libwnck - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: untitled application
eo: sentitola aplikaĵo

en: Workspace Switcher
eo: Laborkadra ŝaltilo

en: Tool to switch between workspaces
eo: Ilo por ŝalti inter laborkadroj

en: Click this to switch to workspace %s
eo: Klaku tio por ŝalti al laborkadro %s

en: Unknown Window
eo: Nekonata fenestro

en: No Windows Open
eo: Neniu fenestro estas malfermita

en: Window Selector
eo: Selektilo de fenestro

en: Tool to switch between windows
eo: Ilo por ŝalti inter fenestroj

en: Window List
eo: Listo de fenestroj

en: Tool to switch between visible windows
eo: Ilo por ŝalti inter videblaj fenestroj

en: _Close All
eo: _Fermu ĉiujn

en: _Minimize All
eo: Mi_nimumigu ĉiujn

en: _Unminimize All
eo: Nemi_nimumigu ĉiujn

en: Unmi_nimize
eo: Nemi_nimumigu

en: Mi_nimize
eo: Mi_nimumigu

en: Unma_ximize
eo: Nema_ksimumigu

en: Ma_ximize
eo: Ma_ksimumigu

en: _Only on This Workspace
eo: Nur en _tiu laborkadro

en: _Always on Visible Workspace
eo: Nur en _videbla laborkadro

en: Workspace %d
eo: Laborkadro %d

en: Workspace 1_0
eo: Laborkadro 1_0

en: Workspace %s%d
eo: Laborkadro %s%d

en: On _Top
eo: _Supre

en: _Move
eo: _Movu

en: _Resize
eo: Ŝanĝu _grandecon

en: _Close
eo: _Fermu

en: Move to Workspace _Left
eo: Movu al la _maldekstra laborkadro

en: Move to Workspace R_ight
eo: Movu al la _dekstra laborkadro

en: Move to Workspace _Up
eo: Movu al la _supera laborkadro

en: Move to Workspace _Down
eo: Movu al la s_uba laborkadro

en: Move to Another _Workspace
eo: Movu al _alia laborkadro

en: untitled window
eo: sentitola fenestro
