libwnck3 - en to gd translation catalogue (219 entries)

note: * * SECTION:application * @short_description: an object representing a group of windows of the same * application. * @see_also: wnck_window_get_application() * @stability: Unstable * The #WnckApplication is a group of #WnckWindow that are all in the same * application. It can be used to represent wi
en: Untitled application
gd: Aplacaid gun tiotal

en: Workspace Switcher
gd: Suidsear nan rum-obrach

en: Tool to switch between workspaces
gd: Inneal airson leum a ghearradh eadar rumannan-obrach

en: Click this to switch to workspace %s
gd: Briog an-seo gus leum a ghearradh dhan rum-obrach %s

en: Click to start dragging "%s"
gd: Briog gus tòiseachadh air “%s” a shlaodadh

en: Current workspace: "%s"
gd: An rum-obrach làithreach: “%s”

en: Click to switch to "%s"
gd: Briog gus leum a ghearradh gu “%s”

en: No Windows Open
gd: Chan eil uinneag fosgailte

en: Window Selector
gd: Roghnaichear nan uinneag

en: Tool to switch between windows
gd: Inneal airson leum a ghearradh eadar uinneagan

en: Window List
gd: Liosta nan uinneag

en: Tool to switch between visible windows
gd: Inneal airson leum a ghearradh eadar uinneagan a chì thu

en: Mi_nimize All
gd: _Fìor-lùghdaich na h-uile

en: Un_minimize All
gd: Neo-fhìor-_lùghdaich na h-uile

en: Ma_ximize All
gd: Làn-_mheudaich na h-uile

en: _Unmaximize All
gd: Neo-làn-mhe_udaich na h-uile

en: _Close All
gd: _Dùin na h-uile

en: Unmi_nimize
gd: Neo-fhìor-_lùghdaich

en: Mi_nimize
gd: _Fìor-lùghdaich

en: Unma_ximize
gd: Neo-làn-mhe_udaich

en: Ma_ximize
gd: Làn-_mheudaich

en: Workspace %d
gd: Rum-obrach %d

en: Workspace 1_0
gd: Rum-obrach 1_0

en: Workspace %s%d
gd: Rum-obrach %s%d

en: _Move
gd: _Gluais

en: _Resize
gd: _Ath-mheudaich

en: Always On _Top
gd: Air _uachdar an-còmhnaidh

en: _Always on Visible Workspace
gd: Air an rum-obrach a chì thu _an-còmhnaidh

en: _Only on This Workspace
gd: Air an rum-obrach se_o a-mhàin

en: Move to Workspace _Left
gd: Gluais gun rum-obrach air an taobh ch_lì

en: Move to Workspace R_ight
gd: Glua_is gun rum-obrach air an taobh deas

en: Move to Workspace _Up
gd: Gluais gun r_um-obrach air a’ bharr

en: Move to Workspace _Down
gd: Gluais gun rum-o_brach air a’ bhonn

en: Move to Another _Workspace
gd: Gluais gu _rum-obrach eile

en: _Close
gd: _Dùin

note: * * SECTION:window * @short_description: an object representing a window. * @see_also: #WnckWorkspace, #WnckApplication, #WnckClassGroup * @stability: Unstable * The #WnckWindow objects are always owned by libwnck and must not be * referenced or unreferenced.
en: Untitled window
gd: Uinneag gun tiotal

en: X window ID of the window to examine or modify
gd: ID X window na h-uinneige fo sgrùdadh no ri atharrachadh

note: Translators: A group leader is the window that is the "owner" of a * group of windows, ie: if you have multiple windows in one * application, one window has some information about the application * (like the application name).
en: X window ID of the group leader of an application to examine
gd: An ID X window aig ceannard a’ bhuidhinn aig na h-aplacaid fo sgrùdadh

note: Translators: A class is like a "family". E.g., all gvim windows * are of the same class.
en: Class resource of the class group to examine
gd: An goireas clas aig a’ bhuidheann clas fo sgrùdadh

en: CLASS
gd: CLAS

en: NUMBER of the workspace to examine or modify
gd: ÀIREAMH an ruim-obrach fo sgrùdadh no ri atharrachadh

en: NUMBER
gd: ÀIREAMH

en: NUMBER of the screen to examine or modify
gd: ÀIREAMH na sgrìn fo sgrùdadh no ri atharrachadh

en: Alias of --window
gd: Ainm-brèige aig --window

note: Translators: A class is like a "family". E.g., all gvim windows * are of the same class.
en: List windows of the application/class group/workspace/screen (output format: "XID: Window Name")
gd: Dèan liosta dhe na h-uinneagan aig an aplacaid/a’ bhuidheann clas/an rum-obrach/an sgrìn (fòrmat an às-chuir: “XID: Ainm na h-uinneige”)

en: List workspaces of the screen (output format: "Number: Workspace Name")
gd: Dèan liosta dhe na rumannan-obrach aig an sgrìn (fòrmat an às-chuir: “Àireamh: Ainm an ruim-obrach”)

en: Change the number of workspaces of the screen to NUMBER
gd: Atharraich uiread nan rumannan-obrach aig an sgrìn gun ÀIRAMH

en: Change the workspace layout of the screen to use NUMBER rows
gd: Atharraich co-dhealbhachd rumannan-obrach na sgrìn gus an tèid ÀIREAMH ràghan a chleachdadh

en: Change the workspace layout of the screen to use NUMBER columns
gd: Atharraich co-dhealbhachd rumannan-obrach na sgrìn gus an tèid ÀIREAMH colbhan a chleachdadh

en: Show the desktop
gd: Seall an deasg

en: Stop showing the desktop
gd: Sguir de shealltainn an deasg

note: Translators: 'viewport' is kind of the viewable area. A viewport * can be used to implement workspaces (e.g. compiz is an example); * however it is not just the current workspace.
en: Move the viewport of the current workspace to X coordinate X
gd: Gluais port-seallaidh an ruim-obrach làithrich gun co-chomharra-x X

note: Translators: 'viewport' is kind of the viewable area. A viewport * can be used to implement workspaces (e.g. compiz is an example); * however it is not just the current workspace.
en: Move the viewport of the current workspace to Y coordinate Y
gd: Gluais port-seallaidh an ruim-obrach làithrich gun co-chomharra-y Y

en: Minimize the window
gd: Fìor-lùghdaich an uinneag

en: Unminimize the window
gd: Neo-fhìor-lùghdaich an uinneag

en: Maximize the window
gd: Làn-mheudaich an uinneag

en: Unmaximize the window
gd: Neo-làn-mheudaich an uinneag

en: Maximize horizontally the window
gd: Làn-mheudaich an uinneag gu còmhnard

en: Unmaximize horizontally the window
gd: Neo-làn-mheudaich an uinneag gu còmhnard

en: Maximize vertically the window
gd: Làn-mheudaich an uinneag gu h-inghearach

en: Unmaximize vertically the window
gd: Neo-làn-mheudaich an uinneag gu h-inghearach

en: Start moving the window via the keyboard
gd: Tòisich air an uinneag a ghluasad leis a’ mheur-chlàr

en: Start resizing the window via the keyboard
gd: Tòisich air an uinneag ath-mheudachadh leis a’ mheur-chlàr

en: Activate the window
gd: Gnìomhaich an uinneag

en: Close the window
gd: Dùin an uinneag

en: Make the window fullscreen
gd: Dèan an uinneag làn-sgrìn

en: Make the window quit fullscreen mode
gd: Thoir air an uinneag am modh làn-sgrìn fhàgail

en: Make the window always on top
gd: Cuir an uinneag air uachdar an-còmhnaidh

en: Make the window not always on top
gd: Na cuir an uinneag air uachdar an-còmhnaidh

en: Make the window below other windows
gd: Cuir an uinneag fo uinneagan eile

en: Make the window not below other windows
gd: Na cuir an uinneag fo uinneagan eile

en: Shade the window
gd: Duibhrich an uinneag

en: Unshade the window
gd: Neo-dhuibhrich an uinneag

note: Translators: 'viewport' is kind of the viewable area. A viewport * can be used to implement workspaces (e.g. compiz is an example); * however it is not just the current workspace.
en: Make the window have a fixed position in the viewport
gd: Cuir ionad socraichte air an uinneag sa phort-seallaidh

note: Translators: 'viewport' is kind of the viewable area. A viewport * can be used to implement workspaces (e.g. compiz is an example); * however it is not just the current workspace.
en: Make the window not have a fixed position in the viewport
gd: Na cuir ionad socraichte air an uinneag sa phort-seallaidh

note: Translators: A pager is the technical term for the workspace * switcher. It's a representation of all workspaces with windows * inside it. Please make sure that the translation is in sync with * gnome-panel, where this term is also used in translatable strings
en: Make the window not appear in pagers
gd: Na nochd an uinneag ann am pèidsearan

note: Translators: A pager is the technical term for the workspace * switcher. It's a representation of all workspaces with windows * inside it. Please make sure that the translation is in sync with * gnome-panel, where this term is also used in translatable strings
en: Make the window appear in pagers
gd: Nochd an uinneag ann am pèidsearan

note: Translators: "tasklist" is the list of running applications (the * window list)
en: Make the window not appear in tasklists
gd: Na nochd an uinneag air liostaichean nan saothair

note: Translators: "tasklist" is the list of running applications (the * window list)
en: Make the window appear in tasklists
gd: Nochd an uinneag air liostaichean nan saothair

en: Make the window visible on all workspaces
gd: Seall an uinneag air na h-uile rum-obrach

en: Make the window visible on the current workspace only
gd: Na seall an uinneag ach air an rum-obrach làithreach

en: Move the window to workspace NUMBER (first workspace is 0)
gd: Gluais an uinneag gun rum-obrach ÀIREAMH (Is 0 a’ chiad rum-obrach)

en: Change the X coordinate of the window to X
gd: Atharraich an co-chomharra-x aig an uinneag gu X

en: Change the Y coordinate of the window to Y
gd: Atharraich an co-chomharra-y aig an uinneag gu Y

en: Change the width of the window to WIDTH
gd: Atharraich leud na h-uinneige gu LEUD

en: WIDTH
gd: LEUD

en: Change the height of the window to HEIGHT
gd: Atharraich àirde na h-uinneige gu ÀIRDE

en: HEIGHT
gd: ÀIRDE

note: Translators: do not translate "normal, desktop, dock..."
en: Change the type of the window to TYPE (valid values: normal, desktop, dock, dialog, toolbar, menu, utility, splash)
gd: Atharraich seòrsa na h-uinneige gu SEÒRSA (luachan dligheach: normal, desktop, dock, dialog, toolbar, menu, utility, splash)

en: TYPE
gd: SEÒRSA

en: Change the name of the workspace to NAME
gd: Atharraich ainm an ruim-obrach gu AINM

en: NAME
gd: AINM

en: Activate the workspace
gd: Gnìomhaich an rum-obrach

en: Invalid value "%s" for --%s
gd: Luach neo-dhligheach “%s” airson --%s

en: Conflicting options are present: screen %d should be interacted with, but --%s has been used
gd: Tha còmhstri eadar dà roghainn ann: bu chòir do dh’eadar-ghnìomh a bhith ann ris an sgrìn %d, ach chaidh --%s a chleachdadh

en: Conflicting options are present: windows or workspaces of screen %d should be listed, but --%s has been used
gd: Tha còmhstri eadar dà roghainn ann: bu chòir liosta a dhèanamh dhe na h-uinneagan no rumannan-obrach aig an sgrìn %d, ach chaidh --%s a chleachdadh

en: Conflicting options are present: workspace %d should be interacted with, but --%s has been used
gd: Tha còmhstri eadar dà roghainn ann: bu chòir do dh’eadar-ghnìomh a bhith ann ris an rum-obrach %d, ach chaidh --%s a chleachdadh

en: Conflicting options are present: windows of workspace %d should be listed, but --%s has been used
gd: Tha còmhstri eadar dà roghainn ann: bu chòir liosta a dhèanamh dhe na h-uinneagan aig an rum-obrach %d, ach chaidh --%s a chleachdadh

en: Conflicting options are present: an application should be interacted with, but --%s has been used
gd: Tha còmhstri eadar dà roghainn ann: bu chòir do dh’eadar-ghnìomh a bhith ann ri aplacaid, ach chaidh --%s a chleachdadh

en: Conflicting options are present: windows of an application should be listed, but --%s has been used
gd: Tha còmhstri eadar dà roghainn ann: bu chòir liosta a dhèanamh dhe na h-uinneagan aig aplacaid, ach chaidh --%s a chleachdadh

note: Translators: A class is like a "family". E.g., all gvim windows * are of the same class.
en: Conflicting options are present: class group "%s" should be interacted with, but --%s has been used
gd: Tha còmhstri eadar dà roghainn ann: bu chòir do dh’eadar-ghnìomh a bhith ann ris a’ bhuidheann clas “%s”, ach chaidh --%s a chleachdadh

note: Translators: A class is like a "family". E.g., all gvim windows * are of the same class.
en: Conflicting options are present: windows of class group "%s" should be listed, but --%s has been used
gd: Tha còmhstri eadar dà roghainn ann: bu chòir liosta a dhèanamh dhe na h-uinneagan aig a’ bhuidheann clas “%s”, ach chaidh --%s a chleachdadh

en: Conflicting options are present: a window should be interacted with, but --%s has been used
gd: Tha còmhstri eadar dà roghainn ann: bu chòir do dh’eadar-ghnìomh a bhith ann ri uinneag, ach chaidh --%s a chleachdadh

en: Conflicting options are present: --%s and --%s
gd: Tha còmhstri eadar dà roghainn ann:  --%s is --%s

en: Invalid argument "%d" for --%s: the argument must be strictly positive
gd: Argamaid neo-dhligheach “%d” airson --%s: feumaidh luach dearbh is nas motha na neoni a bhith aig an argamaid

en: Invalid argument "%d" for --%s: the argument must be positive
gd: Argamaid neo-dhligheach “%d” airson --%s: feumaidh luach dearbh a bhith aig an argamaid

en: Conflicting options are present: --%s or --%s, and --%s
gd: Tha còmhstri eadar dà roghainn ann: --%s no --%s, agus --%s

en: Invalid argument "%s" for --%s, valid values are: %s
gd: Argamaid mhì-dhligheach  “%s” airson --%s, seo na luachan dligheach: %s

en: Cannot change the workspace layout on the screen: the layout is already owned
gd: Chan urrainn dhuinn co-dhealbhachd an ruim-obrach atharrachadh air an sgrìn: tha sealbhadair aig a’ cho-dhealbhachd mar-thà

note: Translators: 'viewport' is kind of the viewable area. A viewport * can be used to implement workspaces (e.g. compiz is an example); * however it is not just the current workspace.
en: Viewport cannot be moved: the current workspace does not contain a viewport
gd: Chan urrainn dhuinn am port-seallaidh a ghluasad: chan eil port-seallaidh san rum-obrach làithreach

note: Translators: 'viewport' is kind of the viewable area. A viewport * can be used to implement workspaces (e.g. compiz is an example); * however it is not just the current workspace.
en: Viewport cannot be moved: there is no current workspace
gd: Chan urrainn dhuinn am port-seallaidh a ghluasad: chan eil rum-obrach làithreach ann

note: FIXME: why do we have dual & boolean API. This is not consistent!
en: Action not allowed
gd: Chan eil an gnìomh ceadaichte

en: Window cannot be moved to workspace %d: the workspace does not exist
gd: Chan urrainn dhuinn an uinneag a ghluasad gun rum-obrach %d: chan eil an rum-obrach ann

note: Translators: 'unset' in the sense of "something has not been set".
en: <name unset>
gd: <cha deach ainm a shuidheachadh>

en: Screen Number: %d
gd: Àireamh na sgrìn: %d

en: Geometry (width, height): %d, %d
gd: Geomatraidh (leud, àirde): %d, %d

en: Number of Workspaces: %d
gd: Uiread de rumannan-obrach: %d

en: Workspace Layout (rows, columns, orientation): %d, %d, %s
gd: Co-dhealbhachd an ruim-obrach (ràghan, colbhan, comhair): %d, %d, %s

en: <no EWMH-compliant window manager>
gd: <chan eil manaidsear nan uinneag a ghèilleas ri EWMH ann>

en: Window Manager: %s
gd: Manaidsear nan uinneag: %s

note: Translators: %d is a workspace number and %s a workspace name
en: %d ("%s")
gd: %d (“%s”)

[ctx: workspace]
note: Translators: "none" here means "no workspace"
en: none
gd: chan eil gin

en: Active Workspace: %s
gd: Rum-obrach gnìomhach: %s

en: "%s"
gd: “%s”

[ctx: window]
note: Translators: "none" here means "no window"
en: none
gd: chan eil gin

en: Active Window: %s
gd: Uinneag gnìomhach: %s

en: Showing the desktop: %s
gd: A’ sealltainn an deasg: %s

en: Workspace Name: %s
gd: Ainm an ruim-obrach: %s

en: Workspace Number: %d
gd: Àireamh an ruim-obrach: %d

en: On Screen: %d (Window Manager: %s)
gd: Air sgrìn: %d (Manaidsear nan uinneag: %s)

note: Translators: 'viewport' is kind of the viewable area. A viewport can be * used to implement workspaces (e.g. compiz is an example); however it is * not just the current workspace.
en: <no viewport>
gd: <gun phort-seallaidh>

note: Translators: 'viewport' is kind of the viewable area. A viewport can be * used to implement workspaces (e.g. compiz is an example); however it is * not just the current workspace.
en: Viewport position (x, y): %s
gd: Ionad a’ phort-seallaidh (x,y): %s

en: Position in Layout (row, column): %d, %d
gd: An t-ionad sa cho-dhealbhachd (ràgh, colbh): %d, %d

en: Left Neighbor: %s
gd: An nàbaidh taobh clì: %s

en: Right Neighbor: %s
gd: An nàbaidh taobh deas: %s

en: Top Neighbor: %s
gd: An nàbaidh aig a’ bharr: %s

en: Bottom Neighbor: %s
gd: An nàbaidh aig a’ bhonn: %s

note: Translators: A class is like a "family". E.g., all gvim windows are of the * same class.
en: Class Group ID: %s
gd: ID a’ bhuidhinn clas: %s

note: Translators: A class is like a "family". E.g., all gvim windows are of the * same class.
en: Class Group Name: %s
gd: Ainm a’ bhuidhinn clas: %s

note: Translators: 'set' in the sense of "something has been set".
en: set
gd: air a shuidheachadh

note: Translators: 'unset' in the sense of "something has not been set".
en: <unset>
gd: <gun suidheachadh>

en: Icons: %s
gd: Ìomhaigheagan: %s

en: Number of Windows: %d
gd: An uiread dhe dh’uinneagan: %d

en: Name: %s
gd: Ainm: %s

note: Translators: note that "Icon" here has a specific window * management-related meaning. It means minimized.
en: Icon Name: %s
gd: Ainm na h-ìomhaigheige: %s

[ctx: startupID]
note: Translators: "none" here means "no startup ID"
en: none
gd: chan eil gin

en: Startup ID: %s
gd: ID tòiseachaidh: %s

en: all workspaces
gd: Na h-uile rum-obrach

en: On Workspace: %s
gd: Air an rum-obrach: %s

en: normal window
gd: uinneag àbhaisteach

en: desktop
gd: an deasg

en: dock or panel
gd: doca no panail

en: dialog window
gd: uinneag còmhraidh

en: tearoff toolbar
gd: bàr-inneal tearoff

en: tearoff menu
gd: clàr-taice tearoff

en: utility window
gd: uinneag ghoireasan

en: splash screen
gd: sgrìn splash

en: Window Type: %s
gd: Seòrsa na h-uinneige:%s

en: Geometry (x, y, width, height): %d, %d, %d, %d
gd: Geomatraidh (x, y, leud, àirde): %d, %d, %d, %d

note: Translators: A class is like a "family". E.g., all gvim windows are of the * same class. The class instance is a way to differentiate windows belonging * to the same class group.
en: Class Instance: %s
gd: Ionstans a’ chlas: %s

en: Session ID: %s
gd: ID an t-seisein:  %s

en: Role: %s
gd: Dreuchd: %s

note: Translators: A group leader is the window that is the "owner" of a group * of windows, ie: if you have multiple windows in one application, one * window has some information about the application (like the application * name).
en: Group Leader: %lu
gd: Ceannard a’ bhuidhinn: %lu

note: Translators: A window can be transient for another window: it means it's * on top of it
en: Transient for: %lu
gd: ’Na uinneag shiubhlach aig: %lu

en: minimized
gd: fìor-lùghdaichte

en: maximized
gd: làn-mheudaichte

en: maximized horizontally
gd: làn-mheudaichte gu còmhnard

en: maximized vertically
gd: làn-mheudaichte gu h-inghearach

en: shaded
gd: sgàilichte

en: pinned
gd: prìnichte

en: sticky
gd: steigeach

en: above
gd: os a chionn

en: below
gd: foidhe

en: fullscreen
gd: làn-sgrìn

en: needs attention
gd: feumach air d’ aire

note: Translators: A pager is the technical term for the workspace switcher. * It's a representation of all workspaces with windows inside it. * Please make sure that the translation is in sync with gnome-panel, * where this term is also used in translatable strings
en: skip pager
gd: Gearr leum thairis air a’ phèidsear

note: Translators: "tasklist" is the list of running applications (the window * list)
en: skip tasklist
gd: Gearr leum thairis air liosta nan saothair

en: normal
gd: àbhaisteach

en: State: %s
gd: Staid: %s

en: move
gd: gluais

en: resize
gd: ath-mheudaich

en: shade
gd: sgàilich

en: unshade
gd: neo-sgàilich

en: stick
gd: steig

en: unstick
gd: neo-steig

en: maximize horizontally
gd: làn-mheudaich gu còmhnard

en: unmaximize horizontally
gd: neo-làn-mheudaich gu còmhnard

en: maximize vertically
gd: làn-mheudaich gu h-inghearach

en: unmaximize vertically
gd: neo-làn-mheudaich gu h-inghearach

en: change workspace
gd: atharraich an rum-obrach

en: pin
gd: prìnich

en: unpin
gd: neo-phrìnich

en: minimize
gd: fìor-lùghdaich

en: unminimize
gd: neo-fhìor-lùghdaich

en: maximize
gd: làn-mheudaich

en: unmaximize
gd: neo-làn-mheudaich

en: change fullscreen mode
gd: atharraich am modh làn-sgrìn

en: close
gd: dùin

en: make above
gd: cuir os cionn

en: unmake above
gd: na cuir os cionn tuilleadh

en: make below
gd: cuir foidhe

en: unmake below
gd: na cuir foidhe tuilleadh

en: no action possible
gd: cha ghabh gnìomh a dhèanamh

en: Possible Actions: %s
gd: Gnìomhan a ghabhas dèanamh: %s

en: Print or modify the properties of a screen/workspace/window, or interact with it, following the EWMH specification.
    For information about this specification, see:
    	http://freedesktop.org/wiki/Specifications/wm-spec
gd: Clò-bhuail no atharraich na roghainnean aig sgrìn/rum-obrach/uinneag, no dèan eadar-ghnìomh leis, a’ leantainn sònrachas EWMH.
    Airson fiosrachaidh mun t-sònrachas seo, tadhail air:
    	 http://freedesktop.org/wiki/Specifications/wm-spec

en: Options to list windows or workspaces
gd: Roghainnean airson liosta de dh’uinneagan no rummanan-obrach a dhèanamh

en: Show options to list windows or workspaces
gd: Seall na roghainnean gus liosta de dh’uinneagan no rummanan-obrach a dhèanamh

en: Options to modify properties of a window
gd: Roghainnean airson roghainnean uinneige atharrachadh

en: Show options to modify properties of a window
gd: Seall roghainnean gus na roghainnean aig uinneag atharrachadh

en: Options to modify properties of a workspace
gd: Roghainnean airson roghainnean ruim-obrach atharrachadh

en: Show options to modify properties of a workspace
gd: Seall roghainnean gus na roghainnean aig rum-obrach atharrachadh

en: Options to modify properties of a screen
gd: Roghainnean airson roghainnean sgrìn atharrachadh

en: Show options to modify properties of a screen
gd: Seall roghainnean gus na roghainnean aig sgrìn atharrachadh

en: Error while parsing arguments: %s
gd: Mearachd le parsadh nan argamaidean: %s

en: Cannot interact with screen %d: the screen does not exist
gd: Chan urrainn dhuinn eadar-ghnìomh a dhèanamh leis an sgrìn %d: chan eil an sgrìn ann

en: Cannot interact with workspace %d: the workspace cannot be found
gd: Chan urrainn dhuinn eadar-ghnìomh a dhèanamh leis an rum-obrach%d: chan eil an rum-obrach ann

note: Translators: A class is like a "family". E.g., all gvim windows are * of the same class.
en: Cannot interact with class group "%s": the class group cannot be found
gd: Chan urrainn dhuinn eadar-ghnìomh a dhèanamh leis a’ bhuidheann clas “%s”: cha deach am buidheann clas a lorg

en: Cannot interact with application having its group leader with XID %lu: the application cannot be found
gd: Chan urrainn dhuinn eadar-ghnìomh a dhèanamh leis an aplacaid aig a bheil an ceannard buidhinn le XID %lu: cha deach an aplacaid a lorg

en: Cannot interact with window with XID %lu: the window cannot be found
gd: Chan urrainn dhuinn eadar-ghnìomh a dhèanamh leis an uinneag leis an XID %lu: cha deach an uinneag a lorg
