libwnck - en to am translation catalogue (11 entries)

en: untitled application
am: ያልተሰየሙ መጠቀሚያ ፕሮግራም

en: Workspace Switcher
am: የመሥሪያ ቦታ መቀያየሪያ

en: Tool to switch between workspaces
am: መሥሪያ ቦታዌ መሥከል መቀያየሪያ መሣሪያ

en: Click this to switch to workspace %s
am: ወደ መሥሪያ ቦታ %s ለመቀየር ይህንን ያቃጭሉ

en: Ma_ximize
am: መተልቅ (_X)

en: _Unroll
am: ማውረድ (U)

en: Roll _Up
am: ማውጣት (_U)

en: Workspace %d
am: መሥሪያ ቦታ %d

en: _Resize
am: እንደገና መጧን ማስተሥከል (_R)

en: _Close
am: ዝጋ (_C)

en: untitled window
am: ያልተሰየመ መስኮት
