libvirt 7.0.0 - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: 
      DESCRIPTION
tr: 
      AÇIKLAMA

en: 
      OPTIONS
tr: 
      SEÇENEKLER

en: 
    (Time: %1$.3f ms)
tr: 
    (Süre: %1$.3f ms)

en: 
    Domain '%1$s' saved to %2$s
tr: 
    '%1$s' alanı %2$s olarak kaydedildi

en: 
    Domain '%1$s' state saved by libvirt
tr: 
    Libvirt tarafından kaydedilen '%1$s' etki alanı durumu

en: 
    Usage:
      %1$s [option]
    
    Options:
      -h | --help            Display program help
      -V | --version         Display program version
      -c CMD                 Run CMD via shell
    
    libvirt login shell
tr: 
    Kullanım:
      %1$s [seçenek]
    
    Seçenek:
      -h | --help            Programın yardım metnini göster
      -V | --version         Program versiyonunu göster
      -c CMD                 CMD'yi kabuk aracılığıyla çalıştır
    
    libvirt giriş kabuğu

en: 
    Usage:
      %1$s [options]
    
    Options:
      -h | --help            Display program help:
      -v | --verbose         Verbose messages.
      -d | --daemon          Run as a daemon & write PID file.
      -t | --timeout <secs>  Exit after timeout period.
      -f | --config <file>   Configuration file.
      -V | --version         Display version information.
      -p | --pid-file <file> Change name of PID file.
    
    libvirt lock management daemon:
tr: 
    Kullanım:
      %1$s [seçenek]
    
    Seçenek:
      -h | --help            Programın yardım metnini göster:
      -v | --verbose         Ayrıntılı mesajlar.
      -d | --daemon          Bir arka plan programı olarak çalıştır ve PID dosyası yaz.
      -t | --timeout <secs>  Zaman aşımı dolunca çık.
      -f | --config <file>   Yapılandırma dosyası.
      -V | --version         Sürüm bilgisini görüntüle.
      -p | --pid-file <file> PID dosyasının adını değiştir.
    
    libvirt kilit yönetimi arka plan programı:
