libvirt 6.0.0 - en to ms translation catalogue (33 entries)

en: 
      DESCRIPTION
ms: 
      HURAIAN

en: 
      OPTIONS
ms: 
      PILIHAN

en: 
      SYNOPSIS
ms: 
      SINOPSIS

en: 
    (Time: %1$.3f ms)
ms: 
    (Masa: %1$.3f ms)

en: CPU model:
ms: Model CPU:

en: Name
ms: Nama

en: Name:
ms: Nama:

en: State
ms: Keadaan

en: State:
ms: Keadaan:

en: command '%1$s' doesn't support option --%2$s
ms: arahan '%1$s' tidak menyokong pilihan --%2$s

en: error
ms: ralat

en: expecting a name
ms: menjangkan nama

en: expecting a separator
ms: menjangka pemisah

en: expecting a separator in list
ms: menjangka pembahagi dalam senarai

en: expecting a value
ms: menjangka nilai

en: expecting an assignment
ms: menjangka umpukan

en: failed to connect to the hypervisor
ms: gala untuk menyambung ke hipervisor

en: failed to get domain '%1$s'
ms: gagal untuk mendapatkan domain '%1$s'

en: failed to get network '%1$s'
ms: gagal untuk mendapatkan rangkaian '%1$s'

en: failed to open file
ms: gagal untuk membuka fail

en: failed to save content
ms: gagal untuk menyimpan kandungan

en: failed to write the log file
ms: gagal untuk menulis ke fail log

en: in shutdown
ms: dalam dimatikan

en: missing "
ms: hilang "

en: no valid connection
ms: tiada sambungan sah

en: offline
ms: luartalian

en: running
ms: terlaksana

en: shut off
ms: matikan

en: unexpected data '%1$s'
ms: data tidak dijangka '%1$s'

en: unknown command: '%1$s'
ms: arahan tidak diketahui: '%1$s'

en: unterminated number
ms: nombor tidak ditamatkan

en: unterminated string
ms: rentetan tidak ditamatkan

en: warning
ms: amaran
