libwnck - en to li translation catalogue (15 entries)

en: untitled application
li: naamloeze toepassing

en: Workspace Switcher
li: Wirkblaadwisselaar

en: Tool to switch between workspaces
li: Hulpke veur tösje versjillige wirkblajer te wissele

en: Click this to switch to workspace %s
li: Klik hie veur te wissele nao wirkblaad %s

en: Unmi_nimize
li: _Hersjtèlle

en: Mi_nimize
li: _Minimalisere

en: Unma_ximize
li: _Hersjtèlle

en: Ma_ximize
li: Ma_ximalisere

en: _Unroll
li: _Oetrolle

en: Roll _Up
li: _Oprolle

en: Workspace %d
li: Wirkblaad %d

en: _Move
li: _Verplaatse

en: _Resize
li: Aafmaetinge _verangere

en: _Close
li: _Sjloete

en: untitled window
li: naamloes vinster
