uk: пропущено дані ключа для драйвера «luks»

en: missing secret uuid or usage attribute
uk: пропущено атрибут uuid або usage ключа

en: missing security model in domain seclabel
uk: у seclabel домену не вказано модель захисту

en: missing security model when using multiple labels
uk: не вказано модель захисту під час використання декількох міток

en: missing selfctime in QEMU capabilities XML
uk: у записі XML можливостей QEMU не вистачає selfctime

en: missing sheepdog URI in JSON backing volume definition
uk: у визначенні резервного тому JSON пропущено адресу sheepdog

en: missing sheepdog vdi name
uk: пропущено назву vdi sheepdog

en: missing size name in QEMU capabilities cache
uk: пропущено назву розміру у кеші можливостей QEMU

en: missing socket address type in JSON backing volume definition
uk: у визначенні резервного тому JSON пропущено тип адреси сокета

en: missing socket for unix transport
uk: не вказано сокета для каналу передавання UNIX

en: missing socket path for external TPM device
uk: не вказано шляху до сокета для зовнішнього пристрою TPM

en: missing socket path for udp backing server in JSON backing volume definition
uk: у визначенні резервного тому JSON пропущено шлях до сокета для резервного сервера UDP

en: missing source device
uk: не вистачає пристрою джерела

en: missing source devices
uk: не вказано пристроїв-джерел

en: missing source host
uk: не вистачає назви вузла джерела

en: missing source information for device
uk: немає даних щодо джерела для пристрою

en: missing source information for device %1$s
uk: немає даних щодо джерела для пристрою %1$s

en: missing source path
uk: не вистачає шляху до джерела

en: missing ssid value for '%1$s'
uk: пропущено значення ssid для «%1$s»

en: missing state from existing snapshot
uk: не вказано стан з вже створеного знімка

en: missing storage backend for '%1$s' storage
uk: не вистачає модуля сховища для сховища «%1$s»

en: missing storage backend for network files using %1$s protocol
uk: не вистачає модуля сховища для обміну файлами у мережі за протоколом %1$s

en: missing storage capability type for '%1$s'
uk: немає типу можливостей збереження для «%1$s»

en: missing storage pool host name
uk: не вказано назви вузла буфера даних

en: missing storage pool source adapter
uk: не вказано адаптера джерела буфера даних

en: missing storage pool source device name
uk: не вказано назву пристрою буфера даних

en: missing storage pool source device path
uk: не вказано шлях до пристрою буфера даних

en: missing storage pool source host name
uk: не вказано назву джерела буфера даних у основній системі

en: missing storage pool source path
uk: не вказано шлях до буфера даних

en: missing storage pool target path
uk: не вказано шлях до буфера даних призначення

en: missing storage source format
uk: не вказано формату даних сховища

en: missing storage source type
uk: не вказано типу джерела сховища даних

en: missing supported dump formats
uk: не вказано підтримуваних форматів дампів

en: missing tag id - each <vlan> must have at least one <tag id='n'/> subelement
uk: не вистачає теґу id: кожен запис <vlan> повинен містити принаймні один піделемент <tag id='n'/>

en: missing target information for device
uk: немає цільових даних для пристрою

en: missing target information for device %1$s
uk: немає цільових даних для пристрою %1$s

en: missing the host address for the iSCSI hostdev
uk: не вказано адреси для пристрою iSCSI основної системи

en: missing tlsPort attribute in migration data
uk: немає атрибута tlsPort у даних перенесення

en: missing tmpfs size, set the size option
uk: не вказано розміру tmpfs, задайте параметр size

en: missing type attribute in migration data
uk: немає атрибута type у даних перенесення

en: missing type for SCSI target capability for '%1$s'
uk: пропущено тип для можливості SCSI призначення для «%1$s»

en: missing type id attribute for '%1$s'
uk: пропущено атрибут ідентифікатора типу для «%1$s»

en: missing type in redirdev
uk: не вказано типу у redirdev

en: missing username for auth
uk: не вказано імені користувача для розпізнавання

en: missing username in /node/auth/user field
uk: у полі /node/auth/user не вказано імені користувача

en: missing uuid element in migration data
uk: немає елемента uuid у даних перенесення

en: missing value for cookie '%1$s'
uk: пропущено значення куки «%1$s»

en: missing value for migration parameter '%1$s'
uk: не вказано значення для параметра перенесення «%1$s»

en: missing value of modifying DNS TXT record in network %1$s
uk: пропущено значення зміни запису DNS TXT у мережі %1$s

en: missing values for acceleration
uk: не вказано значень для прискорення

en: missing vendor
uk: не вказано виробника

en: missing version in QEMU capabilities cache
uk: у записі кешу можливостей QEMU не вистачає запису версії

en: missing vhost-scsi hostdev source wwpn
uk: не вказано wwpn джерела пристрою vhost-scsi основної системи

en: missing video model and cannot determine default
uk: не вказано модель відеоадаптера, неможливо визначити типову

en: missing vlan tag data
uk: не вистачає запису даних (data) у тезі vlan

en: missing vmstate section when reverting active internal snapshot '%1$s'
uk: пропущено розділ vmstate при повернення до активного внутрішнього знімка «%1$s»

en: missing volume name element
uk: не вказано елемент назви тому

en: missing vporttype attribute in migration data
uk: у даних щодо перенесення не вистачає атрибута vporttype

en: missing wwpn identifier for '%1$s'
uk: пропущено ідентифікатор wwpn для «%1$s»

en: mixing internal and external targets for a snapshot is not yet supported
uk: підтримки одночасного використання внутрішніх і зовнішніх призначень для знімка ще не передбачено

en: mixing nested objects and values is forbidden in JSON deflattening
uk: поєднання вкладених об'єктів і значень у виправленні JSON заборонено

en: mode attribute of <source/> element
uk: атрибут режиму елемента <source/>

en: mode of device reading and writing
uk: режим читання та запису для пристрою

en: model '%1$s' RNG device not present in domain configuration
uk: модель «%1$s» пристрою RNG немає у налаштуваннях домену

en: model '%1$s' memory device not present in the domain configuration
uk: модель «%1$s» пристрою пам'яті немає у налаштуваннях домену

en: model '%1$s' shmem device not present in domain configuration
uk: модель «%1$s» пристрою shmem немає у налаштуваннях домену

en: model resolution is not supported
uk: підтримки роздільності моделі не передбачено

en: model type
uk: тип моделі

en: modifies an existing IOThread of the guest domain
uk: вносить зміни до наявного IOThread гостьового домену

en: modify cpu state in the guest
uk: змінити стан процесор у гостьовій системі

en: modify/get current state configuration
uk: змінити або отримати налаштування поточного стану

en: modify/get persistent configuration
uk: змінити або отримати сталі налаштування

en: modify/get running state
uk: змінити або отримати стан запуску

en: modify/get the title instead of description
uk: змінити або отримати заголовок замість опису

en: modprobe reported success loading module '%1$s', but module is missing from /sys/module
uk: modprobe повідомлено про успішне завантаження модуля «%1$s», але модуля немає у /sys/module

en: module '%1$s' does not implement any pci driver
uk: модуль «%1$s» не реалізує жодного драйвера pci

en: monitor failure
uk: помилка монітора

en: monitor must not be NULL
uk: значенням monitor не повинен бути NULL

en: more than %1$d vCPUs are only supported on q35-based machine types
uk: підтримку понад %1$d процесорів передбачено лише для типів машин на основі q35

en: more than %1$d vCPUs require extended interrupt mode enabled on the iommu device
uk: використання понад %1$d процесорів потребує вмикання розширеного режиму переривань на пристрої iommu

en: more than one snapshot claims to be active
uk: режим активності визначено одразу для декількох знімків

en: mount is not supported on this platform.
uk: на цій платформі не передбачено монтування.

en: mount move is not supported on this platform.
uk: на цій платформі не передбачено пересування монтування.

en: mount point not found: %1$s
uk: не знайдено точки монтування: %1$s

en: mountpoint path to be frozen
uk: шлях до точки монтування, яку слід заморозити

en: mountpoint path to be thawed
uk: шлях до точки монтування, яку слід розморозити

en: msi option is only supported with a server
uk: підтримку параметра msi передбачено лише з сервером

en: mtp is not supported with this QEMU binary
uk: підтримки mtp у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: mtp only supports passthrough accessmode
uk: у mtp передбачено підтримку лише режиму доступу і пропусканням

en: mtu size only allowed in open, route, nat, and isolated mode, not in %1$s (network '%2$s')
uk: розмір mtu можна визначати лише для режимів open, route, nat та isolated, але не %1$s (мережа «%2$s»)

en: multidevs is not supported with this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки multidevs

en: multiple <portgroup> elements with the same name (%1$s) in network '%2$s'
uk: декілька елементів <portgroup> з тією самою назвою (%1$s) у мережі «%2$s»

en: multiple DNS SRV records matching all specified fields were found in network %1$s
uk: у мережі %1$s знайдено декілька відповідних всім вказаним полям записів DNS SRV

en: multiple OpenGL displays are not supported by QEMU
uk: підтримки декількох дисплеїв OpenGL у цьому QEMU не передбачено

en: multiple devices matching MAC address %1$s found
uk: виявлено відповідність декількох пристроїв MAC-адресі %1$s

en: multiple forwarding interfaces specified for network '%1$s', only one is supported
uk: для мережі «%1$s» вказано декілька інтерфейсів переспрямування, передбачено підтримку лише одного

en: multiple interfaces with matching MAC address
uk: декілька інтерфейсів із відповідною MAC-адресою

en: multiple matching DNS HOST records were found in network %1$s
uk: у мережі %1$s знайдено декілька відповідних записів DNS HOST

en: multiple matching devices found
uk: виявлено декілька відповідних пристроїв

en: multiple matching domains found
uk: знайдено декілька відповідних доменів

en: multiple matching domains found: %1$s
uk: знайдено декілька відповідних доменів: %1$s

en: multiple matching interfaces found
uk: знайдено декілька відповідних інтерфейсів

en: multiple matching interfaces found: %1$s
uk: знайдено декілька відповідних інтерфейсів: %1$s

en: multiple memory devices found, use --alias or --node to select one
uk: виявлено декілька пристроїв пам'яті, скористайтеся --alias або --node, щоб вибрати потрібний

en: multiple optional positional arguments (%1$s, %2$s) of command '%3$s' are not allowed
uk: не можна використовувати декілька позиційних аргументів (%1$s, %2$s) команди «%3$s»

en: multiple stream callbacks not supported
uk: підтримки кратних зворотних викликів у потоках не передбачено

en: mutex initialization failed
uk: помилка ініціалізації семафора

en: n - no, throw away my changes
uk: n — ні, відкинути внесені зміни

en: name %1$s cannot contain '/'
uk: назва %1$s не може містити «/»

en: name of checkpoint
uk: назва контрольної точки

en: name of existing snapshot to make current
uk: назва вже створеного знімка, який слід зробити поточним

en: name of file containing xml (or, if it starts with '<', the complete xml element itself) to add/modify, or to be matched for search
uk: назва файла з кодом XML (або, якщо розпочинається з «<», елемент XML повністю), до якого слід додати дані, у якому слід змінити дані або у якому слід виконати пошук

en: name of snapshot
uk: назва знімка

en: name of the FD group
uk: назва групи дескрипторів файлів

en: name of the inactive domain
uk: назва неактивного домену

en: name of the pool
uk: назва буфера

en: name of the volume
uk: назва тому

en: namespace key is required when modifying metadata
uk: для внесення змін до метаданих потрібен ключ простору назв

en: nbd port must be in range 0-65535
uk: порт nbd має перебувати у діапазоні 0-65535

en: nbd protocol accepts only one host
uk: протоколом nbd передбачено лише один вузол

en: nbd_tls_x509_cert_dir directory '%1$s' does not exist
uk: каталогу nbd_tls_x509_cert_dir «%1$s» не існує

en: nbdkit restart failed
uk: не вдалося перезапустити nbdkit

en: nbdkit support is not enabled
uk: підтримку nbdkit не увімкнено

en: ncpumaps must be non-negative
uk: ncpumaps має бути невід'ємним

en: ncpus count exceeds maximum: %1$u > %2$u
uk: значення ncpus перевищує максимальне припустиме: %1$u > %2$u

en: ncpus must be 1 when start_cpu is -1
uk: ncpus має дорівнювати 1, якщо start_cpu дорівнює -1

en: ncpus too large
uk: значення ncpus є занадто великим

en: ncr53c90 SCSI controller is not a built-in for this machine
uk: контролер SCSI ncr53c90 не є вбудованим для цієї машини

en: ncr53c90 can only be used as first SCSI controller
uk: ncr53c90 можна використовувати лише як перший контролер SCSI

en: need at least one serial port to use BIOS serial output
uk: для використання послідовного виходу у BIOS потрібен принаймні один послідовний порт

en: need either --dest or --xml
uk: слід вказати --dest або --xml

en: need either domain or domain XML
uk: слід вказати або домен або XML домену

en: needs rawio capability
uk: потребує можливостей rawio

en: negative size requires --shrink
uk: від'ємний розмір вимагає додавання параметра --shrink

en: negotiated SSF %1$d was not strong enough
uk: виявлений при узгодженні сторін SSF %1$d є не надто міцним

en: negotiation SSF %1$d was not strong enough
uk: SSF узгодження %1$d не є достатньо міцним

en: nested JSON array to commandline conversion is not supported
uk: підтримки перетворення вкладеного масиву JSON на рядок команди не передбачено

en: net definition failed validation
uk: мережеве визначення не пройшло перевірки

en: netcat path not valid with native proxy mode
uk: шлях netcat не є чинним, якщо використовується режим природного проксі-сервера

en: netdir
uk: мережевий каталог

en: netlink error
uk: помилка мережевого зв'язку

en: netlink event service not running
uk: службу подій netlink не запущено

en: netmask not allowed for IPv6 address '%1$s' in network '%2$s'
uk: не можна використовувати маску мережі для адреси IPv6 «%1$s» у мережі «%2$s»

en: network
uk: мережа

en: network %1$s exists already
uk: мережа %1$s вже існує

en: network %1$s is not active
uk: мережа %1$s не є активною

en: network '%1$s' already exists with uuid %2$s
uk: мережа «%1$s» вже існує з UUID %2$s

en: network '%1$s' claims dev='%2$s' is already in use by a different port
uk: мережа «%1$s» оголошує, що dev='%2$s' вже використовується іншим портом

en: network '%1$s' claims the PCI device at domain=%2$d bus=%3$d slot=%4$d function=%5$d is already in use by a different network port
uk: мережею «%1$s» оголошено про пристрій PCI з domain=%2$d bus=%3$d slot=%4$d function=%5$d, який вже використовується іншим портом мережі

en: network '%1$s' does not have a bridge name.
uk: немає імені мосту для мережі «%1$s».

en: network '%1$s' doesn't have PCI device %2$04x:%3$02x:%4$02x.%5$x in use by domain
uk: у мережі «%1$s» немає пристрою PCI %2$04x:%3$02x:%4$02x.%5$x, що використовується доменом

en: network '%1$s' doesn't have PCI device %2$04x:%3$02x:%4$02x.%5$x in use by network port
uk: у мережі «%1$s» немає пристрою PCI %2$04x:%3$02x:%4$02x.%5$x, що використовується портом мережі

en: network '%1$s' doesn't have an IP address
uk: у мережі «%1$s» немає адреси IP

en: network '%1$s' doesn't have dev='%2$s' in use by domain
uk: мережа «%1$s» не має dev='%2$s' у використанні домену

en: network '%1$s' doesn't have dev='%2$s' in use by network port '%3$s'
uk: мережа «%1$s» не має dev='%2$s' у використанні порту мережі «%3$s»

en: network '%1$s' has an invalid netmask or IP address in route definition
uk: у визначенні маршруту мережі «%1$s» використано некоректну маску мережі або IP-адресу

en: network '%1$s' has forward mode '%2$s' but lists a device by PCI address in the device pool. This is only supported for networks with forward mode 'hostdev'
uk: мережа «%1$s» має режим переспрямовування «%2$s», але використовує пристрій у списку за PCI-адресою у буфері пристроїв. Підтримку передбачено лише для мереж із режимом переспрямовування «hostdev»

en: network '%1$s' has multiple default <portgroup> elements (%2$s and %3$s), but only one default is allowed
uk: для мережі «%1$s» визначено декілька типових елементів <portgroup> (%2$s і %3$s), але можна використовувати лише один такий елемент

en: network '%1$s' has no associated interface or bridge
uk: з мережею «%1$s» не пов'язано інтерфейсу або містка

en: network '%1$s' has no bridge name defined
uk: у мережі «%1$s» немає визначеної назви містка

en: network '%1$s' in %2$s must match connection
uk: мережа «%1$s» у %2$s має відповідати з'єднанню

en: network '%1$s' is already defined with uuid %2$s
uk: мережу «%1$s» вже визначено з uuid %2$s

en: network '%1$s' is not active
uk: мережа «%1$s» не є активною

en: network '%1$s' requires exclusive access to interfaces, but none are available
uk: мережа «%1$s» потребує виключного доступу до інтерфейсів, але такого доступу немає

en: network '%1$s' uses a direct mode, but has no forward dev and no interface pool
uk: мережа «%1$s» використовує безпосередній режим, але немає пристрою переспрямування та буфера інтерфейсу

en: network '%1$s' uses a hostdev mode, but has no forward dev and no interface pool
uk: мережа «%1$s» використовує режим пристрою основної системи (hostdev), але немає пристрою переспрямування та буфера інтерфейсу

en: network configuration using opaque shell scripts
uk: налаштовування мережі за допомогою непрозорих скриптів командної оболонки

en: network device saved config file '%1$s' has unexpected contents, missing both 'MAC' and 'adminMAC': '%2$.60s'
uk: у збереженому файлі налаштувань для мережевого пристрою «%1$s» містяться неочікувані дані, немає ні «MAC», ні «adminMAC»: «%2$.60s»

en: network device type '%1$s' is not supported by this hypervisor
uk: у цьому гіпервізорі не передбачено підтримки мережевих пристроїв типу «%1$s»

en: network device with mac %1$s already exists
uk: пристрій мережі з mac %1$s вже існує

en: network event callback %1$d not registered
uk: зворотний виклик події мережі %1$d не зареєстровано

en: network filter binding port dev
uk: пристрій порту прив'язки фільтра мережі

en: network filter binding portdev
uk: пристрій порту прив'язки фільтра мережі

en: network filter config filename '%1$s' does not match name '%2$s'
uk: назва файла налаштувань фільтрування у мережі «%1$s» не відповідає назві «%2$s»

en: network filter information in XML
uk: дані щодо фільтра мережі у форматі XML

en: network filter name or uuid
uk: назва або UUID фільтра мережі

en: network information
uk: інформація щодо мережі

en: network information in XML
uk: інформація про мережу у XML

en: network interface name
uk: назва інтерфейсу мережі

en: network interface type
uk: тип мережного інтерфейсу

en: network is already active
uk: мережа вже активна

en: network is already active as '%1$s'
uk: мережа вже активна як «%1$s»

en: network is not running
uk: мережа не працює

en: network name
uk: назва мережі

en: network name or uuid
uk: назва мережі або uuid

en: network port %1$s exists already
uk: порт мережі %1$s вже існує

en: network port has no mac
uk: порт мережі не має MAC

en: network port has no owner UUID
uk: порт мережі не має UUID власника

en: network port has no owner name
uk: порт мережі не має імені власника

en: network port has no uuid
uk: порт мережі не має uuid

en: network port information in XML
uk: інформація про порт мережі у XML

en: network port not found
uk: не знайдено порту мережі

en: network port not found: %1$s
uk: не знайдено порту мережі: %1$s

en: network state driver is not active
uk: драйвер станів мережі не активний

en: network uuid
uk: uuid мережі

en: network-based listen isn't possible, network driver isn't present
uk: очікування мережевих даних неможливе, немає драйвера мережі

en: new bridge device name
uk: нова назва пристрою містка

en: new capacity for the vol, as scaled integer (default bytes)
uk: нова місткість тому у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — байти)

en: new domain name
uk: нова назва домену

en: new maximum memory size, as scaled integer (default KiB)
uk: новий максимальний розмір пам'яті у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — КіБ)

en: new memory size, as scaled integer (default KiB)
uk: новий розмір пам'яті у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — КіБ)

en: new metadata to set
uk: нові метадані для встановлення

en: new state of the device
uk: новий стан пристрою

en: new value of <requested/> size, as scaled integer (default KiB)
uk: нове значення розміру <requested/> у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — КіБ)

en: new xml too large to fit in file
uk: нові дані xml є занадто великими для зберігання у файлі

en: nfsvers value for NFS pool mount option
uk: значення nfsvers для параметра монтування буфера NFS

en: nkeycodes must be <= %1$d
uk: nkeycodes має бути <= %1$d

en: nl_recv failed
uk: помилка nl_recv

en: nl_recv failed - returned 0 bytes
uk: помилка nl_recv — повернуто 0 байтів

en: nl_recv returned with error
uk: nl_recv повернуто повідомлення про помилку

en: no
uk: ні

en: no CPU model specified
uk: не вказано моделі процесора

en: no CPU model specified at index %1$zu
uk: не вказано моделі процесора за індексом %1$zu

en: no CPUs found
uk: не знайдено жодного процесора

en: no CPUs given
uk: не вказано процесори

en: no D-Bus address
uk: немає адреси D-Bus

en: no FLR, PM reset or bus reset available
uk: немає FLR, доступне скидання PM чи шини

en: no IFLA_PORT_RESPONSE found in netlink message
uk: у повідомленні netlink не знайдено IFLA_PORT_RESPONSE

en: no IP address found for interface '%1$s'
uk: не знайдено IP-адреси для інтерфейсу «%1$s»

en: no PCI bus ID supplied for '%1$s'
uk: не вказаний ID шини PCI для «%1$s»

en: no PCI domain ID supplied for '%1$s'
uk: не вказаний ID домену PCI для «%1$s»

en: no PCI function ID supplied for '%1$s'
uk: не вказаний ID функції PCI для «%1$s»

en: no PCI product ID supplied for '%1$s'
uk: не вказаний ID продукту PCI для «%1$s»

en: no PCI slot ID supplied for '%1$s'
uk: не вказаний ID слоту PCI для «%1$s»

en: no PCI vendor ID supplied for '%1$s'
uk: не вказаний ID виробника PCI для «%1$s»

en: no SASL mechanisms are available
uk: немає доступних механізмів SASL

en: no SCSI LUN ID supplied for '%1$s'
uk: не вказано ID LUN SCSI для «%1$s»

en: no SCSI bus ID supplied for '%1$s'
uk: не вказано ID шини SCSI для «%1$s»

en: no SCSI host ID supplied for '%1$s'
uk: не вказано ID вузла SCSI для «%1$s»

en: no SCSI target ID supplied for '%1$s'
uk: не вказано ID цілі SCSI для «%1$s»

en: no USB bus number supplied for '%1$s'
uk: не вказано номер USB-шини для «%1$s»

en: no USB device number supplied for '%1$s'
uk: не вказаний номер пристрою USB для «%1$s»

en: no USB interface class supplied for '%1$s'
uk: не вказано клас USB-інтерфейсу для «%1$s»

en: no USB interface number supplied for '%1$s'
uk: не вказано номер USB-інтерфейсу для «%1$s»

en: no USB interface protocol supplied for '%1$s'
uk: не вказано протокол USB-інтерфейсу для «%1$s»

en: no USB interface subclass supplied for '%1$s'
uk: не вказано підклас USB-інтерфейсу для «%1$s»

en: no USB product ID supplied for '%1$s'
uk: не вказаний ID продукту USB для «%1$s»

en: no USB vendor ID supplied for '%1$s'
uk: не вказаний ID виробника USB для «%1$s»

en: no WWNN supplied for '%1$s', and auto-generation failed
uk: не вказано WWNN для «%1$s», спроба створити автоматично зазнала невдачі

en: no WWPN supplied for '%1$s', and auto-generation failed
uk: не вказано WWPN для «%1$s», спроба створити автоматично зазнала невдачі

en: no assigned pty for device %1$s
uk: з пристроєм %1$s не пов'язано жодного PTY

en: no audio device with ID %1$u
uk: немає звукового пристрої із ідентифікатором %1$u

en: no autostart
uk: без автозапуску

en: no available memory line found
uk: не знайдено рядка доступної пам'яті

en: no block device path supplied for '%1$s'
uk: не вказано шлях до блокового пристрою для «%1$s»

en: no call waiting for reply with prog %1$d vers %2$d serial %3$d
uk: немає викликів, які очікують на відповідь зі значенням програми %1$d, версія %2$d, серійний номер %3$d

en: no cgroup backend available
uk: не знайдено модуля cgroup

en: no client username was found
uk: не знайдено ім'я користувача

en: no client with matching id '%1$llu' found
uk: не знайдено клієнта із ідентифікатором, відповідним до «%1$llu»

en: no config file for %1$s
uk: немає файла налаштувань %1$s

en: no connection driver available
uk: драйвер з'єднання недоступний

en: no connection driver available for %1$s
uk: драйвер з'єднання для %1$s недоступний

en: no console devices available
uk: немає доступу до жодного з пристроїв консолі

en: no device capabilities for '%1$s'
uk: немає можливостей пристрою для «%1$s»

en: no device found at address '%1$s' matching MAC address '%2$s' and alias '%3$s'
uk: за адресою «%1$s» не знайдено пристрою із MAC-адресою, що збігається із «%2$s», і альтернативною назвою «%3$s»

en: no device found with alias %1$s
uk: не знайдено пристрою з псевдонімом %1$s

en: no disk format for %1$s was specified
uk: не вказано формат диска для %1$s

en: no disk found with alias '%1$s' or id '%2$s'
uk: не знайдено диска з псевдонімом «%1$s» або ідентифікатором «%2$s»

en: no disk named '%1$s'
uk: немає диска з назвою «%1$s»

en: no disks selected for backup
uk: для резервного копіювання не вибрано жодного диска

en: no domain XML passed
uk: не передано XML домену

en: no domain backup job present
uk: немає завдання із резервного копіювання домену

en: no domain checkpoint with matching name '%1$s'
uk: немає контрольної точки домену із відповідною назвою «%1$s»

en: no domain config
uk: немає конфігурації домену

en: no domain snapshot with matching name '%1$s'
uk: немає знімка домену з назвою, що відповідає «%1$s»

en: no domain with matching id %1$d
uk: немає домену із відповідним ідентифікатором %1$d

en: no domain with matching id '%1$d'
uk: немає домену із ідентифікатором «%1$d»

en: no domain with matching name '%1$s'
uk: немає домену з відповідною назвою «%1$s»

en: no domain with matching uuid
uk: немає домену з відповідним UUID

en: no domain with matching uuid '%1$s'
uk: немає домену з відповідним UUID «%1$s»

en: no domain with matching uuid '%1$s' (%2$s)
uk: немає домену з відповідним UUID «%1$s» (%2$s)

en: no error
uk: без помилок

en: no extended partition found and no primary partition available
uk: не знайдено жодного розширеного розділу, жодного доступного основного розділу

en: no file descriptor received
uk: не отримати файлового дескриптора

en: no firmwares found in %1$s
uk: у %1$s не знайдено мікропрограм

en: no free memory device slot available
uk: немає вільних слотів пристроїв пам'яті

en: no fs mount option name specified
uk: не вказано назви параметра для монтування файлової системи

en: no guest CPU model specified
uk: не вказано моделі процесора гостьової системи

en: no host device manager defined
uk: не визначено засобу керування пристроями основної системи

en: no hostname found
uk: не знайдено назви вузла

en: no hostname found for domain %1$s
uk: не знайдено назви вузла для домену %1$s

en: no hostname found: %1$s
uk: не знайдено назви вузла: %1$s

en: no iSCSI interface defined for IQN %1$s
uk: для IQN %1$s не визначено жодного інтерфейсу iSCSI

en: no interface with matching mac '%1$s'
uk: немає інтерфейсу із MAC, що збігається з «%1$s»

en: no interface with matching name '%1$s'
uk: немає інтерфейсу з назвою відповідною «%1$s»

en: no job is active on the domain
uk: у домені немає активних завдань

en: no large enough free extent
uk: немає достатньо великого вільного розширення

en: no limit
uk: без обмежень

en: no loader path specified and firmware auto selection disabled
uk: не вказано шляху до завантажувача, а автоматичний вибір мікропрограми вимкнено

en: no map for cgroup BPF prog
uk: немає карти для програми BPF cgroup

en: no matching RNG device was found
uk: не знайдено відповідного пристрою RNG

en: no matching filesystem device was found
uk: відповідного пристрою файлової системи не знайдено

en: no matching redirdev was not found
uk: не знайдено відповідного redirdev

en: no matching watchdog was found
uk: не знайдено відповідної сторожової схеми

en: no medium attachments
uk: немає долучень носіїв даних

en: no memory device found
uk: не знайдено пристроїв пам'яті

en: no monitor path
uk: немає шляху до монітора

en: no network interface supplied for '%1$s'
uk: не вказано мережний інтерфейс для «%1$s»

en: no network with matching name '%1$s'
uk: немає мережі із відповідною назвою «%1$s»

en: no network with matching uuid '%1$s'
uk: немає мережі із відповідним uuid, «%1$s»

en: no network with matching uuid '%1$s' (%2$s)
uk: немає мережі з відповідним UUID, «%1$s» (%2$s)

en: no node device for '%1$s' with matching wwnn '%2$s' and wwpn '%3$s'
uk: немає пристрою вузла для «%1$s» з відповідним wwnn «%2$s» і wwpn «%3$s»

en: no node device with matching name '%1$s'
uk: немає вузла пристрою із відповідною назвою «%1$s»

en: no node device with matching name 'scsi_host12'
uk: немає вузла пристрою із відповідною назвою «scsi_host12»

en: no nwfilter binding for port dev '%1$s'
uk: немає прив'язки nwfilter для пристрою порту «%1$s»

en: no nwfilter with matching name '%1$s'
uk: немає nwfilter з відповідною назвою «%1$s»

en: no nwfilter with matching uuid '%1$s'
uk: немає nwfilter із відповідним UUID «%1$s»

en: no panic model provided, and no default for the architecture and machine type
uk: не надано моделі паніки, а типової для цієї архітектури і типу машини немає

en: no parent for this device
uk: немає батьківського пристрою

en: no polkit agent available to authenticate
uk: агент розпізнавання polkit недоступний

en: no polkit agent available to authenticate action '%1$s'
uk: агент polkit для розпізнавання для дії «%1$s» є недоступним

en: no prefix found
uk: префікса не знайдено

en: no rbd option name specified
uk: не вказано назви параметра rbd

en: no rbd option value specified for name '%1$s'
uk: не вказано значення параметра rbd для назви «%1$s»

en: no removable media size supplied for '%1$s'
uk: не вказано розмір змінних носіїв для «%1$s»

en: no replacement string in template
uk: у шаблоні немає рядка заміни

en: no running guests.
uk: немає активних гостьових записів.

en: no screens to take screenshot from
uk: немає екранів для створення знімків

en: no secret provided for luks encryption
uk: не вказано ключ для шифрування luks

en: no secret with matching usage '%1$s'
uk: немає ключа з відповідним використанням «%1$s»

en: no secret with matching uuid '%1$s'
uk: немає ключа з відповідним UUID «%1$s»

en: no server with matching name '%1$s' found
uk: не знайдено сервера із назвою, що відповідає «%1$s»

en: no size supplied for '%1$s'
uk: не вказано розмір для «%1$s»

en: no sockets found
uk: не знайдено жодного сокета

en: no space
uk: немає місця

en: no state
uk: немає статусу

en: no storage pool with matching name '%1$s'
uk: не виявлено буфера даних з назвою відповідною «%1$s»

en: no storage pool with matching target path '%1$s'
uk: немає буфера сховища даних з відповідним шляхом призначення «%1$s»

en: no storage pool with matching target path '%1$s' (%2$s)
uk: немає буфера сховища даних з відповідним шляхом призначення «%1$s» (%2$s)

en: no storage pool with matching uuid '%1$s'
uk: немає буфера з відповідним UUID, «%1$s»

en: no storage pool with matching uuid '%1$s' (%2$s)
uk: немає буфера з відповідним UUID, «%1$s» (%2$s)

en: no storage pools were found on host '%1$s'
uk: не знайдено резервних сховищ у основній системі «%1$s»

en: no storage vol with matching key %1$s
uk: немає тому сховища даних з ключем відповідним до %1$s

en: no storage vol with matching key '%1$s'
uk: немає тому сховища даних з ключем відповідним до «%1$s»

en: no storage vol with matching name '%1$s'
uk: не виявлено тому сховища даних з назвою відповідною «%1$s»

en: no storage vol with matching path '%1$s'
uk: немає тому сховища даних з шляхом відповідним до «%1$s»

en: no storage vol with matching path '%1$s' (%2$s)
uk: за шляхом, що відповідає «%1$s» (%2$s) немає тому сховища даних

en: no stream callback registered
uk: не зареєстровано зворотний виклик потоку даних

en: no such screen ID
uk: немає такого ідентифікатора екрана

en: no suitable callback authentication callback was found
uk: не знайдено відповідного зворотного виклику розпізнавання

en: no suitable callback for host key verification
uk: немає належного зворотного виклику для перевірки ключа вузла

en: no suitable info found
uk: не знайдено відповідних даних

en: no suitable method to retrieve authentication credentials
uk: не виявлено відповідного методу для отримання реєстраційних даних для розпізнавання

en: no suitable method to retrieve key passphrase
uk: не виявлено відповідного методу для отримання пароля ключа

en: no system UUID supplied for '%1$s'
uk: не вказаний системний UUID для «%1$s»

en: no target device %1$s
uk: немає пристрою призначення %1$s

en: no target name supplied for '%1$s'
uk: не вказано назви призначення для «%1$s»

en: no threads found
uk: не знайдено жодного потоку

en: no tls service found, unable to update tls files
uk: не знайдено служби tls, не вдалося оновити файли tls

en: no transaction running, nothing to be committed.
uk: не виконується жодна дія, нічого не буде надіслано.

en: no transaction running, nothing to rollback.
uk: не виконується жодна дія, нічого не буде скасовано.

en: no unused %1$s names available
uk: немає невикористаних назв %1$s

en: no valid connection
uk: немає чинного з'єднання

en: no valid netlink response was received
uk: не було отримано жодної коректної відповіді netlink

en: no vcpus selected for modification
uk: не вибрано віртуальних процесорів для внесення змін

en: no virtio-serial controllers are available
uk: немає доступних серійний контролерів virtio

en: no x86 CPU data found
uk: даних щодо процесора x86 не виявлено

en: node '%1$s' has unexpected NULL content. This could be caused by malformed input, or a memory allocation failure
uk: вмістом вузла «%1$s» неочікувано виявився NULL. Причиною може бути помилкове форматування вхідних даних або помилка під час спроби отримання пам'яті

en: node '%1$s' has unexpected type %2$d
uk: вузол «%1$s» належить до непідтримуваного типу %2$d

en: node CPU stats not implemented on this platform
uk: на цій платформі інформацію щодо процесорів вузла не реалізовано

en: node SEV information
uk: відомості SEV вузла

en: node cpu info not implemented on this platform
uk: на цій платформі отримання даних щодо процесора вузла не реалізовано

en: node cpu map
uk: карта процесорів вузла

en: node device '%1$s' in %2$s must match connection
uk: пристрій вузла «%1$s» у %2$s має відповідати з'єднанню

en: node device '%1$s' is not persistent
uk: пристрій вузла «%1$s» не є сталим

en: node device details in XML
uk: дані щодо вузла пристрою у форматі XML

en: node device event callback %1$d not registered
uk: зворотний виклик події пристрою вузла %1$d не зареєстровано

en: node device information
uk: відомості щодо вузлового пристрою

en: node device is not active
uk: пристрій вузла не є активним

en: node get memory parameters not implemented on this platform
uk: на цій платформі отримання параметрів пам'яті вузлів не передбачено

en: node info not implemented on this platform
uk: на цій платформі інформацію про вузол не реалізовано

en: node information
uk: інформація про вузол

en: node memory stats not implemented on this platform
uk: на цій платформі інформацію щодо пам'яті вузла не реалізовано

en: node online CPU map not implemented on this platform
uk: інтерактивну карт процесорів не реалізовано на цій платформі

en: node present CPU map not implemented on this platform
uk: поточну карту процесорів не реалізовано на цій платформі

en: node set memory parameters not implemented on this platform
uk: на цій платформі встановлення параметрів пам'яті вузлів не передбачено

en: node-name '%1$s' too long for qemu
uk: значення node-name «%1$s» є надто довгим для qemu

en: nodedev state driver is not active
uk: драйвер стану nodedev не задіяно

en: nodeset attribute of hugepages of sizes %1$llu and %2$llu intersect
uk: атрибути nodeset великих сторінок (hugepages) розмірів %1$llu та %2$llu перетинаються

en: nodeset for NUMA memory tuning must be set if 'placement' is 'static'
uk: слід встановити набір вузлів для коригування ділянок пам'яті NUMA, якщо визначено, що «placement» є «static»

en: non unique alias detected: %1$s
uk: виявлено повторення альтернативної назви: %1$s

en: non-shared storage migration into '%1$s' target is not supported
uk: підтримки перенесення сховища без спільного доступу до цілі «%1$s» не передбачено

en: nonzero ncpus doesn't match with NULL cpus
uk: ненульове значення ncpus не відповідає значенню NULL cpus

en: nonzero ncpus doesn't match with NULL xmlCPUs
uk: ненульове значення ncpus не відповідає значенню NULL xmlCPU

en: not a hugetlbfs mount: '%1$s'
uk: не є змонтованою системою hugetlbfs: «%1$s»

en: not specified
uk: не вказано

en: not supported on non-linux platforms
uk: не підтримується на платформах, відмінних від Linux

en: nothing selected for snapshot
uk: для знімка нічого не вибрано

en: notify server to update TLS related files online.
uk: сповістити сервер для оновлення пов'язаних із файлами TLS в інтерактивному режимі.

en: notify server to update the CA cert, CA CRL, server cert / key without restarts. See OPTIONS for currently supported attributes.
uk: сповістити сервер про потребу оновлення сертифіката CA, CA CRL, сертифіката/ключа сервера без перезапуску. Див. ПАРАМЕТРИ, щоб ознайомитися із атрибутами, підтримку яких передбачено у поточній версії.

en: nparams count exceeds maximum: %1$u > %2$u
uk: значення nparams перевищує максимально припустиме: %1$u > %2$u

en: nparams in %1$s must be %2$d
uk: nparams у %1$s має дорівнювати %2$d

en: nparams in %1$s must be equal to %2$d
uk: значення nparams у %1$s має дорівнювати %2$d

en: nparams must be non-negative
uk: nparams має бути невід'ємним

en: nparams too large
uk: надто великий розмір nparams

en: numa parameters are not supported by vz driver
uk: у драйвері vz не передбачено підтримки параметрів numa

en: numad is not available on this host
uk: numad є недоступним для цього вузла

en: number of IO channels to use for parallel restore
uk: кількість каналів введення-виведення для використання при паралельному відновленні

en: number of IO channels to use for parallel save
uk: кількість каналів введення-виведення для використання при паралельному збереженні

en: number of bytes read:
uk: кількість прочитаних байтів:

en: number of bytes written:
uk: кількість записаних байтів:

en: number of compression threads for multithread compression
uk: кількість потоків стискання для багатопотокового стискання

en: number of connections for parallel migration
uk: кількість з'єднань при паралельному перенесенні

en: number of decompression threads for multithread compression
uk: кількість потоків розпаковування для багатопотокового стискання

en: number of flush operations:
uk: кількість дій зі спорожнення:

en: number of millisecs the shared memory service should sleep before next scan
uk: кількість мілісекунд бездіяльності служби спільної пам'яті між скануваннями

en: number of pages to scan before the shared memory service goes to sleep
uk: кількість сторінок, які має бути проскановано службою спільної пам'яті до переходу до стану бездіяльності

en: number of parallel save channels cannot be less than 1
uk: кількість каналів паралельного збереження не може бути меншою за 1

en: number of read operations:
uk: кількість дій з читання:

en: number of seconds the daemon will run without any active connection
uk: кількість секунд, протягом яких працюватиме фонова служба без будь-якого активного з'єднання

en: number of seconds to squelch traffic on newly connected ports
uk: кількість секунд на придушення обміну даними на щойно з'єднаних портах

en: number of virtual CPUs
uk: число віртуальних процесорів

en: number of write operations:
uk: кількість дій з запису:

en: numbers not allowed in VMX format
uk: числа неприпустимі у форматі VMX

en: numeric overflow in conf value
uk: переповнення числового значення у значенні налаштування

en: numerical overflow
uk: числове переповнення

en: numerical overflow: %1$s
uk: числове переповнення: %1$s

en: nvcpus is zero
uk: nvcpus дорівнює нулю

en: nvdimm isn't supported by this QEMU binary
uk: підтримки nvdimm у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: nvdimm label must be at least 128KiB
uk: мітка nvdimm має бути розміром у принаймні 128 КіБ

en: nvdimm pmem property is not available with this QEMU binary
uk: властивість pmem NVDIMM для цього виконуваного файла QEMU є недоступною

en: nvdimm readonly property is not available with this QEMU binary
uk: властивість readonly NVDIMM для цього виконуваного файла QEMU є недоступною

en: nvram address type must be spaprvio
uk: адреса nvram має належати до типу spaprvio

en: nvram device is not supported by this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки пристроїв nvram

en: nvram device is only supported for PPC64
uk: підтримку пристроїв nvram передбачено лише для архітектури PPC64

en: nwfilter is in use
uk: nwfilter вже використовується

en: nwfilter state driver is not active
uk: драйвер стану nwfilter не задіяно

en: object props can't be NULL
uk: властивості об'єкта не можуть дорівнювати NULL

en: object size %1$zu of %2$s is not larger than parent class %3$zu
uk: розмір об'єкта %1$zu %2$s не перевищує розміру батьківського класу %3$zu

en: occupied
uk: зайнято

en: offline
uk: автономний режим

en: offline migration
uk: перенесення без вимикання

en: offline migration cannot handle non-shared storage
uk: засіб перенесення без вимикання не може працювати зі сховищем даних, яке не належить до сховищ спільного використання

en: offline migration is not supported by the destination host
uk: перенесення з вимиканням не підтримується вузлом призначення

en: offline migration is not supported by the source host
uk: перенесення з вимиканням не підтримується вузлом джерела

en: offline migration must be specified with the persistent flag set
uk: перенесення без вимикання має бути вказано разом зі встановленням прапорця persistent

en: ok
uk: виконано

en: old qcow/qcow2 encryption is not supported
uk: підтримки застарілого шифрування qcow/qcow2 не передбачено

en: on_reboot, on_poweroff and on_crash parameters are not supported by vz driver
uk: у драйвері vz не передбачено підтримки параметрів on_reboot, on_poweroff та on_crash

en: one of --enable, --disable is required
uk: має бути вказано один з таких параметрів: --enable або --disable

en: one of --list, --all, or --event <type> is required
uk: слід вказати --list, --all або --event <тип>

en: online non-hotpluggable vcpus must be ordered in ascending order
uk: віртуальні процесори, які працюють і не можуть бути під'єднані «вгарячу», слід упорядковувати за розстанням

en: online non-hotpluggable vcpus need to be ordered prior to hotpluggable vcpus
uk: перш ніж під'єднувати віртуальні процесори, слід упорядкувати віртуальні процесори, які працюють і не можуть бути під'єднані «вгарячу»

en: only 'connect' mode is supported for external TPM device
uk: для зовнішнього пристрою TPM передбачено підтримку лише режиму «connect»

en: only 'dimm' addresses are supported for the pc-dimm device
uk: для пристрою pc-dimm передбачено підтримку лише адрес «dimm»

en: only 'file' type is supported with NVRAM
uk: з NVRAM передбачено підтримку лише типу «file»

en: only 'pci' addresses are supported for the shared memory device
uk: для пристрою спільної пам'яті передбачено підтримку лише адрес «pci»

en: only 'pci' addresses are supported for the virtio-pmem device
uk: для пристрою virtio-pmem передбачено підтримку лише адрес «pci»

en: only 'pci' and 'ccw' addresses are supported for the %1$s device
uk: для пристрою %1$s передбачено підтримку лише адрес only 'pci' і 'ccw'

en: only 'qcow2' formatted 'block' nvram backing can be formatted
uk: форматувати можна лише форматовані у «qcow2» резервні сховища nvram «block»

en: only 'raw' images supported as <dataStore>
uk: для <dataStore> передбачено підтримку лише образів «raw»

en: only 1 graphics device of each type (sdl, vnc, spice, headless, dbus, rdp) is supported
uk: передбачено підтримку лише 1 графічного пристрою кожного типу (sdl, vnc, spice, headless, dbus, rdp)

en: only JSON objects can be top level
uk: на верхньому рівні можуть бути лише об'єкти JSON

en: only RAW volumes are supported by this storage pool
uk: цим сховищем даних передбачено лише томи RAW

en: only S390 guests support panic device of model 's390'
uk: підтримку пристроїв паніки для моделі «s390» передбачено лише для гостьових систем S390

en: only TCP protocol can be converted to InetSocketAddress
uk: лише протокол TCP можна перетворити на InetSocketAddress

en: only TCP transport is supported for iSCSI volumes
uk: для томів iSCSI передбачено підтримку передавання даних лише протоколом TCP

en: only USB input devices are supported
uk: підтримку передбачено лише для пристроїв введення з інтерфейсом USB

en: only a single IOMMU device is supported
uk: передбачено підтримку лише одинарного пристрою IOMMU

en: only a single TPM Proxy device is supported
uk: передбачено підтримку лише одного проксі пристрою TPM

en: only a single TPM non-proxy device is supported
uk: передбачено підтримку лише одного не-проксі пристрою TPM

en: only a single memory balloon device is supported
uk: передбачено підтримку лише одного пристрою додаткової пам'яті

en: only a single nvram device is supported
uk: передбачено підтримку лише одного пристрою nvram

en: only a single pstore device is supported
uk: передбачено підтримку лише одного пристрою pstore

en: only a single vsock device is supported
uk: передбачено підтримку лише одного пристрою vsock

en: only bus 'virtio' is supported for 'passthrough' input devices
uk: для вхідних пристроїв «passthrough» передбачено підтримку лише шини «virtio»

en: only bus 'virtio' is supported for input model '%1$s'
uk: для моделі вхідних даних «%1$s» передбачено підтримку лише каналу «virtio»

en: only can reboot running/paused domain
uk: перезавантажити можна лише запущений або призупинений домен

en: only can resume paused domain
uk: можна відновити роботу лише призупиненого домену

en: only can save running/paused domain
uk: збереження можливе лише для запущеного або призупиненого домену

en: only can shutdown running/paused domain
uk: вимикати можна лише запущений або призупинений домен

en: only can suspend running domain
uk: призупиняти можна лише запущений домен

en: only connect if safe console handling is supported
uk: встановлювати з'єднання, лише якщо підтримується безпечна обробка даних у консолі

en: only cpu feature policies 'require' and 'disable' are supported for %1$s
uk: для %1$s передбачено підтримку лише правил можливостей процесора «require» та «disable»

en: only i686 and x86_64 guests support panic device of model 'hyperv'
uk: підтримку пристроїв паніки для моделі «hyperv» передбачено лише для гостьових систем i686 і x86_64

en: only list pool of specified type(s) (if supported)
uk: показати у списку лише буфери певного типу (якщо підтримується)

en: only model 'netfront' is supported for Xen PV(H) domains
uk: для доменів PV(H) Xen передбачено підтримку лише моделі «netfront»

en: only nmdm console types are supported
uk: передбачено підтримку лише типів консолей nmdm

en: only one RNG backend is supported
uk: передбачено підтримку лише одного модуля RNG

en: only one TPM backend is supported
uk: передбачено підтримку лише одного модуля TPM

en: only one backup job is supported
uk: передбачено підтримку визначення лише одного завдання із резервного копіювання

en: only one crypto backend is supported
uk: передбачено підтримку лише одного модуля шифрування

en: only one emulatorpin is supported
uk: передбачено підтримку лише одного emulatorpin

en: only one emulatorsched is supported
uk: передбачено підтримку лише одного emulatorsched

en: only one filesystem supported
uk: підтримується лише одна файлова система

en: only one hotpluggable entity can be selected
uk: можна вибирати лише один елемент, що з'єднується у «гарячому» режимі

en: only one log element is allowed for character device
uk: для символьного пристрою дозволено лише один елемент «log»

en: only one numatune is supported
uk: передбачено підтримку лише одного numatune

en: only one protocol element is allowed for character device
uk: для символьного пристрою дозволено лише один елемент «protocol»

en: only one resource element is supported
uk: передбачено підтримку лише одного елемента resource

en: only one set of redirection filter rule is supported
uk: передбачено підтримку лише одного набору правил фільтрування для переспрямовування

en: only one source element is allowed for character device
uk: для символьного пристрою дозволено лише один елемент «source»

en: only one source host address may be specified for the iSCSI hostdev
uk: для пристрою iSCSI основної системи можна вказувати лише одну адресу джерела у основній системі

en: only pSeries guests support panic device of model 'pseries'
uk: для моделі «pseries» підтримку пристроїв паніки передбачено лише для гостьових систем pSeries

en: only scheme, host and port are supported in vz migration URI: %1$s
uk: у адресі перенесення vz можна вказувати лише схему, вузол і порт: %1$s

en: only sending a signal to pid 1 is supported
uk: передбачено підтримку лише надсилання сигналу до pid 1

en: only single ISA controller is supported
uk: передбачено підтримку лише одного контролера ISA

en: only single USB controller is supported
uk: передбачено підтримку лише одного контролера USB

en: only single input device is supported
uk: передбачено підтримку лише одного пристрою введення даних

en: only snapshot=no is supported with vhostuser disk
uk: для пристроїв vhostuser передбачено підтримку лише snapshot=no

en: only source type 'unix' is supported for external TPM device
uk: для зовнішнього пристрою TPM передбачено підтримку лише типу джерела «unix»

en: only supports mount filesystem type
uk: передбачено лише підтримку типів файлових систем mount

en: only supports passthrough accessmode
uk: передбачено підтримку лише режиму доступ з передаванням даних

en: only tablet input devices are supported
uk: передбачено підтримку лише пристроїв введення на основі планшетів

en: only the 'qemu' driver can be used with network disks
uk: для мережевих дисків можна використовувати лише драйвер «qemu»

en: only two source elements are allowed for character device
uk: для символьного пристрою дозволено лише два елементи «source»

en: only virtiofs filesystems can be hotplugged
uk: з'єднання «угарячу» можливе лише для файлових систем virtiofs

en: open an editor to modify the description
uk: відкрити редактор для внесення змін у опис

en: operation '%1$s' not supported for backend '%2$s'
uk: підтримки операції «%1$s» для модуля «%2$s» не передбачено

en: operation aborted
uk: виконання дії перервано

en: operation aborted: %1$s
uk: виконання дії перервано: %1$s

en: operation failed
uk: помилка дії

en: operation failed: %1$s
uk: помилка дії: %1$s

en: operation forbidden for read only access
uk: операція заборонена в режимі лише для читання

en: operation forbidden: %1$s
uk: заборонена дія: %1$s

en: operation type %1$d not supported
uk: тип дії %1$d не підтримується

en: option %1$s requires a positive integer argument
uk: параметр %1$s повинен використовуватися з цілим додатним аргументом

en: option %1$s takes a numeric argument
uk: разом з параметром %1$s слід вказувати числовий аргумент

en: option '-%1$c' requires an argument
uk: слід вказати аргумент до параметра «-%1$c»

en: option '-%1$c'/'--%2$s' requires an argument
uk: слід вказати аргумент до параметра «-%1$c»/«--%2$s»

en: option --%1$s already seen
uk: параметр --%1$s вже використано

en: option parsing failed: %1$s
uk: не вдалося обробити параметр: %1$s

en: optional CPU features are not supported
uk: підтримки додаткових можливостей процесора не передбачено

en: optional file of source xml to query for pools
uk: додатковий файл джерела даних XML для пошуку даних щодо резервних сховищ

en: optional file to read keys from
uk: додатковий файл для читання з нього ключів

en: optional host to query
uk: вузол (необов'язковий)

en: optional initiator IQN to use for query
uk: додаткове значення IQN ініціатора для використання у запиті

en: optional port to query
uk: порт (необов'язковий)

en: options
uk: параметри

en: os.type is not defined
uk: os.type не визначено

en: out of bounds index - count %1$zu at %2$zu
uk: індекс поза припустимим діапазоном — відлік %1$zu на %2$zu

en: out of memory
uk: недостатньо пам'яті

en: out of memory: %1$s
uk: не вистачає пам'яті: %1$s

en: outbound average is mandatory
uk: середнє значення об'єму вихідних даних є обов'язковим

en: outbound floor is unsupported yet
uk: підтримки нижнього значення ширини вихідного каналу ще не передбачено

en: outbound rate larger than maximum %1$u
uk: вихідна швидкість перевищує максимальну, %1$u

en: output an XML string for the hypervisor sysinfo, if available
uk: вивести рядок XML щодо системної інформації гіпервізора, якщо він доступний

en: output help for each command
uk: вивести довідку для кожної команди

en: output the list of options which are missing completers
uk: вивести список параметрів, де не вистачає завершувачів

en: output to stderr
uk: вивести повідомлення до stderr

en: overflow in converting %1$ld MiB/s to bytes
uk: переповнення під час перетворення %1$ld МіБ/с на байти

en: overflow in sum of statistic for blkio cgroup (%1$s) field '%2$s'
uk: переповнення у сумі статистичних даних для поля cgroup blkio (%1$s) «%2$s»

en: override the destination host name used for TLS verification
uk: перевизначити назву основної системи призначення, яку буде використано для перевірки за допомогою TLS

en: overwrite any existing data
uk: перезаписати всі вже створені дані

en: owner %1$lld does not hold the resource lock
uk: власник %1$lld не втримує блокування ресурсу

en: p2p migration is not supported by the source host
uk: перенесення p2p не підтримується вузлом джерела

en: packed driver option is only supported for virtio devices
uk: підтримку параметра драйвера packed передбачено лише для пристроїв virtio

en: packet %1$d bytes received from server too large, want %2$d
uk: отриманий від сервера пакет у %1$d байтів є занадто великим, потрібно %2$d

en: packet %1$d bytes received from server too small, want %2$d
uk: отриманий від сервера пакет у %1$d байтів є занадто малим, потрібно %2$d

en: page cache size for xbzrle compression
uk: розмір кешу сторінок для стискання xbzrle

en: page count
uk: кількість сторінок

en: page info is not supported on this platform
uk: підтримки отримання даних сторінки для цієї платформи не передбачено

en: page pool allocation is not supported on this platform
uk: на цій платформі не передбачено підтримки розподілу буфера сторінок

en: page size %1$u is not available
uk: розмір сторінки %1$u недоступний

en: page size %1$u is not available on node %2$d
uk: розмір сторінки %1$u недоступний на вузлі %2$d

en: page size (in kibibytes)
uk: розмір сторінки (у кібібайтах)

en: page_per_vq option is only supported for virtio devices
uk: підтримку параметра page_per_vq передбачено лише для пристроїв virtio

en: panic is supported only with ISA address type
uk: підтримку panic передбачено лише з типом адрес ISA

en: panicked
uk: панікує

en: parallel ports are not supported
uk: підтримки паралельних портів не передбачено

en: parallels bus does not support %1$s input device
uk: шина parallels не підтримує пристрій вводу %1$s

en: parallels containers don't support input bus %1$s
uk: у контейнерах parallels не передбачено підтримки вхідного каналу %1$s

en: parameter %1$s too big for destination
uk: значення параметра %1$s є занадто великим для призначення

en: parameter '%1$s' is missing in reply of guest-get-load
uk: у відповіді guest-get-load не визначає параметра «%1$s»

en: parameter '%1$s' not supported
uk: підтримки параметра «%1$s» не передбачено

en: parameter '%1$s' occurs multiple times
uk: параметр «%1$s» вказано декілька разів

en: parameter '%1$s' of command '%2$s' has incorrect alias option
uk: параметр «%1$s» команди «%2$s» містить некоректний варіант альтернативної назви

en: parameter '%1$s' of command '%2$s' misused 'required' flag
uk: у параметрі «%1$s» команди «%2$s» неправильно використано прапорець «required»

en: parameter '%1$s' of command '%2$s' must be listed before optional parameters
uk: параметр «%1$s» команди «%2$s» має перебувати у списку перед необов'язковими параметрами

en: parameter '%1$s' of command '%2$s' must be listed last
uk: параметр «%1$s» команди «%2$s» має бути останнім у списку

en: parameter=value
uk: параметр=значення

en: parent %1$s for moment %2$s not found
uk: не знайдено батьківського елемента %1$s для моменту %2$s

en: parent %1$s would create cycle to %2$s
uk: батьківський знімок %1$s створити цикл з %2$s

en: parent '%1$s' is not an fc_host for the wwnn/wwpn
uk: батьківський запис «%1$s» не належить до fc_host для wwnn/wwpn

en: parent '%1$s' is not properly formatted
uk: батьківський запис «%1$s» не є належним чином форматованим

en: parent '%1$s' specified for vHBA does not exist
uk: батьківського «%1$s», вказаного для vHBA, не існує

en: parser error
uk: помилка розбору

en: partial string to autocomplete
uk: частковий рядок для автодоповнення

en: pass file descriptors N,M,... along with the command
uk: передати дескриптори файлів N,M,... разом із командою

en: pass file descriptors N,M,... to the guest
uk: передати дескриптори файлів N, M,... гостьовій системі

en: passphrase is too long for the buffer
uk: пароль є надто довгим для буфера

en: passthrough mode requires a character device type attribute
uk: для роботи у режимі передавання слід вказати атрибути типу символьного пристрою

en: path '%1$s' doesn't reference a file
uk: шлях «%1$s» не посилається на файл

en: path '%1$s' is not absolute
uk: шлях «%1$s» не є абсолютним

en: path does not exist, skipping file type checks
uk: шляху не існує, перевірку типів файлів пропущено

en: path is required for model '%1$s'
uk: для моделі «%1$s» потрібен шлях

en: path is required for model 'nvdimm'
uk: для моделі «nvdimm» слід вказати шлях

en: path of backing file in chain for a partial pull
uk: шлях до резервного файла у ланцюжка для часткового отримання даних

en: path of base file to commit into (default bottom of chain)
uk: шлях до основного файла, до якого слід вносити дані (типово, низ ланцюжка)

en: path of the copy to create
uk: шлях до копії, яку слід створити

en: path of top file to commit from (default top of chain)
uk: шлях до верхнього файла, з якого слід почати внесення (типово, верхній у ланцюжку)

en: path to emulator binary (/domain/devices/emulator)
uk: шлях до виконуваного файла емулятора (/домен/пристрої/емулятор)

en: path to file containing the secret
uk: шлях до файла з паролем

en: path to file containing the secret header
uk: шлях до файла з заголовком пароля

en: path to inputvol secret data file is required
uk: слід вказати шлях до файла даних ключів inputvol

en: path to secret data file is required
uk: слід вказати шлях до файла даних ключів

en: paused
uk: призупинено

en: pcap_create failed
uk: помилка pcap_create

en: pci backend driver type '%1$s' is not supported
uk: підтримки типу драйвера модуля обробки pci «%1$s» не передбачено

en: pci device %1$s is not a PCI-Express device
uk: пристрій pci %1$s не є пристроєм PCI-Express

en: pci device assignment backend driver (e.g. 'vfio' or 'xen')
uk: драйвер обробки призначення пристроїв pci (наприклад «vfio» або «xen»)

en: pci driver '%1$s' supposedly loaded by module '%2$s' not found in sysfs
uk: драйвера pci «%1$s», який мав завантажити модуль «%2$s» не знайдено у sysfs

en: pci-expander-bus controllers are only supported on 440fx-based machinetypes
uk: підтримку контролерів pci-expander-bus передбачено лише для типів комп'ютерів на основі 440fx

en: pci-root and pcie-root controllers should have index 0
uk: Кореневі контролери PCI та PCIE повинні мати індекс 0

en: pci-root and pcie-root controllers should not have an address
uk: Кореневі контролери PCI та PCIE не повинні мати адреси

en: pcie-expander-bus controllers are not supported with this machine type
uk: для цього типу машини не передбачено підтримки контролерів pcie-expander-bus

en: peeking is not supported for FD passed images
uk: підтримки вибору для образів, які передано за допомогою дескрипторів файлів, не передбачено

en: peeking is not supported for vhostuser disk
uk: для диска vhostuser не передбачено підтримки вибору

en: peeking is only supported for disk with 'raw' format not '%1$s'
uk: вибір передбачено лише для дисків із форматуванням «raw», але не для «%1$s»

en: peer-2-peer migration
uk: перенесення з вузла на вузол

en: per-device IO Weights, in the form of /path/to/device,weight,...
uk: окремі значення ваги введення-виведення, у форматі /шлях/до/пристрою,вага,...

en: per-device boot elements cannot be used together with os/boot elements
uk: окремі елементи завантаження для пристроїв не можна використовувати разом з елементами ОС або завантаження

en: per-device bytes read per second, in the form of /path/to/device,read_bytes_sec,...
uk: читання байтів на пристрій на секунду у форматі /шлях/до/пристрою,читання_байтів_на_секунду,...

en: per-device bytes wrote per second, in the form of /path/to/device,write_bytes_sec,...
uk: запис байтів на пристрій на секунду у форматі /шлях/до/пристрою,запис_байтів_на_секунду,...

en: per-device read I/O limit per second, in the form of /path/to/device,read_iops_sec,...
uk: обмеження кількості дій з введення-виведення для читання на секунду на пристрій у форматі /шлях/до/пристрою,к-ть_дій_на_секунду,...

en: per-device write I/O limit per second, in the form of /path/to/device,write_iops_sec,...
uk: обмеження кількості дій з введення-виведення для запису на секунду на пристрій у форматі /шлях/до/пристрою,к-ть_дій_на_секунду,...

en: perf event '%1$s' was already specified
uk: подію perf «%1$s» вже вказано

en: perf events which will be disabled
uk: події perf, які буде вимкнено

en: perf events which will be enabled
uk: події perf, які буде увімкнено

en: perform a live core dump if supported
uk: виконати створення дампу робочої версії ядра, якщо це можливо

en: perform selected wiping algorithm
uk: виконати витирання за вказаним алгоритмом

en: period in seconds to set collection
uk: період у секундах для збирання даних

en: persist VM on destination
uk: постійність ВМ на призначенні

en: persistent attach of device '%1$s' is not supported
uk: підтримки остаточного під'єднання пристрою «%1$s» не передбачено

en: persistent attach of device is not supported
uk: підтримки остаточного під'єднання пристрою не передбачено

en: persistent detach of device '%1$s' is not supported
uk: підтримки остаточного від'єднання пристрою «%1$s» не передбачено

en: persistent detach of device is not supported
uk: підтримки остаточного від'єднання пристрою не передбачено

en: persistent reservations are not supported with NVRAM
uk: підтримку сталих резервувань для NVRAM не передбачено

en: persistent update of device '%1$s' is not supported
uk: остаточне оновлення пристрою «%1$s» не підтримується

en: persistent update of device is not supported
uk: постійне оновлення пристрою не підтримується

en: physical address within the guest domain's memory to set the secret
uk: фізична адреса у пам'яті домену гостьової системи для встановлення пароля

en: pid
uk: PID

en: pid_value in %1$s is too large
uk: Значення pid_value у %1$s є надто великим

en: pidfd_open failed for %1$i
uk: помилка pidfd_open для %1$i

en: pin all memory before starting RDMA live migration
uk: пришпилити усю пам'ять до того, як буде розпочато перенесення RDMA у «гарячому» режимі

en: platform unsupported
uk: непідтримувана платформа

en: polkit text authentication agent unavailable
uk: текстовий агент розпізнавання polkit є недоступним

en: poll failed in libxlTunnel3MigrationSrcFunc
uk: помилка опитування у libxlTunnel3MigrationSrcFunc

en: poll failed in migration tunnel
uk: невдала спроба опитування у тунелі перенесення

en: pool '%1$s' already exists with uuid %2$s
uk: запис буфера «%1$s» вже існує з UUID %2$s

en: pool '%1$s' has asynchronous jobs running.
uk: у резервному сховищі «%1$s» виконуються асинхронні завдання.

en: pool '%1$s' is already defined with uuid %2$s
uk: буфер «%1$s» вже визначено з UUID %2$s

en: pool '%1$s' is not active
uk: буфер «%1$s» не є активним

en: pool '%1$s' is starting up
uk: запускаємо буфер «%1$s»

en: pool = '%1$s', volume = '%2$s'
uk: буфер = «%1$s», том = «%2$s»

en: pool does not support pool deletion
uk: резервним сховищем не передбачено підтримки вилучення буфера

en: pool has no config file
uk: у буфера немає файла налаштувань

en: pool information in XML
uk: дані резервних сховищ у форматі XML

en: pool is already active as '%1$s'
uk: буфер вже задіяно як «%1$s»

en: pool name
uk: назва буфера

en: pool name or uuid
uk: назва або UUID буфера

en: pool name or uuid of the input volume's pool
uk: назва або UUID буфера вхідного тому

en: pool type '%1$s' does not support source discovery
uk: типом буфера «%1$s» не передбачено підтримки виявлення джерела

en: port %1$u out of range in USB address bus: %2$u port: %3$s
uk: порт %1$u лежить поза межами припустимого діапазону каналу адрес USB: %2$u-порт: %3$s

en: port '%1$s' out of range
uk: порт «%1$s» не належить до припустимого діапазону

en: port UUID
uk: UUID порту

en: port cannot be specified in 'nfs' protocol host
uk: у вузлі протоколу «nfs» не може бути вказано порт

en: port to use by target server for incoming disks migration
uk: порт, який має використовувати сервер призначення для вхідного перенесення дисків

en: port-profile setlink timed out
uk: перевищення часу очікування на завершення виконання setlink для порту-профілю

en: possible loop in QMP schema
uk: можлива циклічність у схемі QMP

en: post-copy
uk: пост-копіювання

en: post-copy can only be started while outgoing migration is in progress
uk: пост-копіювання можна розпочати лише під час вихідного перенесення

en: post-copy failed
uk: спроба пост-копіювання зазнала невдачі

en: post-copy is not supported with tunnelled migration
uk: підтримки пост-копіювання із тунельованим перенесенням не передбачено

en: post-copy migration bandwidth limit in MiB/s
uk: обмеження ширини каналу перенесення після копіювання у МіБ/с

en: post-copy migration is not supported with non-live or paused migration
uk: підтримки перенесення з пост-копіюванням не передбачено для неінтерактивних або призупинених перенесень

en: post-copy migration of domain %1$s has not failed
uk: перенесення домену %1$s із пост-копіюванням не зазнало невдачі

en: potentially unsafe disk format probing
uk: потенційно небезпечне зондування формату диска

en: potentially unsafe use of host CPU passthrough
uk: потенційно небезпечне використання передавання процесора основної системи

en: power-of-two granularity to use during the copy
uk: модульність (степінь двійки), якою слід скористатися під час копіювання

en: pr helper %1$s didn't show up
uk: допоміжний засіб pr %1$s не показав себе

en: pr helper %1$s died unexpectedly
uk: допоміжний засіб pr %1$s неочікувано завершив роботу

en: pr helper died and reported: %1$s
uk: допоміжний засіб pr неочікувано завершив роботу і повідомив: %1$s

en: pr helper socked did not show up
uk: допоміжний засіб сокета pr не показав себе

en: prctl failed to enable '%1$s' in the AMBIENT set
uk: prctl не вдалося увімкнути «%1$s» у наборі AMBIENT

en: prctl failed to reset KEEPCAPS
uk: prctl не вдалося скинути значення KEEPCAPS

en: prctl failed to set KEEPCAPS
uk: prctl не вдалося встановити значення KEEPCAPS

en: pre-creation of storage target for incremental storage migration of disk '%1$s' is not supported
uk: підтримки попереднього створення цілі сховища даних для нарощувального перенесення сховища диска «%1$s» не передбачено

en: preallocate is not supported on this platform
uk: підтримки попереднього розподілу пам'яті (preallocate) на цій платформі не передбачено

en: preallocate is only supported for an unencrypted raw volume
uk: підтримку попереднього отримання пам'яті передбачено лише для нешифрованих томів типу raw

en: preallocate is only supported for raw type volume
uk: підтримку попереднього отримання пам'яті передбачено лише для томів типу raw

en: preallocate metadata (for qcow2 instead of full allocation)
uk: попередньо отримати місце для метаданих (для qcow2 замість отримання місця для всіх даних)

en: preallocation threads are unsupported with this QEMU
uk: у цьому QEMU не передбачено підтримки потоків попереднього розподілу пам'яті

en: prefix the message
uk: додати префікс до повідомлення

en: prefix too long
uk: префікс є надто довгим

en: preserve sparseness of volume
uk: зберегти розрідженість тому

en: preserve state before shutting down
uk: зберегти стан до вимикання

en: pretty-print any JSON output
uk: форматоване виведення для усіх виведених даних JSON

en: pretty-print any qemu monitor protocol output
uk: форматувати дані, виведені за будь-яким протоколом qemu

en: pretty-print the output
uk: виведення форматованих даних

en: prevent any configuration changes to domain until migration ends
uk: запобігати будь-яким змінами у налаштуваннях домену до завершення перенесення

en: print XML document rather than attach the disk
uk: вивести документ XML без долучення диска

en: print XML document rather than attach the interface
uk: вивести документ XML без долучення інтерфейсу

en: print XML document rather than change media
uk: вивести документ XML замість зміни носія

en: print XML document rather than clone the volume
uk: вивести документ XML, а не клонувати том

en: print XML document rather than create
uk: вивести документ XML, а не створювати буфер

en: print XML document rather than detach the disk
uk: вивести документ XML без від'єднання диска

en: print XML document rather than detach the interface
uk: вивести документ XML, а не від'єднувати інтерфейс

en: print XML document rather than set the interface link state
uk: вивести документ XML, а не встановлювати стан зв'язку інтерфейсу

en: print XML document, but don't define/create
uk: вивести документ XML, але не визначати і не створювати буфер

en: print a more human readable output
uk: вивести дані у зручнішому для читання форматі

en: print domain's time in human readable form
uk: вивести час домену у зручному для читання форматі

en: print help
uk: довідка з друку

en: print lease info for a given network
uk: вивести дані щодо надання для вказаної мережі

en: print statistics for any kind of job (even failed ones)
uk: виводити статистику для усіх типів завдань (навіть невдалих)

en: print the XML used to start the copy job instead of starting the job
uk: вивести XML, який використано для запуску завдання з копіювання, замість запуску завдання

en: print the admin server URI
uk: вивести URI адміністративного сервера

en: print the current directory
uk: показати поточний каталог

en: print the domain's hostname
uk: вивести назву вузла домену

en: print the hypervisor canonical URI
uk: вивести канонічний URI гіпервізора

en: print the hypervisor hostname
uk: вивести назву вузлі гіпервізора

en: print the hypervisor sysinfo
uk: показати дані sysinfo щодо гіпервізора

en: print the raw data returned by libvirt
uk: вивести необроблені дані, які повернуто libvirt

en: print updated memory device XML instead of executing the change
uk: вивести оновлений XML пристрою пам'яті, замість внесення змін

en: prints by percentage during 1 second.
uk: показати у відсотках протягом 1 секунди.

en: prints specified cell statistics only.
uk: показати статистичні дані лише для вказаної комірки.

en: prints specified cpu statistics only.
uk: показати лише статистичні дані щодо вказаного процесора.

en: process exited while connecting to monitor
uk: процес завершив роботу під час спроби встановлення з'єднання з монітором

en: product is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки продуктів для дисків vhostuser не передбачено

en: profile does not exist
uk: профілю не існує

en: profile exists
uk: профіль вже існує

en: profileid parameter too long
uk: значення параметра «profileid» є занадто довгим

en: program mismatch (actual %1$x, expected %2$x)
uk: невідповідність програм (маємо %1$x, мало бути %2$x)

en: program mismatch in event (actual 0x%1$x, expected 0x%2$x)
uk: невідповідність програм у події (маємо 0x%1$x, мало бути 0x%2$x)

en: prohibited character in DNS TXT record name '%1$s' of network %2$s
uk: заборонений символ у назві запису TXT DNS «%1$s» мережі %2$s

en: property with name 'id' can't be overridden
uk: властивість із назвою «id» не можна перевизначати

en: protocol '%1$s' accepts only one host
uk: протоколом «%1$s» передбачено лише один вузол

en: protocol '%1$s' is not supported by nbdkit
uk: підтримки протоколу «%1$s» у nbdkit не передбачено

en: protocol misses the family attribute
uk: у протоколі пропущено атрибут сімейства

en: protocol used by disk device source
uk: протокол, який використовується джерелом дискового пристрою

en: provide XML suitable for migrations
uk: надати XML, придатний до перенесень

en: ps2 bus does not support %1$s input device
uk: шина ps2 не підтримує пристрій вводу %1$s

en: ps2 bus inputs require the ps2 feature not to be disabled
uk: використання вхідних даних шини ps2 потребує вмикання можливості ps2

en: ps2 feature is not available with this QEMU binary
uk: із цим виконуваним файлом QEMU підтримка можливості ps2 недоступна

en: ps2 feature state cannot be controlled with this QEMU binary
uk: із цим виконуваним файлом QEMU не можна керувати станом можливості ps2

en: pstore device is missing alias
uk: для пристрою pstore не визначено альтернативної назви

en: pull mode backup for disk '%1$s' requires qcow2 driver
uk: резервне копіювання у режимі отримання для диску «%1$s» потребує драйвера qcow2

en: pvpanic is supported only with PCI address type
uk: підтримку pvpanic передбачено лише з типом адреси PCI

en: qemu agent didn't provide 'ip-address' field for interface '%1$s'
uk: Агентом qemu не надано поля «ip-address» для інтерфейсу «%1$s»

en: qemu agent didn't provide 'ip-address-type' field for interface '%1$s'
uk: Агентом qemu не надано поля «ip-address-type» для інтерфейсу «%1$s»

en: qemu agent didn't provide 'name' field
uk: Агентом qemu не надано поля «name»

en: qemu agent didn't return an array of disks
uk: Агентом qemu не повернуто масиву дисків

en: qemu agent didn't return an array of interfaces
uk: Агентом qemu не повернуто масиву інтерфейсів

en: qemu agent didn't return an array of keys
uk: Агентом qemu не повернуто масиву ключів

en: qemu agent didn't return an array of loads
uk: агент qemu не повернув масиву навантажень

en: qemu didn't report thread id for vcpu '%1$zu'
uk: qemu не повідомлено ідентифікатор потоку для віртуального процесора «%1$zu»

en: qemu does not allow specifying screen ID
uk: у qemu не передбачено підтримки задання ідентифікатора екрана

en: qemu does not support more than one entry to Type 2 in SMBIOS table
uk: у qemu не передбачено підтримку понад одного запису типу 2 у таблиці SMBIOS

en: qemu does not support the accel2d setting
uk: у qemu не передбачено підтримки встановлення accel2d

en: qemu doesn't support reversion of snapshot taken in PMSUSPENDED state
uk: у qemu не передбачено підтримки зміни версії знімка, зробленого у стані PMSUSPENDED

en: qemu doesn't support taking snapshots of PMSUSPENDED guests
uk: у qemu не передбачено підтримки створення знімків гостьових систем PMSUSPENDED

en: qemu driver doesn't support 'onReboot' set to 'destroy and 'onPoweroff' set to 'reboot'
uk: у драйвері qemu не передбачено підтримки встановлення для «onReboot» значення «destroy» і встановлення для «onPoweroff» значення «reboot»

en: qemu driver doesn't support the 'preserve' action for 'on_reboot'/'on_poweroff'
uk: у драйвері qemu не передбачено підтримки дії «preserve» для «on_reboot»/«on_poweroff»

en: qemu driver doesn't support the 'rename-restart' action for 'on_reboot'/'on_poweroff'/'on_crash'
uk: у драйвері qemu не передбачено підтримки дії «rename-restart» для «on_reboot»/«on_poweroff»/«on_crash»

en: qemu emulator '%1$s' does not support xen
uk: Емулятором QEMU «%1$s» не підтримується xen

en: qemu encryption engine expects only a single secret
uk: рушій шифрування qemu очікує на надання лише одного ключа шифрування

en: qemu monitor event callback %1$d not registered
uk: зворотній виклик %1$d події монітора qemu не зареєстровано

en: qemu reported thread id for inactive vcpu '%1$zu'
uk: qemu повідомлено ідентифікатор потоку для неактивного віртуального процесора «%1$zu»

en: qemu returned malformed time
uk: qemu повернуто значення часу із помилковим форматуванням

en: qemu state driver is not active
uk: драйвер стану qemu не активний

en: qemu-rdp died and reported:
    %1$s
uk: qemu-rdp завершив роботу і повернув:
    %1$s

en: qemu-rdp does not support multiple listens for one graphics device.
uk: у qemu-rdp не передбачено підтримки декількох каналів очікування для одного графічного пристрою.

en: qemu-rdp support requires a D-Bus bus graphics device.
uk: для підтримки qemu-rdp потрібен графічний пристрій із підтримкою шини D-Bus.

en: qom-get invalid object property type %1$d
uk: некоректний тип властивості об'єкта qom-get, %1$d

en: qom-get reply was missing return data
uk: у відповіді qom-get не міститься даних

en: qom-list reply data was missing 'name'
uk: у даних відповіді qom-list не міститься поля «name»

en: qom-list reply has malformed 'type' data
uk: помилкове форматування даних «type» у відповіді qom-list

en: qom-list-types reply data was missing 'name'
uk: у даних відповіді qom-list-types не міститься поля «name»

en: qom-set invalid object property type %1$d
uk: некоректний тип властивості об'єкта qom-set, %1$d

en: query information about the guest (via agent)
uk: надіслати запит щодо відомостей про гостьову систему (за допомогою агента)

en: query is supported only with HTTP(S) protocols
uk: підтримку query передбачено лише для протоколів HTTP(S)

en: query or modify state of vcpu in the guest (via agent)
uk: визначити або змінити стан віртуального процесора у гостьовій системі (за допомогою агента)

en: query-block device entry was not in expected format
uk: запис пристрою query-block зберігається у неочікуваному форматі

en: query-cpu-definitions reply data was missing 'name'
uk: у даних відповіді query-cpu-definitions не міститься поля «name»

en: query-cpu-model-comparison reply data was missing 'result'
uk: у даних відповіді query-cpu-model-comparison не міститься запису «result»

en: query-dirty-rate parsing 'vcpu-dirty-rate' in failure
uk: обробка query-dirty-rate «vcpu-dirty-rate» при помилці

en: query-dirty-rate reply was missing 'calc-time' data
uk: у відповіді query-dirty-rate пропущено дані «calc-time»

en: query-dirty-rate reply was missing 'dirty-rate' data
uk: у відповіді query-dirty-rate пропущено дані «dirty-rate»

en: query-dirty-rate reply was missing 'id' data
uk: у відповіді query-dirty-rate пропущено дані «id»

en: query-dirty-rate reply was missing 'return' data
uk: у відповіді query-dirty-rate пропущено дані «return»

en: query-dirty-rate reply was missing 'start-time' data
uk: у відповіді query-dirty-rate пропущено дані «start-time»

en: query-dirty-rate reply was missing 'status' data
uk: у відповіді query-dirty-rate пропущено дані «status»

en: query-fdsets reply was missing 'fdset-id'
uk: у відповіді query-fdsets немає «fdset-id»

en: query-fdsets return data missing fd array element
uk: у повернутих query-fdsets даних немає елемента масиву дескрипторів файлів

en: query-fdsets return data missing fdset array element
uk: у повернутих query-fdsets даних немає елемента масиву fdset

en: query-hotpluggable-cpus didn't return device props
uk: query-hotpluggable-cpus не повернуто властивостей пристрою

en: query-hotpluggable-cpus didn't return device type
uk: query-hotpluggable-cpus не повернуто типу пристрою

en: query-hotpluggable-cpus didn't return vcpus-count
uk: query-hotpluggable-cpus не повернуто кількості віртуальних процесорів

en: query-hotpluggable-cpus entry doesn't report topology information
uk: запис query-hotpluggable-cpus не повідомляє даних щодо топології

en: query-iothreads reply data was missing 'id'
uk: у даних відповіді query-iothreads немає «id»

en: query-iothreads reply has malformed 'thread-id' data
uk: у відповіді query-iothreads порушено правила форматування даних «thread-id»

en: query-kvm replied unexpected data
uk: query-kvm повернуто неочікувані дані

en: query-machines reply data was missing 'name'
uk: у даних відповіді query-machines не міститься поля «name»

en: query-machines reply has malformed 'acpi data
uk: у відповіді query-machines має помилкове форматування даних acpi

en: query-machines reply has malformed 'alias' data
uk: форматування даних «alias» у відповіді query-machines є помилковим

en: query-machines reply has malformed 'cpu-max' data
uk: форматування даних «cpu-max» у відповіді query-machines є помилковим

en: query-machines reply has malformed 'default-cpu-type' data
uk: у відповіді query-machines використано помилкове форматування даних «default-cpu-type»

en: query-machines reply has malformed 'default-ram-id' data
uk: форматування даних «default-ram-id» у відповіді query-machines є помилковим

en: query-machines reply has malformed 'is-default' data
uk: форматування даних «is-default» у відповіді query-machines є помилковим

en: query-machines reply has malformed 'numa-mem-supported' data
uk: у відповіді query-machines маємо помилкове форматування даних «numa-mem-supported»

en: query-memory-devices reply data doesn't contain enum data
uk: дані відповіді query-memory-devices не містять даних переліку (enum)

en: query-memory-devices reply data doesn't contain enum type discriminator
uk: дані відповіді query-memory-devices не містять дискримінатора типу переліку (enum)

en: query-named-block-nodes entry was not in expected format
uk: запис query-named-block-nodes має неочікуване форматування

en: query-rx-filter return data missing array element
uk: у повернутих query-rx-filter даних немає елемента масиву

en: query-sev reply was missing some data
uk: у відповіді query-sev reply пропущено деякі дані

en: query-sev-capabilities reply was missing 'cbitpos' field
uk: у відповіді query-sev-capabilities не виявлено поля «cbitpos»

en: query-sev-capabilities reply was missing 'cert-chain' field
uk: у відповіді query-sev-capabilities не виявлено поля «cert-chain»

en: query-sev-capabilities reply was missing 'pdh' field
uk: у відповіді query-sev-capabilities не виявлено поля «pdh»

en: query-sev-capabilities reply was missing 'reduced-phys-bits' field
uk: у відповіді query-sev-capabilities не виявлено поля «reduced-phys-bits»

en: query-sev-launch-measure reply was missing 'data'
uk: у відповіді query-sev-launch-measure немає «data»

en: query-sgx-capabilities reply was missing 'flc' field
uk: у відповіді query-sgx-capabilities пропущено поле «flc»

en: query-sgx-capabilities reply was missing 'node' field
uk: у відповіді query-sgx-capabilities пропущено поле «node»

en: query-sgx-capabilities reply was missing 'section-size' field
uk: у відповіді query-sgx-capabilities пропущено поле «section-size»

en: query-sgx-capabilities reply was missing 'sgx1' field
uk: у відповіді query-sgx-capabilities пропущено поле «sgx1»

en: query-sgx-capabilities reply was missing 'sgx2' field
uk: у відповіді query-sgx-capabilities було пропущено поле «sgx2»

en: query-sgx-capabilities reply was missing 'size' field
uk: у відповіді query-sgx-capabilities пропущено поле «size»

en: query-status reply was missing running state
uk: у відповіді на запит щодо стану немає даних щодо стану виконання

en: query-target reply was missing arch data
uk: у відповіді на запит щодо призначення не виявлено даних щодо архітектури

en: query-version reply was missing 'major' version
uk: у відповіді на запит щодо версії немає даних «major» версії

en: query-version reply was missing 'micro' version
uk: у відповіді на запит щодо версії немає даних «micro» версії

en: query-version reply was missing 'minor' version
uk: у відповіді на запит щодо версії немає даних «minor» версії

en: query-version reply was missing 'package' version
uk: у відповіді на запит щодо версії немає даних «package» версії

en: query-version reply was missing 'qemu' data
uk: у відповіді на запит щодо версії немає даних «qemu»

en: querying maximum post-copy migration speed is not supported by QEMU binary
uk: у виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки опитування максимальної швидкості перенесення із посткопіюванням

en: queue-size property isn't supported by this QEMU binary
uk: підтримки властивості queue-size у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: queue_size attribute in disk driver is only supported for virtio bus
uk: підтримку атрибута queue_size у драйвері дисків передбачено лише для шини virtio

en: queues attribute in disk driver element is only supported for virtio bus
uk: підтримку атрибута queues у елементі драйвера диска передбачено лише для шини virtio

en: quiesce guest's file systems
uk: призупинити файлові системи гостьової системи

en: quit this interactive terminal
uk: вийти з інтерактивного терміналу

en: ram attribute only supported for video type qxl
uk: підтримку атрибута ram передбачено лише для типу відео qxl

en: range %1$s - %2$s is not entirely within network %3$s/%4$d
uk: діапазон %1$s - %2$s не повністю лежить у мережі %3$s/%4$d

en: range %1$s - %2$s is reversed
uk: діапазон %1$s - %2$s є оберненим

en: range %1$s - %2$s is too large (> 65535)
uk: діапазон %1$s - %2$s є надто великим (> 65535)

en: range %1$s - %2$s start larger than end
uk: діапазон %1$s - %2$s, початкове значення перевищує кінцеве

en: ras feature is not available with this QEMU binary
uk: для цього виконуваного файла QEMU не передбачено можливості ras

en: ras feature is only supported with ARM Virt machines
uk: підтримку можливості ras передбачено лише для віртуальних машин ARM

en: rawio can be used only with device='lun'
uk: rawio можна використовувати лише у поєднанні з device='lun'

en: rawio is only supported for scsi host device
uk: підтримку rawio передбачено лише для пристроїв scsi основної системи

en: rdp_tls_x509_cert_dir directory '%1$s' does not exist
uk: каталогу rdp_tls_x509_cert_dir «%1$s» не існує

en: re-initialize NVRAM from its pristine template
uk: повторно ініціалізувати NVRAM з її початкового шаблона

en: read I/O operations limit per second
uk: загальне обмеження дій з читання у діях на секунду

en: read I/O operations max
uk: максимум кількості дій з читання

en: read error on pipe
uk: помилка читання з каналу

en: read max, as scaled integer (default bytes)
uk: максимум читання у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — байти)

en: read only access prevents %1$s
uk: через наявність доступу лише до читання неможливе виконання %1$s

en: read secret from file
uk: прочитати ключ з файла

en: read the secret from file without converting from base64
uk: прочитати ключ з файла без перетворення з base64

en: read the secret from the terminal
uk: прочитати ключ з термінала

en: read throughput limit, as scaled integer (default bytes)
uk: обмеження пропускання читання у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — байти)

en: read-only connection
uk: з'єднання лише для читання

en: readahead is supported only with HTTP(S)/FTP(s) protocols
uk: підтримку випереджального читання передбачено лише для протоколів HTTP(S)/FTP(s)

en: readonly ide disks are not supported
uk: підтримки придатних лише до читання дисків IDE не передбачено

en: readonly is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки readonly для дисків vhostuser не передбачено

en: readonly sata disks are not supported
uk: підтримки дисків SATA, призначених лише для читання, не передбачено

en: ready
uk: готово

en: reattach node device to its device driver
uk: Повторно під'єднати пристрій вузла до його драйвера пристрою

en: reboot a domain
uk: перезавантажити домен

en: received error event on socket
uk: отримано повідомлення про подію помилки на сокеті

en: received hangup event on socket
uk: отримано повідомлення про подію зависання на сокеті

en: received malformed monitor, check the XML definition
uk: отримано дані монітора з помилковим форматуванням, перевірте визначення XML

en: received unexpected cookie with P2P migration
uk: з перенесенням P2P отримано неочікувану куку

en: reconnect delay is supported only with NBD protocol
uk: затримку перед повторним з'єднанням передбачено, лише якщо використано протокол NBD

en: recv handler failed
uk: помилка отримання обробника

en: recv holeHandler failed
uk: помилка отримання holeHandler

en: recv on sock %1$d failed
uk: помилка recv на сокеті %1$d

en: redefine metadata for existing checkpoint
uk: перевизначити метадані для поточної контрольної точки

en: redefine metadata for existing snapshot
uk: перевизначити метадані для поточного знімка

en: redefine the XML for a domain's managed save state file
uk: перевизначити XML для файла керованого збереженого стану домену

en: redefine the XML for a domain's saved state file
uk: перевизначити XML для файла збереженого стану домену

en: redefine the existing set of logging filters
uk: перевизначити наявний набір фільтрів журналу

en: redefine the existing set of logging outputs
uk: перевизначити наявний набір виведень до журналу

en: referenced filter '%1$s' is missing
uk: не вистачає фільтра «%1$s», посилання на який виявлено

en: refresh a pool
uk: оновити буфер

en: refresh ploop failed: unable to delete DiskDescriptor.xml
uk: спроба оновлення ploop зазнала невдачі: не вдалося вилучити DiskDescriptor.xml

en: refusing to generate file name for disk '%1$s'
uk: відмовлено у створенні назви файла для диска «%1$s»

en: remoteDomainAuthorizedSSHKeysGet: returned number of keys exceeds limit
uk: remoteDomainAuthorizedSSHKeysGet: повернута кількість ключів перевищує обмеження

en: remoteDomainAuthorizedSSHKeysSet: returned number of keys exceeds limit
uk: remoteDomainAuthorizedSSHKeysSet: повернута кількість ключів перевищує обмеження

en: remoteDomainBlockStatsFlags: returned number of stats exceeds limit
uk: remoteDomainBlockStatsFlags: повернута кількість статистичних даних перевищує обмеження

en: remoteDomainGetCPUStats: returned number of stats exceeds limit
uk: remoteDomainGetCPUStats: повернута кількість статистичних запитів перевищує максимальну припустиму

en: remoteDomainGetMessages: returned number of msgs exceeds limit
uk: remoteDomainGetMessages: повернута кількість повідомлень перевищує обмеження

en: remoteNodeGetCPUStats: returned number of stats exceeds limit
uk: remoteNodeGetCPUStats: повернута кількість статистичних даних перевищує обмеження

en: remoteNodeGetMemoryStats: returned number of stats exceeds limit
uk: remoteNodeGetMemoryStats: повернута кількість статистичних даних перевищує обмеження

en: remote_open: for 'ext' transport, command is required
uk: remote_open: для протоколу «ext» слід вказати команду

en: remote_open: transport in URL not recognised (should be tls|unix|ssh|ext|tcp|libssh2|libssh)
uk: remote_open: не вдалося визначити протоколу у адресі (мало бути вказано один з варіантів: tls|unix|ssh|ext|tcp|libssh2|libssh)

en: removable is only valid for usb or scsi disks
uk: removable можна використовувати лише для дисків usb або scsi

en: remove TPM state
uk: вилучити стан TPM

en: remove all associated storage volumes (use with caution)
uk: вилучити всі пов'язані томи сховища даних (будьте обережні)

en: remove all domain checkpoint metadata (vm must be inactive)
uk: вилучити усі метадані контрольних точок доменів (ВМ має бути неактивною)

en: remove all domain snapshot metadata (vm must be inactive)
uk: вилучити усі метадані знімків доменів (ВМ має бути неактивною)

en: remove associated storage volumes (comma separated list of targets or source paths) (see domblklist)
uk: вилучити пов'язані томи сховища (список шляхів до призначень або джерел, відокремлених комами) (див. domblklist)

en: remove domain logs
uk: вилучити журнал домену

en: remove domain managed state file
uk: вилучити файл позначення стану керування доменом

en: remove keys from the authorized keys file
uk: вилучити ключі з файла уповноважених ключів

en: remove nvram file
uk: вилучити файл nvram

en: remove the metadata corresponding to an uri
uk: вилучити метадані, що відповідають адресі

en: removing block or network volumes is not supported: %1$s
uk: не передбачено вилучення блокових або мережевих томів: %1$s

en: removing of '%1$s' volumes is not supported by the gluster backend: %2$s
uk: підтримки вилучення томів «%1$s» у модулі gluster не передбачено: %2$s

en: rename a domain
uk: перейменувати домен

en: rename to new name during migration (if supported)
uk: перейменувати під час перенесення (якщо підтримується)

en: reply data was missing 'name'
uk: у даних відповіді не міститься «name»

en: reply data was missing 'option' name or parameters
uk: у даних відповіді не вистачає назви «option» або параметри

en: reply was missing return data
uk: у відповіді не міститься даних

en: report active users
uk: вивести звіт щодо активних користувачів

en: report daemon version too
uk: повідомити також дані щодо версії фонової служби

en: report disk information
uk: вивести відомості щодо диска

en: report domain IOThread information
uk: повідомити дані щодо IOThread домену

en: report domain balloon statistics
uk: звітувати щодо статистичних даних використання додаткової пам'яті доменом

en: report domain block device statistics
uk: звітувати про статистичні дані щодо блокових пристроїв домену

en: report domain dirty rate information
uk: повідомити дані щодо частки «зіпсованості» домену

en: report domain memory usage
uk: повідомити про використання пам'яті домену

en: report domain network interface information
uk: звітувати про дані щодо інтерфейсів мережі домену

en: report domain perf event statistics
uk: звітувати щодо статистичних даних подій perf

en: report domain physical cpu usage
uk: звітувати щодо використання доменом фізичних процесорів

en: report domain state
uk: повідомити про стан домену

en: report domain virtual cpu information
uk: звітувати про дані щодо віртуальних процесорів домену

en: report error if CPUs are incompatible
uk: повідомити про помилку, якщо процесори є несумісними

en: report filesystem information
uk: вивести відомості щодо файлової системи

en: report host CPU model with deprecated features disabled
uk: показати звіт щодо моделі процесора основної системи із вимкненими застарілими можливостями

en: report hostname
uk: вивести звіт щодо назви вузла

en: report hypervisor-specific statistics
uk: повідомити про статистичні дані окремих гіпервізорів

en: report interface information
uk: вивести звіт щодо інтерфейсу

en: report load averages information
uk: повідомити дані щодо середнього навантаження

en: report only stats that are accessible instantly
uk: звітувати лише про статистичні дані, які негайно доступні

en: report operating system information
uk: вивести звіт щодо операційної системи

en: report timezone information
uk: вивести відомості щодо часового поясу

en: requested USB port %1$s not present on USB bus %2$u
uk: потрібного порту USB %1$s немає на каналі USB %2$u

en: requested authentication type %1$s rejected
uk: відмовлено у використанні запитаного типу розпізнавання %1$s

en: requested cpu amount exceeds maximum (%1$d > %2$d)
uk: бажана кількість процесорів перевищує максимальну можливу (%1$d > %2$d)

en: requested cpu amount exceeds maximum supported amount (%1$d > %2$d)
uk: бажана кількість процесорів перевищує максимальну підтримувану (%1$d > %2$d)

en: requested firewall_backend '%1$s' is not available
uk: бажаний firewall_backend «%1$s» є недоступним

en: requested size must be an integer multiple of block size
uk: запитаний розмір має бути цілим числом, яке кратне розміру блоку

en: requested size must be smaller than or equal to @size (%1$lluKiB)
uk: потрібний розмір має бути меншим або рівним за @size (%1$llu КіБ)

en: requested size of the cache (in bytes) used for compression
uk: бажаний розмір кешу стискання (у байтах)

en: requested target '%1$s' does not match target '%2$s'
uk: надісланий запит щодо призначення, «%1$s», не відповідає призначенню «%2$s»

en: requested vcpu '%1$d' is not present in the domain
uk: запитаного віртуального процесора «%1$d» немає у домені

en: requested vcpu count is greater than the count of enabled vcpus in the domain: %1$d > %2$d
uk: потрібна вам кількість віртуальних процесорів перевищує кількість увімкнених віртуальних процесорів у домені: %1$d > %2$d

en: requested vcpus is greater than max allowable vcpus for the domain: %1$d > %2$d
uk: бажана кількість віртуальних процесорів перевищує максимальну кількість віртуальних процесорів, доступних для домену: %1$d > %2$d

en: requested vcpus is greater than max allowable vcpus for the live domain: %1$u > %2$u
uk: бажана кількість віртуальних процесорів перевищує максимальну кількість віртуальних процесорів, доступних для робочого домену: %1$u > %2$u

en: requested vcpus is greater than max allowable vcpus for the persistent domain: %1$u > %2$u
uk: бажана кількість віртуальних процесорів перевищує максимальну кількість віртуальних процесорів, доступних для постійного домену: %1$u > %2$u

en: require atomic operation
uk: потребує елементарної дії

en: required positional argument '%1$s' declared after an optional positional argument '%2$s' of command '%3$s'
uk: обов'язковий позиційний аргумент «%1$s» оголошено після необов'язкового позиційного аргументу «%2$s» команди «%3$s»

en: resctrl locking is not supported on this platform
uk: На цій платформі підтримки блокування resctrl не передбачено

en: reservations not supported with this QEMU binary
uk: підтримки резервування у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: reset
uk: скинути

en: reset a domain
uk: відновити початковий стан домену

en: reset node device
uk: відновлення початкового стану вузла пристрою

en: reset the domain after core dump
uk: відновити початковий стан домену після створення дампу ядра

en: resetting of nvram is not supported with nvram device backed by '%1$s'
uk: підтримки скидання nvram зі резервним копіюванням пристроїв nvram за допомогою «%1$s» не передбачено

en: resize a vol
uk: змінити розміри тому

en: resize of a 'sd' disk with storage slice is not supported
uk: підтримки зміни розмірів диска «sd» із зрізом сховища даних не передбачено

en: resize of a disk with storage slice is supported only for 'raw' images
uk: підтримку зміни розмірів диска із зрізом сховища даних передбачено лише для образів «raw»

en: resize of a disk with storage slice with non-zero 'offset' is not supported
uk: підтримки зміни розмірів диска із зрізом сховища із ненульовим «offset» не передбачено

en: resize of qcow2 encrypted image is not supported
uk: зміни розміру шифрованого образу qcow2 не передбачено

en: resize to capacity of source (block device)
uk: змінити розмір до місткості джерела (блокового пристрою)

en: resource busy
uk: ресурс зайнято

en: resource busy: %1$s
uk: ресурс зайнято: %1$s

en: resource relabeling is not compatible with 'none' label type
uk: зміна міток ресурсів несумісна з типом міток «none»

en: restore a domain from a saved state in a file
uk: відновити домен із збереженого стану у файлі

en: restore domain into paused state
uk: відновити домен у призупиненому стані

en: restore domain into running state
uk: відновити домен у запущеному стані

en: restored
uk: відновлено

en: result too large: %1$llu
uk: результат надто великий: %1$llu

en: resume a domain
uk: відновити домен

en: resume a paused guest after connecting to console
uk: відновити роботу призупиненої гостьової системи після встановлення з'єднання із консоллю

en: resume failed post-copy migration
uk: не вдалося відновити перенесення із пост-копіюванням

en: resume operation failed
uk: помилка дії з відновлення

en: resuming after dump failed
uk: спроба відновлення з дампу зазнала невдачі

en: resuming after snapshot failed
uk: відновлення після невдалої спроби створення знімка

en: resuming failed post-copy migration of domain %1$s already in progress
uk: відновлення перенесення домену %1$s із пост-копіюванням вже відбувається

en: resuming failed post-copy migration requires change protection
uk: відновлення невдалого перенесення із пост-копіюванням потребує зміни захисту

en: resuming failed post-copy migration requires post-copy to be enabled
uk: відновлення невдалого перенесення із пост-копіюванням потребує вмикання пост-копіювання

en: retrieve client's identity info from server
uk: отримати інформацію щодо профілю клієнта з сервера

en: retrieve vcpu count from the guest instead of the hypervisor
uk: отримувати кількість віртуальних процесорів від гостьової системи, а не від гіпервізора

en: return human readable output
uk: вивести дані у зручному для читання форматі

en: return statistics of a recently completed job
uk: повернути статистичні дані щодо нещодавно завершеного завдання

en: return the physical size of the volume in allocation field
uk: повернути фізичний розмір тому у полі отримання пам'яті

en: return the pool uuid rather than pool name
uk: повернути uuid буфера, а не його назву

en: returned buffer is not same size as requested
uk: розмір повернутого буфера не збігається з потрібним нам розміром

en: returned number of disk errors exceeds limit
uk: повернута кількість дискових помилок перевищує максимальну припустиму

en: returns the storage pool for a given volume key or path
uk: повертає назву буфера даних за вказаним ключем тому або адресою

en: returns the volume key for a given volume name or path
uk: повертає ключ тому за вказаною назвою або адресою

en: returns the volume name for a given volume key or path
uk: повертає назву тому за вказаним ключем або адресою

en: returns the volume path for a given volume name or key
uk: повертає шлях до тому за вказаною назвою або ключем

en: reuse any existing external files
uk: повторно використати всі вже створені зовнішні файли

en: reuse existing destination
uk: повторно використати вже створену теку призначення

en: reuse files provided by caller
uk: повторно використати файли, які надано функцією виклику

en: reused mirror destination format must be specified
uk: має бути вказано формат призначення для повторно використовуваних дзеркал

en: revert requires force
uk: повернення має бути виконано у примусовому режимі

en: revert requires force: %1$s
uk: повернення має бути виконано у примусовому режимі: %1$s

en: revert to current snapshot
uk: повернутися до поточного знімка

en: rollback to previous restore point
uk: повернення до попередньої точки відновлення

en: rollback to previous saved configuration created via iface-begin
uk: відновити попередні збережені налаштування, створені за допомогою iface-begin

en: root path must be absolute
uk: кореневий шлях має бути абсолютним

en: rotation rate is not supported with this QEMU
uk: у цьому QEMU не передбачено підтримки частоти обертання

en: rotation rate is only valid for SCSI/IDE/SATA bus
uk: частота обертання має сенс лише для каналу SCSI/IDE/SATA

en: rotation rate is only valid for disk device
uk: частота обертання має сенс лише для дискових пристроїв

en: run action specified by --timeout-* option (suspend by default) if live migration exceeds timeout (in seconds)
uk: виконати дію, вказану параметром --timeout-*, (типово suspend), якщо час інтерактивного перенесення перевищує час очікування (вказаний у секундах)

en: running
uk: виконання

en: running with undesirable elevated privileges
uk: запуск із небажаним розширенням прав доступу

en: runstate '%1$d' out of range'
uk: стан запуску «%1$d» поза межами припустимого діапазону

en: rx_queue_size has to be a power of two
uk: rx_queue_size має бути степенем двійки

en: sandbox can only be used with driver=virtiofs
uk: пісочницею можна користуватися лише з driver=virtiofs

en: sanlock error %1$d
uk: помилка sanlock %1$d

en: sasl start reply data too long %1$d
uk: відповідь на sasl start є надто довгою %1$d

en: sasl step reply data too long %1$d
uk: відповідь на sasl step є надто довгою %1$d

en: save a domain state to a file
uk: зберегти статус домену в файл

en: save canceled
uk: збереження скасовано

en: save image format %1$s is not supported by this QEMU binary
uk: підтримки формату образу збереження «%1$s» у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: save image is incomplete
uk: збережений образ є неповним

en: save image magic is incorrect
uk: контрольна сума збереженого образу є помилковою

en: saved
uk: збережено

en: saved state domain information in XML
uk: дані щодо збереженого стану домену у форматі XML

en: saved state file to edit
uk: файл збереженого стану для редагування

en: saved state file to modify
uk: файл збереженого стану для внесення змін

en: saved state file to read
uk: файл збереженого стану для читання

en: saving
uk: збереження

en: saving domain '%1$s' failed to allocate space for metadata
uk: не вдалося зберегти домен «%1$s» для розміщення метаданих

en: saving domain '%1$s' to '%2$s': open failed
uk: збереження домену «%1$s» до «%2$s»: не вдалося відкрити

en: saving domain '%1$s' to '%2$s': write failed
uk: збереження домену «%1$s» до «%2$s»: не вдалося записати

en: scheme and host are mandatory vz migration URI: %1$s
uk: схема і вузол є обов'язковими частинами адреси перенесення vz: %1$s

en: sclpconsole is not supported in this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки sclpconsole

en: sclplmconsole is not supported in this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки sclplmconsole

en: screen ID higher than monitor count (%1$d)
uk: значення ідентифікатора екрана перевищує кількість моніторів (%1$d)

en: screenshot of a current domain console
uk: знімок консолі поточного домену

en: script used to bridge network interface
uk: сценарій, що використовується для мосту мережного інтерфейсу

en: scripts are not supported on LXC network interfaces
uk: підтримки скриптів на мережевих інтерфейсів LXC не передбачено

en: scripts are not supported on interfaces of type %1$s
uk: підтримки скриптів на інтерфейсах типу %1$s не передбачено

en: scsi-block 'lun' devices do not support the serial property
uk: у блокових пристроїв scsi «lun» не передбачено підтримки властивості serial

en: sd card '%1$s' does not support multiple encryption secrets
uk: для sd-картки «%1$s» не передбачено підтримки декількох ключів шифрування

en: seclabel for model %1$s is already provided
uk: seclabel для моделі %1$s вже надано

en: seconds=%1$d is invalid, please choose value within [%2$d, %3$d].
uk: seconds=%1$d є некоректним записом, будь ласка, виберіть значення у діапазоні [%2$d, %3$d].

en: secret '%1$s' does not have a value
uk: ключ «%1$s» не має значення

en: secret '%1$s' in %2$s must match connection
uk: ключ «%1$s» у %2$s має відповідати з'єднанню

en: secret UUID
uk: UUID ключа

en: secret attributes in XML
uk: атрибути ключа у форматі XML

en: secret is private
uk: ключ є конфіденційним

en: secret state driver is not active
uk: драйвер стану secret не активний

en: secret with uuid %1$s is of type '%2$s' not expected '%3$s' type
uk: ключ із UUID %1$s належить до типу «%2$s», а не очікуваного типу «%3$s»

en: security DOI string exceeds max %1$d bytes
uk: довжина рядка DOI захисту перевищує максимальне значення у %1$d байтів

en: security doi exceeds maximum: %1$zu
uk: значення doi захисту перевищує максимальне: %1$zu

en: security image label already defined for VM
uk: захист міткою образу для віртуальної машини вже визначено

en: security imagelabel is missing
uk: не вказано позначки захисту imagelabel

en: security label already defined for VM
uk: мітку безпеки для віртуальної машини вже визначено

en: security label driver mismatch: '%1$s' model configured for domain, but hypervisor driver is '%2$s'.
uk: невідповідність мітки безпеки драйвера: для домену налаштовано модель «%1$s», але у гіпервізорі використано драйвер «%2$s».

en: security label exceeds maximum length: %1$d
uk: довжина мітки безпеки перевищує максимальне значення: %1$d

en: security label exceeds maximum: %1$zd
uk: розмір мітки безпеки перевищує максимальне значення: %1$zd

en: security label exceeds maximum: %1$zu
uk: перевищення максимального розміру мітки захисту: %1$zu

en: security label is missing
uk: не вказано позначки захисту

en: security label model %1$s is not supported with selinux
uk: модель захисту міткою %1$s не підтримується у системах з selinux

en: security model exceeds maximum: %1$zu
uk: перевищення максимального розміру запису моделі захисту: %1$zu

en: security model string exceeds max %1$d bytes
uk: довжина рядка моделі захисту перевищує максимальне значення у %1$d байтів

en: select particular graphical display (e.g. "vnc", "spice", "rdp", "dbus")
uk: виберіть певний графічний дисплей (наприклад, «vnc», «spice», «rdp», «dbus»)

en: send handler failed
uk: помилка надсилання обробника

en: send holeHandler failed
uk: помилка надсилання holeHandler

en: send skipHandler failed
uk: помилка надсилання skipHandler

en: sending of PortProfileRequest failed.
uk: помилка надсилання PortProfileRequest.

en: serial is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки serial для дисків vhostuser не передбачено

en: serial of disk device
uk: серійний номер дискового пристрою

en: server to which <client> is connected to
uk: сервер, з яким з'єднано клієнт <client>

en: server verification (of our certificate or IP address) failed
uk: перевірка на сервері (нашого сертифіката або IP-адреси) завершилася невдало

en: server which the client is currently connected to
uk: сервер, з яким зараз з'єднано клієнт

en: server which to list connected clients from
uk: сервер, для якого слід вивести список з'єднаних клієнтів

en: service attribute '%1$s' in network '%2$s' is too long, limit is %3$d bytes
uk: атрибут служби, «%1$s», у мережі %2$s є надто довгим. Максимальна довжина — %3$d байтів

en: set a secret value
uk: встановити значення ключа

en: set domain to be paused on next start
uk: призупинити домен під час наступного запуску

en: set domain to be paused on restore
uk: призупинити домен під час відновлення

en: set domain to be paused on start
uk: призупинити домен під час запуску

en: set domain to be running on next start
uk: запустити домен під час наступного запуску

en: set domain to be running on restore
uk: запустити домен під час відновлення

en: set domain to be running on start
uk: запустити домен під час запуску

en: set link state of a virtual interface
uk: встановити стан посилання віртуального інтерфейсу

en: set maximum limit on next boot
uk: встановити обмеження максимальної кількості під час наступного завантаження

en: set maximum tolerable downtime
uk: встановити максимальний можливий час вимикання

en: set on all NUMA cells
uk: встановити на усіх комірках NUMA

en: set post-copy migration bandwidth
uk: встановити ширину каналу перенесення після копіювання

en: set server workerpool parameters
uk: встановити параметри workerpool сервера

en: set server's client-related configuration limits
uk: встановити обмеження налаштувань сервера, пов'язані із клієнтами

en: set the auto shutdown timeout of the daemon
uk: встановити час очікування на автоматичне вимикання для фонової служби

en: set the bandwidth limit in MiB/s
uk: встановити обмеження ширини каналу у МіБ/с

en: set the maximum IOThread polling time in ns
uk: встановити максимальний час опитування IOThread у нс

en: set the threshold for block-threshold event for a given block device or it's backing chain element
uk: встановити порогове значення для події «поріг за блоками» для заданого блокового пристрою або його елемента резервного ланцюжка

en: set the user password inside the domain
uk: встановити пароль користування у домені

en: set the value for reduction of the IOThread polling time
uk: встановити значення зменшення часу опитування IOThread

en: set the value to increase the IOThread polling time
uk: встановити значення збільшення часу опитування IOThread

en: set threshold for block-threshold event for a block device
uk: встановити порогове значення для події «поріг за блоками» для блокового пристрою

en: set to the time of the host running virsh
uk: встановити час для вузла, на якому запущено virsh

en: setting 'value' attribute of 'qemu:property' doesn't make sense with 'remove' type
uk: встановлення атрибуту «value» для «qemu:property» не має сенсу із типом «remove»

en: setting ACPI S3/S4 not supported
uk: підтримки встановлення ACPI S3/S4 не передбачено

en: setting MTU on interface type %1$s is not supported yet
uk: підтримки встановлення MTU на типі інтерфейсу %1$s ще не передбачено

en: setting a launch secret is only supported in SEV-enabled domains
uk: підтримку встановлення пароля запуску передбачено лише у доменах із увімкненим SEV

en: setting bandwidth on interfaces of type '%1$s' is not implemented yet
uk: встановлення ширини каналу на інтерфейсах типу «%1$s» ще не реалізовано

en: setting device threshold is not supported for vhostuser disk
uk: для диска vhostuser не передбачено підтримки встановлення порогового значення пристрою

en: setting of timer catchup policies is only supported with tickpolicy='catchup'
uk: підтримку встановлення правил наздоганяння таймера передбачено, лише якщо tickpolicy='catchup'

en: setting source evdev path only supported for passthrough input devices
uk: підтримку встановлення шляху evdev джерела передбачено лише для пропускних пристроїв введення

en: setting the '%1$s' property on a '%2$s' device is not supported by this QEMU binary
uk: підтримки встановлення властивості «%1$s» на пристрої «%2$s» не передбачено у цьому виконуваному файлі QEMU

en: setting the panic device address is not supported for model 'hyperv'
uk: для моделі «hyperv» не передбачено підтримки встановлення адреси пристрою паніки

en: setting the panic device address is not supported for model 'pseries'
uk: для моделі «pseries» не передбачено підтримки встановлення адреси пристрою паніки

en: setting the panic device address is not supported for model 's390'
uk: для моделі «s390» не передбачено підтримки встановлення адреси пристрою паніки

en: setting virtiofs boot order is not supported with this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки встановлення порядку завантаження virtiofs

en: setting virtiofs boot order is supported only with PCI bus
uk: підтримку встановлення порядку завантаження virtiofs передбачено лише із каналом PCI

en: setuid or setgid failed
uk: помилка setuid або setgid

en: setup of pcap handle failed: %1$s
uk: помилка під час спроби налаштувати обробник pcap: %1$s

en: sgio can be used only with device='lun'
uk: sgio можна використовувати лише з device='lun'

en: sgio is only supported for scsi host device
uk: підтримку sgio передбачено лише для пристроїв-вузлів scsi

en: sgx epc isn't supported by this QEMU binary
uk: підтримки epc sgx не передбачено у цьому виконуваному файлі QEMU

en: sgx epc size %1$lld on host node %2$d is less than requested size %3$lld
uk: розмір epc sgx %1$lld у вузлі %2$d є меншим за запитаний розмір %3$lld

en: sgx epc size %1$lld on host node %2$zd is less than requested size %3$lld
uk: розмір epc sgx %1$lld у вузлі %2$zd є меншим за запитаний розмір %3$lld

en: sgx-epc memory info data is missing 'memdev'
uk: у даних щодо пам'яті sgx-epc пропущено «memdev»

en: shallow copy of disk '%1$s' into a raw file is not possible
uk: поверхневе копіювання диска «%1$s» до файла необроблених даних неможливе

en: shareable is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки shareable для дисків vhostuser не передбачено

en: shared access for disk '%1$s' requires use of supported storage format
uk: спільний доступ до диска «%1$s» потребує використання підтримуваного формату зберігання даних

en: shared access mode required for virtio-pmem device
uk: для пристрою virtio-pmem потрібен режим спільного доступу

en: shares '%1$llu' must be in range [%2$llu, %3$llu]
uk: shares «%1$llu» має перебувати у діапазоні [%2$llu, %3$llu]

en: shim is not supported by this QEMU binary
uk: підтримки shim у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: shim only allowed with kernel option
uk: shim можна використовувати лише з параметром ядра

en: shmem device '%1$s' cannot be migrated, only shmem with role='%2$s' can be migrated
uk: Пристрій shmem «%1$s» не може бути перенесено, переносити можна лише пристрої shmem з role='%2$s'

en: shmem element must contain 'name' attribute
uk: елемент shmem має містити атрибут «name»

en: shmem model '%1$s' does not support size setting
uk: у моделі shmem «%1$s» не передбачено підтримки встановлення розміру

en: shmem model '%1$s' doesn't support msi
uk: у моделі shmem «%1$s» не передбачено підтримки msi

en: shmem model '%1$s' is not supported by this QEMU binary
uk: підтримки моделі shmem «%1$s» у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: shmem model '%1$s' is supported only with server option disabled
uk: підтримку моделі shmem «%1$s» передбачено, лише якщо вимкнено параметр server

en: shmem model '%1$s' is supported only with server option enabled
uk: підтримку моделі shmem «%1$s» передбачено, лише якщо увімкнено параметр server

en: shmem name '%1$s' must not contain '/'
uk: назва shmem, «%1$s», не повинна містити /

en: shmem name cannot be equal to '.'
uk: Назва shmem не може дорівнювати «.»

en: shmem name cannot be equal to '..'
uk: Назва shmem не може дорівнювати «..»

en: shmem name cannot include '/' character
uk: Назва shmem не може містити символів «/»

en: shmem size must be a power of 2 and at least 1 MiB (1024 KiB)
uk: розмір shmem має бути степенем 2 і дорівнювати принаймні 1 МіБ (1024 КіБ)

en: show all possible graphical displays
uk: показати усі можливі графічні дисплеї

en: show domain cpu statistics
uk: показати статистичні дані щодо процесора домену

en: show domain title
uk: показати заголовок домену

en: show free memory for all NUMA cells
uk: показати дані щодо вільної пам'яті для всіх комірок NUMA

en: show free pages for all NUMA cells
uk: вивести вільні сторінки для усіх комірок NUMA

en: show inactive defined XML
uk: показати неактивний визначений XML

en: show network title
uk: показати заголовок мережі

en: show or set domain's custom XML metadata
uk: показати або встановити нетипові метадані XML домену

en: show or set domain's description or title
uk: показати або встановити опис або заголовок домену

en: show or set network's custom XML metadata
uk: показати або встановити нетипові метадані XML

en: show or set network's description or title
uk: показати або встановити опис або заголовок мережі

en: show timestamp for each printed event
uk: показувати часову позначку для кожного виведеного запису події

en: show version
uk: показати версію

en: show/set scheduler parameters
uk: показати/встановити параметри планування

en: shut off
uk: вимкнути

en: shutdown
uk: завершення роботи

en: shutdown mode: acpi|agent|initctl|signal|paravirt
uk: режим завершення роботи: acpi|agent|initctl|signal|paravirt

en: shutting down
uk: завершення роботи

en: signum value %1$d is out of range
uk: значення signum %1$d лежить поза межами припустимого діапазону

en: size > maximum buffer size
uk: розмір > максимальний розмір буферу

en: size must be less than %1$llu
uk: розмір має бути меншим за %1$llu

en: size must not exceed %1$zu
uk: розмір не повинен перевищувати %1$zu

en: size of memory module '%1$zu' overflowed after alignment
uk: розмір модуля пам'яті, «%1$zu», переповнив значення після вирівнювання

en: size of the vol, as scaled integer (default bytes)
uk: розмір тому у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — байти)

en: size value too large
uk: значення об'єму є надто великим

en: sizes are represented in bytes rather than pretty units
uk: розміри вказано у байтах, а не у значеннях, зручних для читання

en: skip validation of the XML against the schema
uk: пропустити перевірку XML за схемою

en: skipped non-absolute path
uk: пропущено неабсолютний шлях

en: skipped restricted file
uk: пропущено файл з обмеженням доступу

en: slices are not supported for <dataStore>
uk: підтримки зрізів для <dataStore> не передбачено

en: slices are not supported with NVRAM
uk: підтримки зрізів, якщо використано NVRAM, не передбачено

en: snapshot
uk: знімок

en: snapshot %1$s disappeared from list
uk: знімок %1$s зник зі списку

en: snapshot '%1$s' does not have a parent
uk: знімок «%1$s» не має батьківського запису

en: snapshot '%1$s' has no parent
uk: у знімка «%1$s» немає батьківського запису

en: snapshot '%1$s' lacks domain '%2$s' rollback info
uk: у знімку «%1$s» не вказано даних щодо відновлення домену «%2$s»

en: snapshot VM disk source and parent disk source are not the same
uk: джерело диска знімка ВМ і джерело диска батьківського запису не є тотожними

en: snapshot disk '%1$s' was target of not completed snapshot delete
uk: диск знімка «%1$s» був ціллю незавершеного вилучення знімка

en: snapshot information
uk: дані щодо знімка

en: snapshot name
uk: назва знімка

en: snapshot without memory state, removal of existing managed saved state strongly recommended to avoid corruption
uk: знімок без стану пам'яті, наполегливо рекомендуємо вилучення наявного керованого збереженого стану для запобігання пошкодженню даних

en: snapshot-save job failed: %1$s
uk: помилка завдання зі збереження знімка: %1$s

en: snapshotName is null
uk: Значення snapshotName є порожнім

en: snapshots have inconsistent relations
uk: некоректний взаємозв'язок між знімками

en: sndbuf must be a positive integer
uk: Значенням sndbuf має бути додатне число

en: socketpair failed
uk: Помилка socketpair

en: sockpair failed
uk: помилка у sockpair

en: sort list topologically rather than by name
uk: упорядкувати список за топологією, а не за назвами

en: sound card model '%1$s' is not supported by qemu
uk: у QEMU не передбачено підтримки моделі звукової картки «%1$s»

en: source config data format
uk: формат даних налаштування джерела

en: source device for underlying storage
uk: пристрій-джерело для базового сховища

en: source disk for '%1$s' is not a regular file, reverting to snapshot is not supported
uk: початковий диск для «%1$s» не є звичайним файлом, повернення до знімка не передбачено

en: source for disk '%1$s' is not a regular file; refusing to generate external snapshot name
uk: джерелом диска «%1$s» не є звичайний файл; у створенні назви зовнішнього знімка відмовлено

en: source media is a block device
uk: носій джерела є блоковим пристроєм

en: source name for underlying storage
uk: назва джерела для базового сховища

en: source of disk device or name of network disk
uk: джерело дискового пристрою або назва мережевого диска

en: source of network interface
uk: джерело мережного інтерфейсу

en: source of the media
uk: джерело носія даних

en: source path for underlying storage
uk: шлях-джерела для базового сховища

en: source-host for underlying storage
uk: основна система для базового сховища

en: source-mode is mandatory
uk: source-mode є обов'язковим

en: spapr-vio address %1$#llx already in use
uk: адресу spapr-vio %1$#llx вже використано

en: spapr-vio reg='0x%1$llx' exceeds maximum possible value (0xffffffff)
uk: spapr-vio reg='0x%1$llx' перевищує максимальне можливе значення (0xffffffff)

en: sparse files not supported
uk: підтримки розріджених файлів не передбачено

en: specified
uk: вказано

en: specify the format of memory-only dump
uk: вказати формат дампу, який зберігатиметься лише у пам'яті

en: specifying a script is only supported with interface types bridge and ethernet
uk: визначення скрипту передбачено лише для типів інтерфейсу bridge та ethernet

en: specifying mountpoints is not supported
uk: підтримки визначення точок монтування не передбачно

en: spice TLS port set in XML configuration, but TLS is disabled in qemu.conf
uk: порт TLS spice встановлено у налаштуваннях XML, але TLS вимкнено у qemu.conf

en: spice defaultMode insecure requested in XML configuration, but plaintext connection is not available
uk: у налаштуваннях XML визначено типовий незахищений режим роботи spice (defaultMode=insecure), але просте текстове з'єднання є недоступним

en: spice defaultMode secure requested in XML configuration, but TLS connection is not available
uk: у налаштуваннях XML визначено типовий захищений режим роботи spice (defaultMode=secure), але з'єднання TLS є недоступним

en: spice insecure channels set in XML configuration, but plaintext connection is not available
uk: у налаштуваннях XML визначено незахищені канали spice, але просте текстове з'єднання є недоступним

en: spice secure channels set in XML configuration, but TLS connection is not available
uk: у налаштуваннях XML визначено захищені канали spice, але з'єднання TLS є недоступним

en: spice_tls_x509_cert_dir directory '%1$s' does not exist
uk: каталогу «%1$s» spice_tls_x509_cert_dir не існує

en: spicevmc device type only supports virtio
uk: для пристроїв типу spicevmc передбачено підтримку лише virtio

en: split each argument on ','; ',,' is an escape sequence
uk: поділити кожен аргумент на «,»; «,,» -- послідовність екранування

en: splitting StorageUrl failed %1$s
uk: невдала спроба поділу StorageUrl %1$s

en: ssh protocol accepts only one host
uk: протоколом SSH передбачено лише один вузол

en: ssl verification is supported only with HTTPS/FTPS protocol
uk: підтримку перевірки ssl передбачено лише для протоколу HTTPS/FTPS

en: start
uk: запустити

en: start a (previously defined) inactive domain
uk: запустити раніше визначений неактивний домен

en: start a (previously defined) inactive network
uk: запустити раніше визначену неактивну мережа

en: start a (previously defined) inactive pool
uk: запустити раніше визначений неактивний буфер даних

en: start a physical host interface (enable it / "if-up")
uk: запустити інтерфейс фізичної основної системи (увімкнути його або «if-up»)

en: start a physical host interface.
uk: запустити інтерфейс фізичної основної системи.

en: start cell %1$d out of range (0-%2$d)
uk: початкова комірка %1$d поза діапазоном (0-%2$d)

en: start of range %1$s - %2$s in network %3$s/%4$d is the network address
uk: початок діапазону %1$s - %2$s у мережі %3$s/%4$d є адресою у мережі

en: start_cpu %1$d larger than maximum of %2$d
uk: значення start_cpu, %1$d, перевищує максимум — %2$d

en: started
uk: запущено

en: starting up
uk: запускаємо

en: stat of '%1$s' failed
uk: помилка stat для «%1$s»

en: statistic value too large
uk: статистичне значення є надто великим

en: status mismatch in event (actual 0x%1$x, expected 0x%2$x)
uk: невідповідність станів у події (маємо 0x%1$x, мало бути 0x%2$x)

en: stop the daemon
uk: зупинити фонову службу

en: stopped, with no saved guests
uk: зупинено без збережених гостьових систем

en: stopped, with saved guests
uk: зупинено зі збереженням гостьових систем

en: storage file backend not initialized
uk: модуль файлів-сховищ не ініціалізовано

en: storage file reading is not supported for storage type %1$s (protocol: %2$s)
uk: для типу сховища %1$s (протокол: %2$s) читання файлів зі сховища не передбачено

en: storage format '%1$s' does not support backing store
uk: підтримки формату резервних сховищ не передбачено формату сховищ «%1$s»

en: storage format 'fat' is supported only with 'dir' storage type
uk: підтримку формату сховища «fat» передбачено лише із типом сховища «dir»

en: storage format 'iso' is not directly supported by QEMU, use 'raw' instead
uk: безпосередньої підтримки формату «iso» у QEMU не передбачено, скористайтеся замість нього форматом «raw»

en: storage pool '%1$s' containing volume '%2$s' is not active
uk: буфер даних «%1$s», що містить том «%2$s», є неактивним

en: storage pool '%1$s' in %2$s must match connection
uk: сховище даних «%1$s» у %2$s має відповідати з'єднанню

en: storage pool '%1$s' is active
uk: буфер даних «%1$s» є активним

en: storage pool '%1$s' is already active
uk: буфер даних «%1$s» даних вже активний

en: storage pool '%1$s' is not active
uk: буфер даних «%1$s» не є активним

en: storage pool '%1$s' is starting up
uk: запускаємо буфер сховища даних «%1$s»

en: storage pool '%1$s' is still active
uk: резервне сховище «%1$s» все ще є активним

en: storage pool capabilities
uk: можливості буфера сховища даних

en: storage pool does not support changing of volume capacity
uk: для сховища даних не передбачено зміни місткості тому

en: storage pool does not support encrypted volumes
uk: у резервному сховищі даних не передбачено підтримки шифрованих томів

en: storage pool does not support vol deletion
uk: резервним сховищем даних не підтримується вилучення томів

en: storage pool does not support volume creation
uk: у резервному сховищі даних не передбачено підтримки створення томів

en: storage pool does not support volume creation from an existing volume
uk: резервним сховищем даних не підтримується створення томів на основі вже створеного тому

en: storage pool doesn't support volume download
uk: у буфері сховища даних не передбачено отримання томів

en: storage pool doesn't support volume upload
uk: у буфері сховища даних не передбачено вивантаження томів

en: storage pool doesn't support volume wiping
uk: у буфері сховища даних не передбачено витирання томів

en: storage pool event callback %1$d not registered
uk: зворотний виклик події сховища даних, %1$d, не зареєстровано

en: storage pool information
uk: дані щодо буфера даних

en: storage pool is not active
uk: буфер даних не є активним

en: storage pool missing auth type
uk: для буфера сховища даних не вказано типу розпізнавання

en: storage pool only supports LUKS encrypted volumes
uk: підтримку буфера сховища передбачено лише для шифрованих томах LUKS

en: storage pool protocol ver '%1$s' must not contain ','
uk: у версії протоколу буфера зберігання даних «%1$s» не повинно міститися «,»

en: storage pool protocol ver unsupported for pool type '%1$s'
uk: підтримки версії протоколу буфера сховища даних для типу буфера «%1$s» не передбачено

en: storage protocol '%1$s' is not supported by this QEMU
uk: підтримки протоколу зберігання «%1$s» у цьому QEMU не передбачено

en: storage source pool '%1$s' volume '%2$s' is not translated
uk: буфер джерела сховища даних «%1$s», том «%2$s» не перенесено

en: storage state driver is not active
uk: драйвер станів сховища даних є неактивним

en: storage type 'dir' requires use of storage format 'fat'
uk: тип сховища «dir» потребує використання формату сховища «fat»

en: storage vol already exists
uk: тому сховища даних вже існує

en: storage vol information
uk: дані щодо тому зберігання даних

en: storage volume %1$s exists already
uk: том сховища даних %1$s вже існує

en: storage volume name '%1$s' already in use.
uk: назву тому сховища даних «%1$s» вже використано.

en: store '%1$s' for backup of '%2$s' exists
uk: сховище «%1$s» для резервної копії «%2$s» вже існує

en: stream aborted by another thread
uk: потік перервано іншим потоком обробки

en: stream aborted with unexpected status %1$d
uk: передавання потоку даних перервано з неочікуваним станом %1$d

en: stream already has a callback registered
uk: для потоку даних вже зареєстровано зворотний виклик

en: stream does not have a callback registered
uk: для потоку даних не зареєстровано зворотного виклику

en: stream had I/O failure
uk: помилка вводу-виводу у потоці даних

en: stream had unexpected termination
uk: неочікуване переривання потоку даних

en: stream in %1$s must match connection of volume '%2$s'
uk: потік у %1$s має відповідати з'єднанню тому «%2$s»

en: stream is closed
uk: потік закрито

en: stream is not open
uk: потік даних не відкрито

en: stream must match connection of domain '%1$s'
uk: потік має відповідати з'єднанню домену «%1$s»

en: string %1$s in %2$s must not be empty
uk: рядок %1$s у %2$s має бути непорожнім

en: string parameter '%1$s' unsupported
uk: підтримки рядкового параметра «%1$s» не передбачено

en: string parameter name '%2$.*1$s' too long
uk: назва рядкового параметра «%2$.*1$s» є занадто довгою

en: subdriver of disk device
uk: піддрайвер для дискового пристрою

en: summary statistics are not supported yet
uk: підтримки резюме статистичних даних ще не передбачено

en: supplying <cipher> for domain disk definition is unnecessary
uk: надання <cipher> для визначення диска домену є необов'язковим

en: support for offline external snapshots while checkpoint exists was not yet implemented
uk: підтримку автономних зовнішніх знімків при існуванні контрольної точки ще не реалізовано

en: suspend a domain
uk: перевести домен в стан очікування

en: suspend a domain gracefully using power management functions
uk: перевести домен в стан очікування у штатному режимі з використанням можливостей керування живленням

en: suspend the guest after timeout
uk: призупинити роботу гостьової системи, щойно сплине вказаний проміжок часу

en: suspend the host node for a given time duration
uk: приспати вузол основної системи за вказаний проміжок часу

en: switch to post-copy after timeout
uk: перемкнутися на пост-копіювання, щойно сплине вказаний проміжок часу

en: switching to post-copy requires migration to be started with VIR_MIGRATE_POSTCOPY flag
uk: перемикання на пост-копіювання потребує того, щоб перенесення було розпочато з прапорцем VIR_MIGRATE_POSTCOPY

en: swtpm didn't show up
uk: swtpm не показався

en: swtpm died and reported: %1$s
uk: swtpm завершила роботу і повідомила: %1$s

en: swtpm died unexpectedly
uk: swtpm неочікувано завершила роботу

en: swtpm socket did not show up
uk: сокет swtpm не показався

en: swtpm_setup has no support for profiles
uk: у swtpm_setup не передбачено підтримки профілів

en: syntax: %1$s DEVICE [-g]|[-p]
uk: синтаксис: %1$s ПРИСТРІЙ [-g]|[-p]

en: sysconf(_SC_OPEN_MAX) failed
uk: помилка sysconf(_SC_OPEN_MAX)

en: sysctl failed for '%1$s'
uk: помилка sysctl для «%1$s»

en: system call error
uk: помилка системного виклику

en: system pages pool can't be modified
uk: буфер системних сторінок змінювати не можна

en: system:
uk: система :

en: tainted: %1$s
uk: бойкотований: %1$s

en: take a live snapshot
uk: зробити знімок без призупинення роботи системи

en: take a screenshot of a current domain console and store it into a file
uk: зробити знімок консолі поточного домену і зберегти його до файла

en: take snapshot but create no metadata
uk: зробити знімок, але не створювати метаданих

en: tap fd %1$d is not character device
uk: дескриптор файла tap %1$d не є символьним пристроєм

en: target %1$s already exists
uk: призначення %1$s вже існує

en: target %1$s already exists.
uk: призначення %1$s вже існує.

en: target %1$s doesn't exist.
uk: призначення %1$s не існує.

en: target %1$s:%2$d already exists
uk: призначення %1$s:%2$d вже існує

en: target '%1$s' duplicated for disk sources '%2$s' and '%3$s'
uk: ціль «%1$s» дубльовано для дискових джерел «%2$s» та «%3$s»

en: target NUMA node needs to be specified for memory device
uk: для пристрою пам'яті слід вказати вузол призначення NUMA

en: target bus of disk device
uk: канал призначення дискового пристрою

en: target config data type format
uk: формат типу даних налаштувань призначення

en: target dev must be supplied when managed='no'
uk: слід вказати пристрій призначення, якщо визначено managed='no'

en: target device type
uk: тип цільового пристрою

en: target for underlying storage
uk: призначення для базового сховища

en: target managed='no' but specified dev doesn't exist
uk: для призначення вказано managed='no', але вказаного пристрою не існує

en: target must be 0 for controller fdc
uk: для контролера fdc призначенням має бути 0

en: target must be 0 for controller model 'lsilogic'
uk: для моделі контролера «lsilogic» призначенням має бути 0

en: target must be 0 for ide controller
uk: для контролера ide призначенням має бути 0

en: target must be 0 for sata controller
uk: для контролера SATA призначенням має бути 0

en: target network name
uk: назва цільової мережі

en: target of disk device
uk: ціль для дискового пристрою

en: target pci device %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$d already exists
uk: pci-пристрій %1$04x:%2$02x:%3$02x.%4$d призначення вже існує

en: target port '%1$d' already allocated
uk: порт призначення «%1$d» вже розподілено

en: target type must be specified for %1$s device
uk: для пристрою %1$s має бути тип призначення

en: target vm vcpu granularity does not allow the desired vcpu count
uk: роздільність за віртуальними процесорами ВМ призначення не дозволяє бажану кількість віртуальних процесорів

en: tb-cache size must be an integer multiple of MiB
uk: розмір tb-кешу має бути цілим числом, яке є краним до МіБ

en: tcp chardev protocol '%1$s' not supported
uk: підтримки протоколу chardev tcp «%1$s» не передбачено

en: teaming hostdev devices must have type='transient'
uk: командні пристрої hostdev повинні мати значення type='transient'

en: teaming is only supported for pci hostdev devices
uk: підтримку командної роботи передбачено лише для пристроїв hostdev PCI

en: teaming persistent attribute must be set if teaming type is 'transient'
uk: має бути встановлено сталий командний атрибут, якщо командним типом є «transient»

en: teaming persistent attribute not allowed if teaming type is '%1$s'
uk: не можна використовувати командний сталий атрибут, якщо командним типом є «%1$s»

en: template does not exist
uk: шаблону не існує

en: terminal QAPI query component '%1$s' of '%2$s' must not have followers
uk: компонент запиту до термінала QAPI «%1$s» з «%2$s» не повинен мати наступників

en: terminate gracefully
uk: перервати у м'якому режимі

en: test hypervisor does not support device assignment mode '%1$s'
uk: у тестовому гіпервізорі не передбачено підтримки режиму призначення пристроїв «%1$s»

en: testOpen: supply a path or use test:///default
uk: testOpen: вкажіть шлях або використовуйте test:///default

en: the '%1$s' network backend is not supported with this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки модуля роботи з мережею «%1$s»

en: the <forward> 'dev' attribute cannot be used when <address> or <pf> sub-elements are present in network %1$s
uk: не можна використовувати атрибут «dev» <forward>, якщо у мережі %1$s вже є піделементи <address> або <pf>

en: the CPU is incompatible with host CPU
uk: процесор не є сумісним з процесором основної системи

en: the CPU is incompatible with host CPU: %1$s
uk: процесор не є сумісним з процесором основної системи: %1$s

en: the MAC address '%1$s' matches multiple interfaces
uk: MAC-адреса «%1$s» відповідає декільком інтерфейсам

en: the QEMU binary does not support the ISA panic device
uk: у виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки пристроїв паніки ISA

en: the QEMU binary does not support the PCI pvpanic device
uk: у виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки пристрою PCI pvpanic

en: the accel '%1$s' is not supported by '%2$s' on this host
uk: у цій основній системі не передбачено підтримки прискорювача «%1$s» у «%2$s»

en: the address family of a dhcp range must match the address family of the dhcp element's parent
uk: сімейство адрес діапазону DHCP має відповідати сімейству адрес батьківського запису елемента DHCP

en: the address family of a host entry IP must match the address family of the dhcp element's parent
uk: сімейство адрес вхідного IP основної системи має відповідати сімейству адрес батьківського запису елемента DHCP

en: the backing volume if taking a snapshot
uk: резервний том у разі створення знімка

en: the bandwidth limit is in bytes/s rather than MiB/s
uk: обмеження ширини каналу визначено у байтах за секунду, а не у МіБ/с

en: the caller doesn't support keepalive protocol; perhaps it's missing event loop implementation
uk: джерелом виклику не підтримується протокол підтримання зв'язку (keepalive); можливо там не передбачено реалізації циклу подій

en: the codeset of keycodes, default:linux
uk: набір кодів ключів, типове значення — linux

en: the copy job forces guest writes to be synchronously written to the destination
uk: для завдання з копіювання встановлено режим, у якому гостьова система записує дані до призначення синхронно

en: the copy job is not persisted if VM is turned off
uk: завдання з копіювання не продовжуватиметься, якщо віртуальну машину буде вимкнено

en: the default lockspace already exists
uk: типовий простір блокування вже існує

en: the domain already has a vsock device
uk: у домені вже існує пристрій vsock

en: the domain does not have a current snapshot
uk: у домені немає поточного знімка

en: the guest hasn't updated any stats yet
uk: у гостьовій системи ще не оновлено жодних статистичних даних

en: the key code
uk: код ключа

en: the machine '%1$s' is not supported by emulator '%2$s'
uk: підтримки машини «%1$s» у емуляторі «%2$s» не передбачено

en: the machine has no snapshot
uk: машина немає знімків

en: the new password
uk: новий пароль

en: the password is already encrypted
uk: пароль уже зашифровано

en: the process ID
uk: ідентифікатор процесу

en: the result won't fit into REMOTE_NODE_MAX_CELLS
uk: результат не вміщується до REMOTE_NODE_MAX_CELLS

en: the running swtpm does not support migration with shared storage
uk: у запущеному swtpm не передбачено підтримки перенесення зі спільним сховищем даних

en: the signal number or name
uk: номер або назва сигналу

en: the state to restore
uk: відновлюваний статус

en: the time (in milliseconds) how long the keys will be held
uk: час утримування ключів (у мілісекундах)

en: the username
uk: ім'я користувача

en: the virtiofs export directory '%1$s' does not exist
uk: каталогу експортування virtiofs «%1$s» не існує

en: the wwnn/wwpn for '%1$s' are assigned to an HBA
uk: wwnn/wwpn для «%1$s» пов'язано із HBA

en: there is already a DNS TXT record with name '%1$s' in network %2$s
uk: запис DNS TXT з назвою «%1$s» вже є у мережі %2$s

en: there is already at least one DNS HOST record with a matching field in network %1$s
uk: у мережі %1$s вже є принаймні один запис DNS HOST з відповідним полем

en: there is already at least one DNS SRV record matching all specified fields in network %1$s
uk: у мережі %1$s вже є принаймні один запис DNS SRV, що відповідає всі вказаним полям

en: there is an existing dhcp host entry in network '%1$s' that matches "<host mac='%2$s' name='%3$s' ip='%4$s'/>"
uk: у записі мережі «%1$s» вже є запис вузла DHCP, що відповідає «<host mac='%2$s' name='%3$s' ip='%4$s'/>»

en: there is an existing dhcp range entry in network '%1$s' that matches "<range start='%2$s' end='%3$s'/>"
uk: вже існує запис діапазону DHCP у записі мережі «%1$s», який відповідає «<range start='%2$s' end='%3$s'/>»

en: there is an existing interface entry in network '%1$s' that matches "<interface dev='%2$s'>"
uk: у мережі «%1$s» вже є інтерфейс, який відповідає запису «<interface dev='%2$s'>»

en: there is an existing portgroup entry in network '%1$s' that matches "<portgroup name='%2$s'>"
uk: у мережі «%1$s» вже існує запис portgroup, що відповідає «<portgroup name='%2$s'>»

en: there is another transaction running.
uk: зараз виконується інша дія.

en: there is no hub at port %1$u in USB address bus: %2$u port: %3$s
uk: немає концентратора на порту %1$u із адресою каналу USB %2$u і портом %3$s

en: this QEMU binary lacks multiple smartcard support
uk: у цьому бінарному файлі QEMU не передбачено підтримки декількох смарт-карток

en: this QEMU binary lacks smartcard host mode support
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU немає підтримки режиму провідного вузла смарт-картки

en: this QEMU binary lacks smartcard passthrough mode support
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU немає підтримки режиму передавання даних смарт-картки

en: this QEMU does not support 'blob' for virtio-gpu devices
uk: у цьому QEMU не передбачено підтримки «blob» для пристроїв virtio-gpu

en: this QEMU does not support 'vhost-user' video device
uk: у цьому QEMU не передбачено підтримки відеопристроїв «vhost-user»

en: this QEMU does not support the 'genid' capability
uk: у цьому QEMU не передбачено підтримки можливості «genid»

en: this QEMU version didn't provide SGX EPC NUMA info
uk: ця версія QEMU не надала даних NUMA EPC SGX

en: this disk doesn't support update
uk: оновлення не підтримується цим диском

en: this domain exists already
uk: домен вже існує

en: this function is not supported by the connection driver
uk: ця функція не підтримується драйвером з'єднання

en: this function is not supported by the connection driver: %1$s
uk: ця функція не підтримується драйвером з'єднання: %1$s

en: this libvirtd instance allows migration only with VIR_MIGRATE_TLS flag
uk: цей екземпляр libvirtd дозволяє перенесення лише із прапорцем VIR_MIGRATE_TLS

en: this machine type do not support floppy devices
uk: у цьому типі машин не передбачено підтримки пристроїв читання дискет

en: this network exists already
uk: ця мережа вже існує

en: this network port exists already
uk: цей порт мережі вже існує

en: this platform is missing dlopen
uk: на цій платформі не передбачено dlopen

en: this qemu does not support TLS transport for NBD
uk: у цьому qemu не передбачено підтримки передавання TLS для NBD

en: this qemu doesn't support the memory-backend-memfd object
uk: у цьому qemu не передбачено підтримки об'єктів memory-backend-memfd

en: this qemu doesn't support the rng-builtin backend
uk: у цьому варіанті qemu не передбачено підтримки модуля rng-builtin

en: this qemu doesn't support the rng-egd backend
uk: у цьому варіанті qemu не передбачено підтримки модуля rng-egd

en: this qemu doesn't support the rng-random backend
uk: у цьому варіанті qemu не передбачено підтримки модуля rng-random

en: this qemu version does not support specific vCPU hotplug
uk: у цій версії qemu не передбачено підтримки з'єднання у «гарячому» режимі окремих віртуальних процесорів

en: this storage volume exists already
uk: цей том сховища даних вже існує

en: thread_pool_max (%1$d) must be a positive number or -1
uk: thread_pool_max (%1$d) має бути додатним числом або -1

en: thread_pool_max (%1$d) must be equal to or greater than 0 for live change
uk: thread_pool_max (%1$d) має бути рівним або більшим за 0 для інтерактивної зміни

en: thread_pool_max must be a positive integer
uk: thread_pool_max має бути додатним цілим числом

en: thread_pool_min (%1$d) can't be greater than thread_pool_max (%2$d)
uk: thread_pool_min (%1$d) не може бути більшим за thread_pool_max (%2$d)

en: thread_pool_min (%1$d) must be equal to or greater than -1
uk: thread_pool_min (%1$d) має бути рівним -1 або більшим за це значення

en: thread_pool_min (%1$d) must be equal to or greater than 0 for live change
uk: thread_pool_min (%1$d) має бути рівним 0 або більшим за це значення для інтерактивної зміни

en: thread_pool_min and thread_pool_max is not supported by this QEMU binary
uk: підтримки thread_pool_min і thread_pool_max у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: thread_pool_min must be smaller or equal to thread_pool_max
uk: thread_pool_min має бути меншим або рівним thread_pool_max

en: threshold as a scaled number (by default bytes)
uk: порогове значення як масштабоване число (типово, за байтами)

en: throttle group '%1$s' is still being used by disk %2$s
uk: група регулювання «%1$s» усе ще використовує диск %2$s

en: throttle group '%1$s' not found
uk: групи регулювання «%1$s» не знайдено

en: throttle group field '%1$s' must be an integer
uk: поле групи регулювання «%1$s» має бути цілим

en: throttle group name
uk: назва групи регулювання

en: time to set
uk: час, який слід встановити

en: timed out waiting to open tray of '%1$s'
uk: перевищено час очікування на відкриття лотка «%1$s»

en: timeout is supported only with HTTP(S)/FTP(s) protocols
uk: підтримку часу очікування передбачено лише для протоколів HTTP(S)/FTP(s)

en: timeout must be positive
uk: час очікування має бути додатним

en: timeout seconds
uk: час очікування у секундах

en: timeout seconds.
uk: час очікування у секундах.

en: timeout seconds. must be positive.
uk: час очікування у секундах. Має бути додатним.

en: timeout, async and block options are exclusive
uk: параметри timeout, async і block не можна використовувати одночасно

en: timer %1$s doesn't support setting of timer frequency
uk: у таймері %1$s не передбачено встановлення значення частоти

en: timer %1$s doesn't support setting of timer mode
uk: у таймері %1$s не передбачено встановлення значення режиму

en: timer %1$s doesn't support setting of timer tickpolicy
uk: у таймері %1$s не передбачено встановлення правил обліку (tickpolicy) таймера

en: timer %1$s doesn't support setting of timer track
uk: у таймері %1$s не передбачено встановлення значення стеження

en: title
uk: назва

en: titles are not supported by vz driver
uk: у драйвері vz не передбачено підтримки заголовків

en: toggling deprecated features for CPU model is unsupported
uk: підтримки вмикання і вимикання застарілих можливостей для моделі процесора не передбачено

en: too many NUMA cells: %1$d > %2$d
uk: занадто багато комірок NUMA: %1$d > %2$d

en: too many current snapshots
uk: забагато поточних знімків

en: too many disk checkpoint requests for domain
uk: забагато запитів до контрольної точки диска для домену

en: too many disk snapshot requests for domain
uk: забагато запитів до диска знімка для домену

en: too many disks
uk: забагато дисків

en: too many drivers registered
uk: зареєстровано надто багато драйверів

en: too many drivers registered in %1$s
uk: зареєстровано надто багато драйверів %1$s

en: too many file descriptors received
uk: отримано занадто багато файлових дескрипторів

en: too many keycodes
uk: занадто багато кодів ключів

en: too many memory stats requested: %1$d > %2$d
uk: надіслано запит щодо надмірної кількості статистичних даних щодо пам'яті: %1$d > %2$d

en: too many parameters '%1$d' for limit '%2$d'
uk: забагато параметрів — «%1$d», мало бути не більше «%2$d»

en: too many parameters '%1$u' for limit '%2$d'
uk: забагато параметрів, «%1$u», при обмеженні у «%2$d»

en: too many parameters '%1$u' for nparams '%2$d'
uk: забагато параметрів, «%1$u», кількість параметрів — «%2$d»

en: too many remote clients: %1$d > %2$d,in parameter 'clients' for 'virServerListClients'
uk: забагато віддалених клієнтів: %1$d > %2$d, у параметрі «clients» для «virServerListClients»

en: too many remote domain_checkpoints: %1$d > %2$d,in parameter 'checkpoints' for 'virDomainCheckpointListAllChildren'
uk: занадто багато віддалених domain_checkpoint: %1$d > %2$d, у параметрі «checkpoints» для «virDomainCheckpointListAllChildren»

en: too many remote domain_checkpoints: %1$d > %2$d,in parameter 'checkpoints' for 'virDomainListAllCheckpoints'
uk: занадто багато віддалених domain_checkpoint: %1$d > %2$d, у параметрі «checkpoints» для «virDomainListAllCheckpoints»

en: too many remote domain_snapshots: %1$d > %2$d,in parameter 'snapshots' for 'virDomainListAllSnapshots'
uk: забагато віддалених domain_snapshots: %1$d > %2$d, у параметрі «snapshots» для «virDomainListAllSnapshots»

en: too many remote domain_snapshots: %1$d > %2$d,in parameter 'snapshots' for 'virDomainSnapshotListAllChildren'
uk: забагато віддалених domain_snapshot: %1$d > %2$d, у параметрі «snapshots» для «virDomainSnapshotListAllChildren»

en: too many remote domains: %1$d > %2$d,in parameter 'domains' for 'virConnectListAllDomains'
uk: забагато віддалених доменів: %1$d > %2$d, у параметрі «domains» для «virConnectListAllDomains»

en: too many remote interfaces: %1$d > %2$d,in parameter 'ifaces' for 'virConnectListAllInterfaces'
uk: забагато віддалених інтерфейсів: %1$d > %2$d, у параметрі «ifaces» для «virConnectListAllInterfaces»

en: too many remote network_ports: %1$d > %2$d,in parameter 'ports' for 'virNetworkListAllPorts'
uk: забагато віддалених network_ports: %1$d > %2$d, у параметрі «ports» для «virNetworkListAllPorts»

en: too many remote networks: %1$d > %2$d,in parameter 'nets' for 'virConnectListAllNetworks'
uk: забагато віддалених мереж: %1$d > %2$d, у параметрі «nets» для «virConnectListAllNetworks»

en: too many remote node_devices: %1$d > %2$d,in parameter 'devices' for 'virConnectListAllNodeDevices'
uk: забагато віддалених пристроїв вузлів: %1$d > %2$d, у параметрі «devices» для «virConnectListAllNodeDevices»

en: too many remote nwfilter_bindings: %1$d > %2$d,in parameter 'bindings' for 'virConnectListAllNWFilterBindings'
uk: забагато віддалених nwfilter_bindings: %1$d > %2$d, у параметрі «bindings» для «virConnectListAllNWFilterBindings»

en: too many remote nwfilters: %1$d > %2$d,in parameter 'filters' for 'virConnectListAllNWFilters'
uk: забагато віддалених nwfilter: %1$d > %2$d, у параметрі «filters» для «virConnectListAllNWFilters»

en: too many remote secrets: %1$d > %2$d,in parameter 'secrets' for 'virConnectListAllSecrets'
uk: забагато віддалених secret: %1$d > %2$d, у параметрі «secrets» для «virConnectListAllSecrets»

en: too many remote servers: %1$d > %2$d,in parameter 'servers' for 'virConnectListServers'
uk: забагато віддалених серверів: %1$d > %2$d, у параметрі «servers» для «virConnectListServers»

en: too many remote storage_pools: %1$d > %2$d,in parameter 'pools' for 'virConnectListAllStoragePools'
uk: забагато віддалених storage_pool: %1$d > %2$d, у параметрі «pools» для «virConnectListAllStoragePools»

en: too many remote storage_vols: %1$d > %2$d,in parameter 'vols' for 'virStoragePoolListAllVolumes'
uk: забагато віддалених томів сховища: %1$d > %2$d, у параметрі «vols» для «virStoragePoolListAllVolumes»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'names' for 'virConnectListDefinedDomains'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «names» для «virConnectListDefinedDomains»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'names' for 'virConnectListDefinedInterfaces'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «names» для «virConnectListDefinedInterfaces»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'names' for 'virConnectListDefinedNetworks'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «names» для «virConnectListDefinedNetworks»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'names' for 'virConnectListDefinedStoragePools'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «names» для «virConnectListDefinedStoragePools»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'names' for 'virConnectListInterfaces'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «names» для «virConnectListInterfaces»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'names' for 'virConnectListNWFilters'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «names» для «virConnectListNWFilters»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'names' for 'virConnectListNetworks'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «names» для «virConnectListNetworks»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'names' for 'virConnectListStoragePools'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «names» для «virConnectListStoragePools»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'names' for 'virDomainSnapshotListChildrenNames'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «names» для «virDomainSnapshotListChildrenNames»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'names' for 'virDomainSnapshotListNames'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «names» для «virDomainSnapshotListNames»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'names' for 'virNodeDeviceListCaps'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «names» для «virNodeDeviceListCaps»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'names' for 'virNodeListDevices'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «names» для «virNodeListDevices»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'names' for 'virStoragePoolListVolumes'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «names» для «virStoragePoolListVolumes»

en: too many remote strings: %1$d > %2$d,in parameter 'uuids' for 'virConnectListSecrets'
uk: забагато віддалених рядків: %1$d > %2$d, у параметрі «uuids» для «virConnectListSecrets»

en: too many secrets for luks encryption
uk: занадто багато ключів для шифрування luks

en: top '%1$s' in chain for '%2$s' has no backing file
uk: початок «%1$s» у ланцюжку «%2$s» не має резервного файла

en: total I/O operations limit per second
uk: загальне обмеження дій з введення-виведення у діях на секунду

en: total I/O operations max
uk: максимум загальної кількості дій введення-виведення

en: total and read/write bytes_sec cannot be set at the same time
uk: Не можна одночасно встановлювати total і read/write bytes_sec

en: total and read/write bytes_sec_max cannot be set at the same time
uk: Не можна одночасно встановлювати total і read/write bytes_sec_max

en: total and read/write iops_sec cannot be set at the same time
uk: Не можна одночасно встановлювати total і read/write iops_sec

en: total and read/write iops_sec_max cannot be set at the same time
uk: Не можна одночасно встановлювати total і read/write iops_sec_max

en: total and read/write of bytes_sec cannot be set at the same time
uk: Не можна одночасно встановлювати total і read/write bytes_sec

en: total and read/write of bytes_sec_max cannot be set at the same time
uk: Не можна одночасно встановлювати total і read/write bytes_sec_max

en: total and read/write of iops_sec cannot be set at the same time
uk: Не можна одночасно встановлювати total і read/write iops_sec

en: total and read/write of iops_sec_max cannot be set at the same time
uk: Не можна одночасно встановлювати total і read/write iops_sec_max

en: total duration of flushes (ns):
uk: загальна тривалість спорожнення (у нс):

en: total duration of reads (ns):
uk: загальна тривалість читання (у нс):

en: total duration of writes (ns):
uk: загальна тривалість запису (у нс):

en: total max, as scaled integer (default bytes)
uk: загальний максимум у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — байти)

en: total throughput limit, as scaled integer (default bytes)
uk: загальне обмеження пропускання у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — байти)

en: transient disk '%1$s' must not be empty
uk: проміжний диск «%1$s» має бути непорожнім

en: transient disk '%1$s' must not be read-only
uk: проміжний диск «%1$s» не має бути призначеним лише для читання

en: transient disk backing image sharing with destroy action of lifecycle isn't supported by this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки спільного використання резервного образу диска із дією знищення у життєвому циклі

en: transient disk supported only with 'disk' device (%1$s)
uk: підтримку проміжних дисків передбачено лише для пристроїв «disk» (%1$s)

en: transient disk supported only with 'file' type (%1$s)
uk: підтримку проміжних дисків передбачено лише для типу «file» (%1$s)

en: transient disks not supported yet
uk: підтримки тимчасових дисків не передбачено

en: transient domain cannot have runstate 'shutoff'
uk: проміжний домен не може перебувати у стані запуску «shutoff»

en: transient domain needs to request run or pause to revert to inactive snapshot
uk: тимчасовий домен потребує запиту щодо запуску або призупинки для повернення до неактивного знімка

en: transient domains do not have any persistent config
uk: тимчасові домени не мають будь-яких сталих налаштувань

en: transient is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки transient для дисків vhostuser не передбачено

en: transient node devices do not have any persistent config
uk: тимчасові пристрої вузла не мають будь-яких сталих налаштувань

en: transport '%1$s' does not support socket attribute
uk: каналом передавання «%1$s» не підтримується атрибут сокета

en: transport 'fd' is now allowed
uk: не можна використовувати передавання «fd»

en: transport methods unix, ssh and ext are not supported under Windows
uk: підтримки протоколів передавання unix, ssh та ext у Windows не передбачено

en: transport protocol '%1$s' is not yet supported
uk: підтримки протоколу передавання «%1$s» ще не передбачено

en: transport rdma is not supported for <server>
uk: для <server> не передбачено підтримки передавання rdma

en: tray is only valid for cdrom and floppy
uk: лоток може бути лише у пристроїв для читання компакт-дисків та дискет

en: treat event as a regex rather than literal filter
uk: вважати запис події формальним виразом, а не буквальним фільтром

en: treat event case-insensitively
uk: обробляти події без врахування регістру

en: trigger two-stage active commit of top file
uk: перемкнути двоступеневе активне внесення верхнього файла

en: try harder on risky reverts
uk: спробувати важчі або ризиковані повернення

en: try to restore security label after use if possible
uk: спробувати відновити мітку захисту після використання, якщо це можливо

en: tty console
uk: консоль tty

en: tunnelFD argument is required for tunnelled migration
uk: для тунельованого перенесення потрібен аргумент tunnelFD

en: tunnelled migration
uk: тунельне перенесення

en: tunnelled migration failed to read from qemu
uk: під час тунельованого перенесення не вдалося прочитати дані qemu

en: tunnelled migration failed to read from xen side
uk: під час тунельованого перенесення не вдалося прочитати з боку xen

en: tunnelled migration requested but NULL stream passed
uk: надійшов запит щодо тунельованого перенесення, але передано нульовий потік даних

en: tunnelled offline migration does not make sense
uk: тунельоване перенесення без вимикання позбавлене сенсу

en: two disks images contain vm state section for internal snapshot '%1$s'
uk: два образи дисків містять розділ стану ВМ для внутрішнього знімка «%1$s»

en: two master hugepages detected: %1$llu and %2$llu
uk: виявлено дві основні великі сторінки (hugepages): %1$llu та %2$llu

en: tx_queue_size has to be a power of two
uk: tx_queue_size має бути степенем двійки

en: type %1$s is not supported
uk: підтримки типу %1$s не передбачено

en: type mismatch in event (actual 0x%1$x, expected 0x%2$x)
uk: невідповідність типів у події (маємо 0x%1$x, мало бути 0x%2$x)

en: type must be less than %1$d
uk: type має бути меншим за %1$d

en: type of source (block|file|network)
uk: тип джерела (block|file|network)

en: type of storage pool sources to discover
uk: тип резервних сховищ даних, які слід шукати

en: type of storage pool sources to find
uk: тип резервних сховищ даних, які слід шукати

en: type of the pool
uk: тип буфера

en: type of update (add-first, add-last (add), delete, or modify)
uk: тип оновлення (add-first (додати першим), add-last (add) (додати останнім), delete (вилучити) або modify (змінити))

en: udev_monitor_new_from_netlink returned NULL
uk: udev_monitor_new_from_netlink повернуто NULL

en: uid and gid should be mapped both
uk: слід пов'язати uid і gid

en: unable control COW flag on '%1$s'
uk: не вдалося виконати керування прапорцем COW на «%1$s»

en: unable create new SELinux label based on label '%1$s' and file '%2$s'
uk: не вдалося створити мітку SELinux на основі мітки «%1$s» і файла «%2$s»

en: unable get directory flags on '%1$s'
uk: не вдалося отримати прапорці каталогів на «%1$s»

en: unable query filesystem type on '%1$s'
uk: не вдалося виконати запит щодо типу файлової системи на «%1$s»

en: unable to access device %1$s
uk: не вдалося отримати доступ до пристрою %1$s

en: unable to access disk %1$s
uk: не вдалося отримати доступ до диска %1$s

en: unable to add SSH host key for host '%1$s': %2$s
uk: не вдалося додати ключ SSH вузла для вузла «%1$s»: %2$s

en: unable to allocate security context
uk: не вдалося розмістити контекст безпеки

en: unable to allocate socket security context '%1$s'
uk: не вдалося розмістити контекст безпеки сокета «%1$s»

en: unable to canonicalize %1$s
uk: не вдалося перетворити на канонічну форму %1$s

en: unable to change config on '%1$s' graphics type
uk: не вдалося змінити налаштування для типу графічної системи «%1$s»

en: unable to change config on '%1$s' network type
uk: не вдалося змінити налаштування для типу системи мережі «%1$s»

en: unable to clear socket security context '%1$s'
uk: не вдалося зняти контекст безпеки сокета «%1$s»

en: unable to close %1$s
uk: не вдалося закрити %1$s

en: unable to close file %1$s
uk: не вдалося закрити %1$s

en: unable to close pipe
uk: не вдалося закрити канал

en: unable to connect to server at '%1$s:%2$s'
uk: не вдалося встановити з'єднання з сервером на «%1$s:%2$s»

en: unable to control COW flag on '%1$s', not btrfs
uk: не вдалося виконати керування прапорцем COW на «%1$s» — це не BTRFS

en: unable to create %1$s <-> %2$s veth pair
uk: не вдалося створити пару veth %1$s <-> %2$s

en: unable to create blockdev props for vhostuser disk type
uk: не вдалося створити властивості блокового пристрою для типу дисків vhostuser

en: unable to create hugepage path %1$s
uk: помилка при створенні шляху для дуже великих сторінок: %1$s

en: unable to create rundir %1$s: %2$s
uk: не вдалося створити каталог запуску %1$s: %2$s

en: unable to create selinux context for: %1$s
uk: не вдалося створити контекст selinux для %1$s

en: unable to create socket pair
uk: не вдалося створити пару сокетів

en: unable to delete interface '%1$s' in network '%2$s'. It is currently being used by %3$d domains.
uk: не вдалося вилучити інтерфейс «%1$s» у мережі «%2$s». Його зараз використовують %3$d доменів.

en: unable to determine access mode of %1$s
uk: не вдалося визначити режим доступу %1$s

en: unable to determine if checkpoint has parent
uk: не вдалося визначити, чи має контрольна точка батьківський запис

en: unable to determine if snapshot has parent
uk: не вдалося визначити, чи має знімок батьківський запис

en: unable to disable host cpu perf event for %1$s
uk: не вдалося вимкнути подію perf процесора основної системи для %1$s

en: unable to enable host cpu perf event for %1$s
uk: не вдалося увімкнути подію perf процесора основної системи для %1$s

en: unable to execute QEMU agent command '%1$s'
uk: не вдалося виконати команду агента QEMU «%1$s»

en: unable to execute QEMU agent command '%1$s': %2$s
uk: не вдалося виконати команду агента QEMU «%1$s»: %2$s

en: unable to execute QEMU command '%1$s'
uk: не вдалося виконати команду QEMU «%1$s»

en: unable to execute QEMU command '%1$s': %2$s
uk: не вдалося виконати команду QEMU «%1$s»: %2$s

en: unable to find a SCSI controller for idx=%1$d
uk: не вдалося знайти контролер SCSI для idx=%1$d

en: unable to find any emulator to serve '%1$s' architecture
uk: не знайдено жодного емулятора, здатного обслуговувати архітектуру «%1$s»

en: unable to find any master var store for loader: %1$s
uk: не вдалося знайти основного жодного сховища змінних для завантажувача: %1$s

en: unable to find audio backend for sound device
uk: не вдалося знайти звуковий модуль для звукового пристрою

en: unable to find disk target '%1$s' for non-shared-storage migration
uk: не вдалося знайти диск-ціль «%1$s» для перенесення без сховища спільного використання

en: unable to find nvram template image
uk: не вдалося знайти образ шаблону nvram

en: unable to find parent device '%1$s'
uk: не вдалося знайти батьківський пристрій «%1$s»

en: unable to find ploop tools, please install them
uk: не вдалося знайти інструменти ploop; будь ласка, встановіть їх

en: unable to find ploop, please install ploop tools
uk: не вдалося знайти ploop, будь ласка, встановіть інструменти ploop

en: unable to find qemu-img
uk: не вдалося знайти qemu-img

en: unable to find valid requested VMware backend '%1$s'
uk: не вдалося знайти коректний потрібний модуль VMware, «%1$s»

en: unable to fsync %1$s
uk: не вдалося виконати fsync %1$s

en: unable to generate uuid
uk: не вдалося створити UUID

en: unable to get Domain-0 information from libxenlight
uk: не вдалося отримати дані домену-0 від libxenlight

en: unable to get PID %1$d security context
uk: не вдалося отримати контекст безпеки PID %1$d

en: unable to get PID %1$d uid and gid via sysctl
uk: не вдалося отримати uid та gid для PID %1$d за допомогою sysctl

en: unable to get SELinux context for '%1$s'
uk: не вдалося отримати контекст SELinux для «%1$s»

en: unable to get SELinux context for current process
uk: не вдалося отримати контекст SELinux для поточного процесу

en: unable to get SELinux context of %1$s
uk: не вдалося отримати контекст SELinux %1$s

en: unable to get cpu account
uk: не вдалося отримати обліковий запис процесора

en: unable to get current process context '%1$s'
uk: не вдалося отримати контекст поточного процесу «%1$s»

en: unable to get interface index for %1$s
uk: не вдалося отримати індекс інтерфейсу для %1$s

en: unable to get machine from console. (error %1$d)
uk: не вдалося отримати машину з консолі. (помилка %1$d)

en: unable to get monitor count
uk: не вдалося отримати кількість моніторів

en: unable to get node capabilities
uk: не вдалося отримати можливості вузла

en: unable to get numa affinity
uk: не вдалося отримати спорідненість numa

en: unable to get screen resolution
uk: не вдалося отримати параметри роздільної здатності екрана

en: unable to get selinux context range
uk: не вдалося отримати діапазон контекстів selinux

en: unable to get size of '%1$s'
uk: не вдалося отримати розмір «%1$s»

en: unable to get tty attributes: %1$s
uk: не вдалося отримати атрибути tty: %1$s

en: unable to get uid and gid for PID %1$d via procfs
uk: Не вдалося обробити uid і gid для PID %1$d за допомогою procfs

en: unable to handle agent type: %1$s
uk: керування типом агента неможливе: %1$s

en: unable to handle monitor type: %1$s
uk: керування типом монітора неможливе: %1$s

en: unable to init mutex
uk: не вдалося ініціалізувати семафор

en: unable to initialize VirtualBox driver API
uk: не вдалося ініціалізувати драйвер програмного інтерфейсу VirtualBox

en: unable to load knownhosts file '%1$s': %2$s
uk: не вдалося завантажити файл відомих вузлів «%1$s»: %2$s

en: unable to lock %1$s for metadata change
uk: не вдалося заблокувати %1$s для внесення змін до метаданих

en: unable to make terminal raw: console isn't a tty
uk: не вдалося створити простий термінал: консоль не належить до типу tty

en: unable to open %1$s
uk: не вдалося відкрити %1$s

en: unable to open '%1$s'
uk: не вдалося відкрити «%1$s»

en: unable to open host cpu perf event for %1$s
uk: не вдалося відкрити подію perf процесора основної системи для %1$s

en: unable to open stream
uk: не вдалося відкрити потік

en: unable to open vhost-vsock device
uk: не вдалося відкрити пристрій vhost-vsock

en: unable to parse %1$s
uk: не вдалося обробити %1$s

en: unable to parse FD: %1$s
uk: не вдалося обробити дескриптор файла: %1$s

en: unable to parse URI scheme '%1$s'
uk: не вдалося обробити схему адреси «%1$s»

en: unable to parse URI: %1$s
uk: не вдалося обробити адресу %1$s

en: unable to parse blkio device '%1$s' '%2$s'
uk: не вдалося обробити запис пристрою blkio «%1$s», «%2$s»

en: unable to parse contents of 'file' field in '%1$s' from cloud-hypervisor
uk: не вдалося обробити вміст поля «file» у «%1$s» з cloud-hypervisor

en: unable to parse diskspec: %1$s
uk: не вдалося обробити специфікацію диска: %1$s

en: unable to parse json capabilities '%1$s'
uk: не вдалося обробити дані json можливостей «%1$s»

en: unable to parse json file '%1$s'
uk: не вдалося обробити файл json «%1$s»

en: unable to parse mac address '%1$s'
uk: не вдалося обробити MAC-адресу «%1$s»

en: unable to parse memspec: %1$s
uk: не вдалося обробити специфікацію пам'яті: %1$s

en: unable to parse node capabilities
uk: не вдалося обробити дані щодо можливостей вузла

en: unable to parse numa node id: %1$s
uk: не вдалося обробити дані щодо ідентифікатора вузла NUMA: %1$s

en: unable to parse page size: %1$s
uk: не вдалося отримати дані щодо розміру сторінки: %1$s

en: unable to parse: %1$s
uk: не вдалося обробити %1$s

en: unable to perform snapshot filtering
uk: не вдалося виконати фільтрування знімків

en: unable to poll on child
uk: не вдалося опитати дочірній процес

en: unable to query block list
uk: не вдалося опитати список блоків

en: unable to query cgroup BPF progs
uk: не вдалося опитати програми BPF cgroup

en: unable to read '%1$s'
uk: не вдалося прочитати «%1$s»

en: unable to read child stderr
uk: не вдалося прочитати дані з дочірнього stderr

en: unable to read child stdout
uk: не вдалося прочитати дані з дочірнього stdout

en: unable to read domain master key file
uk: не вдалося прочитати файл основного ключа домену

en: unable to read from pipe
uk: не вдалося прочитати дані з каналу

en: unable to read server cert %1$s
uk: не вдалося прочитати сертифікат сервера %1$s

en: unable to read vmware log file
uk: не вдалося прочитати файл журналу vmware

en: unable to read: %1$s
uk: не вдалося прочитати %1$s

en: unable to register monitor events
uk: не вдалося зареєструвати події монітора

en: unable to remove just-created copy target
uk: не вдалося вилучити призначення щойно створеної копії

en: unable to resolve symlink '%1$s'
uk: не вдалося визначити адресу за символічним посиланням «%1$s»

en: unable to restore position in file
uk: не вдалося відновити позицію у файлі

en: unable to save metadata for checkpoint %1$s
uk: не вдалося зберегти метадані для контрольної точки %1$s

en: unable to save metadata for snapshot %1$s
uk: не вдалося зберегти метадані для знімка %1$s

en: unable to seek
uk: не вдалося позиціювати

en: unable to seek in %1$s
uk: позиціювання у %1$s неможливе

en: unable to seek to hole
uk: не вдалося виконати позиціювання на «дірку»

en: unable to set AppArmor profile '%1$s' for '%2$s'
uk: не вдалося встановити профіль AppArmor «%1$s» для «%2$s»

en: unable to set SELinux security context '%1$s' for '%2$s'
uk: не вдалося встановити контекст захисту SELinux «%1$s» для «%2$s»

en: unable to set balloon driver collection period
uk: не вдалося встановити період збирання даних щодо додаткової пам'яті

en: unable to set blocking mode for '%1$s'
uk: не вдалося встановити режим блокування для «%1$s»

en: unable to set ownership of '%1$s' to %2$d:%3$d
uk: не вдалось змінити власника «%1$s» на %2$d:%3$d

en: unable to set ownership of '%1$s' to user %2$d:%3$d
uk: не вдалось змінити власника «%1$s» на %2$d:%3$d

en: unable to set pipe size
uk: не вдалося встановити розмір каналу

en: unable to set security context '%1$s'
uk: не вдалося встановити контекст безпеки «%1$s»

en: unable to set security context '%1$s' on '%2$s'
uk: не вдалося встановити контекст безпеки «%1$s» у значення «%2$s»

en: unable to set security context '%1$s' on fd %2$d
uk: не вдалося встановити контекст безпеки «%1$s» на дескрипторі файла %2$d

en: unable to set security context range '%1$s'
uk: не вдалося встановити діапазон контекстів безпеки «%1$s»

en: unable to set socket security context '%1$s'
uk: не вдалося встановити контекст безпеки сокета «%1$s»

en: unable to set tty attributes: %1$s
uk: не вдалося встановити атрибути tty: %1$s

en: unable to set user and group to '%1$ld:%2$ld' on '%3$s'
uk: не вдалося встановити значення користувача і групи у «%1$ld:%2$ld» на «%3$s»

en: unable to set vnet or multiqueue flags on macvtap
uk: не вдалося встановити прапорці vnet або multiqueue на macvtap

en: unable to share scheduling cookie from %1$lld
uk: не вдалося поділитися кукою планування від %1$lld

en: unable to share scheduling cookie to %1$lld
uk: не вдалося поділитися кукою планування до %1$lld

en: unable to stat %1$s
uk: не вдалося виконати stat для %1$s

en: unable to stat block copy target '%1$s'
uk: не вдалося отримати статистичні дані призначення копії блоку «%1$s»

en: unable to stat file descriptor %1$d path %2$s
uk: не вдалося статистично обробити дескриптор файла %1$d, шлях %2$s

en: unable to stat for disk %1$s: %2$s
uk: не вдалося отримати дані щодо диска %1$s: %2$s

en: unable to stat: %1$s
uk: Не вдалося виконати stat для %1$s

en: unable to truncate
uk: не вдалося обрізати

en: unable to truncate %1$s
uk: не вдалося обрізати %1$s

en: unable to unload already unloaded profile
uk: не можна вивантажувати вже вивантажений профіль

en: unable to use target path '%1$s' for dev '%2$s'
uk: не вдалося скористатися шляхом призначення «%1$s» для пристрою «%2$s»

en: unable to verify existence of block copy target
uk: не вдалося перевірити існування призначення копію блоку

en: unable to wait for process %1$lld
uk: не unable to wait for process %1$lld

en: unable to wait on console condition
uk: не вдалося зачекати на виконання умови на консолі

en: unable to wait on dhcp snoop thread
uk: не вдалося дочекатися результатів обробки потоку визначення dhcp

en: unable to write data to '%1$s'
uk: не вдалося виконати запис даних до «%1$s»

en: unable to write to child input
uk: не вдалося виконати запуск до каналу вхідних даних дочірнього процесу

en: unable write to %1$s
uk: не вдалося виконати запис до %1$s

en: unbridge a network device
uk: скасувати створення містка для мережевого пристрою

en: undefine VM on source
uk: скасувати визначення ВМ на джерелі даних

en: undefine a bridge device after detaching its device(s)
uk: скасувати визначення пристрою містка після скасування долучення його пристроїв

en: undefine a domain
uk: скасувати визначення домену

en: undefine a network filter
uk: скасувати визначення фільтра мережі

en: undefine a persistent network
uk: скасувати визначення постійної мережі

en: undefine a physical host interface (remove it from configuration)
uk: скасувати визначення інтерфейсу фізичної основної системи (вилучити його з налаштувань)

en: undefine a secret
uk: вилучити визначення ключа

en: undefine an inactive pool
uk: скасувати визначення неактивного буфера даних

en: undefine an interface.
uk: скасувати визначення інтерфейсу.

en: undefined
uk: не визначено

en: undefined hardware architecture
uk: невизначена архітектура обладнання

en: unexpected %1$s URI path '%2$s', try %3$s:///session
uk: неочікувана адреса %1$s «%2$s», спробуйте адресу %3$s:///session

en: unexpected %1$s URI path '%2$s', try %3$s:///system
uk: неочікувана адреса %1$s, «%2$s», спробуйте %3$s:///system

en: unexpected %1$s action: %2$d
uk: неочікувана дія %1$s: %2$d

en: unexpected DateTime format: '%1$s'
uk: неочікуваний формат елемента DateTime: «%1$s»

en: unexpected OpenVZ URI path '%1$s', try openvz:///system
uk: неочікуваний шлях OpenVZ «%1$s» (спробуйте openvz:///system)

en: unexpected VIR_DOMAIN_DEVICE_NONE
uk: неочікуване VIR_DOMAIN_DEVICE_NONE

en: unexpected VMware URI path '%1$s', try vmwareplayer:///session, vmwarews:///session or vmwarefusion:///session
uk: неочікувана адреса VMware «%1$s», спробуйте вказати адресу vmwareplayer:///session, vmwarews:///session або vmwarefusion:///session

en: unexpected Xen URI path '%1$s', try xen:///system
uk: неочікувана адреса Xen, «%1$s», спробуйте xen:///system

en: unexpected accessmode %1$d
uk: неочікуваний режим доступу %1$d

en: unexpected actual net type %1$d
uk: неочікуваний дійсний тип мережі, %1$d

en: unexpected address type for fdc disk
uk: неочікуваний тип адреси для диска FDC

en: unexpected address type for ide disk
uk: неочікуваний тип адреси для диска IDE

en: unexpected address type for nvme disk
uk: неочікуваний тип адреси для диска nvme

en: unexpected address type for sata disk
uk: неочікуваний тип адреси для диска SATA

en: unexpected address type for scsi disk
uk: неочікуваний тип адреси для диска SCSI

en: unexpected address type for usb disk
uk: неочікуваний тип адреси для диска USB

en: unexpected async job %1$d type expected %2$d
uk: неочікуваний тип асинхронного завдання %1$d, мав бути %2$d

en: unexpected audio type %1$d
uk: неочікуваний тип звуку %1$d

en: unexpected binding %1$s already exists
uk: неочікувана прив'язка %1$s вже існує

en: unexpected boot device type %1$d
uk: неочікуваний тип завантажувального пристрою %1$d

en: unexpected bus type '%1$d'
uk: неочікуваний тип каналу, «%1$d»

en: unexpected capability feature '%1$s'
uk: неочікувана властивість можливості «%1$s»

en: unexpected char device type %1$d
uk: неочікуваний тип символьного пристрою %1$d

en: unexpected char type %1$d
uk: неочікуваний тип символьного пристрою %1$d

en: unexpected chr device type
uk: неочікуваний тип символьного пристрою

en: unexpected clock offset '%1$d'
uk: неочікуваний зсув годинника, «%1$d»

en: unexpected code path
uk: неочікувана адреса коду

en: unexpected codec type %1$d
uk: неочікуваний тип кодека, %1$d

en: unexpected controller type %1$d
uk: неочікуваний тип контролера %1$d

en: unexpected data '%1$s'
uk: неочікувані дані «%1$s»

en: unexpected disk address type %1$s
uk: неочікуваний тип адреси диска %1$s

en: unexpected disk backing store format %1$d
uk: неочікуваний формат резервного сховища даних на диску, %1$d

en: unexpected disk bus %1$d
uk: неочікувана шина диска %1$d

en: unexpected disk device %1$d
uk: неочікуваний пристрій диска %1$d

en: unexpected disk type %1$d
uk: неочікуваний тип диска %1$d

en: unexpected disk type %1$s
uk: неочікуваний тип диска %1$s

en: unexpected domain %1$s already exists
uk: неочікуваний домен %1$s вже існує

en: unexpected domain type %1$d
uk: неочікуваний тип домену %1$d

en: unexpected element <%1$s>, expecting <%2$s>, while updating network '%3$s'
uk: під час спроби оновлення запису мережі «%3$s» трапився неочікуваний елемент <%1$s>, мало бути <%2$s>

en: unexpected encryption engine
uk: неочікуваний рушій шифрування

en: unexpected encryption format
uk: неочікуваний формат шифрування

en: unexpected feature '%1$s'
uk: неочікувана можливість «%1$s»

en: unexpected filesystem type %1$d
uk: неочікуваний тип файлової системи %1$d

en: unexpected graphics type '%1$d'
uk: неочікуваний тип графіки «%1$d»

en: unexpected host-model CPU for %1$s architecture
uk: неочікувана модель процесора основної системи для архітектури %1$s

en: unexpected hostdev mode %1$d
uk: неочікуваний режим hostdev %1$d

en: unexpected hostdev type %1$d
uk: неочікуваний тип hostdev %1$d

en: unexpected hub type %1$d
uk: неочікуваний тип основного пристрою %1$d

en: unexpected input bus type %1$d
uk: неочікуваний тип шини пристрою вводу %1$d

en: unexpected input model %1$d
uk: неочікувана вхідна модель %1$d

en: unexpected input type %1$d
uk: неочікуваний тип пристрою вводу %1$d

en: unexpected interface type %1$d
uk: неочікуваний тим інтерфейсу %1$d

en: unexpected iscsi volume name '%1$s'
uk: неочікувана назва тому iscsi, «%1$s»

en: unexpected lifecycle action %1$d
uk: неочікувана дія життєвого циклу %1$d

en: unexpected memballoon model %1$d
uk: неочікувана модель додаткової пам'яті %1$d

en: unexpected message type
uk: неочікуваний тип повідомлення

en: unexpected migration schema: %1$d
uk: неочікувана схема перенесення: %1$d

en: unexpected migration status in %1$s
uk: неочікуваний стан перенесення у %1$s

en: unexpected mode 0x%1$x for %2$s
uk: неочікуваний режим 0x%1$x для %2$s

en: unexpected model name value %1$d
uk: неочікуване значення назви моделі, %1$d

en: unexpected model type %1$d
uk: неочікуваний тип моделі %1$d

en: unexpected multidevs %1$d
uk: неочікуване значення multidevs %1$d

en: unexpected name value %1$d
uk: неочікуване значення назви %1$d

en: unexpected net type %1$d
uk: неочікуваний тип мережі %1$d

en: unexpected number of snapshots < %1$u
uk: неочікувана кількість знімків < %1$u

en: unexpected number of snapshots > %1$u
uk: неочікувана кількість знімків > %1$u

en: unexpected nwfilter URI path '%1$s', try nwfilter:///system
uk: неочікувана адреса nwfilter «%1$s», спробуйте адресу nwfilter:///system

en: unexpected pci hostdev driver name %1$d
uk: неочікувана назва драйвера пристрою основної системи pci %1$d

en: unexpected pool type
uk: неочікуваний тип буфера

en: unexpected problem querying checkpoint state
uk: неочікувана проблема із запитами щодо стану контрольних точок

en: unexpected problem querying checkpoints
uk: неочікувана проблема із запитами щодо контрольних точок

en: unexpected problem reading snapshot xml
uk: неочікувані проблеми з читанням XML знімка

en: unexpected protocol type
uk: неочікуваний тип протоколу

en: unexpected secret usage type %1$d
uk: неочікуваний тип використання ключа %1$d

en: unexpected security label type '%1$s'
uk: неочікуваний тип мітки безпеки, «%1$s»

en: unexpected smartcard type %1$d
uk: неочікуваний тип смарт-картки %1$d

en: unexpected smbios mode %1$d
uk: неочікуваний режим smbios %1$d

en: unexpected snapshot state: %1$s
uk: неочікуваний стан знімка: %1$s

en: unexpected sound model %1$d
uk: неочікувана модель звукового пристрою %1$d

en: unexpected source mode %1$d
uk: неочікуваний режим джерела %1$d

en: unexpected storage mode for '%1$s'
uk: неочікуваний режим роботи сховища для «%1$s»

en: unexpected storage volume type '%1$s' for storage pool type '%2$s'
uk: неочікуваний тип тому сховища даних «%1$s» для типу буфера даних «%2$s»

en: unexpected stream hole
uk: неочікуване порожнє місце у потоці

en: unexpected sysinfo type model %1$d
uk: неочікувана модель типу системної інформації %1$d

en: unexpected transport in <domainbackup>
uk: неочікуваний спосіб передавання у <domainbackup>

en: unexpected type %1$d for field %2$s
uk: неочікуваний тип %1$d для поля %2$s

en: unexpected type for file '%1$s'
uk: неочікуваний тип файла, «%1$s»

en: unexpected type returned by QEMU command '%1$s'
uk: командою QEMU «%1$s» повернуто дані неочікуваного типу

en: unexpected value %1$s for on_crash
uk: неочікуване значення %1$s для on_crash

en: unexpected value %1$s for on_poweroff
uk: неочікуване значення %1$s для on_poweroff

en: unexpected value %1$s for on_reboot
uk: неочікуване значення %1$s для on_reboot

en: unexpected video model %1$d
uk: неочікувана модель відеоадаптера %1$d

en: unexpected volume encryption secret type
uk: неочікуваний тип ключа шифрування тому

en: unexpected watchdog action %1$d
uk: неочікувана дія сторожового пристрою %1$d

en: unexpected watchdog model %1$d
uk: неочікувана модель сторожового пристрою %1$d

en: unexpected zero/negative length request %1$lld
uk: несподіваний запит нульової або від'ємної довжини %1$lld

en: unfiltered sgio is no longer supported
uk: подальшу підтримку нефільтрованого sgio припинено

en: unimplemented parameter type %1$d
uk: непередбачений тип параметра %1$d

en: unknown
uk: невідомо

en: unknown %1$s action: %2$s
uk: невідома дія %1$s: %2$s

en: unknown CPU feature %1$s
uk: невідома можливість процесора, %1$s

en: unknown CPU feature: %1$s
uk: невідома можливість процесора: %1$s

en: unknown CPU model %1$s
uk: невідома модель процесора %1$s

en: unknown OS type
uk: невідомий тип ОС

en: unknown OS type %1$s
uk: невідомий тип ОС %1$s

en: unknown OS type '%1$s'
uk: невідомий тип операційної системи, «%1$s»

en: unknown QEMU_AUDIO_DRV setting %1$s
uk: невідомий параметр QEMU_AUDIO_DRV %1$s

en: unknown SCSI host capability type '%1$s' for '%2$s'
uk: невідомий тип можливостей SCSI-вузла «%1$s» для «%2$s»

en: unknown SCSI target capability type '%1$s' for '%2$s'
uk: невідомий тип можливостей призначення SCSI, «%1$s», для «%2$s»

en: unknown SDL_AUDIODRIVER setting %1$s
uk: невідомий параметр SDL_AUDIODRIVER, %1$s

en: unknown SEV type '%1$s'
uk: невідомий тип SEV «%1$s»

en: unknown address type '%1$s' in network %2$s
uk: невідомий тип адреси, «%1$s», у мережі %2$s

en: unknown arch %1$s in QEMU capabilities cache
uk: у кеші можливостей QEMU виявлено запис невідомої архітектури, %1$s

en: unknown architecture: %1$s
uk: невідома архітектура: %1$s

en: unknown arp bonding validate %1$s
uk: невідома перевірка зв'язку ARP %1$s

en: unknown auth type '%1$s'
uk: невідомий тип розпізнавання «%1$s»

en: unknown authentication type %1$s
uk: невідомий тип розпізнавання %1$s

en: unknown auto_shutdown_poweroff '%1$s'
uk: невідоме значення auto_shutdown_poweroff «%1$s»

en: unknown auto_shutdown_try_save '%1$s'
uk: невідоме значення auto_shutdown_try_save «%1$s»

en: unknown auto_shutdown_try_shutdown '%1$s'
uk: невідоме значення auto_shutdown_try_shutdown «%1$s»

en: unknown backend source type '%1$s' for external TPM
uk: невідомий тип джерела модуля «%1$s» для зовнішнього TPM

en: unknown backend type '%1$s' for egd
uk: невідомий тип модуля «%1$s» для egd

en: unknown backup mode '%1$s'
uk: невідомий режим резервного копіювання «%1$s»

en: unknown base name while formatting virtio device
uk: невідома базова назва під час форматування пристрою virtio

en: unknown block IO status: %1$s
uk: невідомий стан введення-виведення блоку: %1$s

en: unknown bonding mode %1$s
uk: невідомий режим прив'язки %1$s

en: unknown capability type '%1$d' for '%2$s'
uk: невідомий тип можливості «%1$d» для «%2$s»

en: unknown character device type: %1$s
uk: невідомий тип символьного пристрою: «%1$s»

en: unknown chr device type '%1$s'
uk: невідомий тип символьного пристрою «%1$s»

en: unknown chrdev type
uk: невідомий тип chrdev

en: unknown clock adjustment '%1$s'
uk: невідоме коригування часу, «%1$s»

en: unknown clock basis '%1$s'
uk: невідома основа обчислення часу, «%1$s»

en: unknown clock offset '%1$s'
uk: невідоме значення зсуву часу «%1$s»

en: unknown codec type '%1$s'
uk: невідомий тип кодека, «%1$s»

en: unknown codeset: '%1$s'
uk: невідомий набір кодів: «%1$s»

en: unknown command: '%1$s'
uk: невідома команда: «%1$s»

en: unknown connected value %1$s
uk: невідоме значення connected %1$s

en: unknown device type '%1$s'
uk: невідомий тип пристрою, «%1$s»

en: unknown disk snapshot driver '%1$s'
uk: невідомий драйвер диска знімків, «%1$s»

en: unknown driver format value '%1$s'
uk: невідоме значення формату драйвера, «%1$s»

en: unknown drm type '%1$s' for '%2$s'
uk: невідомий тип drm, «%1$s», для «%2$s»

en: unknown dumpformat '%1$d'
uk: невідомий формат дампів, «%1$d»

en: unknown error
uk: невідома помилка

en: unknown event type %1$s
uk: невідомий тип події, %1$s

en: unknown firmware value %1$s
uk: невідоме значення мікропрограми %1$s

en: unknown forwarding type '%1$s'
uk: невідомий тип перенаправлення «%1$s»

en: unknown graphics type %1$s
uk: невідомий тип графічної системи %1$s

en: unknown host
uk: невідомий вузол

en: unknown host %1$s
uk: невідомий вузол %1$s

en: unknown host CPU
uk: невідомий процесор основної системи

en: unknown host CPU model
uk: невідома модель процесора основної системи

en: unknown host device source address type '%1$s'
uk: невідомий тип початкової адреси пристрою вузла «%1$s»

en: unknown hub device type '%1$s'
uk: невідомий тип основного пристрою «%1$s»

en: unknown indexing value '%1$u'
uk: невідоме значення індексування «%1$u»

en: unknown input bus type '%1$s'
uk: невідомий тип шини вводу «%1$s»

en: unknown input device type '%1$s'
uk: невідомий тип пристрою вводу «%1$s»

en: unknown input model '%1$s'
uk: невідома вхідна модель «%1$s»

en: unknown inputvol storage vol type %1$d
uk: невідомий тип тому сховища даних inputvol, %1$d

en: unknown interface link state '%1$s'
uk: невідомий стан посилання інтерфейсу «%1$s»

en: unknown interface startmode %1$s
uk: невідомий режим старту інтерфейсу %1$s

en: unknown ip address type '%1$s'
uk: невідомий тип ip-адреси, «%1$s»

en: unknown memoryBacking/access/mode '%1$s'
uk: невідоме значення memoryBacking/access/mode, «%1$s»

en: unknown memoryBacking/allocation/mode '%1$s'
uk: невідоме значення memoryBacking/allocation/mode, «%1$s»

en: unknown memoryBacking/source/type '%1$s'
uk: невідоме значення memoryBacking/source/type, «%1$s»

en: unknown metadata type '%1$d'
uk: невідомий тип метаданих, «%1$d»

en: unknown migration parameter '%1$s'
uk: невідомий параметр перенесення «%1$s»

en: unknown migration protocol
uk: невідомий протокол перенесення

en: unknown mii bonding carrier %1$s
uk: невідомий оператор зв'язку MII %1$s

en: unknown mirror job type '%1$s'
uk: невідомий тип завдання зі створення дзеркальної копії, «%1$s»

en: unknown mirror ready state %1$s
uk: невідомий стан готовності дзеркальної копії, %1$s

en: unknown network device feature '%1$s'
uk: невідома можливість пристрою мережі, «%1$s»

en: unknown option
uk: невідомий параметр

en: unknown panic info type '%1$s'
uk: невідомий тип даних паніки «%1$s»

en: unknown panic model '%1$s'
uk: невідома модель паніки, «%1$s»

en: unknown parameter '%1$s'
uk: невідомий параметр «%1$s»

en: unknown parameter type: %1$d
uk: невідомий тип параметра: %1$d

en: unknown partition type
uk: невідомий тип розділу

en: unknown pool format number %1$d
uk: невідомий номер формату буфера %1$d

en: unknown pool format type %1$s
uk: невідомий тип формату буфера %1$s

en: unknown procedure: %1$d
uk: невідома процедура: %1$d

en: unknown redirdev bus '%1$s'
uk: невідомий канал redirdev «%1$s»

en: unknown redirdev character device type '%1$s'
uk: невідомий тип символьного пристрою redirdev «%1$s»

en: unknown rng-random backend
uk: невідомий модуль rng-random

en: unknown secret type '%1$s'
uk: невідомий тип ключа, «%1$s»

en: unknown smbios mode '%1$s'
uk: невідомий режим smbios «%1$s»

en: unknown state '%1$s' for '%2$s'
uk: невідомий стан «%1$s» для «%2$s»

en: unknown storage capability type '%1$s' for '%2$s'
uk: невідомий тип можливостей збереження «%1$s» для «%2$s»

en: unknown storage file meta->format %1$d
uk: невідоме перетворення метафайла сховища->формат %1$d

en: unknown storage pool type %1$s
uk: невідомий тип буфера даних %1$s

en: unknown storage pool volume refresh allocation type %1$s
uk: невідомий тип оновлення розподілу тому буфера сховища даних %1$s

en: unknown storage source format '%1$s'
uk: невідомий формат джерела сховища даних, «%1$s»

en: unknown storage source type '%1$s'
uk: невідомий тип джерела сховища даних, «%1$s»

en: unknown storage vol backing store type %1$d
uk: невідомий тип тому резервного сховища %1$d

en: unknown storage vol type %1$d
uk: невідомий тип тому сховища даних %1$d

en: unknown suffix '%1$s'
uk: невідомий суфікс «%1$s»

en: unknown target model '%1$s' specified for character device
uk: для символьного пристрою вказано невідому модель призначення, «%1$s»

en: unknown target type '%1$s' specified for character device
uk: для символьного пристрою вказано невідомий тип призначення, «%1$s»

en: unknown teaming type '%1$s'
uk: невідомий командний тип «%1$s»

en: unknown type '%1$s'
uk: невідомий тип «%1$s»

en: unknown type presented to host for character device: %1$s
uk: основній системі вказано невідомий тип для символьного пристрою: %1$s

en: unknown value '%1$s' in attribute 'usable'
uk: невідоме значення, «%1$s» у атрибуті «usable»

en: unknown vhost-user type: '%1$s'
uk: невідомий тип vhost-user: «%1$s»

en: unknown virttype: %1$s
uk: невідоме значення virttype: %1$s

en: unknown virtualization type
uk: невідомий тип віртуалізації

en: unknown volume encryption format
uk: невідомий формат шифрування тому

en: unknown volume encryption format type %1$s
uk: невідомий тип форматування шифрування тому %1$s

en: unknown volume encryption secret type
uk: невідомий тип ключа шифрування тому

en: unknown volume encryption secret type %1$s
uk: невідомий тип ключа шифрування тому %1$s

en: unknown volume format number %1$d
uk: невідомий номер форматування тому %1$d

en: unknown volume format type %1$s
uk: невідомий тип форматування тому %1$s

en: unknown volume type '%1$s'
uk: невідомий тип тому «%1$s»

en: unknown write_policy value '%1$u'
uk: невідоме значення write_policy «%1$u»

en: unlimited
uk: без обмежень

en: unmanaged target dev is not supported on interfaces of type '%1$s'
uk: підтримки некерованої цілі dev для інтерфейсів типу «%1$s» не передбачено

en: unpaused
uk: поновлено

en: unplug of device was rejected by the guest
uk: вилучення пристрою було заборонено гостьовою системою

en: unprocessed hole of size %1$lld already in the queue
uk: у черзі вже є необроблена «дірка» розміром %1$lld

en: unreachable static route gateway '%1$s' specified for network '%2$s'
uk: для мережі «%2$s» вказано недосяжний статичний шлюз маршрутизатора «%1$s»

en: unrecognized command name '%1$s'
uk: нерозпізнана назва команди «%1$s»

en: unrecognized firewall_backend = '%1$s' set in network driver config file %2$s
uk: встановлено невідоме значення «firewall_backend = '%1$s'» у файлі налаштувань драйвера мережі %2$s

en: unrecognized network update command code %1$d
uk: нерозпізнане значення коду команди оновлення мережі, %1$d

en: unrecognized section name '%1$s'
uk: нерозпізнана назва розділу, «%1$s»

en: unspecified error
uk: невизначена помилка

en: unsupported <bandwidth> element in <portgroup name='%1$s'> of network '%2$s' with forward mode='%3$s'
uk: Непідтримуваний елемент <bandwidth> у <portgroup name='%1$s'> мережі «%2$s» із режимом переспрямовування «%3$s»

en: unsupported CPU cache level for mode '%1$s'
uk: непідтримуваний рівень кешування процесора для режиму «%1$s»

en: unsupported CPU type: %1$s
uk: непідтримуваний тип процесора: %1$s

en: unsupported Hyper-V stimer feature: %1$s
uk: підтримки можливості stimer Hyper-V не передбачено: %1$s

en: unsupported Hyper-V tlbflush feature: %1$s
uk: непідтримувана можливість tlbflush Hyper-V: %1$s

en: unsupported HyperV Enlightenment feature: %1$s
uk: непідтримувана можливість HyperV Enlightenment: %1$s

en: unsupported IPv6 address prefix='%1$u' - must be 64
uk: непідтримуваний префікс адреси IPv6 «%1$u» — має бути 64

en: unsupported KVM feature: %1$s
uk: непідтримувана можливість KVM: %1$s

en: unsupported Namespace feature: %1$s
uk: непідтримувана можливість простору назв: %1$s

en: unsupported OS parameters
uk: непідтримувані параметри операційної системи

en: unsupported PCI controller model: only PCI root supported
uk: непідтримувана модель контролера PCI: передбачено підтримку лише кореневих PCI

en: unsupported SSH key type
uk: непідтримуваний тип ключа SSH

en: unsupported Xen feature: %1$s
uk: підтримки можливості Xen не передбачено: %1$s

en: unsupported address family for range %1$s - %2$s, must be ipv4 or ipv6
uk: непідтримуване сімейство адрес для діапазону %1$s - %2$s, має бути ipv4 або ipv6

en: unsupported address type '%1$s' in network %2$s
uk: непідтримуваний тип адреси, «%1$s», у мережі %2$s

en: unsupported algorithm %1$d
uk: непідтримуваний алгоритм, %1$d

en: unsupported architecture: %1$s
uk: непідтримувана архітектура: %1$s

en: unsupported audio backend '%1$s'
uk: непідтримуваний звуковий модуль «%1$s»

en: unsupported audio model %1$s
uk: непідтримувана модель звуку %1$s

en: unsupported authentication type %1$d
uk: непідтримуваний тип розпізнавання %1$d

en: unsupported backend for pstore device: %1$s
uk: непідтримуваний модуль роботи для пристрою pstore: %1$s

en: unsupported balloon device model '%1$s'
uk: непідтримувана модель балонного пристрою , «%1$s»

en: unsupported chardev '%1$s'
uk: непідтримуваний символьний пристрій «%1$s»

en: unsupported chr device type '%1$s'
uk: непідтримуваний тип символьного пристрою «%1$s»

en: unsupported clock adjustment='reset'
uk: непідтримуване коригування часу, «reset»

en: unsupported clock offset '%1$s'
uk: непідтримуваний зсув часу годинника «%1$s»

en: unsupported clock offset='%1$s'
uk: непідтримуваний відступ від часу=«%1$s»

en: unsupported config type %1$s
uk: непідтримуваний тип конфігурації %1$s

en: unsupported configuration
uk: непідтримувана конфігурація

en: unsupported configuration: %1$s
uk: непідтримувана конфігурація: %1$s

en: unsupported connection mode for <reservations/>: %1$s
uk: непідтримуваний режим з'єднання для <reservations/>: %1$s

en: unsupported connection type for <reservations/>: %1$s
uk: непідтримуваний тип з'єднання для <reservations/>: %1$s

en: unsupported console target type %1$s
uk: непідтримуваний тип консолі призначення %1$s

en: unsupported controller device
uk: непідтримуваний пристрій контролера

en: unsupported cpu feature '%1$s'
uk: непідтримувана можливість процесора, «%1$s»

en: unsupported data type '%1$c' for arg '%2$s'
uk: непідтримуваний тип даних «%1$c» аргументу «%2$s»

en: unsupported device type %1$s 0%2$o
uk: непідтримуваний тип пристрою, %1$s 0%2$o

en: unsupported device type in network %1$s interface pool
uk: пристрій непідтримуваного типу у буфері інтерфейсу мережі %1$s

en: unsupported disk backup type '%1$s'
uk: непідтримуваний тип резервної копії диска, «%1$s»

en: unsupported disk bus '%1$s' with device setup
uk: непідтримуваний канал диска «%1$s» з налаштуванням пристрою

en: unsupported disk device
uk: непідтримуваний пристрій диска

en: unsupported disk driver %1$s
uk: непідтримуваний драйвер диска, %1$s

en: unsupported disk protocol
uk: непідтримуваний протокол роботи з диском

en: unsupported disk snapshot type '%1$s'
uk: непідтримуваний тип знімка диска «%1$s»

en: unsupported disk type
uk: непідтримуваний тип диска

en: unsupported disk type %1$s
uk: тип дисків «%1$s» не підтримується

en: unsupported driver name '%1$s'
uk: непідтримувана назва драйвера, «%1$s»

en: unsupported driver name '%1$s' for disk '%2$s'
uk: назва драйвера «%1$s» для диска «%2$s» не підтримується

en: unsupported dumpformat '%1$s' for this QEMU binary
uk: непідтримуваний формат дампів, «%1$s», для цього виконуваного файла QEMU

en: unsupported element '%1$s' of 'origstates'
uk: непідтримуваний елемент, «%1$s» «origstates»

en: unsupported event ID %1$d
uk: непідтримуваний ідентифікатор події %1$d

en: unsupported failure action: '%1$s'
uk: непідтримувана дія у відповідь на помилку: «%1$s»

en: unsupported feature %1$s
uk: підтримки можливості %1$s не передбачено

en: unsupported filesystem accessmode '%1$s'
uk: непідтримуваний режим доступу до файлової системи «%1$s»

en: unsupported filesystem driver '%1$s'
uk: непідтримуваний драйвер файлової системи «%1$s»

en: unsupported filesystem type '%1$s'
uk: непідтримуваний тип файлової системи «%1$s»

en: unsupported flags (0x%1$x)
uk: непідтримувані прапорці (0x%1$x)

en: unsupported flags (0x%1$x) in function %2$s
uk: непідтримувані прапорці (0x%1$x) у функції %2$s

en: unsupported flags: (0x%1$x)
uk: непідтримувані прапорці: (0x%1$x)

en: unsupported format %1$s
uk: непідтримуваний формат %1$s

en: unsupported gluster lookup
uk: непідтримуваний фільтр gluster

en: unsupported graphics type %1$s
uk: непідтримуваний тип графіки %1$s

en: unsupported guest information types '0x%1$x'
uk: непідтримувані типи інформації щодо гостьової системи «0x%1$x»

en: unsupported input bus %1$s
uk: шина вводу %1$s не підтримується

en: unsupported input device configuration
uk: непідтримувані налаштування пристрою введення

en: unsupported input storage vol type %1$d
uk: непідтримуваний тип тому сховища вхідних даних, %1$d

en: unsupported interface type %1$s
uk: непідтримуваний тип інтерфейсу %1$s

en: unsupported launch security type '%1$s'
uk: непідтримуваний тип захисту від запуску, «%1$s»

en: unsupported monitor type '%1$s'
uk: непідтримуваний тип монітора «%1$s»

en: unsupported nested HVM setting for %1$s machine on this Xen version
uk: непідтримуваний вкладений параметр HVM для комп'ютера %1$s на цій версії Xen

en: unsupported network event ID %1$d
uk: непідтримуваний ідентифікатор події у мережі %1$d

en: unsupported node device event ID %1$d
uk: непідтримуваний ідентифікатор події пристрою вузла, %1$d

en: unsupported numatune mode: '%1$d'
uk: непідтримуваний режим numatune: «%1$d»

en: unsupported nvram disk type '%1$s'
uk: непідтримуваний тип диска nvram «%1$s»

en: unsupported option
uk: непідтримуваний параметр

en: unsupported option '%1$s'. See --help.
uk: непідтримуваний параметр «%1$s». Скористайтеся параметром --help.

en: unsupported option '-%1$c'. See --help.
uk: непідтримуваний параметр '-%1$c'. Зверніться до --help.

en: unsupported pit tickpolicy '%1$s'
uk: непідтримувані правила відліку PIT «%1$s»

en: unsupported protocol family '%1$s'
uk: непідтримуване сімейство протоколів «%1$s»

en: unsupported protocol type %1$s
uk: непідтримуваний тип протоколу %1$s

en: unsupported rendernode accel attribute without 'vhostuser'
uk: непідтримуваний атрибут accel rendernode без «vhostuser»

en: unsupported rtc timer tickpolicy '%1$s'
uk: непідтримувані правила відліку таймера RTC «%1$s»

en: unsupported rtc timer track '%1$s'
uk: непідтримуваний канал таймера RTC «%1$s»

en: unsupported save image format: %1$d
uk: непідтримуваний формат збереження образів: %1$d

en: unsupported scheme %1$s in migration URI %2$s
uk: непідтримувана схема, %1$s, у адресі перенесення %2$s

en: unsupported secret event ID %1$d
uk: непідтримуваний ідентифікатор події реєстрації, %1$d

en: unsupported source type '%1$s'
uk: непідтримуваний тип джерела «%1$s»

en: unsupported state value
uk: непідтримуване значення стану

en: unsupported storage pool event ID %1$d
uk: непідтримуваний ідентифікатор події сховища даних, %1$d

en: unsupported storage type for this code path
uk: непідтримуваний тип сховища даних для цього кодового шляху

en: unsupported timer type (name) '%1$s'
uk: непідтримуваний тип таймера (назва) «%1$s»

en: unsupported type '%1$s' in interface's <actual> element
uk: непідтримуваний тип «%1$s» у елементі інтерфейсу <actual>

en: unsupported type='%1$s' to model 'none'
uk: непідтримуване значення type='%1$s' для моделі «none»

en: unsupported usb model
uk: непідтримувана модель usb

en: unsupported use of long flags in function %1$s
uk: непідтримуване використання довгих версій прапорців у функції %1$s

en: unsupported value
uk: непідтримуване значення

en: unsupported volume encryption format %1$d
uk: непідтримуваний формат шифрування тому %1$d

en: unterminated number
uk: незавершене число

en: unterminated string
uk: незавершений рядок

en: unwanted_positional flag of argument '%1$s' of command '%2$s' must not be used together with positional
uk: прапорець unwanted_positional аргументу «%1$s» команди «%2$s» не слід використовувати разом із позиційним

en: update device from an XML file
uk: оновити запис пристрою з файла XML

en: update guest CPU according to host CPU
uk: оновити дані щодо процесора гостьової системи відповідно до даних щодо процесора основної системи

en: update memory device of a domain
uk: оновити пристрій пам'яті домену

en: update parts of an existing network's configuration
uk: оновити частини вже створених налаштувань мережі

en: updating device type '%1$s' is unsupported
uk: підтримки оновлення типу пристрою «%1$s» не передбачено

en: upload file contents to a volume
uk: вивантажити вміст файла на том

en: upper boundary for worker thread pool
uk: верхня межа для буфера потоків засобу обробки

en: uptime file has unexpected format '%1$s'
uk: файл даних uptime записано у невідомому форматі, «%1$s»

en: usage:
uk: використання:

en: usb controller type '%1$s' doesn't support 'ports' with this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU тип контролера USB «%1$s» не передбачає підтримки «ports»

en: usb device not found
uk: не знайдено пристрою usb

en: usb keyboard is not supported by this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки клавіатури USB

en: usb-audio controller is not supported by this QEMU binary
uk: У цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки звукових контролерів USB

en: usb-hub not supported by QEMU binary
uk: підтримки основного пристрою usb не передбачено у виконуваному файлі QEMU

en: usb-serial requires address of usb type
uk: для опису послідовного пристрою usb слід вказати адресу типу usb

en: use TLS for migration
uk: використовувати для перенесення TLS

en: use an editor to change the metadata
uk: скористайтеся редактором для внесення змін до метаданих

en: use backing file of top as base
uk: використовувати резервний файл переліку як основу

en: use btrfs COW lightweight copy
uk: використовувати полегшену копію COW btrfs

en: use capacity as a delta to current size, rather than the new size
uk: використовувати місткість як відмінність від поточного розміру, а не новий розмір

en: use multifunction pci under specified address
uk: використовувати багатофункціональний пристрій PCI з вказаною адресою

en: use of 'VIR_MIGRATE_PARAM_MIGRATE_DISKS' requires use of 'VIR_MIGRATE_NON_SHARED_DISK' or 'VIR_MIGRATE_NON_SHARED_INC' flag
uk: використання «VIR_MIGRATE_PARAM_MIGRATE_DISKS» потребує використання прапорця «VIR_MIGRATE_NON_SHARED_DISK» або «VIR_MIGRATE_NON_SHARED_INC»

en: use of 'VIR_MIGRATE_PARAM_MIGRATE_DISKS_DETECT_ZEROES' requires use of 'VIR_MIGRATE_NON_SHARED_DISK' or 'VIR_MIGRATE_NON_SHARED_INC' flag
uk: використання «VIR_MIGRATE_PARAM_MIGRATE_DISKS_DETECT_ZEROES» потребує використання прапорця «VIR_MIGRATE_NON_SHARED_DISK» або «VIR_MIGRATE_NON_SHARED_INC»

en: use of <server> requires pull mode backup
uk: використання <server> потребує резервного копіювання у режимі pull

en: use of deprecated configuration settings
uk: використання застарілих параметрів налаштовування

en: use of flags requires a copy job
uk: використання прапорців вимагає визначення завдання з копіювання

en: use of host cdrom passthrough
uk: використання передавання до пристроюю для читання компакт-дисків основної системи

en: use seclabels allowing writes
uk: використовувати мітки захисту із уможливленням запису

en: use virDomainMigrateToURI3 for peer-to-peer migration
uk: скористайтеся virDomainMigrateToURI3 для перенесення з вузла на вузол

en: use zero-copy mechanism for migrating memory pages
uk: використовувати механізм нуль-копіювання для перенесення сторінок пам'яті

en: user
uk: користувач

en: user cancelled authentication process
uk: процес розпізнавання скасовано користувачем

en: user to list authorized keys for
uk: користувач, для якого слід вивести список уповноважених ключів

en: user to set authorized keys for
uk: користувач, для якого слід встановити список уповноважених ключів

en: user:
uk: користувач:

en: using '%1$s' pools for backing 'volume' disks isn't yet supported
uk: підтримки використання буферів «%1$s» для зберігання резервних копій дисків «volume» ще не передбачено

en: using disk target name '%1$s' conflicts with SCSI host device address controller='%2$u' bus='%3$u' target='%4$u' unit='%5$u
uk: використання назви диска призначення «%1$s» конфліктує з адресою пристрою SCSI основної системи контролер='%2$u' канал='%3$u' призначення='%4$u' модуль='%5$u

en: using host CPU definition as input may provide incorrect results
uk: використання визначення процесора вузла як вхідних даних може призвести до неправильних результатів

en: using unix socket and remote server '%1$s' is not supported.
uk: підтримки використання сокетів UNIX і віддаленого сервера «%1$s» не передбачено.

en: uuidstr in %1$s must be a valid UUID
uk: uuidstr у %1$s має бути чинним UUID

en: v1 controller '%1$s' is not enabled for group
uk: Контролер v1 «%1$s» для групи не увімкнено

en: v1 controller '%1$s' is not mounted
uk: Контролер v1 «%1$s» не змонтовано

en: v2 controller '%1$s' is not available
uk: Контролер v2 «%1$s» є недоступним

en: vCPU '%1$u' is not offlinable
uk: віртуальний процесор «%1$u» не можна від'єднати

en: vCPU '%1$u' is not present in domain definition
uk: віртуального процесора «%1$u» немає у визначенні домену

en: vCPU '0' can't be modified
uk: віртуальний процесор «0» не можна змінювати

en: vCPU count exceeds maximum: %1$d > %2$d
uk: кількість віртуальних процесорів перевищує максимальну: %1$d > %2$d

en: vCPU count provided by the guest agent can only be requested for live domains
uk: дані щодо кількості віртуальних процесорів, надані агентом гостьової системи, можна отримувати лише для доменів, що працюють

en: vCPU map buffer length exceeds maximum: %1$d > %2$d
uk: довжина буфера карти віртуальних процесорів перевищує максимальну можливу: %1$d > %2$d

en: vCPUs count must be a multiple of the vCPU hotplug granularity (%1$u)
uk: Кількість віртуальних процесорів має бути кратною до значення деталізації приєднання вгарячу віртуальних процесорів (%1$u)

en: vDPA chardev path '%1$s' does not exist
uk: шляху до символьного пристрою vDPA «%1$s» не існує

en: vDPA devices are not supported with this QEMU binary
uk: Підтримки пристроїв vDPA не передбачено у цьому виконуваному файлі QEMU

en: vDPA devices cannot be migrated
uk: Пристрої vDPA не можна переносити

en: vTPM usage specified, but name is missing
uk: Вказано використання vTPM, але назву не вказано

en: validate the XML against the schema
uk: перевірити XML за схемою

en: validate the XML document against schema
uk: перевірити документ XML за схемою

en: validate the redefined checkpoint
uk: перевірити повторно визначену контрольну точку

en: value '%1$llu' is too big for '%2$s' parameter, maximum is '%3$llu'
uk: значення «%1$llu» є надто великим для параметра «%2$s», максимальним є значення «%3$llu»

en: value '%1$llu' is too big for coalesce parameter, maximum is '%2$lu'
uk: значення «%1$llu» є надто великим для параметра «coalesce», максимальним припустимим є значення «%2$lu»

en: value '%1$s' cannot be set if '%2$s' is not set
uk: не можна встановлювати значення «%1$s», якщо не встановлено «%2$s»

en: value '%1$s' cannot be smaller than '%2$s'
uk: значення «%1$s» не може бути меншим за «%2$s»

en: value for 'ram' must be less than '%1$u'
uk: значення параметра «ram» має бути меншим за «%1$u»

en: value for 'vgamem' must be at least 1 MiB (1024 KiB)
uk: значенням «vgamem» має бути принаймні 1 МіБ (1024 КіБ)

en: value for 'vgamem' must be power of two
uk: значення «vgamem» має бути степенем двійки

en: value for 'vram' must be at least 1 MiB (1024 KiB)
uk: значенням «vram» має бути принаймні 1 МіБ (1024 КіБ)

en: value for 'vram' must be less than '%1$u'
uk: значенням для «vram» має бути число, менше за «%1$u»

en: value for typeid out of range
uk: значення «typeid» лежить поза межами діапазону припустимих значень

en: value of '%1$s' is out of range [%2$lld, %3$lld]
uk: значення «%1$s» поза межами діапазону [%2$lld, %3$lld]

en: value of '%1$s' is too large
uk: значення «%1$s» є надто великим

en: value of cookie '%1$s' contains invalid characters
uk: значення куки «%1$s» містить некоректні символи

en: value of managerid out of range
uk: значення «managerid» лежить поза межами діапазону припустимих значень

en: value of the 'size' attribute of 'mtu' element must be at most 100000
uk: значення атрибута «size» елемента «mtu» має не перевищувати 100000

en: value of typeidversion out of range
uk: значення «typeidversion» лежить поза межами діапазону припустимих значень

en: value too large: %1$llu%2$s
uk: занадто велике значення: %1$llu%2$s

en: vcpu %1$d is out of range of live cpu count %2$d
uk: віртуальний процесор %1$d не лежить у діапазоні інтерактивної кількості процесорів %2$d

en: vcpu %1$d is out of range of persistent cpu count %2$d
uk: віртуальний процесор %1$d не лежить у діапазоні сталої кількості процесорів %2$d

en: vcpu %1$zd is not present in live config
uk: віртуального процесора %1$zd немає у тимчасових налаштуваннях

en: vcpu %1$zd is not present in persistent config
uk: віртуального процесора %1$zd немає у сталих налаштуваннях

en: vcpu '%1$u' can't be unplugged
uk: віртуальний процесор «%1$u» не можна від'єднувати

en: vcpu '%1$u' is not active
uk: віртуальний процесор «%1$u» є неактивним

en: vcpu '%1$zd' belongs to a larger hotpluggable entity, but siblings were not selected
uk: віртуальний процесор «%1$zd» належить до більшого елемента, що з'єднується у «гарячому» режимі, але споріднені процесори не вибрано

en: vcpu '%1$zd' can't be hotunplugged
uk: віртуальний процесор «%1$zd» не можу бути від'єднано у «гарячому» режимі

en: vcpu '%1$zd' can't be modified as it is followed by non-hotpluggable online vcpus
uk: віртуальний процесор «%1$zd» не можна змінювати, оскільки за ним слідують нез'єднувані у «гарячому» режимі активні віртуальні процесори

en: vcpu '%1$zd' is already in requested state
uk: віртуальний процесор «%1$zd» вже перебуває у потрібному стані

en: vcpu '%1$zu' is both offline and not hotpluggable
uk: віртуальний процесор «%1$zu» одночасно не працює і не придатний до під'єднання «вгарячу»

en: vcpu '%1$zu' is missing hotplug data
uk: немає даних щодо під'єднання вгарячу віртуального процесора «%1$zu»

en: vcpu '%1$zu' was not selected but it belongs to hotpluggable entity '%2$zd-%3$zd' which was partially selected
uk: віртуальний процесор «%1$zu» не вибрано, але він належить до елемента, який з'єднується у «гарячому» режимі, «%2$zd-%3$zd», який було частково вибрано

en: vcpu 0 can't be offline
uk: віртуальний процесор 0 має бути працездатним

en: vcpu enable order of vCPU '%1$zu' differs between source and destination definitions
uk: порядок вмикання віртуального процесора «%1$zu» у визначеннях джерела і призначення є різним

en: vcpu id '%1$u' is out of range of maximum vcpu count
uk: ідентифікатор віртуального процесора, «%1$u», перевищує максимальне можливе значення у діапазоні віртуальних процесорів

en: vcpu id '%1$u' reported by guest agent is out of range
uk: ідентифікатор віртуального процесора «%1$u», про який повідомлено агентом гостьової системи, лежить поза припустимим діапазоном

en: vcpu number
uk: число vcpu

en: vcpu order '%1$u' exceeds vcpu count
uk: порядок віртуального процесора «%1$u» перевищує кількість віртуальних процесорів

en: vcpu unplug request timed out. Unplug result must be manually inspected in the domain
uk: Перевищено час очікування на вилучення віртуального процесора. Слід ознайомитися із результатами спроби вилучення вручну у домені.

en: vcpu0 can't be hotpluggable
uk: vcpu0 не може бути під'єднуваним «вгарячу»

en: vcpu0 must be enabled first
uk: vcpu0 має бути увімкнено першим

en: vcpupin cpumask differs from default cpumask
uk: cpumask vcpupin відрізняється від типового значення cpumask

en: vcpupin: Missing vCPU number in pin mode.
uk: vcpupin: пропущено кількість віртуальних процесорів у режимі pin.

en: vcpus '%1$zu' and '%2$zu' are in the same hotplug group but differ in configuration
uk: віртуальні процесори «%1$zu» і «%2$zu» перебувають у одній групі під'єднання «вгарячу», але відрізняються за налаштуваннями

en: vcpus is empty
uk: vcpus є порожнім

en: vcpus overlaps in resctrl groups
uk: vcpus перекриваються у групах resctrl

en: vendor id is invalid
uk: некоректне значення ідентифікатора виробника

en: vendor is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки vendor для дисків vhostuser не передбачено

en: vendor_id must be exactly %1$d characters long
uk: vendor_id має складатися точно з %1$d символів

en: version mismatch (actual %1$x, expected %2$x)
uk: невідповідність версії (наявна %1$x, очікується %2$x)

en: version mismatch in event (actual 0x%1$x, expected 0x%2$x)
uk: невідповідність версій у події (маємо 0x%1$x, мало бути 0x%2$x)

en: version parsing error
uk: помилка визначення версії

en: vfio migration was active, but 'transferred' data was missing
uk: було активним перенесення vfio, але дані «transferred» не було вказано

en: vgamem attribute only supported for video type qxl
uk: підтримку атрибута vgamem передбачено лише для типу відео qxl

en: vhost-net is not supported with this QEMU binary
uk: vhost-net не підтримується у разі використання цього виконуваного файла QEMU

en: vhost-net is only supported for virtio network interfaces
uk: vhost-net підтримується лише для інтерфейсів мережі формату virtio

en: vhost-net was requested for an interface, but is unavailable
uk: Було надіслано запит щодо vhost-net, але ця програма недоступна

en: vhost-scsi device file '%1$s' cannot be found
uk: Не вдалося знайти файл пристрою vhost-scsi «%1$s»

en: vhost-user type '%1$s' not supported
uk: підтримки типу vhost-user «%1$s» не передбачено

en: vhost-user-gpu failed to start
uk: Не вдалося запустити vhost-user-gpu

en: vhostuser disk supports only virtio bus
uk: для диска vhostuser передбачено підтримку лише каналу virtio

en: video resolution values must be greater than 0
uk: значення роздільності відео мають перевищувати 0

en: video type %1$s is not supported by libxl
uk: підтримки типу відео %1$s у libxl не передбачено

en: video type '%1$s' does not support blob resources
uk: для типу відео «%1$s» не передбачено підтримки ресурсів, які є великими двійковими об'єктами

en: video type '%1$s' doesn't support multiple 'heads'
uk: для типу відео «%1$s» не передбачено підтримки декількох «heads»

en: video type '%1$s' is only valid as primary video device
uk: тип відео «%1$s» можна використовувати лише для основного відеопристрою

en: videoram must be at least 128MB for QXL
uk: для QXL videoram повинна мати об'єм принаймні 128 МБ

en: videoram must be at least 16MB for VGA
uk: для VGA об'єм відеопам'яті має бути принаймні 16 МБ

en: videoram must be at least 4MB for CIRRUS
uk: для CIRRUS об'єм відеопам'яті має бути принаймні 4 МБ

en: videoram must be at least 8MB for CIRRUS
uk: для CIRRUS об'єм відеопам'яті має бути принаймні 8 МБ

en: videoram must be at least 8MB for VGA
uk: для VGA об'єм відеопам'яті має бути принаймні 8 МБ

en: view domain IOThreads
uk: переглянути IOThreads домену

en: virDirCreate is not implemented for WIN32
uk: virDirCreate не реалізовано для WIN32

en: virDomainCheckpointGetXMLDesc with secure flag
uk: virDomainCheckpointGetXMLDesc із прапорцем захисту

en: virDomainGetXMLDesc with secure flag
uk: virDomainGetXMLDesc із безпечною ознакою

en: virDomainManagedSaveGetXMLDesc with secure flag
uk: virDomainManagedSaveGetXMLDesc із прапорцем захисту

en: virDomainSnapshotGetXMLDesc with secure flag
uk: virDomainSnapshotGetXMLDesc з прапорцем безпеки

en: virFileDiskCopy unsupported on this platform
uk: підтримки virFileDiskCopy на цій платформі не передбачено

en: virFileOpenAs is not implemented for WIN32
uk: virFileOpenAs не реалізовано для WIN32

en: virFileWrapperFd unsupported on this platform
uk: На цій платформі не передбачено virFileWrapperFd

en: virGetGroupID is not available
uk: virGetGroupID недоступна

en: virGetGroupName is not available
uk: virGetGroupName недоступна

en: virGetUserDirectory is not available
uk: virGetUserDirectory недоступна

en: virGetUserID is not available
uk: virGetUserID недоступна

en: virGetUserName is not available
uk: virGetUserName недоступна

en: virGetUserShell is not available
uk: virGetUserShell недоступна

en: virInterfaceDefFormat missing interface name
uk: У virInterfaceDefFormat не вказано назви інтерфейсу

en: virInterfaceDefFormat unknown startmode
uk: virInterfaceDefFormat: невідоме значення startmode

en: virNWFilterDHCPSnoopReq ifname map failed on interface "%1$s" key "%2$s"
uk: Помилка відображення ifname virNWFilterDHCPSnoopReq на інтерфейсі «%1$s», ключ «%2$s»

en: virNWFilterDHCPSnoopReq req add failed on interface "%1$s" ifkey "%2$s"
uk: Спроба додавання req у virNWFilterDHCPSnoopReq зазнала невдачі на інтерфейсі «%1$s», ifkey «%2$s»

en: virNWFilterDHCPSnoopReq virThreadCreate failed on interface '%1$s'
uk: помилка virThreadCreate у virNWFilterDHCPSnoopReq на інтерфейсі «%1$s»

en: virNWFilterSnoopLeaseFileLoad lease file line %1$d corrupt
uk: пошкоджено рядок %1$d файла надання у virNWFilterSnoopLeaseFileLoad

en: virNWFilterSnoopLeaseFileLoad req add failed on interface "%1$s"
uk: помилка під час спроби додавання req у virNWFilterSnoopLeaseFileLoad на інтерфейсі «%1$s»

en: virNWFilterSnoopListDel failed
uk: Помилка virNWFilterSnoopListDel

en: virNWFilterSnoopReqNew called with invalid key "%1$s" (%2$zu)
uk: virNWFilterSnoopReqNew викликано з некоректним ключем «%1$s» (%2$zu)

en: virSetUIDGID is not available
uk: virSetUIDGID недоступна

en: virVMXContext has no formatFileName function set
uk: Не встановлено функції formatFileName для virVMXContext

en: virVMXContext has no parseFileName function set
uk: У virVMXContext не встановлено функцію parseFileName

en: virt type '%1$s' is not supported
uk: підтримки типу віртуалізації «%1$s» не передбачено

en: virtio (non-)transitional models are not supported for address type=%1$s
uk: підтримки virtio (не)перехідних моделей для адрес типу %1$s не передбачено

en: virtio (non-)transitional models are not supported for input type=%1$s
uk: підтримки virtio (не)перехідних моделей для вхідного типу %1$s не передбачено

en: virtio disk cannot have an address of type '%1$s'
uk: диск virtio не може мати адреси типу «%1$s»

en: virtio non-transitional model not supported for this qemu
uk: підтримки неперехідних моделей virtio для цього qemu не передбачено

en: virtio rss hash report is not supported with this QEMU binary
uk: підтримки звітування щодо хешу RSS virtio у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: virtio rss is not supported with this QEMU binary
uk: підтримки RSS virtio у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: virtio rx_queue_size option %1$d is not same with tx_queue_size %2$d
uk: параметр virtio rx_queue_size %1$d не збігається із tx_queue_size %2$d

en: virtio serial controller %1$u does not have port %2$u
uk: серійний контролер virtio %1$u не має порту %2$u

en: virtio serial controller %1$u is missing
uk: не знайдено серійного контролера virtio %1$u

en: virtio serial controller with index %1$u already exists in the address set
uk: серійний контролер virtio з індексом %1$u вже існує у наборі адрес

en: virtio serial device has invalid address type
uk: Тип адреси послідовного пристрою virtio є некоректним

en: virtio serial port %1$u on controller %2$u is already occupied
uk: серійний порт virtio %1$u на контролері %2$u уже зайнято

en: virtio-mem device is missing <requested/>
uk: У записі пристрою virtio-mem пропущено <requested/>

en: virtio-mem does not support dynamicMemslots
uk: у virtio-mem не передбачено підтримки dynamicMemslots

en: virtio-mem isn't supported by this QEMU binary
uk: підтримки virtio-mem не передбачено у цьому виконуваному файлі QEMU

en: virtio-mem-ccw can't use different page size than the boot memory
uk: virtio-mem-ccw не може використовувати розміру сторінки, який відмінний від розміру у пам'яті завантаження

en: virtio-net teaming persistent interface must be <model type='virtio'/>, not '%1$s'
uk: командним сталим інтерфейсом virtio-net має бути <model type='virtio'/>, а не «%1$s»

en: virtio-net teaming transient interface must be type='hostdev', not '%1$s'
uk: командним тимчасовим інтерфейсом virtio-net має бути type='hostdev', а не «%1$s»

en: virtio-pmem does not support NUMA nodes
uk: у virtio-pmem не передбачено підтримки вузлів NUMA

en: virtio-pmem isn't supported by this QEMU binary
uk: підтримки virtio-pmem не передбачено у цьому виконуваному файлі QEMU

en: virtio-s390 bus doesn't have an address
uk: канал virtio-s390 не має адреси

en: virtio-scsi IOThreads only available for virtio pci and virtio ccw controllers
uk: IOThreads virtio-scsi є доступним лише для контролерів virtio pci та virtio ccw

en: virtio-serial controller %1$u not available
uk: Серійний контролер virtio %1$u недоступний

en: virtio-sound controller is not supported in this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки контролера virtio-sound

en: virtiofs does not support fmode and dmode
uk: У virtiofs не передбачено підтримки fmode і dmode

en: virtiofs does not support format
uk: virtiofs не підтримується format

en: virtiofs does not support model
uk: virtiofs не підтримується model

en: virtiofs does not support multidevs
uk: virtiofs не пдітримується multidevs

en: virtiofs does not support wrpolicy
uk: virtiofs не підтримується wrpolicy

en: virtiofs is not supported with this QEMU binary
uk: virtiofs не підтримуються цим двійковим компонентом QEMU

en: virtiofs only supports passthrough accessmode
uk: У virtiofs передбачено підтримку лише режиму доступу з передаванням даних

en: virtiofsd binary '%1$s' is not executable
uk: двійковий файл virtiofsd «%1$s» не є виконуваним

en: virtiofsd died unexpectedly
uk: virtiofsd неочікувано завершила роботу

en: virtual FAT storage can't be accessed in read-write mode
uk: доступ до віртуального сховища FAT не може здійснюватися у режимі читання-запису

en: virtualization type (/domain/@type)
uk: тип віртуалізації (/домен/@тип)

en: virtualport type %1$s is currently not supported on interfaces of type hostdev
uk: у поточній версії не передбачено підтримки віртуального порту типу %1$s на інтерфейсах типу hostdev

en: vlan can only be set for SR-IOV VFs, but %1$s is not a VF
uk: vlan можна встановлювати лише для VF SR-IOV, а %1$s не є VF

en: vlan interface misses name attribute
uk: у інтерфейсі vlan немає атрибута name

en: vlan interface misses the tag attribute
uk: у інтерфейсі vlan немає атрибута tag

en: vlan interface misses the vlan element
uk: немає елемента vlan для інтерфейсу vlan

en: vlan misses the tag name
uk: Відсутня назва тегу VLAN

en: vlan tag id %1$u too large (maximum 4095)
uk: значення ідентифікатора мітки vlan %1$u є надто великим (максимальним є 4095)

en: vlan tag set for interface %1$s but caller requested it not be set
uk: встановлено теґ vlan для інтерфейсу %1$s, але функція виклику вимагає, щоб його не було встановлено

en: vlan trunking is not supported by SR-IOV network devices
uk: підтримки групування vlan у пристроях мережі SR-IOV не передбачено

en: vlanid out of range: %1$d
uk: vlanid поза припустимим діапазоном: %1$d

en: vmcoreinfo is not available with this QEMU binary
uk: vmcoreinfo є недоступним, якщо використовується цей виконуваний файл QEMU

en: vmplayer does not support libvirt suspend/resume (vmware pause/unpause) operation
uk: vmplayer не підтримується дія з призупинення або відновлення роботи libvirt (призупинка-відновлення роботи vmware)

en: vmport feature requires the ps2 feature not to be disabled
uk: використання можливості vmport потребує вмикання можливості ps2

en: vmport is not available with this QEMU binary
uk: vmport є недоступним, якщо використовується цей виконуваний файл QEMU

en: vmrun utility is missing
uk: не вистачає програми vmrun

en: vnc display
uk: дисплей vnc

en: vnc port must be in range [5900,65535]
uk: порт VNC має міститися у діапазоні [5900,65535]

en: vnc_tls_x509_cert_dir directory '%1$s' does not exist
uk: каталогу vnc_tls_x509_cert_dir «%1$s» не існує

en: vnuma configuration contains %1$zu vcpus, which is greater than %2$zu maxvcpus
uk: налаштування vnuma містять дані щодо %1$zu віртуальних процесорів, що перевищує максимальну кількість віртуальних процесорів — %2$zu

en: vnuma pnode %1$d configured '%2$s' (count %3$zu) doesn't fit the number of specified vnodes %4$zu
uk: налаштований pnode %1$d vnuma, «%2$s» (номер %3$zu), не відповідає кількості вказаних віртуальних вузлів, %4$zu

en: vnuma sibling %1$zu missing vcpus set
uk: у записі спорідненості vnuma %1$zu немає встановлених віртуальних процесорів

en: vnuma vnode %1$zu contains invalid pnode value '%2$s'
uk: запис віртуального вузла vnuma %1$zu містить некоректне значення pnode, «%2$s»

en: vnuma vnode invalid format '%1$s'
uk: некоректний формат віртуального вузла vnuma, «%1$s»

en: vol information in XML
uk: дані щодо тому у форматі XML

en: vol name, key or path
uk: назва, ключ або шлях тому

en: volume '%1$s' is still being allocated.
uk: том «%1$s» все ще перебуває у стані розміщення.

en: volume '%1$s' is still in use.
uk: том «%1$s» все ще використовується.

en: volume capacity required for this storage pool
uk: для цього буфера сховища даних слід вказати місткість тому

en: volume encryption unsupported with format %1$s
uk: шифрування томів не підтримується для формату %1$s

en: volume key or path
uk: ключ тому або адреса

en: volume name '%1$s' cannot contain '/'
uk: назва тому «%1$s» не може містити «/»

en: volume name or key
uk: назва або ключ тому

en: volume name or path
uk: назва або шлях до тому

en: volume offset to download from
uk: відступ у томі для отримання даних

en: volume offset to upload to
uk: відступ у томі для вивантаження даних

en: volume target path '%1$s' already exists
uk: шлях призначення тому, «%1$s» вже існує

en: volume target path empty for source path '%1$s'
uk: шлях цілі тому є порожнім для шляху джерела «%1$s»

en: volume usage specified, but volume path is missing
uk: вказано призначення тому, але не вказано його адреси

en: vport operation '%1$s' is not supported for host%2$d
uk: підтримки дії vport «%1$s» для вузла%2$d не передбачено

en: vram64 attribute only supported for video type qxl
uk: підтримку атрибута vram64 передбачено лише для типу відео qxl

en: vsock device is not supported with this QEMU binary
uk: підтримки пристроїв vsock у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено

en: vz driver doesn't support exclusive share policy for VNC graphics.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки правил виключного спільного доступу для графіки VNC.

en: vz driver doesn't support given action in case of password change.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки виконання заданої дії у відповідь на зміну пароля.

en: vz driver doesn't support more than one listening VNC server per domain
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки подано одного сервера стеження VNC на домен

en: vz driver doesn't support multihead video adapters.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки багатомоніторних відеоадаптерів.

en: vz driver doesn't support setting password expire time.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення строку дії пароля.

en: vz driver doesn't support setting video acceleration parameters.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки встановлення параметрів прискорення відео.

en: vz driver doesn't support specified serial source type.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки вказаного типу джерела послідовних даних.

en: vz driver doesn't support websockets for VNC graphics.
uk: У драйвері vz не передбачено підтримки вебсокетів для графіки VNC.

en: vz driver supports only "en-us" keymap for VNC graphics.
uk: У драйвері vz для графіки VNC передбачено підтримку лише розкладки «en-us».

en: vz driver supports only VGA video adapters.
uk: У драйвері vz передбачено підтримку лише відеоадаптерів VGA.

en: vz driver supports only VNC graphics
uk: У драйвері vz передбачено підтримку лише графіки VNC

en: vz driver supports only VNC graphics.
uk: У драйвері vz передбачено підтримку лише графіки VNC.

en: vz driver supports only address-based VNC listening
uk: У драйвері vz передбачено підтримку лише стеження VNC на основі адрес

en: vz driver supports only one video adapter.
uk: У драйвері vz передбачено підтримку лише одного відеоадаптера.

en: vz state driver is not active
uk: драйвер стану vz не активний

en: wait for all events instead of just one type
uk: очікувати на усі події, а не на подію якогось одного типу

en: wait for job to complete (with --active, wait for job to sync)
uk: очікувати на завершення виконання завдання (з --active, очікувати на завершення синхронізації завдання)

en: wait for job to finish
uk: зачекати на завершення завдання

en: wait for job to reach mirroring phase
uk: зачекати, доки завдання дійде до кроку створення дзеркальної копії

en: waits for a certain domain event to happen and then terminates
uk: очікує на певну подію домену, а потім перериває роботу

en: wakeup a domain from pmsuspended state
uk: пробудити домен зі стану pmsuspend

en: warning
uk: попередження

en: warning: %1$s
uk: попередження: %1$s

en: watchdog
uk: сторожовик

en: watchdogs with different actions are not supported with this QEMU binary
uk: у цьому виконуваному файлі QEMU не передбачено підтримки сторожових схем із різними діями

en: weight for XEN_CREDIT
uk: вага XEN_CREDIT

en: when providing parent wwnn='%1$s', the wwpn must also be provided
uk: якщо визначено батьківський wwnn='%1$s', має бути також визначено wwpn

en: when providing parent wwpn='%1$s', the wwnn must also be provided
uk: якщо визначено батьківський wwpn='%1$s', має бути також визначено wwpn

en: when providing parent_wwnn='%1$s', the parent_wwpn must also be provided
uk: якщо визначено parent_wwnn='%1$s', має також бути визначено parent_wwpn

en: when providing parent_wwpn='%1$s', the parent_wwnn must also be provided
uk: якщо вказано parent_wwpn='%1$s', має бути також вказано parent_wwnn

en: where to dump the core
uk: місце збереження дампу ядра

en: where to save the data
uk: де зберегти

en: where to store the screenshot
uk: місце зберігання знімка

en: which condition to wait until
uk: умова, на яку слід очікувати

en: which event type to wait for
uk: подія, на яку слід чекати

en: which mount point to trim
uk: точка монтування, для якої слід виконати ущільнення

en: which parent object to search through
uk: батьківський об'єкт, у якому слід виконати пошук

en: which section of network configuration to update
uk: розділ налаштувань мережі, який слід оновити

en: wipe a vol
uk: витерти том

en: wipe data on the removed volumes
uk: витерти всі дані на вилучених томах

en: wiping algorithm %1$d not supported
uk: підтримки алгоритму витирання %1$d не передбачено

en: with --from, list all descendants
uk: з --from, показати всі підлеглі записи

en: with --wait, abort if pull exceeds timeout (in seconds)
uk: якщо вказано --wait, перервати дію, якщо час виконання завдання з отримання перевищує вказаний (у секундах)

en: with --wait, display the progress
uk: якщо використано --wait, показати дані щодо поступу

en: with --wait, don't wait for cancel to finish
uk: якщо використано --wait, не очікувати на скасування для завершення

en: with redefine, set current snapshot
uk: встановити поточний знімок разом з перевизначенням

en: wrap xpath results in an common root element
uk: загортати результати xpath у типовий кореневий елемент

en: write I/O operations limit per second
uk: загальне обмеження дій з запису у діях на секунду

en: write I/O operations max
uk: максимум кількості дій із запису

en: write failed: %1$s
uk: помилка запису: %1$s

en: write max, as scaled integer (default bytes)
uk: максимум запису у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — байти)

en: write throughput limit, as scaled integer (default bytes)
uk: обмеження пропускання запису у форматі масштабованого цілого значення (типова одиниця — байти)

en: write: %1$s: failed to write to temporary file: %2$s
uk: write: %1$s: не вдалося виконати запис до файла тимчасових даних: %2$s

en: writing %1$llu bytes failed on RBD image %2$s at offset %3$llu
uk: спроба запису %1$llu байтів у образі RBD %2$s зі зсувом %3$llu зазнала невдачі

en: wrong format of 'cookie' field in backing store definition '%1$s'
uk: помилкове форматування поля «cookie» у визначенні резервного сховища даних «%1$s»

en: wrong nlmsg len
uk: помилкова довжина nlmsg

en: wwn is not supported with vhostuser disk
uk: підтримки wwn для дисків vhostuser не передбачено

en: wwn of disk device
uk: wwn дискового пристрою

en: xen bus does not support %1$s input device
uk: шина xen не підтримує пристрій вводу %1$s

en: xml data file to export from
uk: файл даних XML, до якого слід експортувати дані

en: xml modification unsupported
uk: підтримки внесення змін до xml не передбачено

en: xpath expression to filter the XML document
uk: вираз xpath для фільтрування документа XML

en: xsd:dateTime value '%1$s' has unexpected format
uk: Значення xsd:dateTime «%1$s» записано у неочікуваному форматі

en: y - yes, start editor again
uk: y — так, повторити запуск редактора

en: yes
uk: так

en: zPCI %1$s %2$o is already reserved
uk: zPCI %1$s %2$o вже зарезервовано

en: zero-copy is only available for parallel migration
uk: нуль-копіюванням можна скористатися лише при паралельному перенесенні

en: zone %1$s requested for network %2$s but firewalld is not active
uk: надійшов запит щодо зони %1$s для мережі %2$s, але firewalld не задіяно
