libwnck - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: untitled application
fa: برنامه‌ی بی‌عنوان

en: Workspace Switcher
fa: تغییردهنده‌ی فضای کاری

en: Tool to switch between workspaces
fa: ابزار تغییر بین فضاهای کاری

en: Click this to switch to workspace %s
fa: برای تغییر به فضای کاری %s این‌جا کلیک کنید

en: Window List
fa: فهرست پنجره‌ها

en: Tool to switch between visible windows
fa: ابزاری برای جا‌به‌جایی بین فضاهای کاری

en: Unmi_nimize
fa: ناحداق_ل کردن

en: Mi_nimize
fa: حدا_قل کردن

en: Unma_ximize
fa: ناحداک_ثر کردن

en: Ma_ximize
fa: حدا_کثر کردن

en: _Unroll
fa: _پایین زدن

en: Roll _Up
fa: _بالا زدن

en: Workspace %d
fa: فضای کاری %Id

en: Workspace 1_0
fa: فضای کاری  ۱۰

en: Workspace %s%d
fa: فضای کاری %s%Id

en: _Move
fa: _نقل مکان

en: _Resize
fa: _تغییر اندازه

en: _Close
fa: ب_ستن

en: Move to Another _Workspace
fa: نقل مکان به یک _فضای کاری دیگر

en: untitled window
fa: پنجره‌ی بی‌عنوان
